Сб. Ноя 27th, 2021
  Мебель для вашего гардероба

  Звичайні новорічні листівки власноруч. 25 креативних ідей.

  Новий рік вже не далеко. Готуватися до нього ніколи не пізно. Пропоную вам добірку ідей звичайних листівок із Новим Роком. До їх виготовлення можна і дітей долучити – їм гарантовано буде весело їх робити.

  Взагалі найбільш типова новорічна листівка власними руками — це просто листівка з найпростішим малюнком. Як наприклад, ось ця. Звичайний напис та новорічні атрибути — те, що потрібно.

  Немає нічого легшого за подібні звичайні новорічні листівки власними руками. Потрібні гудзики та чорна ручка. Малюнки можна робити дуже простими і найпростішими.

  Ось ще один приклад простої новорічної листівки власноруч. Необхідна буде чорна ручка та набір звичайних фарб та пензлик. Ось такі милі ялинки – чудова прикраса новорічної листівки.

  Новорічна листівка власними руками не завжди має бути яскравою та барвистою. Можна обійтися і звичайною чорною ручкою. Ось подібна краса вдасться.

  Взагалі, немає нічого легшого за новорічну листівку власними руками в техніці мінімалізм. Темний і традиційний святковий будиночок фону.

  Для цих новорічних листівок власними руками стане у нагоді все, що попадеться під руку 🙂 І гілочка кориці та сушені апельсини. Втім — все, на що вистачить своєї фантазії. Фон та розташування якщо ви захочете.

  Крафтові новорічні листівки власноруч мої улюблені. Нічого особливо вигадувати не треба – невеликого малюнка достатньо. Новорічний вінок тут дуже доречний.

  Або ось така новорічна листівка власноруч — немає нічого легшого. Все що вам необхідно — це ножиці, папір та різнокольорові нитки. Ось така мила листівка у вас вдасться.

  Ось такі милі новорічні листівки власноруч зі сніговиками. Їх зробити дуже просто — кольоровий папір та чорна ручка. Їх зробити можна відразу багато і дарувати всім своїм знайомим.

  Продовжуючи тему зі сніговиками. Ось така ніжна новорічна листівка з ґудзиків та стрічок.

  Якщо ви не здатні малювати красиво, просто вирізайте з паперу. Ось така гарна та звичайна новорічна листівка власними руками. Адже все що вам потрібно — папір, ножиці та клей.

  І у продовженні теми вирізування з паперу. Ось така стильна та ніжна новорічна листівка вийшла.

  Ще вона новорічна листівка власноруч із крафтового паперу. Тільки тепер комбінування яскравим блакитним папером. Немає нічого легшого.

  Ялинку на новорічній листівці власними руками не тільки можна зобразити, а й дуже просто зробити, наприклад, зі стрічок.

  Або зі звичайних товстих ниток і бусинок. Намистинки тут виконують роль іграшок.

  Намистинки та стрічки — чудова прикраса новорічних листівок власними руками.

  І не забудьте про новорічні атрибути. Якщо не знаєте чим прикрасити новорічну листівку власноруч — спробуйте згадати різні зимові аксесуари.

  Якщо в будинку немає нічого, крім кольорового паперу — він теж підійде для виробництва новорічних листівок власноруч. Просто приклейте її як небудь цікавіше. У яскравий колаж чи цікаву картинку.

  Або ж просто виріжте сніжинки з білого паперу. На крафтовому папері вони ідеально передадуть святкову атмосферу.

  Або ж просто намалюйте на листівці кольоровими олівцями ялинку.

  Або новорічне листя — від цього новорічна листівка власними руками стане ще більш новорічною.

  Або намалюйте на новорічній листівці власноруч звичайну ялинкову іграшку.

  Або теплі рукавиці. Можна звичайними фарбами на акварельному папері. Новорічні листівки власними руками – чудовий подарунок до свята.

  Або ж просто шматочок ялинки, не забувайте нарядити новорічну ялинку іграшками.

  Ось така проста новорічна листівка власноруч. Ведмедик у новорічному ковпаку — мило і святково.

  Втім, робіть що хочете. Новорічні листівки власними руками можна прикрашати як хочете, можна зробити її зовсім простою або почаклувати і зробити зовсім оригінальною. Головне, щоб процес створення новорічної листівки власноруч приніс вам суцільне задоволення.

