Сб. Ноя 27th, 2021
  Витинанки на вікна на новий рік 2022 - 99 фото ідей новорічної прикраси вікон

  Новорічні витинанки на вікна 2022: фото ідеї, шаблони, нові майстер-класи

  Напередодні Різдва та Новорічного свята кожен прагне прикрасити власний будинок. Новорічні витинанки на вікна 2022 повинні відображати символіку Тигра, в іншому це буде просто зимовий декор.

  У наш час багато хто звертається до цього виду класичного народного мистецтва, оскільки папір – дуже доступний і м’який матеріал. Пропоновані шаблони допоможуть швидко, чудово та дуже легко прикрасити ваш інтер’єр власноруч.

  Що таке витинанка

  Вирізати силуетні картинки на Новий рік – цікавий креативний процес. До нього можуть бути залучені усі учасники сімейства. Кожен дорослий та дитина шкільного віку може запропонувати власний варіант ажурного зображення. Фантазія порекомендує сучасний спосіб, як вирізати з паперу новорічні сніжинки для оформлення вікон.

  Це вид мистецтва походить від українського слова «витинати» (вирізати, робити прорізи). Він поширення набув в Україні та в Балканських країнах практично 150 років тому, коли у вільному доступі з’явився папір. Вона мала жовтий відтінок, але на шибках паперові сніжинки та морозні завитки здавались білястими на тлі ночі.

  Найпопулярніший паперовий декор для вирізування витинанки на вікна – новорічні шаблони у вигляді сніжинок. Їх робили округлими та 8-кутними, потім надали 6-вугільні та багатогранні. Сьогодні віконні прикраси виготовляють із білого офісного паперу, застосовуючи свої напрацювання та готові шаблони.

  Як працювати з папером

  Класична витинанка була симетричною. З самого початку заготівлю малювали письмово, складеному вдвічі. Завершували процес легким штрихуванням тих ділянок, які підлягали видаленню.

  Щоб вийшов малюнок, заштриховані ділянки акуратно витинали невеликими гострими ножицями. Потім розгортали та вирівнювали обидві половинки готового малюнка, як на фото.

  Важлива порада! Пропонуючи дитині працювати з силуетним малюнком за готовим шаблоном, зафарбуйте штрихуванням частини, які необхідно видалити, щоб не було плутанини.

  Коли ріжуть сніжинку, паперовий лист (або його частина) кладуть удвічі, потім куточком. Малюнок наноситися на один кутовий фрагмент — він дублюється при вирізанні, утворюючи гарний ажур.

  Пропонуємо новорічні витинанки на вікна – звичайні шаблони для дитячого садка.

  Символ 2022 року

  Більшість складних візерунків робиться за готовим шаблоном. Тигр — не просте зображення, з яким не кожен впорається, роблячи новорічний шаблон для витинання на вікна.

  Рекомендується скористатися готовими розробками художників, щоб вийшов досить відомий персонаж. Це може бути «мультяшне» тигреня для вікна в кімнату для дітей – з м/ф «Мадагаскар 3» або «Вінні Пух».

  Тигриця з «Кунг-фу Панда» – для вікон спальні. Лісовий красень-хижак – для вікон передпокою чи вітальні.

  Важливо! Підбираючи той чи інший шаблон, подумайте, як доповнити Тигра на віконній композиції. Безумовно, це центральний персонаж, який можна оточити засніженими ялинками на задньому плані і дрібними сніжинками, що падають зверху.

  Підібравши те чи інше зображення, не забудьте, що один шаблон можна перевертати, вдасться два різних тигра, розташованих симетрично.

  Класична новорічна тематика

  Мереживні витинанки на вікна до нового 2022 року – це не тільки тигр та сніжинки. Основний новорічний предмет – зрозуміло, ялинка. Сьогодні світ розділився на прихильників класичного декору та захисників лісового деревця, яке будь-яка родина викине на звалище після зимових канікул. Тому вона може бути зроблена в будь-якій техніці.

  Тема лісової красуні має бути відображена у прикрасі скла для вікон витинанками. Це може бути цілий лісовий пейзаж, схематичне зображення чи шаблони з малюнком пухнастих соснових гілочок із новорічними кулями.

