Сб. Ноя 27th, 2021

  10 ідей для прикраси вітальні у «сільському» стилі, натхненні затишними будиночками в горах

  Інтер’єр будинку за містом — “сільський” декор відрізняється застосуванням природних матеріалів та оздоблення та дуже теплою та гостинною атмосферою. Це стиль, який підходить для різних просторів, але тим більше для тієї частини будинку, де ви приймаєте гостей. «Сільська» гостьова може бути напрочуд затишним простором. Існує безліч варіантів, як створити подібний дизайн. Важливі елементи сільського декору включають каміни, підлоги з дерева, відкриті балки, природні кольори та важкі меблеві предмети.

  Це сільський будинок, спроектований Ларою Валлес із Space Stage. Він знаходиться посеред лісу в Іспанії. Ремонт цього місця зайняв кілька років. Дизайнер хотів, щоб воно виглядало також чудово, як зроблений з колод сільський будиночок. Обшиті панелями з дерева стіни, стелі та підлоги відіграють головну роль в інтер’єрі.

  Розташований в Хайлендс, Північна Кароліна, цей дерев’яний будинок з сендвіч-панелей має вражаюче велику стелю. Ця особливість дозволила каміну з каменю стати точкою фокусу цієї сільської вітальні. Будинок був сконструйований компанією RMT Architects. Гостьова має відкрите планування. Простір включає в себе зону обіду, а також комфортний альков. В інтер’єрному дизайні акцент виконаний на природні матеріали, наприклад дерево та камінь, та на теплому м’якому освітленні.

  Одна з найбільш чудових речей у зробленому з колод будиночку – це те, що він має «грубий» характер, проте це врівноважується теплим і привітним інтер’єром. Такий варіант, розроблений компанією TruLinea Architects у партнерстві зі Studio Frank – чудовий приклад цього. Цей будиночок розміщений у Теллуріді, штат Колорадо. Його дизайн поєднує деревину та сталь з великою кількістю інших матеріалів. Результат дуже надихає.

  Ще одна унікальна річ, яка робить сільські будинки настільки вражаючими – такий стиль дає можливість навіть нещодавно збудованій будівлі виглядати так, ніби вона існує вже цілу вічність. Хорошим прикладом вважається цей будиночок біля озера, спроектований та побудований Lands End Development у північній Міннесоті. Він був спеціально виконаний, щоб виглядати пошарпаним часом. Ви можете побачити, що в процесі створення цієї вітальні відверто було застосовано перероблену деревину. У комбінуванні з важким каміном з каменю та коричневими шкіряними меблями це надає приміщенню чарівного вигляду.

  Зрозуміло, річ не тільки у застосовуваних матеріалах. Важливо зробити комфортну обстановку. Це можна зробити, приносячи колір у простір. Подивіться на цей чудовий проект, розроблений JLF Associates у партнерстві з Grace Home Design. Він знаходиться в штаті Вайомінг. В оформленні вітальні комбінують класичні та сучасні деталі. Це комбінування створює дуже затишну атмосферу.

  Десь у Французьких Альпах знаходиться цей чудовий маленький будиночок. Вікна великих розмірів та чудовий вигляд, великі стелі, комфортні дивани та крісла, камін. Будинок практично повністю обшитий деревом. Господар доручив Lionel Jadot прикрасити це місце та зберегти чарівність лісових будиночків 1870-х.

  Цей пляжний будиночок 1920-х років має камін з каменю, стіни з дерева та функціональні меблі. Одна з речей, яка робить цю кімнату для гостей у стилі кантрі такою чарівною та затишною – це полиці для книг. Вони обрамляють двері та вікна та змінюють атмосферу. Будиночок був відремонтований за планом Rocky Rochon Design та архітектора Stephen Sullivan і знаходиться на острові Оркас у Вашингтоні.

  Багато будиночків здаються трохи закритими і мають довше маленькі вікна. Але не варто розглядати це як недолік. Далі маленькі вікна можуть створити дуже комфортний вигляд. До вас може виникнути таке почуття і в сільському будиночку, який «відкривається» обстановці, що знаходиться навколо, і привітно впускає зовнішній світ у кімнату для гостей. Наприклад, будиночок спроектований архітектором Dennis E. Zirbel в Тракі, Каліфорнія. Цей двоповерховий будиночок збудований із переробленої деревини.

