Сб. Ноя 27th, 2021
  Дизайн дитячої кімнати для хлопчика. 25 фото

  Дизайн мальчукової дитячої кімнати. 25 фото

  Щоб виростити захопленого наукою вченого, тонкого поціновувача чудового, художника, здатного передати красу навколишнього світу, любителя подорожей та людини, закоханої в життя, необхідно потурбуватися з дитячих часів про грамотне виховання дитини. Головну роль відіграє правильна організація простору, що оточує дитину. Створення зручного та красивого інтер’єру дитячого – одне з перших завдань, яке необхідно вирішити молодим батькам.

  Дизайнери ДК «Фундамент» не тільки продумують практичне планування, стилістичне та колористичне рішення кімнати для дітей, а й беруть до уваги ергономіку, а також обирають екологічні матеріали, дбаючи про здоров’я дитини. У фотографії ГК «Фундамент» представлені фото інтер’єрів кімнат дитини для хлопчика та дівчинки: ці ідеї можуть стати джерелом натхнення та лягти в основу вашого проекту. У цьому огляді розглянемо особливості дизайну дитячої кімнати: як обладнати і куточок для занять спортом, і спальну, і кабінетну зони, і ще виділити велику кількість місця для ігрової.

  На фото: Інтер’єр дитячої для хлопчика з морськими мотивами

  Ідеї ​​дизайну мальчукової дитячої кімнати. Фото інтер’єрів

  У кімнаті дитини важливо, щоб інтер’єр був не лише красивим, а й сприяв правильному розвитку дитини. При цьому кімната не повинна бути схожою на «навчальний клас»: все ж таки, перш за все, це простір для відпочинку, але – індивідуальний простір, тому особистість вашої дитини обов’язково повинна знаходитися в ньому.

  1. Ліжко у формі гоночного автомобіля

  На фото: Дизайн дитячої кімнати 12 кв. м з ліжком у формі гоночного автомобіля

  Багато хлопчиків захоплюються машинками, поїздами та мотоциклами – чому ж не порадувати дитину, перетворивши нудне ліжко на гоночний автомобіль? Панно на стінці з улюбленими мультяшними персонами додає колориту і без цього яскравому дитячому інтер’єру.

  2. Стінка — грифельна та магнітна дошка

  На фото: Дизайн дитячої для хлопчика зі шведською стінкою та ліжком у формі гоночного авто

  У період захоплення дитини «наскальним живописом» багатьом батькам доводиться замислюватися про новий ремонт у кімнаті дитини. Цього вдасться уникнути, далекоглядно організувавши гарне місце для мистецтва юного художника. Наприклад, цілу стінку перетворити на грифельну та магнітну дошку, на якій дитина зможе не лише малювати, а й грати з магнітною абеткою та фігурками.

  3. Міні-обсерваторія юного дослідника

  На фото: «Міні-обсерваторія» майбутнього вченого

  Якщо хлопчик любить дивитися на зірки і ставить «недитячі» питання про влаштування всесвіту, безперечно, в його кімнаті потрібно встановити телескоп. На сьогоднішній день є просто дуже великий вибір телескопів для малюків і підлітків, і багато хто за якістю зовсім не поступається «справжнім» актуальним приладам.

  4. Намет для ігор у дитячій

  На фото: Кімната дитини з ігровим наметом

  Як рішення для зони для ігор в кімнаті дитини хлопчика чудово підійде намет: з її застосуванням та фантазії можна влаштувати багато захоплюючих ігор. Наприклад, уявити себе Вождем індіанців, який розігрує своїх викрадачів, або «вирушити» в багатоденний похід.

  5. Зелений килим і небо з зірками над ліжком

  На фото: Інтер’єр дитячої кімнати з поверхнею стіни у вигляді неба з зірками

  Кімната дитини розділена на ігрову та спальну зони за допомогою кольору та оформлення, що викликає натуральні асоціації. «Підкоряючись законам природи» – так можна було б назвати ідею дизайну цієї кімнати. Небо з зірками в зоні для відпочинку або сну, і килим, що нагадує галявину вкриту зеленню, в ігровій, – чудове рішення для зорового просторового поділу дитячої.

  Дизайн хлопчачих дитячих кімнат зі спортивним куточком

  Куточок для занять спортом актуальний у будь-якій кімнаті для дитини, але тим більше для хлопчика. Більшість батьків відмовляються від ідеї організувати куточок у кімнаті для власної дитини через недостатню площу або те, що ці снаряди «не вписуються» в дизайн. На прикладі дизайн-проектів квартир із фотографії ГК «Фундамент» переконаємося в тому, що куточок для занять спортом при грамотному плануванні не займає зайвої площі, і навіть зможе оформити інтер’єр дитячої.

  6. Жовто-синя дитяча зі спортивним куточком для хлопчика-підлітка

  На фото: Дизайн дитячої для хлопчика 12 кв. м у жовто-синіх відтінках

  В інтер’єрному дизайні цієї дитячої виконується двокольорове комбінування відтінків, що поєднуються: жовтого і синього. Куточок для занять спортом непомітно «пристосовується» під загальне колористичне рішення найсучаснішої кімнати з компонентами лофт стилю.

  7. Практична перегородка в лофтовій дитячій

  На фото: Практична перегородка та куточок для занять спортом у дитячій

  Розділити робочі зони зручно за допомогою практичної перегородки, що є відкритим стелажем, в якому можна розмістити іграшки та книги.

  8. Куточок для занять спортом та грифельна дошка у маленькій кімнаті для дитини

  На фото: Інтер’єр маленької дитячої зі спортивним куточком та дошкою

  Невелика площа кімнати для дітей – не привід позбавляти інтер’єру його практичних можливостей. Куточок для занять спортом розміщений у ніші, що з’явилася між двома місткими стелажами, а стінка в цій галузі перетворена на грифельну та магнітну дошку, яка буде оцінена по праву допитливим юним господарем кімнати.

