Сб. Ноя 27th, 2021
  Вітальня з каміном топ-20 модних ідей ( 45 фото)

  Камін у вітальні – цінні поради, ідеї, фото для організації затишного простору

  Ви можете підібрати стиль в інтер’єрі при оформленні власної вітальні відповідно до власних уподобань, але фактично в найрізноманітніших умовах камін виглядатиме в ній чудово. Важливе місце каміна в цій кімнаті поступово не змінюється, біля нього збираються гості, гріються домашні улюбленці, голова сім’ї, сидячи в кріслі, читає газети. Вогонь, що горить, робить затишок, гріє і вселяє спокій, домашня атмосфера стає цікавішою, якщо не сказати казковіше. Інакше кажучи камін у вітальні — це популярний тренд у дизайні, що надає «пікантність» і яскравий акцент всьому простору, роблячи його стильним і сучасним.

  Інтер’єр вітальні з каміном (фото)

  • Беручи до уваги модерністський стиль інтер’єру, вписати камін в інтер’єр кімнати для гостей дуже просто. Є парадні стилі кімнат для гостей (наприклад, англійська) які без каміна взагалі важко собі уявити. У будь-якому випадку камін повинен бути гармонійною частиною вашого інтер’єру, ідеально розміщений, відповідно до особливостей приміщення.

  Особливості розташування каміна в кімнаті для прийому гостей

  У будинку за містом завдання розміщення каміна вирішується легше, тому що господарі від самого початку вирішують, де буде гостьова, де встановити камін, проектують димовідвід, проте у разі квартири у місті все не так просто. Навіть якщо ви все ж таки захотіли придбати декоративний або екокамін, і він повинен ідеально «вписатися» в дизайн.

  Господарі малогабаритних віталень кімнат часто сумніваються: камін встановити хочеться, але як оптимально розташувати його на маленькому просторі, не завжди ясно. Мабуть, дуже хороший варіант у цьому випадку – це кутовий спосіб. Виглядати камін у кутку буде незвичайно, додасть всьому приміщенню затишок. Тим більше це стосується господарів горезвісних хрущовок.

  Слід розуміти, що справжній камін, який топиться дровами, у квартиру в місті поставити нереально. Тому для міських мешканців доступний електроприлад, який копіює живе полум’я, або вже згадуваний вище камін, який працює на біологічному паливі.

  Такі каміни компактні, дизайнерських варіантів у продажу багато, можна вибрати варіант для різного стильового рішення інтер’єру. Але необхідно завжди пам’ятати про необхідність забезпечувати приміщення вентиляцією, оскільки пристрої спалюють велику кількість кисню.

  Якщо ж ви все-таки радісний власник приватного будинку, або у вас велика гостьова, то найкраще камін поставити за класикою – у самому центрі однієї зі стін. Під час встановлення каміна необхідно під’єднувати професіоналів і розуміти, що всі моделі, які мають відкрите полум’я, не повинні знаходитися недалеко від вогненебезпечних предметів.

  Будувати в будинку за містом камін біля стін, які виходять на зовнішній бік, не правильно, тому що ви «топитиме вулицю». Хоча камін у вітальні інтер’єрі, який стоїть біля вікон виглядає досить ефектно, можна піти шляхом термоізоляції ділянки стіни, біля якої передбачається його розташувати. Цей незвичайний прийом можна застосовувати в квартирі в місті, якщо у вас є електричний або декоративний вигляд каміна.

  Дуже оригінально і по сучасному виглядає камін, який стоїть по центру Вашої вітальні. Цей варіант називається «острівним». Віддача тепла даного пристрою найбільша, якщо ми говоримо про практичність монтажу в середині кімнати, це буде тільки залежати від розмірів приміщення.

  Чудово виглядає камін в англійському та традиційному інтер’єрі, в ньому комбінується строгість всіх форм і стримана гармонійна палітра кольорів, оздоблення стельовими плінтусами та ненав’язливими елементами ліплення. Оздоблення такого каміна виконується керамічним гранітом, металевим покриттям з бетону.

  На дачах і в будинках за містом часто будують гостьові з декоративними сходами на другий поверх, цей варіант чудово виглядатиме в комбінуванні з дров’яним каміном. Ще хочеться згадати, що, не звертаючи уваги на наш техногенний вік, гостьові з традиційною бібліотекою досі користуються заслуженою популярністю. У подібному інтер’єрі необхідно застосовувати закриті каміни, їх розташовують усередині стелажів з книгами.

