Як жити в квартирі і робити ремонт 11 способів, зробити ремонт квартири з меблями

Як жити в квартирі і робити ремонт 11 способів, зробити ремонт квартири з меблями

Як жити в квартирі і займатися ремонтом: 11 практичних порад

Буває, що в разі ремонту виїхати з житлової площі нікуди.

Наприклад, це відбувається при ситуаціях на випадок аварій: прорив сантехніки і затопленні. Інший варіант — житло розташований недалеко з роботою, завдяки цьому переїзд до рідних або оренда зовсім не комфортні. Або буває, що намічаються маленькі зміни, через них немає сенсу кудись відбувати. Розповідаємо, як робити квартирний ремонт з меблевими предметами і уникнути незручностей.

Все про життя в квартирі під час проведення ремонту

перевірте вид

Для початку вам необхідно зрозуміти, наскільки масштабні зміни ви запланували. Від цього будуть залежати ваші майбутні дії.

  • Капітальний. Під час нього планують знесення стін, установка перегородок і стель, оновлення самих різних комунікацій, підлогову обробку, штукатурку поверхні стін і т.д. Дані роботи пилові і вимагають гарної підготовки. Дуже не просто жити в квартирі, в якій ви погодилися на перероблення ванній, заміну труб і сантехніки.
  • Косметичний. Він передбачає клеєні шпалер, стінну облицювання і статі плиткою, фарбування поверхонь. такий квартирний ремонт, в якій живеш, робити більш простіше.

Рекомендації для капремонту

1. Складіть графік ремонту

Даний етап важливий для абсолютно будь-якого типу робіт. Як тільки ви зрозумієте, на яку халепу житла готові, варто продумати точний план. Тут варто прописати кімнати, які запланували поміняти, проссчітать кошторис на матеріали і приблизну вартість. Також необхідно подумати, чи будете ви робити все самостійно або візьмете бригаду фахівців.

якщо ремонт не відразу, краще відкласти його на весну або літо. У ці етапи більш простіше перенести вимушені незручності. В цей час в будинках відключають опалення, завдяки цьому, якщо ви готуєтеся міняти стояки або батареї, більш простіше буде домовитися з керуючою компанією про їх відключення. Також навесні і влітку краще сохнуть матеріали, можна частіше провітрювати або взагалі тримати вікна відкритими.

2. Укладіть детальний договір з майстром

Якщо ви все таки захотіли привернути для проведення робіт майстра, слід прописати їх умови в договорі. Крім прямих зобов’язань з надання послуг і оплати, важливо додати пункти про час, в яке він буде до вас приходити. Також спробуйте домовитися про поетапне проведення робіт. Це дуже важливо, якщо стосується справа заміни електропроводки або сантехніки. Якщо демонтувати такі елементи всюди, жити в квартирі деякий час буде неможливо.
У пошуках професійного сантехніка шукайте оголошення «ванна під ключ». Кваліфіковані майстри можуть змінювати сантехнічну меблі по частинах: перш за все обладнання, потім труби. І лише після цього провести установку сантехпристроїв.

3. Забезпечте потрібні зручності

Якщо мова про житлоплощі в новому будинку, то в’зжать в неї відразу не варто. Спочатку необхідно переконатися, що виконані хоча б найменші роботи: підключені електрику і забезпечення водою, зведені перегородки, зроблена для підлоги стяжка. Останнє дуже важливо, тому що іноді за стяжку приймають міжповерхових плиту. Растілать на неї ламінат або інші заключні покриття можна за нормами санітарії. Так в приміщенні зберігається прекрасна чутність, а ви будете в курсі всіх розмов сусідів.
Якщо ви готові до відсутності затишних умов, забезпечте при заїзді найменші зручності. У сантехническом вузлі поставте унітаз. Зручніше купити доступний в магазині або пошукати б / у версію. У такій не шкода зливати суміші для будівництва і викинути після завершення чорнових робіт. меблі теж потрібно застосовувати тимчасову, яку можна забруднити і пошкодити. Також варто оснащувати «польову» кухню: плиту замінить електро плитка або мультиварка. Якщо немає холодильника, продукти необхідно купувати за потребою. Коли на вулиці холодно їх можна зберігати на балконі.

4. Щоб розблокувати простір

Якщо житлова площу не нова, варто звільнити від меблів і будь-яких інших речей кімнату, яку запланували вдосконалити першої. Спробуйте прибрати побільше предметів, інакше в подальшому їх знадобиться відмивати від пилу від будівельних робіт. Найкраще упакувати речі в непроникну упаковку, наприклад, вакуумні пакети, і забрати в іншу кімнату. Не треба забувати, що одяг і будь-які інші тканини вберуть всі запахи. Вивести їх потім буде майже нереально.
Проблема, куди подіти меблі на певний період часу квартирного ремонту, вирішується просто. Її можна перенести в іншу кімнату. Це не буде важко, якщо Ви проживаєте в двокімнатній або трикімнатній квартирі. Якщо мова про однокімнатному житло, меблі на час ремонту можна куди-небудь вивезти. Наприклад, віддати на зберігання знайомим або ж просто взяти в оренду осередок на складі.

5. Робіть ремонт в приміщеннях по черзі

Ще 1 рада — проводити ремонтні процедури в приміщеннях по черзі. Тоді можна прибрати меблі в одне з приміщень, інше ремонтувати. Потім зробити те ж саме для решти кімнат. Доведеться потерпіти склад речей і меблів, втім жити при подібних умовах у квартирі абсолютно реально.

квартирне ремонт під здачу • Як зробити недорогий ремонт • Інвесторський квартирний ремонт

Життя під час проведення ремонту в квартирі — чи варто жити в ремонті?

Життя під час ремонту в квартирі — чи варто жити в ремонті?

15 Лайфхак для стильного, але бюджетного ремонту квартири