  Велика стеля може мати неабияке значення. І це навіть не питання стилю. Це елемент, який допоможе будь-якому простору виглядати вражаюче. Беріть, наприклад, цю сільську кімнату для гостей зі стелями подвійної висоти. Будиночок знаходиться на самоті серед гарних гір. Він сконструйований берлінськими архітекторами у партнерстві з Лізою Каннінг. Велика стеля і вікна на всю висоту відкривають вигляд і роблять простір ширшим. Деревина, камінь і природні кольори, що застосовуються в інтер’єрі, створюють дуже гостинну і приємну атмосферу.

  Цей готель розташовано в Martis Camp в Тракі, штат Каліфорнія. У гірського будиночка точно є шарм. Вітальня в собі включає великий камін з каменю, застарілі крісла. М’який килим пов’язує всі декоративні елементи у єдиний ансамбль. Будинок був сконструйований Kelly Stone Architects. У ньому чотири спальні та кухня великого розміру «для шеф-кухаря». Дуже великі вікна впускають багато сонячного світла та відкривають із вітальні панорамний вигляд. Великі цільноскляні двері забезпечують плавний перехід між зовнішнім та внутрішнім просторами.

  Джерело: stilvdome.ru

  Гостьова в стилі кантрі — дух спокою та умиротворення

  Інтер’єрний дизайн знає чимало стилів, що мають багато національних різновидів. Гостьова в стилі кантрі на власні очі показує все багатство втілень цього звичайного, але дуже виразного стилю.

  Стиль кантрі виконує в собі затишок, комфорт та спокій

  Відмінні риси стилю кантрі

  Вражаюче, але історія стилю кантрі походить від оздоблення сільських заміських будинків «старої доброї Англії». Власне там сформувалися уявлення про комфорт сільського житла, головні стилістичні прикмети: традиціоналізм, економія, консерватизм.

  Цікаво! З поширенням стилю кантрі по всьому світу з’явилися його незліченні державні варіації, а урбанізація та запеклий життєвий темп лише сприяли зростанню популярності цього комфортабельного та умиротвореного стилю.

  Зараз стиль кантрі став Не менш популярним серед господарів звичайних квартир у місті

  Можна відзначити загальні та державні особливості стилю кантрі.

  До загальних особливостей відносяться:

  • природність та простота;
  • еклектичність;
  • ностальгійність;
  • вплив народного декоративно-ужиткового мистецтва, різних промислів;
  • застосування лише природних матеріалів: дерева, каменю, текстилю із справжніх тканин, кованого заліза, шкіри, кераміки;
  • витривалі меблі грубих форм;
  • найпростіше оздоблення природних кольорів;
  • застосування аксесуарів роботи зробленої руками.

  У гостьовій кантрі часто можна помітити предмети декору з державним колоритом

  За порівняно недовгу історію стилю кантрі вже склалося чимало його самобутніх національних варіантів. Розглянемо особливості дуже цікавих із них.

  Американське кантрі

  Яскравий і досить відомий стиль американського кантрі (якщо якщо перекласти з англійської означає «сільський») має дуже багато джерел. На нього вплинули традиції культур великої кількості народів, які сформували разючу спільність під назвою «американський народ».

  Гостьова в американському сільському стилі

  В одязі американського будинку є компоненти мистецтва народів індіанців, африканців, гавайців, ескімосів, мексиканців і, зрозуміло, архітектурні та традиції культур європейських народів, в першу чергу, англійців.

  Загалом для інтер’єру, оформленого на кшталт американського кантрі, характерні:

  • простота;
  • функціоналізм;
  • правильність;
  • звичайні меблі грубі чотирикутні форми;
  • дерев’яна, покрита домотканими половиками, підлога;
  • наявність предметів індіанських промислів: кераміка, різьблення по кістці та дереву, плетені вироби, текстиль з індіанською тематикою та покривала у техніці пэчворк;

  Завжди цікаво виглядають в інтер’єрі декоративні предмети з історією

  • аксесуари, що відсилають до образів Дикого Заходу: вуздечки, стремена, підкови, колекції холодної та вогнепальної зброї на поверхні стін, шкіри та опудала тварин;
  • речі кінця дев’ятнадцятого століття: літографії зі сценами полювання, грамофон, механічне піаніно, машина для швейних робіт Зінгера та інші прикмети промислової революції позаминулого століття.

