Сб. Ноя 27th, 2021
  Мебель в традиционном или минималистском стиле

  Проекти будинків з гаражним приміщенням: зручніше та вигідніше

  Проекти будинків з гаражним приміщенням мають, як і раніше, великий попит у майбутніх власників будинку. І це не випадково — уявити собі життя сьогоднішньої людини без автомобіля, та ще й за міською межею, просто неможливо. Тому дуже часто наявність гаража в проекті будинку вважається важливим фактором під час покупки. Зрозуміло, ви можете замовити проект гаража окремо. Переваги ж гаража в будинку — зрозумілі.

  В основному, планування подібних будинків передбачає, що до автомобіля можна потрапити не тільки з вулиці, а й безпосередньо з житлової зони. В даному випадку, щоб сісти за кермо, немає жодної необхідності йти на вулицю, наприклад, під сніг чи дощ. Як правило, увійти в гараж можна через кухні, передпокій або інше нежитлове приміщення.

  Проект будинку з гаражним приміщенням для всіх членів сім’ї

  щоб не помилитися з гаражним приміщенням, необхідно визначитися з розмірами.

  У проектах будинків із гаражним приміщенням слід передбачити, що гараж для сьогоднішнього автомобіля займає приблизно 18 м 2 . Це той мінімум, менше якого вже немає сенсу проектувати його. Іншими словами, витримуються всі запропоновані фахівцями відстані: від поверхні стіни до машини – 50 см, праворуч та зліва – по 70 см, ззаду можна обійтися 20 см. Зазвичай у проекті передбачається ворота з входом, зміщеним вліво. Це виконується для того, щоб затишніше було виходити з автомобіля. Тоді на правій стороні можна буде розташувати стелажі та полиці з інструментами та автомобільними запасними частинами. Класичний розмір воріт, закладений під час проектування, 2,5 м. Висота – 1,8-2,0 метра. А висота підвального приміщення відповідно до норм повинна становити не менше 2,2 м.

  При цьому вбудований гараж, який розташований під одним дахом приміщеннями, призначеними для житла, просто приєднується до загальної опалювальної системи, передбаченої проектом будинку. Крім того, зовсім не обов’язково застосовувати приміщення під гараж строго за призначенням. Тут можна обладнати і майстерню, і комору для речей.

  Але тоді подібне приміщення потрібно правильно спроектувати. Необхідно заздалегідь передбачати хороший доступ до стелажів і подумати не лише про електричне, а й про природне освітлення. Добре було б передбачати велику кількість розеток, в які можна буде в разі потреби включати пилосос або дриль, а в холоди — електрообігрівач. А якщо застосовувати серйозніше електричне обладнання, потрібно встановити розетку, яка розрахована на трифазний струм.

  Але іноді постає питання: як бути, якщо в сім’ї два автомобілі? Просто: власний вибір зупинити на проект будинку з гаражним приміщенням, розрахованим на 2 автомобілі. Подібний вибір дасть змогу радикально врегулювати всі питання зі стоянкою автомобілів, та звільнить від необхідності шукати гарне місце під другий гараж. Також радимо Вам звертати увагу на проекти нових будинків.

  Проект будинку з гаражним приміщенням – підсумки

  Проекти будинків з гаражним приміщенням мають досить різні стилістичні, та й робочі особливості, будь-яку площу та, природно, різну ціну. Тому будь-який замовник зможе вибрати в нас саме той варіант, який абсолютно відповідає його грошовим можливостям та індивідуальним вимогам.

  Джерело: dom4m.com.ua

  Проекти будинків з гаражним приміщенням під одним дахом: 70+ готових гарних рішень для життя за містом

  Якщо ви все ж таки захотіли поїхати жити в передмістя, то проекти будинків з гаражним приміщенням під одним дахом можуть бути найкращим рішенням. Так як будинок за містом – це не тільки красиво, єдність з природою та життя у відокремленому місці, але й великий внесок у облаштування та налагодження побуту. Один із обов’язкових елементів життя за містом – машина.

