Сб. Ноя 27th, 2021
  Витинанки квіти шаблони квіти - трафарети, витинанки, кірігамі, схеми та шаблони

  Витинанки весняні квіти шаблони

  Весняні витинанки на вікна або листівки з квітами: проліски та мускарі (ажурне вирізання з паперу, паперова філігрань, прорізні картинки). Шаблон (трафарет).

  Для ажурного вирізування з паперу весняних квітів — первоцвітів: проліски та мускарі застосовано шаблон із книги "Filigrane Blumenfenster", автор Kipp Angelika. Цю техніку називають ще паперовою філігранню, прорізними картинками, а також неправильно — витинанками або навіть киригами. Детальніше про неї — у статті "Естетичне вирізування з паперу". Види та техніки".

  А детально про те, як і чим вирізаються такі паперові картинки, читайте у статті "Ажурне вирізання з паперу для малюків у питаннях та відповідях".

  Шаблон для вирізання з паперу квітів (проліски та мускарі)

  Результат

  Листівка — витинанка до 8 березня з першоцвітами (вирізування з паперу)

  Одна з даних ажурних прорізних картинок з пролісками стала внутрішньою частиною листівки до 8 березня. Завдяки тому, що горщик з квітами був приклеєний на паперову сходинку, листівка вийшла об’ємною.

  Частина фону знизу залишена білою (сніг), частина фону зверху розфарбована блакитною перламутровою водоемульсійною фарбою на основі поліакрилату (весняне небо). Рамка з блискучою декоративною клейкою стрічкою з голографічним ефектом.

  На нижній половині листівки – текст привітання.

  Взагалі ця техніка сама по собі дуже красива, незвичайна і не враховує розфарбовування (хоча можна застосовувати кольоровий папір), але заради експерименту надумалося розфарбувати пару вирізаних картинок водоемульсійними фарбами на основі поліакрилату.

  Прорізними картинками можна красиво оформити як внутрішню, так і лицьову частину листівки.

  Паперові прикраси на вікна. Квіти — первоцвіти

  Інші картинки з вирізаними з паперу квітами могли б перетворитися на панно, стати весняною прикрасою для вікон на восьме Березня або просто так, а також прикрасити альбом, блокнот і т.п.д.

  Колись віконна прикраса (і не тільки вікон) вирізаними з паперу красивими візерунками була поширена.

  Симпатичні паперові квіти у горщиках на вікні створять затишок, весняний настрій і не вимагатимуть багато часу на догляд за ними.

  Фото-експерименти з фоном

  А ця фотографія вийшла забавною — нарциси ніби розглядають нові квіти, що несподівано виникли, і ніби запитують: "Хто такі? Звідки взялися?"

  Пропоную подивитися інші статті з рубрик "Вироби до 8 березня" або "Ажурне та симетричне вирізання".

  © Юлія Валеріївна Шерстюк, https://moreidey.ru

  Всього найкращого! Якщо матеріали сайту були Вам корисні, будь ласка, поділіться посиланням на них у соціальних мережах – Ви дуже допоможете розвитку сайту.#13;

  Розташування матеріалів сайту (зображень та тексту) на інших ресурсах без письмового дозволу автора заборонено та переслідується Згідно із законом.

  ? Витинанки квіти шаблони великі

  Витинанки Квіти

  Квіти одне з дуже чудових витворів природи, вони стали одним із символів краси та одним із найбільш популярних мотивів під час виготовлення прикрас, подарунків та різних виробів. Також і витинанок.

  Нижче на вас чекає галерея з шаблонами витинанок квітів, які ви можете безкоштовно скачати, роздрукувати в необхідному розмірі та кольорі, і прикрасити ними вікна власної житлової площі, застосувати їх для аплікації або панно та багато іншого.

  Природно, для прикраси має сенс застосовувати живі, проте паперові довговічніші і їх можна зробити різноманітних видів, сортів та форм. Тому витинанки квіти на вікна будуть вам корисні при прикрасі до багатьох свят.

  8 березня, 14 лютого, Дні народження та інші – це лише невелика частина тих урочистостей, які можна красиво оформити, застосовуючи витинанки. В основному, за допомогою їх прикрашають вікна, що виглядає дуже привабливо.

  На просторах нашого сайту ви зможете знайти набагато більше квіткових трафаретів, та ще інших шаблонів, які підійдуть до багатьох урочистостей – від Нового року до Дня перемоги.

  Витинанки квіти дуже багатофункціональна прикраса. Воно буде в тему під час підготовки до дуже великої кількості свят. Плюс до цього воно вкрай звичайне у виготовленні — вам потрібні тільки папір і ножиці або канцелярський ніж.

  Тут ви зможете знайти дуже різноманітні види паперової квітучої рослинності — лілії, ромашки, троянди, нарциси, тюльпани та інші.

  Клікаємо по картинках попереднього перегляду, вибираємо шаблон витинанок квітів, що сподобався, скачуємо його собі, роздруковуємо, вирізаємо і насолоджуємося хорошим результатом.

  «Жоржина». Майстер-клас з виготовлення квітки у техніці витинанки у форматі 3D

  Оксана Клюєва

  «Жоржина». Майстер-клас з виготовлення квітки у техніці витинанки у форматі 3D

  Пропоную Вам майстер-клас з виготовлення квітки жоржини в техніці витинанка у форматі 3D

  Такий майстер-клас, підходить навіть для майстринь-початківців. Його зробити, великої праці не складе. Насамперед необхідно визначитися з необхідними матеріалами. Для роботи нам знадобиться:

  • двосторонній папір різноманітних кольорів (на ваш вибір)

  • інструмент для витинанки (скальпель);

  • плівка для ламінування;

  • набір двостороннього скотчу (див. зразок на фото)

  На початку роботи ми роздруковуємо шаблони квітки на кольоровому двосторонньому папері

  Жоржин з паперу починаємо з вирізування шаблонів квітки п’яти розмірів.

  Потім обводимо зовнішні та внутрішні межі маркером (на вибір).

  Заготовки, що виходять, ламінуємо для міцності і ще раз вирізаємо по зовнішньому кордону. Внутрішню межу квітки не вирізаємо, це місце кріплення.

  Потім починаємо збирати нашу квітку як намальовано на фото.

  Для отримання ефекту 3D необхідно застосовувати двосторонній скотч тільки в середині квітки.

  Такі ж дії, проводимо і над усіма заготовками для майбутнього жоржини. Подібних елементів можна зробити і в більшій кількості. Від того, скільки ви їх зробите, залежить, пишність жоржини.

  На останній стадії закінчення майстер-класу з виготовлення жоржини, його можна красиво оформити паєткою, яку потрібно вклеїти в серединку квітки.

  Тепер майстер-клас повністю завершений. Подивіться, який

  Оформлення шафи

  спасибі за увагу!

  «Календула» (нігті). Майстер-клас квітки з паперу в техніці орігамі Нам знадобиться: — Кольоровий папір, гофрований папір; — Ножиці; — пістолет для клею, олівець, що клеїть; — тоненька паличка; — олівець.

  «Це лілії квітка, серед усіх чудова!» Майстер-клас з виготовлення квітки лілії з нового матеріалу Вітраль Зараз прогрес крокує семимильними кроками, нові та цікаві матеріали для мистецтва з’являються регулярно! Абсолютно все можна замовити.

  Майстер клас. Сьогодні хочу представити для вас майстер-клас однієї моєї роботи з паперу — «Панно «Росія-Батьківщина моя». Папір-це чудовий.

  Майстер-клас з виготовлення квітки для Дюймовочки Рада вітати всіх, шановні колеги!Випускний бал у дитсадку — це важлива життєва подія кожного дошкільника.

  Майстер-клас з виготовлення квітки з бісеру з дітьми підготовчої групи «Маму я власну люблю, їй подарую квіточку» Вже не далеко всіма нами улюблене свято. Кожен заздалегідь готується до нього, щоб порадувати найдорожчу і найдорожчу людину,.власну матусю,.

  Майстер-клас з виготовлення олівниці в техніці орігамі Щоб зробити олівцю з паперу, нам потрібно приготувати 6 листів кольорового паперу, це може листя одного кольору, як у мене, навпаки, все.

  Майстер-клас з виготовлення вісімки в техніці канзаші Останнім часом техніка канзаші набула все більшої популярності. Дана техніка дає чудову можливість створювати неповторні та унікальні вироби, а.

  Майстер-клас «Квітка жоржин із кольорового паперу» Педагог — спеціальність творча. Весь час знаходишся у пошуках цікавих ідей. Для виготовлення різних листівок, виробів застосовують.

  Дитячий майстер-клас із виготовлення квітки «Ромашка» (середня група) Сім’я завжди знаходиться на першому місці у будь-якої людини. Ми, дорослі, повинні допомогти дітям зрозуміти значущість сім’ї, виховувати у дітей кохання.

  Волошка. Майстер-клас квітки з паперу в техніці орігамі Волошки – волошки задушевні квіти. Вражаюче красиві і серцю надто дорогі. Ніхто не пройде повз квіти волошки, що ростуть. Вони.

  Витинанки квітів, квіти. Де знайти, як вирізати?

  Робота з папером — захоплююче і дуже корисне заняття, доступне для малюків молодшого шкільного віку. Це один із методів розвитку творчих здібностей та трудового виховання, який діти освоюють дуже легко і з радістю. А набуті під час виготовлення паперових витинанок навички діти згодом навчаться використовувати під час обробки інших матеріалів.

  Для роботи знадобляться гострі ножиці, ніж канцелярський, різнокольоровий картон, клей та пензлик, лінійка (для вирізування прямих ліній).

  Паперовий лист із роздрукованим на ньому шаблоном кладеться на ідеальну поверхню або на килим для вирізання, заштриховується олівцем області, які мають бути вирізані, і потім гострим канцелярським ножиком та ножицями вирізується малюнок, починаючи знизу.

  Виготовлення витинанок зараз набуло великого поширення і перетворилося на цілий напрямок декоративно-ужиткового мистецтва.

  Робочий результат принесе задоволення і дитині, і дорослому, під чиїм керівництвом займається дитина рукоділлям. Адже витинанка з малюнком квітів, покладена на аркуш різнокольорового картону, стане чудовим подарунком для мами, бабусі, сестрички, однокласниці чи вчительки на свято 8 Березня.

  Щоб Ваш подарунок мав завершений вигляд, розмістіть його в рамочку для фотографій.

  Багато шаблонів з квітами знайдете Тут gt; gt; gt;. І набагато більше квіткових орнаментів — Тут gt; gt; gt;.

  468+ трафаретів на Новий 2021 рік. Вирізаємо з паперу

  Потрібно погодитись, що вирізання паперу, один із дуже чудових елементів декору для свята. Процес створення витинанок власними руками, безумовно, вважається найцікавішою формою та символом мистецтва народів. Основними формами вирізування витинанок трафаретів є силуети, мереживні композиції, різдвяні та новорічні мотиви та звичайні орнаменти, що утворюють багатоелементні композиції.

  Зробити витинанку власними руками не важко, це звичайна техніка, певною мірою нагадує певні види орігамі. Однак якщо у вас немає здібностей до малювання, але хочеться швидко та красиво прикрасити вікна витинанками на Новий рік, то тепер це зовсім не проблема. Тут продемонстровано близько п’ятисот новорічних трафаретів витинанок на вікна до 2021 року на різні смаки.

  1. Оформлення вікон витинанки на Новий рік #13;
  2. Витинанки на новий 2021 трафарети #13;
  3. Новорічні витинанки на вікна на 2021 #13;
  4. Новорічна витинанка на вікно трафарети #13;
  5. Витинанки на новий 2020 щури та інші новорічні трафарети #13;
  6. Віконні прикраси витинанки: новорічні шаблони # 13;
  7. Шаблони витинанок для дітей #13;
  8. Витинанка власноруч #13;
  9. Витинанки сніжинки візерунки на вікна #13;
  10. Витинанки новорічні іграшки на ялинку: трафарети #13;
  11. Витикання дідусь мороз і снігуронька: професійний майстер-клас #13;
  12. 50 трафаретів витинанок сніговик #13;
  13. Витинанки ялинкові гілки: трафарети #13;
  14. Кулі для ялинки витинанки шаблони #13;

  Оформлення вікон витинанками на Новий рік

  Вирізання з паперу ножицями (витинання, звідки й трапилася назва витинанки) — найпопулярніша техніка, яка дозволяла майстрам досягти плавності ліній, естетичності контурів та силуету, великої ажурності. Кінцями ножиць вони «витинали» по краєчках "зубчики", "бахрому", "вужаків", а широким розворотом сторін робили розгонисті нарізи, спритно повертаючи і покручуючи в руках відповідно до складеного паперового листа. На даний момент досить поширено прикрашати віконцями вікна на Новий рік.

  Варіантів створення як деяких фігурок, так і цілих композицій дуже багато. Якщо ви хочете створити чудовий вітраж для зустрічі Нового 2021 року, можете отримати багато цікавого з цієї статті (посилання під галереєю із шаблонами новорічних витинанок). Там ви зможете знайти багато цінної інформації, як застосовувати трафарети, як вирізати шаблони з паперу, правильно приклеїти та які матеріали краще застосовувати.

  Джерело фото: goodhouse.com.ua/poradi/16313-zimova-kazka-na-vikno-z-paperu-dlya-prikrasi-vikon-do-novogo-roku-rozdrukuvati-i-virizati-shabloni-i-trafareti-dlya-naklejki-i-malyuvannya- na-viknax-foto-novorichni-kazki-z-paperu-syuzhetni-trafareti-. html

  Витинанки на новий 2020 рік трафарети

  Здається, що весь світ живе за китайським календарем. Як мінімум, немає нікого, хто б не знав, що 2020 рік, це рік білого металевого щура. Тому, якщо вирізатимете витинанки для Нового 2020 року, не забувайте про гризунів. Достовірно не відомо, як виглядає металевий щур, але чудово підходять і персонажі мультиплікаційних фільмів. Тут дві переваги – і символ Нового року позначили та дітей порадували, ну хто не любить милку Джеррі чи незграбних мишок кота Леопольда. Ось 15 трафаретів витинанок, які стануть у пригоді для прикраси вікна на 2020 рік.

  Джерело фото: page365.ru/trafarety-krysy-myshi.html

  Новорічні витинанки на вікна до 2021 року

  Дорогі прикраси, кулі, гірлянди – все це добре, але необхідно пам’ятати про чудову етнічну творчість – витинанки з паперу на вікна. Витрат ніяких, а ефект вражаючий.

  Прикрасити вікна можна різноманітними способами, наприклад, за допомогою трафарету, це найлегше.

  Або із застосуванням новорічних шаблонів витинанок – завантажуєте оптимальний варіант, роздруковуєте та наклеюєте на вікна. І, зрозуміло, трафарет витинанки можна створити самостійно. Якщо вистачає здібностей та фантазії, намалюйте малюнок без сторонньої допомоги або змалюйте. Для витинанки на вікно краще використовувати щільний папір, можна навіть ватман. Ваші інструменти, це ножиці для манікюру або канцелярський ніж. На фото опубліковано нижче показано, як наносити трафарет

  Нижче в галереї подивіться кілька шаблонів витинанк на вікна на 2021 рік.

  Джерело фото: www.eli.ru/articles/153/

  Новорічна витинанка на вікно власноруч

  Скоро Новий рік та Різдво. Хочеться прикрасити хату, як це робили ще наші бабусі. Спробуйте згадати, яке особливе відчуття охоплює вас, коли на вікнах будинків, вітринах магазинів з’являються сніжинки. Але клеїти на скло можна і різні картинки з паперу.

  Витинанка, це цікавий та доступний для народних майстрів вид мистецтва. У вигляді паперової прикраси витинанки відомі з першої половини XIX ст. Але й тепер це досить поширене мистецтво. Зробити витинанку власними руками може будь-хто, хто вміє поводитися з ножицями. Якщо хочете зрозуміти цей варіант мистецтва, детальну покрокову інструкцію можна прочитати на ресурсі, посилання знайдете під галереєю.

  А тут ви можете підібрати вже готові трафарети та шаблони витинанок для Нового 2020 року.

  Джерело фото: 2016рік.com.ua/novorichni-vitinanki-2020-shabloni-dlya-virizannya/

  Витинанки на новий 2020 рік щури та інші новорічні трафарети

  Ось ще варіанти, як зробити витинанки на вікна з паперу на тему Нового 2020 року.

  Тут також є шаблони щурів та інших видів прикрас. Посилання на статтю розташоване під галереєю. Крім готових трафаретів новорічних витинанок, ви дізнаєтесь багато цікавого. Наприклад, як зробити трафарет, методи наклейки шаблонів на вікна, а також, як зробити прекрасний сніжний малюнок за допомогою зубної пасти і зубної щітки.

  До новорічних свят дуже мало, не потрібно зволікати з підготовкою.

  Джерело фото: woodstar.com.ua/vitinanki-na-novij-rik-2020-shabloni-virezalki/

  Подивіться маленьку добірку витинанок щура для 2020 року на вікно

  Віконна прикраса витинанками: новорічні шаблони

  В наш час досить популярно створювати святкові вітражі на вікнах.

  Напередодні Нового року віконна прикраса витинанками, це незвичайний спосіб створити атмосферу свята та порадувати не тільки членів сім’ї, ще сусідів та перехожих.

  Вирізати витинанку з паперу дуже легко, формою нагадує аплікацію, хоча там застосовують кілька красивих шарів без прорізування, які клеяться, а тут вирізається. Зрозуміло, не все так банально, витинанки, це справжнє мистецтво. Мереживні та силуетні паперові прикраси поділяють на одинарні, багаточасткові, комбіновані, проте це дуже глибока тема, якщо хочете дізнатися докладно, в інтернеті багато інформації про витинанки. А поки що просто скористайтеся наданими шаблонами та трафаретами витинанок.

  Ось 50 трафаретів та шаблонів витинанок на Новий рік.

  Джерело фото: www.korsa.ua/ua/prikrashannya-vikon-do-novogo-roku-2018

  25 звичайних шаблонів витинанок для малюків

  Джерело фото: idei-dekoru.com/

  Витинанка власноруч

  Ви вже напевно бачили багато прикладів витинанок, зроблених у різному стилі. Тут показаний спеціальний професійний майстер-клас, як вирізати витинанку з паперу своїми руками. Виріб підійде для дітей шкільного віку. Отже, щоб почати, варто віддати перевагу малюнку, тобто підібрати оптимальний шаблон або зобразити самостійно. Просто, якщо застосовуватимете традиційний малюнок, дуже важливо розуміти, що ви вирізатимете його не повністю, а окремі деталі. Тому для початківців краще застосовувати шаблони для витинанок, де ці тонкощі вже взяті до уваги. Зрештою, детальну інструкцію та корисні рекомендації фахівця краще прочитати на ресурсі, посилання знаходиться нижче під галереєю. Професійний майстер-клас звертаєте увагу на покрокові фото.

  Автор роботи: Сізікова Катерина Євгенівна

  Джерело фото: kladраз.ru/podelki-dlja-detei/podelki-iz-bumagi-i-kartona-dlja-detei/vytynanka-master-klas.html

  Витинанки сніжинки трафарети та шаблони на вікна

  Ви думаєте, це традиційні сніжинки з паперу? Не дуже так, перед вами знамениті зразки стародавнього мистецтва вирізування з паперу, нині відомого як витинанка. До речі, у китайців це називають цзяньчжі. Тож можете скористатися цими шаблонами витикань сніжинок та прикрасити ними власні вікна. А коли хтось із знайомих захопиться, які у вас чудові сніжинки, можна з розумним виглядом сказати: «Ну що ви, це ж витинанки!» і розповісти цікаву історію про мистецтво вирізування з паперу, почавши з стародавнього Китаю і згадати про українське коріння цього разючого виробу. Тоді Новий рік пройде весело та змістовно.

  Джерело фото: page365.ru/snezhinki-iz-bumagi-shablony. html

  Подивіться ще 38 унікальних схем сніжинок витинанок на вікна

  Джерело фото: idei-dekoru.com/

  Витинанки новорічні іграшки на ялинку: трафарети

  Зрозуміло, витинанки досить красиво виглядають на вікнах, але сфера їх використання набагато ширша. Коли це мистецтво тільки виникло, символіка витинанок була пов’язана з часом року. Так, збираючись сіяти, вирізали та наклеювали витинанку "Посівну". Перед збиранням урожаю — "врожайне" на весілля — "Весільне". По витинанці сусіди визначали, які ж події відбувалися у будь-якому будинку. Витинанками оздобили інтер’єр сільського будинку: стіни, печі, балки, полиці. Так що ви можете зробити витинанки новорічні іграшки на ялинку та сусіди відразу зрозуміють, що ви збираєтеся зустрічати Новий рік. Нижче подивіться кілька прикладів трафаретів витинанок, які зможете застосовувати для свого рукоділля.