  9. Різнокольоровий куточок для занять спортом – роздільник простору

  На фото: Дизайн яскравої зони для ігор у дитячій зі спортивним куточком

  У кімнаті дитини для двох хлопчиків куточок для занять спортом ділить інтер’єр на дві робочі зони. Спальна кімната та зона для ігор відокремлені від кабінету, оснащеного поряд із вікном, де розміщено письмовий стіл для обох дітей.

  10. Дизайн-проект кімнати для дітей із мотивами лицарського замку

  На фото: Дизайн-проект кімнати для дітей 14 кв. м з панно та спортивним куточком

  Якщо хлопчик цікавиться пригодами та лицарськими подвигами, у його кімнаті можна відтворити обстановку, яка припаде йому до душі. Люстра із замку періоду середньовіччя, барвисте панно з романтичним пейзажем пробудять фантазію та уяву дитини. Але який все-таки лицар обійдеться без хорошої фізпідготовки? У цьому допоможе куточок для занять спортом у відтінках зеленого, оснащений біля входу.

  11. Ігрова зі спортивним куточком на лоджії

  На фото: Зона для ігор зі спортивним куточком на лоджії

  Якщо в дитячій є балкон, то цей простір можна успішно застосовувати, обладнавши міні-спортивний куточок і зону для ігор. Яскраві і світлі відтінки візуально розширять площу лоджії, завширшки якої можна поставити диван — куди можна сісти розслабитися або почитати з малюком книжку.

  Організація ігрової та кабінетної зони в мальчуковій дитячій кімнаті. Планування та поділ

  Крім куточка, де можна займатися спортом, в кімнаті дитини важливо передбачати зручний простір для ігор, занять (не тільки для школяра-підлітка, а й для дитини), і ще місце для зберігання іграшок та речей.

  12. Інтер’єрна ідея дитячої мальчукової кімнати 1-4 років

  На фото: Дизайн дитячої кімнати 1-4 років з динозаврами

  Інтер’єр кімнати для дітей нагадує доісторичний пейзаж із милими динозавриками, які подобаються багатьом малюкам. Килим, що нагадує галявину із зеленою травою, яскраві панно на поверхні стін, зелені та відтінки жовтого створюють надзвичайно життєрадісну кімнатну обстановку.

  13. Зона для ігор у дитячій з мотивами казкової природи

  На фото: Зона для ігор у дитячій кімнаті з компонентами казкової природи

  Зона для ігор займає більшу половину житлової площі, що оптимально в дитячій кімнаті 1-4 роки. Кожен меблевий аксесуар не тільки виконує власну функцію, а й вважається частиною загального «пейзажу»: шафа у вигляді казкового будиночка з годинником, стелаж із скриньками для зберігання іграшок, над яким піднімаються гірські сопки, інший стелаж – для книг – зроблений у вигляді яскравої розлогої пальми.

  14. Кабінетна зона в кімнаті для школяра-підлітка

  На фото: Кабінетна зона поруч із вікном у кімнаті для підлітка

  У кімнаті для підлітка, з одного боку, не повинно бути нічого непотрібного, щоб ніщо не відволікало від занять та виконання завдань додому, з другого – все має відповідати його справжнім потребам. Наприклад, якщо дитина цікавиться музикою, не зайвим буде встановити синтезатор. Атмосфера кабінетної зони поруч із вікном у мінімалістичному стилі сприяє концентрації на навчанні.

  15. Розширене підвіконня як письмовий стіл

  На фото: Оформлення кімнати для дітей 12 кв. м із кабінетною зоною

  Для економії вільного місця та для збільшення кабінетної зони застосовується підвіконня, площа якого розширена до розмірів справжнього письмового столу. Книги для занять та зошити зручно розташувати у стелажі, розташованому біля бічної стіни.

  16. Килим у вигляді палітри фарб в ігровій

  На фото: Дизайн зони для ігор у дитячій з яскравим килимком

  Цікавий килим у вигляді палітри фарб, безумовно, зробить красивішим інтер’єр дитячої. Шафи у вигляді білих казкових будиночків, з одного боку, та яскравий диван з кольоровими диванними подушками створюють зону для ігор з м’якими пуфами-кубиками та незвичайним килимком.

  Ідеї ​​організації зони спальні у найсучаснішій мальчуковій дитячій кімнаті

  Відомо, що діти не люблять лягати спати. Щоб допомогти налаштуватися дитині на здоровий і міцний сон, варто продумати оформлення цієї частини житлового приміщення — найімовірніше, дизайн зони спальні матиме власні відмінності — у поєднанні кольорів або декораторських прийомів.

  17. Дизайн підліткової кімнати у мінімалістичному стилі

  На фото: Кімната дитини для підлітка площею 11 кв. м у мінімалістичному стилі

  Стельовий дизайн у вигляді неба з зірками над головою дитини, що укладається спати, налаштовує на тихий та медитативний лад. Монохром та мінімалізм в інтер’єрі підліткової кімнати сприяє відпочинку від фіз. активності та емоційних навантажень.

  18. Поділ кімнати для дітей підлітка

  На фото: Дизайн підліткової кімнати з поділом на робочі зони

  Територія спальні в створеній дизайнером ніші — це рішення дає можливість відокремити спальне місце не тільки візуально. Набагато більше виділити розмежування на зони можна, повісивши штору: тоді вона частково відіграватиме роль балдахіна.

  19. Декоративне дерево в яскравій дитячій для двох хлопчиків

  На фото: Організація зони спальні в дитячій для двох хлопчиків

  У єдиній кімнаті для дитини для двох хлопчиків не обов’язково встановлювати ліжко-горище, як можна помітити на прикладі цього інтер’єру. Декоративне дерево з робочими поличками чудово впорається із завданням поділу зони спальні на 2 половини і, також, значно прикрасить весь інтер’єр.