  Кольоровий кам’яний фундамент, настінний сайдинг із дерева, дах із черепиці – оздоблення класичного американського будинку з гаражами. Особливість: розташування гаражів

  Сучасний екстер’єр будинку з гаражним приміщенням: кам’яне оздоблення, вигнутий дах, яскраве освітлення, зелена територія біля будинку

  Сьогоднішній будинок у Лас-Вегасі мінімалістського стилю з великою територією. Вільний гараж із прямим заїздом для комфорту застосування

  В Америці склалася ціла культура так званих комфорт-таунів. Це такі маленькі містечка, які практично як спальні райони при мегаполісах. У них малоповерхова забудова, тиша, зелень та благодать. І звідти люди повсякденно їздять на роботу. Наприклад, з Нью-Джерсі, який, загалом, штат, що знаходиться по сусідству, до Нью-Йорка. Там практично без винятків усі проекти будинків із гаражним приміщенням.

  Вибір типу гаража

  Перед тим, як планувати будівництво, необхідно вибрати тип гаража . Адже принципово відрізняється підхід до вибору проекту, якщо ви будуєте будиночок за містом, нехай і для частих наїздів, і сімейне гніздо, де житимуть пару поколінь сім’ї наступних 100 років. Як необхідно враховувати життєвий стиль. У вас часто бувають гості? Або, може, потрібна столярна майстерня для душі?

  Другий етап – оцініть власні фінансові можливості. Будівництво може бути підступним. Навіть за найсуворіших розрахунків щось обов’язково піде не так, тому необхідно обов’язково залагоджувати хоча б невеликий люфт на надзвичайні ситуації. Ну, і зрозуміло, потрудитися не йти на поводу у популярних правил і не економити на матеріалі, щоб потім не робити заново і не лагодити вже наступного року.

  Що ж до гаражів, необхідно відповісти на кілька досить нескладних питань:

  1. На скільки машин буде гараж?
  2. Чи будете ви в ньому лагодити машину?
  3. Чи варто там місце для зберігання чогось, окрім автомобільних речей?
  4. Яка форма ділянки та де розміщено в’їзд?
  5. Де і як на ділянці ви збираєтесь збудувати будинок?

  Декілька рівнів даху класичного будинку в два поверхи в Чикаго. Вільний, з’єднаний з будинком, гараж розраховується для стоянки двох автомобілів та зберігання автомобільних речей

  Так вам стане зрозуміліше, які потреби першорядні, а якими можна знехтувати.

  Гараж, що окремо стоїть

  Плюси гаража, що окремо стоїть від будинку: пожежо-безпека і звукоізоляція. Сучасний проект об’єднаного житлового комплексу у пляжному стилі

  Будинок в один поверх у стилі кантрі з окремим гаражним приміщенням для трьох автомобілів

  Гараж можна поставити окремо. В Америці гараж, що дуже часто окремо стоїть від будинку, свідчить про шановний вік будинку, який побудували, ще коли машини погано пахли. А в нас інші варіанти навіть у наш час практично не зустрічаються. До добрих якостей даного типу можна віднести:

  • Пожежно-безпека. Оскільки в гаражі часто стоїть запас бензину та інших паливно-мастильних, то вам буде набагато спокійніше, якщо випадкове займання не перекинеться додому.
  • Звукоізоляція на випадок ремонту машини. Якщо Ви запланували робити ремонт самостійно, то убезпечіть домашніх від пилу та шуму. Та й оглядову яму в індивідуальному фундаменті буде зробити дешевшим і легшим, ніж під будинком.
  • Можливість поставити в різній точці ділянки, куди є заїзд. Це відіграє важливу роль, якщо у вас земельна площа криволінійної форми або потрібно розмістити будівлі так, щоб не руйнувати те, що є вже на ній (наприклад, сад).

  Основний недолік — в першу чергу дорого, якщо робити капітальну споруду з основою з газоблоків або цегли . Однак навіть якщо ви будуєте дуже легкий варіант, то проведення комунікацій може влетіти в копієчку.

  Гаражі, які поєднані з будинком

  Гараж у підвальному приміщенні – варіант, щоб заощадити місце на ділянці. Він чудово підійде для площі землі на схилах, проте при цьому вважається чи не найдорожчим і найскладнішим способом будівництва, оскільки фундамент з підвальним поверхом може дотягнути і до 30% загальної ціни будинку. Та й не кожна ділянка підійде під таку забудову за геодезичними показниками.

