Сб. Ноя 27th, 2021
  Оздоблення ванної кімнати плиткою. 25 фото. дизайн та декор

  Оздоблення ванної кімнати плиткою. 25 фото. Декор та дизайн

  Оздоблення ванної кімнати плиткою дає можливість досягти двох основних цілей: надати простору красивого вигляду і захистити стіни і підлогу від проникнення вологи. Зараз на ринку оздоблювальних матеріалів представлений багатий вибір кахлю. Пропоновані виробниками варіанти обробки один від одного відрізняються не тільки колористичним рішенням та дизайном, але й виробничою технологією. Бікоттура, монокоттура, мозаїка, керамічний граніт, клінкерна, метлахська, скляна та дзеркальна плитки – ці всі види кахлю ви сьогодні можете зустріти на ринку. Кожен з таких видів плитки має власні параметри. Так, монокоттура, на відміну від бікоттури, дуже міцна, а тому її часто застосовують у підлоговому оздобленні. Мозаїкою зазвичай прикрашають якісь деталі обстановки: стільниці, фартухи меблів.

  У цьому огляді ми хочемо запропонувати вам вибір фото інтер’єрів ванних приміщень з облицюванням із застосуванням плитки. Усі дизайн-проекти були розроблені фахівцями ДК «Фундамент».

  Палітра кольорів оздоблення ванної кімнати

  Якщо подивитися на фото останнього часу, можна переконатися у поширеності такої найсучаснішої дизайнерської ідеї та оздоблення ванних приміщень як застосування світлої бежевої плитки. Цей тренд невипадковий. Бежевий колір, максимально близький до відтінку шкіри, дуже гармонійний в приміщеннях для прийняття водних процедур. Крім світлої кахлі, потрібна також плитка кавових відтінків. А при поєднанні світлої гами з чорним або темно-синім дизайнерам інтер’єру виходить створювати контрасти. Щоб одноколірний інтер’єр здавався набагато красивішим, фахівці поєднуються в одному приміщенні плитки з різними малюнками та фактурами.

  1. Синьо-білий монохром

  На фото: Дизайн ванної кімнати з облицюванням із застосуванням плитки

  Інтер’єр цього туалету з фігурним куванням в обробці підставки під раковину та стелажу пронизаний прованською чарівністю. І такому ефекту ми зобов’язані не тільки дзеркалу в незвичайному багеті, а й самій кахлі. У дизайні та оздобленні ванної кімнати застосовується плитка у синьо-білу смужку. Верхня частина приміщення викладена світлим кахлем «в горошок», який ховає кахельну фактуру під комфортний ситець або милі шпалери на паперовій основі. Інтер’єр близький до традиційного «шахового» монохрому. Винятково як чорний тут застосовується темно-синя гама.

  2. Відтінки капучино в обробці

  На фото: Дизайн ванної в квітах капучіно

  Відтінки капучіно, як і вся кавова гама, — чудове рішення для ремонту та оздоблення ванної кімнати. Адже ця гама асоціюється з ранком, а тому контрастний душ в оточенні подібних відтінків стане найкращим початком дня. У оздобленні ванної кімнати на фото вище поєднується великий кахель з малюнками квітів і популярна зараз мозаїка. В області душової ми можемо також спостерігати однотонне оздоблення. Однак вся плитка, що застосовується, зроблена в одному кольорі, що створює монохромний простір.

  3. Матові сірі відтінки у сантехнічному вузлі

  На фото: Оздоблення туалету матовою плиткою у сірій гамі

  Матова синьо-сіра плитка в обробці ванної кімнати буде виглядати чудово при певному освітленні. Наприклад, у наведеному на фото вище прикладі точкові підсвічування стелі надають стінам певної об’ємності, підкреслюючи їх фактуру. В обробці області з дзеркалом та раковиною застосовується плитка з рельєфною поверхнею, що допомагає намітити межі практичної зони.

  4. Плитка у квітах шампанського

  На фото: Оздоблення ванної кімнати світлою плиткою

  Оздоблення ванної кімнати плиткою відтінку шампанського широко застосовується в дизайн-проектах будинків та квартир у стилі неокласики або стилі Art Deco. Якщо поєднувати в приміщенні матову та глянцеву кахель бежевого кольору, то вийде створити дуже ошатну обстановку свята та урочистостей. У представленому проекті ванної кімнати з кабіною для душу комбінують перламутрова глянсова та візерункова бежева плитки. Візерунки-віньєтки надають композиції інтер’єру класичності. А лакова фактура обробки дозволяє візуально зробити простір більше.

