Сб. Ноя 27th, 2021
  Минимализм в гостиной

  Стіл для малогабаритної кухні: варіанти розміщення у маленькій кухонній кімнаті. 135 фото моделей кухонних столів із яскравим дизайном

  Підбираючи стіл кухонний для малогабаритної кухні, потрібно підбирати невеликі столи, щоб вони не займали дуже багато вільного місця.

  Якщо навіть зона кухні маленького розміру, необхідно підійти серйозно при його виборі, щоб стіл добре вписався в малогабаритну кухонну кімнату.

  Зміст огляду

  Вибираємо стіл

  Під час покупки столу беріть до уваги певні властивості, наприклад: які розміри у Вашої кухонної кімнати, яка кількість людей живе у квартирі та як часто до вас приходять у гості.

  Які форми столів є

  Обідні столи можуть бути як прямокутними, округлими, так і кутовими, напівкруглими та квадратними. Розглянемо кожну форму поетапно.

  • Прямокутний стіл, найбільш часто зустрічається стіл у всіх сім’ях. Але такий стіл не потрібно підбирати, якщо у вас не дуже висока кухня. Незважаючи на те, що прямокутний стіл добре ставлять до поверхні стіни, для маленьких приміщень вибирайте столи іншої форми.
  • Квадратний стіл, зазвичай розташовують у кутку, він не займає багато площі на кухні. На заміну першого варіанта, краще придбайте подібний стіл, він замінить вам усі інші варіанти столів.
  • Стіл круглої форми, краще поставити всередину кухні. Його перевагою вважається здатність розширювати кімнатні розміри. Столи круглої форми підійдуть під будь-який інтер’єр кухні і до того ж зачепитися ногою за нього неможливо, тому що вони не мають кутів.
  • Напівкруглий стіл займе дуже мало місця на Вашій кухонній кімнаті і його можна встановлювати до поверхні стіни.
  • Кутовий стіл якнайкраще підходить для сім’ї, яка складається з трьох осіб. Для маленьких приміщень це найпрекрасніший варіант.

  Який колір підбирати

  Темні столи не чудове рішення для невеликих кухнів, адже темний колір виглядає не набагато вигідніше, ніж світлий.

  Меблі світлого кольору дадуть можливість зробити більше площу кухні, купуйте столи з білих або бежевих фарб.

  Вибираємо конструкцію столу

  Розглянемо найпридбаніші конструкції.

  1. Звичайна – стіл та кілька ніжок
  2. Настінний столик – цей стіл закріплюють до поверхні стіни, він не має ніжок, проте це не заважає йому міцно фіксуватися
  3. Відкидний стіл — закріплюють до поверхні стіни і ще його кладуть якщо потрібно
  4. Стіл-трансформер — є можливість зробити більше або зробити менше подібні столи
  5. Стійка для сніданку – має довгу форму, що дає можливість розташувати її вздовж якоїсь стіни

  Який стіл придбати

  Розглянемо кухонні столи, опис яких допоможуть вам під час вибору.

  Скляний

  Столи зі скла – прекрасне рішення для малогабаритної кухні. Подібні столи не відрізняються, вони непомітні, ще він може зробити візуально вашу кухонну кімнату. Ви зрозумієте відмінність від звичного столу, коли заміните його на скляний – буде видно, що кухня немовби збільшилася.

  Напевно здається, що скляні столи абсолютно не міцні, але найкращий стіл, виготовлений зі скла, витримує будь-які навантаження. У магазинах є широкий вибір скляних столів не тільки з прозорого скла, а й інших видів скла.

  Стіл трансформер

  Ці столи мають функцію розлагоджуватися, за бажанням, господарі можуть дві половини столу розвести і поставити панель між ними. Це дозволить поміняти стіл: квадратний стіл зміниться на прямокутний, а круглий стіл на овальну.

  Завдяки подібній функції, ці столи досить зручні у застосуванні, тому їх набувають для маленьких кухнів.