  Який камін підібрати для вітальні

  Є дуже багато варіантів камінів за ступенем виконання та оздоблення, розберемо зараз детальніше кілька з них.

  Оздоблення каміна каменем. Якщо, наприклад, ви захотіли встановити в гостьовий камін, то для нього як гідне оздоблення необхідно застосовувати, залежно від палітри кольорів, в якій зроблений інтер’єр, плитка з каменю різних кольорів, типу і текстури. Досить популярне з цього — мармур або граніт.

  Мармуровий або гранітний камін одразу привертає увагу всіх гостей, які входять до кімнати. Неповторна краса справжнього граніту чи мармуру, його монолітність, різьблені візерунки у стилі класицизму та авторитет постійно були супутниками подібних камінів. Каміни з каменю бувають різноманітні та красиві, але мармур та граніт — це зразок стилю та солідності.

  Конструкції каміна в стилі класицизму, обробленого гранітом, оформляються невеликими колонами, традиційними барельєфами, іноді навіть малюнками. Іноді готові моделі виготовляють зі скла металу, кераміки, потім заповнюють різними гранітними вставками. Гранітний камін — це завжди презентація ідеального смаку, оскільки цей камінь відрізняється від інших власним, особливим зачаруванням.

  За ступенем оздоблення існує два види камінів з мармуру: справжній та штучні. Справжній мармур завжди має малюнок і прожилини, які ніколи не повторюються у живій природі.

  Штучні каміни з мармуру у вітальні інтер’єру важко відрізнити від натуральних звичайному обивателю. Адже навіть прожилини в камені, властиві натуральному мармуру, навчилися моделювати. До того ж у мармурових камінів широка палітра кольорів, у відтінках кольору є нотки зеленого, синього і навіть рожевого.

  Бежеві та традиційні відтінки білого чудово виглядають на мармурових порталах для камінів, а різьблені візерунки заповнюють всю красу мармуру та каміна загалом. Кожен колір мармуру має власну назву та природу походження, а ще місця, де його добувають. Плюс до всього, дуже популярний і такий матеріал, як піщаник, у нього дуже велика палітра кольорів.

  Камін із цегли. У камінах дров’яних для оздоблювальних робіт використовуються декоративні цегли різних кольорів, вони використовуються і для банкеток і нижніх частин каміна. Комбінування в інтер’єрі цегли, природного каміння та дерев’яної декоративної балки ефектно виглядають у кантрі та loft стилі. Зрештою виходить чудовий камін, який кожен може собі дозволити, і служитиме тривалий час.

  Готовий камін

  Якщо ви все ж таки захотіли придбати готовий камін, то прийміть до відома, що вони можуть важити до півтори тисячі кілограмів. Тому необхідно переконатися в необхідній міцності власної статі, вона повинна тримати таку велику вагу. Більше підійде стяжка з бетону, в іншому випадку ви будете змушені проводити поточні роботи з термінового зміцнення підлоги, використовуючи профіль з металу.

  Металеві каміни найкраще підходять до модерністських стилів, також до хай-теку та мінімалізму. Каміни з металу в комбінуванні зі склом — чудовий додаток для вітальні в модерністському стилі. Незвичайні та звичайні, вони ідеально вливаються в наше сучасне динамічне життя. Каміни з металу можуть бути різних стилів форм, і ставитися не тільки біля стінки, але також і в кутку, і ще, як уже писалося вище, по середині кімнати.

  Метал для камінів застосовується вогнетривкий, покритий спеціальною жаростійкою фарбою, зазвичай чорного кольору. До металу камінів доповнення та різноманітність вносять дверцята зі скла та ручки з дерева для їх відкриття. Топляться такі каміни звичайними дровами і за функціональністю нічим не відрізняються від будь-якого іншого каміна на дров’яному паливі.

  Плюс до всього, на сьогоднішній день існує така незвичайна річ, як скляні каміни. Вони ніби спеціально були зроблені також для шанувальників стилю high-tech.

  Власне завдяки скляному каміну, з’являється почуття того, що все місце стає живим, проте при цьому прозорим, лінії чистими. Виконується гра світла всіх меблів, а також безліч інших аксесуарів, які при цьому присутні в кімнаті. Кімната перетворюється на вражаюче вишукане приміщення, це видно на фото вітальні з каміном, розташованих нижче.

