Сб. Ноя 27th, 2021
  Что нужно знать о кожаной мебели? Сборник знаний

  Схеми вишивки квітів хрестом

  Вишивка хрестом квітів — заняття, зрозуміло, цікаве, і плюс до всього складне, що поглинає всю увагу і, зрозуміло, багато вільного часу. Тому займатися ним необхідно лише у чудовому настрої та з усвідомленням того, що це не тільки корисна, а й гарна праця. Вишивка хрестом — це в певному роді розкіш, але при цьому своїми руками створюються вражаючі речі — квіти, зафіксовані на тканинній поверхні. Той, хто цікавиться вишивкою хрестом, ні на що не проміняє ні почуття прекрасного, що виникає від народження краси у вигляді вишитих на тканині різних кольорів, ні відчуття задоволення, коли робота закінчена, ні радість, яку підносить сам процес вишивання. Вишивка хрестом — це не просто вид рукоділля, це спосіб створити речі, які будуть радувати довгий час, створювати затишок та атмосферу затишку та тепла. Малюнки кольорів і ще безкоштовні схеми до них ви можете завантажити на цьому сайті без будь-якої реєстрації.

  Подібний варіант рукоділля як вишивання, зрозуміло, змінювався за повний період існування. Завдяки цьому на даний час є дуже багато технік вишивання: гладь, килимова техніка, вишивка бісером, стрічками, гобеленовим швом. Однак серед всього такого розмаїття технік найбільш затребуваною все ж таки вважається вишивка хрестом. Готові набори для вишивки хрестом у великих кількостях застосовують як вишивальниці-початківці, так і досвідчені майстрині.

  Вишивка хрестом квітів:

  Про троянду

  Вважається, що ця квітка з’явилася одночасно з богинею краси та кохання Афродитою з морської піни і що з самого початку вона була білою, але коли богиня вколола об його шип палець, крапелька її крові зробила квітку червоною. Стародавні вірили, що ця квітка здатна вселити мужність, тому замість шоломів дуже часто одягали рожеві вінки, а зображення троянд вибивали на щитах. Перед переможцями, що поверталися з війни, власне пелюстками троянд усипали шлях. Цією квіткою, як орденом, нагороджували за виявлене геройство.

  Про лілію

  Ці чудові квіти дуже часто стали героями історій, легенд та міфів. Лілію вважають володаркою квітів. У її найменуванні заховані давні слова, що позначають "білий-білий". На Русі її порівнювали з ясними очима та сонячною росою. Вона була завжди символом чистоти та невинності. Лілія – квітка Франції, її втілення. У Франції навіть існує орден – срібна квітка на шовковистій стрічці білого кольору. Раніше вважали, що за допомогою цієї квітки можна перетворити метал на золото. Схеми вишивки квітів хрестом (троянду та лілію) ви можете завантажити наприкінці статті,і ще подивитися відео ролики з майстер класами для майстринь-початківців.

  Чого ж власне квіти так люблять вишивати? Хоча б завдяки тому, що це не тільки чудовий вид відпочинку, що відволікає від буденності, але і спосіб власноруч прикрасити гардероб та інтер’єр. Квіти вишивають на одязі, на рушниках, на серветках, на скатертинах, на постелі і т.д.д.

  Схеми вишивки квітів хрестом. Завантажте схему лілії, натиснувши на посилання.

  Вишивка хрестом квітів Безкоштовні схеми для початківців. Натисніть на посилання і скачайте архів зі схемою та малюнком.

  Джерело: bebi.lv