  Джерело фото: goodhouse.com.ua/poradi/16167-vitinanki-na-vikna-na-novij-2019-2020-rik-z-paperunovorichni-yalinkovi-kuli-igrashki-yalinovi-gilki-rukavici-dzvinochki-kishki-yalinki-zirki-sniguri-burul oleni-ptashki-na-gilci-vizerunki-yangolya. html

  Витиканка Дідусь Мороз та Снігуронька: професійний майстер-клас

  Якщо хочете навчитися чи навчити дітей вирізати красиві статуетки на вікна, подивіться професійний майстер-клас, як вирізати витинанку Дідусь Мороз та Снігуронька за шаблоном власними руками. Зрозуміло, нічого важкого, завантажуєте шаблон, складаєте надвоє, переносите малюнок на альбомний аркуш, вирізуєте. Однак є певні нюанси, щоб ви не потрапили в халепу з масштабуванням і у вас вийшла гарна витинанка з першого разу, краще прочитайте детальну покрокову інструкцію на ресурсі.

  Джерело фото: www.maam.ru/detskijsad/master-klas-vytynanki-ded-moroz-i-snegurochka.html

  Ось ще кілька витинанок Дідусь Холодів.

  Джерело фото: kidside.ru/shablon-deda-moroza-i-snegurochki-iz-bumagi-novogodnie-trafarety-na-okna/

  50 трафаретів витинанок сніговик

  Вже почали прикрашати вікна для зустрічі Нового року? Коли пам’ятатимете всіх героїв новорічної казки, не забувайте про сніговика. Зобразити фігурку дуже просто, як мінімум, якщо порівнювати зі снігурочкою, то художню частину можна надати дітям. Або ж просто виберіть якогось веселого сніговика з цієї невеликої добірки трафаретів витинанок, тут є одиночні статуетки та цілі композиції. Посилання на сайт під галереєю — завантажуйте, вирізайте, Новий рік вже не далеко.

  Джерело фото: new-year-party.ru/trafaret-snegovika-vyityinanki/

  Джерело фото: materinstvo.ru/art/vytynanki

  Витинанки сніговик трафарети

  Витинанки ялинкові гілки: трафарети

  Ось ще цікава ідея, як прикрасити вікна на Новий рік витинанками у вигляді гілок. Такі трафарети є максимально зручними для складання різних композицій. Наприклад, витинанки іграшки на ялинку можна вирізати окремо, вдасться таке 3Д зображення. А якщо ще закріпити скотчем ялинкову гірлянду, то пощастить розкішний новорічний вітраж. Трафарети витинанок можна завантажити на ресурсі, просто виберіть картинку, що вам сподобалася, нижче в галереї, а посилання знаходиться нижче, під фотографіями.

  Джерело фото: goodhouse.com.ua/poradi/16167-vitinanki-na-vikna-na-novij-2019-2020-rik-z-paperunovorichni-yalinkovi-kuli-igrashki-yalinovi-gilki-rukavici-dzvinochki-kishki-yalinki-zirki-sniguri-burul oleni-ptashki-na-gilci-vizerunki-yangolya.html

  Трафарети витинанки ялинку та ялинові гілки

  Кулі для ялинки витинанки трафарети

  Витинанки, це весь світ різних ідей. Ось подивіться ще варіанти трафаретів витинанок у вигляді новорічних ялинкових куль. Просто беріть лист ватману, скачайте шаблон або скопіюйте з екрана комп’ютера, потрібно прикласти на папір і виріжте канцелярським ножем. Не забувайте щось підставити під ватман, щоб не нарізати меблі, потім акуратно підрівняйте ножицями і ваша витинанка готова. Залишилося приклеїти на шибку.

  Джерело фото: goodhouse.com.ua/poradi/16167-vitinanki-na-vikna-na-novij-2019-2020-rik-z-paperunovorichni-yalinkovi-kuli-igrashki-yalinovi-gilki-rukavici-dzvinochki-kishki-yalinki-zirki-sniguri-burul oleni-ptashki-na-gilci-vizerunki-yangolya. html

  з

  Шаблони кольорів для вирізування з паперу різних розмірів

  Доброго дня! Аплікація — один з різновидів занять творчістю з дітьми. Шаблони квітів для вирізання з паперу стануть чудовими помічниками у процесі виготовлення листівки та вироби для малюків та їхніх батьків, педагогів початкових класів та вихователів у дитсадку.

  Трафарети роблять легшим процес створення аплікації. Роздрукуйте трафарет квітки, що сподобався, у форматі А4. При розробці композиції з квітів пелюстки квітів, стебло, листя виходять акуратними, симетричними, рівними та красивими.

  Я постаралася зробити добірку досить різних, чудових рослин.

  Ви зможете знайти трафарети:

  • ромашки;
  • гербери;
  • трояндочки;
  • тюльпан;
  • волошка та інших не менш красивих квіточок.

  З подібною колекцією у вас не з’явиться проблеми приготувати мамі гарну листівку на восьме Березня, тату на День народження. Перед вами стоїть завдання показати фантазію.

  За допомогою вирізаних квіточок зробіть звичайну аплікацію, об’ємні квіти з гофрованого паперу.

  З гофрованої легше скласти складки, легше надати їй форму пелюстки. Для створення букетів купуйте гофру більш щільну. Тонкий папір майже не тягнеться і швидко рветься.

  Шалено красиві композиції з квітів виходять з фоамірану.

  Крім найпростіших шаблонів для творчих робіт можна скористатися трафаретами для силуетного вирізування.

  Я сподіваюся, ви змогли для себе знайти оптимальний трафарет для квіточки та витинанки. Ці заготовки застосовуйте для вирізування композицій із квітів із паперу, тканини, фоамірану. Для створення виробів із будматеріалу.

  Радуйте себе та власних рідних подарунками, виконаними власними руками. Творчість — це одна з форм самореалізації, можливість висловити власне ставлення до навколишнього світу.

  Гарну листівку, малюнок, будь-яку виробу, які діти роблять від щирого серця, батьки довго зберігають. Для них немає нічого дорожчого, ніж подарунок від сина та доньки, виготовлений з любов’ю.

  Підписуйтесь на щотижневе розсилання новин, ділитесь інформацією з компанією друзів, пишіть ваші побажання.

  З повагою, Наталія Краснова.

  використання, як робити контурні силуети, об’ємні іграшки

  Для більшості людей папір — це один з дуже звичайних побутових предметів, який може застосовуватися виключно за цільовим напрямом. Насправді папір — це найдивовижніший матеріал, який лежить в основі безлічі технік і видів мистецтва та рукоділля. Існує більше 8 видів матеріалу, кожен з яких має власні неповторні параметри і відкриває великий простір для мистецтва.

  Сфера використання шаблонів

  Трафарети та шаблони різних форм активно застосовуються не тільки для прикраси та покращення скрап-сторінок, розробки незвичайних композицій інтер’єрів, але й для інтер’єрної прикраси. Шаблони трафаретів кольорів для вирізання з паперу є основою для нанесення на найрізноманітніші поверхні візерунка фарбою, аерозолем і навіть шпаклівкою.

  Переваги застосування паперу для ключового матеріалу полягають у його доступності та зручності. Крім того, маючи найменші вміння і скромні здібності до малювання, можна без проблем створювати незвичайні малюнки, повторити які буде майже нереально. Ще один дуже важливий плюс застосування паперу як основи для трафарету полягає у його масштабності. Скориставшись старими шпалерами, можна отримати в результаті дуже великий трафарет. І хоча дизайнери сьогодні наполегливо радять брати за основу надійніший матеріал, взяти його в необхідній кількості дуже часто ніде.

  Як зробити великий трафарет

  Трафарет є конкретним візерунком, внутрішні частини якого вирізуються і застосовуються для нанесення відповідного малюнка вже на поверхню. Щоб зробити трафарет власними руками знадобиться:

  1. Ватман або шмат шпалер.
  2. Ніж канцелярський.
  3. Олівець, гумка, лінійка, маркер.
  4. Роздруковані шаблони кольорів, наприклад, ромашок чи маків.
  5. Ножиці.
  • Сітка. Для початку необхідно визначитися з розмірами самого малюнка та окреслити цю територію на паперовому носії. За межі цієї рамки малюнок виходити не повинен. Крім таких кордонів, потрібно визначити вже розміри трафарету, вони повинні бути більшими за площу малюнка на 5?10 см, щоб подібною формою було комфортно користуватися.

  Потім внутрішню площу майбутнього малюнка розбити на кілька рівних проміжків, тобто зобразити сітку. Це виконується для того, щоб сам малюнок не вийшов асиметричним, непропорційним та перекошеним.

  Далі потрібно визначити тенденцію візерунка, наприклад, провівши синусоїду з нижнього лівого кута. />Це орієнтир, вздовж якого будемо наносити наступний малюнок.

  • Якщо ви беретеся за таку справу вперше і не дуже добре малюєте, можна скористатися готовими шаблонами з нескладними формами. Їх необхідно вирізати із щільного паперу, прикласти до основи та обвести олівцем. Квіти розміщуються довільно, але не дуже близько одна до одної. В іншому випадку буде важко вирізати всі деталі та трафарет може порватися.
  • Закінчення композиції — до квіток варто привнести листи і довільні лінії, що закручуються — своєрідні вуса. Бабка або метелик буде гідним доповненням до флористичного візерунка.

  Як тільки весь вид композиції вас влаштує, всі лінії, які потрібно вирізати, варто обвести контрастним маркером. Так буде легше визначитися у процесі вирізування.

  • Гострим канцелярським ножиком вирізати малюнок по лініях, які заздалегідь намічені. Починати найкраще з верхньої частини та великих деталей. Якщо трафарет дуже великий і ви працюєте з ним на підлозі, перед тим, як приступити до вирізування, краще підкласти під основу хоча б складені кількома шарами газети. В іншому випадку ви ризикуєте пошкодити покриття для підлоги.

  Як тільки всі деталі вирізані, трафарет можна користуватися. Його можна акуратно закріпити на стінці скотчем для малярних робіт — він не зіпсує поверхню і не залишає слідів клею, але й дуже якісної фіксації не дасть.

  Трафарет, що вийшов, важко назвати багаторазовим, але, якщо застосовувати фарбу в аерозолі, він може послужити дуже довго.

  Трафарети-тренажери

  Досить багато методик дитячої дошкільної освіти наполягають на ігровій формі навчання. Це точно дає власні плоди, адже така подача інформації для дитини цікавіша і зрозуміліша. Для різних навчальних ігор можна застосовувати трафарети літер і простих форм, які дитина повинна співвіднести один до одного.

  Суть гри полягає в тому, що дитині пропонується для початку 10 трафаретів літер і предметів, серед них вона має знайти, наприклад, літеру «А» та картинку, яка їй відповідає, обвести їх на паперовому аркуші. Картина, що вийшла, перетворюється на розмальовку.

  Така гра буде корисною для закріплення матеріалу та тренування дрібної моторики. Дитина запам’ятовує риси літер, вчиться писати друкованими літерами, стає краще пам’ять та логічне мислення.

  Іграшки з паперу

  Шаблони іграшок з паперу для вирізування дуже давно застосовуються для творчості для дітей та дитячих ігор, що розвивають. Паперові лялечки з цілим гардеробом, що знімається, вперше виникли в кінці XVIII століття, а в столітті XIX стали широко поширені і здобули популярність не тільки у дітей, а й у дорослих жінок. І до цього дня такі ляльки дуже популярні і навіть є об’єктом колекціонування.

  Крім паперових лялечок, яких можна лише переодягати, та програвати дуже прості сценки, існують і інші паперові іграшки. Спільне створення яких з дитиною — чудовий тренажер з навичок вирізування та роботи з клеєм та папером.

  Як виконуються об’ємні іграшки

  Щоб зробити з дитиною цікаву об’ємну іграшку з паперу, знадобиться:

  • Надрукований на щільному папері кольоровий шаблон іграшки.
  • Ножиці та клей-олівець або клей Момент Кристал.
  • Непишуча ручка.

  Всі такі ж іграшки мають інакше припуски на склеювання, це смуги у ключових місцях, які підклеюються у внутрішню частину іграшки. При вирізанні необхідно бути уважними та не прибрати їх.

  В основному лінії згинів позначаються пунктиром. Їх необхідно накреслити стрижнем ручки, що не пише, або іншим аналогічним предметом. Це називають «бігівка» і виконується для того, щоб лінії згину були рівними, не було скосів та заломів. Дуже актуально в роботі з щільним папером, допустимо, для акварелі, або з картоном.

  Далі шаблон гнеться по всіх потрібних лініях і склеюється за припусками.

  Зі звичайними іграшками жодних проблем не з’явиться — якщо йдеться про звичайних звірят утрированих незграбних форм. Щоб викликати інтерес дитини, можна порадити їй створити героїв улюбленої казки, наприклад, ведмедя, овечки, лисиці, вовка, зайця, їжачка тощо. д. Щоб було цікавіше, варто дотримуватися пропорцій. Зокрема, ведмедик має бути більшим за інших звірів, а їжак, заєць чи мишу — дрібніше.

  Для хлопчиків може бути цікавіше власними руками вирізати та склеїти іграшку-машинку чи автобус. Шаблон машини для вирізання з паперу трохи складніше у виконанні, оскільки в багатьох моделях пропонуються не незграбні, а округлі форми. Щоб досягти хорошого результату, припуски на склеювання вирізаються зубчиками.

  Драконя флотилія

  Для старших малюків можна порадити склеїти з паперу… драконів авіаційний полк! Існує близько 20 різних за складністю шаблонів об’ємних драконів. Принцип їх створення не відрізняється від інших об’ємних паперових іграшок, різниця полягає лише у складності складання. Деякі шаблони складаються з кількох деталей, які важливо правильно поєднати між собою.

  Новорічні вироби

  Спільна творчість з дітьми напередодні Нового року зближує всіх членів сімейства та допомагає створити настрій свята у будинку. Шаблони новорічних іграшок можуть бути у вигляді Діда Мороза, Снігуроньки, Сніговика та інших новорічних героїв. Крім них, з паперу можна зробити ліхтарик, гірлянди та об’ємні мереживні іграшки кулястої форми.

  Останній варіант надто складний для дитячого виробу, оскільки внутрішні ажури вирізаються канцелярським ножиком або простим лезом. Однак, вони дуже ефектні і красиві, хоча і вимагають в подальшому дбайливого відношення через свою крихкість.

  Модульна куля на ялинку

  Щоб зробити гарну строкату ялинкову іграшку з дитиною, знадобиться:

  1. Щільний кольоровий папір, наприклад, від старих листівок.
  2. ПВА клей або Момент «Гель».
  3. Ножиці, олівець, маленький шматочок картону, лінійка.
  4. Нитка для петельки.
  5. Циркуль чи форма, яку можна обвести.
  6. Не пишуча ручка.
  • Для однієї кулі знадобиться 22 кружки з щільного паперу, діаметр береться довільно. Вписати в одне коло рівнобедрений трикутник і вирізати — це буде шаблон для подальших деталей. У кожне коло вписати цей трикутник, по лініях провести ручкою, що не пише, зігнути їх.
  • Основа іграшки. Взяти десять гуртків і склеїти в ідеальну смугу, дивлячись на розташування внутрішніх трикутників. Замкнути в коло.
  • Взяти п’ять елементів та склеїти в коло – це нижня кришка. Верхня робиться так само, але по центру склеювання перед замиканням п’ятим елементом вкладається петелька.
  • Об’єднати центральний елемент з нижньою та верхньою кришкою, склеїти.

  3Д — маски

  Коли йдеться про дитячі заходи, через раз пропонується застосування костюмів і масок. Найбільш популярним варіантом вважається маска «Інкогніто», що закриває смужку обличчя біля очей. Дитячі її варіації заповнюються різними атрибутами, залежно від персонажа, який зображує дитина.

  Куди кращий варіант маски, яка закриває все обличчя — 3Д-маска із щільного паперу. Що буде потрібно для подібної маски:

  • Роздрукований шаблон у справжню величину (цілісний або складений із частин).
  • Копіювальний папір.
  • Щільний папір для самої маски (як мінімум ватман або щільні шпалери).
  • Ножиці та клей.
  • Не пишуча ручка.

  Роздрукований шаблон має бути перенесений на щільний папір за допомогою копіювального паперу. Всі лінії згинів грунтовно продублювати ручкою, що не пише, і виключно після цього складати. Лінії припусків на склеювання в місцях, що округляються, нарізати зубчиками. Якщо для склеювання застосовується клей із сильним запахом (наприклад, Момент), то виріб повинен провітритися пару днів, перш ніж дитина його вдягне. Якщо ж застосовується ПВА клей, найкраще взяти не канцелярську його версію, а будівельну. Вони один від одного відрізняються за консистенцією, будівельний клей менше деформує папір.

  Весільні трафарети

  Для виробництва різних весільних атрибутів та деталей активно застосовуються трафарети та шаблони. Їх використовують для оформлення листівок та запрошень, для дизайну пляшок шампанського, оформлення залу тощо. д.

  Декор для весільного шампанського

  Для роботи знадобиться:

  • Дві пляшки шампанського.
  • Фарба довільного кольору в балончику.
  • Мило.
  • Надрукований шаблон силуетів нареченої і нареченого, серця.
  • Широка атласна стрічка.
  • Ножиці.
  1. Необхідно врятувати шампанське від усіх листків та етикеток, крім верхньої упаковки пробки. Обігрівати при цьому пляшку феном або відпарювати у гарячій воді не рекомендується.
  2. Вирізати необхідне зображення та на мило приклеїти до пляшки. Добре потрясти фарбу в балончику і рівномірно покрити їй пляшку з кожного боку, включаючи кришку і денце. Підсушити фарбою. Забрати приклеєний на мило шаблон, при необхідності витерти губкою скло.
  3. Шийка трохи нижче пробки обв’язати атласною стрічкою і зав’язати гарний бантик. Шампанське на стіл нареченого готове.

  Паперові голуби

  Голуб — птах світу, це всі знають. Але ще він позначає любов і гармонію в сім’ї, тому молодим і пропонують відпускати після одруження пташок у небо. Але, не всі сприймають цю пропозицію з ентузіазмом, правильно побоюючись насамперед за чистоту та безпеку весільного вбрання. До того ж птахи дуже часто переносять різні інфекції абсолютно не гірше за щурів та мишей, а руки потім мити колись і ніде… Словом, далеко не на всіх весіллях молоді випускають голубів у небо.

  Однак, голубів можна зробити з паперу, і такий простий, але чудовий предмет може доповнити оформлення зали чи фотозони. Шаблони голуба з паперу для вирізування не відрізняються великою складністю, а виготовлення часу багато не займає. Що буде потрібно?

  Роздрукувати трафарети птахів для вирізання з паперу і дуже акуратно вирізати його, знімаючи контурні лінії. Обережно зігнути по лініях, які заздалегідь намічені і приклеїти крила до спинки птиці.

  Приготувавши багато подібних голубів різноманітного розміру, можна красиво оформити кімнату нареченої, столи для гостей, або застосовувати як додатковий елемент для фотосесій.

  Originally posted 2018-03-19 06:03:10.

  Новорічні витинанки до 2021 року Бика: шаблони та схеми

  Більшість людей прикрашають на Новий рік та Різдво вікна власного будинку, застосовуючи для цього звичайні прикраси. Ми пропонуємо вам зробити незвичайні новорічні витинанки на 2021 рік, щоб дещо змінити звичайний декор. Вони виглядають дуже привабливо і створюють атмосферу свята та настрій.

  Деякі майстри застосовують на додаток до новорічних витинанок спеціалізований штучний сніг, LED стрічки та багато іншого. Основне – щоб усе виглядало святково та ідеально.

  Підсвічування паперових декорацій на підвіконні створює справді чарівну обстановку та пожвавлює композицію

  Класичною прикрасою на Новий рік постійно були сніжинки. Їх ріжуть із паперу та приклеюють на вікна. Виходить дуже мило. Але все ж таки не кожен знає про те, що існує цілий напрямок у рукоділлі, де основним завданням майстра вважається правильне вирізання складних деталей, якими після прикрашають вікна, стіни і т.д.д. Цей варіант декоративно-ужиткового мистецтва називають витинанками з паперу. Останнім часом цими паперовими творами прийнято прикрашати власні будинки до свята або просто застосовувати для розслаблюючої атмосфери. Але насправді витинанки мають дуже велику історію та є класичними китайськими прикрасами.

  Хотілося б виділити, що китайські майстри почали вирізати з паперу унікальні деталі та гарні декорації ще з того часу, як винайшли папір. Тривалий час традиції цього виду декоративно-ужиткового мистецтва зберігалися майстрами. Останнім часом секрети роботи з папером набули поширення по всьому світу.