  Гараж під одним дахом з будинком – той самий, який часто застосовують у американській забудові. Це компромісний варіант між гаражним приміщенням, що окремо стоїть, і гаражним приміщенням в підвальному приміщенні і в плані застосування площі ділянки, і в вартості на будівництво. І це мила дрібниця – можливість не мерзнути і не мокнути дорогою від машини до будинку.

  Сучасний проект: вільний балкон над поєднаними з будинком двома гаражами

  Гараж, у якого з будинком лише одна загальна стінка та дах прилягає до іншої будівлі. Вбудованим же гаражним приміщенням буде зважати тільки той гараж, у якого з будинком спільні і дах, і кілька стін. В даному випадку це практично частина цокольного поверху, а все місце над гаражним приміщенням в будинку в два поверхи або будинку з мансардою теж буде зайнято житловими приміщеннями.

  Будинок на два поверхи та вбудовані три гаража для автомобілів із загальним дахом та кількома поверхнями стін

  Білий будинок на два поверхи, оформлений сайдингом з дерева, з вбудованим гаражним приміщенням

  Якщо вам необхідно кудись втиснути дві машини, тоді потрібно буде пошукати проект будинку з двома гаражами . І це може бути складно. Так як зазвичай пропонують лише один гараж на дві машини. Якщо ж з якихось причин принципово, щоб гаражів було два, то проект потрібно буде замовляти з нуля.

  Проект будинку з двома гаражами, що утворює Г-подібну форму

  Проект будинку з трьома гаражами у звичайному американському стилі. Плитка тротуарна в оформленні будинку в комбінуванні з металевим дахом

  Триповерховий будинок з гаражним приміщенням для декількох автомобілів, що займають цокольний поверх. Вільний балкон на даху гаража з металевим навісом

  Де взяти проект?

  Масу пропозицій можна знайти в інтернеті: хоч безкоштовні проекти, хоч платні типові, і особливо індивідуальні під будь-які ваші потреби. Там же, на сайтах компаній, які займаються будівництвом або архітектурними бюро, можна оформити замовлення та зв’язатися з менеджером.

  Якщо знайдете оптимальний безкоштовний проект, то ви заощадите приблизно 10% від усієї ціни будинку. Приблизно стільки зазвичай коштує створення проекту з нуля. Якщо вибір свій потрібно зупинити на типовій пропозиції будівельної компанії, то, крім приємної ціни, отримуєте додаткову гарну якість. Впевненість у тому, що це вже апробований проект, по ньому вже збудували будинок і, можливо, не один.

  Безкоштовний проект звичайного будиночка в селі з гаражами для двох автомобілів

  Будинок на два поверхи з простим розташуванням трьох гаражів, побудований за типовим безкоштовним проектом

  Але головний ризик і типових, і безкоштовних проектів: вони, як кіт у мішку. Можуть не підходити під структуру вашої ділянки: геодезичні особливості, тип ґрунту, рельєф, форму. Вам може не підійти розведення комунікацій. Наче дрібниця, а переносити унітаз з одного кута в інший — цілком пригода не завжди весела. І не в будь-яких ситуаціях ясно, чи буде крихітна перебудова точковим втручанням, чи попросить глобальних змін. Наприклад, зміна матеріалів може стати проблемою через різницю в проектних навантаженнях, і доведеться перераховувати взагалі все, від фундаменту.

  Безпечне та практичне планування гаража. Проект будинку з гаражним приміщенням розроблено фахівцями з урахуванням оригінальної структури ділянки

  Платний проект будинку в два поверхи з гаражним приміщенням, що виступає, розташований згідно з правилами. Тобто гараж не з’єднаний з житловим приміщенням, наприклад, зі спальною кімнатою. Тепло- та звукоізольований

  Персональний проект сучасного будинку на два поверхи з двома гаражами. Особливість цокольного поверху будинку з гаражами як у шахах розташування. Другий поверх – похилий дах

  Різне оздоблення елементів будинку з гаражним приміщенням у пляжному стилі. Персональний проект під час будівництва для найбільшої економії невеликої території

  І не варто особливо покладатися на фото вдома. Вони вам ні про що дійсно важливе не скажуть, це елемент реклами, який створює хорошу атмосферу. А ось докладний план – так. Креслення, схема розведення комунікацій, розміщення вікон, їх розмір та орієнтація по сонцю – ось що важливо. Від цього може залежати, чи буде у будинку тепло, світло, зручно.