  На великих тристулкових вікнах можна робити цілі новорічні композиції. Це Тигр, що гуляє зимовим лісом, де за ялинками ховаються олені, білченята і зайці. Якщо така композиція видасться складною, можна обійтися більш невигадливим новорічним сюжетом.

  Найпростіші зображення – мереживні цифри 2022 та поздоровлення «З Новим Роком!»

  Дідусь Мороз і Снігуронька

  Деяким здадуться складними витинанки Діда Мороза та Снігуроньки – новорічні шаблони та схеми на вікна роблять точно так, як інші зображення.

  Роздрукувавши заготовку, ріжуть малюнок за контуром, прибирають зайві частини – виходять комічні новорічні персонажі.

  Варіант витинанки «Дідусь Мороз».

  Важлива порада! Спробуйте зберегти де-небудь в індивідуальній папці новорічні шаблони, які стануть у нагоді через багато років. Міняти доведеться лише символ року та цифри.

  Санта Клаус та Олені

  Не менш захоплююча композиція для панорамних або панорамних вікон – ескорт Санта-Клауса, що летить по небу. Внизу може бути засніжене місто, зимовий ліс або Скандинавське село з його резиденцією.

  Тема Санта Клауса та Північних Оленів запозичена на Заході, однак у неї не менше шанувальників, ніж у класичних героїв, класичних для пострадянського простору.

  Олені постійно застосовуються у традиційному декорі для нового року. Витинанка «олень» має звичайне виконання. Його можна зображати цілим сімейством.

  Цілу низку оленів, що летять по небу, в упряжці Санти можна доповнити гірляндою, розвішаною на вікні, або нитками зі сніжинками і пухнастими грудочками вати, які містично погойдуються від найменшого руху повітря.

  Святий Миколай та Ангели

  Якщо, наприклад, будинок прийнято прикрашати до Дня Святого Миколая, витинанака може нести суто православну тематику.

  Пропонується прикрасити вікна тематичними паперовими візерунками:

  • Святий Миколай (шаблон діда Мороза можна прикрасити заміною головного убору);
  • Ангели із трубами;
  • зимові ялинки з кулями;
  • зірки та сніжинки;
  • рукавиці та шкарпетки;
  • короба зі стрічками для подарунків.

  Тематику шаблонів, властиву цьому дитячому святу, протягом певного часу можна частково поміняти більш актуальні символи.

  Зірки

  Варіативність не надто велика, але все-таки вона є. Дозволяється комбінувати зірки з найрізноманітнішою кількістю променів – 5-ти, 6-ти, 8-гранні. Дуже часто до них додають і великий усміхнений Місяць.

  Необхідно звернути свою увагу! Класично Різдвяною або Вифлеємською Зіркою вважається симетрична 8-променева зірка. Її дуже часто роблять об’ємною та вішають у самому центрі віконної композиції.

  Іграшки на ялинку та кулі

  Найпопулярніша тема для витинанки – новорічні кульки на вікна. Є шаблони різної складності, включаючи кулі з гілочками ялинки та різдвяними дзвіночками або зірками.

  Зимові пейзажі

  Важливо! У зимових пейзажів, поміщених усередині витинанки, часто є сніг, що падає. Його роблять не ножицями, а товстою циганською голкою, щоб отвори були ідеально округлими.

  Зимові пейзажі відрізняються за задумом. Наприклад, можна підібрати те, що ближче до нашого серця – засніжене місто чи село на лісовому узліссі.

  Сніговики

  Сніговічок – найнейтральніший персонаж, який може примирити різні смакові уподобання. Дуже часто буває, що в одному будинку співіснують люди різних поколінь, релігійних вірувань та етнічних відмінностей.

  Важлива порада! Щоб нікого випадково не принизити, пропонується виконати велику колекцію Сніговиків-витинанок із розвагами в зимовий час.

  Білі ведмеді та пінгвіни

  Серед класичних зображень, пов’язаних із зимовими святами, часто застосовують полярних ведмедів та пінгвінів.

  Мешканці Південного та Північного полюса ніколи не зустрічаються у природній обстановці, проте у декорі для нового року їм завжди знайдеться гарне місце.