  Ідеально підійде у дизайн американського кантрі машинка для швейних робіт Зінгера

  Скандинавське кантрі

  Останні роки стає популярною скандинавське кантрі. До Скандинавії як правило відносять не тільки Норвегію, Фінляндію і Швецію, що знаходяться на Скандинавському півострові, але і Данію, Ісландії та Фарерські острови. Їх поєднує спільність історії та культури, а зараз і цікаве явище у світі інтер’єрного дизайну – скандинавський стиль кантрі.

  Скандинавський стиль вважається досить популярним дизайнерським напрямком

  Культура скандинавських країн цікава тим, що в ній незвичайно поєднуються архаїчні та прогресивні явища. Вона формувалася на віддаленні від центральної та південної Європи, за рахунок чого на неї не вплинула спадщина давнини. Зі всіх мистецтв найбільше значення мала архітектура.

  Скандинавська гостьова — це завжди світлий та дуже комфортний простір

  Більшість країн регіону є протестантськими, що багато в чому пояснює властивий для скандинавської культури аскетизм.

  Оздоблення скандинавського будинку виділяє:

  • безліч дерева. Класично скандинавські будинки будувалися лише з деревини, прикрашалися різьбленням із рослинними, тваринами та геометричними мотивами;
  • функціональність;
  • просторість та достаток світла;
  • демократичність, увага до всіх домочадців. Дуже часто одне з найбільших приміщень у будинку – дитяче;
  • загальна затишна обстановка та комфорт;

  Оригінально і одночасно комфортно виглядають найтрадиційніші предмети, якщо вони виконані або прикрашені деревом

  • дерев’яне облицювання стін в комбінуванні з рівною поверхнею меблів з дерева;
  • застосування цих тканин;
  • приглушена палітра кольорів;
  • присутність в інтер’єрі прозорого скла та кераміки з блакитним, кобальтовим розписом;
  • реалізація філософії «більше гарних речей для будь-якого дня».

  Інтер’єр у скандинавському стилі дає можливість поєднувати як звичайні меблі грубої роботи, так і авторські

  Французький кантрі

  Цей різновид стилю кантрі став називатися від південної провінції Франції, що знаходиться на Середземноморському узбережжі. Вперше стиль заявив про себе на Всесвітній виставці в Парижі 1900 року і досить швидко увійшов у моду.

  Природна добродушність провінції Прованс, знамениті лавандові поля, соняшники та прянощі знайшли відображення у цьому яскравому та життєрадісному стилі. У ньому є вся велич фарб неба та моря на тлі скель, зелень гаїв оливок, свіжість свіжого морського вітру.

  Квітковий декор — візитівка прованс стилю

  Для прованс стилю характерні:

  • натуральна палітра кольорів, в якій переважають теракотовий, червоний, білий, жовтий, блакитний, лавандовий кольори;
  • ефект фарби, що вигоріла на сонці;
  • друк старовини на всіх речах: потерті та потріскані поверхні, нерівні стінки, меблі штучно зістарені;
  • дерев’яні стельові балки;

  Інтер’єр у прованс стилі

  • плитка із кераміки на підлозі;
  • природний камінь лежить на поверхні стін;
  • дерев’яні віконниці на вікна;
  • меблі з кованими елементами;
  • меблі, сплетені з лози;
  • квітковий декор, живі та сухі квіти в домашньому інтер’єрі;
  • наявність у одязі дуже великих гарбузів;
  • кераміка роботи зробленої руками з яскравим малюнком.

  Російський стиль

  «Російський стиль» в інтер’єрному дизайні – явище недавнє, можна сказати, що тільки формується. Проте вже зараз можна назвати його особливості:

  • комбінування стилістики російської хати з компонентами давньоруської архітектурної майстерності;
  • достаток дерева в інтер’єрі;
  • меблі з масиву деревини чотирикутних форм: лавки, лавки, скрині;
  • посуд із дерева;

  Гостьова, поєднана з кухнею

  • горщики з глини роботи, зробленої руками;
  • текстиль із яскравим малюнком, вишивка;
  • покриті візерунками стіни та інтер’єрні атрибути;
  • гарне різьблення по дереву;
  • вироби народних промислів: «золота хохлома», продукція з Гжелі, Палеха, жостовські таці, павлопосадські хустки, вологодське мереживо;
  • російські народні іграшки та обереги: Абашевська, Каргопольська, Богородська, Філімонівська та Димківська іграшка, матрьошки, свистульки, Птах щастя, лялька;

  Цікаво виглядають в інтер’єрі предмети народного промислу

  • велике застосування оздоблювальних тканин меблів, оздоблення інтер’єрів;
  • декоративне обрамлення дверних та віконних отворів;
  • клаптеве рукоділля;
  • яскраві та красиві керамічні кахлі;
  • вироби з берести.