  Джерело: myma.me

  Новорічні листівки власноруч: 30+ крутих ідей

  Прекрасний подарунок на Новий рік — це, зрозуміло, подарунок, виготовлений власноруч. І якщо шкарпетки або светр На даний момент для Вас непосильний варіант, то з листівкою впорається навіть дитина. Новорічна листівка власними руками підійде у вигляді подарунка абсолютно всім: друзям, рідним, людям, які вам близькі і дорогі.

  Листівки на Новий рік можуть бути складними у виготовленні, а можуть бути і зовсім нескладними, проте в цей же час не позбавлені смаку. У створенні новорічної листівки дуже важливе – політ фантазії. У цій публікації ми зібрали для Вас понад 30 креативних ідей новорічних листівок, які можна створити самостійно.

  #1 Ялинка з гофрованого паперу: робимо новорічну листівку роботи зробленої руками

  Найзвичайніша у виготовленні, але надзвичайна новорічна листівка. Для виробництва Вам потрібно буде: щільний папір для основи, гофрований папір, ножиці, прикраси.

  #2 Новорічна листівка власноруч у техніці скрапбукінг

  Зараз великою популярністю користується скрапбукінг, тому чому не застосовувати дану техніку для створення листівки на Новий рік. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, скрап папір (можна обійтися звичайним папером для пакування), ПВА клей, ручка або фломастер, прикраси.

  #3 Листівка на Новий рік із ниток

  Незвичайно виглядає листівка, зроблена за допомогою ниток. Малюнки можуть бути різні: новорічна ялинка, олень, дідусь Мороз, просто напис «З Новим Роком». Для виготовлення такої листівки Вам потрібно буде: щільний папір для основи, нитка, голка, олівець, лінійка, паєтки для прикраси.

  #4 Новорічна листівка роботи зробленої руками в техніці орігамі

  Прекрасним варіантом новорічної листівки стане об’ємна листівка, виконана за допомогою техніки орігамі. Для виробництва Вам потрібно буде: щільний папір для основи, кольоровий папір, клей, гудзики, паєтки, стрічки та інше для прикраси.

  #5 Листівка на Новий рік у техніці квіллінг

  Здивувати родичів можна листівкою, зробленою у техніці квіллінг. Витратити часу доведеться багато, втім це варте того. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, паперові смуги для квілінгу, ножиці, клей, гофрований папір або серветка, зубочистки.

  #6 Об’ємні новорічні листівки власноруч: докладна інструкція

  Новий рік – найчарівніше свято в році, цього дня все стає чарівним, тому дуже символічно презентуватиме об’ємну листівку, яка ніби ожила. Для виготовлення новорічної 3D листівки власноруч Вам потрібно буде: щільний папір для основи, ножиці, олівець та лінійка, прикраси.

  #7 Геометрична ялинка: по-кроковий професійний майстер-клас з виготовлення новорічної листівки

  Для тих, хто любить порядок та контроль, чудовим варіантом подарунка стане новорічна листівка роботи зробленої руками з геометричною ялинкою. Для виробництва такого шедевра Вам потрібно буде: щільний папір для основи, канцелярський ніж, олівець і лінійка, ПВА клей або скотч двосторонній.

  #8 Новорічна листівка зі стрічки та гудзиків: професійний майстер-клас та докладна інструкція

  Для натур романтичних суворі геометричні форми не підійдуть. Тут швидше потрібні плавні лінії, вигини, додаткова прикраса. У даному випадку можна презентувати листівку роботи зробленої руками, створену за допомогою стрічки та гудзиків. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, стрічка, гудзики, ножиці, клей.

  #9 Листівка на Новий рік із серветки

  Для виробництва такої листівки Вам потрібно буде: щільний папір для основи, серветка або двосторонній папір, клей або двосторонній скотч, ножиці, деталі прикраси (намистинки, стрази, гудзики та інше).

  #10 Новорічна листівка ялинка з кольорового скотчу. Готуємо листівки до Нового року одночасно з дітьми

  Якщо є в будинку маленькі мешканці, їх обов’язково необхідно залучити до створення новорічних листівок своїми руками. Робити щось важко зовсім не обов’язково, малюки будуть у захваті і від звичайних виробів, наприклад, новорічної листівки з ялинкою з кольорового скотчу. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, ножиці, клей, різнокольоровий скотч (підійдуть також декоративні стрічки, смуги зі старих журналів та листівок), наклейки або інші елементи декору.

  #11 Звичайна новорічна листівка, яку можна зробити з дітьми. По-кроковий професійний майстер-клас

  Ще одним варіантом новорічної листівки, яку можна створити самостійно одночасно з дітьми стане листівка з ялинкою-віялкою. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, блискітки або стрази, папір для обгортання, ножиці, клей, скобозшивач.