  5. Плитка в чорній гамі

  На фото: Дизайн сучасного туалету з оздобленням плиткою чорного кольору

  Чорний кахель зазвичай застосовується для обробки ванної кімнати в модерністському стилі або в стилі Art Deco. Можна використовувати його лише у великих сантехнічних вузлах. Причому дуже бажано, щоб приміщення при цьому мало ще й вікно. Адже чорний колір здатний візуально зробити менше простір. Сучасний мінімалістичний сантехнічний вузол на фото завдяки темній плитці в обробці набув агресивного «чоловічого» характеру. Розбавити темний монохром допомагають біла консоль, світла фіранка та навіть витягнуте по довжині дзеркало.

  Оздоблення ванної кімнати з кабіною для душу

  Плитці в області душової важливо володіти особливо великою стійкістю до проявів вологи. Необхідно враховувати також, що кахель у даній зоні повинен бути легким у догляді, адже вам доведеться дуже часто прати з нього краплі води. Плитка в ділянці душової може застосовуватися і в обробці інших стін приміщення. Однак буває так, що дизайнери для цієї зони вибирають чудову від головної кахлі, яка стає декоруванням або кольоровим акцентом.

  6. Квітковий малюнок

  На фото: Дизайн ванної кімнати з плиткою з малюнками квітів

  Дизайн ванної кімнати з кабіною для душу на фото має на увазі застосування в обробці чотирьох типів кахлю. Підлога оброблена плиткою з чергуванням коричневий і білих трикутників. Для створення головного фону в інтер’єрі туалету вибрали велику кахель бежевого кольору. Зона душової прикрашена дрібною плиткою з мозаїчним візерунком. Цей же матеріал для облицювання, поряд з мозаїкою, застосовується і в декорі арочної ніші. Завдяки включенню в обробку зеленого візерункового кахлю, інтер’єр придбав трохи марокканського шарму. Оброблені золотистими планками арочні душові двері тільки збільшують даний ефект.

  7. Кришталеві краплі

  На фото: Інтер’єр ванної кімнати з коричневою плиткою

  Кришталеві краплі на непомітних нитках у душовій — це все одно, що зафіксовані макрозйомкою водяні струмені. Такий "водний" декор створює в інтер’єрі цікаві оптичні рішення. Він універсальний, тому що він може застосовуватися буквально в будь-якому сучасному інтер’єрі та навіть у дизайн-проектах у стилях Art Deco та модерн.

  8. Піщана галька та кахель

  На фото: Дизайн найсучаснішої ванної кімнати з кабіною для душу

  Хочете під час прийняття душу відчувати себе гостем океанської лагуни? Тоді прикрасьте область душовою мозаїкою із гальки. У вигляді заміни можна застосовувати також фактурну плитку. Інтер’єр, в якому застосовується галька, виглядає справжнісіньким, набуваючи мотивів екологічного стилю.

  Плитка у ванній кімнаті на мансарді власного будинку

  Ванні на мансардах власного будинку зазвичай схожі не так на сантехнічні вузли, як на затишні домашні кімнати зі шторами, картинами, а часом навіть телевізорами та пуфами для відпочинку. Для того, щоб надати цим просторам прованського шарму, інтер’єрні дизайнери намагаються обійтися мінімумом кахлю. Плиткою може оброблятися лише частина стін. Простір, що залишився, рекомендується просто пофарбувати.

  9. Ванна кімната у білому кольорі

  На фото: Дизайн білого туалету на мансарді власного будинку

  Дизайн ванної кімнати з оздобленням плиткою в білій гамі на мансарді гарного будинку за містом, завдяки квітковому малюнку на кахлі та рослинам у горщиках, набув мотивів екологічного стилю. Підсвічування, спрямоване на похилий стелю, покликане візуально «підняти» його. Напівпрозора фіранка лимонного відтінку вносить у приміщення сонячний настрій.