  20. Штора у стилі японського мінімалізму в кімнаті підлітка

  На фото: Розмежування підліткової кімнати на дві зони за допомогою штори

  Відокремити зону спальні від решти житлового приміщення з кабінетом та зоною відпочинку допоможе штора в стилі японського мінімалізму, яку можна за бажанням зовсім прибрати. Такі конструктивні рішення сподобаються школяру-підлітку.

  21. Французька кантрі в дизайні кімнати для дітей

  На фото: Дизайн дитячої для хлопчика 9 кв. м з компонентами провансу стилю

  Можна думати, що французький кантрі – це романтика, старі мережива та сентиментальні фото на акуратних вибілених полицях. Але це не правильно: прованс буває різним. Звичайні меблі з масиву деревини, панно з малюнком європейської вулиці, плетена люстра та блакитні наголоси, що навіюють спогади про море, створять особливий настрій у кімнаті з нотками стилю прованс.

  22. Двоярусне ліжко у вигляді лицарського замку

  На фото: Двоярусне ліжко у вигляді лицарського замку в дитячій

  Для хлопчика-підлітка, який захоплюється історіями про лицарські походи та пригоди, виявиться до душі ліжко у вигляді замку періоду середньовіччя або фортеці. Необхідно виділити, що не тільки ліжко, а й усі інтер’єрні атрибути відображають підібрану ідею: люстра, письмовий стіл та полиці виконані в єдиній стилістиці, що робить кімнатний інтер’єр по-справжньому казковим.

  23. Функціональність меблів у дитячій

  На фото: Інтер’єр дитячого для хлопчика зі зручними меблями

  Більшість батьків журяться, що їхня дитина розкидає скрізь іграшки, а до її кімнати іноді важко увійти через велику гору з машинок і деталей залізниці. Якщо привчати дитину з дитячих часів до порядку, вона в недалекому майбутньому сама з радістю розкладатиме по скриньках власні іграшки та письмові аксесуари. Красиві та зручні меблі в дитячій з безліччю полиць та ящиків допоможе привчити дитину класти речі на місця.

  24. Яскравий інтер’єр дитячого з ліжком-машиною

  На фото: Ліжко-автомобіль у дитячому для хлопчика

  Улюблена червона машинка може побільшати до розмірів справжнього ліжка, що приведе дитину в повне захоплення. Килим у вигляді автостради та інші деталі інтер’єру вписуються в «тематичне» кімнатне оформлення в загальному стилі.

  25. Жовті та відтінки зеленого у дитячій

  На фото: Дитяча 10 кв. м для хлопчика у жовтих та зелених кольорах

  Малюнок, що зображує «пейзаж міських вулиць» з блакитним небом на поверхні стелі, дає можливість відчути себе частиною єдиного макрокосму, а екомотиви в кімнаті дитини в зелених та жовтих кольорах – не лише популярний акцент та інтер’єрна прикраса, а й можливість привчати дитину доглядати рослини.

  Фахівці Групи компаній «Фундамент» не лише розроблять дизайн хлопчачої дитячої кімнати, а й зроблять правильний ремонт квартир під ключ у точній відповідності до проекту. При розробці дизайн-проекту та виконанні ремонту беруться до уваги побажання та смаки до стилістичного та практичного вирішення інтер’єру, при цьому наші клієнти зможуть скористатися рекомендаціями та порадами кваліфікованих дизайнерів з дуже великим досвідом роботи.

  Джерело: remont-f.ru

  Кімната дитини для Хлопчика-підлітка: 83 фото та підхід до дизайну

  Щоб кімната хлопчика підліткового віку була одночасно практичною та стильною, а основне подобалася одночасно і самому хлопцеві та батькам, її необхідно робити за іншими правилами.

  Але перші 2 кімнати круті та красиві. Так. Але з ним щось досить сильно не так — зараз у всьому розберемося.

  Кімнатний дизайн для хлопчика-підлітка — 3 підходи

  Можливо 3 думки про підсумковий дизайн кімнати підлітка хлопчика. Вона може подобатися:

  1. Батькам.
  2. Декоратору.
  3. Самому хлопцеві.

  Повертаючись до фотографії з початку.

  Популярний стиль, крута люстра, фотографічні шпалери «Месники» із всесвіту коміксів Marvel, який тепер у тренді. Але я продовжую говорити, що хоча більшості юнаків підлітків про таку тільки мріяти, можна зробити правильніше. Завзятість. Розберемо приклад, який сподобався б декоратору.

  Навіть я як любитель сучасних напрямків дизайну змушений погодитися, що цей інтер’єр дуже збалансований. Вибір меблів, комбінування нейтральних кольорів, ідеально витриманий легкий прованс.

  Але кому це потрібно? Це кімната хлопчика або фотографії для дизайнера? Весь цей ідеально витриманий стиль не дасть змоги вносити жодних змін, не дасть змоги пристосувати оточення під власний смак.

  Підліток бажає власну кімнату, а не чужу нехай і круту картинку.

  Тому, ось ідеальне оформлення кімнати для дітей для хлопчика-підлітка:

  У ній немає декору та аксесуарів – оформлення залишили самому юнакові. Тому і погані перші 2 – у них батьки зайшли на територію підлітка.

  Хороша новина: батькам все ще доведеться відповідати за дуже важливе.

  1. Правильне планування. А у дитячій для підлітків це важче ніж у будь-якій іншій кімнаті, і тому про це буде весь останній пункт матеріалу.
  2. Розпланувати всю електрику: розетки, вимикачі, освітлення (останнє особливо важливе).
  3. Вибрати меблі.
  4. Зробити все оздоблення.