  Якщо до вас навідуються гості, стіл ви можете розкласти і місця вистачатиме всім, у традиційні дні стіл не розстилають і за ним поміщаються від двох до трьох осіб. Перед тим як придбати стіл, що сподобався, який розкладається для малогабаритної кухні, дивіться наскільки він справний і наскільки добре розкладається.

  Столик, який може складатися

  Столик який може складатися відрізняється так складання: його краї або ж один край, коли буде потрібно, кладуть вертикально. Також при бажанні можна підібрати інший стіл, який складається іншим варіантом: з середини висуваються боковини.

  Такий варіант додавання зручний і одночасно простий. При складанні столу, він ніскільки не буде вам заважати ходити по кухні і займатися приготуванням, за ним вміщається кількість людей до трьох осіб.

  На вимогу його швидко кладуть, не докладаючи значних зусиль, за ним у зібраному вигляді ви можете снідати та вечеряти у кількості до 5 осіб.

  Відкидний столик

  Столи, що відкидаються, зазвичай розміщують поруч зі стінами, його форма це, в основному, прямокутник або півколо. Якщо столом не можуть користуватися, стільницю кладуть та прибирають до поверхні стіни.

  Коли стіл необхідно дістати, його встановлюють на ніжку і вам буде готове обіднє місце для всіх членів сімейства. Стіл не займає багато вільного місця, це дасть Вам можливість легко пересуватися по всій кухні.

  Пересувний стіл

  Завдяки такій конструкції, подібний стіл можна легко та просто переміщати у необхідне місце. Зазвичай сім’я набуває стілу з коліщатками, це дуже популярна модель столу.

  Коли стіл вже не потрібний, видаляйте його до поверхні стіни, якщо у вас пристойна кількість гостей у будинку, цей стіл ви можете поставити в кухню і розташувати за ним пару людей.

  Також сім’ї набувають і подібний стіл – кріплення подібного столу фіксують до шафки, 1 сторона столу таким чином зафіксована і здатна рухатися спеціальною напрямною, 2 сторона стоїть на ніжках з коліщатками. Столи цієї комплекції надають можливість переміщати їх у той кут, який хочеться.

  Стійка для сніданку

  Стійка для сніданку універсальна, тому що в кухнях великого розміру її ставлять у середині, а в маленьких поряд зі стіною. Через розміщення стійки для сніданку поруч зі стіною, це не зробить простір менше кухні, а навпаки, дозволить просторе переміщення. За таким видом столу зазвичай розташовуються в кількості до п’яти осіб.

  Вибір стійки для сніданку, створить вам зручну зону для їди, вона вдало замінить кухонний стіл для малогабаритної кухні.

  Це не страшно, якщо у вас кухня не дуже велика, завжди знайдеться варіант купівлі зручного столу для неї. Стіл у кухні повинен розміщувати всю родину і бути розрахованим на прихід гостей.

  Перед тим як купувати кухонний стіл, розподіліть собі, яке саме завдання він повинен виконувати, тільки потім ви перевірте, яка конструкція столу вам підійде. Потім звертаєте увагу на типи столів та його забарвлення, пам’ятаючи про стиль. Наслідуючи ці кроки, ви придбаєте власне той стіл, який ви завжди хотіли.

  Джерело: kuhnidizajn.ru

  Як підібрати кухонні стільці та столи для малогабаритної кухні: різновиди меблів та корисні рекомендації

  Якщо у вас маленька кухня, то проблемою може стати вибрати невеликий і водночас оптимальний для інтер’єру стіл. У нашому огляді ми допоможемо знайти вихід у такій непростій ситуації. Ви дізнаєтеся, за якими параметрами вибрати кухонні стільці та столи для малогабаритної кухні, і ще які різновиди подібних меблів бувають і як вибрати відповідну комбінацію такого гарнітура.

  Кухонні стільці та столи для малогабаритної кухні: як правильно підібрати

  Під час вибору обідніх стільців та столів для кухні вам необхідно ґрунтовно розглянути ці важливі фактори:

  • розміри кухні;
  • загальний дизайн приміщення;
  • матеріал для гарнітуру;
  • колірну гаму навколишнього середовища;
  • у членів сімейства.

