ЯКУ ЯЛИНКУ ВИБРАТИ? ЯЛИНКА ЖИВА АБО ШТУЧНА?

ЯКУ ЯЛИНКУ ВИБРАТИ? ЯЛИНКА ЖИВА АБО ШТУЧНА?

Різдво дуже швидко наближається… а це означає, пора заводити ялинку. Але перед тим як ми починаємо думати про те, які кольори будуть домінувати в нашому декорі для нового року в нинішньому році і які прикраси на ялинку ми виберемо, нам необхідно подумати про вибір ялинки і вирішити, чи буде це жива або штучна ялинка. Дилема — яку штучну або живу ялинку вибрати — напевно з’являється зараз в більшості будинків. Можливо, підготовлена нами інформація допоможе вам вирішити .

Штучна або жива ялинка? Яку ялинку вибрати?

Вибір різдвяної ялинки зазвичай диктується насамперед особистим смаком. Деякі люди не можуть уявити собі Різдво без аромату смоли і хвої, що розноситься по будинку, тоді як інші завжди вибирають штучну ялинку, вважаючи її більш хорошим рішенням. Отже,які плюси і мінуси двох варіантів? Якщо розглядати тривалість застосування, то штучна ялинка точно виграє.

Якщо ви придбаєте хорошу, красиву штучну ялинку, ви можете бути впевнені, що вона прослужить кілька років, а придбати її можна за посиланням https://nashayalunka.com. Але важливо добре захистити і зберігати його після Різдва, щоб він не пошкодився. Вибір живого дерева — це, в основному, одноразовий вибір. Якщо навіть ви підберете живе дерево, посаджене в горщик, і виставите його в сад після Різдва, ви не можете бути впевнені, що рослина приживеться і доживе до наступного року. З іншого боку, жива ялинка-чудове рішення з точки зору екології.

На відміну від того, що ви можете подумати, покупка живої ялинки не сприяє вирубці лісів, оскільки ці дерева надходять із спеціалізованих плантацій. Від такого дерева набагато легше позбутися (ми можемо просто розчленувати його і кинути в компост). Процес виробництва та утилізації штучних ялинок, безсумнівно, завдає більшої шкоди зовнішньому середовищу. Однак таке рішення має ряд позитивних якостей. Штучна ялинка не вимагає спеціального догляду (живу необхідно систематично поливати). Це також ліквідує проблему падіння голок з деревини, і вам не знадобиться пилососити дерево щодня. Нам не потрібно купувати новий щорічно.

Штучні ялинки також мають більш правильну форму, і виробники намагаються зробити їх якомога більш схожими на реальні ялинки. Штучна ялинка виглядає дуже красиво. Однак нерівність живого дерева теж має власний шарм, вже не кажучи про запах. Тому вибір різдвяної ялинки дуже складний, і ми повинні вирішити для себе, що для нас важливіше — Екологія або функціональність і довготривале рішення.

ЯКУ ЯЛИНКУ ВИБРАТИ? ЯЛИНКА ЖИВА АБО ШТУЧНА?

Після того, як ви вирішили, яка ялинка буде стояти у вас вдома в нинішньому році — жива або штучна, у вас залишається ще один вибір. Ви можете піти по традиційному шляху і підібрати класичну ялинку, а можете підібрати реальну ялинку. Новорічна ялинка на стовбурі дерева була дуже популярною в останні сезони. Різдвяні ялинки все так же стають дуже популярними і дуже часто з’являються в наших будинках. Чарівність такої ялинки, навіть в тому випадку, якщо ви підберете штучний варіант, полягає в її сильному схожості з натуральними деревами, що ростуть в лісовій глушині. В результаті ялинка на стовбурі дерева дуже добре впишеться в інтер’єри в екологічному стилі і інтер’єри, розраховані на вузький контакт з природою (в даному випадку, зрозуміло, найкраще віддавати перевагу живу ялинку).

ЯКУ ЯЛИНКУ ВИБРАТИ? ЯЛИНКА ЖИВА АБО ШТУЧНА?

Штучні ялинки також дуже добре виділять атмосферу інтер’єрів в мінімалістському стилі в скандинавському стилі. З іншого боку, класична повна ялинка-необхідний елемент традиційного і гламурного інтер’єру. Вибір між класичною ялинкою і ялинкою з колод повинен бути продиктований стилем інтер’єру.

barus76rusvol