  Коротше, все окрім декору.

  Однак якщо ви знаєте смаки та інтереси вашого сина і можете відразу зробити крутий тематичний дизайн?

  Не знаєте і тільки бог знає. Сьогодні йому цікаво одне – наступного дня інше. Інтереси змінюються досить швидко. Тому, до речі, я не раджу застосовувати фотографічні шпалери. На стіну з ними потім нічого не повісити — надто небезпечний та агресивний варіант оформлення.

  Оздоблення має бути таке, щоб у дизайн могло вписатися все, що завгодно:

  1. Постери та плакати.
  2. Інструменти для занять музикою або інвентар для занять спортом (так, для хлопчика-підлітка це також декор).
  3. Будь-яке сміття, з яким пов’язана якась історія і тому воно має цінність.

  І цей третій пункт такий важливий. Саме подібні речі з історією дають відчути власний кут, власний затишний барліг.

  Оскільки ці непередбачувані аксесуари можуть мати такі ж кольори, початковий фон оформлення необхідно робити по-перше нейтральним (сірий, білий, чорний, дерево), друге контрастним. Т.е. той приклад вищий і ця фотографія нижче — ідеальні фони дитячих для хлопчиків-підлітків.

  Ось ці варіанти теж хороші, але їм не вистачає контрастності:

  Вік хлопчика-підлітка

  Зараз буде цікавий маневр:

  Я розпишу інтер’єрні специфіки кімнати підлітка для хлопчиків різного віку, але почну з інтер’єрів для тих, хто старший (16 років) і потім дійду до тих, хто молодший (12 років). І на це є причина, яку ви наприкінці зрозумієте.

  Якщо не читали матеріал «Дитяча для хлопчика» – познайомтеся, там багато крутих фото.

  При цьому варіанти будуть ось прямий хлопчикових дизайнів, такі брутальні лігва молодих людей і всі справи. Але ж ви розумієте, що інтер’єр дитячої в такому віці вже не зобов’язаний відображати стать дитини. Дозволено робити і в нейтральному стилі — читайте мій матеріал про дизайн підліткової кімнати. Там нейтральні фото без ґендерних перекосів. На кшталт такого:

  15-16 років

  У 16 років ми забуваємо про словосполучення «кімната дитини» та виконуємо вже спальну кімнату для хлопця-підлітка. І будуємо ми її навколо справжнього та зручного ліжка з чудовим матрацом. Чи не двоспальної зрозуміло, вистачить і полуторний.

  Гаразд, про компонування пізніше в пункті про меблі. 3 ідеї дизайну кімнати хлопчика підліткового віку 16 років:

  1. Сірий, білий, чорний – головні кольори. Ні, не буде похмуро і тужливо.до. виїжджати інтер’єр стане на іншому. Це в ранньому віці всім подобаються яскраві кольори, юнакам вже важлива сполучність та баланс. Акцентні кольори додаються точково, не оздобленням та в мінімальній кількості — дрібних деталей і так вистачить.
  2. Висвітлення – головний декор. І я не про верхнє основне світло. Невидимі LED стрічки в полицях, за ліжком та за столом; однобарвні жовті гірлянди; бра настінного типу; підлогові світильники в індустріальному та hi-tech стилі — цими речами можна перетворити традиційний інтер’єр на мрію будь-якого хлопчика-підлітка.
  3. Якісний однокольоровий текстиль. Білизна для ліжка та штори тепер необхідні дорослі і без різних там малюнків та візерунків. Штори в кімнату підлітка хлопчика я б брав Blackout (абсолютно не пропускаючи світло). Взагалі читайте 2 мої матеріали про Спальну кімнату в модерністському стилі та Спальну кімнату в мінімалістичному стилі — там багато ідей які можна взяти.

  Після озвучування ці 3 речі здаються очевидними. Але більшість робить дизайн начебто він для дитини або якогось старого дядечка, а не 16-річного хлопця.

  14 років

  Найпостійніший період для хлопчика-підлітка. Інтереси змінюються повсякденно, улюблені вчора іграшки вже не цікавлять, про моду вже починають замислюватися, хоча уявлення про неї м’яко дивні. Важко.

  Дитяча кімната хлопчика підліткового віку перестає бути власне в 14 років. Тому тут треба засвоїти думку:

  Дитині дорослий дизайн буде цілком зручний, а от хлопцеві-підлітку дитячий інтер’єр — ні.

  Я керувався б тими ж принципами, що і для 15-16 років.

  12 років

  Давайте одразу починаємо з фото кімнат для хлопчиків 12 років:

  Відрізняються гідно: інші кольори, інші меблі, інший підхід. Тому я і розташував їх у такому порядку. Безболісно трансформувати таку дитячу кімнату підлітка не вдасться.

  Готові до переробки ремонту через 2-4 роки? Тому, якщо зараз йому 12, то час уже йти від дитячої та облаштовувати в нормальному дорослому стилі. Можна робити заново під кожен вік, але я прихильник зробити відразу якісно та надовго.

  Якщо дуже хочеться тематичну кімнату для дитини, вибирайте довготривалі варіанти: Зоряні війни і взагалі космос, комікси, спорт, машини (не машинки).

  І не потрібно брати ці дрібні ліжка незрозумілого розміру, під які не буває гарних матраців.

  Модерністський стиль

  Хлопцям не часто подобаються стилі класика дизайну. Вони також дорогі, чудово підійдуть для приміщень великого розміру, не терплять відступів і дуже консервативні.

  До того ж після заселення кімната все одно зміниться. На фото опубліковано нижче оздоблення виконане не в модерністському стилі: крута люстра з кришталю та стеля зі сходами. Ну ну. А що зробить звичайний юнак? Повісить прикольний годинник із крокуючою людиною, поставить на стіл магнітну дошку зі стікерами із симпсонів, стілець з стилізованою оббивкою під комікс і наліпить якихось наклейок. І буде правий. Еклектика? Ок.