  #12 Новорічна листівка з гудзиків власноруч

  Ще одна звичайна, але надзвичайна ідея створення листівки на Новий рік. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, гудзики, клей, стрічка, олівець або циркуль.

  #13 Листівка на Новий рік власноруч: малюємо новорічні ліхтарики

  Відмінною ідеєю стане листівка із власноручним малюнком. Припустимо, Ви можете зобразити новорічні ліхтарі: мати майстерність художника не обов’язково.

  #14 Робимо новорічну листівку з дітьми. Професійний майстер-клас

  З малюками новорічну листівку можна і зобразити. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, маркер, лінійка, фарби.

  #15 Листівка на Новий рік з об’ємною ялинкою-гармошкою. Покрокова фото інструкція

  Для створення такої листівки Вам потрібно буде: щільний папір для основи, кольоровий папір, ножиці, клей, блискітки, стрази та паєтки.

  #16 Листівка на Новий рік з об’ємною ялинкою: фото та професійний майстер-клас з виготовлення

  Що потрібно: щільний папір для основи, кольоровий папір для ялинки, олівець, ножиці, клей, декоративні елементи (намистинки, паєтки, наклейки та інше).

  #17 Декоруємо новорічну листівку паєтками

  Для такої листівки Вам потрібно буде: паєтки різних габаритів та форм, голка, нитка, клей, стрічка для декору.

  #18 Новорічна листівка з фетру: професійний майстер-клас з виготовлення

  Незвичайно виглядають новорічні листівки, декоровані фетром. Ми зробимо зі шматочків тканини листівки з ялинками, але Ви можете включити власну фантазію і зробити щось складніше. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, фетр, ножиці, клей.

  #19 Звичайна новорічна листівка власноруч

  Вам потрібно буде: щільний папір для основи, картон для круглих заготовок, різнокольорові декоративні стрічки, клей, блискітки, фломастер.

  #20 Новорічна листівка з об’ємною ялинкою. докладна інструкція

  Вам потрібно буде: 3 листи кольорового паперу різноманітних розмірів, клей, щільний папір для основи.

  #21 Новорічна листівка роботи зроблена руками, декорована блискітками. По-кроковий професійний майстер-клас

  Якщо часу на листівки залишилося небагато, можете скуштувати цей варіант. Вам потрібно буде: щільний папір для основи, шаблон ялинки, олівець, блискітки, клей, ніж канцелярський, паєтки або намистини для декору.

  #22 Листівка на Новий рік з об’ємною ялинкою з паперу для скрапбукінгу

  Дуже мила та звичайна у застосуванні новорічна листівка. Щоб її зробити Вам потрібно буде: цупкий папір для основи, цупкий папір для скрапбукінгу або картон, клей, стрічка для прикраси.

  #23 Листівка на Новий рік з об’ємною ялинковою кулею

  А ось і новорічна листівка з об’ємною ялинковою кулею. Принцип виготовлення такий самий, як і в попередній листівці, тільки одна відмінність — замість трикутників з різнокольорового картону Вам знадобляться кола. До речі, як розхідник можете застосувати старі листівки, але виключно ті, які не цінні для Вас як спогади!

  #24 Новорічна листівка до саду

  Така новорічна відкрита зроблена у прямому розумінні власними руками відмінно підійде у вигляді подарунка бабусям та дідусям, і ще в дитсадок. Малята з величезним задоволенням створюватимуть! Вам потрібно буде: щільний папір для основи, фарби, фломастери.

  #25 Красиві vintage Різдвяна листівка

  Старовинні листівки на Новий рік можна зробити з дуже звичайних матеріалів: старі ноти, щільний папір, красива стара листівка (можна вирізати будь-яку картинку з журналу), клей і трохи блискіток. Детальна інструкція на зображенні нижче.

  #26 Новорічна листівка з об’ємною гірляндою

  Новий рік — це, зрозуміло, ялинка та прикраси на ялинку. Насправді іграшки на ялинку бувають досить різноманітних форм, але найпопулярніші – кулі. Завдяки цьому іграшки на ялинку та Новий рік у нас викликають асоціації з кульками. Ось і зробимо листівку з об’ємною гірляндою з ялинкових куль.

  #27 Цікава листівка на Новий рік

  Якщо листівки з ялинками для Вас не прийнятні, тоді необхідно звертати увагу і на інші атрибути новорічного свята, наприклад, гірлянди. Гірлянду ми зробимо зі шматочків фетру і по справжньому "повісимо" на листівку.