  Сніжинки – класичні зимові витинанки, які ріжуть щороку по всьому світу

  Навіть найтрадиційніші новорічні сніжинки, якими переважна більшість із нас дуже часто прикрашали вікна будинку до свята, є витинанками. Але досвідчені майстри створюють реальні мереживні шедеври, застосовуючи найскладніші красиві схеми витинанок з паперу для вирізування.

  Читайте також: Майстеримо новорічну ретро-гірлянду власноруч

  Витинанки на Новий рік

  На замітку! Найважливішим святом, для якого дуже часто застосовуються прикраси з паперу, вважається улюблений Новий рік.

  Навіть діти в дитсадках коли приходить зима дуже часто зайняті вирізанням сніжинок, сніговиків, ялинок тощо.д. Однак це спрощені варіанти, оскільки мистецтво виготовлення витинанок є різними композиціями з паперу.

  Шаблон у вигляді сніговиків ідеально покращить новорічні вікна

  Якщо їх правильно та акуратно вирізати, вдасться чудова прикраса для вікна. Повз подібну красу без захопленого вигуку перехожі навряд чи зможуть пройти.

  Наприклад, на великому вікні балкона або залу можна зробити велику композицію з діда Мороза на санях, ялинового лісу, новорічної ялинки та подарунків. Дуже мило виглядає хоровод із звірят, які танцюють біля ялинки на новий рік. Подібні варіанти малюкам завжди подобаються, тому вони радо згодні допомагати дорослим у роботі над витинанками.

  До 2021 року, який за китайським календарем буде роком Білого Металевого Бика, можна доповнити в композицію витинанки і ця тварина. Щоб новорічна витинанка із символом доставила удачу, помістіть її на найвиднішому місці. Наприклад, на вікні або одній зі стін вітальні. Існує дуже багато варіантів виконання новорічної витинанки. Звичайно, легше працювати з готовими шаблонами з паперу, які представлені у великому асортименті.

  Хотілося б підкреслити, що для створення більшого ефекту потрібно додати до вікна, прикрашеного витинанками, підсвічування, іншими словами, стрічку дюралайт, яку кладуть по підвіконню.

  Підсвічування паперової інсталяції на вікні можна реалізувати за допомогою стрічки, що світиться

  Мереживні, вирізані з паперу деталі стануть гідною прикрасою не тільки для вікон, а й для ялинки. Також з них роблять найкрасивіші листівки, доповнені добрими бажаннями. Листівку можна доповнити стрічками різних кольорів, намистинами та стразами. Виходить досить естетичний подарунок, виготовлений власноруч.

  На замітку! Під час роботи над новорічними витинанками варто добре дивитися на ті трафарети, які зображають двох або більше схожих героїв, але дзеркально.

  Читайте також: Новорічна витинанка — паперове чаклунство

  Якщо скласти листочок надвоє, то можна зменшити роботу на симетричному вирізуванні

  Витинанки, виконані за подібними схемами, з’єднуватимуться за рахунок виступаючих частин. Такі новорічні витинанки можна застосовувати для гірлянди, якою можна красиво оформити стіни та стелю до свята. Трохи нижче можна знайти шаблони витинанок із паперу до 2021 року.

  Правила роботи з витинанками

  Аналогічний тип декоративно-ужиткового мистецтва дозволяє творити досить тонкі та максимально мереживні новорічні деталі. Якщо деталі витинанки нічим не закріпити, то вони швидко погіршуються. Дуже тонкі витинанки з паперу просто клеяться на скло. Також їх можна акуратно закріпити на контрастному картоні та зробити з подібної композиції новорічну листівку.

  Починати працювати над складними трафаретами витинанок не варто, оскільки така процедура здається лише на перший погляд простою — це досить копітка праця, яка потребує максимуму терпіння, посидючості та акуратності. Втім, не тільки людські якості важливі для роботи над новорічними витинанками. Тут не обійтися без якісного паперу та гарних інструментів для різання.

  У Китаї, звідки власне і прибула аналогічна техніка, вирізання прикрас із паперу називають кірігамі. У нас подібний тип декоративно-ужиткового мистецтва іноді називають витинанням. Сенс роботи від цього не змінюється, тому що в результаті виходить ажурна прикраса з паперу. Чим важче буде малюнок, тим красивішим вдасться новорічна витинанка. Однак, для роботи над такими прикрасами потрібний великий досвід та кваліфікація.

  Для мистецтва киригами існує комплект інструментів, який дає можливість точно та тонко вирізати деталі

  Порада! Щоб створити гарну та незвичайну новорічну витинанку, варто запастися гарним папером, гострими ножицями, макетним ножиком та гарними схемами.

  Читайте також: Майстерні вироби на Новий рік

  Можна заздалегідь роздрукувати шаблони новорічних витинанок з паперу, якщо така можливість є. Також потрібно приготувати місце для роботи для вирізування. Не можна в жодному разі застосовувати макетний ніж на поверхні непокритого столу. Це одночасно зашкодить лакову або стільницю з дерева. Найкраще взяти для роботи килим, наприклад такий, як застосовується для комп’ютерної мишки. Він міцний, тому ножиком просто так не проріжеться. І одночасно такий килим рівний, що важливо для якісного вирізування дрібних деталей новорічної витинанки.

  Дітям рекомендується застосовувати ножиці із округленими кінцями

  Якщо ви задіяєте до розробки витинанки дітей, радимо купити для них спеціалізовані ножнички за заокругленими кінцями. Це дасть можливість уникнути порізів та інших травм під час роботи.

  Оформляємо вікна

  Ми вже розповідали про те, що новорічні витинанки чудово підходять для віконного декору. Витинанка до року Білого Металевого Бика, приклеєна на вікно, не тільки допоможе вам прикрасити житло, а й обов’язково подарує різдвяний настрій перехожим. Тепер пропонуємо розглянути детальніше процедуру розробки новорічних витинанок.

  1. Роздрукуйте трафарет, що сподобався, за допомогою принтера. Якщо у вас немає останнього, ви можете перекласти малюнок новорічної витинанки через екран комп’ютера. Для цього необхідно розгорнути схему новорічної витинанки на весь екран, прикласти до неї тонкий аркуш паперу, а потім акуратно обвести контури новорічної витинанки олівцем. Люди, які мають естетичні здібності, як правило створюють незвичайний трафарет самостійно.
  2. Покладіть картинку на поверхню для роботи, заздалегідь застеливши її товстим папером або килимком з гуми. Потрібно зауважити, що під час роботи з новорічними витинанками вам потрібно буде скористатися канцелярським ножиком, а він може залишити на глянцевих поверхнях подряпини. Краще усунути такі результати, покривши стільницю будь-яким засобом захисту.
  3. Виріжте підібрану новорічну фігурку за допомогою макетного ножа чи ножичок.
  4. Обережно підрівняйте краєчки новорічної витинанки, якщо це необхідно.
  5. Приготуйте розчин на мильній основі. Для цього мило (можна застосовувати будь-яке) слід розвести в невеликій ємності з теплою водою.
  6. Занурте новорічну витинанку в розчин на мильній основі, а потім акуратно потрібно прикласти до вікна в необхідному місці.

  Необхідно звернути свою увагу! Замість розчину на мильній основі для закріплення новорічної витинанки можна скористатися прозорим скотчем, але він може залишити на поверхні скла липкі сліди.

  Оформлення вікон на Новий рік з паперу

  Завдяки такому звичайному алгоритму, ваші вікна перетворяться на сторінки казкової книги із чудовими героями та красивими фігурками. Новорічна витинанка наповнить вашу квартиру атмосферою свята і незвичайно інтер’єр зробить багатшим. До того ж обходиться виготовлення витинанки дешево. Спробуйте, вдосконалюйте власну майстерність, і з кожним разом ваші новорічні витинанки ставатимуть дедалі витонченішими і складнішими.

  З дітьми краще вирізати витинанки зі звичайними формами

  Де можна застосовувати витинанки?

  Мистецтво ажурного вирізування з паперу можна використовувати не тільки для декору приміщення до новорічного свята. Наприклад, із вирізаних витинанок, які будуть поклеєні на картон, можна зробити підставки під склянки. Вони чудово виглядають на святковому столі, та й просто досить зручні у побутових завданнях та цілях.

  Найбільш вдалі власні роботи майстри намагаються зберегти. Для цього найбільше підходитиме рамка для картин зі склом. Найкраще застосовувати контрастне з одним відтінком фон, щоб кожна вирізана деталь новорічної витинанки була максимально добре видно. Якщо акуратно розмістити ажурний виріб між полотном основи та склом, то вся краса зберігається надовго. Така картина зможе прикрасити будь-яке приміщення.

  Вироби у дусі кірігамі чудово підходять для створення вітальних новорічних листівок. Дуже часто паперові вироби є лише частиною прикрас. Витинанки чудово комбінують з різними стрічками, фурнітурою, та ще іншими паперовими елементами, але вже зробленими в іншій техніці.

  Щоб зробити листівку в техніці кірігамі, можна застосувати готові шаблони

  Якщо наприклад листівку прикрасити квітами в дусі квіллінг, може вийти досить цікава новорічна композиція.

  Аплікація сніжинки в техніці квіллінг ажурно зробить красивішу листівку

  Витинанки або кірігамі — це чудова можливість зайняти власний час цікавою та корисною роботою, яка принесе задоволення на пару годин. Цікаве заняття допоможе прибрати стрес. Однак для початку потрібно буде запастися необхідними матеріалами, достатнім часом та гарним настроєм. Робота над ними вимагає повної зосередженості, тому необхідно вибрати такий момент, коли майстра ніхто не відволікатиме.

  Новорічні витинанки на 2021 рік рекомендується створювати не в поспіху та несприятливому настрої, адже ви вкладаєте у виріб власний настрій, що пізніше може відобразитися на святковій атмосфері.

  Цікаві та барвисті новорічні листівки

  Галерея фотографій:

  Приєднуйтесь до обговорення!

  Нам було б цікаво дізнатися про вашу думку, залиште власну думку в коментарях ??

  Красиві картини вирізані з паперу з малюнком квітів

  Вражаюче ніжні та тонкі роботи Marine Coutroutsios показують, як за допомогою вирізування з паперу, можна створити твори одночасно настільки звичайні та подібні красиві. При погляді на них вражає і хочеться виконати подібну красу саму. Вироби, виконані з паперу, бувають різними від аплікації, квілінгу, плетіння до витинанки.

  Вирізання картин із паперу. Техніка Marine Coutroutsios

  Сьогодні мені хочеться познайомити вас з чудовими роботами французького дизайнера Marine Coutroutsios і розповісти про досить просту техніку їх виконання. Працюючи з папером вона створює власними руками реальні картини, які знаходять використання у маркетингових компаніях та значних комерційних проектах.

  Будь-який компонент, будь-яка деталь, кожен надріз – допомагають їй створити цілий образ, який зачаровує та вражає власною красою та креативністю.

  Для проведення робіт у техніці витинанки автор застосовує:

  — щільний білий папір;

  — Кольоровий папір для основи;

  — Ножиці;

  — олівець.

  Для прорізування невеликих елементів краще застосовувати тонке лезо або спеціалізовані ножі для вирізування по паперу. Сам процес розробки витинанки найбільш простий і може стати цікавим заняттям не тільки для дорослих, а й для малюків. Адже вони так люблять щось нарізати, а результат може вийти дуже цікавим. Кумедна бджілка присіла на чудову квітку із загнутими пелюстками.

  Все починається з продумування образу майбутньої картини та створення ескізу. Можна створити малюнок самої або взяти за основу вподобану роботу. Далі, ескіз переноситься на папір, робиться розмітка та контури, за якими будуть проводитися надрізи. Коли малюнок перенесений, приступаємо до вирізування. Докладно прорізаючи кожен міліметр, кожну лінію, бачимо, як починає малюватись малюнок. Після того, як малюнок вирізаний, його можна зробити об’ємним за допомогою вигинання деяких його деталей і накладання ажурного малюнка на лист кольорового паперу, що вийшов.

  Докладно процес того, як Marine Coutroutsios вирізає власні роботи, показаний на відео. Простота зачаровує.

  Як ви бачите, авторка зробила чудову тематичну роботу до року Змії за китайським календарем. У комбінуванні з яскраво-червоним фоном, така картина буде прекрасною домашньою прикрасою, ставши талісманом на весь рік або подарунком до Свята. Гірлянда приємних паперових квітів надає додаткового обсягу роботи.

  За такою технологією, ви власними руками можете зробити й інші роботи, які, як подарунки, можуть бути приурочені до тієї чи іншої події. Виконані власними руками серця з паперу – це ефективний спосіб розповісти людині про власні почуття. Після вирізання візерунка, кольорам, за допомогою зворотного боку ножиць, надають об’єму. Роботу кріплять на кольоровий папір, кріплячи листи на відстані один від одного. Аналогічний хід дає можливість надати глибину роботі.

  Мінімуму зусиль і фантазії і цей чудовий матеріал допоможе вам у власній витинанці передати емоції та ставлення до людини, для якої робиться подарунок.

  Робота стане незабутнім і гарним сюрпризом, розкривши ще одну творчу грань вашого таланту.

  Тільки пару надрізів і витончене вигинання тонких пелюсток, і виходить чарівне серце з чуттєвою квіткою всередині. Вирізання дає можливість вашій фантазії вирушити в політ, а створити витончені квіти з паперу дуже просто. Пару надрізів та вуалю, ви отримуєте чудовий лотос!

  І зовсім не обов’язково думати, що працювати з папером важко і це під силу не всім. Ви тільки спробуйте, і цей матеріал відкриє перед вами обрій можливостей. Вирізати? Що тут складного! Навіть дитина в змозі сама зробити кретивний виріб, що ілюструє улюблену казку, яка стане предметом його гордості та радості.

  Будь-які орнаменти, рослини, навіть портрети можна швидко і легко зробити у кілька рухів. Незвичайні натуральні мотиви втілюються в тонкому мереживі, вирізаному з паперу.

  Дуже просто уявити малюнок і вирізати його. Шикарний об’ємний ірис зеленітиме для вас цілий рік, радуючи власною красою.

  Сподіваюся, що показані сьогодні роботи підштовхнуть вас створювати та радувати власних коханих та близьких відмінними виробами.

  Сайт Marine Coutroutsios.

  Ще багато майстер-класів з рукоділля:

  від класичного ремесла до сьогоднішнього інтер’єрного дизайну • В обороті

  Мистецтво витинанки – вирізання з паперу – вперше виникло у сільських селах України у середині 19 століття як форма оформлення будинку. Тривалий час це вважали вмираючим мистецтвом. Проте львівська майстриня Дарина Альошкіна знайшла сучасний спосіб привернути увагу до цього українського ремесла, створивши витинанки для сьогоднішніх інтер’єрів, закладів громадського характеру та книжкові обкладинки. Ще вона створює великі штори-витинанки, які здобули собі славу в Польщі, Франції та навіть Південній Кореї.

  Витинанки — це домашні прикраси, вирізані ножем або ножицями з білого або кольорового паперу, у вигляді мережива або силуетів. Слово походить від дієслова «витинати», що означає «вирізати». Класичні витинанки з паперу робилися з геометричним або фітоморфним орнаментом, проте зустрічаються і тварини, і люди, і побутові предмети, і будинки. Папір складали від двох до восьми разів. Це був доступний та звичайний спосіб прикрасити будинок до свята.

  Раніше витинанками прикрашали вікна, стіни, хрубки (печі з виступом для сну), полиці та печі. Класично витинанка розповідає історію життя у селі: урочистості, весілля, дні народження.

  Вважається, що витинанки виникли в Китаї десь між VII і XII століттями. Прообразом української витинанки дослідники вважають кустодію – невеликий аркуш білого паперу з гарними краями, який застосовувався у вигляді основи та аксесуари для офіційних марок у середині XVI ст.Лише краї були обрізані, мов мереживо; центр залишали для друку марки.

  Витинанка у традиційному вигляді стала відома в Україні у XIX та XX століттях. Хоча вони зустрічаються по всій Україні, найпопулярніші вони у Карпатах, Поділля та Наддніпрянщині. Образи та їх місце у будинку варіювалися від регіону до регіону. Наприклад, на Поділлі витинанки застосовувалися як шпалери, килими або фіранки.У Карпатах прикрашали стіни навколо вікон та анкерні балки (балки, що підтримують стелю вдома — авт. ).

  Для урочистостей витинанки робили у вигляді сніжинок-зірок, хрестів, барвінків чи ангелів. Витинанка у вигляді хреста була оберегом і прикріплювалася до поперечини, на якій зазвичай ставилося ліжечко для дитини. Полиці та серванти прикрашали витинанки, схожі на серветки з мереживом. У проміжку між вікнами висіли витинанки, що уособлюють дерево життя.

  У 1960-70-ті рр. Барвисті промислові тканини, килими та інші інтер’єрні атрибути витіснили витинанки зі щоденного вжитку. З того часу витинанки застосовувалися лише зрідка, як сезонні прикраси зі сніжинок для вікон та новорічних ялинок.

  Дарія

  Дитинство Дарії Альошкіної пройшло на Поділлі, де то були популярні і нікуди не втекли. Підросла в творчій сім’ї, вона теж підібрала креативний шлях.Закінчила Вижницьке училище прикладного мистецтва ім. У. У. Шкрібляка та Львівську національну академію мистецтв за спеціальністю «Монументально-декоративна скульптура».

  Дарина також була засновником та керівником театру тіней «Дів» у Львові, який часто використовував витинанки у виставах.

  Сьогодні Дарія не лише майстриня, а й багатодітна мати. Після народження дітей їй було складно продовжувати займатися скульптурою будинку.Але їй хотілося зростати творчо, і поєднати це з материнством. Потім Дарія згадала витинанку, якій батьки навчали її у ранньому віці. Одночасно з мамою Людмилою вона часто робила витинанки на шкільні олімпіади або просто для оформлення будинку.

  Дарія вирішила покращити вже знайому техніку і зробити щось інше. Її роботи чудові своїми пропорціями: вона робить витинанки в кілька метрів у діаметрі.

  — Я почала робити широкоформатні роботи – думаю, так я привернула інтерес людей», – розмірковує вона.Потім люди почали дізнаватися, що таке витинанки, розуміти, що вони є в нашій культурі. У 2008 році витинанка вважалася вмираючим видом мистецтва в Україні. Тому що вони виготовлені з паперу, їх не можна зберегти — ну, якби не певні події історії, можна було б зберегти деякі варіанти.

  Дарія додає, що вона "займає нейтральну нішу серед виробників витинанок", оскільки є люди, які присвятили власне життя мистецтву.

  — Я не дуже відроджую ці традиції, але я привертаю увагу до цього виду мистецтва і якимось чином відроджую його», – каже вона. «Іншими словами, я не знаю найавтентичніших мотивів чи методів. Як правило, все дуже просто, тому що матеріал легко доступний і осягнути ремесло може кожен, хто має бажання.

  У витинанці Дарія знайшла новий творчий напрямок, який вона може поєднувати з вихованням дітей, даючи можливість собі кілька хвилин насолоджуватися роботою з папером.

  — Витинанка стала для мене паличкою-виручалочкою; це врятувала мою творчість», – каже вона.«Я дуже щасливий, що опинився в ньому, тому що у мене є ця внутрішня необхідність – можливо, успадкована від мого батька – для задоволення. Лише тоді я почуваюся по-справжньому щасливим.

  Креативний процес

  Існує чотири різні техніки виготовлення витинанки: мереживо (з одного паперового листа, з вирізаним зображенням), силуетне (з силуетом зображення), одинарне (з одного аркуша) і не просте (аплікації з кількох аркушів). аркуші паперу).

  Витинанки можна створити ножицями, спеціальним ножиком або навіть вручну.Майстер або робить ескіз зображення, або вирізає його безпосередньо, складаючи папір кілька разів, щоб створити візерунки. Усі роботи Дарії симетричні, як її вчили.

  — Багато хто робить їх без фолду, але я фолдю», – пояснює вона. «Я також малюю зображення олівцем. Наприклад, ми малюємо тут малюнок, а наші руки працюють як ножиці. Говорять, що їх робили так у ті дні, коли в будинку було заборонено користуватися ножем. Так, у певні свята, коли господині не мали змоги взяти в руки ніж, вони швидко витинанки рвали папір.

  Для такого способу папір спочатку необхідно зім’яти, щоб зробити його набагато м’яким, а потім викрійки вирвані без ножиць чи ножа.

  Дарія каже, що бачить якесь диво у складанні паперу для витинанки, бо не знаєш, що знайдеш, коли розгорнеш. Витинанки вона вирізує ножем, схожим на ланцет, зі змінними лезами. Іноді їй необхідно замінювати лезо 5-6 разів у процесі виготовлення однієї деталі.