  Тому дизайн підліткової хлопчачої кімнати робимо у модерністському стилі. Подивіться тут список стилів інтер’єрного дизайну та виберіть собі оптимальний. Для guy я би підібрав або loft або скандинавський.

  Два варіанти тепер у тренді: кладка з цегли, бетон, дерево – що ще необхідно. Я би навіть схилявся себе до лофту.

  Кращі матеріали стінового оздоблення: штукатурка для декоративних робіт та фарба. Шпалери можна, але виключно однокольорові або під фарбування. Жодних візерунків. Але взагалі шпалери тільки якщо заощаджувати — не найактуальніший матеріал для облицювання.

  Можна зовсім не морочитися з відповідністю якомусь певному стилю і зробити просто нейтральне сучасне оздоблення. Оформлення віддати наймолодшій людині — нехай робить як їй подобається.

  Якщо триматися нейтральної палітри кольорів від білого до сірого та модерністського стилю, то інтер’єр кімнати хлопчика підліткового віку вже вийде як мінімум гарний. Головне не перемудрити т.до. практичне завантаження дуже велике. Про це далі.

  Меблі для кімнати підлітка хлопчика

  Дійшли до найвеселішого.

  Планування та меблі для кімнати підлітка хлопчика — найнетривіальніше завдання у всьому ремонті. Чому?

  Я вже писав, що ми робимо вже не дитячу, а спальну кімнату. Дуже завантажену спальну кімнату. Що має бути в кімнаті у хлопчика-підлітка?

  1. Нормальне ліжко з недешевим матрацом. У віці 12-16 років у хлопчиків формується виправлення. Тому я проти зміни дитячих ліжок. Найкраще відразу в 12 вибрати хорошу.
  2. Стіл для роботи та крісло. Стілець має бути не красивим, а зручним. Не слід вибирати ці популярні дизайнерські стільці на дерев’яних ніжках тощо. Беріть звичайне крісло зі шкіри з підлокітниками. Виправлення. Стіл має бути великим. Щоб монітор стояв на достатньому видаленні, щоб помістилися колонки та аксесуари. Зазвичай себе навколо місця роботи хлопці люблять концентрувати власний видобуток.
  3. Справжня шафа для одягу. У підлітків зараз увійшло модні модні, навіть у хлопчиків. Несподівано, але факт.
  4. Закриті місця, де можна щось зберігати для інших речей. Без це хвилювання гарантовано. Нехай краще бардак буде захований від очей.
  5. Турнік. Хороша фізична форма, на щастя, ні у дорослих, ні у молодих із моди і не виходила. Якщо додасте ще боксерський мішок (грушу), буде ще краще.

  Це при тому, що кімнати для дітей просто невеликі, помістити це зовсім не так просто. І тут у мене для вас поради немає. Не все ж таки за вас вигадувати — імпровізуйте.

  Хоча 1 є — підніміть ліжко вгору зробіть під нею шафу та/або стіл. Двоярусне ліжко реально допомагає на рівному місці звільнити шматок площі.

  Диван не потрібний — тільки місце займає. Ліжко важливіше. А ліжко на підвіконні – мрія.

  Перед вами стоїть завдання максимально полегшити молодій людині прибирання. Найпроблемніше — меблі на маленьких ніжках і взагалі ніжках, під які завжди забивається бруд. Або підвішуємо, або навпаки опускаємо на саму підлогу. Ліжка та тумбам ці ніжки нафіг не необхідні.

  Чи варто підлітку-хлопчику дзеркало в кімнаті мені не відомо — краще запитайте у нього самі.

  Джерело: designwiki.ru

  Оригінальні та сучасні ідеї дизайну мальчукової дитячої кімнати

  Кімната дитини стає для дитини прототипом цілого світу, де вона не просто проводить час і відпочиває, а й знайомиться із життям. Оформлення кімнати для дітей має відповідати внутрішньому світу дитини, тому першорядними параметрами в обладнанні даного приміщення є стать і вік дитини.

  Є багато варіантів створити симпатичний і зручний дизайн дитячої кімнати, проте майте на увазі, що таке завдання абсолютно не вважається легким, тому в процесі благоустрою необхідно брати до уваги масу деталей. «Будинок Мрії» пропонує докладніше з’ясувати те, якою має бути кімната хлопчика в залежності від його віку та інтересів, і ще як облаштовувати кімнату, в якій живуть два і більше хлопчиків.

  Дизайн мальчукової дитячої кімнати

  Хлопчикова кімната новонародженого фото

  Колір стін у кімнаті хлопчика фото

  Кімнатний дизайн хлопчика та вік власника

  Оскільки діти досить швидко ростуть не тільки у фізичному, але також і в психологічному плані, облаштовуючи кімнату хлопчика, головне не забути врахувати, що через кожні три роки бажано змінювати її дизайн і додавати нові функції, які будуть підходити потребам віку дитини.

  Кімната для новонародженого хлопчика

  Кімната дитини для новонародженого хлопчика насамперед має бути комфортною для мами дитини. При облаштуванні даного приміщення розставляйте меблі так, щоб вам було комфортно користуватися дуже потрібними предметами – дитячим ліжечком, пеленальним столиком, комодом для того, щоб зберігати речі та аксесуари тощо.д.

  Оскільки дитина в такому молодому віці ще не може розповісти про власні дизайнерські уподобання, у кімнатному оформленні керуйтеся загальними рекомендаціями психологів. Наприклад, класичним «хлопчачим» кольором вважаються всі блакитні відтінки. Однак однаково з блакитними відтінками для кімнатного оформлення немовляти є всі приглушені м’які тони, які мають властивість втішати.