  #28 Листівка з фетру

  Для виготовлення листівок власними руками можна і необхідно застосовувати різні матеріали, наприклад, зверніть увагу на фетр. Ні-ні, не вся листівка буде з фетру, а лише деякі елементи декору. У цьому випадку – ялинка. Як зробити листівку з фетру — дивись по-кроковому МК з фото.

  #29 Незвичайна листівка у формі ялинки

  Листівка на Новий рік зовсім не завжди має бути прямокутною або квадратною. Пофантазуйте та зробіть листівку, наприклад, у формі ялинки. Ідея стара як світ, але треба погодиться, дуже і дуже незвичайна! До речі, з подібною листівкою сміливо можна йти на конкурс у садок.

  #30 Ялинка-гармошка: робимо листівку з дітьми

  Листівка з ялинкою-гармошкою буде чудовим подарунком для бабусі та дідуся. Всі деталі виробу дитина зможе виконати своїми руками. Мамина допомога може стати в нагоді, хіба що в приклеюванні. Беріть ідею на замітку та весело проведіть час із власним чадом.

  #31 Новорічна листівка з різних матеріалів

  А ось ідея для тих, хто бажає зробити гарний, звичайний і незвичайний виріб — листівка з різних матеріалів. Вам потрібно буде кольоровий папір, тканину, можна ще застосовувати бахрому, тасьму та інші непотрібні дрібниці, які валяються без діла, а викинути руки не доходять. Детальна інструкція на фото опубліковано нижче.

  #32 Блискки і нічого непотрібного

  Модну новорічну листівку можна зробити за допомогою блискіток. Для кращого ефекту для основи беріть темний папір, хоча дозволено робити і на світлій, виключно в цьому випадку блискітки беріть темні, золото на тлі білого кольору загубиться. Для виробництва Вам потрібно буде клей, пензлики та блискітки. По-кроковий майстер-клас дивись нижче.

  #33 Листівка на Новий рік із матеріалів, які завжди під рукою

  А ось чудова ідея для тих, хто займається рукоділлям раз на рік. З матеріалів для листівки в будинку знайдеться хіба папір? Це не страшно! Зробити чудову листівку можна з упаковки від кави. Як зробити — звертаєте увагу на фото.

  #34 Звичайна листівка для малюків

  Майструвати вироби з дітьми – одне суцільне задоволення. Ось ти, мамо, коли востаннє робила щось власними руками? У дитсадку, у початковій школі, на випускному екзамені у художній школі? Ось-ось, а це ж так весело! Діти — не тільки наша радість, а й наші вчителі, які залишають нам можливість пригадати те, про що ми з Вами іноді забуваємо!

  #35 Для дуже маленьких

  А ось ще один варіант листівки для дуже маленьких, для тих, хто ще до ладу і пензлик у руках тримати не вміє. Ну а що, нехай дитина почне впізнавати мистецтво з арт-хаусу!) Звичайна листівка з ялинкою з відбитка руки.

  #36 Не проста листівка сніговик власноруч

  А ось ще одна ідея незвичайної листівки у формі сніговика. Звичайні ідеї тим і хороші, що прості у застосуванні, але одночасно не позбавлені витонченості.

  #37 Не проста листівка на Новий рік з дітьми

  І ще один варіант простої листівки для виробництва з дітьми. Вигладить такий виріб дуже і дуже незвично і чудово підійде для конкурсної роботи. Підготуйте щільний паперовий лист і багато кольорових клаптиків кольоровий папір, фольга, шматочки тканини та інше). Приклейте все це добро на основу, а потім виріжте з отриманого панно деталі для прикраси листівки: ялинки, подарунки, кулі та інше.

  Джерело: hny.by

  Красиві новорічні листівки власноруч

  Ми з вами продовжимо готуватись на Новий рік. Що ще добре зробити заздалегідь? Зрозуміло, листівки, адже щоб ваші близькі та друзі отримали їх вчасно, листи необхідно надіслати заздалегідь. Ми пропонуємо вам 15 ідей новорічних листівок, які ви легко зробите власними руками. Минулого року, в рамках акції Новорічний паровозик, ми з вами були на станції Відкриткіне, де на нас чекали тематичні статті минулих років.

  Як зробити новорічні листівки власноруч

  Новорічна листівка «Сніговик»

  З білого паперу виріжте широку смужку із фігурним краєм. Це буде сніговий пагорб. Приклейте його до нижньої частини листівки. Закріпіть білі акрилові літери по центру заздалегідь виготовлених сніговичків.