  Деталі та аксесуари для каміна

  Залежно від інтер’єрного стилю та оформлення каміна, до нього вибирають різні аксесуари. Це теж має велике значення, тому що дрібні деталі іноді здатні «зробити» весь інтер’єр вітальні. Добре, якщо аксесуари з кування будуть зроблені в єдиному стилі з люстрою, що звисає зі стелі. В даному випадку ваше житлове приміщення буде схоже на кімнату для гостей у величезному середньовічному замку.

  Камінні грати

  • Її призначення — оберігати простір навколо падаючого вугілля. Якщо навіть у каміні немає ніякого вугілля, та й вогню теж, грати на ньому можуть бути. Ґрати з кування з прикрасами з бронзи нагадують незвичайні мережива, вони дуже гарні не тільки в чорному, але також і в позолоченому виконанні, а за бажання такий художній твір можна замовити з вставленою в ажурний візерунок монограмою.

  Досить часто подібний предмет заповнюють вогнетривкі скляні пластини. Моделі з екранами зручніші: вони оберігають килим і підлогу від іскор, а людей, що сидять біля каміна, від зайвої спеки. Каркас із металу, в основному, покривають фарбою або лаком з ефектом бронзи та заповнюють вставками зі скла.

  Є екрани, які закривають камінну нішу, коли горіння дров закінчиться, — для того, щоб приховати вкриті кіптявою і золою стінки відкритої камери згоряння. Їх роблять навіть із горючих матеріалів: вощеного паперу, тканини, дерева. А оскільки дана деталь родом зі сходу, то, в основному, і оформлюють її у певному стилі: вишивкою, тонким розписом фарбами, лакуванням і навіть перламутровою обробкою.

  Камінні пристрої

  • Для підтримки горіння потрібен набір спеціалізованих камінних пристроїв та інструментів. До нього входять кочерга, щипці або невеликий багор, мітелка та совок. Всі предмети ставлять на підставку, яка, як правило, випускається в загальному стилі (часто в комплекті) з камінними гратами.

  Полінки для каміна

  Короб для дров теж важлива частина камінної зони, і його вигляд повинен підходити стилю каміна та обстановки. Він може бути не тільки класично металевим, а й чорним з декоративними деталями з кування або навіть з бронзовою обробкою. Часто таку скриньку виконують з різних матеріалів, наприклад шкіри або скла в металопрофілі.

  Форма його буває дуже різноманітною, все залежить від інтер’єрного стилю – від кошика чи широкого циліндра до кофра зі шкіри. У гостьових в сільському стилі часто застосовують як короба глибокі кошики з верби або очерету. А не у всіх інтер’єрах вітальні з каміном дрова грають роль своєрідного декору, тоді їх розміщують у спеціалізованих нішах з обох боків каміна. Таке обрамлення із чурбачків дуже ідеальне не тільки в романтичній сільській обстановці. Воно дуже незвичайно виглядає і в модному хай-тек стилі в сусідстві з великою кількістю скла і хромованого металу.

  Останнім часом інтер’єр найсучаснішої вітальні з каміном перетворився на відмінний символ тепла та сімейного затишку не тільки індивідуальних будинків, а й квартир у місті. Не відмовляйте собі в такому елементі атмосфери в романтичному стилі, причому, до речі, демонструючи і власний солідний статус. Гостьова з каміном – це простір, де вечорами збирається вся родина, де люблять сидіти гості. Зрештою, камін із вітальнею – це справжнє серце вашого будинку.

  Джерело: domnomore.com

  Гостьова з каміном — 80 фото оптимальних рішень як створити незвичайний вітальня дизайн

  Зараз гостьова з каміном все ще не втратила своєї популярності, не дивлячись на появу нових течій у кімнатному оформленні.

  Наявність каміна принесе до вашої оселі додаткову нотку затишку та комфорту, а чарівні язики полум’я допоможуть розслабитися під час вечірнього відпочинку.

  Збереження їх популярності зараз пов’язане з появою дешевих, але не менш красивих варіантів.

  Особливості застосування камінів у гостьовій

  Для того, щоб ваш камін добре підійшов до інтер’єру вітальні, слід дотримуватися кількох правил його встановлення:

  Камін слід встановлювати в такому місці, щоб можна було розмістити оббиті тканиною меблі по колу з орієнтацією до камери згоряння. Саме в цьому випадку вийде досягти бажаного рівня затишку і комфорту в будинку.