  Дизайн вітальні в стилі кантрі

  Як можна помітити, гостьова в стилі кантрі (фото на власні очі це показує) – широкий майданчик для створення виразних та цікавих інтер’єрів, затишних і спокійних, з легким серпанком ностальгії за минулими часами. Головна її особливість — вона вражаюче комфортна і сприяє приємному дозвіллю з дорогими серцю людьми.

  Оздоблення

  Властиві кантрі-стилю навмисна грубуватість і шорсткість пом’якшуються в гостьовій м’якості меблів та килимів, «ламповим» освітленням.

  Для стилю кантрі властиві справжні матеріали для оздоблення

  Важливо! При оформленні вітальні у стилі кантрі слід дотримуватися наступних принципів:

  • з одним відтінком (краще біла) стеля з балками з дерева;
  • відштукатурені або пофарбовані поверхні стін приємних природних кольорів. Можна застосовувати шпалери з візерунками із квітів;
  • дерев’яна або кам’яна підлога. Також доречна плитка з кераміки.

  Порада! Щоб підлога була тепла, її можна застелити домотканими половиками або килимами роботи зробленої руками.

  Щоб створити ілюзію справжнього будиночка на селі, на поверхні стелі розміщують балки з дерева

  Палітра кольорів

  Гостьова в стилі кантрі оформляється із застосуванням природної та теплої палітри кольорів. У ній переважають такі кольори та відтінки:

  • весь спектр коричневого кольору;
  • білі відтінки;
  • кремовий;
  • бежевий;
  • ніжно-зелений;
  • блакитний.

  Під час створення інтер’єру вітальні в стилі кантрі застосовують теплі та світлі кольори

  Вибір палітри кольорів для вітальні залежить високою мірою від того, якому різновиду стилю кантрі ви віддали перевагу.

  Інтер’єрні атрибути та декору

  Меблі в гостьовій можуть бути дерев’яними і плетеними.

  На замітку! Для оббивки м’яких меблів застосовуються справжні тканини з рослинним, геометричним чи етнічним орнаментами.

  Меблі, сплетені з лози в інтер’єрі

  Меблева форма часто прямокутна, а вона сама повинна робити враження добротності та старовини.

  Столи, стелажі, настінні полички та етажерки можна красиво оформити гарними в’язаними серветками. Штори повинні бути легкими, зробленими з бавовни, льону та інших справжніх тканин. На них чудово виглядає вишивка з етнічними мотивами.

  До найвиразніших аксесуарів, доречних у гостьовій, необхідно віднести:

  • вишиті подушки дивана;
  • фотографії сім’ї у межах;
  • живі та сухі квіти у вазах;
  • вироби в кутому стилі;
  • вироби роботи зробленої руками;
  • вироби народних промислів.

  Світильники з кування якнайкраще підходять для стилю кантрі

  Для освітлення застосовуються всі різновиди джерел освітлення, основне – щоб вони створювали м’яке непомітне світло.

  Гостьова в стилі кантрі добре походить всім тим, хто цінує в інтер’єрі застосування природних матеріалів та аксесуарів роботи зробленої руками, простоту та затишність обстановки, тиху та спокійну обстановку.

  Джерело: comfortoria.ru

  Сільський будинок: правильне інтер’єрне оформлення

  Придбання чи будівництво будиночка в селі вважається мрією багатьох жителів мегаполісу. Свіже повітря, відсутність шуму від транспорту, і ще можливість обзавестися просторим «палацом» змушують багатьох мешканців квартир розлучитися зі своїми квадратними метрами у висотках.

  Але, крім хороших якостей, така житлова площа в селі має і власні мінуси, наприклад, погані дороги, відсутність газопостачання, віддаленість від постійного робочого місця. Але ці мінуси властиві абсолютно не кожному селищу, можна підібрати передмістя, де є всі комунікації, на дорогах устелений асфальт, а до роботи в місті рукою подати.

