Візитні картки онлайн-дизайн і розміри візитних карток

Візитні картки онлайн-дизайн і розміри візитних карток

Візитна картка-сама класична форма прямої реклами. Завдяки їй ви вперше зв’яжетеся з клієнтом і додасте своїй компанії професійний імідж. На візитній картці повинна бути найважливіша інформація. Варто відзначити, що чим цікавіше дизайн візитної картки в візуальному плані, тим вище ймовірність інтересу до компанії з боку потенційного клієнта. Візитні картки-це необхідне обладнання для будь — якого професіонала на різних заходах, тренінгах або конференціях-скрізь, де є хороший шанс встановити нові ділові контакти. Ми пропонуємо друк дешевих візитних карток. Ціна візитної картки залежить від її тиражу, а також від підстави, на якому вона була надрукована. Важливим фактором, що впливає на ціни візитних карток, є облагородження, такі як УФ-вибірковий лак, гаряче штампування або тиснені візитні картки. Ви надаєте дизайн візитної картки та дизайн, а потім файл проекту візитної картки перевіряється графічними дизайнерами. Якщо все в порядку, слід роздрукувати візитки. Візитні картки Онлайн є одним з найбільш часто замовлених продуктів в нашій друкарні.

Візитні Картки Простий Дизайн

Ці візитні картки є найпопулярнішим продуктом у нашій пропозиції. Їх безперечною перевагою є низька ціна і швидкий час виконання. Класичні візитні картки зазвичай виготовляються на щільному крейдяному папері щільністю 350 г, нефольованому. Ці візитні картки не використовуються для обробки, тоді як друк може бути двостороннім або одностороннім, залежно від ваших уподобань. Прості, класичні і дешеві візитні картки є хорошим вибором, якщо вам потрібно їх велика кількість і ви не дбаєте про свій унікальний зовнішній вигляд. Тому якщо вас цікавить друк візиток Львів, переходьте на сайт kopibum.com.

Візитні Картки Преміум-Класу

Візитні картки дуже часто вибираються нашими клієнтами через унікальний дизайн візитної картки. Субстрат, з якого вони зроблені, як правило, папір крейда мат вагою 350 г.папір може бути прикрашена методом гарячого тиснення, мати тиснення, біговки або пробивання.  Візитні картки покриваються двостороннім спалахом, який підкреслює достоїнства будь-якого графічного дизайну. Тому вони представляють себе дуже привабливо, і кожен, хто отримає таку візитну картку, обов’язково зверне на неї увагу. Формат візитної картки може бути 90×50 або 85×55.

Візитні картки з УФ-лаком

Наші візитні картки мають варіант з використанням вибіркового УФ-лаку. Він характеризується тим, що має дуже гладку, навіть слизьку текстуру, яка найкраще контрастує з матовою підкладкою, такий як, наприклад, плівка Soft Touch. Лаковані елементи, такі як логотипи, чітко виділені на ньому. Застосування УФ-лаку призводить до того, що поверхні, на яких він наноситься, інтенсивно блищать під певним кутом, що дає унікальний візуальний ефект.

Візитні Картки SoftTouch

Візитні картки з покриттям Soft Touch-дуже привабливі продукти. Під назвою softtouch ховається технологія нанесення спеціальної плівки на паперову підкладку, наприклад, типу крейда 350 г.в результаті виходить м’яка, приємна і оксамитова на дотик текстура. Кращою прикрасою для візитної картки з плівкою Soft Touch є УФ-лак, який створює цікавий контраст з матовою плівкою.

Візитні Картки Стандарт

Стандартні візитні картки, виконані на картоні з одностороннім покриттям типу Арктика. Вага паперу — 300 г.покрита сторона картону більш гладка, на неї можна нанести додаткове облагороджування у вигляді плівки. Інша сторона більш пориста і відмінно підходить для того, щоб щось записати на ній.

Візитні Картки Elegance

Візитні картки елегантні, створені з урахуванням вимогливих клієнтів, чий зовнішній вигляд звичайних візитних карток не задовольняє. Субстратом, використовуваним для виготовлення цих візитних карток, зазвичай є картон Арктика, оброблений матовою плівкою. Дизайн, виконаний з використанням цієї комбінації, не може залишитися непоміченим. Клієнти, яким Ви вручаєте таку візитку, обов’язково запам’ятають вас.

Пластикові візитні картки ПВХ-0,7 мм

Робимо візитні картки на підкладці з ПВХ товщиною 0,7 мм.на білу поверхню підкладки наносять фарбу і отверждают спеціальними УФ-лампами. Так отримана візитна картка дуже міцна. Що ще більше відрізняє візитні картки з ПВХ, так це красиві, яскраві кольори. Такий ефект важче досягти на класичних паперових підкладках.

Пластикові візитні картки ПВХ-0,5 мм

Візитні картки з ПВХ 0,5 мм-це більш тонка версія тих же візитних карток товщиною 0,7 мм.на білу поверхню підкладки наносять фарбу і отверждают спеціальними УФ-лампами. Ціна пластикової візитної картки вище, ніж у класичної, виготовленої з картону, але ми отримуємо продукт набагато міцніший.

Візитки на цифрі

Візитні картки, виконані в цифрових технологіях, характеризуються дуже великим вибором підкладок. У вас є різні шаблони візитних карток на вибір. вага паперу і різні текстури. Дуже ефектно виглядають аркуші паперу, пофарбовані в масі, в тому числі і в спеціальних кольорах, таких як злотий або срібний. Ми друкуємо в кольорах CMYK плюс додатково білий колір, ми пропонуємо багато поліпшень, m.in. ламінування або гаряче тиснення. У вас є необмежені можливості для створення унікального дизайну візитної картки, який обов’язково виділиться у візитній картці ваших клієнтів. Цифровий друк дозволяє виробляти низькі тиражі, тому замовлення буде розміщено від 50 штук.

Візитні картки онлайн-дизайн і розміри візитних карток

Візитні Картки Multiloft

Візитні картки multiloft-це новинка в нашій пропозиції. Що ховається під назвою multiloft? Це візитні картки, що складаються з трьох шарів підкладки. Два зовнішніх шару-це картон, який може існувати в різних варіантах підкладки: атласному, білому і натурально білому, а заповнення, що знаходиться всередині, так звана вставка, являє собою папір, забарвлену в масу. Він поставляється в цілих 14 різних кольорах. Сучасна технологія дозволяє склеювати шари паперу сухим способом без використання води. З’єднання дуже міцне, і про його подальшому відшаровуванні мови не йде. Візитні картки Multiloft набагато товщі, ніж традиційно. Їх вага становить до 975 г, що робить їх надзвичайно жорсткими.

barus76rusvol