  Стіл може мати різноманітну конфігурацію. Замість стільців можна поставити табурети або м’який куточок. У предметах не повинно бути кутів з гострими кінцями. Необхідно приділити увагу і матеріалу конструкцій. Бюджетний гарнітур виготовляється з деревинно-стружкової плити та з пластиковим покриттям. З деревоволокнистої панелі середньої щільності можна вибрати дуже дорогі конструкції. До елітних відносяться вироби з дерева.

  Можна підібрати складну конструкцію кухонного столу, що розсувається, або для малогабаритної кухні.

  З прямими кутами варіанти зручно розміщуються біля поверхонь різного типу. А конструкцію у квадратній формі чи колі можна поставити в кутку. Не забувайте, що за спиною у людини, що сидить за столом, має залишитися не менше 40 см і чим менше кутів у меблів, тим більше людей за нею поміститься.

  Конструкції прямокутної форми виглядають досить компактно

  Не потрібно підбирати гарнітури темних фарб, що не вдало виглядатиме в тісному приміщенні. Краще вибрати меблі у світлих та відтінках бігу. Прекрасний варіант і стільниця зі скла, проте вона потребує особливого догляду.

  До відома! При підборі меблів на кухню необхідно обов’язково добре продумати її функціональність. Наприклад, сидіння та спинки повинні бути зручними.

  Підводячи підсумки можна абсолютно чесно сказати, що підбираючи кутки для кухні для малогабаритної кухні, необхідно брати до уваги конфігурацію стільниці, колір та характеристики конструкції.

  Неширокий варіант, який додатково розуміється

  Вибір столів для малогабаритної кухні: фото унікальних рішень

  Розглянемо різновиди маленьких столів кухні:

  • відкидна стільниця закріплена до стіни. При розкладанні столик відкидається та виходить стійка для сніданку;

  • полиці також виглядають, як стійки для сніданку біля стінки. Підійде для двох осіб;

  • кухонний міні стіл виглядає як ящик, що висувається. Він висувається з шафи або тумбочки;

  • викочування — поверхня столу, прикріплена до шафи. При цьому поверхня виїжджає на ніжках із роликами. Такий варіант дає змогу заощадити корисну площу;

  • можна вибрати і невеликий стіл, що розкладається на кухню. Характеристики пристрою дає можливість її використовувати як у зібраному, так і в розкладеному стані. Існує варіація конструкції;

  • популярні конструкції кухонних столів для малогабаритної кухні для підвіконь. Комбінація дасть змогу заощадити площу.

  Округлена стільниця з продовженням на підвіконні

  Корисна інформація! Дуже популярні невеликі стійки для сніданку. Є безліч спеціалізованих інтер’єрних наклейок, завдяки яким можна красиво оформити навіть звичайні предмети кухонного побуту.

  Тонкощі вибору кутового кухонного столу

  Щоб зробити цей меблевий аксесуар набагато оригінальним, є дуже велика кількість різного декору. Добре виглядає вільний розпис. При цьому застосовуються фарби на основі акрилу, трафарети або ескізи. У цьому випадку можна задіяти різноманітні мотиви в залежності від інтер’єрного стилю. Дуже складною технікою вважається декупаж. Вона полягає у наклеюванні різних візерунків. Мозаїку можна виконати з битого каменю. Задовільне рішення та поклейка спеціальною плівкою.

  Оформлення у стилі декупаж

  Обідні групи можуть мати різноманітні конфігурації. Круглі моделі підійдуть для маленьких приміщень та сімей, склад яких не більше 4-х осіб. Цей різновид без кутів повністю менш небезпечний для малюків. Квадратні конструкції також займають мало місця, їх можна поставити поруч зі стіною, що дасть змогу заощадити корисний та вільний простір.

  Комплект зі стільницею круглої форми

  Перед покупкою прямокутних моделей необхідно прорахувати розміри приміщення. Від шаф до столу має бути близько 1,2 метрів доступної площі.

  Як підібрати практичний стіл для приміщення маленького розміру ви можете переглянути на відео:

  Джерело: homius.ru