  Якщо вже вирішили збудувати дачне житло, постає питання, в якому стильовому рішенні його оформити. Дизайнери професіонали та архітектори завжди готові запропонувати вам багато хороших рішень, наприклад, дизайн старого будиночка в селі з піччю – дешево та незвичайно. Вибрати можна будь-який план будинку за містом, і воно не завжди має бути в російському стилі, є ще багато напрямків, які підійдуть для оформлення будиночка в селі.

  Головні стилі, які підходять для будиночка в селі

  Серед різноманітності рішень стилю для дому за містом, дуже часто дизайнерам доводиться мати справу з подібними напрямками, як кантрі. Це сільський стиль у дизайні будинку за містом, яке зі свого боку ділиться на випереджені підвиди:

  • Французький прованс;
  • Швейцарський шале;
  • Англійська кантрі;
  • Американський фармхаус;
  • Російська сільська.

  Кантрі стиль надзвичайно різноманітний, тому що в будь-якій країні є власні державні особливості сільської стилістики. У сільському стилі відображаються тонкощі культури, життєвого стилю, кліматичних та природних особливостей. Палітра квітів сільського стилю в будь-якій країні власна, вона несе відтінки природи, що знаходиться навколо, у різних її проявах.

  Деякі деталі будинку в сільському стилі начебто можуть здатися трохи грубуватими, проте при правильно підібраному інтер’єрі приміщення навіть балки стелі, що вільно виступають, будуть виглядати абсолютно логічно. Слово «кантрі» в перекладі означає село, завдяки цьому стилю властиві різні старі сільські інтер’єрні атрибути, достаток текстилю в комбінуванні з матеріалами від природи, які застосовуються при будівництві будинку та в обробці.

  Також часто сільські будинки оформляють у середземноморському та японському стилях.

  Французький прованс

  Французький кантрі в інтер’єрах сільських будинків набув величезної популярності за власну легкість, достаток світла в приміщеннях та романтику, яка вимальовується в обстановці будинку старовинними меблями та декором текстилем з легкими принтами з квітковим малюнком. Стиль прованс ідеально поєднує сільську простоту і французьку розкіш.

  На Французькому півдні є однойменний регіон, від якого і сталася назва провансу стилю. Художники з усього міна з’їжджалися туди протягом кількох століть, щоб зобразити повну яскраву фарбу природу Провансу.

  Безкраї лавандові поля, виноградники, квітуча природа, синє море і яскраве сонце – все це посприяло появі затишного, світлого, по-максимуму наближеного до натуральності і навіть запашного, за рахунок великої кількості квітів у приміщеннях прованс стилю.

  Лінії, відмінні французькому кантрі-стилю, криються в конкретній гамі кольорів, різноманітті світла і не тільки.

  Світлі кімнати. Прованському стилю характерні вікна великих розмірів на підлогу, які пропускають багато світла в кімнати. Також застосовують декоративні стельові плінтуси, які поділяють склопакет вікна на секції, таким чином максимально наближаючи його зовнішній вигляд до французького.

  Палітра кольорів. Стіни, підлоги та стелі в будинку мають бути світлими. Застосовують білий, бежевий, пісочний, кремовий, молочний. Також активно використовують приглушені зелені відтінки, блакитного, бірюзового, лавандового.

  Облицювання стін. У будинках, оформлених у прованс стилі, для стінового оздоблення зазвичай застосовують штукатурку або дошку з дерева, іноді стіни фарбують. Шпалери використовуються нечасто і лише з дрібним квітковим малюнком.

  Підлога. Для покриття для підлоги застосовують дошки з дерева, пофарбовані в білий або сірий колір. Дуже популярні теракотові плити зі зрізаними кутами або сколами по краєчках.

  Стеля. Головна особливість – наявність балок з дерева на поверхні стелі або ліплення, все це має виглядати старо, потерто.

  Меблі. Згідно з прованським стилем, меблі в будинку повинні бути тільки з натурального матеріалу. Зазвичай це дерев’яний масив або плетені екземпляри з ротанга або тростини. Меблі повинні бути потертими, мати сколи і тріщини. Для фарбування меблів залучаються дизайнери. Стиль прованс також передбачає наявність меблів з кування – кавові столики, лавочки, столи та стільці.