  У рамках виховного процесу розглядають новорічні витинанки на вікна – шаблони для дитячого садка батьки роблять удома з дітьми. Малюкам буває не так і просто усвідомити певні об’єкти та їх значущість для Новорічної урочистості. Маленькими дітям краще надати виконати звичайнісінькі та зрозумілі малюнки – лісових звірят та сніжинки в техніці витинанки.

  Майстер-клас дасть можливість зрозуміти, як робиться досить звичайний і непростий декор з паперу на вікна.

  Джерело: dnevnikmastera.ru

  Новорічні витинанки 2022: паперова казка для дорослих та дітей

  Для дорослих людей Новий рік – це місток у дитинство. Хочеться вірити в чаклунство і чекати чудес. До того ж, можна відключитися від щоденних турбот і перетворити власний будинок на чарівний терем за допомогою новорічних витинанок – різьблених фігурок зі звичайного білого паперу. Маленькі дітки та старші діти з радістю розділять з вами це цікаве заняття. Спробуйте згадати, як робили паперові сніжинки. Тільки там малюнок виходив стихійним, куди рука поведе. А тут, вирізуючи по трафарету, можна створювати найреальніші зимові та казкові пейзажі. Виберіть для дітей шаблони набагато простіше, для себе складніші і можна приступати до справи.

  Куди застосувати і що прикрасити

  Новорічні вирізалки створять атмосферу свята у будь-яких місцях. Ними можна красиво оформити вікна, меблі, рухливий мобіль із зірок та янголят закріпити до люстри, застосовувати як іграшки на ялинку. Можна зробити чарівний новорічний будиночок та підсвітити віконця всередині ліхтариком чи гірляндою.

  А вже в дитсадку витинанки точно будуть на власному місці. У вихователів на все просто не вистачає рук. І якщо кожна мама займеться з дитиною творчістю, а потім дитина віднесе власний виріб до групи, то зимова казка на дитсадкових вікнах оживе, як за помахом чарівної палички.

  Творчі інструменти та процес

  Все, що необхідно для вирізалок, можна знайти у себе вдома або придбати в канцелярському магазині. Потрібно:

  • звичайний білий папір або ватман,
  • макетний або канцелярський ніж,
  • макетний килим,
  • ножиці.

  Макетний килим можна замінити дошкою для обробки або простим шматком фанери, тобто твердою поверхнею, яку не шкода пошкодити. Ножиці підійдуть манікюрні, але для малюків краще взяти з тупими кінцями, щоби не поранилися.

  Як робити витинанки, детально показано та розказано у відео. Дивіться, навчайтеся, вибирайте зразок, що сподобався, і створюйте шедеври. Для зручності, клацайте по мініатюрці шаблону, що сподобався, потім збережіть на власний комп’ютер. Всі трафарети- у ​​високій якості.

  Джерело: new-year-party.ru

  Новорічні витинанки 2021 на вікна та великі шаблони ялинки

  Новорічну атмосферу легко створити власними руками із простого паперу. Витинанки — симпатичні паперові статуетки принесуть удачу в першій половині 20-х років двадцять першого століття, що пройде під знаком Металевого (Білого) Бика. Їх можна зробити за шаблоном у вигляді великих ялинок і розташувати на вікнах. Однак перед цим потрібно роздрукувати картинки для вирізування.

  Новорічна ялина — свято в будинку

  Ялина — звичайний провісник і один з основних складових Різдва та Нового року в країнах Європи та Росії. Великі ялинки виглядають дуже чудово на вікнах.

  Щоб отримати відповідні шаблони і зробити новорічні витинанки в першій половині 20-х років ХХ століття, потрібно тільки вибрати і роздрукувати картинки з красивими деревцями.

  Колюче дерево стали прикрашати ще в давнину, з народженням Ісуса Христа. Як свідчить переказ, у багатьох християнських джерелах згадується такий захід:

  «Щойно з’явився на світ Ісус, з поклоном до нього прийшли три дерева: пальма, олива та ялина. Олива піднесла Божому Синові власні стиглі плоди та олію, пальма нагородила чудовими гілками-орахалами, а ялинка нічого не змогла презентувати, мала тільки колючки. І ось тоді Ангел розсипав на її гілках яскраві зірки. Дитина Ісус побачив це і посміхнувся. З того часу люди вбирають ялинку, щоб потішити себе і Бога».