  Але, до того ж, колірне кімнатне оформлення, де живе маленька дитина, не повинно бути надто невиразним та бляклим. А справа все в тому, що саме в початкові місяці життя у дитини розвиваються зорові навички: вона вчиться відрізняти предмети, що знаходяться вдалині або зблизька, зосереджувати на них погляд. Щоб допомогти дитині швидше з цим завданням впоратися, необхідно щоб у кімнатному оформленні були присутні цікаві картинки: зображення тварин, птахів, героїв мультфільму і т.д.д.

  Нейтральні відтінки в кімнаті новонародженого хлопчика

  Меблі та інтер’єр кімнати для дітей для новонародженого хлопчика

  Кімната хлопчика новонародженого у блакитних квітах

  І, зрозуміло, найвизначальнішим параметром кімнатного оформлення новонародженого хлопчика вважається її безпека. Всі меблеві предмети та аксесуари, починаючи від ліжечка та завершуючи іграшками, повинні бути зроблені лише з чистих, екологічних матеріалів. Крім того, акцентовану увагу потрібно приділити аксесуарам, з якими контактуватиме дитина – матрацу, білизні для ліжка і т.п.д. Особливо важливо, щоб дані вироби не викликали алергії.

  Оформлення хлопчачої кімнати фото

  Кімната для новонародженого хлопчика

  Кімната для невеликого хлопчика у відтінках світлого кольору

  Кімната хлопчика-дошкільника

  Крім названих вище вимог, оформлення кімнати для дітей для хлопчика-дошкільника повинно включати деталі поділу. У віці від трьох до 6 років хлопчики, в основному, показують небувалу гіперактивність, тому не варто завантажувати приміщення непотрібними меблевими предметами.

  Якщо кімната недостатньо простора, віддайте перевагу невеликим розкладним меблям або модулям, що одночасно виконують пару завдань. Наприклад, є багато цікавих модулів, що поєднують у собі місце для сну, і зону для ігор, і місце для того, щоб зберігати речі.

  Ліжко-машина в кімнату хлопчика

  Яскраве оформлення кімнати

  Кімната для трьох хлопчиків

  Крім зони для відпочинку, в кімнаті хлопчика дошкільного віку варто оформити зону для гри, навчання, а також занять спортом. Зона для ігор може поєднуватися з зоною для спортивних занять. Обладнати цю зону можна за допомогою невеликих майданчиків для занять спортом, шведської стінки, гойдалок, іграшок, наметів, лабіринту та інших цікавих виробів.

  Щоб уберегти дитину від травм, вибирайте предмети без кутів з гострими кінцями, а в оформленні підлоги віддавайте перевагу дуже м’яким і нековзним покриттям. Навчальну зону в кімнаті дитини найкраще облаштовувати в протилежному кутку від ігрових зон. Тут потрібно тільки встановити зручний стіл зі стільчиком, а також полицю з книгами. Але при облаштуванні навчальної зони слід виділити особливу увагу її освітленості.

  Тематичне кімнатне оформлення хлопчика

  Мальчукова дитяча кімната фото

  Поділ кімнати для дітей для хлопчиків

  У дошкільному віці всі діти вже мають свої захоплення, тому при підборі інтер’єру для житлового приміщення хлопчика обов’язково поцікавтеся його думкою. В даний час існує маса можливостей для відтворення тієї чи іншої тематики.

  Наприклад, якщо ваша дитина цікавиться пригодами піратів, їй напевно сподобається спати в ліжку-кораблі, зберігати власні іграшки в скрині, а також вивчати географію за гарними картами та глобусами.

  Якщо дитина цікавиться технікою, підберіть їй ліжко у вигляді автомобіля або паровоза, скрині та пуфи у вигляді танків, а також прикрасьте стіни яскравими плакатами з малюнком літаків, поїздів та інших досягнень техніки.

  Список тематичних інтер’єрів для житлового приміщення хлопчика можна продовжити нескінченно. Наприклад, можна застосовувати деталі стилю сафарі, диких джунглів, морського світу тощо.д. Який би варіант оформлення ви не підібрали, постарайтеся триматись у ньому загальної концепції.

  Піратська мальчукова дитяча кімната фото

  Кімната для двох хлопчиків

  Кімната для двох хлопчиків фото

  Хлопчикова кімната шкільного віку

  У мальчуковій дитячій кімнаті шкільного віку акцентовану увагу слід приділити навчальній зоні. Плануючи, де стоятиме письмовий стіл дитини, потрібно приділити увагу освітленості. Досконало, навчальне місце необхідно організовувати біля вікна. Однак, крім денного світла та центрального освітлення, проведіть до цієї зони додаткове підсвічування у вигляді бра, вбудованих або ламп настільного типу.

  Крім того, дитині, що подорослішала, знадобиться більше місця для зберігання власних речей та шкільних речей. Якщо кімната не відрізняється просторістю, і ви не можете поставити в ній простору купейну шафу, дуже уважно подивіться на універсальні модульні комплекти. Як варіант, можна влаштувати в кімнаті хлопчика стінні шафи або невидимі полиці та ящики.

  Також потрібно виділити особливу увагу текстильному оформленню. Щоб хлопчику було зручно перебувати у власній кімнаті, підберіть максимально щільні штори. Однак, підбираючи пледи та покривала, потрібно відмовитися від грубих вовняних виробів, які дуже сильно накопичують на поверхні пил.

  Меблі для хлопчачої дитячої кімнати

  Велика хлопчикова кімната фото

  Ліжко для хлопчика з місцем для роботи

  Штори для дитячої кімнати

  Меблі в дитячу кімнату для двох хлопчиків

  Дитячі кімнатні меблі хлопчика фото

  Дитячі кімнатні меблі хлопчика фото

  Кімната для хлопчика-підлітка

  Хлопчику-підлітку напевно захочеться повністю поміняти дизайн власної кімнати для дітей і зробити щось більш представницьке та серйозне. Оскільки його смаки вже сформувалися, найімовірніше, підліток сам вирішить, яке оформлення йому більше до вподоби. Однак, також необхідно пам’ятати про комфорт та зручність.