  Не потрібно розміщувати меблі дуже близько до камери згоряння, оскільки таке рішення може змінити очікуваний рівень зручності в інший бік.

  Згідно з правилами розміщення, цей інтер’єрний компонент повинен розташовуватися посередині кімнати, або вписуватися в міжкімнатну перегородку квартири. В іншому випадку більша частина тепло йтиме на вулицю, і ваша сучасна гостьова з каміном не приноситиме необхідний результат.

  Розташування телевізора необхідно планувати на перпендикулярній стіні до каміна. Не потрібно розміщувати його дуже близько, щоб не було виходу з ладу. Якщо встановити телевізор на стіні навпроти, то ефект затишку повністю втрачається. Іноді чудовим варіантом може бути гостьова з каміном у кутку.

  Які каміни застосовуються у вітальні

  Атмосферу, яку може запросто і легко створити аромат палаючих голівок, ні з чим не порівняти. Фото вітальні з каміном зможе надовго зберегти незвичайну обстановку, яку зможе створити подібний інтер’єр.

  Під час встановлення живого вогню необхідно пам’ятати звичайні правила безпеки, дотримання яких допоможе позбавитися появи будь-яких труднощів з їх експлуатацією.

  Дуже часто успішним стане рішення об’єднати камін із піччю. Подібний крок дасть можливість зробити більше їх функціональність, а також враховує застосування одного димовідводу для двох камер згоряння, що є одним із методів економії матеріалів і додаткового домашнього простору.

  Камін, з’єднаний з піччю, може мати маленькі розміри, які дадуть можливість встановлювати подібну модель для гостьових з будь-якою площею вільного місця. Необхідно не забувати, що від розмірів камери згоряння залежить кількість головня, які можуть поміститися всередині, а це означає і періодичність їх підкладання.

  Застосування живого вогню у гостьовій надасть можливість виділити особливий статус власника будинку. Дуже часто зроблений з недешевого матеріалу камін вважається показником успішності його господаря. Люди з хорошими заробітками віддають перевагу персональному дизайну вітальні з каміном, виготовленим у справжніх професіоналів.

  Види камінів

  • Можливість встановлення без отримання спеціалізованих дозволів.
  • Абсолютна безпека застосування.
  • Низька ціна.
  • Легкість встановлення монолітної конструкції
  • Прекрасний вибір серед безлічі дизайнерських рішень.

  • Можливість роботи на природному та зрідженому газі
  • Можуть працювати від проведених комунікацій чи мати свій балон
  • Серед газових варіантів можна підібрати настінні, підлогові та моделі кутового типу.
  • Для газових камінів характерна різна потужність камери згоряння для кожної моделі.

  Підбиваємо підсумки

  З огляду на згадані особливості, рішення створити інтер’єр вітальні з каміном вважається найкращим з варіантів виділити оригінальність, додавши пікантність затишку та комфорту у власний будинок.

  Джерело: mirdizajna.ru

  Дизайн вітальні з каміном

  Такий камін точно не залишиться без уваги

  У приватному будинку камін буде чудовою ідеєю

  Камін чудово підійде для старовинних стилів

  Дизайн вітальні інтер’єру з каміном

  Осередок асоціюється з затишним кріслом, м’яким пледом, гарячим чаєм або келихом вина. Здатний налаштувати на філософські роздуми, занурює в атмосферу тепла. Він давно перестав бути дуже великою спорудою. Тепер його розміри компактні.

  Для встановлення підходять кімнати, що мають площу від 20 кв. м. Це дасть можливість осередку виглядати найбільш виграшно. Дизайн вітальні з каміном у стилі класицизму заповнить приміщення чарівною, романтичною атмосферою, що налаштовує на довгі бесіди.

  Камін у гостьовій створить теплу атмосферу

  У сьогоднішньому оформленні камін чудово заповнюватиме інтер’єр

  Класифікація камінів за розташуванням

  1. Острівний. Його розміщують по самому центру. Ключовою гарною якістю вважається чудова віддача тепла. Приміщення нагрівається краще.
  2. Пристінний. Його мають біля однієї зі стін. Підійде як внутрішня, так і зовнішня. Але цілком можна втратити частину теплового повітря. Якщо він потрібний для обігріву, таке розташування не зможе підійти для цього.
  3. Вбудований. Є найкращим варіантом для маленького простору. Для вбудовування виробу будується колона чи ніша. Це дасть можливість зберегти простір.