  Дарія застосовує щільний матеріал (банерне полотно), щоб її роботи не рвалися та покращували презентацію.Малюючи ескізи, вона планує, де буде мереживо, щоб не перевантажувати папір і не зробити витинанку однобоким.

  — У мене є система, яку я розробила для себе», – розповідає вона. «Але тепер є багато плагіаторів, які думають, що так робили завжди.

  Щоб вирізати витинанку з твердого паперу, Дарія так міцно тримає ніж, що потім у неї болять руки. Вона працює як сидячи, так і стоячи. Вона стверджує, що дуже важливе – мати план розрізання шнурка, щоб він не порвався.

  Дарія може витратити від 3 до 5 днів на одній великій фіранці: це набагато триваліший процес через великі розміри паперу та його далеко не оптимальні умови роботи:

  — Мені трохи важко, тому що я не маю власної майстерні і я все роблю в подібних умовах. Це насправді дуже обмежує: ви хочете розпочати величезний проект, але потім розумієте, що у вас є обмеження, що у вас не залишається місця.

  Не треба бояться папери

  Окрім масштабності робіт, Дарія приділяє пильну увагу зображенням, які застосовує.Вона визнає, що зображення жінок, особливо Берегіні (богині в українському фольклорі), зустрічаються дуже часто. Вона пов’язує це з давнім інтересом до класичних мотивів, який виник ще у студентські роки у Вижницькому училищі. Тут навчали килимарства та гобелену, і Дарія каже, що цей досвід сильно допоміг їй у розробці витинанок. Вона пояснює, чому їй дуже подобається робити великі штори:

  — Колись вважали, що оформлення вікон витинанками усуне проникнення зла до будинку; що витинанка у вікні працювала трохи як решето.Це теж досить цікаво – чарівний ритуал. Мені дуже подобаються такі штори – у великих гарних вікнах вони практично як вітражі.

  Дарія розповідає, що громадяни України тривалий час боялися купувати витинанки для інтер’єру, оскільки папір вважається крихким матеріалом. Деякі також бояться з ним працювати, бо бояться пошкодити роботу.

  — Вам справді необхідно якось це відчути», – каже вона. «Оскільки папір – це дерево, я думаю, що в ньому є душа. Мені важче працювати зі штучними матеріалами.Але папір для мене такий живий, і коли вирізуєте з нього зображення, то цікаво стежити за процесом.

  Формат, що підкорює світ

  Роботи Дарії вже не схожі на традиційні витинанки. Її завіси подорожують більше, ніж сама вона, у такі далекі країни, як Німеччина, Польща, Франція, Бельгія, Республіка Корея та США. На її виставці в Сеулі половину виставлених робіт розкупили відвідувачі; один був проданий прем’єру Республіки Корея.

  — Коли ми приїхали, у нас було відчуття, що у будь-якому будинку є папір, — захоплюється вона. «Є у них паперові лампи та інші паперові інсталяції. Це має бути вітчизна паперу; вони відмінно до цього відносяться.

  Часто Дарія їздить до Польщі на майстер-класи. Вона стверджує, що там теж цікавляться папером та мистецтвом витинанки. Подорожує з чоловіком музичним виконавцем Гордієм Старухом – він привозить ліри, а Дарія привозить витинанки. Творча пара часто працює над проектами, що дає їм обом натхнення.

  Поряд із її закордонними проектами останнім часом зріс обсяг замовлень та пропозицій про партнерство всередині України. Дві штори-витинанки Альошкіної прикрашають Львівську ратушу, а видавництво «Старий Лев» обрало роботу Дарії для ілюстрації обкладинки книги Хорхе Амадо «Дона Флор та два її чоловіки»:

  — Якось мені написали і запитали придбати одну з моїх витинанок для обкладинки книги. Люди нечасто купують такі зображення для дому — вони замовляють щось зрозуміліше — левів або щось таке.Це зображення жінки з двома чоловіками – воно дуже підійшло для книги.

  Дарія виявляє інтерес до сучасних проектів, але класичні та народні символи також глибоко вкоренилися у її творчості. Навіть коли вона намагається зробити щось абстрактне, з’являються українські символи.

  — Коли іноземці почали цікавитись моєю роботою, вони відчули, що вона пронизана українськістю», – згадує вона. «Я боявся, що у Франції це вважатимуть «шароварщиною» (принизливий термін, що означає псевдонаціональне уявлення української культури).Але коли я встановив український стенд на Salon du livre (щорічному паризькому книжковому ярмарку), він виявився настільки вдалим, що всі погодилися, що він був сучасним і автентичним.

  Дарія також виконала роботи для бібліотеки Романа Іваничука у Львові за романами Іваничука:

  — Перший твір був заснований на його романі "Мальви" ("Мальви"), і ми вирішили включити напис із нього. Також тут багато переплетених символів, які важко розібрати. Якщо придивитися, можна помітити невеликі літери — тут переплітається весь абетка.Вгорі – український тризуб та квіти мальви.

  На другому – логотип бібліотеки – «Бібліотека на Площі ринку». У третьому є цитата з Романа Іваничука: «У цій землі закопана твоя пуповина».

  — Витинанка за мотивами його роману «Рукопис»: скатаний рукопис та оран (фігура в молитовній позі з витягнутими на всі боки руками). У якомусь сенсі він позначає єдність України.

  Соцмережі, що змінюють життя

  Дарія звикла ділитися власною роботою та навіть власним творчим процесом на Facebook.Вона публікує, як тільки закінчує роботу, що приваблює клієнтів. Дар’я зізнається, що продавати готові роботи значно простіше, ніж робити конкретні зображення на замовлення:

  — Коли я щось створюю, публікую, а потім люди купують, це найкращий результат.

  Завдяки активному застосуванню соцмереж Дарія змогла знайти аудиторію для власної роботи за кордоном України:

  — Це насправді класно, що у нас є соцмережі. Я так думаю, це просто змінює життя. Всі мої закордонні поїздки починалися з Facebook — люди бачили мої роботи, а потім писали, щоб мене запросити.Коли ви були за кордоном та повернулися до України, ви вже зірка. До цього тебе ніхто не знав. Все, що вам необхідно було зробити, це поїхати до Парижа на три доби.

  Роблячи витинаники, заробляючи собі на життя і мріючи про свою майстерню, Дарія сподівається, що якось, коли її діти відростуть, вона зможе повернутися до роботи з каменем. Діти не відстають від батьків – будь-хто шукає власний креативний шлях, продовжуючи креативний шлях сім’ї.

  Матеріал підготовлений по

  мистецтво вирізування з паперу: більше ідей для рукоділля

  Сьогодні ми поговоримо про високе мистецтво вирізування з паперу!

  виробів

  Щоб застигнути тінь, з нетерпінням, відразу відрізаємо по контуру, потім переносимо на папір, вирізаємо, наклеюємо на фон, підбираємо рамку, вішаємо на стінку! Скільки задоволення та радості приносить процес! » Так Іна описує власні відчуття… Згодні, захоплююче?

  Інна завжди любила рукоділництво, балувалася різноманітними ЗМІ.Майже роком раніше самостійно (!) Освоїв техніку «витинанки».

  Вирізання силуетних зображень стало улюбленим заняттям. Починали з симетричного крою, потім почали підбирати складніші візерунки. Її перша робота була «різьблення по дереву».

  Потрібно погодиться, прогрес є!

  трохи історії витинанки. Вважається, що родоначальником мистецтва вирізання з паперу вважається КНР. Коріння сягає далеко в IX століття, коли було винайдено папір… Власне, заради справедливості треба сказати, що традиційна витинанка – симетрична.Спробуйте згадати сніжинки, які ми вирізаємо з серветок на Новий рік – це класична витинанка! А тепер мистецтво еволюціонувало і перетворилося на техніку створення вражаючих різьблених доріжок. Легкі штрихи, гнучкий силует… Елегантне мистецтво!

  «Я думаю, — каже Іна, — що власними руками, створюючи щось чудове, можна випробувати радість, комфорт і здобути душевний спокій…»

  «Мені подобається працювати з різними типами паперу.Знімати витинанок — особливий, цікавий етап, заключний на цю роботу в перспективі ».

  Іна завжди досить рада спілкуванню з іншими рукоділками в Інтернеті, ділячи її пристрасть. Бажаю їй нескінченного натхнення! І ще продовжимо розвиватися та радувати нас власними новими витинанками!

  джерело: img0.liveinternet.ru

  Український художник доводить народну традицію вирізування з паперу до монументальності Євромайдан Прес

  Дар’я Альошкіна стоїть поряд із власними монументальними витинанками, показаними у Львівському Палаці мистецтв. Фото: instagram.com/dariaalyoshkina

  2017/06/02 – 20:03 • Культура

  Львівська художниця Дарія Альошкіна виводить класичне слов’янське мистецтво витинанки на новий рівень.

  Її останні творіння – два вирізані з паперу декорації 2х4 метри для сцени Львівської опери – є великими із створених нею.

  Ці витинанки зараз демонструються на виставці у Львівському палаці мистецтв.

  А ці витинанки Дарії Альошкіної виставлялися у Парижі у січні 2017 року.

  Для цього слайд-шоу необхідний JavaScript.

  Витинанки, накинуті на вікна, створюють атмосферу естетичності та витонченості. На виготовлення потрібно від 2 до 5 днів.

  Фото: фб Дарії Альошкіної

  Мистецтво вирізування хитромудрих візерунків з паперу практикується в Білорусі (так звана «виразанка»), Польщі («wycinanki») та Україні, але особливо величезного поширення набуло в районі Вінницької області, де Дарина виросла в сім’ї художників. .Тут проходять симпозіуми, присвячені техніці, в якій мешканці цих місць прикрашають власні будинки та вікна, а кілька музеїв витинанки збирають найкращі класичні зразки.

  Класична витинанка Дарії Альошкіної

  Дарія продовжує народну традицію – мистецтву вона навчилася у мами та тата, які, зі свого боку, запозичили його у старших поколінь. Вивчаючи скульптуру у Львівській художній академії, Дар’я серйозно захопилася витинанками, ставши мамою трьох дітей та брала участь у багатьох виставках.

  Здебільшого Дарія створює фіранки для вікон, оскільки вона хоче відродити народну традицію прикраси будинків за допомогою декоративних документів.

  Деякі з них виконані з вологостійкого матеріалу.

  Виставка «Щось цікаве» у Львові. Фото: фб, сторінка Дарії Альошкіної

  Однак вона створює і дрібніші вироби.

  Так роблять витинанку:

  Фото: фб Дарії Альошкіної

  Чоловік Дарії теж скульптор і робить дерев’яні шарманки роботи зробленою руками.Так Дарія створила для власного будинку кілька витинанок із шарманками. Ось сімейне фото на Великдень із величезними витинанками з великодніх яєць.

  Фото: фб Дарії Альошкіної

  Зв’язатися з Дарією можна під.алешкіна (а) gmail.com

  Україні потрібна незалежна журналістика. І ти нам необхідний. Приєднуйтесь до нашої спільноти на Patreon та допоможіть нам краще об’єднати Україну зі світом. Ми будемо застосовувати ваш внесок для залучення нових авторів, зміни нашого інтернет ресурсу та оптимізації його SEO.Всього за одну чашку кави протягом місяця ви можете допомогти навести мости між Україною та рештою світу, а також стати співавтором і проголосувати за теми, які ми повинні торкнутися наступними. Стати покровителем або пошукайте інші варіанти підтримати. Стати покровителем!

  мистецтво в Україні, традиція, витинанка

  Витинанці ще потрібна реклама / Рукотвори

  Примітка: Витинанка — це вид українського декоративного мистецтва, що має глибокі та багаті традиції.Витинанки — анекдотичні та орнаментальні прикраси будинків, вишукано чи силуетно вирізані ножами чи ножицями з білого чи кольорового паперу. Їх застосовували для прикраси стін, вікон, полиць, печей, камінів та печей.

  Мереживні квіти, дерева, птахи, тварини, козаки та дівчата, вирізані з кольорового або білого паперу, і ще різні різноманітні анекдотичні та змістовні зображення завжди прикрашали будинки, починаючи з давнини: печі, вікна, балки, що перекривають. , місця святих ікон, полиці для посуду та стіни.Вони служили декоративним та охоронним аксесуаром. Перші паперові витинанки (від дієслова «витинати» — вирізати) з’явилися в Україні в дев’ятнадцятому столітті і набули найбільшого поширення на Поділлі, Наддніпрянщині та на території, що прилягає до Карпат.

  Знаменитий в Україні та за її межами художник-графік, творець витинанок та писанкарів Андрій Пушкарьов розповідає про рівень розвитку витинанки в Україні та особливості цього мистецтва.

  — Писанка вже повністю рекламується як український бренд, а з витинанням ще попереду. Хоча зараз надійшла інформація, що витинанка – це стародавнє скіфське мистецтво, в якому прикраси вирізали зі шкіри тварин, потім цю шкіру накладали на інший шматок шкіри, а вирізані частини випалювали камінням з осередку. Тож це вважати можна першими прототипами витинанки.

  Андрій Пушкарьов, художник

  Пізніше, коли в дев’ятому столітті з’явився папір у Китаї, витинанки з паперу стали виробляти у всьому світі.Зокрема, витинанки також були зроблені Альбрехтом Дюрером (німецький живописець, графік, гравер, математик та теоретик мистецтва XV-XVI ст. — авт.), Петером Рубенсом (фламандський живописець, один із найвідоміших представників епохи бароко XVI в. XVII — авт.), Наш земляк Геогрій Нарбут (знаменитий український та російський графік, XIX-XX — авт.). Що ж до терміну «витинанка», він з’явився десь у 1913 року, від слова «тинати», що означає «розрізати». Така нарізка буває симетричною.Папір для цього складається двічі чи кілька разів. А слово «витинання» означає асиметричний крій.

  Взагалі подвійна симетрія – це природа українських витинанок. Тут, наприклад, відомі горщики-близнюки, які зазвичай дарують молодятам. У таких горщиках також возили головні страви робітникам у полі. Хоча вони не вважаються повністю симетричними, оскільки емаль не може бути повністю симетричною, у цьому є певні властивості. Тому в симетричних витинанках я завжди роблю якусь асиметрію.

  — Коли ви вперше познайомились із витинанками?

  — Вперше витинанки побачив у вчителя — Євгена Лещенка з Кривого Рогу. Він майстерно розкладав метеликів. До речі, у китайській культурі Чуан Хуан подібних маленьких метеликів вирізали та ставили вздовж периметра вікна, а в Україні завжди прикрашали власні будинки, печі, простір між вікнами та кімнатами.

  Коли я переселився до Дніпропетровська, я захворів і не мав змоги приїхати до майстерні.Я взяв ножиці та почав розрізати. Зазвичай усі починають зі сніжинок, якими прикрашають новорічні ялинки. У 80-ті роки я дуже зацікавився Петриківською витинанкою, в якій застосовані паперові деталі різноманітних кольорів. Але пізніше я відмовився від такого способу, оскільки з ним я залежав від квітів заводського паперу. Тоді за основу взяв західноукраїнські витинанки, витинанки з Могильова-Подільська, Галича – із цільного паперового листа. Але я не відмовлявся від квітів. Я просто все розписую сама.

  — Чим їх фарбувати?

  — Я витягаю масло з фарби на олійній основі папером або промокальним папером, який був у нас за часів СРСР, щоб колір став схожим на пігмент, а потім на основі нежирного терпентину роблю потрібні мені фарби. Зрештою виправляю все фіксаторами, щоби не прилипало.

  — Минулого року у Могилеві-Подільському був гарний симпозіум, було багато художників-витинанкарів

  — Що ж, навіть у тому випадку, якщо було багато художників, це не обов’язково означає, що робота була гарною.Зрозуміло, це був перший такий масштаб – 40 учасників. Такого досвіду у нас поки що не було. Раніше зібралося 20 чи 25 осіб. Однак серед таких 40 осіб, присутніх зараз, були дуже бідні, тому порахувати могли максимум 30 осіб.

  Крім того, Могилів-Подільський ще ще Володимир Прядка (український художник-монументально-декоративний художник та вихователь – авт.) Називав столицею української витинанки. Отже, якщо Петриківка славиться власними орнаментами, бо там усе малювали, то у Могильові вирізанням витинанок займалися всі – від малого до великого.Перший музей «Витинанка» збудовано у Могилеві-Подільському. І що мені не дуже подобається, так це те, що вони всі беруть як предмети. Якщо навіть ви збираєтеся щось вирізати та принести їм, вони це візьмуть. А коли буде створено мій музей у Рубанівському (Дніпропетровська область – авт.), Там буде більш уважний відбір, і у нас будуть лише професійні витинанки.

  — Ви говорили, що популяризація витинанки не досягла того рівня, на якому зараз писанки.Але треба погодиться, зараз витинанка зайняла гарне місце і про неї дедалі більше говорять.

  — Так, але ще не кожен знає, що це таке. До речі, один із донецьких банків замовив у мене 5 витинанок. Вражає, бо Донецьк – це такий регіон, де навіть писанок не знають, а ось витинанка є. Взагалі я не дуже люблю замовлення, тому що я вільна людина. Але все одно замовлення прийняло. Вони хотіли мати дерево життя овальної форми і лише у червоному кольорі.І вони контролювали все — малюнок та колір. Зрештою вийшов чудовий успіх, дуже чудово! І оплата була гарною.

  І всі ті витинанки, які я зробив, будуть застосовані в логотипах банку, на візитівках та взагалі на всіх титульних аркушах. А це означає високоякісна реклама як банку, так і самій витинанці.

  — Усього зроблено понад 5000 витинанок

  Насправді я не знаю, скільки витинанок зробив.Якщо порахувати всі витинанки, які я робив із стандартних канцелярських речей, то цифра буде набагато більшою. Якщо, наприклад, ми говоримо про дуже складні, то їх, мабуть, 150-200. І загалом їх може дійти до тисячі.

  — Коли, як ви вважаєте, витинанка стане брендом України? Що для цього потрібно?

  — Витинанка вже потихеньку перетворюється на бренд. А після виходу у світ альбому «Сто років української витинанки», що розробляється протягом кількох років, випуск витинанки як бренду закриється.В альбомі стане понад 300 сторінок. Але видання книги вимагає великих грошей, лише близько 70 тисяч доларів. Так що зараз ми в пошуках їх.

  — На якому кроці зараз розробка альбому?

  — Матеріал з усієї України вже зібрано. Нам ще належить провести раду наукових співробітників та мистецтвознавців для обговорення та погодження.

  Катерина Качур та Богдан Хдал (фото)

  схем, трафаретів та шаблонів за

  Прийшла осінь.Золотий час, як говорили про нього поети. Листя на деревах набуває різноманітних відтінків. Також можна красиво оформити кімнату осінніми листами, причому збирати їх для цього не обов’язково. З паперу можна вирізати трафарет. Ми зараз розповімо, як це зробити.

  Для початку необхідно розповісти, що це за незрозуміла назва витинанки. Так називається мистецтво вирізання з паперу, яке з’явилося в дев’ятому столітті відразу після винаходу паперу. Виступи можна назвати простим словесним трафаретом.Їх можна застосовувати для оформлення вікон у дитсадку. Це додасть кімнаті особливого настрою, а дітям сподобається розглядати картинки і вигадувати власні історії. Для дитячих закладів підходять такі шаблони:

  У першій версії намальовано два мухомори, опале листя та плоди каштана. Такий шаблон зробить найкрасивіше вікно, адже і дітям можна буде розповісти про рослини вашого регіону.

  Також можна вирізати їжачка з конопель.Картинка мила і одночасно з дітьми ви зможете вигадати історію про їжачка в осінньому лісі.

  Восени збирають овочі та фрукти, це теж можна відобразити у шаблоні. Наприклад, вирізавши пару гарбузів.

  Не забудьте про ягоди та різні рослини, які яскравими фарбами прикрашають світ навколо вас. Так ви зможете вирізати пучок із горобини, і буде цікавіше застосовувати кольоровий папір.

  Також можна вирізати осінній вінок із грибів, горіхів, яблук та ягід.

  Осіннє листя на віконних шаблонах

  Як приємно прогулюватися парком і шарудити впалим листям. Малята люблять збирати букети з яскравих листочків. Також такими листочками можна красиво оформити кімнату, просто вирізавши їх із паперу. Допустимо, для цього чудово підійде лист каштана.

  Багато невеликих листків можна вирізати з кольорового паперу і прикрасити ними вікна.Немов на вулиці листопад.

  Крім того, можна зробити різноманітне листя. Вирізати їх дуже легко, але виглядатимуть вони чудово.

  Можна ще розрізати дубові листи та пару жолудів. Такий шаблон чудово підійде в осінній малюнок.

  Ви також можете зробити кілька великих листків і розкидати їх у випадковому порядку вікнами. Для цього дизайну чудово підійде наступний трафарет.

