Як вибрати ліфт

Встановлений у будинку ліфт надає житлу незвичайний образ, вражає гостей, і робить будинок зручнішим та комфортнішим. Немає однозначного рецепту, як підібрати ліфт для приватного будинку, потрібно зрозуміти, для чого підйомний механізм необхідний вам: для престижу, комфортабельного пересування по дому, або ж ви хочете потурбуватися про хворих і людей похилого віку, які проживають в будинку.

2 варіанти вибору обладнання за типом приводу: електричні та гідроліфти. Кожен має власні мінуси та плюси. Для перших характерна швидкість, вони компактні, але у них існують мінуси: шумність, більші витрати енергії, менша корисна площа кабіни. Гідравлічні підйомні механізми плавно працюють, проте практично тихі, і використовують дуже мало енергії. Їх частіше обирають господарі приватних будинків: через надійність, простоту обслуговування та безпеку.

Для початку, давайте визначимо ціль, з якою ви купуєте ліфт:

Як вибрати ліфт
  1. Комфорт. Встановлення ліфтового обладнання в будинок може полегшити процес підняття та спуску, а також збільшити життєвий рівень його мешканців.
  2. Авторитет. Ліфтове обладнання від нашої компанії може говорити про високий статус господаря житлової площі.
  3. Необхідність. У багатьох висотних будинків є люди у віці, яким досить не просто пересуватися сходами.

Не має значення, з якої причини ви хочете придбати ліфт. Підходити до його вибору та купівлі потрібно дуже і дуже відповідально, тому що це вважається досить складним завданням. Ціна помилки в даному випадку може бути така велика, що ви наражаєтеся на ризик втратити досить велику суму. Однак, гроші – це одне, але безпека пересування на ліфті може коштувати вам дуже дорого.

Як вибрати ліфт

Як підібрати ліфт за видом шахти

Тип ліфта — це одна з важливих ознак, що визначають конструкцію, вартість обладнання та облаштування ліфтової шахти. Перш ніж вибрати ліфт, необхідно брати до уваги умови будівництва будівлі. Шахти ліфтів бувають вбудовуються в готову будівлю, що прилаштовуються до поверхні його стіни і споруджуються у зв’язці з новобудовою. Робляться шахти ліфта з бетону або цегли, а також з металокаркасу та інших матеріалів.

Як підібрати ліфт на вигляд підйомника

Після вирішення проблеми зі зведенням ліфтової шахти необхідно зрозуміти, який механізм є кращим для того чи іншого виду будівлі. Гідравлічний ліфт не видає звуку і майже не потребує обладнання машинного відділення, але одночасно це обладнання відрізняється невеликою швидкістю. Для більш швидкісного та шумного пристрою, що працює від електроприводу, буває потрібна наявність машинного відділення. У той же час можна поставити сучасний, хоч і досить дорогий ліфт з безредукторною лебідкою.

Наявність кількох ліфтів

У сучасних висотках встановлено одночасно кілька ліфтів. Це виконується для того, щоб не утримувати людей, які чекають на ліфт на різних поверхах. Більшості людей цікавить швидкість спуску та підйому ліфта. Але тут сказати щось точно, як правило, неможливо. Все залежатиме від завантаженості майданчиків та інших моментів. Також дуже часто стали застосовуватися вантажні підйомники. Тепер, вантажний підйомник у висотці, напевно, можна назвати необхідністю, ніж винятком.

Велику увагу потрібно приділяти такому фактору як вантажопідйомність. У сучасних висотках застосовують кабіни ліфтів, які розраховані на вагу не менше 650 кг. У такий ліфт має поміститися 7-9 осіб середньої складання тіла.

Також необхідно не забувати про фірми, що займаються обслуговуванням ліфтів. Звертаючись до подібної компанії, вам потрібно дізнатися десяток факторів, а також дізнатися відгуки про компанію. Це важливо. У разі небезпечної ситуації дана компанія повинна реагувати швидко на будь-який виклик клієнта. А замовити ліфт можна на сайті https://ukrlift.ua/lifti/

Як вибрати ліфт

Розгляньте всі можливі типи установки ліфта.

Для початку слід визначитися з розёмірами шахти, а також з її місцем у будинку. Підбирати варіант установки витягу необхідно виходячи з архітектурного планування будівлі. Існує кілька способів: установка на стіні, всередині ліфтової шахти або всередині металевої самонесучої конструкції. Якщо вам слід змонтувати закритий ліфт, краще всього розмістити його на несучій стіні вашого будинку. Для того, щоб зробити огляд з кабіни підйомного механізму, необхідно засклити одну зі стін шахти, а також підібрати модель ліфта з прозорими дверима.

Стильний ліфт можна дуже просто перетворити на основне місце в оформленні будь-якого будинку. Для цього найкраще затримати власну увагу на панорамній шахті зі скляною кабіною. Оздоблення підйомних механізмів може бути різним. Для неї застосовують різні матеріали: метал, скло, дерево, дзеркала і багато інших. Тому вибрати ліфт відповідно до вашого інтер’єру великої праці не складе.

Закордонні виробники ліфтів

Найпопулярнішими на ринку Росії брендами ліфтів вважаються:

  1. OTIS;
  2. KONE;
  3. Shindler;
  4. ThyssenKrupp.

OTIS — це світовий лідер із виготовлення ліфтового обладнання. Такі ліфти встановлюються у будівлях бізнес-класу. Сама компанія ґрунтується в Америці.

Швейцарська компанія Shindler вважається однією з найстаріших і найавторитетніших на ринку. Її ліфти користуються високою популярністю і в нас.

Виробник із Фінляндії KONE – це головний конкурент американського ОТІСу за лідерство на світовому ринку. Пропонує сучасні, міцні та робочі ліфти.

Необхідно виділити і німців з ThyssenKrupp, які створюють чудові підйомники. На ринку нашої країни їхнє обладнання дуже затребуване.

barus76rusvol