Як правильно вибрати металочерепицю

Як правильно вибрати металочерепицю

Листи металочерепиці на на даний момент є одним з найбільш поширених матеріалів для укриття даху. Дане покриття для покрівлі випускається різних варіантів по товщині, профілю, полімерному і захисному покриттю з цинку. При цьому краща металева черепиця володіє найбільш високими техніко-експлуатаційними параметрами, а гарантія на наскрізну корозію листів досягає до п’ятдесяти років. У даній замітці ми будемо розглядати різновиди і показники вибору даного матеріалу.

Товщина листа

Товщина підібраної покрівельної черепиці з металу для покрівлі впливає безпосередньо на якість даного покриття. А залежить вона від товщини листа, який використовував виробник при профілюванні.

Даний показник обов’язково повинен вказуватися на маркуванні від виробника. Якщо цифр немає, то самостійно дізнатися товщину можна, помірявши лист мікрометром. Покрівля особливо вимагає товстого покриття в тих регіонах, де звичайні Гради або великі снігопади. В іншому випадку їй загрожує дефармація. Та й з точки зору естетики подібний вибір найкращий, оскільки стикувальний шов на даху буде не таким занадто помітним.

Шар оцинковки

Оцинковка-це найбільш поширений, самий звичайний спосіб захистити сталь від іржі. Сталевий лист занурюється в розплав цинку, в результаті відбувається реакція, міцно сплавляющая два метали. Цинк, таким чином, стає зі сталлю загальним цілим, а не наноситься на неї подібно фарбі. Захисне покриття з цинку може бути 2 — ух КЛАСІВ-першого (275 г/квадратний метр і більше) і другого (140-275 г/квадратний метр). Виходячи з цього, перший клас — це набагато довговічніше металева черепиця, так як чим товстіший шар цинку, тим краще сталь захищена від іржі та інших поширених проблем.

Як правильно вибрати металочерепицю

Оцинковка сталі знаходиться під контролем ГОСТом №14918-80. У ньому говориться, що в оцинкованих металевих листах цинку повинно бути як мінімум 142,5 грама на квадратний метр (виходить шар товщиною від 10 мкм). Якщо менше-черепицю металеву з такої стали купувати не потрібно.

Вимоги до металевої черепиці

Завдання покрівлі захистити будову від опадів, зберегти в ньому тепло і хороший мікроклімат. Щоб впоратися з поставленою метою, металева черепиця зобов’язана відповідати загальноприйнятим нормам: ГОСТу або ТУ. Залежно від поверховості будинку, зони клімату, ухилу покрівлі та інших параметрів можна визначити, яку краще підібрати черепицю металеву в кожному певному випадку.

Як правильно вибрати металочерепицю

Металева черепиця повинна:

  • легко монтуватися;
  • довго служити;
  • чи не гнутися під навантаженнями (снігом);
  • бути симпатичною на вигляд.

В іншому стандарти залежать від бажань господаря, місцевості і конструктивних особливостей даху.

barus76rusvol