Вантажне таксі: як не помилитися під час меблевих перевезень

Вантажне таксі: як не помилитися під час меблевих перевезень

На легковому автомобілі можна перевести невелику тумбу, стіл, кілька стільців. М’які меблі, шафи потребують більш габаритного транспортного засобу. Офісна обстановка також займе немало місця. Тому спочатку краще замовити вантажне таксі.

Що потрібно знати про компанію, з якою планується співпраця

1. Наявність автопарку

При транспортуванні дивана та крісел достатньо задіяти ГАЗель. Для перевезення меблів з однокімнатної квартири, вмісту невеликого офісу знадобиться 2-хтонник. Велика кількість майна поміститься у 5-тонний автомобіль. Чим більше транспортних одиниць налічується у компанії, тим більше різноманітних замовлень вона виконує. А клієнти не переплачують за порожній обсяг машини. Саме таку позицію дотримується вантажне таксі «Інка-Транс».

2. Ціна послуги

Вона залежить від встановлених тарифів на перевезення та довжини маршруту. Бажано, щоб оператор прорахував, скільки доведеться заплатити та пояснив, за що та яка нараховується сума. Тоді вас не зб’ють з пантелику вантажники і водій (на випадок, якщо вирішать підзаробити «зверху»).

3. Технічний стан транспортних засобів

Старі автомобілі з половинками задніх дверей, що ледве закриваються, викликають побоювання. Той, хто серйозно веде бізнес із вантажоперевезень, не допустить, щоб «робочі конячки» втратили привабливий вигляд. Тож автопарк своєчасно оновлюється.

Вантажне таксі: як не помилитися під час меблевих перевезень

4. Індивідуальне обслуговування

Щоб співпраця пройшла успішно, слід зважати на особисті побажання замовника. В одному потрібно більш акуратно розмістити дзеркальні та скляні фасади. В іншому випадку, при транспортуванні предметів мистецтва слід добре упаковати кожен предмет і зафіксувати його від випадкового переміщення по кузову. Якщо потрібно швидке заповнення машини та кінцеве розміщення меблів, потрібно залучити більше вантажників.

Що потрібно зробити перед замовленням вантажного таксі

• Визначитись з обсягом вантажоперевезень

Якщо у вас невелика квартира, офіс, магазин, запишіть кількість та вид меблевих одиниць. На великі об’єкти виїжджає менеджер. Що оцінює кількість вантажу та пропонує автомобіль відповідного тоннажу.

• Вибрати бажаний час та дату

Квартирний переїзд зазвичай виконують у світлу пору доби. Щодо офісів, магазинів, то тут у пріоритет ставиться швидке переміщення та підготовка до роботи на новому місці. Тому нерідко транспортування майна здійснюється у нічний час.

• Продумати профіль спеціалістів

Для стандартного переміщення в машину та вивантаження майна достатньо 2-4 вантажників. Коли стоїть завдання упакувати меблі, перевезти та розставити на новому місці, знадобиться бригада муверів. Праця останніх оплачується вище, так як вони мають ширшу кваліфікацію.

• Місцезнаходження клієнта

Замовнику пропонується пересуватися своїм автотранспортом або їхати разом з водієм вантажного таксі. Про це треба повідомити диспетчера під час прийому замовлення.

Зважаючи на всі тонкощі переїзду, ви убережете себе від неприємних моментів співпраці.

barus76rusvol