  Листівка «Новорічний гостролист»

  Прикрасьте складений лист щільного бежевого паперу ґудзиками, вирізаними із зеленого паперу листами та швейним рядком по краєчку. Підпишіть листівку від руки. Щоб листочки блищали, накрийте зелений папір клеєм, дайте просохнути і потім вирізайте листя.

  Рекомендовано мамами — найкращі книжки для малюків

  Листівка «Різнобарвна новорічна ялинка»

  Створіть цю милу новорічну композицію на вашій листівці за допомогою паперу для скапбукінгу. Складіть надвоє аркуш білого паперу розміром 24 см на 14 см. Виріжте смужку з хвилястим краєм шириною 6 см з паперу для скрапбукінгу блакитного або бірюзового кольору. Приклейте її до верхньої частини листівки. Виріжте по 4-6 трикутників із зеленого та блакитного паперу (див. фото).

  Закріпіть трикутники до листівки у три ряди. Залишіть просторе місце з правого боку в іншому ряду для великої ялинки. На просторе місце приклейте гарячим клеєм невеликий сучок. Це буде стовбур ялинки. Виріжте великий трикутник із паперу з малюнком. Приклейте його до листівки за допомогою пінної подушечки. Так у вас вдасться тривимірна ялинка.

  Прикрасьте ялинку стразами. На верхівку закріпіть блискучу зірку.

  Листівка «Вітання Діда Мороза»

  Підставою для цієї листівки буде папір із малюнком. Виріжте деталі обличчя Діда Мороза з паперу різноманітних кольорів. Приклейте їх. Рожевою крейдою підфарбуйте Діду Морозу щіки. Приклейте обличчя до листівки із цупкого паперу. Листівку наклейте на складений папір з малюнком великих розмірів, так щоб малюнок виглядав як окантовка у правій та нижній частині листівки. Напишіть побажання.

  Листівка «Новорічна ялинка в дусі ретро»

  Прострочіть краї ялинки, виконаної із щільного паперу, на швейній машинці. Прикрасьте ялинку сніжинками. Для простої версії листівки проклейте ялинку додатковим шаром щільного паперу, щоб отримати об’ємне зображення.

  Новорічна листівка «Пташка»

  Ці чарівні святкові птахи обов’язково принесуть вам удачу в 2015 році. Зі щільного паперу червоного та зеленого кольору виріжте контур птиці. За допомогою дірокола зробіть помпони для шапочки з білого паперу та очі з чорного паперу. Виріжте ковпачки з червоного та зеленого паперу, смужку «хутра» з білого паперу та крила з паперу з малюнком. Складіть надвоє аркуш щільного білого паперу.

  Олівцем намалюйте лапки з лицьового боку кожної листівки. Обведіть лапки чорною ручкою. Виріжте дзьоб із чорного паперу. Зафіксуйте дзьоб широким кінцем до зворотного боку тіла пташки. Приклейте птаха до листівки. До шапочки приклейте хутро та помпон. На якийсь час відкладіть шапочку убік. Пристрочіть крило до тіла птаха. Пришийте птаха до листівки та наклейте шапочку.

  Листівка «Новорічний олень»

  Порадуйте друзів та близьких цією яскравою та веселою листівкою. Згорніть паперовий лист із малюнком надвоє по довгій стороні. За допомогою трафаретної машини виріжте потрібні статуетки. Наклейте їх на листівку. Прикрасьте листівку тривимірними наклейками або складіть з літер вирізаних коротке побажання.

  Як зробити листівку з новорічною кулею

  Звичайна у використанні, але стильна листівка. Складіть надвоє паперовий лист рожевого (або будь-якого іншого) кольору. По лінійці накресліть чорну лінію у верхній половині листівки (див. фото). З яскравого паперу з малюнком виріжте ялинкову кулю. Приклейте його у правий нижній кут листівки. З білого картону виріжте маленьку трапецію – кріплення кулі – і приклейте її до верхівки кулі.

  Прикрасьте «нитку» кулі стразами. Вкладіть листівку в конверт із забавним малюнком.

  Листівка «Новорічна ялинка»

  Створіть тривимірну новорічну ялинку з гофрованого паперу з малюнком. Складіть надвоє аркуш щільного коричневого паперу. Пристрочіть до лицьової сторони листівки прямокутник кремового кольору трохи невеликого розміру. Вийшла заготовка листівки. Накладіть один на один п’ять смужок паперу з найрізноманітнішим малюнком.