  Щоб оздоблення приміщень максимально відповідало прованському стилю, рекомендується застосовувати в інтер’єрі предмети роботи зробленої руками та старовинні вироби – посуд з порцеляни, різні фігурки, старі вази та кашпо. Важливою особливістю прованс стилю вважається застосування текстилю – легкий світлий тюль із квітковим малюнком або напівпрозорий, багато подушок, покривал, мереживних серветок.

  Багато кольорів – Основна особливість провансу стилю. У будинку мають бути скрізь розставлені екібани, зелені рослини в кашпо та квітучі букети у вазонах, що пахнуть приємними ароматами польових квітів.

  Швейцарський шале

  Напрямок у будівництві будинків за містом в альпійському стилі з’явився в районах, де є гори Швейцарії. Сільський будинок у цьому стильовому рішенні відрізняється звичайністю та натуральністю. Для будівництва, в основному, використовується справжня деревина, переважно брус із сибірської модрини.

  Основною характерною особливістю будинку в альпійському стилі вважається широкий щипцевий дах, для оформлення простору всередині також застосовують дерево. Стельові балки не приховують під обшивку, обкладають стіни погано обробленою дошкою або штучно зістарюють її. Підлоги теж роблять дерев’яними, але не фарбують їх, залишають як є.

  Наявність каміна у будинку – характерна риса інтер’єру в альпійському стилі. Камін обов’язково має бути фанерований справжнім каменем.

  Всі інтер’єрні предмети здаються міцними, стійкими, важкими, надійними. Саме ці принципи альпійського стилю зробили його таким популярним під час оформлення будинків за містом.

  Особливості інтер’єрного оформлення в альпійському стилі полягають у конкретному кольоровому кольорі, меблів та декорі.

  Палітра кольорів. Інтер’єрне оформлення у швейцарському сільському стилі передбачає наявність натуральних відтінків кольорів:

  • темно коричневий;
  • ванільний;
  • кремовий;
  • шоколадний;
  • теракотовий;
  • охра;
  • цегляний;
  • карамельний.

  Меблі. Має бути масивна, зістарена грубувата. Але гостьові часто обставляють простими шкіряними меблями.

  Електричне освітлення. Дизайнери при оформленні будиночка в селі в альпійському стилі застосовують важкі важкі торшери. Плюс до всього вітається достаток кованих свічників зі свічками.

  Декор. Стінки будинку прикрашають старовинними картинами, скрізь вивішують пучки засушених трав. Для декору приміщень також використовується сільська вишивка, глиняні та вироби в кованому стилі, будь-які предмети, пов’язані з полюванням – шкури звірів, оленячі роги.

  У будинках, що оформлюються в альпійському стилі, не застосовують пластик, хромований метал, химерну фурнітуру. Вікна з пвх тут не доречні, проте якщо ви все ж таки підібрали їх, то рама повинна імітувати деревину. Замість чудернацьких завіс застосовують венеціанські жалюзі або штори зі справжньої тканини, не пофарбованої.

  Англійська кантрі

  Сільський будинок у пейзажному стилі має в основному 2 поверхи, великі сегментовані вікна та фундамент на дуже невисокому рівні. Характерною рисою пейзажного стилю є досить невисокі приміщення горища.

  Дизайн будиночка в селі всередині складається з дорогих меблів з дерева кольору червоного дерева або вишні. Вітаються важкі шафи для книг, секретери, столи, м’які меблі з обшивкою з тканини в квіточку або клітку, також дозволяється обшивка зі шкіри.

  Невід’ємним атрибутом, як і в альпійському стилі, вважається великий та важкий камін із каменю.

  Англійська кантрі має схожість і з прованським стилем – достаток текстилю: завіси, подушки, скатертини, пледи, килимки з орнаментом.

  У вигляді декору застосовують фігурки з порцеляни, великі картини з пейзажами, атрибути полювання – рушниці, шкіри тварин.

  Російський стиль кантрі

  На Русі будувалися дерев’яні хати, тому сучасний будинок за містом у даному стильовому рішенні може бути зроблений із застосуванням колод чи бруса. Як було в старих російських хатах, кроквяні системи та стельові балки залишають відкритими. Підлоги виробляють із зістарених штучно дощок.

  Важливим елементом будинку за містом у російському стилі вважається велика піч. Дизайн будиночка в селі з пічкою затребуваний, навіть коли для домашнього опалення є можливість застосовувати газ чи електрику.