  Проекти будинків з гаражним приміщенням під одним дахом: різноманітні планування

  Якщо ви підібрали безкоштовний проект будинку з гаражним приміщенням вбудованого типу, то настав час розглянути можливі варіанти планування . Але починаємо із загальних принципів благоустрою вбудованого гаража.

  Екстер’єр будинку в модерному стилі. Над чотирма гаражами розміщується вільний балкон, а не приміщення для житла, що не дозволяється згідно з нормами санітарії

  Якщо навіть ви не запланували довго і наполегливо лагодити там власну «ластівку», то це все одно шум та запах відчуваються. Тому важливо ось що:

  • поєднувати гараж варто з технічними приміщеннями. Комори, бойлерні, кухня у винятковому випадку;
  • всі сторони, що примикають до будинку, і збоку, і зверху, якщо запланували щось над гаражним приміщенням, повинні бути ґрунтовно тепло- і звукоізольовані, оскільки гараж дуже часто не обігрівається або опалюється слабо;
  • подбайте про те, щоб двері в гараж були гарними і в плані згаданої теплової ізоляції, і просто надійно зачинялися. Не тільки для того, щоб уберегти машину, але і завдяки тому, що є двері до будинку, яку зазвичай не роблять гарною або зовсім забувають закрити;

  Щипцевий дах білого будинку на два поверхи з двома гаражами. Надійні двері, що щільно закриваються, з дерева гаражів – безперечний плюс при плануванні

  Будинок, спроектований та побудований за індивідуальним планом, з трьома гаражами. Двері з дерева гаража – надійні та щільно закриваються. Забезпечують шумо- та теплоізоляцію

  • не плануйте над гаражним приміщенням спальних кімнат, нехай там буде кімната для зберігання одягу або щось таке.

  Важливо! При плануванні вбудованого гаража забезпечте гарний протипожежний захист. Вона має бути класом щонайменше, ніж захист всього будинку.

  У всьому іншому під час вибору проекту вдома потрібно орієнтуватися на потреби сім’ї. У середньому для 4-х осіб цілком підходить будинок у 120 кв. м. Питання лише у тому, як їх розподілити. Але, залежно від складу сім’ї та потреб, ця площа може змінюватись.

  Одноповерхові будинки з гаражним приміщенням

  Одноповерхові будинки бездоганні, якщо вам потрібен невеликий будиночок. Дача, наприклад. Або у вас маленька сім’я і немає потреби в тому в особистому просторі для всіх. Якщо вам потрібен великий будинок, але обов’язково в один поверх, тоді потрібно буде пожертвувати розмірами саду. Тому великі одноповерхові будинки віддають перевагу господарям великих ділянок.

  Основний плюс такого житла – інженерна простота. Розрахувати всі нюанси такої споруди легше. У проект легше додати коригування, якщо вони потрібні. Одноповерхові будинки допускають найпростішу конструкцію фундаменту і підійдуть навіть для грунтів з поганою здатністю, що несе. І згодом за подібним будинком легше доглядати. Просто пофарбувати фасад будинку на один поверх можна особисто. На двох поверхах вже потрібно будувати ліси для будівництва. А це означає і будівництво, і зміст для Вас обійдеться дешевше.

  Сайдинг з дерева в оформленні будинку на один поверх з гаражами для двох автомобілів, мансардою і безліччю розділених приміщень, зібраних в житловий комплекс Г-подібної форми

  До одноповерхового будинку найлегше прибудувати гараж, якщо він із самого початку не був задуманий. А в маленькому будинку це буде ще й додаткова корисна площа, куди можна забирати зайві речі на сезонне зберігання, тримати поклади.

  Порада: потрібно відмовитися від варіанта, де гараж розміщений поряд із закритою терасою чи терасою . Відпрацьовані гази можуть пошкодити вам відпочинок, а на стеклах залишать бруд, що складно виводиться.

  Будинки на два поверхи з гаражним приміщенням

  Будинки на два поверхи можна підібрати з двох головних причин. По-перше, якщо вам потрібний простір для великого клану, щоб там були діти, родичі, гості. Або ж, навпаки, є необхідність втиснути будинок стандартної площі на невелику ділянку.

