Що таке швидкомонтовані будівлі

Що таке швидкомонтовані будівлі

1. Вартість будівництва швидкомонтованих будівель

В середньому ціни на будівництво швидкомонтованих одноповерхових однопрогонових будівель не вище 6м знаходяться в діапазоні від 7000 грн за квадратний метр.
В даному випадку мова йде про зведення коробки без фундаменту однопролітного, прямокутного, простого будови, шириною не більше 12м, висотою не більше 6м.

Діапазон цін залежить від площі будівлі, територіальної доступності, складності монтажу, індивідуальних особливостей і відмінностей.

Швидше за все в будівлі будуть вікна, двері або в’їзні секційні ворота. Всі ці позиції також йдуть, як опції, і впливають на підсумкове ціноутворення.

Все безпосередньо залежить від побажань і фінансових можливостей, наприклад віконний профіль можна вибрати варіант дешевше з ПВХ або подорожче з алюмінію. Якщо вас цікавлять якісно побудовані Швидкомонтовані будівлі, рекомендуємо відвідати компанію https://www.llentab.ua/.

2. Терміни будівництва швидкомонтованих будівель.

В середньому термін будівництва будівель в районі 200 м. кв. по підлозі становить від 1 до 1.5 місяця, в залежності від умов фінансування, планування і здачі-приймання виконаних робіт.

Для прискорення термінів, як правило застосовуються такі умови:

 • Конструкції, з яких буде зводитися будівля, надходять повністю готові до монтажу;
 • Монтаж здійснюється за заздалегідь підготовленим проектом. Послуги проектування також надаються нашою компанією;
 • Сендвіч панелі приїжджають на об’єкт в оптимальних розмірах з мінімальною кількістю підрізувань і відходів.

Використання в будівництві цегли дозволяє за годину робити стіну розміром в один метр, а сендвіч-панель встановлюється хвилин за п’ятнадцять. При цьому її площа може становити шість і більше квадратних метрів.
У порівнянні з іншими будівельними матеріалами у сендвіч панелей багато конкурентних переваг.

Вони найкраще підходять для будівель промислового або комерційного призначення, але багато хто вибирає і в якості житлових приміщень

Будівництво можливе в будь-якій кліматичній зоні. Тому даний матеріал популярний у Фінляндії і Канаді. Наприклад, в Німеччині житлові будинки з сендвіч-панелей – звичайне явище.

3. Конструктив швидкомонтованих будівель

Основний конструктив швидкомонтованих будівель-прості і надійні з’єднання, що забезпечують швидке кріплення всіх елементів конструкції в єдине ціле.

Конструктив будь-якого швидкомонтованого будівлі виконується з:

 1. Фундамент-стовпчастий, стрічковий, монолітний, пальовий або комбінований;
 2. Металокаркас — на зварних або болтових з’єднаннях;
 3. Тепловий контур-стінові та покрівельні сендвіч панелі;
 4. Каркас будівлі виготовляють з металевих профілів різного перетину. Як правило, на об’єкт поставляються готові до монтажу, пофарбовані металовироби.

Облицювання будівлі виконується з сендвіч-панелей. Дах також монтують з сендвіч панелей або покривають профнастилом. Всі елементи закріплюються саморізами.

Заводська готовність матеріалів дозволяє виконувати будівництво із залученням мінімальної кількості робітників і техніки.

Термін служби швидкомонтованих будівель з сендвіч-панелей такий же, як у будівель з бетону або цегли.

А ось вартість будівель з сендвіч панелей значно менше.

Причому кошторисні витрати зменшується не тільки за рахунок витрат на придбання матеріалів, а й на всі види монтажних робіт.

4. Технології будівництва

Розрізняють кілька технологій будівництва будівель з сендвіч панелей:

 • Класична каркасна — з металу і сендвіч-панелей;
 • ЛСТК (легкі сталеві тонкостінні конструкції);
 • Блочно-модульна.

На відміну від блочно-модульної технології — ми не прив’язані до якихось шаблонним рішенням і виконаємо будівлю будь-яких розмірів за індивідуальними вимогами кожного клієнта.

5. Переваги швидкомонтованих будівель

Одна суттєва перевага швидкомонтованих будівель-можливість швидко демонтувати будівлю і зібрати його на іншому місці. Також при необхідності можна наростити поверховість споруди.
Основні конкурентні переваги будівель з сендвіч панелей:

 1. Короткі терміни будівництва. Замовляючи будівлю з сендвіч-панелей, можна точно розрахувати за який час воно буде побудовано. Всі елементи конструкції виготовляються на заводі і вже готові до складання.
 2. Невелика вага. Маса швидкомонтованих будівель незрівнянно менше маси будівель з інших будівельних матеріалів. Ця обставина іноді дозволяє заощадити на фундаменті і знизити загальні витрати на будівництво;
 3. Цінова доступність. На кінцеву вартість будівель впливає не тільки вартість матеріалів на їх виготовлення, а й витрати на навантаження, перевезення, монтаж.
 4. Простий спосіб монтажу. Збирати будівлю з сендвіч-панелей можна цілий рік і при будь-якій погоді. Кріплення, виготовлені в заводських умовах, дозволяють зводити такі будови дуже швидко;
 5. Тривалий термін служби;
 6. Хороші теплоізоляційні якості. Сендвіч-панель відмінно зберігає тепло, тому експлуатувати будови подібного типу можна навіть в північних районах.
 7. Споруди з сендвіч-панелей мають і недолік. Основний мінус таких споруд — їх нездатність «дихати».

Тому, дуже важливо правильно спроектувати і змонтувати вентиляційну систему.

Або ж продумати фасадне скління з обов’язковою функцією відкривання вікон. Звичайно в цьому є і перевага, то що витрати на опалення істотно знижуються.