  Дерево в інтер’єрі російського стилю кантрі домінує не тільки в будівельних матеріалах будинку та оздобленні, але навіть у меблів та посуді. Не зайвим буде крісло-гойдалка та стародавня скриня.

  Меблі повинні бути світлими, без зайвого шику. Як освітлення застосовують лампи з абажурами або копіювальні гасові. Посуд вибирають тільки скляний, дерев’яний або глиняний.

  мінімалістсько-декоративний стиль у сільському будинку

  Будинок у мінімалістсько-декоративному стилі являє собою споруду з дерева з незліченними відкатними конструкціями. Зовнішні стіни також можуть бути виготовлені з бамбука та глини. В даному випадку вдається досягти ідеальної подібності будинку з незвичайними конструкціями. Дах японського будиночка в селі може бути зроблений у формі двосхилий та чотирисхилий конструкції.

  Інтер’єр приміщень усередині оформляється не високими меблевими предметами – бамбукові столики та м’які пуфи. Потрібними та корисними в інтер’єрі будуть подіуми з оббивкою, класичні татами, достаток маленьких подушечок.

  Палітра кольорів усіх предметів у сільському японському будиночку має відображати справжні кольори дерева та бамбука.

  У гостьовій часто встановлюють невеликий камін, що вносить у дизайн будинку спокій та затишок. У вигляді декору підійдуть ієрогліфи, викреслені на поверхні стін та предметах, люстри з паперу з рису.

  Середземноморський стиль кантрі

  Стиль середземномор’я бере свій початок в Італії. Сам будинок, оформлений у подібному стилі, являє собою будову з побіленими поверхнями стін, цегла використовується виключно для оздоблювальних робіт каміна і прилеглих до нього стін. Будинок у стилі Італії також може мати заштукатурені стіни переважно оливкового кольору.

  Дизайн будиночка в селі всередині передбачає застосування мозаїки та фрески. Кахельну плитку використовують для підлогового покриття в кухні та стільниці. Стелі декорують балками. Підлога повинна бути зроблена з масиву дерева.

  Як освітлення переважно застосовувати шикарні класичні світильники.

  Справжні квіти — необхідний атрибут стилю з Італії. Можна повісити кілька кашпо або ж розставити горщики на підвіконні.

  Необхідні елементи будиночка у селі з дерева

  Будинки в передмісті дуже часто будують з деревини, а якщо ні, воно обов’язково є в інтер’єрі будь-якого стилю кантрі. Потрібно відзначити три основні лінії, характерні для будинку в селі:

  • справжній камін, піч чи їх декоративні версії;
  • наявність мансарди чи другого поверху;
  • багато світла, переважно природного.

  Всім стилям кантрі властиве застосування виключно натуральним матеріалом, тому ще на етапі проектування необхідно анулювати пластик, синтетику та штучні матеріали.

  Якщо будиночок у селі маленький, потрібно згідно правил скласти його планування. У кожному житловому будинку мають бути такі приміщення:

  • кухня;
  • гостьова;
  • спальна кімната;
  • закрита тераса, веранда або хоча б ганок;
  • підвал.

  Якщо будується будинок за містом з російською піччю, то вона повинна перебувати переважно в кухні, але цілком можна розташувати піч і в гостьовій, як і камін. Коли піч або камін виконують лише функцію декору, знадобиться газове або електроопалення, ці тонкощі слід передбачити ще на етапі проектування будинку.

  Відео опис

  Звертаєте увагу на відео добірку фото стильного оформлення будинків у стилі кантрі:

  У сільському будинку обов’язково робиться підвал для зберігання овочів, фруктів та консервованої продукції.

  Гостьова у сільському будинку – інтер’єрні специфіки

  У сільському будинку застосовується звичайний варіант оформлення вітальні із застосуванням лише природних матеріалів. У кімнаті встановлюють невеликий камін або дров’яну піч, біля якої розміщуються крісла та маленький столик.

  Відео опис

  Огляд інтер’єру будиночка у селі звертаєте увагу на відео:

  У гостьовій чудово комбінують вироби з дерева з текстилем. Оформлення необхідно виконувати в одній гамі кольорів, не допускаючи великих контрастів. Якщо гостьова робиться в стилі старовини, всі предмети в кімнаті повинні бути зроблені вручну на замовлення або можна застосовувати в приміщенні відновлені старовинні меблі.