  Зона для ігор дорослому хлопцеві вже ні до чого, тому замість неї можна влаштувати цікавий куточок для прийому гостей. Наприклад, тут зазвичай розташовані надувні крісла-мішки, стіл для комп’ютера, музичний центр і т.д.д. При бажанні, зону для прийому гостей можна загородити ширмою або декоративною панеллю.

  Також, щоб підтримувати порядок у власній кімнаті і не розкидати речі де завгодно, хлопчику знадобиться простора шафа, полиці, комоди тощо.д.

  Що стосується оформлення інтер’єру кімнати для хлопчика-підлітка, то все залежить від його захоплень:

  • багато підлітків захоплюються музикою і з радістю прикрашають власне житло плакатами кумирів, вініловими платівками, музичними інструментами тощо.д.;
  • якщо хлопець цікавиться та займається спортом, влаштуйте у його кімнаті відкриті полиці, на які він розставлятиме власні кубки та вішатиме медалі.

  Якщо ж хлопчик-підліток повністю довіряє вам у питаннях оформлення його кімнати, віддайте перевагу простому дизайну в стилі англійських ліцеїв. Для такого стилю характерна стримана палітра кольорів у сірих, бежевих, синіх та коричневих відтінках та звичайні, але високоякісні та акуратні меблі.

  Кімната для хлопчика-підлітка

  Кімната для хлопчика-підлітка фото

  Стильний інтер’єр кімнати хлопчика підліткового віку

  Дизайн кімнати хлопчика підліткового віку

  Дизайн кімнати хлопчика підліткового віку

  Кімнатний дизайн для 2-ох і більше хлопчиків

  Оформляючи кімнату, де живе кілька хлопчиків, особливо важливо зберегти для кожного з них зону особистого простору. Щоб заощадити простір, перевагу віддавайте ліжкам-горищам або ліжкам-трансформерам, які легко ховаються у стінну шафу.

  Коли в кімнаті живуть різновікові діти, потрібно зробити так, щоб їх інтереси не заважали один одному. Якщо є можливість, розмежуйте кімнату за допомогою декоративних ширм, штор, панелей або блоків. Правильне поділ кімнати хлопчиків створить ілюзію відокремленості та самотності.

  Кімната для хлопчиків

  Ліжка-машини для двох хлопчиків

  Меблі в кімнаті для 2 хлопчиків

  Меблі в кімнаті для 2 хлопчиків

  Двоярусні ліжка в кімнаті хлопчиків фото

  Кімнатний дизайн для хлопчиків

  Обмірковуючи дизайн дитячої кімнати, не варто намагатися здійснити в ньому власні уявлення про гарний інтер’єр. Оформлення приміщення, де живе дитина, має точно відображати його інтереси, ваше ж завдання полягає в тому, щоб допомогти дитині зробити власне житло затишним, безпечним та зручним.

  Джерело: www.domechti.ru

  50 ідей мальчукової дитячої кімнати

  Створити інтер’єр дитячої для хлопчика дуже важко, проте якщо підійти до питань дуже і дуже відповідально, інтересом та творчим настроєм – все точно вийде. У даній публікації ви дізнаєтеся, як зробити планування правильно і які кольори оздоблення пропонують професіонали.

  Чому цьому завдання треба приділяти необхідну увагу? А справа все в тому, що кімната має стати універсальним простором для дитини, в якій вона зможе комфортно провести час – відпочивати, грати, виконувати завдання додому, кликати в гості друзів, займатися спортом. Також, як і будь-якій людині незалежно від віку, дитині іноді потрібно залишатися наодинці.

  Крок 1. Обмірковуємо ідею дизайну

  Перед початком обробки вам слід створити конкретну ідею, яку потім ви здійснюватимете в життя.

  Щоб зрозуміти в деталях, який стиль та планування чудово підійдуть для дитячої, прорахуйте кілька основних моментів:

  1. Габарити приміщення. Якщо площа маленька, практичним має бути кожен меблевий аксесуар.

  Порада: для наповнення дуже маленької дитячої підійдуть столи-трансформери, акуратно стінні шафи, ліжка-шафи або ліжка-горища.

  2. Освітлювальна система. Чудово, якщо вікна спрямовані на південну сторону. Якщо ж у дитячому сонці не затримується, для оздоблювальних робіт вибирайте світлу гаму. Для зорового збільшення площі дизайнери дуже часто застосовують поверхні, що відбивають – дзеркала, скла. Однак під час використання аналогічних прийомів необхідно розрахувати техніку безпеки.

  3. Кількість маленьких жителів. Якщо ви створюєте дитячу для двох братів, спочатку потрібно думати правильно, обмірковуючи комплексний дизайн.

  4. Стиль в інтер’єрі має бути простим і зрозумілим. Такому приміщенню точно не зможе підійти еклектика. Дизайнери сьогодні наполегливо радять вибрати одну ключову ідею за основу. Такий же підхід найкраще застосовувати для поєднань кольорів, щоб у приміщенні не було буяння відтінків, в якому дитині буде незатишно.

  5. Бюджет. Цю складову краще визначити на початковій стадії планування, адже від цього залежить вибір виробників матеріалів.

  6. Вік дитини, її інтереси та особливості.

  Крок 2. Вибираємо деталі та стиль

  У кожен період дорослішання для дитини важливими є певні пріоритети, які дуже важливо розуміти при розробці індивідуального та комфортабельного простору. Фахівці поділяють вік дітей на кілька важливих етапів. Розглянемо дані періоди більш детально, позначимо основні характеристики та порадимо, яким має бути інтер’єр для правильного розвитку особистості.