  Осіннє оформлення вікон у дитсадку витинанками, фото

  Діти проводять багато часу в дитсадку, і кожен з батьків бажає, щоб дитині там сподобалося.Для цього необхідно докласти мінімум зусиль і прикрасити вікна у групі. Адже восени вже так мало сонця і похмуре небо приносить тугу. Припустимо, що ви можете зробити це, вирізавши із зеленого паперу гілки та прикріпивши їх до верхніх кутів склянки. Знизу приклейте виступи гусениць, грибів та їжачків. Доповніть все кольоровими листами та гронами винограду. Вийшло красиво.

  Їжачки та білки стануть чудовим варіантом декору вікон.Також малюнок доповнять вирізані з жовтого паперу гарбузи та різнобарвне листя.

  Ще варіант. Прикрасити низ вікна візерунками з листя. З одного боку закріплюємо їжачка з коричневого паперу, а з другого — два грибочки. Наче наш їжачок на зиму заготовить запаси.

  Лиштви на вікна шаблони витинанки

  Раніше вікна будинку обов’язково прикрашали наличниками. Дерев’яне мереживо, що прикрашає вікно, красиво виглядає і надає будинку особливого вигляду.Зараз лиштва — висока рідкість. Якщо ви хочете прикрасити власні вікна дерев’яним візерунком, пропонуємо такі варіанти:

  Наприклад, такий варіант нагадує чимось сонечко.

  Ще один варіант з малюнком у вигляді кренделя.

  Орнаменти круглої форми теж виглядають цікаво та повітряно.

  Рамка витончення шаблон осіннього оформлення вікон

  Різьблений віконний шаблон

  Для досвідчених теслярів та різьбярів по дереву зробити різьблені вікна дуже легко.Тому їм може бути запропонований інший спосіб.

  Цей візерунок зробить красивішими як невеликі, так і вікна великих розмірів. Для фахівців-початківців можна порадити досить звичайний варіант. Таку лиштву можна покрити білим кольором і закріпити вздовж периметра вікна. Вдасться просто та святково.

  У вигляді заміни можна розглянути наступний малюнок. На ньому окремо представлені різьблені деталі із зазначенням розмірів, та ще абсолютно готовий макет.

  Вікно малюнок у вигляді їжачка

  Їжачок — мила тварина. Вони подобаються і дорослим, і дітям. Тому трафарети таких тварин сміливо можна застосовувати у дизайні. Наприклад, їжачок, що несе на спині яблуко. Звичайна та гарна витанка.

  Ще варіант — їжачок, що тримає в лапах грибок. Мила картинка. А з дітьми можна вигадати розповідь про те, як їжачок заготовляє запаси на зиму.

  Візерунки голубів на вікнах

  Голуб — не просто птах, а символ миру та доброї вісті. Малюнок голуба може стати чудовою прикрасою будь-якого свята. Наприклад, пара голубів. Вони дивляться віч-на-віч. Такий виступ стане символом кохання, злагоди та дружби.

  Можна порадити ще один варіант, це голуб з гілкою в ??дзьобі. Ще один варіант — простий контур голуба з різьбленим хвостом.

  Викрійки грибів на вікна

  Крім збору листя та плодів восени збирають гриби. Також ними можна красиво оформити вікна, поєднуючи їх з іншими елементами. Наприклад, застосуйте наступний шаблон із трьома грибами. Це різновид грибного сімейства.

  Ще можна красиво оформити вікно двома пустотливими мухоморами. А якщо вирізати їх із кольорового паперу, буде ще цікавіше.

  Можна ще розрізати великий гриб, що росте серед листя.

  Шаблони новорічних картинок на вікна

  Новий рік насамперед асоціюється з ялинкою. Власне її трафарет можна вирізати. Наприклад, ми пропонуємо 2 варіанти ялинки. Кожен із них незвичайний і по-своєму гарний.

  Ви також можете вирізати різьблені кулі, які прикрасять вікна та стіни.

  Приємним доповненням до святкового оздоблення стане гарний напис «З Новим Роком!».

  Яка урочистість без подарунків. Тому пропонуємо вам чергові сани, повні подарунків.

  Прикрашати вікна сніжинками – це класика. Їх легко вирізати за такими лекалами.

  Також можна доповнити прикрасу дзвіночками. Два дзвіночки перев’язані стрічкою і прикрашені гілкою омели.

  Ще один варіант прикраси – маленька мініатюра. На ньому зображено Санта-Клауса, що їде в санях, запряжених оленями.

  Ще можна вирізати кумедного сніговика. Він добрий і дітям точно сподобається.

  Добре доповнюють єдину картину двох птахів, що сидять на засніженій гілці.

  Крім звичайних сніжинок, можна вирізати сніжинки для балерин. Їх не тільки можна закріпити на вікнах, а й повісити на мішуру кімнатою.

  Великі новорічні візерунки на вікна

  Можна використовувати й великі шаблони, ними зручно оформляти нижню віконну частину.Наприклад, зимовий пейзаж. Ялинки в кучугурах і пара хмар створять реальну зимову атмосферу.

  Ще один цікавий трафарет – сімейство сніговиків. Їх легко розрізати. Власними посмішками вони створять добрий настрій усім.

  Вікно також зробить красивішим засніжений будинок, що стоїть посеред дерев.

  Для прикраси вікна можна вирізати зображення трьох хлопчиків, які несуть ялинку.

  Також можна розрізати дзвіночок.Зробити це дуже легко, тому сміливо залучайте дітей.

  Доповненням можна вирізати іграшки на ялинку … Їх різьблений візерунок стане гарною прикрасою.

  У даній публікації йдеться про витинанку. У ньому згадується, звідки взялося це ремесло. Також представлені різні викрійки та варіанти прикрас вікон. Застосовуючи інформацію у статті, без особливих витрат можна красиво оформити вікна у дитсадку та будинки. Удачі в роботі.

  Це час яскравих образів та яскравих фарб.Що, природно, поширюється і на ремесла, зроблені в цю чарівну пору року. Витинанки, схожі на картини, вирізані за шаблоном із паперу, не стали винятком.

  Витинанка з листя роботи зробленої руками — один з найбільш популярних різновидів цього осіннього виробу. Адже падаюче листя — основний символ найсвітлішої пори року. Їм і присвячений цей пост.

  Тут ви зможете знайти і зможете безкоштовно скачати шаблони та викрійки підгортання листя з малюнком листя різних порід дерева.Зрозуміло, насамперед, кленові листи, адже власне з ними, найімовірніше, у всіх асоціюється осінній листопад.

  Листи витинанки ідеально підходять як декоративний елемент будь-якого осіннього свята, тим більше в школі або дитячому садочку. Наприклад, це 1 вересня чи осінній бал.

  У день першого дзвінка зображення, глобуси та покажчики можуть бути доповнені виступаючими листами. Їх зазвичай застосовують для прикраси шкільних вікон у класах та коридорах.Те саме можна зробити при підготовці до осіннього балу.

  Листя витинанки послужать доповненням великої композиції або малюнка з різьблених фігурок. Які також можуть бути облицьовані природними матеріалами, яких восени просто безліч.

  Як і напередодні Нового року, восени також можна красиво оформити вікна різними осінніми витинанками.

  Останнім часом вже нічого не можна вигадувати, а просто скачати в Інтернеті шаблони осінньої теми, що виступає, і потім прикрасити ними скла вікон.

  Завантажити паперові фейки (витинанки) до осені можна тут чи тут.

  Осінь — час підбити підсумки, зібрати врожай і розпочати школу. Власне у зв’язку з цими заходами можна красиво оформити власні вікна та стіни чудовими виробами з паперу, що отримали ефектну назву – втитананки.

  Досить звичайний спосіб знайти в Інтернеті готові шаблони з осінніми мотивами: їх дуже багато. Приготувати витинанку необхідно ґрунтовно, заздалегідь роздрукувавши або перемалювавши вихідний малюнок на макеті великих розмірів.Вирізати картинку необхідно дуже гострим канцелярським ножиком. Нижче я викладу власні улюблені схеми виступів, з яких вдасться дивовижна прикраса для дому.

  З кольорового паперу можна виконати подібну ??осінню ялинку:

  А за допомогою накладення виступів можна отримати таку ??зображення:

  Новорічна тема асоціюється насамперед із листами. З них можна скласти гарні композиції.Має сенс застосовувати червоний, помаранчевий або жовтий папір.

  Ось форма листя:

  Ось які композиції можуть вийти:

  їжачків можна вирізати, ось шаблони:

  пташки теж будуть актуальними:

  ось ще кілька осінніх мотивів:

  Коли осінь вступає у власні права, за вікном нас радує різноманітність фарб, а кожен захід сонця і світанок супроводжується чудовим відтінками, що переливаються.

  Щоб прикрасити кімнату, можна легко зробити невеликий акцент на вікні, тим більше якщо йдеться про приміщення офісного типу, де інтер’єр у багатьох випадках має бути суворим.

  Пропоную кілька варіантів трансформації вікон на осінь.

  Ще можна зробити барвисті незвичайні осінні сніжинки.

  Осінь вже пройшла, і в Новий рік теж заведено прикрашати вікнами виступаючими.Якщо восени можна було прикрасити малюнками листочків та гілочок, то в зимовий період їх зазвичай прикрашають сніжинками. А ось як їх зробити можна дізнатися з наступного відео:

  Осіння витинанка з візерунками на аркушах.

  У серпні є три Спаси, які означають кінець літа та настання осені, тому підійдуть прибрані яблука та інші дари осені.

  Підійде витинанка птахів, що клюють ягоди горобини, дозріває горобина восени.

  виступаючий шаблон можна зробити вручну. Виріжте силует за шаблоном і зробіть отвори з лініями по контуру.

  Восени ще літають метелики, які прикрасять вікна, двері, квартиру та вироби як подарунок.

  Приклад красивих осінніх прищиків, які мені сподобалися:

  Знайшов сайт, де багато зображень витинанок в осінніх мотивах, дивіться тут

  Зрештою, дякую за питання, дякую на Ваше запитання З’ясувала, що таке витинанка, досить цікаву назву приваблює двома літерами quot; yquot;.

  Прикрашати вікна витинанками до осені — це може бути чудова ідея. які зроблять ваш будинок комфортнішим і одночасно елегантнішим.

  Наприклад, прикрашати можна так:

  А ось шаблони для такого декору:

  Також можна зробити:

  Настала спекотна осіння пора.Люблю цей час! Свята як завжди підкрадаються непомітно — встигаємо лише приготуватися до 1 вересня, адже день вчителя вже на носі. Зрозуміло, батьківський комітет підготує до цього дня спільні подарунки від усього класу, але постійно хочеться порадувати улюбленого вчителя хоч невеликим знаком уваги, але створеним з любов’ю власними руками. Під час приготування подібного подарунку допоможе осіння витинанка, якою ми прикрасимо листівку-коробку під назвою шоколадниця.

  Що це за звір?

  На листівці до дня вчителя завжди хочеться відзначити осінні мотиви. Для мене, насамперед, осінь асоціюється з кольоровими кленовими листками, розкиданими по стежках лісу. Тому я розробив такі звичайні, але дуже естетичні шаблони, якими ви можете прикрасити наші листівки (усі фото збільшено, натискайте на них!).

  Все дуже просто: роздруковую шаблони на принтері, переношу їх копіювальним папером на оптимальний картон і вирізаю звичайним ножиком для паперу зі змінними лезами (може бути досить звичайний, у магазині ціна близько 10 рублів, потрапило в декілька фото).Тут є шаблони не лише до Дня вчителя, а й до 1 вересня.

  Увага, важливо! Якщо ви друкуєте, врахуйте, що листи спеціально обрізані для формату A4, проте якщо ви все ж таки пропустите, ви повинні знати, що ці шаблони в кінцевому рахунку повинні отримати даний розмір: 16,5 # 215; 7,5 см, інакше вони не поміститься на листівці або, навпаки, буде замала .

  Ось як це робиться

  Перше завдання – роздрукувати шаблони, перевести їх на картон під копірку.Тепер акуратно вирізаю власноруч всі деталі.

  Суцільний червоний колір виглядає надто святково. Щоб зробити її трохи осіннішою, беру шматок губки, трохи жовтої водоемульсійної фарби на основі поліакрилату і трохи тонірую заготівлю, додаючи їй дуже цікавий і об’ємний вигляд.

  Другій листівці пощастило менше, її знадобилося кілька разів перефарбовувати, щоб нарешті досягти того кольору, який мені сподобався. Вибір зупинився на золоті, яке я завдав на вже вирізану заготовку з балончика з фарбою.

  Другий робочий етап – необхідно створити самостійно дві заготовки з білого картону … Шаблони – наше все, тому я просто беру викрійку зі старого майстер-класу:

  Вирізав на ньому дві заготівлі:

  Усі складочки загинаю, зайве обрізаю. Вуаля! Майбутні коробки фактично готові. Але перш ніж склеїти їх за обсягом, потрібно заздалегідь склеїти всі деталі для декору — як виступаючі, так і смуги красивого картону… Якщо ви хочете детальніше подивитися, як все це склеїти та вирізати, читайте тут детальний майстер-клас:. Або можна нічого не читати і просто прикрашати листівку власноруч на власний смак!

  Другий крок – приклеїти на листівки всі витинанки з використанням клею. Ви також можете застосувати хороший клей-олівець або двосторонній скотч.

  Струни

  Тепер залишилося зробити застібку. На двох різних листівках я показую два способи, як зробити це: в першій я розрізала білу стрічку на дві половини, обпалила краї, щоб вони не відпадали, і пришиваю кожен з кінчиків на місце на картоні нитками. .Щоб нитки не було видно, зверху декорую деталі з декоративного паперу. Шоколадниця буде просто зав’язана бантом.

  В іншому вирішую проблему по-іншому: пришиваю дерев’яний гудзик у вигляді сонечка, з іншого боку, по краєчках нитки і приклеюю вузлик паперового декору … А в самій коробці, в торцевій частині роблю ножем два маленькі прорізи, через які вставляю одиночну стрічку. А друга шоколадниця тепер закріплена золотою стрічкою, обв’язаною навколо гудзика.

  Зробити застібку власними руками дуже легко, основне розрахувати чудовий момент, у який легше робити надрізи: їх бажано зробити перед приклеюванням коробки, інакше надалі постраждаєте і витратите багато позаурочного часу.

  Результат

  Це перша шоколадниця з кленовими листами до Дня вчителя.

  Другий виробник шоколаду йшов за нею з різьбленими квітами у золотих відтінках. Різьблені деталі на них створюють додатковий обсяг.Завдяки їм листівки стали грати абсолютно інакше!

  Ось і настала золота осінь … Нехай хтось нудьгує за минулим літом, а ми з тобою будемо жити справжнім і тішиться будь-якій погоді та будь-якій порі року. Адже осінь — це не тільки дощі та сльота, це ще й різнокольорові листи, гриби в лісовій глушині, каштани та жолуді, свято врожаю в школі та дитячому садочку … осіннє домашнє прикраса, класу або групи в дитсадку. Насамперед радимо прикрасити вікна, і тут на допомогу прийдуть осінні виступи.На цьому сайті ви зможете знайти дуже багато і різних шаблонів для осінньої витинанки. Побачити нижче.

  Витинанка – це мистецтво вирізування з паперу. Цей варіант мистецтва з’явився давно. Орієнтовно в дев’ятому столітті в Китаї разом з винаходом та розповсюдженням паперу. Восени дуже популярні витинанки з осіннього листя … Клен, береза, дуб … різноманітних кольорів та розмірів. Занепокоєні пошуком викрійки для осінньої виточки, насамперед, вихователі дитячого садка чи вчителі початкових класів, яким необхідно прикрасити групу чи клас до осіннього свята.

  Витинанками доречно прикрашати не лише вікна, а й стіни. Естетично виглядають осінні листи, що висять на зав’язках до поверхні стелі або люстри.

  На відміну від новорічної виточки, осінню виточку необхідно вирізати не з білого, а з кольорового паперу відповідного кольору … Для осінньої витинанки має сенс застосовувати папір жовтого, червоного, помаранчевого, коричневого та малинового кольорів. Вирізати виступи зручно канцелярським ножем або спеціальним макетним ножем.Також ножиці для нігтів часто застосовуються для вирізування візерунків. Приклеїти осінню витинанку на вікна можна за допомогою мила, розведеного мінімальною кількістю води, або скотча.

  Щоб завантажити шаблон, клацніть його значок.

  Витинанки візерунки сніжинок на дрібні вікнах. Казкові та святкові трафарети для прикраси вікон на Новий рік

  Очікування наближення свята навіть краще, а часом набагато краще, ніж самого свята.Тим більше, якщо йдеться про всі улюблені Нові роки. Він змушує нас поринути в дитинство, повірити в диво та чудеса. Адже цього дуже не вистачає у звичайному житті.

  Кожен готує, прикрашає власні квартири та будинки, створює обстановку комфорту та затишку. Вулиці прикрашені яскравими гірляндами вогнів, сніговиків, Дідів Холодів та Снігуроньок, з вікон на нас дивляться новорічні олені і, зрозуміло, тварини-символи року, що настає.

  Якщо ви теж не чините опір і хочете прикрасити власні вікна і здивувати всіх красивими аплікаціями з паперу — витинанням, то дана стаття для вас.

  Мистецтво витинанки — це вид рукоділля, що полягає у вирізуванні досить різноманітних фігур та візерунків. Він виник у Стародавньому Китаї у сьомому столітті нашої ери. У країни Європи, в тому числі і в Росію, він поширився лише у ХХ столітті. І зараз він часто застосовується як прикраса вікон та інших приміщень.

  Витинанку можна назвати справжньою творчістю, адже роботи деяких фахівців можна назвати творами, що вражають власною технікою та тонкістю виконання.

  Для розробки витинанки потрібен звичайний папір формату А4, ножиці, ніж канцелярський та звичайний олівець. Можна застосовувати роздруковані на аркушах А4, зобразити без сторонньої допомоги або придбати набори для витинанок у спеціальних магазинах для рукоділля. Якщо ви підготували всі супутні матеріали, можна сміливо починати працювати.

  Витинанка на Новий рік 2020 — шаблони у вигляді Щура

  Символ року, який настає — Білий Металевий Пацюк. Витинанку з її зображенням можна виконати не тільки для дорослих, але й одночасно з дітьми, застосовуючи комічні та дуже милі шаблони.

  І цими трафаретами можна, наприклад, прикрасити вікна свого офісу.

  Для найтерплячіших і старанних ми приготували мереживні трафарети мишок.

  Витинанка цифри та літери для того, щоб скачати та роздрукувати

  Куди без заповітних слів «З Новим 2020 роком!».Щоб це побажання справді святково прикрасило ваше вікно, рекомендуємо використовувати незвичайні схеми з букв і цифр, підібрані саме вам.

  Ось, наприклад, трафарет із мишками.

  Наступний шаблон також містить символ року, який настає.

  Незвичайні мереживні статуетки

  Порада: щоб числа краще виглядали на вікні, не обрізайте темний контур, а виріжте лише сірі деталі, інакше вони втратять привабливість.

  Для шанувальників класики це цифри.

  Ви можете вирізати красиві літери за допомогою шапок снігу.

  Сніжинки-літери для новорічного настрою

  Викрійки утопленого сніговика на вікнах

  Ще один новорічний персонаж, про який необхідно пам’ятати — це сніговик.З його допомогою можна знайти багато гарних витинанок, вирізати, прикрасити ними власний будинок чи офіс та отримати задоволення від краси, виконаної власними руками. Тут ви зможете знайти чудові шаблони сніговиків.

  Ось такий чарівний сніговик.

  Ви можете зробити його тільки краще за допомогою дірокола для фігурних отворів. Малюнки на них можна зустріти дуже різні, також на новорічну тематику зі сніжинками, дзвіночками та зірочками.

  Потрібно погодиться, що сніговик став ще комфортнішим і милішим.

  Ви можете підібрати трафарети добрих сніговиків у компанії звірів, наприклад:

  ведмедик Тедді

  Або милі зайці

  Витинанка сніжинки для вирізування на Новий рік Щури 2020

  Ну і куди ж без витончених та витончених красунь-сніжинок на наших вікнах.Вони створюють холодний малюнок навіть у безсніжну зиму та створюють настрій свята.

  Перш ніж почати, прочитайте кілька рекомендацій:

  1. Для вирізання вам доведеться скласти папір трикутником, в результаті вдасться 12 шарів. Тому не застосовуйте для сніжинок занадто товстий папір. Потрібно погодиться, буде дуже некомфортно.

  2. Згорнути папір-сніжинку можна кількома варіантами. Має сенс застосовувати спосіб, показаний на фото, опубліковано нижче.

  Пропонуємо вам застосовувати ці варіанти для трафаретів сніжинок.