  Інтер’єр спальної кімнати по-сільському

  Щоб відтворити стиль кантрі в спальній кімнаті, необхідно дотримуватись таких правил при її оформленні:

  • Застосовувати природні матеріали.
  • Встановити старовинні меблі або штучно постарілі.
  • Не застосовувати в оформленні темні тони, спальна кімната має бути світлою.
  • Метал використовувати виключно у вигляді аксесуарів.

  Спальну кімнату бажано не захаращувати меблями, буде достатньо ліжка та кількох тумбочок.

  Кухонне оформлення у стилі кантрі

  Характерною особливістю оформлення кухонної кімнати в стилі кантрі вважається застосування текстилю, який, ймовірно, буде застосований не тільки для прикраси вікон, але й замість внутрішніх дверей. Щільні завіси чудово справляються з цією функцією, відокремлюючи кухонний простір від житлової частини будинку.

  Якщо кухонне оформлення виконується в російському стилі, то навряд чи можна обійтися без самовару, нові моделі якого можуть мати у власній конструкції Нагрівальний елемент трубчастого типу для нагрівання води.

  Кухонні світильники можна застосовувати електричні, але спеціальної конструкції, яка моделюватиме свічки та лампади. Додати схожості із зоною кухні в російській хаті можна, якщо розташувати по її кутах в’язки з цибулькою і часником.

  Посуд на кухні також має відповідати старовинному стилю. У горщиках можна готувати дуже смачну їжу безпосередньо в російській печі або встановити електричну або газову духовку.

  Кухонні стіни зазвичай білять вапном, але цілком можна обшити їх справжньою деревиною. Вікна, двері та підлоги також робляться з деревини.

  Російська піч в інтер’єрі

  Кладку справжньої російської печі має виконувати професійний майстер.

  Переваги застосування російської печі:

  • Працює на недорогому паливі твердого типу, яке у селі може бути отримане в результаті спила старих та зайвих дерев у саду чи лісі, розміщеному неподалік будинку.
  • Після довгої протопки піч стримує тепло протягом дуже тривалого часу. Цю якість можна ще застосовувати для томлення всередині осередку різних страв у горщику.
  • Швидко нагріває приміщення. Якщо дрова сухі і щільність палива велика, то прогріти навіть будинок, що цілком остигнув, можна протягом декількох годин.
  • Робиться із досить дешевих, якісних матеріалів, які будуть служити протягом довгих років.

  Це важливі переваги російської печі, проте крім зазначених добрих якостей, є також дуже багато переваг розміщення такого «обігрівача» в приватному будинку.

  Розміщують піч, в основному, у середині кімнати. Цей варіант застосовується, коли будинок ділиться умовно на 2 половини: господарську та житлову. У більшості випадків піч може бути встановлена ​​і в кутку хати, проте при такому розташуванні ефективність обігріву буде суттєво зменшена.

  Способи оформлення печі у кухонному інтер’єрі

  Зазвичай російська піч білиться вапном по всій території поверхні, але щоб надати більшої ефектності в інтер’єрі, її прикрашають спеціалізованими стійкими до великої температури фарбами.

  Для кухонного оздоблення використовуються такі матеріали, як:

  • Плитка — застосовується термостійкий матеріал, який ймовірно буде як однотонним, так і з яким-небудь малюнком під інтер’єром.
  • Камінь – обробний процес печі даним матеріалом досить трудомісткий, проте результат вартий того. Пекти з подібним видом обробки чудово підходить під стиль старовини, виглядає дуже красиво і добре стримує тепло.

  Перелічені матеріали використовуються для обробки як сучасних печей, так і у сільському стилі.

  Розміщувати вироби з текстилю дуже близько від печі не дозволяється через велике нагрівання її поверхні.

  Фото-приклади інтер’єрного оформлення будиночка у селі

  Відео опис

  Огляд інтер’єру будиночка в селі з лазнею звертаєте увагу на відео:

  Висновок

  Дизайн будиночка в селі з піччю – чудовий варіант повернутися в ті самі часи, коли опалення було тільки пічним, відчути приємне тепло дитинства, згадати смак пирогів з російської печі. А для тих, хто бажає поринути у романтику Франції, радимо вибрати французький кантрі для оформлення власного будиночка у селі. Професійні декоратори обов’язково врахують усі ваші побажання під час оформлення різного інтер’єру будиночка в селі.

  Джерело: m-strana.ru