  Новорічні витинанки у формі великих ялинок чудово підходять для оформлення вікон та стін до свята. Їх можна зробити за шаблоном картинок різної форми та розміру. Виберіть зображення, що сподобалося, і не забувайте роздрукувати його. Їли перетворять навіть маленьке вікно на таємничий зимовий ліс, який додасть загадковості святкуванню Нового 2021 року.

  Основний символ 2021 року — Бик

  Щоб зустріти новорічні урочистості у всеозброєнні, краще приготуватися заздалегідь та розрахувати оздоблення власного будинку. Крім звичайних різдвяних прикрас, можна зробити витинанки у формі фігурок Бика — символу року, який настає. Можна застосовувати не лише білий, а й кольоровий папір — так статуетки будуть наряднішими.

  Декоративні витинанки чудово підходять до будь-якого інтер’єрного стилю. Вони служать наголосом у світлому кольорі в низці звичайних ялинкових іграшок та свічок. Головне, щоб їх зробити необхідні звичайні речі, які є в будь-якому будинку:

  • білий та кольоровий папір;
  • ніж канцелярський чи гострі ножиці;
  • фанера або пластикові дошки.

  Вирізати за шаблоном легко, кожен впорається з такою легкою роботою. Всім сімейством можна взяти участь у цьому веселому занятті, а потім створити на вікнах гарні новорічні мотиви.

  Найбільш поширені новорічні витинанки

  Кращі концепції для новорічних шаблонів не сильно змінюються з часом, у першій половині 20-х років ХХ століття також улюблені наступні сюжети:

  • святкові дзвіночки;
  • Новорічна ялинка;
  • традиційний годинник зі стрілками;
  • сніговики та Дідусь Мороз;
  • шишки, свічки та олені;
  • засніжені будиночки та кулі для ялинки.

  Витинанки бувають двох варіантів: традиційні плоскі силуети тварин, рослин, людей та об’ємні статуетки. Для отримання витинанки, яка може стояти сама, необхідно вирізати фігуру зі складеного паперового листа, а потім зробити для неї паперову підставку.

  Веселі сніговики піднімають настрій. Дизайнери пропонують звертати власну увагу на такі оригінальні та сучасні ідеї:

  • зробити білих сніговиків і розфарбувати їм деякі деталі — ніс, шапочку, шарф, рукавиці в яскраві кольори;
  • оформити цілу сімейку сніговиків: маму, тата, кілька дітей і поряд з ними ошатного снігу або білочку — це буде красива картинка.

  З деяких витинанок можна збирати цікаві сюжетні зимові картини і розташовувати їх на однотонних стінах та будь-яких гладких поверхнях. До того ж це чудова ідея для оформлення залу для ранку в школі та дитячому садочку.

  Усіх обов’язково порадують витинанки у формі ялинових гілочок із філігранними шишками, вони нагадають смолистий запах справжньої ялинки. Білий, пухнастий сніг на вулицях, у повітрі та на дахах будинків — це зимове диво ніколи не докучає. Фрагмент зимового міста буде доречний на будь-якому вікні, тим більше, що вирізати такий сюжет красивим трафаретом — суцільне задоволення!

  Тонкощі виготовлення декору з паперу

  Придумавши, що хочеться вирізати з паперу, необхідно точно визначити розміри витинанок. Адже буде прикро, якщо вони не підійдуть чи виявляться дуже маленькими. Будь-який сюжет будується на комбінуванні маленьких та великих деталей. Головні – великі витинанки, а дрібні заповнюють їх та закінчують композицію.

  Найбільш поширені витинанки для великих фігур — персонажі улюблених казок, новорічний декор, птахи та звірі. Маленькими елементами в сюжетах виступають іграшки на ялинку, свічки, сніжинки, зірочки, цукерки, які можна надрукувати за шаблоном картинок, представлених на цьому сайті.

  Найкраще вирізати статуетки з паперу канцелярським ножиком — якщо він гострий, то лінії виходять рівними і без засічок. Після вирізування деталі можна склеїти, якщо цього вимагає композиція.

  Якщо доведеться вирізати великі та тонкі деталі, то починати слід із самої середини, потроху рухаючись до краєчок. Починати проріз необхідно з кутів з гострими кінцями до закругленого краю, так виявиться меншою за допустимі засічки.

