Стелажі для зберігання-види і як правильно вибрати

Стелажі для зберігання-види і як правильно вибрати

При розширенні складу або переїзді на новий склад ви напевно захочете додати нові стелажі для складу. Більше стелажів дасть можливість вам зберігати більше товарів, це логічно. Однак спочатку варто добре ознайомитися з конкретними типами стелажів для зберігання, щоб знати, які з них чудово підійдуть для товарів, які ви зберігаєте.

Стелажі для зберігання

Те, які стелажі для складу ми виберемо, в більшості своїй залежить від того, які товари і вантажі ми зберігаємо. Один тип стелажів буде краще працювати, якщо ми зберігаємо довгі предмети. З іншого боку, коли ми хочемо зберігати дрібні деталі в коробках, ми звертаємося до повністю не таким як раніше типам стелажів з металу.

Думаючи, що ми вже знаємо, які товари, вантажі, запчастини і т.д. Ми збираємося зберігати, ми можемо набагато докладніше розглянути, які параметри стелажів для складу вибрати. Найпопулярнішими і корисними параметрами, за якими ми оцінюємо стелажі для складу, вважаються:

  • несуча здатність балок
  • максимальна підйомність вантажу
  • розміри балок і рам.

Крім явних і дуже легко вимірюваних параметрів, необхідно також звертати власну увагу на якість виготовлення стелажів з металу. Стелажі для зберігання від надійного постачальника повинні бути сертифіковані і відповідати заданим нормам, які підтверджують якість і безпеку.

Адже ми часто зберігаємо на складських стелажах речі, загальна ціна яких досить велика. Завдяки цьому тут економити не потрібно, а краще підібрати перевірені і надійні стелажі для зберігання. Ми можемо спокійно відпочивати, знаючи, що наша продукція нешкідлива, і зосередитися на розвитку нашого бізнесу.

Стелажі для складу-не потрібно забувати про сервіс і обслуговування.

Зрозуміло, покупка стелажів-це тільки початок, прорте купити якісні можна на сайті fortisstroy.com.ua. Подібна покупка зобов’язана стати інвестицією, яка буде служити вірою і правдою дуже довго, тому необхідно подумати про техобслуговуванні і догляді. Головне не забути врахувати, чи забезпечує постачальник стелажів також збірку, гарантійне обслуговування і постійні перевірки.

Таким чином, ми можемо потурбуватися про всі потрібні речі в одному місці. Це, безсумнівно, заощадить не тільки гроші, але і час. Тому, крім параметрів стійок, подивіться дуже уважно на сервіс, який пропонує постачальник стійок.

Необхідно не забувати, що хороше обслуговування потрібно для того, щоб наш склад працював успішно і без непотрібних затримок. Знання того, що у вас є надійний партнер по обслуговуванню стелажів, гарантує, що будь-яка поломка або пошкодження будуть швидко усунені.

Стелажі для зберігання-види і як правильно вибратиСтелажі для зберігання-подивіться дуже уважно на тип товару

Зрозуміло, стелажі для складу, як і більшість продуктів, мають стандарти і сертифікати. Завдяки їм Ви знаєте, що якщо ви купуєте Стелажі і вони відповідають зазначеним нормам, то це обладнання, яким варто обладнати ваш склад. У правилах також зазначено, наскільки часто необхідно перевірити такі стелажі.

Знаючи тип товару, що зберігається і параметри стелажів, ми можемо звертати власну увагу на ще один важливий елемент. А конкретно, який оборот продукції у нас на складі і як ми хочемо обробляти товари на стелажах. Доступ до продукції може бути гарантований декількома варіантами. Залежно від розміру і обертання, ми можемо обробляти їх за допомогою навантажувача вилочного типу або вручну, наприклад, у випадку невеликих, легких деталей.

Стелажі для складу-найпопулярніші типи

Стелажі для зберігання можна розділити за різними параметрами. Найпопулярнішими типами вважаються фронтальні стелажі, стелажі поличні, в’їзні стелажі, консольні стелажі, потокові Стелажі і мобільні стелажі. Зрозуміло, це не всі типи, але, як можна помітити, їх цілком вистачить, щоб можна було вибрати хороше рішення для будь-якого типу товарів.

Необхідно також підкреслити, що деякі типи стелажів і систем зберігання підійдуть для великих компаній і підприємств, але можуть бути невигідним для індивідуальних клієнтів.

Стелажі поличні-великий вибір для складу, основною продукцією якого будуть дрібні, маленькі товари, які також можна зберігати в найрізноманітніших контейнерах або на насипних полицях. Зрозуміло, стелажі поличні також призначаються для важких вантажів. Як можна помітити, це надзвичайно багатофункціональний тип стелажів, який ймовірно буде адаптований до багатьох галузей промисловості та їх індивідуальних потреб.

Далі, одним з дуже часто використовуваних типів стелажів вважаються фронтальні стелажі. Вони дозволяють зберігати товари на піддонах. Вони мають різні варіанти обробки і доступу до піддонів. Ми можемо знайти стелажі для зберігання піддонів, які дійсно дають можливість зберігати як важкі піддони, так і маленькі, так що для будь-якого знайдеться що-небудь власне.

Щоб звести до мінімуму кількість проходів на складі, необхідно застосовувати в’їзні стелажі. Під час використання стелажів для складу з в’їздом ми можемо буквально загнати навантажувач вилочного типу на стелаж і забрати звідти товар.

Стелажі для зберігання-види і як правильно вибрати

Коли ми не можемо збільшити склад, наприклад, так як обмежені розмірами ділянки землі, але хочемо зберігати більше товарів, ми можемо застосовувати обсяг будівлі. Цього можна досягти, наприклад, за допомогою багаторівневих стелажів. Вони дають можливість нам застосовувати простір, який раніше не застосовувався, тобто висоту нашого складу.

Зрозуміло, можна застосовувати і платформи для зберігання даних. Після ми можемо створити підлоги, на яких можна розташувати стелажі для зберігання.

barus76rusvol