Виниловые панели - достоинства и недостатки. Обзор цен, типов и способов сборки

Ринок фотогальваніки-яким був 2020 рік і яким буде 2021 рік?

Повільно закінчується рік також був досить складним для ринку фотовольтаїки, але йому не вдалося зупинити свій розвиток. Як і очікувалося, в 2021 році можна очікувати динамічного зростання числа нових фотоелектричних установок.

Пандемія Ковід — 19 призвела до того, що вже на початку цього року багато азіатських заводів, що виробляють компоненти для установок, були закриті на деякий час. Виникла нестача складів, а інвестиції в фотоелектричні ферми були відкладені. Однак після спадів у березні і початку квітня ситуація швидко нормалізувалася, і ринок повернувся до висхідної фази. Вже у вересні потужність встановлених сонячних панелей була на 166% вище в порівнянні з 2019 роком. Передбачається, що протягом 2020 року оборот ринку збільшиться на ¼ в порівнянні з минулим роком і перевищить 5 млрд.злотих. Тенденція розвитку збережеться і в найближчі 12 місяців, в основному за рахунок мікроустановок. В кінці 2021 року ринок фотовольтаїки може досягти 5,5-7 ГВт встановленої потужності. Тому, якщо ви хочете купити сонячні панелі не дорогоо, переходьте в каталог HTTPS://sun-energy.com.ua/

Бар’єри все ще існують

Зростання продажів фотоелектричних рішень в найближчі місяці може сповільнитися через поправки до Закону про будівництво, внесеної в минулому році. Нові правила накладають зобов’язання щодо підготовки та узгодження проекту установки з експертом з протипожежного захисту, що зробить весь процес більш складним і тривалим і може привести до збільшення витрат на додаткові заходи безпеки. Ціни на сонячні установки і відносно довгий термін окупності таких інвестицій — принаймні, кілька років — також залишаються одним з основних бар’єрів в Польщі. Пандемія і криза можуть додатково спонукати споживачів економити і відкладати цей вид витрат на «кращі часи».

Фотовольтаїка вигідніше?

Фінансові міркування будуть основним мотивом для споживачів інвестувати в сонячні панелі в наступаючому році. Це пов’язано з тим, що з’являться нові види витрат (наприклад, плата за електроенергію), які вплинуть на зростання цін на електроенергію. Згідно із заявами уряду, програма субсидування «мій струм», друга редакція якої завершилася в грудні, буде продовжена. Прогнози також передбачають, що після 10-відсоткового падіння цін на панелі в цьому році, ми побачимо ще одне падіння приблизно на 15%. Таким чином, 2021 рік може принести зниження цін на фотоелектрику, і установки стануть більш вигідними як для домогосподарств, так і для бізнес-структур.

Пільги та субсидії як умова розвитку

У Німеччині вже двадцять років тому підтримка, що надається державою, була більш привабливою, ніж та, яку зараз пропонують у Польщі. В результаті з тих пір наші сусіди відзначають стійке зростання сонячної енергетики. Для підтримки розвитку галузі в наступному році буде потрібно субсидування ринкових цін на перепродану надлишкову енергію. Це значно знизить невизначеність, пов’язану з рентабельністю інвестицій у фотовольтаїку, і підвищить доступність кредитів на установку. Ринку, безумовно, допоможе нова редакція програми «Мій струм», яка повинна бути доповнена рішеннями, що допомагають управляти генерується енергією або полегшують управління домашніми накопичувачами енергії.

Відомий закарпатський астролог дала прогноз на 2021 рік для усіх знаків зодіаку

Яким буде 2021 рік для знаків Землі: астропрогноз для Тельців, Дів та Козерогів