  10. Популярна плитка в білій гамі під цегляну кладку

  На фото: Дизайн ванної кімнати на мансарді

  А в дизайні цього туалету чітко «чуються» відлуння провансу. Кахель білого кольору, зроблений під цегляну кладку, матові синьо-сірі стіни, кошики плетеного типу для білизни, дерев’яна тумбочка для раковини, біла фіранка на вікні — ці всі елементи обстановки «працюють» на те, щоб нагадати про прованські канікули, зігріті. лагідного сонця.

  Декор у ванній кімнаті, яка оброблена плиткою

  Декор — це те, що надає композиції інтер’єру закінченості, виділяє її стильову приналежність і просто служить прикрасою простору. В інтер’єрі ванної художні функції виконують джерела освітлення, дзеркальні багети, вази та текстиль. Якщо дає можливість простір, можна застосувати декоративні інсталяції і навіть скульптури. Зрозуміло, вибір декоративного оформлення визначається стилем. Так, мінімалізм прагнутиме створити цікаві ефекти за рахунок гри фактур, обмежуючись лише парою-трійкою декоративних елементів. А ось бароко попросить уже фресок, позолоти чи вітражних вставок.

  11. Бра у формі свічників

  На фото: Дизайн неокласичної ванни з облицюванням із застосуванням плитки

  Подібні до свічників бра застосовуються, в основному, для прикраси ванних приміщень, що тяжіють до неокласики. Представлений на фото бежевий інтер’єр з оздобленням мозаїкою є сучасною інтерпретацією на тему класики. Красиві бра-свічники в цьому прикладі доповнені підвісками з кришталю і розташовані в області над раковиною.

  12. Люстра з кришталевими підвісами

  На фото: Дизайн просторої ванної кімнати з кабіною для душу

  Люстра з каскадом із кришталевих крапель часто «супроводжує» інтер’єри на кшталт Art Deco. Ось і дизайн-проект інтер’єру ванної на фото не виняток. Однокольоровий сантехнічний вузол з кабіною для душу оброблений кахлем відтінку шоколаду. У стіновій обробці поєднуються плитки різних фактур, що створює додатковий ефект декору. Люстра, нагадує про краплі води в уповільненій зйомці, створює цікаву світлову гру і, поряд з незвичайним сушаркою для рушників, схожим на інсталяцію в музеї сучасного мистецтва, допомагає надати композиції унікальності.

  13. Декоративна штора

  На фото: Дизайн ванної кімнати зі шторою

  Кімнатна шторка у ванній кімнаті – один з основних трендів у дизайні туалету останнім часом. Текстиль простір робить набагато комфортнішим. В оформленні ванної кімнати на фото світло-зеленій фіранці «вторить» мозаїка в обробці однієї стіни. Таке повторення у кольорі створює єдність.

  14. Кришталеві штори

  На фото: Дизайн ванної кімнати з облицюванням із застосуванням плитки та кришталевими шторами

  Кришталеві штори, поряд із фацетованими дзеркалами, «борються» за право називатися головними елементами інтер’єрів у дусі Art Deco. У ванній кімнаті такі шторки можуть застосовуватися для перегородки або оточувати чашу ванни. Дизайн туалету в дусі Art Deco з подіумом пропонує застосовувати в обробці бежеву мозаїчну плитку, в якій поєднуються глянцеві і матові частини.

  Типи ванн у сучасних сантехнічних вузлах

  Деякі замовники інтер’єрів обходяться у ванній кімнаті у модерністському стилі компактними кабінками для душу. Однак, також, коло людей, які не можуть уявити власне життя без традиційної ванни, досить широке. І виробники сантехніки та меблів для сантехнічних вузлів сьогодні роблять все для того, щоб догодити обом цим категоріям споживачів. Ванни вибираються виходячи з конфігурації, габаритів та образу приміщення. Так, у маленьких сантехнічних вузлах часто можна зустріти моделі кутового типу, що допомагають заощадити простір. У великих ванних приміщеннях, ванна, навпаки, часто монтується у центрі приміщення.

  15. Ванна на лапках

  На фото: Дизайн туалету з ванною на лапках

  Ванни на золотистих «левових» лапках досить давно перестали бути аксесуаром винятково ампірних інтер’єрів. Їх застосовують у вінтажних та традиційних сантехнічних вузлах. Якщо ви бажаєте придбати таку ванну, то в оздоблення приміщення можна буде включити дзеркально-глянцеву мозаїчну плитку.