  Клеїти витинанки на вікна краще не клеєм, щоб потім довго не віддирати папір, а звичайним розчином рідкого мила. Необхідно налити його в широку ємність і на кілька секунд занурювати туди паперові витинанки. Потім швидко прикладати до скла та обережно розрівнювати.

  Статуетки з тонкого паперу можна наклеювати так: на скло розпорошити розчин мила і відразу на вологу поверхню прикладати папір. Так вона не порветься.

  Підготовка витинанок для прикраси

  Вирізування витинанок — досить хитромудрий креативний процес, який кожен може собі дозволити. Необхідно лише взяти папір та ніж канцелярський чи гострі ножиці. Папір підійде будь-який: від звичайного офісного для принтера до щільних листів ватману.

  Особливо граціозними виходять статуетки із тонких серветок із паперу, але працювати з ними необхідно акуратно, щоб не порвати.

  Все вичерпується лише уявою та фантазією. Так як 2021-й рік за китайським календарем — рік Металевого Бика, тоді можна застосувати як сріблястий, так і чорний колір.

  Кріпити готові витинанки на будь-яку поверхню не тільки можна розчином мила, але і звичайним двостороннім або прозорим скотчем. А в кімнаті можна нанизати багато сніжинок на довгу нитку та повісити на стінці.

  Як швидко прикрасити вікна

  Святкові прикраси на вікнах усередині заряджають будинок затишком і радують перехожих на вулиці, тому люди рік у рік намагаються створити новорічну атмосферу, декоруючи житло зовні та всередині. Можна не докладаючи великих зусиль зобразити чудову зимову картинку: засніжене місто та ліс, сніговика та Санта-Клауса з його оленячою упряжкою, свічки та новорічні кулі.

  Новий 2021 буде роком Металевого Бика, а це означає, можна застосовувати статуетки цієї сильної тварини в оформленні будинку. Частину зверху вікна можна красиво оформити вигадливим переплетенням паперових ялинових гілок та сніжинок.

  Щоб впустити свято в будинок, достатньо оформити інтер’єр вигадливими витинанками. Ось як потрібно діяти:

  • спочатку вибрати найсимпатичніші малюнки;
  • роздрукувати їх;
  • акуратно вирізати гострим ножиком.

  Ніж канцелярський краще ніж ножиці, тому що їм можна розрізати лінію повільно, без негарних засічок. А щоб не пошкодити поверхню столу, краще підкласти під папір шматок фанери або якісного пластику.

  Вирізання витинанок завжди збирає всю сім’ю разом і служить чудовою розвагою. Будь-яка дитина зможе вирізати звичайні сніжинки та сніговиків — у таких малюнках немає важких деталей та ліній. Діти будуть щасливі створювати власні прикраси та тішиться результатом.

  Як тільки будуть освоєні звичайні фігури з паперу, можна буде намагатися зробити складніші витинанки — об’ємні або з дуже пристойною кількістю дрібних деталей. З них можна збирати цікаві аксесуари для стін, карнизів, підвіконь, дверей та новорічної ялинки.

  Новорічні витинанки на вікна у формі великих ялинок та різних фігурок з паперу виглядають чудово. Щоб їх зробити в першій половині 20-х років ХХ століття, потрібно тільки знайти красиву картинку з шаблоном об’єкта і роздрукувати його. Подібний декор вносить до будинку атмосферу найулюбленішого свята на рік.

  Підсумуємо

  1. Витинанки на вікна – чудовий декор на Новий рік. Дуже чудово виглядають великі ялинки.
  2. Щоб створити самостійно цей виріб, не потрібно значного досвіду та особливих матеріалів.
  3. Поряд з ялинками, вікно можуть прикрасити герої з казки та натуральні об’єкти.

  Оцініть автора матеріалу. Статтю вже оцінили 8 осіб.