  Камін у вітальні інтер’єрі буде чудовою ідеєю

  Білий колір чудово комбінується з деревом в інтер’єрі

  Камін виглядає в за сучасним стилем

  Гостьова з каміном у приватному будинку

  Придатним для розміщення каміна вважається приватний будинок, зі сполученою вітальнею та кухнею в одне велике приміщення. Фахівці радять для подібної кімнати вибрати справжній виріб, у якого живий вогонь. Крім проведення теплих, затишних увечері, ви зможете організувати барбекю не у дворі, а вдома.

  При виконанні подібної ідеї, обов’язково варто добре продумати стельову висоту. Переконайтеся, наскільки міцні стіни та підлога. Виріб із живим вогнем вимагає дотримання дуже високих заходів безпеки. Не потрібно розміщувати конструкцію поблизу штор та іншої тканини.

  Стінка зі штучного каменю з каміном чудово заповнювати інтер’єр вітальні

  Камін чудово заповнить різний стиль

  Камін в інтер’єрі квартири у місті

  Він підійде не тільки для великого власного будинку. Малогабаритна кімната в квартирі, обладнана даною деталлю, виглядає не менш комфортно і красиво. Важливо ґрунтовно підшукувати меблі та декоративні елементи. Рекомендується залишити максимально багато вільного місця. Чудовим рішенням буде фальш камін, який дає можливість не враховувати стельову висоту. Використовується для житлового приміщення різних габаритів. Вибирайте моделі кутового типу, що дозволяють заощадити простір.

  Комбінування білого кольору і дерева виглядає надзвичайно привабливо і по сучасному

  Вітальня зроблена в бежевому кольорі

  Особливо красиво виглядатиме камін з обробкою штучним каменем

  Гостьова з електричним каміном

  Інтер’єр вітальні з каміном електричним вважається безпечним і незвичайним рішенням. Готуйтесь, що багато тепла від нього ви не отримаєте. Важливо, щоб електричний камін вписувався в загальний кімнатний дизайн. Найприйнятнішими є сільські стилі та hi-tech. Перед каміном варто встановити невеликий стіл та диван, на якому буде комфортно відпочивати.

  Електричний камін можна красиво оформити, застосовуючи дрібні декоративні предмети. Підійдуть фігурка, рамки з фото. Це створить особливу атмосферу в будинку і не потрібно буде переживати через живий вогонь.

  Камін у гостьовій у мінімалістичному стилі чудово доповнюватиме весь інтер’єр

  Дуже привабливо виглядатиме камін у гостьовій з обробкою штучним каменем

  Де розмістити камін

  Одне з важливих питань. Варто віддати перевагу місце, яке йому підходить найкраще, щоб максимально застосовувати його ККД. Виграшні варіанти представлені у таблиці.

  Посередині кімнати

  Для обігріву це розташування вважається чудовим. З центру повітря, яке нагрілося, буде рівномірно розподілятися по периметру. Але зручним таке розташування не вважається. Для благоустрою каміна доведеться запросити дизайнера.

  Якщо ключовим параметром вважається краса, таке розміщення найвиграшніше. Це проявиться погано на функціональності. Кімната розігріватиметься нерівномірно. Частина тепла йтиме в приміщення, які перебувають по сусідству, що ще сильніше знизить нагрівання.

  Біля фасадної стіни

  Обігріватися почне не лише будинок, а й вулиця. Димовідведення можна розташувати тільки після фасадного утеплення зовні. Але це розташування підвищує затишність завдяки руху по підлозі вже повітря, яке нагрілося. Ставте далі від вікон.

  Біля міжкімнатної перегородки

  Це дасть можливість зберегти простір. Відбувається завдяки можливості сховати димовідвід та тильну частину виробу у міжкімнатній перегородці. Розташування погано відбивається на обігріві. Тепло надходитиме не в максимальній кількості.

  Камін у кімнаті для прийому гостей – стилі та варіанти інтер’єрного оформлення

  Дизайн вітальні з каміном потрібно підбирати грунтовно. Важливо поєднати модель виробу з кімнатним стилем.