  Завершивши вирізування витинанки, сміливо можна приступити до прикраси власного житла.Можна просто приклеїти їх до вікна скотчем або водою з милом, а можна нанести лише контур. Для цього:

  • оббризкати розведеною водою зубною пастою на приклеєну витинанку;
  • гуаш білий або синій або штучний сніг;
  • дайте трохи висохнути і обережно зніміть малюнок з вікна.

  Вийшов ефект скла морозним ранком.

  Будьте креативні, створіть затишок та новорічну атмосферу власними руками.Креативний успіх!

  Матеріал надішлемо вам на пошту

  Немає нічого цікавішого, ніж поміряти на себе роль Мороза та звичайний спосіб перетворити навіть найсуворішу конструкцію на новорічну казку! Озброюємося ножицями, папером і ножем, завантажуємо трафарети прикрас на вікна на Новий рік і насолоджуємося реакцією членів сім’ї, що нічого не підозрюють! Сьогодні редакція сайту підготувала для вас багато цікавих трафаретів та розповість, як ними користуватися.

  Чудово прикрашаємо вікна на Новий рік химерними або звичайними трафаретами

  Щоб приступати до прикраси вікна, необхідно вирішити, чи це стане сюрпризом для інших членів сімейства, чи вони візьмуть у цьому участь. Якщо ви хочете здивувати родичів, то краще робити різання в пишній ізоляції. Ну, мабуть, нехай кіт і собака будуть безмовними свідками.А якщо захочеться колективної праці, то від малюків особливої ​​користі не буде, окрім як тримати трафарет, поки ви забираєтесь у крісло.

  Вікна прикрашаються кількома варіантами:

  • завантажити готовий трафарет в Інтернеті або взяти та перенести малюнок на папір;
  • намалюйте, що хочете від руки;
  • малюємо трафаретом на вікнах фарбою або зубною пастою.

  Вибір теми великий, на 2019 рік вже запропоновано багато різних трафаретів:

  • сніжинки гарні вже самі собою, проте якщо створити з них композицію, буде особливо добре;
  • зображення Діда Мороза та Снігуроньки – важлива частина Нового року, тому вони можуть зайняти гарне місце на вікні;
  • Наступний рік Свині може відображатись на вікні у вигляді символу — силуету тварини;
  • Різдвяні іграшки та дзвіночки;
  • деревний або ялиновий ліс;
  • різних тварин, і навіть коней і оленів, є символом свята;
  • ангели оцінять тих, хто з нетерпінням чекає Різдва і вірить у чудеса;
  • сніговика одразу принесуть із собою зимовий настрій;
  • будинків та снігових міст.

  На фото у статті ви зможете побачити багатооригінальні та звичайні трафарети.

  Перший спосіб прикрасити вікна – вирізати статуетки з новорічного трафарету, який легко завантажити та роздрукувати. Для вікон багато різноманітних варіантів, форм різної складності та малюнка.

  Також можна вчинити: у будь-якому дитячому забарвленні є цікаві статуетки.Якщо взяти кальку і перенести форму, що сподобалася, на папір, то вдасться чудова основа для трафарету. Щоб закінчити шаблон, необхідно подумати, де зробити додаткові надрізи.

  Малюнки на новорічних вікнах створюються за допомогою трафаретів та фарбуючих композицій. Як фарбу можна застосовувати гуаш, а можна просто розбавити зубну пасту мінімальною кількістю води та, застосовуючи непотрібну зубну щітку, розпорошити отриманий склад на шаблон.В даному випадку потрібно буде трохи інший зворотний трафарет. Як мені це отримати? Дуже легко! З паперу вирізається традиційний шаблон для вікон, а решту зазвичай викидають: цього робити не варто, так як це вже готовий шаблон для розпису!

  Стаття на тему:

  Для підготовки вікна на Новий рік спеціального майстер-класу не потрібно. Це насправді легка та гарна робота. Що підійде для виготовлення шаблонів: будь-який папір, також ватман, фольга. Як інструмент для різання немає нічого кращого за спеціальний різак.

  За відсутності різака застосовується традиційний канцелярський ніж. Сам шаблон вирізається зручними гострими ножицями.Для створення трафарету стане в нагоді чорний або синій фломастер (ну можна будь-який яскравий колір, аби він був вам до душі), розчин на мильній основі.

  Новорічні трафарети для вирізування на вікнах кладуть на велику дошку з дерева, інакше знадобиться купувати новий стіл – різак може серйозно пошкодити поверхню.

  Спробуйте обертати різак на паперовому носії: слід пам’ятати, як тримати ручку, щоб було комфортно розрізати, це дуже легко.За відсутності ножа та різака найкраще підійдуть невеликі нігтьові ножиці.

  Обережно поводьтеся з ріжучими предметами і ріжте їх подалі від себе.

  Скотч двосторонній послужить у цьому питанні ведмежу послугу: так, витинанку (так називають різьбленими паперовими трафаретами) приклеїть міцно, причому настільки щільно, що потім доведеться вивчити статтю про те, як зняти стрічку зі скла. Натомість є щадний спосіб: мильна вода.

  Ставимо картину у підібране місце і мажемо вікно досить густим розчином. Якщо перестаратися з водою, папір з дрібними деталями намокне, і це зашкодить композицію.

  Стаття на тему:

  Найкращі святкові зимові трафарети самі підкажуть, як прикрасити вікна до нового Нового року.Вікно великого розміру дає можливість розташувати зверху цілу виставу лісу, будиночків, саней з Дідом Морозом та оленями та ясний місяць.

  Новорічні прикраси на паперові вікна можуть бути у вигляді напису. Тільки один мінус розміщення літер у тому, що з вулиці вони відображатимуться у дзеркальному вигляді. Однак якщо прикрашати вікна п’ятого поверху, мінус стає несуттєвим.

  Вирізати на Новий рік на вікні ціле селище або окремий будинок дуже легко. Навіть палац під силу тим, хто прагне особливого королівського вигляду отвору вікна.

  Ялинка завжди символізувала новий рік та різдво. До того ж він буде дивовижно виглядати на вікнах.

  Пропонуємо красиві шаблони новорічних прикрас на вікна: гарне рішення, адже кулі мають різноманітні візерунки та можуть стати чудовим декоруванням.

  Новорічні шаблони для вирізування на вікна також бувають у вигляді забавних фігурок місяців, зірочок, сніжинок. Сніжинки розміщують у міру зменшення до центру вікна.

  Новий рік пройде, настане Різдво.Зазвичай російські сім’ї роблять один декор на обидва свята. Якщо сім’я віруюча, їм хочеться по-особливому прикрасити кімнату. Для цього необхідно вирізати гарних янголят.

  Для шанувальників новорічної тематики підійдуть палички у вигляді свічок та дзвіночків.

  Класичні Дідусь Мороз та Снігуронька не завжди знаходяться під ялинкою, охороняючи подарунки: сьогодні вони мають право селитися на вікні або у вигляді суцільних фігур, або у вигляді масок.

  Серед шаблонів та новорічних картинок на вікнах необхідно згадати сніговиків. Веселі зимові гості додадуть пікантність дитячому віконцю.

  Олені залишаються улюбленим предметом не лише дітей, а й дорослих.У ранньому віці всі хотіли побачити Діда Мороза, що летить на санях, запряжених оленями.

  Наближається рік Жовтої Земляної Свині, тому вам необхідно поставити на вікно симпатичного порося у вигляді порося, що стирчить.

  Навіть поставивши порося на вікно, не відмовляйте собі в задоволенні приставити туди інших красивих тварин.

  Різдвяний настрій виникає задовго до самого свята — непомітно підкрадається з пухнастим снігом, тріскучим морозом, яскравими іграшками на магазинних полицях. Адже напередодні Нового року душу наповнює очікування дива та приємних сюрпризів – недаремно остання ніч у році вважається чарівною! Однак будь-яка дитина і дорослий цілком здатна зробити чудове свято, виявивши трохи фантазії та терпіння.В основному, багато хто прикрашає власний будинок красивими гірляндами, штучними ялинками, композиціями з ялинкових іграшок та іншими декоративними елементами. А як чудово виглядає вікно з вулиці з приклеєними картинками з паперу та цікавими малюнками на новорічну тематику. Увечері такі зображення на шибці завжди привертають погляди – тим більше при освітленні барвистими гірляндами. Ми вибрали дуже красиві трафарети та шаблони на Новий 2019 Свині для вирізання чудових прикрас на вікно.Достатньо роздрукувати вибрані варіанти на паперовому носії формату А4, після цього акуратно вирізати ножицями та закріпити до скла. Тут ви зможете знайти дуже багато і різних трафаретів (шаблонів) для новорічного декору вікон — фігурок символу року Свині, Діда Мороза, Снігуроньки, Сніговика, зайчиків, сніжинок. Крім того, можна зробити напис «З Новим Роком!» На поверхні скла. гарний шрифт або незвичайні тематичні візерунки. Отже, приступаємо до створення новорічної казки!

  Красиві трафарети на Новий рік 2019 для вирізання на вікно — з паперу А4

  Новий рік — чудова нагода прикрасити власний будинок незвичайними виробами з матеріалів, які завжди під рукою.Зрозуміло, сьогодні не проблема придбати у спеціальних магазинах готові статуетки новорічних героїв та розташувати їх у приміщенні – на столі, полицях, підвіконнях. Однак, абсолютно не завжди такі покупні декоративні предмети доступні за ціною, особливо перед святами. Тому найкраще робити прикраси власними руками, доклавши мінімум зусиль і проявивши фантазію. Отже, найпоширеніший вид новорічного декору – це паперові картини та статуетки, приклеєні на шибку. Ми вибрали дуже красиві трафарети та шаблони на Новий 2019 для вирізання та майбутнього прикріплення до вікна.Для цього підібраний шаблон потрібно роздрукувати на звичайному аркуші формату А4, акуратно вирізати по контуру та закріпити до поверхні скла — з використанням клею ПВА, розчину на мильній основі або скотчу. У нашій колекції шаблонів та трафаретів представлені дуже різні картинки – символічні Свині та Поросята, Дідусь Мороз, Снігуронька та Сніговик, ялинові гілки з іграшками, лісові тварини. Такі незвичайні прикраси виділять новорічну атмосферу, а ваше вікно набуде святкового та святкового вигляду.

  Добірка трафаретів та шаблонів на Новий рік 2019 для вирізування з паперу на вікно

  Трафарети та картинки для вирізування на вікно — на Новий 2019 рік Свині

  У ніч на Новий Рік дуже хочеться зробити новий інтер’єр, додати «свіжості» в щоденну обстановку.Отже, найпоширеніший спосіб красиво прикрасити кімнату до свята — прикрасити вікна картинками та фігурками вирізаними з паперу. Різьблені сніжинки з хитромудрими візерунками, іграшки на ялинку, снігові будиночки — такі декоративні елементи створюють святковий настрій, піднімають настрій. Але мистецтво вирізання з паперу з’явилося у Стародавньому Китаї, за часів правління династії Хань (202-16 рр.). До н.е.). У той далекий час вартість паперу була надзвичайно високою, тому таке заняття було доступне лише знаті.Придворні дами вирізали красиві паперові квіти, метеликів та інші комічні статуетки, щоб прикрасити власні зачіски і навіть обличчя. Пізніше такі ж прикраси набули поширення серед решти населення і за межами країни. "Котушка" потрапила до Росії на початку 19 століття, де отримала "ще одне життя" — у вигляді наших національних символів, тварин, сюжетних композицій. Сьогодні паперові прикраси в ніч на Новий Рік можна зустріти на вікнах буквально всюди — у дитсадках та школах, житлових будинках та офісах.Для створення гарного «вирізу» можна вибрати багато готових трафаретів та шаблонів, яких достатньо завантажити та роздрукувати на простому папері … Пропонуємо вам трафарети на Новий 2019 рік Свині для вирізування на вікні — класичні сніжинки, Діди Морози, Снігуроньки, Різдвяні олені, і ще різні поросята та комічні поросята.

  Збірник трафаретів та шаблонів для безкоштовного скачування на Новий 2019 рік Свині

  Витинанка-трафарети на Новий рік 2019 — Земляна Жовта Свиня

  Красиві різьблені виступи — чудове рішення для прикрашання шибок на Новий рік.Такі прикраси з паперу додають кімнаті затишку, створюють виняткову обстановку радості та майбутнього свята для дорослих та дітей. Адже немає легше нічого, ніж зробити комічні статуетки новорічних героїв власними руками — за готовими трафаретами та шаблоном. Зрозуміло, для дитини краще підбирати більш звичайні варіанти випинання, а під час роботи ножицями знадобиться контроль мами чи вихователя в дитсадку … Старшим дітям підійдуть і складніші вирізи, які складаються з ажурних візерунків та дрібні предмети.В даному випадку крім звичайних канцелярських ножиць вам потрібно буде канцелярський ніж, щоб вирізати малюнок дуже точно не тільки по контуру, але і всередині. Отже, найбільш актуальні трафарети та шаблони на Новий рік 2019 – це поросята «різноманітного розміру», кабачки та поросята. Прикрасивши вікна такими символічними виступами, можна залучити щастя, удачу та матеріальний добробут … Отже, виберіть кілька симпатичних свиней та завантажте трафарет собі на стіл для роботи.

  Безкоштовні новорічні трафарети свині для вирізування на вікно

  Ажурна ялинка з паперу на новий рік — шаблони для друку, картинки

  Зелене пухнасте деревце — головний та постійний предмет Нового року у багатьох країнах.Приблизно з середини грудня багато хто «приміряє» лісових красунь, підбираючи відповідну форму і розмір. Пройде мало часу, і в будь-якому будинку та закладі «розміститися» ялинка, прикрашена яскравими гірляндами та блискучими кулями. Вбравши «живу» ялинку, ви можете подумати про святковий декор приміщення, зробивши власними руками паперові аксесуари для вікон. Ніжна ажурна ялинка з паперу додасть вашій кімнаті святкового вигляду, а ввечері з вулиці таке вікно точно не залишиться непоміченим.Тут ви зможете знайти багато шаблонів для завантаження та друку на білому або кольоровому папері. Готовий шаблон (трафарет) можна скласти рівно в середині і вирізати по контуру, а потім обробити канцелярським ножем внутрішні дрібні декоративні елементи. Трохи посидючості і терпіння — і до нового Нового року у вас вдасться красива ялинка-витинанка. Серед запропонованих нижче трафаретів та шаблонів легко вибрати картинки для нарізування та прикраси скла для вікон.

  Завантажити та роздрукувати шаблони ялинки для прикраси вікна на Новий рік

  Шаблон на Новий 2019 рік — для нарізування паперу зі скла

  З наближенням Нового року настрій свята охоплює і дітей, і дорослих — настав час здійснювати власні творчі ідеї в життя. Сьогодні ми присвятимо виносну прикрасу шибок паперовими картинками на новорічну тематику. Ніжні та повітряні, такі «витинанки» створюють атмосферу казки, викликаючи безліч добрих емоцій.Для вирізання прикрас по склу ми підготували спеціалізовані трафарети та шаблони – для Нового 2019 року ви можете підбирати різноманітні варіанти деяких прикрас, а також створювати конфігурації. За бажанням роздруковані шаблони формату А4 можна не докладаючи великих зусиль перенести на тонкий картон, блискучу фольгу або різнокольорові листи. В результаті ви отримаєте цілий сюжет-картинку на новорічну тематику — Дідусь Мороз з мішком подарунків в оточенні кроликів та ведмедів, новорічний олень у упряжці, що летить сніжною ніччю, або добра Свиня, символ року який настає.На наших сторінках ви зможете знайти великий вибір шаблонів (трафаретів) для вирізання паперових прикрас на вікно.

  Як прикрасити шибку на Новий рік шаблонами і трафаретами

  Оригінальні трафарети на Новий рік – для малювання візерунків на вікно

  Підготовка до Нового року — це завжди справжня дія, постійне очікування дива. Рік у рік ми з радістю занурюємося в передсвятковий бардак, піддаючись загальної «епідемії» пошуку подарунків та «особливих» рецептів.Втім, потрібно завжди пам’ятати, що святкову атмосферу створює не тільки багато накритий стіл, а й відповідне коло. Отже, пропонуємо зробити незвичайні аксесуари для вікон — намальовані «морозні» візерунки та картинки. Щоб полегшити роботу, ми вибрали на Новий рік 2019 трафарети та шаблони, завдяки яким можна нанести гарні малюнки на шибку. Достатньо роздрукувати кожен трафарет на паперовому листі, вирізати та «перенести» малюнок на скло. Потім в одну тарілку розводимо зубну пасту водою, а в іншу ллємо просто чисту воду.Тепер змочуємо вирізаний трафарет у звичайній воді і закріплюємо до шибки, ґрунтовно розправляючи будь-який компонент викрійки. Промокніть додаткову рідину шматком тканини. За допомогою пульверизатора нанесіть воду, а губкою – розчин зубної пасти, акуратно торкаючись скляної поверхні. Після висушування скла знімаємо трафарети і захоплюємося «морозними» візерунками – у вигляді сніжинок або написом гарним шрифтом «З Новим Роком!».

  Варіанти шаблонів та трафаретів для малювання новорічних візерунків на вікні

  Шаблони та трафарети для вікна на Новий рік — сніжинки, фото та малюнки для вирізування

  Мереживні сніжинки з паперу — досить популярна прикраса до новорічних свят… Щоб створити такий чудовий декоративний елемент, необхідно кілька разів скласти паперовий лист, а потім вирізати його за нанесеним шаблоном. Однак ми пропонуємо варіант набагато простіше – готові шаблони та трафарети на Новий рік для вирізування на вікні. Роздруковуємо підібраний малюнок і вирізаємо канцелярським ножиком по контуру, а потім ґрунтовно обробляємо внутрішні дрібні деталі. В результаті у вас вдасться ажурна сніжинка для прикраси скла для вікон до наступного Нового року.Щасливих свят!

  Новорічні візерунки сніжинок для оздоблення вікна

  Трафарети та шаблони для вікна на Новий 2019 рік для вирізування – чудовий варіант декору для свята … У нашій добірці зібрані різноманітні варіанти шаблонів (трафаретів) новорічних картинок та фігурок героїв із казки. Дідусь Мороз, Снігуронька, Сніговик, зайчики, новорічні олені, ялинки та сніжинки, візерунки — красиві прикраси на різні смаки! Вибрані шаблони можна безкоштовно скачати та роздрукувати на паперовому носії формату А4, а потім вирізати гострими ножицями.Така ажурна картина на поверхні скла підніме настрій усім і подарує неповторний настрій напередодні Нового року Свині 2019.

  Скоро Новий 2019 рік – свято чарівництва та подарунків. Як чудово прикрасити будинок до свята, питання для більшості вже актуальне. Звичайне та елегантне рішення — вікна, що виступають. Ці прикраси з паперу обов’язково створять у будинку новорічну, атмосферу свята, додадуть радості напередодні свята.

  Застосовуючи готові шаблони, а також трафарети, легко створювати казкових тематичних героїв.

  Де застосовуються

  У дитсадку можна зайняти дітей, створивши витинанку. Дітям молодшого віку потрібно пропонувати більш звичайні шаблони, бажано без застосування ножиць та інших колючо-різальних предметів. Принаймні потрібне спостереження дорослих (присутність опікуна чи батька неподалік).

  Для тих, хто старший, можна застосовувати трафарети з візерунками та дрібними деталями.Тут знадобиться канцелярський ніж, щоб чітко різати виріб за контуром.

  До Нового 2019 року, що наближається, Свині можна створити статуетки свиней, поросят, кабанів різноманітних розмірів … Вважається, що віконна прикраса тематичними виступами може принести успіх, щастя, добробут. В Інтернеті пропонується велика кількість трафаретів. Достатньо завантажити їх на стіл для роботи, перенести на папір і вирізати точно по контуру.Дуже цікавий досвід.

  За правилами у різдвяні та новорічні свята дуже часто прикрашають вікна виступаючими. Гарні статуетки радують око не лише власника будинку, а й перехожих. Симпатичні аплікації створюють святкову атмосферу, наповнюючи будинок теплом та затишком.

  Фахівці з дизайну та інтер’єрного оформлення пропонують паперові статуетки змінити компонентами декору, наприклад, як штучний сніг, стрічкові ліхтарики.Тільки одна вимога — все має виглядати святково і створювати відповідний настрій.

  Сніжинки на вікнах

  Напевно, напередодні всі, напевно, бачили сніжинки на вікнах — виглядає мило. Але виключно паперовими виробами все не вичерпується. Є індивідуальний індивідуальний напрямок, коли важливе завдання – точно вирізати найскладніші деталі для оформлення вікон та стін кімнати. Даний варіант рукоділля називається витинанка.Сьогодні його застосування вичерпується не лише віконною прикрасою до свята.