  5.00 з 5 .
  Подобається 17
  Не сподобається 3

  А як ви прикрашаєте вікна? 0

  50%
  50%
  у ДНІ Підписатися

  Леонід Агутін та Анжеліка Варум

  Підпишись на журнал Kleo.ru в соцмережах:

  • Партнерам
  • Рекламодавцям
  • Контакти
  • Редакція
  • Блог редакції
  • Користувача угода
  • Політика конфіденційності
  • Умови застосування матеріалів
  • Бліц
  • Фото
  • Літконкурс
  • Про тебе
  • Мода
  • Краса
  • Здоров’я
  • Кохання
  • будинок
  • Діти
  • Бомонд
  • Новини
  • Клуб
  • Тести
  • Консультації
  • Гороскопи
  • Форум
  • Листівки
  • Сонник
  • Дві думки
  • Рекламодавцям
  • Контакти
  • Редакція
  • Блог редакції
  • Користувача угода
  • Політика конфіденційності
  • Умови застосування матеріалів
  • Бліц
  • Фото
  • Літконкурс
  • Про тебе
  • Мода
  • Краса
  • Здоров’я
  • Кохання
  • будинок
  • Діти
  • Бомонд
  • Новини
  • Клуб
  • Тести
  • Консультації
  • Гороскопи
  • Форум
  • Листівки
  • Сонник
  • Дві думки

  Усі права на матеріали, розміщені в жіночому інтернет-журналі «Клео.ру», захищені законодавством про авторське право та сусідні права. Матеріали жіночого порталу не використовують без активного посилання на джерело «Клео.ру». За зміст маркетингових матеріалів на жіночому сайті редакція відповідальності не несе. Користувач сайту kleo.jw.org uk гарантує, що розміщення представлених ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їхній честі та гідності. Користувач сайту kleo.jw.org uk, надсилаючи матеріали, таким чином зацікавлений у їх публікації на ресурсі та висловлює власну згоду на їхнє подальше застосування господарями сайту kleo.ru.

  Мережеве видання «KLEO.RU» (Клео.РУ) Реєстраційний номер серії № ФС 77-74583, виданий Федслужбою з нагляду в галузі зв’язку, IT та масових комунікацій (Роскомнагляд) 14 грудня 2018 року. 18+

  Співзасновник: Ісмагілов Євгеній Рамільєвич Головред: Ісмагілов Євгеній Рамільєвич

  Дані контактів редакції для державних органів (також, для Роскомнагляду): [email#160;protected], +79677638370

  Джерело: www.kleo.ru

  Витинанки на Новий рік 2022

  Не кожен знає, що в рукоділлі існує напрямок, у якому майстри створюють чудові шедеври з паперу. Даний варіант мистецтва називається витинанням. Сніжинки, які багато хто вирізав у ранньому віці, є однією з найпростіших робіт у даному напрямку.

  Зараз стає популярним прикрашати вікна та кімнати в будинку витинанками. Зробити їх просто, для цього не потрібні особливі навички чи пристойна кількість інструментів. До того ж, вирізання витинанок корисне для малюків, адже це розвиває дрібну моторику.

  Які бувають витинанки

  Витинанки бувають силуетними та симетричними. Зазвичай їх ріжуть на Новий рік, тому розглянемо варіанти, що належать до цього свята.

  1. Сніжинки.
  2. Ялинки.
  3. Зірки.
  4. Дзвіночки.
  1. Символи року (витинанка на Новий рік 2022 має зображати тигра).
  2. Дідусь Мороз і Снігуронька.
  3. Сніговик.
  4. Янгол.
  5. Цифри року, який настає.
  6. Ялинкові іграшки.

  Початківцям краще починати зі звичайних витинанок, вони виглядають на вікнах також чудово, ніж складні картинки. Поєднавши кілька найрізноманітніших шаблонів, можна скласти красиві повноцінні сюжети.

  Витинанка — зобразити чи роздрукувати?

  Ви можете зобразити картинки від руки, але щоб це зробити будуть потрібні найменші художні навички. Легше знайти в інтернеті готові шаблони новорічних витинанок, роздрукувати їх та вирізати трафаретом.

  Зробити це легко:

  1. Пошукайте новорічний трафарет, який вам сподобається.
  2. Завантажте зображення на комп’ютер, клацнувши по ньому правою кнопкою миші, та натиснувши «Зберегти як».
  3. Вкажіть місце, куди потрібно перенести зображення (папка або стіл для роботи). Можна перейменувати файл на цьому кроці.
  4. Відкрийте збережений малюнок та виберіть команду «Друк»

  Тепер можна сказати все, шаблон для вирізування витинанок готовий. Залишається вирізати картинку та прикрасити будинок.