  16. Ванна кутової форми

  На фото: Дизайн туалету з облицюванням із застосуванням плитки та кутової ванної

  Ванни кутового типу, завдяки своїй конфігурації, займають дуже мало місця. Вони дуже часто застосовуються в інтер’єрах квартир у модерністському стилі. Обтічні форми подібних моделей кутового типу обіцяють вам безпеку прийняття водних процедур. Через відсутність кутів із гострими кінцями такі ванни часто рекомендують для дитячих сантехнічних вузлів.

  17. Ванна на подіумі з сходами

  На фото: Дизайн ванної кімнати з подіумом та облицюванням із застосуванням плитки

  Купель, вбудована в подіум зі сходами, перетворить звичайний сантехнічний вузол у квартирі в місті на президентський номер п’ятизіркового готелю. Для оздоблювальних робіт даною ванною дуже широко застосовується мозаїка. Представлений сантехнічний вузол був прикрашений фігурними поручнями. В оздобленні сходів піднесення комбінують коричнева та бежева плитка. Мозаїка відтінку шоколаду повторюється в обробці вбудованих ніш.

  18. Ванна з подіумом в еркері

  На фото: Дизайн ванної кімнати з подіумом в еркері

  Ванні приміщення з еркером можна спроектувати та здійснити в інтер’єрі красивих сьогоднішніх житлових приміщень у дорогих ЖК чи будинках за містом. В еркерній області туалету можна поставити крісла і навіть кушетку з трельяжем, перетворивши таким чином сантехнічний вузол на будуар. Однак у сантехнічному вузлі на фото дизайнери обладнали в еркері подіум із ванною. Це дасть можливість приймати ванну, захоплюючись панорамними видами, що відкриваються із трьох вікон. Для оздоблювальних робіт піднесення тут застосовується все та ж мозаїка кавового відтінку.

  19. Ванна на дерев’яній підставці посередині кімнати

  На фото: Дизайн туалету з ванною на підставці

  Сучасна ванна обтічної та трохи витягнутої овальної форми – ідеальне інтер’єрне рішення туалету у сьогоднішньому чи лофтовому стилі. Її можна поставити на невисоку дерев’яну підставку хоч у самому центрі приміщення. Саме так і вчинили дизайнери ДК «Фундамент» при інтер’єрній роботі на фото. Для оздоблювальних робіт туалету у цьому прикладі застосовується велика плитка з фактурою, близькою до бетону. Такий матеріал для облицювання є прекрасним для оформлення ванної кімнати в індустріальному стилі.

  20. Вбудована ванна з вітражем

  На фото: Дизайн туалету із вбудованою ванною

  Достоїнство вбудованої ванни полягає в тому, що вона займає мало місця, якщо порівнювати з острівними моделями. В основному, така модель має традиційну шторку або прозору відкатну перегородку. Але в нашому прикладі дизайнери оформили вбудовану ванну арочним вітражем, який привніс у простір трохи східних ноток.

  Плиткові види для оздоблювальних робіт ванної кімнати та туалету

  Під час створення інтер’єру ванної кімнати плитка може застосовуватися для обробки:

  • стін;
  • стелі;
  • підлоги;
  • сходинок піднесення з ванною;
  • меблів.

  Залежно від того, яку саме поверхню ви хочете обкласти кахлем, залежить підбір плитки. Зрозуміло, багато визначається і обраним стилем.

  21. Великий кахель та плитка під цегляну кладку

  На фото: Проект ванної кімнати з великою плиткою

  Комбінування великої прямокутної кахлі з фактурою і дрібної плитки, стилізованої під цегельну кладку, — просте рішення для абсолютно різного дизайну інтер’єру туалету в квартирі в місті або мінімалістичному будинку. Оздоблення такого типу дає можливість отримати дуже легкий варіант індустріального лофта.

  22. Фітоморфний орнамент

  На фото: Ванна кімната з плиткою з рослинним візерунком

  Вставки із золотистої плитки з чорним рослинним візерунком хороші в сучасній класиці та в Art Deco. А як головний матеріал для обробки можна застосовувати великий кахель бежевого кольору з розлученнями.

