Ремонт будинку своїми руками - внутрішні роботи - сам собі майстер - медіаплатформа МірТесен

Ремонт будинку своїми руками — внутрішні роботи — сам собі майстер — медіаплатформа МірТесен

Домашній ремонт власними руками — роботи всередині

Сьогодні я хочу поділитися з вами власним досвідом по ремонту будинку. Може кому-небудь з вас це стане в нагоді, а хтось навпаки мені щось підкаже набагато поліпшити, функціональніша і красивіше.

А почали ми з вирівнювання та заміни підлоги.

Додали нові бруси, а старі дубові знадобилося підтесати електрорубанком.

Після того, як за рівнем все вирівняли, стали дошки стелити.

Прикручувати їх поки не стали, так як вони ще не достатньо просохли.

А цим часом. я з знятих старих дощок від статі, вирішила зварганити душ річний, а то ж і ополоснуться не де після робочих буднів.

Дошки поклала прямо на вигрібну яму, яку зробили в минулому році. Потім бруски уздовж периметра, потім обшила це все господарство меблевим ДСП, пішов старий шифоньєр і спинки від ліжка.

Дах з азбестоцементного хвилястого покрівельного листа доробив чоловік і встановив бачок для води на ній.

Ось тепер можна скільки завгодно бруднитися. а то доводилося їздити купатися далеко.
Всі стіни, де відлетіла штукатурка, я обштукатурити і оббила утеплювачем на фольгирования основі.

На стельову поверхню зміцнювала утеплювач меблевим скобозшивачах, а стики проклеєні скотчем для будівельних робіт.

Після того, як все було оббито, я взялася за метало каркас з профілю стелі.
Рівнем пройшла стіни уздовж периметра, провела лінії маркером і стала кріпити UD-профіль по периметру. Потім, зміцнювала до стелі підвіси-тримачі для профілю.

У місцях, де стеля була вище і підвісу не вистачало, я вирішила прикрутити бруски шурупами до стелі, а на них-підвіс-тримач.

Профіль різала ножицями для роботи з металом

А здебільшого "кутовий шлифмашиной"-дуже зручна штука.

Це я нарізала поперечні кріплення до ключового профілем. Заздалегідь робила в вушках отвори цвяхом або свердлом, щоб легше було кріпити на поверхні стелі шурупами до ключового несучого профілю.

В цей кадр потрапила дитяча ручка мого внука, він мені подавав інструменти, йому в жовтні буде 3 рочки!

Роботу знадобилося продовжувати через місяць, так як я класно забила ногу в коліні і могла переміщатися виключно на костилях.Ну що Бог не робить, кажуть-на краще.

До цього часу вже просохли дошки, ми їх щільніше зрушили і посадили на довгі саморізи. Лобзиком я випив вхідний отвір для труби каналізації.

А ще люк у підвал.

До речі, сходи я теж змайструвала сама для підпілля, максимально зручна вийшла і довговічна (знайшла МК на просторах инета). А чоловік зробив полки в підполі зі старих дощок від статі, на які ми потім поставили ось цю вкусняшки.

І це ще не все, він грибник і вже вивчився закривати гриби, а не тільки їх збирати.

А ще я вирішила люк підпілля посадити на петлі, а то боляче важкувато це піднімати кожен раз.

Ну гаразд, не будемо відволікатися від ремонту, продовжуємо. Каркас на поверхні стелі знадобилося доробляти сидячи на пуфику, на столі, піднімаючись по сходах, (це добре видно на фото №1.) Отже, каркас стелі готовий

Розкидаємо по стелі електро проводку в спеціальному гафрірованном трубоканале, виводимо дроти для вимикачів і розеток, закріплюємо коробки-розподільники. Провід ховаємо в електротехнічні короби. все як годиться.
І починаємо пришивати до стелі гіпсокартон як в шахах, заздалегідь Випилявши лобзиком вхідні отвори для лампочок і для люстри.

А тепер перейдемо до стін.

Встановлюємо UD-профіль уздовж стінки під стелю і аналогічний до поверхні пола.Отмеряем відстань між підлогою та стелею, відрізаємо кутовий шлифмашиной несучий профіль, встановлюємо його за рівнем і закріплюємо саморізом до верхньої направляючої і до нижньої. І так далі по всій стене.На такій стіні у нас вікно, завдяки цьому я зробила тверду конструкцію під підвіконня і над віконним прорізом, з профілю, буквою"П" І вона прибила його шурупами до ключового несучого профілю по рівню.

А ось на цьому фото добре видно дерев’яну планку, яку я прикрутила для кріплення майбутньої штори, а під нею проходить монтажний короб (біленький).

Далі до кінця стіни закріплюємо несучий профіль, визначаючи і відрізаючи кожен за розмірами. Потім також, як і на поверхні стелі, фіксуємо до стіни підвіси-держателі, для надійності каркаса і об’єднуємо його шурупами з профілем, відгинаючи вушка ззаду.

У профілі я просвердлили дрилем отвір і вивела ел.кабель для розетки назовні, потім через гіпсокартон виведу і прикрутити розетка точно на профіль і буде міцніше триматися.

Ось на цьому фото видно вже готову розетку, правда темнувато вийшло.

Аналогічним чином я міцніла металокаркас на всі інші поверхні стін і роблю каркас для перегородки кімнати, зонуючи її на кухню і сантехнічний вузол.

Тепер все обшиваю гіпсом. кладу його на підлогу, наношу все лінії за якими повинні пройтися мої саморізи, зливаючись з профілем.

а попереду ще шпаклівка, грунтовка, шпалери і будь-яка інша принадність, (дизайном називають), з приводу якої я буду просити у вас всіх ради.

Стіни практично теж, залишилися отвори двері.

Онуку моєму сподобалося. Що скажете ви, мої вчителі і натхненники?

Сподобалася стаття? Підпишіться на канал, щоб бути в курсі дуже цікавих матеріалів

квартирне ремонт. 1 рік за 60 хвилин. Все роблю сам.

Не дешевий ремонт ЗА КОПІЙКИ!

Вродливий ремонт квартири, обробка під мармур (2021)

НОВА КІМНАТА В БУДИНКУ — НАЧИНАЮ РЕМОНТ