  Якщо ви хочете зробити велику вирізку, однак у вас немає принтера для її роздруківки, поділіть зображення на пару частин, а потім приклейте їх в один рисунок великих розмірів.

  Як вирізати з паперу новорічні картинки на вікно

  Ріжуть витинанки застосовуючи невеликий ножичок та ножиці. Для того, щоб не пошкодити поверхню столу, бажано підкласти під папір щільну основу. Наприклад дошку для обробки.

  1. На підкладку кладеться паперовий лист або картон із трафаретом. Шаблон обводиться за контуром.
  2. За допомогою ножа вирізають деталі. На цьому кроці потрібна уважність і завзятість.
  3. Малюнок вирізається за зовнішнім контуром за допомогою ножиць.
  4. Для створення об’ємної витинанки вирізається кілька деталей. Потім їх клеять між собою за допомогою полівінілацетатного клею.

  Тепер можна сказати все, Залишається лише прикрасити будинок готовими фігурками.

  Працюючи з дітьми, застосуйте ножиці з краями округлої форми і не залишайте дитину без нагляду!

  Новорічні витинанки на вікнах фото

  Чарівний засніжений ліс або дідусь Мороз зі Снігуронькою будуть прикрасою не тільки вашого будинку, а й вулиці: вікна з казковими картинками побачать усі люди, що проходять повз. Пробуйте, складайте цікаві сюжети та даруйте радість та різдвяний настрій!

  Хорошим рішенням буде роздрукувати фотографії та зробити витинанки з них.

  Тигр – символ 2022 року

  Покровитель 2022 року — тигр, він любить усе, що зроблено власними руками. Тому тигру сподобається будинок, оформлений витинанки з його зображенням. Символ 2022 — блакитний тигр, тому можна застосовувати папір блакитного кольору.

  Новорічна ялинка

  Ялина — один з основних атрибутів Нового року. Можна скласти композицію з декількох паперових дерев і прикрасити їх паєтками. На вікна можна приклеїти і великий малюнок новорічного деревця, особливий шарм додасть йому різнокольорова гірлянда. Зимового колориту додасть сніг, виготовлений за допомогою зубної щітки та білої фарби.

  Вирізати деревце можна за шаблоном або зробити симетричну витинанку, склавши паперовий лист надвоє. Стояча ялинка робиться так: складаються два готові деревця надвоє, клеяться і кріплять на підставку.

  Дід мороз і Санта-Клаус

  Ці персонажі знайомі всім. У нашій країні більш відомий дідусь Мороз, американські діти чекають на подарунки від Санти. Веселих дідусів ріжуть за шаблоном. Для більшої реальності прикрасьте їх: зробіть червоний каптан, рум’яні щоки. Доповніть персонажа мішком із подарунками.

  Снігуронька сніговики та олені

  Герої казок прикрасять приміщення. Олень доставляє діда Мороза та Снігуроньку на свято. Тому додатково до нього можна вирізати візок.

  Зображенням снігуроньки можна красиво оформити зал замість декорацій. Навколо неї закріпити чудових сніговиків. Вони бувають симетричними або вирізані трафаретом.

  Зірка

  Зірочки можна наклеїти на вікна або вирізати на щільному папері і повісити в будинку. Цікаво виглядають зірки з різнокольорового паперу, прикрашені бісером, паєтками чи стрічками. Зірочки можна застосовувати як самостійну прикрасу або доповнювати ними Новорічні композиції

  Цифри 2022 року

  Цифрами можна доповнити символ Нового року: бика, або просто приклеїти їх на вікна. Майте на увазі, що вирізати їх необхідно у дзеркальному відображенні, щоб вони правильно виглядали з вулиці. Прикрасити цифри можна за допомогою гірлянди.

  Новорічні кулі

  Ялинкові іграшки вирізаються як за шаблоном, так і за симетричною схемою. Варіантів застосування паперових куль багато: прикраса ялинки, доповнення композиції на вікні, підвішування на поверхню стель або штори.

  Цікаво виглядають іграшки з різнокольорового паперу. Їх можна красиво оформити паєтками або атласними стрічками.