  1. Класика. Стриманість або розкіш, що кричить. Фасад каміна з деревини чи каменю. Зайвий декор відсутній. Над виробом помістіть дзеркало, картину чи лампу.
  2. Кантрі. Переважно застосовується на дачах, будинках за містом. Розміщуючи камін, рекомендується головний акцент на те, що модель масивна і виступає зі стіни. Плюс, якщо камінний камінь буде покладено З грубими та нерівномірними лініями. Доповніть приміщення трофеями з полюванням, зброєю.
  3. Модерн. Рекомендується здійснювати у прямокутній вітальні. Камін розмістіть у кутку або біля однієї зі стін. Необхідно використовувати конструкції з неправильними лініями;
  4. Бароко. Вибирайте виріб пишною, химерною та незвичайною формою.

  Камін у гостьовій створить особливу атмосферу

  Камін можна обкласти кахельною плиткою

  Вітальня зроблено в бежевому кольорі з каміном

  Рекомендації щодо оформлення каміна в гостьовій

  Необхідно відмовитись від установки біля зовнішньої стіни. Інакше частина теплого повітря піде на вулицю. Область між вікнами також не підійде для розміщення моделі. Меблеві предмети варто розмістити так, щоб вони створили комфортний кут біля виробу. Це може бути диван та пару крісел. Якщо передбачається встановити телевізор, підійде місце, яке знаходиться перпендикулярно до стіни, де знаходиться камін.

  Над моделлю рекомендується розмістити картину чи дзеркала. Усі деталі повинні збігатися за гамою кольорів.

  Стиль у тематиці класицизму у застосуванні каміна

  В інтер’єрі в класичному стилі вітальні з каміном застосовується суворе та привабливе оформлення. Подібний дизайн залишається популярним у будь-який час. Палітра кольорів нейтральна, лінії суворі, виразна геометрія. Вибирайте традиційну модель вогнища. Над виробом часто розташовують камінні полиці, заповнені компонентами декору.

  Обов’язково застосуйте картини, панно. Джерела освітлення виступають не лише світловим джерелом, а й дизайнерськими елементами.

  Камін чудово підійде у вітальню дизайн світлого кольору

  Камін чудово комбінується з модерністським стилем

  Мінімалізм в оформленні вогнища

  Складається у використанні моделей камінів без будь-якого декору. Мінімалізм відрізняється обмеженим застосуванням предметів та створенням дуже великого вільного місця. Краще сховати виріб за фальш-панеллю. Простір димовідведення виділяти не треба.

  Можна підібрати обробку з плитки з каменю або кераміки. Покриття може бути бетонним та металевим.

  Камін у сільському стилі

  Цей стиль має на увазі, що простір поруч із каміном буде прикрашений елементами з дерева та каменю. Підійде природний та штучний. Краще підходить для дому за містом, але дозволяється застосування в квартирі.

  Якщо вогнище штучне, можна задіяти рейки та дерев’яні панелі. Ключовою особливістю кантрі вважається відображення сільських, сільських мотивів. Застосуйте не тільки в декорі приміщення, але і в оформленні каміна.

  Камін у гостьовій створить теплу атмосферу в кімнаті

  Щоб виділити камін, його можна обкласти штучним каменем

  Вітальня зроблено в єдиному стилі

  Осередок у модерному стилі

  Якщо до цього часу модерн відображав прогрес у дизайні та нововведення, сьогодні стиль полягає у комбінуванні контрастних відтінків зі спокійними, застосуванні багато скла та дзеркал.

  Купуйте вогнище великих розмірів. Він стане центром кімнати. Модерн передбачає застосування оригінальних елементів декору для вогнища. Можна застосовувати моделі з малюнком на поверхні.

  Довгий камін в інтер’єрі виглядатиме оригінально та красиво

  Камін у вітальні інтер’єр додасть кімнаті естетичності

  Каміни, обшиті деревом

  Вогнище, облицьоване деревом, виглядає трохи іронічно. Найновіші моделі намагаються поєднувати в одній цеглу та дерево. Оформлення панелями із дерева виробів виглядає дуже цікаво. У скарбничку переваг аналогічних моделей необхідно додати вишуканість зовнішнього вигляду. Осередок вибирається для кожного приміщення завдяки великому асортименту стильового оформлення, різноманітності палітри кольорів. Існують вироби з нальотом часу, ідеально підходячи до приміщення, декорованого під старовину. Дерев’яний камін в інтер’єрі стане справжньою родзинкою.

  Джерело: www.dizainvfoto.ru