  Будинок на два поверхи з гаражним приміщенням та закритою терасою. Класичне американське оформлення: сайдинг із дерева для стін та щипцевий дах

  Будинок на два поверхи з об’ємним гаражним приміщенням на один автомобіль

  У першому варіанті ви легко знайдете готові дизайн-проекти, де вже буде враховано все, що необхідно. В іншому знайти потрібний план буде складніше. Безперечно необхідно звертати свою увагу на ті пропозиції, де над гаражним приміщенням є другий поверх.

  Два поверхи необхідні ще й у випадку якщо вам буде не до душі похилий домашній стелю з мансардою . У чутливих натур він здатний викликати суттєвий дискомфорт. Так що якщо ви чи хтось із членів сімейства погано переносите маленькі приміщення, то краще не ризикувати їх спокоєм та підібрати варіанти з повноцінним другим поверхом.

  Будинки з гаражним приміщенням та мансардою

  Звичайний американський екстер’єр будинку з гаражним приміщенням та мансардою Г-подібної форми. Кладка з цегли фундаменту, настінний сайдинг з дерева, черепичний щипцевий дах – оформлення будинку та з’єднаного з ним гаража

  Цікавий проект будівництва будинку з гаражним приміщенням та мансардою. Розміщена зелена зона на даху гаража – чудовий варіант, якщо є наявність загальної площі великих розмірів. Мансарда зі скошеним дахом – центр житлової конструкції Г-подібної форми

  Будинок з трьома гаражами для будь-якого члена сім’ї та великою мансардою

  Будинки з мансардою можна зустріти дуже часто. З’явилися вони ще в Середні віки, щоб уникнути податків на поверхи. А потім стали притулком поетів та художників. Адже мансарда, тим більше якщо доповнити її вікном у даху, романтичне та комфортне місце. І практичне! Тому що дає можливість застосовувати для житла весь вільний простір. Тим більше якщо вам спала на думку ідея переобладнати старий горищний поверх .

  Проекти будинків з гаражним приміщенням та мансардою – перехідний варіант між першими двома типами. З одного боку, їх дуже просто оснащувати, з другого – це один із дуже економічних варіантів збільшення. Залежно від типу даху проект такого типу буває як економним варіантом «виключно для спальних кімнат», а може і повноцінним поверхом. Але й вартість конструкції збільшується пропорційно. Загалом принцип простий: чим вищий дах, чим гостріший кут схилу, тим мало місця ви втрачаєте на перепаді висот.

  Мансарда як справжній другий поверх для будинку з гаражним приміщенням

  Якщо поєднувати в одному будинку і мансарду, і вбудований гараж, то відразу беріть до уваги, що ви значно втрачаєте в площі житлових приміщень. Над гаражним приміщенням, та ще й під низьким ламаним щипцевим дахом, можна розташувати тільки комірчину . Адже робити над гаражним приміщенням спальну кімнату заборонено навіть за нормами санітарії.

  Зменшити втрату площі можна, якщо над гаражним приміщенням буде щипець. Тоді чудовий варіант розташувати в гаражі сходи на другий поверх. Якщо гараж теплий і міститься в порядку, то для побутових таке розміщення не буде проблемою.

  Звичайний американський будинок у два поверхи з гаражним приміщенням та мансардою. Щипець над гаражним приміщенням «зберігає» загальну площу будинку

  Принаймні, до вибору проекту будинку з гаражним приміщенням або ж без, потрібно підійти якнайретельніше. Адже навіть не дуже страшно, якщо у процесі необхідно щось негайно міняти чи серйозно робити заново. Дуже малоприємне — це інвестувати в будинок всю свою душу, а потім зрозуміти, що вам у ньому погано та некомфортно.

  Тому не потрібно поспішати з вибором. Не треба зачаровуватись красивими фото в каталогах. Краще витратити більше часу, але знайти архітектора, який проектував будинки для вашої території. Переглянути найпопулярніші проекти. Можете навіть поговорити з сусідами, щоб дізнатися, які виникли проблеми у їхньому будинку. Так можете бути впевненими, що передбачили все для життя з комфортом у власному будинку.

  Джерело: happymodern.ru