  Сани діда морозу

  Дідусь Мороз прилітає на санях, запряжених оленями. Тому можна створити гармонійну композицію: вирізати дідуся зі Снігуронькою, що сидить у санях, яких мчить по небу олень. Під ними варто приклеїти чарівний ліс та сніговиків, які чекають на веселу компанію.

  Дзвіночки та вінки

  Вінок робиться за симетричним трафаретом. Прикрасити його можна чим хочете, наприклад, повісити паперові кулі або обвити гірляндою.

  Дзвіночки можуть бути симетричними або красивими, вирізаними по трафарету. Приклеївши всередині кальку або інший напівпрозорий папір можна отримати дзвіночок з ефектом підсвічування.

  Сніжинки

  Сніжинки — найвідоміші з усіх варіантів витинанок. Симетрична прикраса робиться з паперу, складеного надвоє. Сніжинку необхідно вирізати за контуром, потім розправити і прикрасити будинок. Якщо зробити її великою, то всередині поміститься невелика композиція, наприклад зимовий ліс або сніговик. Вирізавши силует балерини, надівши на неї спідницю-сніжинку та підвісивши за нитку ви отримаєте ніжну прикрасу для житлового приміщення.

  Гілочки ялинки

  Цікаво будуть виглядати ялинові гілки, з шишками, що висять на них. Можна красиво оформити їх снігом із вати. Має сенс застосовувати гілки як доповнення до зимової композиції. Але не менш симпатичні вони і як самостійна прикраса.

  Зимовий краєвид

  Поєднавши кілька витинанок, можна створити справжній пейзаж. Наклейте на вікна діда Мороза та Снігуроньку, оточіть їх сніговиками. Зверху може розміститися олень із санями.

  Зробить красивіше вікна та зимовий ліс із паперових ялинок. Доповніть їх новорічними кулями, гірляндами різних кольорів, гарними сніжинками та крапками білої фарби, що зображує сніг.

  Чудово виглядатиме пейзаж, підсвічений гірляндою, що знаходиться на підвіконні.

  Новорічні будиночки

  Можна красиво оформити квартиру зимовим містом із паперових будиночків. Їх монтують із роздрукованих трафаретів. Застосовується білий або різнобарвний папір, можна розфарбувати будиночки самостійно. Чарівне місто можна зробити чарівнішим, помістивши в середину будиночків Led-свічку.

  Також будиночки можна застосовувати для упаковки для подарунка, помістивши у середину подарунок.

  Ангели

  Ангели захищають та допомагають людям. Тому прикрасити ними будинок на Новий рік – чудова ідея. Вони бувають об’ємними і парять під поверхнею стелі, або просто вирізаними за шаблоном і приклеєними на вікна. Зазвичай янголят виготовляють із білого паперу, тому що вони означають чистоту та непорочність. Об’ємним фігуркам можна зробити повітряні крила зі звичайних серветок або інвестувати в руки маленьку Led-свічку.

  Які матеріали та інструменти необхідні в роботі

  Для того, щоб вирізати витинанку знадобиться:

  1. Макетний чи ніж канцелярський.
  2. Підкладка (фанера, спеціалізований килим чи дошка).
  3. Ножиці для манікюру.
  4. Папір чи картон.
  5. Нитки та розчин на мильній основі для закріплення зображень.
  6. Прикраси: стрічки, гірлянда, Led-свічки, бісер, паєтки, фарби і т.д.п.

  Процес виготовлення витинанок описаний вище.

  Як клеїти витинанки на вікна

  Приклеюють зображення за допомогою спеціального клею чи мила. Видалити витинанку, наклеєну за допомогою мила, набагато легше. Щоб закріпити зображення на вікні, необхідно провести вологим пензлем по шматку мила, а потім по малюнку. Після цього приклеїти витинанку на вікно. Знімати їх дуже просто: малюнок трохи змочують і відкріплюють від скла, поверхню протирають сухою серветкою.

  Вирізання новорічних витинанок на 2022 рік — креативний процес, що вимагає посидючості та уважності. Трохи потренувавшись, подивившись відеоуроки, ви зможете створювати чудові шедеври.

  (голосів: 1, середня оцінка: 3,00 з 5)

  Джерело: kartoshkaplus.ru