  Насправді це ремесло має дуже велику історію, що сягає стародавньої китайської культури інтер’єрної прикраси.

  Сніжинки, які щороку прикрашають вікна будинків, теж стирчать. Справжні фахівці власної справи створюють із паперу чудової краси та найскладніші шедеври.

  Ажурну вирізку можна застосовувати не лише для святкової прикраси.Є й інші варіанти їх застосування. Наприклад, зробити підставку для склянки.

  Картина в даній техніці незвичайно заповнить кімнату.

  Дуже хороші роботи, переважно, майстри прагнуть зберегти. Чудовий варіант – помістити його у рамку під скло та оформити стіни кімнати. Рекомендується робити фон контрастним та однотонним. За рахунок цього буде видно найдрібнішу деталь композиції.Ніжний малюнок, акуратно укладений під скло, зберігається надовго.

  Об’ємна листівка

  Вирізані з паперу листівки (киригами) – чудова ідея для привітання зі святом … Здебільшого паперові вироби виступають супутніми елементами декору. Вони естетично виглядають зі стрічками та виробами з паперу, створеними в іншому стилі.

  Наприклад, побажання, прикрашене квітами в техніці квіллінг. Увімкнувши уяву та уяву, ви можете створити досить цікаву композицію.

  Витинанка: як малювати

  Завдяки розвиненим новим технологіям Інтернету зробити витинанку дуже просто. Потрібно тільки знайти статуетки, що сподобалися, безкоштовно скачати на комп’ютер, роздрукувати у форматі А4 — трафарет готовий.

  Як зробити новорічну витинанку

  Створення гарної витинанки з паперу на Новий рік 2019 – цікавий, довгий процес, який попросить старанності, терпіння та уважності.Чим важче ідея, тим більше зусиль доведеться докласти.

  Відмінно створювати святкові прикраси на вікнах всім сімейством, коли кожен зайнятий власною справою та бере участь врешті-решт. Навіть дуже маленький знайде собі заняття до душі.

  Робота складається з кількох стадій:

  1. Покласти на макет паперового листа з шаблоном. Акуратно обведіть трафарет.
  2. Різаком (канцелярським ножиком) виріжте виступ точно по контуру. Рухи мають бути плавними, зверху донизу. Рекомендується починати з дрібних деталей усередині макета.
  3. На цьому етапі витинанка вирізується по зовнішніх кордонах. Тут можна застосовувати ножиці чи ніж. Обидва об’єкти потрібно ув’язнити.
  4. Для об’ємного виступу знадобиться кілька паперових деталей. Для склеювання застосовується традиційний ПВА клей.

  Оздоблення будинку готовими витинанками

  Як кріпиться прикраса з паперу

  За допомогою розчину на мильній основі або клею приклейте паперові прикраси на скло.Найкраще застосовувати перший метод для кращого майбутнього видалення виступів. Клеїти мило теж легше.

  Для зручності рекомендується брати пензлик. Нанесіть мило формою на малюнок. Після завершення свята такі виступи легко прибрати з поверхні скла. Можна протерти вологою, а потім сухою ганчіркою — і жодних слідів.

  Ось ще один допустимий варіант Як закріпити паперовий візерунок на поверхні скла:

  • приклейте витинанку за допомогою мила;
  • зробіть імітацію снігу із розчину зубної пасти, розбризкавши його щіточкою по склу.

  Обов’язково залучати у процес усю сім’ю. Це підніме настрій та створить гарний клімат у сім’ї.

  Новорічна витинанка на вікна

  Ажурна повітряна витинанка може зробити казкову святкову атмосферу задовго до її настання.

  Вирізані нижче шаблони спеціально підготовлені до Нового 2019 року. Є різноманітні тематичні зображення, їх можна поєднувати для створення унікальних композицій.

  Надані шаблони легко переносяться на кольоровий папір, фольгу або картон.В результаті можна створити цілу новорічну історію: Дідусь Мороз в оточенні тварин з оленячою упряжкою та мішком подарунків. Не забудьте Свиню -. Параметри трафарету та шаблону розміщені нижче.

  Сніжинки залишилися популярними. Це обов’язкові супутники зими та Нового року. Напевно, сніжинки – спрощений варіант: необхідно просто обвести шаблон, ґрунтовно промальовуючи всі контури, та приклеїти його розчином на мильній основі на скло.

  Щоб створити справжній пейзаж, необхідно взяти звичайну щітку для очищення зубів.Розчиніть мінімальну кількість пасти у воді. Отриманий склад наноситься на скло у вигляді спрею. Для їх створення необхідно опустити кисть у розчин та провести пальцем по пензлю, вказуючи у бік вікна. Пара звичайних рухів і чарівний казковий снігопад на поверхні скла.

  Великою популярністю користуються іграшкові статуетки. Варіантів чимало: від звичайних прикрас у формі кулі до наймудріших і незвичайних. Не треба бояться ставити досліди — тут як ніколи доречна творчість.Не завадить додати до прикрас золотистий або сріблястий колір.

  Ще одна новорічна тема — солодощі та інші солодощі. Їм можна красиво оформити не лише стіл для свята. Прекрасно виглядатимуть витинанки на вікнах у вигляді цукерок, пряників, льодяників і навіть кексів.

  Новорічна витинанка на штори

  Прикрасити вікнами, що стирчать, не тільки можна напередодні Нового 2019 року та Різдва. з подібним успіхом їх можна застосовувати для прикраси штор, штор.Нижче наведено пару варіантів такої прикраси на рік Свині.

  Схеми та шаблони новорічної витинанки

  Є дуже багато варіантів оформлення вікон із виступами. В Інтернеті існує дуже багато шаблонів та трафаретів. Щоб полегшити вибір і не витрачати багато часу на пошук, наведені нижче найпопулярніші ідеї.

  У 2019 році популярні виступаючі форми:

  • зірочка п’ятикутна;
  • сніговика та сніжинки;
  • свині;
  • ангела;
  • Дідусь Мороз та онука Снігуроньки;
  • дзвіночка;
  • кроликів, ведмедів та інших тварин;
  • свічки;
  • номери та тематичні написи.Припустимо, що ви можете роздрукувати витинанку «З Новим 2019 роком!»

  Витинанки, або інакше кажучи, кірігамі — унікальна можливість виявити креативний підхід, відключитися від щоденних справ. Ця корисна та цікава робота принесе пару годин мистецтва та радості.

  Заняття чудово підійде для зняття стресу та допомагає розслабленню та відпочинку. Необхідно вибирати час для роботи над витинанками, бажано, щоб від уроку ніхто не відволікався.До створення елементів декору необхідно підходити в чудовому настрої, не поспішаючи.

  Всім привіт! На вулиці зима і прохолодно, а ми повним ходом готуємося до новорічних свят. Хочеться прикрасити будинок якомога яскравіше, щоб не лише дивлячись у календар, а й внутрішньо відчути майбутні події. Адже саме в цей період відчувається якийсь незримий наступ майбутнього дива!

  Дітям скоро дадуть завдання принести прикраси класу чи групі.Для такого випадку можна зробити багато або вирізати на вікнах трафарет. Власне про останній сьогодні і йтиметься.

  Знаєш, зараз ти йдеш вулицею і дивуєшся. Скільки навколо ошатних вікон! Раніше я завжди вважав, що це здатні робити лише люди, які вміють малювати. І тепер я розумію, що маючи комп’ютер та Інтернет, будь-хто може стати маленьким художником. Адже зовсім необов’язково мати якісь таланти, щоб прикрасити власний будинок. Тепер достатньо роздрукувати готовий малюнок, вирізати з нього ножицями та канцелярським ножем чарівний сюжет… Тоді просто приклейте його водою, молоком або водою з милом на скло та все!

  Вибрав чудові трафарети, які можна роздрукувати копіюванням зі статті. Це можна зробити, просто натиснувши зображення правою кнопкою миші, а потім «зберегти зображення як» або «скопіювати як». Зберігаємо у програмі Мікрософт Word. Потім при необхідності збільшуємо та роздруковуємо. Це так просто!

  Новорічні трафарети сніжинок на вікна для вирізування з паперу (схеми, шаблони)

  Без чого не обходиться жоден Новий рік? Зрозуміло, ніяких сніжинок.Як не прикрасити вікна такою красою. Зрозуміло можна, помріяти і вирізати самому. Однак є не менш гарні трафарети. Ви можете зробити такі ж або спробувати всі запропоновані нижче. Основне, щоб ваші вікна чи класи відразу змінилися!

  Чи знаєте ви, що мистецтво вирізування з паперу (витинанка) з’явилося у дев’ятому столітті у Китаї. Саме тоді, коли з’явилася газета.

  До того ж такі сніжинки можна роздрукувати.Усередині є у них персонаж чи предмет.

  Рівень складності малюнків різний. Від звичайного до складного. З чого починати — вирішуєте лише ви самі!

  Виходять цікаві сніжинки. Тепер подивимося, які ще є зразки.

  Трафарети новорічних щурів на вікнах формату А4 для друку

  Наступний рік — Білий Металевий Пацюк.Бо ж обійтися без новорічного символу? Ні за що, тому обов’язково прикрасьте вікна такими тваринами. Вони бувають маленькими чи великими. А може, вікно буде повністю з них? Дуже важливе, що вони веселі та дуже милі.

  Як можна помітити, щури — дуже милі тварини. Взагалі не так, як у житті. Однак навіть вони бувають у вигляді мультяшних героїв, яких ви обов’язково дізнаєтесь.Вони принесуть у ваш будинок щастя та кохання. Тепер поглянемо на інші трафарети для вікон.

  Оформлення вікон на Новий рік 2020 у вигляді новорічних будиночків

  Я не можу уявити вікно, на якому не було б вдома. Вони такі затишні, що одразу наближають нас до цього. свято всієї родини … Дивлячись на подібні, одразу уявляєш, як усі члени сім’ї збереться за святковим столом біля ялинки … Так що неминуче виберіть та роздрукуйте ту, яка вам найбільше сподобається.А може, це дім Діда Мороза та Снігуроньки? Або якийсь герой із казки?

  Бачите, навіть шпаківню можна вирізати з птахами. Головне, наскільки теплі та затишні походять від таких картинок.

  Як прикрасити вікна на Новий рік

  З того, що ви бачили вище, реально зробити якийсь сюжет.Але як обійтися без головних героїв свята. Зрозуміло, ще необхідні Дідусь Мороз та його онука Снігуронька. Або лісові тварини. Пам’ятатимемо про них. До того ж на них завжди чекають діти в дитсадку, школі, і будинок — не виняток.

  А ось і сніговик із зайчиками. Їхня веселість, зрозуміло, скоро перейде до нас.

  Новорічна витинанка на вікна — шаблони, картинки для вирізування

  Обов’язково варто привнести у вікна кулі або дзвіночки. Також можна місяць чи свічки. Адже чим яскравіше вікно, тим більше на нього поглянути перехожі. Завжди приємно чути похвали на власну адресу.І радість дітей буде просто досить великою.

  Не забудьте про новорічну красуню.

  Тепер сміливо можна все роздрукувати та прикрасити вікна.Уявляєте, яка краса вдасться. Залишилося нарядити живу чи штучну ялинку. Обов’язково зробіть це з власними дітьми. Зрозуміло, довіряти їм ножа необов’язково, проте вони легко приклеять їх на вікна. А тепер я прощаюся з вами до зустрічі!

  шаблонів та схем для вікон, фото Витинанка на Новий рік шаблони для друку

  Створити новорічну атмосферу можна за допомогою вирізаних вручну виробів із паперу. Їх називають витинанки, що означає «вирізки».Тут зібрані силуети новорічних героїв: Діда Мороза та Снігуроньки, сніговиків, гномів, різні ялинки, кулі та дзвіночки, сніжинки, снігові будиночки, статуетки оленів та милих тварин.

  Сьогодні пропонуємо вам трафарети на ніч на Новий Рік різної тематики. Надихаємося діями фахівців та готовими роботами з віконної прикраси, ялинок, листівок, новорічної сцени. Ці шаблони легко роздрукувати на аркуші білого паперу, вирізати та приклеїти до вікна з водою з милом або закріпити в інших куточках новорічного інтер’єру.

  Маленькі виступи можна використовувати для прикраси вікна або створення композиції на підвіконні або столі; вирізи великих розмірів можна застосовувати для прикраси стін у кімнаті або на сцені.

  Це зображення, які ви можете отримати:

  Трафарети для витинанки силуетного вирізування Снігуроньки та Діда Мороза:

  Виберіть трафарет, що сподобався вам, з малюнком Діда Мороза і його внучки.Як інструмент можна застосовувати тонкі ножиці, канцелярські ножі, обов’язково знадобиться вагонка, щоб не подряпати стіл.

  Дерево витинанка

  Ялинку можна вирізати по трафарету на зразок силуету, а можна зробити симетричний виріз, склавши паперовий лист надвоє. Робимо стоячу ялинку одним з наступних варіантів: приклеюємо дві симетричні ялинки на овальну підставку з паперу, або кожну ялинку складаємо надвоє і склеюємо.

  Сніжинки та балетки

  Сніжинки найрізноманітніші.Тим більше, якщо майстер вкладе всю власну фантазію. Отже, ви можете вирізати симетричну сніжинку, склавши папір у багато разів. Подивіться, який малюнок нанесений у вигляді трафарету і який оригінальний кінчик у сніжинок.

  Усередині сніжинки може бути абсолютно самостійна композиція. Наприклад, новорічний сніговик чи засніжений ліс.

  Сніжинки можуть бути схожими на легких снігових балерин.Для цього окремо вирізаємо силует балерини, надягаємо на нього ажурну сніжинку та вішаємо на нитку. Виходить дуже ніжна повітряна прикраса.

  Кулі для ялинки

  Іграшки на ялинку можна вирізати як за симетричною схемою, так і за індивідуальним трафаретом. Ви можете додати ці прикраси до композиції на вікні, нарядити ялинку, закріпити нитками до люстри або штор.

  Дзвони

  Робимо різьблені дзвіночки по трафарету.Якщо на внутрішню частину вирізу приклеїти напівпрозорий папір, наприклад, кальку, то такий дзвіночок можна застосовувати з ефектом підсвічування.

  Олень, сани, візок

  Ще один чарівний новорічний герой – олень. З ним пов’язана доставка чаклуна Діда Мороза та Снігуроньки. Пропонуємо трафарети для розбирання оленів, возів та санок.

  Сніговики

  Чудові сніговики обов’язково повинні прикрасити новорічний будинок.Їхні статуетки можна просто вирізати симетрично, а можна зробити «сімейне фото сніговиків» або композицію з ялинкою та дітьми.

  Новорічні числа

  Ви можете вирізати красиві цифри на наступний Новий рік за допомогою таких шаблонів:

  Звірі, знаки та символи

  Ви можете зробити різдвяні прикраси на замовлення.Для цього ми вирізаємо з паперу силуети улюблених вихованців, казкових героїв та мультиків, птахів та звірів у казковому зимовому лісі.

  Виріжте по трафарету статуетки сонця та місяця, доповніть вашу композицію.

  Снігові будинки

  Буде дуже комфортно, якщо на новорічній картинці на вікні буде засніжений будиночок.Це може бути маленька хатинка чи цілий палац.

  Дитячий

  Хто найбільше чекає на Новий рік і Діда Мороза? Зрозуміло, діти! За допомогою силуетної вирізки з паперу ліпимо статуетки малюків навколо ялинки, з подарунками, піснями та танцями, словом, вносимо реальну святкову атмосферу!

  Свічка

  Пропонуємо варіанти виступаючих свічок.Вони бувають самостійними або комбінуватися з кулями, дзвіночками, гілками та бантами.

  Різдво

  На Різдво можна вирізати тематичні перерви, присвячені подіям та обставинам цієї події. Це можуть бути силуети Єрусалиму, зображення ангелів, пастухів та волхвів. І не забудьте Віфлеємську зірку!

  Ви можете вирізати силует Вифлеємської зірки окремо:

  Основне місце серед різдвяних вертепів, зрозуміло, має бути надано різдвяному вертепу — печері, в якій народився Спаситель.Ясла для немовлят Divine зручно оточені сіном та домашніми тваринами.

  Композиція з підсвічуванням

  Мереживні вирізки з паперу можуть прикрасити не лише вікно, а й створити на підвіконні об’ємну панораму. Дуже чудово буде, якщо в середину коробки покласти гірлянду або маленьку лампочку.

  Подбайте про дизайн новорічної прикраси — витинанки з паперу одночасно з дітьми.Це не тільки корисно для розвитку уяви, тренування дрібної моторики рук, а й приносить багато задоволення від загального мистецтва, а потім від споглядання краси, що вийшла!

  Витинанка на новий рік 2018 собак собаки

  Витинанки, а простіше вирізки, можна віднести до окремого виду народного мистецтва. Його затребуваність цілком зрозуміла: мінімум витрат — багато задоволення! Зрозуміло, цей варіант підходить лише тим, хто згоден витратити дуже мало часу на створення урочистого настрою для себе, власних рідних чи співробітників.Вам необхідно знайти підходящі трафарети, роздрукувати, вирізати та приклеїти на те місце, яке ви захотіли прикрасити.

  Ми легко позбавимо вас початкового етапу — пропонуємо для вас викрійки на новий 2018 рік, шаблони собак, які можна роздрукувати на будь-якому принтері та звичайний білий папір.

  За допомогою подібного декору можна красиво оформити не тільки власну кімнату або кухню, а й звичайне приміщення офісного типу або зону біля входу до будь-якого будинку житлового фонду.Таким чином, у кожного з нас є фактично безкоштовна можливість (якщо не треба роздрукувати шаблони в мінімальній кількості, якщо вдома немає принтера) можливість потішити інших, іноді навіть сторонніх людей!

  Декор з такої вирізки можна застосовувати фактично до будь-якого свята — будь то День усіх закоханих, День захисника Вітчизни, Міжнародний жіночий день чи день народження. Але, звичайно, дуже великою популярністю ці паперові прикраси користуються під час Різдвяних та Новорічних свят.

  Наступний 2018 рік за східним календарем — рік жовтого земного собаки.Тому дуже популярні собачі викрійки для дверей та вікон. Але ви також можете застосувати традиційні символи Нового року та Різдва для альбомів. Наприклад, зображення Діда Мороза та Снігуроньки, сніговиків, ангелів. І ще ялинки, упаковка подарунка, свічки, різдвяні вінки, дзвіночки, олені, сніжинки, крижані будиночки і таке інше.

  Витинанка на Новий рік 2018, викрійки собак також можуть бути дуже різноманітними. По-перше, за складністю — від найпростіших до тих, які вимагають терпіння та акуратності.Друге, з погляду натуралізму – від зображень справжніх собак до фантастичних героїв мультиплікаційних фільмів. Третє, за художніми особливостями – від силуетного до ажурного. Вибирайте собі те, що вам найбільше подобається, і можна приступати до справи!

  По-кроковий процес виробництва

  Насамперед необхідно вирішити, що буде потрібно для живцювання. Це, зрозуміло, сам шаблон, папір (можна білий, а можна і кольоровий) або тонкий картон (пресований картон краще не брати – з ним буде нелегко працювати).Ножиці (досконало необхідно запастися як звичайними, так і невеликими манікюрними типами), ніж канцелярський. Також добре було б мати спеціалізований килим, що самовідновлюється, для нарізування або пристосувати для даного процесу непотрібний шматок фанери, щоб не подряпати стіл. Також можуть знадобитися лінійка та ПВА клей.

  Перед тим як прийматися за ножиці або ніж, ретельно придивіться до вибраного шаблону. Якщо це силует, то вам необхідно лише закріпити його до підібраного паперу/картону, обвести та акуратно вирізати.Якщо трафарет ажурний, то ще обережніше, щоби не відрізати необхідну частину. Втім це не завжди критично — надалі можна приклеїти. Але навіщо нам дані проблеми? Краще від початку налаштуватися і виконувати дії досить акуратно.

  Крім того, ви можете проявити креативний підхід та вирізати деякі додаткові деталі, яких немає у вихідному шаблоні.

  Отже, після того, як ви перемалювали малюнок на підібраному папері, можна починати різання, поклавши килим або якусь непотрібну дошку.При вирізанні дрібних елементів беріть невеликі ножиці, а у разі прямих ліній зручно користуватися лінійкою та канцелярським ножиком.

  Коли вирізка готова, вам необхідно остаточно вирішити, де ви хочете її розташувати. Якщо є бажання прикрасити його у вигляді міні-картини, для фону підберіть картон, приклейте на нього виточку за допомогою полівінілацетатного клею, а потім вставте в заздалегідь куплену рамку потрібного розміру. (зі склом або без — на ваш вибір).