  Від 0 до 3 років

  Для немовляти кімнатний інтер’єр не важливий, адже смаки ще не сформувалися. Бажано підбирати нейтральну і ніжну палітру кольору, щоб дитина і ви відчували себе в кімнаті спокійно. Акцентами кольорів стануть іграшки та стікери-принти в ігровій частині та куточку для відпочинку.

  Потрібно пам’ятати, що в цьому віці дитина починає активно пізнавати світ навколо вас — повзає, робить перші кроки, а потім впевнено досліджує простір. Тому при кімнатному оформленні необхідно підбирати безпечні меблеві предмети зі згладженими кутами, застосовувати невелику кількість декору, щоб на поверхні дрібних деталей не накопичувався пил. Також рекомендується настелити маленький килимок, який можна буде регулярно прати.

  Щоб створити хороший інтер’єр, дизайнери пропонують встановити стелажі відкритого типу для того, щоб зберігати речі, придбати невеликий стільчик і стілець, що підходять для зростання дитині.

  Від 3 до 6 років

  На цьому етапі відбувається формування індивідуальності – хлопчик вже почне висловлювати власну думку та свої побажання, а також буде вдячний за комфортний інтер’єр.

  Порада: пам’ятайте про основні принципи підбору меблів – беріть до уваги екологічність матеріалів, що використовуються виробником, а також безпека конструкцій. Встановіть ящики з обмежувачами, для зберігання застосуйте відкриті системи зберігання.

  У цей період вже потрібні яскраві наголоси у просторі. Якщо справжній ремонт немає у ваших планах, можна доповнити колір за допомогою текстилю. Наприклад, зробити строкаті фіранки на вікнах, застелити територію відпочинку яскравим покривалом, або пофарбувати столик у насичений тон.

  У цей віковий період ваша дитина буде захоплена творчими заняттями, тому подбайте про створення зручної зони для роботи.

  Якщо є вільна площа – зробіть куточок для занять спортом для тренувань (турник із кільцями, канат або повну шведську стінку). Таким чином ваша дитина зможе розвиватися фізично, перебуваючи вдома.

  Від 6 до 9 років

  У цей період дорослішання ваша дитина ще занадто багато гратиме, але одночасно з тим у її житті з’явиться школа, тому необхідно створити затишний куточок для занять по дому. Зона зберігання тепер повинна враховувати не тільки місце для іграшок, але і можливість розставити книги і підручники, кількість яких буде весь час збільшуватися. Також передбачайте конкретне місце для зберігання інвентарю для занять спортом. Декілька вдалих інтер’єрних варіантів ви зможете знайти у нашій фотопідбірці.

  Встановіть зручний стіл для роботи, а також стілець, висоту якого можна підкоригувати в залежності від зростання хлопчика.

  Стильна кімната з різними шпалерами на будь-якій стіні. Рекомендації щодо вибору шпалер у хлопчачу кімнату ви зможете знайти у нашій публікації.

  Від 9 до 12 років

  На цьому кроці у дітей з’являються дуже серйозні захоплення, які необхідно активізувати та підтримувати. Наприклад, можна поставити телескоп чи повісити велику карту світу. Основне, щоб ці атрибути відповідали інтересам хлопчика.

  Географічна карта стане інформаційним та кольоровим акцентом у нейтральній за тоном обробці.

  13 і старше

  У такому віці дитина повинна вже приймати самостійні рішення у процесі оформлення приміщення. Завдання батьків у цій ситуації – акуратно спрямувати та тактовно відмовити від поганих рішень юного дизайнера.

  Порада: спробуйте відзначити головну ідею дизайну. Навколо головної ідеї буде легше розпланувати весь ремонт та бюджет у деталях.

  Інтер’єрний дизайн має бути сучасним, стильним і відповідати інтересам господаря-підлітка.

  Одна зі стін може бути акцентною – з цегляним оздобленням або прикрашена тематичним принтом.

  У цьому випадку стінку за диваном оформили фотографічними шпалерами з біло-чорним зображенням міста. Сюжет залежить від своїх переваг хлопчика: можна підібрати стріт-арт на кшталт графіті, або оформлену картину з героями коміксів і т.д. д.

  Крок 3. Вибираємо колір

  1. Сіра гама

  Інтер’єр у сірих кольорах виглядає стримано, але не похмуро. Сіра гама добре комбінується з білим кольором, дерев’яними натуральними текстурами, синьою та блакитною обробною палітрою.

  Червоні подушки та килим розбавляють нейтральний інтер’єр дитячої.

  2. Монохромна гама

  Інтер’єр приміщення в однобарвній палітрі не виглядає сумно за рахунок оригінального малюнка на об’ємних шпалерах, справжньої дошки на підлозі та зони для ігор, спорудженої у вигляді вігваму.

  3. У відтінках зеленого

  Кімната в дусі поля для гри у футбол – мрія більшості хлопчаків. У таку дитячу ваш син із радістю покличе власних друзів.

  Зелений фон дасть можливість дитині розслабитися та повернути сили.

  4. Тематика моря

  Морський настрій в оздобленні дитячої неймовірно затребуваний. Такі відтінки благотворно впливають на настрій дитини, розвивають її уяву. Тематика яхт або піратських кораблів створює дух пригод, налаштовуючи з раннього дитинства на далекі подорожі та захоплюючі історії.

  5. "Все включено"

  Хлопчикова кімната 5 років. Тут є все: спальне місце для роботи, куточок для занять спортом, полиці для зберігання іграшок, телевізор і навіть телескоп! Такий інтер’єр стане актуальним і для невеликої дитини, і для підлітка.

  Джерело: babyplayroom.ru