  23. Плитка у формі шестигранника

  На фото: Інтер’єр ванної кімнати з оздобленням ромбічної плитки

  Кахель у формі шестигранника нагадує стільники та мозаїку дитячого калейдоскопу. У дизайні цієї ванної кімнати подібна плитка захоплює підлогова частина, поступаючись тим місцем дерев’яному паркету.

  24. Плитка з трафаретними малюнками

  На фото: Оздоблення ванної кімнати плиткою з трафаретами

  Змінити інтер’єр дитячого туалету можна за допомогою малюнків, які найлегше виконати трафаретом. У цьому чорно-бежевому сантехнічному вузлі в дусі Art Deco градус строгості простору сильно знижується завдяки маленьким силуетам собак.

  25. Кахель із хвилеподібними візерунками

  На фото: Дизайн бежевого туалету

  Кахель з хвилеподібним малюнком, в якому змінюються матові та поверхні із дзеркала, — ідеальне інтер’єрне рішення туалету в дусі Art Deco. Такий матеріал для облицювання можна поєднувати з мозаїкою.

  Оздоблення ванної кімнати плиткою вимагає участі цілої команди дизайнерів професіоналів та ремонту. ДК «Фундамент» може виконати для вас повний робочий спектр з квартирного ремонту та будинків «під ключ». Облицювання із застосуванням плитки ванної кімнати ми проводимо лише після розробки та погодження із замовниками дизайн-проекту. Наша фірма виконує повну комплектацію об’єктів, а тому ми завжди готові посприяти вам у виборі відповідного кахлю.

  Джерело: remont-f.ru

  Дизайн плитки для ванної кімнати: розміри, колір, новинки, фото, комбінування, розкладка

  Ванна кімната це місце для проведення процедур, пов’язаних з гігієною. Це приміщення не треба ставити напоказ перед гостями. Даний факт дає можливість виконати інтер’єр кімнати, не озираючись на загальний квартирний дизайн.

  Незважаючи на те, що ванна кімната є додатковим приміщенням, важливо обробити обстановку відповідним сучасним трендам способом. Акцентовану увагу при формуванні дизайну необхідно подивитися дуже уважно на функціональність щоденного застосування.

  Ідеї ​​для комбінування плитки у ванній кімнаті

  1. В оформленні ванної кімнати мають домінувати відтінки світлих кольорів. У комбінуванні з чудовим освітленням це додасть кімнаті оптичного ефекту об’єму.
  2. У кімнаті має бути чисто та світло. Домогтися такого результату можна за допомогою монтажу основної лампи та пристінкового освітлення. При виконанні дизайну необхідно заздалегідь подбати про якісне надходження світла в тематичних зонах (кабінка для душу, раковина, ряд настінних шаф).
  3. У сьогоднішньому інтер’єрі ванної кімнати дизайнери сьогодні наполегливо радять використовувати універсальні меблі. Наприклад, настінне дзеркало вважається водночас дверцятами навісної шафи.
  4. Якщо ванна кімната з’єднана із сантехнічним вузлом, рекомендується поставити підвісний унітаз. Це дасть змогу заощадити порожній простір.

  • Панелі із пластику дуже популярні на ринку матеріалів для оздоблення. До плюсів товару належить:
  • широкий асортимент кольорів та форм;
  • легкість монтажу;
  • довговічність та легкість обслуговування.

  З мінусів панелей можна відзначити низьку пожежо-безпеку (горючий матеріал) та схильність до впливів механіки.

  • тривале висихання фарби;
  • небажаність застосування у приміщеннях з високою вологою;
  • стіни повинні бути абсолютно рівними, без тріщин та інших штукатурних дефектів.

  • можуть відстати під час роботи через велику вологість;
  • після обробки видно нерівності обклеєної поверхні.

  • невелика ціна;
  • різноманітність кольорів;
  • забруднення легко можна видалити вологою ганчіркою.

  • найтонша структура матеріалу не приховає нерівності поверхні;
  • не рекомендується Приклеювати у приміщеннях з високою вологою.

  • велика ціна;
  • для монтажу потрібно запросити спеціалістів.