  Якщо ви все ж таки захотіли приклеїти витинанки собачки на новий 2018 рік на вікна, то також можна застосовувати ПВА клей, він дуже легко забирається водою. Якщо ви не хочете застосовувати клей, змочіть шматок звичного мила (господарського чи туалетного) водою, змастіть (як клей) цим милом внутрішню частину вирізу. Вставте в потрібне місце. Але потрібно брати до уваги один фактор — якщо у приміщенні досить волого, а вікна пітніють, виступи можуть випасти. Подібний декор можна приклеїти на двері та різні меблі за допомогою двостороннього скотчу.

  У дні, що передують Новому році, будь-яка людина поринає у невимовну атмосферу найчарівнішого зі щорічних свят. Всі ми починаємо шукати подарунки, вважаючи виконати бажання близьких та рідних, обходимо масу магазинів у пошуку найкрасивішого вбрання, вигадуємо смачне меню та купуємо необхідні продукти. А у вільний час, зрозуміло, прикрашаємо ялинку та квартиру, прикрашаючи її різнокольоровою мішурою, гірляндами, панно, розтяжками, вінками та тематичними фігурками із фетру.

  Ці всі елементи декору для свята оточували нас з дитячих часів, тому вважаються досить природними прикрасами, але зараз багато хто відкрив для себе дивовижно красиві картинки витинанки, що наповнюють будинок казковою атмосферою, що ніби зійшли зі сторінок книг. . Витинанки — це силуети, вирізані з білого або кольорового паперу або найтоншого картонного листа.

  За їх допомогою можна створювати чудові композиції, поєднуючи в одне панно багато декоративних фігур у вигляді будиночків, казкових замків, анімованих героїв, лісових звірів та чарівних героїв.Трохи терпіння та посидючості – і ось на ваших вікнах розмістилися сніговики та олені, Снігуронька водить хоровод навколо ялинки із зайчиками та ведмедями, а Дідусь Мороз літає над містом на чарівних санях.

  Крім того, статуетки, що виступають, можна закріпити до поверхні дзеркальної шафи або зробити настінне панно. Деякі статуетки з’єднуються з кількох симетричних елементів, перетворюючись на об’ємні прикраси, які можна закріпити до люстри. Витинанки робляться дуже просто, тому сміливо збирайте все власне житло вечорами взимку і починайте вирізати найзадушевніші новорічні прикраси.

  Ремесло, що розкладається, не займає у вас багато часу і не попросить якихось виняткових здібностей, оскільки все, що вам необхідно, — це трохи терпіння і такі інструменти та предмети:

  • папір для офісного друку;
  • ножиці гострі з тонкими лезами;
  • шматок фанери, дошка для оброблення або килим для мистецтва, що самовідновлюється; Пінцет
  • ;
  • скотч двосторонній та клей.

  Витинанку можна приклеювати на шибки вікна, дзеркала і навіть стіни!

  Етапи виготовлення виступу включають такі етапи:

  • Крок 1. Завантажте зображення нижче та збережіть їх на власний комп’ютер.
  • Крок 2. Роздрукуйте вирізи на паперовому носії.
  • Step 3 … Акуратно виріжте дизайн ножицями. У разі складних несиметричних виступів спочатку заштрихуйте всі частини, які необхідно вирізати, простим олівцем. Для дрібних деталей краще застосовувати макетний ніж. Головне — не забувайте підкласти під лист дошку, щоб не подряпати стіл. В кінці акуратно пінцетом зніміть шматочки, що зрізають.
  • Крок 4. Обміркуйте сцену майбутнього панно і приклейте статуетки на поверхню скла, дзеркала чи стінку кімнати. Для гладких поверхонь зі скла застосуйте міцний мильний розчин води, який можна нанести пензлем на ділянки, що виступають. На поверхні з дерева та стіни краще Приклеювати папір на скотч двосторонній. Не треба бояться, що після зняття фігурок на меблях залишаться липкі сліди – їх успішно можна видалити антиклеєвим спреєм.

  Після того, як ви освоїли звичайну витинанку і навчилися вирізати навіть дуже дрібні деталі, приступаємо до виготовлення об’ємних фігурок, що складаються з кількох частин. Такі виступи чудово підходять для прикраси підвіконь, ялинок, карнизів, а також дверних та віконних отворів.

  Символ року Земляної Свині

  Витинанка на Новий рік 2019

  Будь-яка людина має можливість зануритися в особливу хвилюючу атмосферу перед настанням Нового Року.Підготовка до основної урочистості забирає у нас багато часу. У даному випадку ми йдемо до ближніх магазинів за чудовими подарунками для близьких та рідних. Також ходимо до магазинів, щоб підібрати гарне вбрання для святкування свята. Крім таких турбот, слід скласти меню та придбати необхідні продукти. Що ж, коли залишається час, тоді можна виявити креативний підхід. Наприклад, можна красиво оформити ялинку мішурою і зробити виріб. До того ж можна зробити витинанку на Новий 2018 рік.А в даній публікації ми представляємо Вам шаблони.

  Що це за товари

  Зрозуміло, у нашій публікації ви можете побачити зразки спеціалізованих картинок для вікон. Але по-перше необхідно сказати, що без таких елементів обстановка затишку свята виглядатиме неповною. Витинанки, які мають незвичайні візерунки та форми, можуть наповнити ваш будинок атмосферою казки. Витинанки — це фігури, що нагадують силуети. Ці статуетки вирізані не тільки з білого, але і кольорового паперу.Також підійде менш щільний картонний лист.

  Якщо вирізати з паперу багато фігурок і поєднати їх усі разом, вдасться гарна композиція. Подібні композиції зазвичай складаються з красивих будиночків, героїв казки, та ще новорічних ялинок. Зрештою, тут варто покластися на власну фантазію, щоб чинити так, як вам подобається. Витинаки можна кріпити не тільки до шибок. Також можна закріпити дані вироби до поверхні шафи за допомогою дзеркала. Якщо виявити трохи кмітливості, то кілька несиметричних фігур можна об’єднати разом, щоб утворити об’ємну фігуру.Такі об’ємні фігури зазвичай кріплять до люстри в кімнаті. Не треба думати, що виготовлення витинанок – важкий процес. Повірте, це дуже просто. Тому покличте на це заняття своїх рідних і разом створіть щось яскраве.

  Витинанка та як її зробити

  Витинанка на Новий рік легко роздрукувати, якщо дочитали нашу публікацію до кінця та побачили їх зразки. На виготовлення цього виробу піде дуже мало часу. Причому для цього процесу не знадобиться жодних необхідних здібностей.Щоб створити виріб, вам потрібно буде завзятість та наступний список інструментів:

  • Ножиці із загостреними кінцями.
  • Папір для офісного друку.
  • Шматок фанери або дошка для обробки.
  • Клей, пінцет та скотч двосторонній.

  Папір на новорічну тему робиться поетапно:

  1. Рисунки нижче потрібно завантажити та зберегти на власному комп’ютері. Потім вирізи друкуються на паперовому носії.
  2. Малюнок акуратними рухами вирізаний ножицями.Якщо вам трапляються складні малюнки, дійте так. Насамперед варто заштрихувати ті деталі, які необхідно вирізати. У роботі застосовується традиційний простий олівець. Якщо деталі тонкі, то в роботі застосовується макетний ніж. При розкрої під лист кладуть дошку. В результаті подібних дій ваш стіл не подряпається. Після того, як усі роботи будуть зроблені, деталі знімуть із гіпсу пінцетом.
  3. Хороше місце на вашому вікні займає собачка-витинанка на Новий рік, яку ви можете побачити в даній публікації.Але все ж таки варто повернутися до процесу розробки витинанки. Подальшим кроком буде розрахувати розміщення елементів на панно. Щоб вийшла гарна композиція, статуетки спочатку кладуть приблизно на скло чи дзеркало. Щоб приклеїти статуетки до скла або до дзеркала, доводиться задіяти розчин на мильній основі. Даний розчин пензлем наноситися на витинанку. Паперові вироби приклеюються до поверхонь з дерева за допомогою двостороннього скотчу. А якщо після видалення виступаючого отвору на поверхні залишилися липкі сліди, то заберіть їх антиклеєвим спреєм.
  4. Для того, щоб зробити гарну витинанку, потрібно спочатку осягнути на ній ручку. Вам необхідно почати вдосконалювати власні навички зі звичайних продуктів. Потім приступаємо до виготовлення більш геометричних фігур. Об’ємні виступи чудово прикрасять підвіконня у будинку. Також ними можна красиво оформити: ялинки, карнизи та ще отвори для вікон.

  Витинанка на Новий рік 2018

  Наразі вам представимо шаблони для витинанки на Новий рік для друку.Ці шаблони можна не докладаючи великих зусиль вирізати та прикрасити бажаний простір.

  Напередодні свята розпочинається гарна підготовка на Новий рік. Обмірковувати необхідно будь-яку дрібницю, від вибору вбрання до оформлення будинку. Надати прекрасну атмосферу допоможуть новорічні статуетки на вікнах, що вирізають з паперу.Такий варіант декору — один з найбільш популярних, оскільки майже не вимагає витрат, але виглядає дуже чудово.

  Статуетки для вирізування з паперу: коротка історія ажурної краси

  Загальна назва «витинанка» прийшла до нас із України. На Русі декоративне мистецтво називають «вирізним» і відоме з давньослов’янських часів. Протягом багатьох століть наші предки передавали новим поколінням техніку вирізування візерунків з паперу. Перші глиняні вироби, луби, тканини та шкіри із зображеннями фігур на вікнах були знайдені у вісімнадцятому столітті.Вони належать трипільській культурі (5 — 3 тис. До н.е.). Однак тут багато розбіжностей, оскільки більшість істориків вважають мистецтво молодшим.

  Техніка вирізування фігур з паперу з’явилася задовго до цього в Китаї — практично разом з винаходом паперу та звичайних інструментів для його обробки. Стародавні жителі Піднебесної вирізали богів та міфічних істот, вішали їх на двері та вікна, щоб налякати духів зла або надати більше комфорту власним житлом.

  Ця техніка потрапила до нас лише в середині 19 століття з Польщі та України. Майже 100 років тому витинанка «мігрувала» одночасно з купцями з Персії до країн Європи. Наші предки з радістю обрали «вирізи», прикрашаючи ними не лише вікна до свят, а й іконостас, піч, стіни тощо. Д. Протягом певного часу вирізи стали навіть застосувати, щоб повідомляти людини, що дивиться у вікно:

  • хвороба одного із членів сім’ї;
  • прийдешня весільна церемонія;
  • вагітність господині;
  • похорон та ін.

  Наразі витинанки активно застосовуються на свята. Можна абсолютно чесно сказати, що кожен із нас у школі стикався з цим мистецтвом вирізування сніжинок, щоб прикрасити клас перед настанням Нового Року. Дуже популярні статуетки з паперу у сімей з дітьми. Молоді мами влаштовують своїм малюкам прекрасну атмосферу в дитячій чи вітальні, розвиваючи в них любов до мистецтва та народних традицій, фантазію та інші свої якості.

  Сьогодні ми будемо вчитися робити незвичайні прикраси на паперовому носії формату А4, і спробуємо ще завантажити готові шаблони для вирізання і роздрукувати їх на принтері.

  Витинанка власноруч

  Для створення справжньої зимової казки на поверхні зі скла вам будуть потрібні наступні інструменти та матеріали:

  Для початку необхідно роздрукувати заготовки для вирізування на принтері. Якщо у вас немає копіювального апарата, то збільште зображення до відповідного розміру, потрібно додати до монітора паперовий лист та проведіть простим олівцем за контурами.

  Зовнішні частини вирізаємо ножицями, а внутрішні чи дрібні – канцелярським ножиком, заздалегідь поклавши шаблон на ідеальну поверхню з дерева.Намагайтеся не залишати на паперовому носії чорних ліній від контуру. Статуетки будуть помітні на віконці, тому зайвий штрих потрібно видалити.

  Білі картини виглядатимуть естетичніше, проте якщо захочете змінити композицію, деякі деталі можна розфарбувати олівцями або фарбою. Склеїти вирізки дуже просто. Зануріть пензель у теплу воду і потріть шматком мила. Даний розчин наносити на заготовку, яку слід відразу ж наносити на поверхню скла, поки вона не просочиться.Папір притискаємо губкою і м’якою ганчірочкою розганяємо повітряні бульбашки, що з’явилися. Щоб видалити виступи, їх необхідно намочити теплою водою, почекати 3-5 хвилин, щоб вони добре просочилися, і зіскребти ножем. Якщо все буде зроблено акуратно, деякі цифри можна буде застосовувати наступного року.

  Важливо! Розчин на мильній основі повинен загуснути. В іншому випадку через кілька днів папір може відшаровуватися від скла.

  Сподіваємося, що ця інструкція допоможе вам створити самостійно справжній новорічний шедевр, а також створити святкову атмосферу.

  Джерело: detkamonline.ru

  Весняні витинанки: квіти (вирізання з паперу)

  Трафарет квітів для вирізування, як зробити трафарет із роздрукованого шаблону витинанки

  Трафарет (щільний матеріал (шпалери, пластик та ін.).) з прорізами, які утворюють той чи інший малюнок. Можна куточки листа просто обводити простим олівцем. Це легкий процес, але потребує уважності та терпіння.

  Щоб перенести малюнок на поверхню, по-перше, потрібно запастись:

  1. ватманом або шматком шпалер;

  2. ножицями або канцелярським ножем;

  3. олівцем, гумкою, лінійкою та маркером;

  1. клікнути по картинці, що сподобалася;

  2. підібрати оптимальний шаблон витинанок кольорів;

  3. скачати шаблон собі і роздрукувати (це можуть бути троянди, маки, ромашки та ін.);

  4. вирізати ножицями чи ножиком;

  5. нанести трафарет на тканину або папір і заповнювати фарбою, аерозолем або навіть шпаклівкою, і насолоджуватися хорошим результатом.

  Далі потрібно визначитися з розмірами малюнка. Окресліть площу на аркуші, не виходячи потім за ці межі. Потрібно визначитися з розмірами трафарету – зробіть його так, щоб він був більший за площу малюнка на 5-10 см, тоді з цією формою буде комфортно працювати.

  Потім намалюйте сітку, розбивши внутрішню площу майбутнього малюнка на рівні проміжки. У даному випадку малюнок вдасться симетричним та пропорційним, а це і є важливим завданням витинанки.

  Визначтеся і з спрямованістю візерунка – синусоїда, проведена з нижнього лівого кута, і стане орієнтиром, уздовж якого ви потім наноситимете малюнок.

  ДО РЕЧІ: Якщо ви не художник, і вперше вирішили зайнятися витинанням квітів, беріть шаблони з набагато простими формами. Вирізавши їх із щільного паперу, прикладайте до основи та обводьте олівцем. Щоб трафарет не прорвався, а вирізати деталі було зручніше, постарайтеся розташовувати квіти довільно і мало близько один до одного.

  Якщо ви все зробили, як планували, обведіть контрастним маркером кожну лінію, яку слід вирізати. І тоді дуже легко зорієнтуєтеся в ході вирізування. А потім виріжте канцелярським ножем малюнок по цих лініях.

  ПОМ’ЯТАЙТЕ: Починайте з великих деталей і з верхньої частини. А якщо доведеться працювати з великим трафаретом, підкладіть щось під основу.

  Якщо всі деталі вирізані, починайте скористатися трафаретом, закріпивши його скотчем для малярних робіт, наприклад.

  • Трафарет м’який, скоріше, буде одноразовим. Хоча, якщо застосовувати аерозольну фарбу, то він може неодноразово послужити службу. А ось жорсткі трафарети, скажімо, з картону, шпалер, рентгенівської плівки тощо.п., працюють набагато довше.
  • Фарба не затікатиме під папір, якщо ви, фарбуючи поверхню з шаблоном, скористаєтеся губкою з поролону або валиком і не допускатимете її залишків.

  Оформлення вікон метеликами та пташками з паперу навесні власними руками: ідеї, фото

  Найяскравіша прикраса – це весняна. Не треба бояться вигадувати і створюйте унікальні панно з метеликів та пташок власними руками. Зробіть креативне оформлення вікон метеликами та пташками з паперу навесні власними руками. Ваші члени сім’ї і всі, хто приходитиме в будинок, будуть захоплюватися такою красою. Ідеї ​​та фото:

  Декілька великих і яскравих метеликів з паперу чудово прикрасять вікно. Воно стане чудовим акцентом в інтер’єрі.

  Оформлення вікон метеликами та пташками з паперу навесні власними руками: ідеї, фото

  Все, що необхідно для виконання такої гірлянди, можна придбати у спеціалізованих магазинах для мистецтва. Замість квітів, як на цьому прикладі, дозволяється комбінувати пташок та метеликів.

  Оформлення вікон метеликами та пташками з паперу навесні власними руками: ідеї

  Якщо за вікном немає листя, а шпаківні порожні, то це не страшно, тому що додати чудового настрою допоможуть яскраві гірлянди на вікнах, виконані власними руками. Все, що вам потрібно буде для цього, трохи паперу, фантазії та вільний час. Творчого натхнення для створення цікавих прикрас!

  Схеми витинанок з квітами, метеликами та феями

  Вітати жінку з 8 березня, днем ​​народження, днем ​​вчителя допоможуть листівки-витинанки з квітами. Для створення додаткового ефекту можна використовувати об’ємні шаблони, наприклад, де метелики начебто змахують своїми різьбленими крильцями. Добре зробити «підкладку» контрастного кольору – так стане яскравіше та стильніше.

  Шаблон пташки для вирізування

  ******

  ******

  Весняні витинанки метелики, як зробити об’ємні метелики

  Метелики на вікна можна виконати своїми руками. Спочатку їх необхідно зобразити олівцем або ручкою на паперовому носії чи картоні.

  Ще можна знайти в інтернеті оптимальний трафарет, роздрукувати та вирізати. Якщо ви бажаєте змінити розмір трафарету, скористайтеся програмою Adobe Photoshop.

  Зберегти зображення можна також одним способом – додати копіювальний папір до екрану монітора та акуратно перемалювати.

  Правила під час роботи з трафаретами:

  • Якщо на кожному крилі метелика контур візерунка кожного власного крила, ескіз вирізається повністю.
  • При схожих візерунках на лівій і правій половинках метелика лист складається надвоє, щоб збереглася симетрія.
  • Працюючи з кольоровими шаблонами, дотримуються схеми суворо, щоб зберегти черговість, що рекомендується.

  Як створити ажурний силует?

  Розмістіть папір на гладкій поверхні, при цьому малюнок повинен знаходиться вгорі. Закріпити лист, щоб він не зміщувався, можна за допомогою клейкої стрічки. Для роботи потрібні ножиці та різак.

  1. Лист із трафаретом зафіксувати стійко на поверхні.
  2. Вирізати по контуру ножем.
  3. Шаблон взяти в руки і розправити краї.
  4. За допомогою манікюрних ножиць на крилах виконати ажурний малюнок.

  Щоб отримати швидко кілька метеликів, складіть чаркою кілька аркушів і вирізайте одночасно.

  .Киригамі — різновид витинанок, вирізування з паперу об’ємних фігур. При цьому, матеріал гнеться в двох напрямках — до себе і від себе.

  Скористайтеся діроколом для вирізування дрібних декоративних отворів.

  Сонечко шаблон для вирізання

  *****

  *****

  *****

  Витинанки до 8 березня для оформлення вікон: тюльпани, фото

  Першим провісником весни є тюльпани та проліски. Власне тюльпани дарують дівчатам у міжнародний жіночий день. Як правило, для оформлення вікон створюють не окремі квіткові композиції, а букети. За допомогою таких букетів тюльпанами прикрашають вікна. Вони бувають як на стеблах, в оберемку, так і в єдиній композиції. Тюльпани поєднуються з мімозами та іншими весняними квітами.

  Шаблон метелика для вирізання з паперу

  *****

  Витинанки пташок: шаблони на вікна

  Пташки, як і метелики, чудово піднімають настрій і додають позитиву. З приходом нового сезону, хочеться додати в дизайн щось нове та незвичайне. Витинанки пташок чудово справляються з таким завданням. Можна хоч щотижня по-новому прикрашати інтер’єр. Ваші члени сім’ї обов’язково це оцінять. Шаблони пташок на вікна:

  Трафарет пташки на гілці для вирізування з паперу

  Силуетна аплікація допомагає розвивати уяву. За допомогою трафарету можна вирізати пташок різних кольорів та з різних матеріалів. Придумайте цікавий сюжет із пташок на дереві та зробіть красиву та незвичайну аплікацію. Нижче ви зможете знайти трафарети пташки на гілці для вирізування з паперу:

  Витинанки – картини

  У техніці силуетного вирізування з паперу є виконання справжніх художніх творів. Це можуть бути як самостійні картини на конкретну тематику, так і подарунки-листівки, запрошення та аксесуари для залу.

  Джерело: zhelayka.ru