  Зробіть декоративний край на довгій стороні кожної смуги. Згорніть смуги гармошкою так, щоб між згинами вийшла однакова відстань. Наклейте смуги один під одним у формі ялинки. Виріжте зірку і закріпіть її до верхівки ялинки. Прикрасьте блискітками.

  Новорічна листівка «Дідусь Мороз»

  Ваші рідні будуть щасливі отримати у Новий рік листівку із сюрпризом. Згорніть лист червоного паперу так, щоб вийшла кишеня. Закріпіть листівку смуги білого паперу з фігурним краєм (див. фото). Щоб зробити пояс, приклейте смужку чорного паперу до нижньої частини листівки та виріжте квадрат із блискучого паперу. Зафіксуйте квадрат на чорній смужці.

  Покладіть сюрприз у середину листівки. Двічі оберніть сувору нитку навколо верхнього клапана, закріпивши її крапелькою клею з іншого боку клапана. Протягніть нитку через ярлик «Від Діда Мороза» і зав’яжіть нитку бантиком.

  Листівка «Різдвяні вітання»

  Ця листівка досить проста у застосуванні. Крім того, її легко зробити у великих кількостях екземплярів. За допомогою трафарету виріжте сніжинки різноманітної форми. Підпишіть листівку, прикрасьте стрічкою. Знизу листівки приклейте смужку з фігурним краєм і смужку з малюнком. Створити незвичайний дизайн кожної листівки вам допоможуть сніжинки різноманітної форми та папір із найрізноманітнішим малюнком.

  Листівка «Ялинка з гудзиками»

  Прикрасьте звичайну листівку дуже швидко. Виріжте з паперу з малюнком половину новорічної ялинки. "Розважте" на ялинці іграшки-гудзики відповідного кольору, насаджуючи їх на краплю клею. На верхівку ялинки закріпіть наклейку у формі зірки.

  Листівка «Найтепліші різдвяні побажання»

  Яскраві рукавиці в ряд — основна прикраса цієї новорічної листівки. Знизу листівки закріпіть смужку паперу з малюнком та стрічку. Напишіть власні найтепліші різдвяні побажання. У двох крайніх рукавичках проробіть отвори, просмикніть по шнурку і зав’яжіть бантами. Інші рукавиці приклейте до листівки клеєм.

  Порада: Щоб бантики утримувалися надійно, необхідно закріпити крапелькою клею, нанісши її в середині шнурка.

  Листівка «Повстяний Дідусь Мороз»

  Цей прикольний повстяний Дідусь Мороз – ефективний спосіб вітати близьких з Новим Роком. Виріжте бороду і шапку зі смужок повсті червоного, зеленого, темно-сірого та білого кольору. Виріжте коло діаметром 13 см із паперу кремового кольору та приклейте до кола того ж розміру, вирізаного з паперу білого кольору. На обороті білого кола ви напишете вітання.

  Почавши з бороди, приклейте до білого кола повстяні заготовки. Наклейте вуса, рот, щоки та очі. Виріжте смуги довжиною 13 см з червоної, зеленої та рожевої повсті. Сплетіть смуги в кіски і закріпіть до шапки Діда Мороза. До верхньої частини шапки закріпіть вирізану з повсті гілочку різдвяного гостроліста.

  Листівка «Червононосий олень»

  На цій простій і витонченій листівці зображений популярний новорічний персонаж — оленя Рудольф. Виріжте його по трафарету із темно-зеленого паперу. Складіть надвоє листок світло-зеленого паперу розміром 24 на 14 см. Нанесіть клей на середину трьох круглих серветок ажурних і приклейте їх до листівки. З «книжкового» паперу виріжте коло та приклейте по центру верхньої серветки.

  Закріпіть фігурку Рудольфа до листівки, зробіть йому червоний ніс – кухоль з червоного паперу. Надайте конверту для листівки вінтажний вигляд: вставте в середину конверта вкладиш з паперу для скрапбукінгу з малюнком під старовину.

  Порада: Щоб білі серветки набули вигляду «під старовину», потріть їх вологими чайними пакетиками.

  Ми сподіваємося, що ці ідеї надихнули вас на творчість, і ви скоро зможете виконати новорічні листівки власними руками, процес створення яких захопить і вас, і ваших дітей, а підсумковий результат потішить тих, хто отримає виконані вами новорічні листівки.

  Homemade Christmas Cards з англійської підготувала Олена Суха

  Джерело: blogimam.com