  Плитка як варіант інтер’єрні оздоблення

  • можливість використовувати матеріал у приміщеннях з високою вологою;
  • високий експлуатаційний термін;
  • легкість монтажу та майбутнього обслуговування.

  Плитка на поверхню стін у приміщення ванної фіксується за допомогою спеціального клею. Також можна встановлювати матеріал для облицювання на заздалегідь встановлену решетування.

  Перед обробкою ванної кімнати плиткою необхідно визначитися з розмірами та текстурою матеріалу для обробки. Товар випускається у вигляді блоків із різними розмірами. Велика плитка чудово підходить для оздоблювальних робіт ванної кімнати. Її можна застосовувати і у невеликих приміщеннях, комбінуючи з плиткою невеликого розміру у вигляді мозаїки.

  На ринку оздоблювальних матеріалів дуже популярні моделі плиток з ефектом глянцю. Цей виріб створить гарний ефект дзеркала у приміщенні. Плиткова поверхня візуально збільшить простір кімнати.

  Стиль у тематиці класицизму оздоблення

  На даний час є дуже багато стилів плитки у ванній кімнаті. Дуже популярний звичайний варіант обробки.

  Він передбачає застосування світлих кольорів інтер’єру. У класиці застосовується принцип симетричності меблів та інтер’єрних предметів. В обробці присутні лише високої якості матеріали та чудове освітлення.

  Плитка на стінку ванної

  Варіанти розкладки плитки в інтер’єрі ванної кімнати залежать від власних бажань. Можна підібрати суцільний або мозаїчний тип монтажу. Фото дизайну плитки для ванної кімнати відображає всі особливості інтер’єру кімнати. Для досягнення максимального естетичного комфорту та краси під час робіт необхідно слідувати порадам фахівців:

  • до походу в магазин необхідно визначити стиль та колір майбутньої обробки;
  • перед придбанням матеріалу переконайтеся, що всі плитки належать до однієї партії;
  • під час наклеювання керамічних плит необхідно заздалегідь приготувати стінку (прибрати тріщини, виконати решетування);
  • при наклеюванні плиток з візерунками чи мозаїкою необхідно обов’язково виконувати черговість монтажу;
  • після того, як провели монтажні роботи плиток, слід прикріпити декоративну плінтусу, щоб сховати можливі помилки установки.

  Плитка для підлоги у ванній кімнаті

  Матеріал можна застосовувати і як підлогове оздоблення. Плитка ванної кімнати у модерністському стилі добре виглядає на різних поверхнях. Плитка для підлоги в приміщення ванної ставиться після попереднього вирівнювання підлоги і створення стяжки.

  Обов’язковий момент: кераміка вважається холодним матеріалом. Для комфортного застосування ванної кімнати з плиткою для підлоги на поверхню краще настелити килим.

  Плитка для невеликої ванної

  Дизайн плитки для ванної невеликого розміру вибирається так, щоб надати приміщенню оптичного ефекту великих розмірів.

  Для цього застосовують матеріал світлого кольору. Чудовим варіантом буде монтаж плитки з ефектом дзеркала. Також можна поєднувати велику текстуру з плитками невеликого розміру. Це додасть приміщенню сучасного вигляду таємничої мозаїки.

  Плитка для ванної з душовою

  Під час вибору дизайну плитки для ванної кімнати з кабіною для душу рекомендується звертати увагу на комбінований інтер’єр.

  Зони з високою вологою краще обробити керамікою (біля кабіни для душу та раковини). Іншу частину приміщення можна прикрашати шпалерами на рідкій основі або структурною штукатуркою.

  Плитка для з’єднаної ванної кімнати

  Дизайн плитки у ванній кімнаті, з’єднаній з туалетом, має на увазі створення ефекту зорового збільшення приміщення.

  Для цього можна використовувати велику облицювальну плитку. У зв’язку з наявністю важкодоступних місць повсюдно використовують велику плитку та матеріали справжнього походження. До них відноситься, наприклад, мармур і натуральний камінь.

  Ремонт плитки у ванній

  Незважаючи на надійність і довговічність матеріалу, з’являється потреба заміни плиток у ванній кімнаті. Ремонт плитки у ванній кімнаті потрібен, якщо поверхня має відколи і тріщини.

  Джерело: stroitelstvo.expert