Що таке натяжна стеля

Що таке натяжна стеля

Натяжні стелі — це стильний вид обробки поверхні стелі, який користується дуже великою популярністю. Зрозуміло, у них є власні позитивні і негативні якості. Вперше вони з’явилися ще кілька століть тому. Сучасні конструкції стелі являють собою натягнуте на каркас щільне, тонке і красиве полотно.

Що собою являє натяжна стеля?

З моменту власного виникнення, цей оздоблювальний вид поверхні стелі дуже швидко став користуватися величезною популярністю. Така технологія вважається не такою вже й новою, так як перші натяжні стелі з’явилися у Вірменії ще кілька століть тому. Власне вірмени першими почали застосовувати для прикраси стель натягнуті шматки полотна. Однак, цей оздоблювальний вид став по-справжньому популярний після того, як була винайдена в ХХ столітті полівінілхлоридна плівка. Сучасні безшовні конструкції стелі являють собою тонке полотно, туго натягнуте на спеціальному каркасі. До теперішнього моменту, в якості такого полотна застосовується вологостійка і гладка полівінілхлоридна плівка або спеціалізована штучна тканина з просоченням поліуретану.

Важливі переваги стель натяжного типу

Натяжні стелі Дніпро є дуже ефектним варіантом з великим вибором гам кольорів і безмежними можливостями їх поєднань. Плюси стель натяжного типу безперечні-вони довговічні і не вимагають виснажливого догляду. Також хорошим позитивним якістю вважається невелика ціна обробки такого типу.

Виробнича технологія найсучаснішої обробки покриттів для стелі з’явилася в шістдесяті роки, вона швидко поширилася і стала популярна у всьому світі. Звичайні стелі-це поверхні, що вимагають хорошої підготовки перед проведенням обробки. На відміну від них, натяжні конструкції не вимагають довгого процедури установки.

Вони встановлюється на незначній відстані від поверхні стелі. Сучасні дизайнери створюють багатий вибір декоративних моделей, які застосовуються для створення неповторних інтер’єрів. Можна з точністю заявити, що сьогодні – це найбільш сучасний вид обробки покриттів для стелі.

Переваги натяжної стелі (плюси)

Легкість установки.

Для установки натяжної стелі багато часу не буде потрібно-всі роботи можна закінчити за 1 день, включаючи установку освітлення для стелі.

Натяжна стеля не вимагає ніякої підготовчої роботи підготовчого типу, як у випадку стандартних покриттів: зняття старих шарів шпаклівки і штукатурки, поверхневе вирівнювання стелі, нанесення нової шпаклівки, побілка або фарбування.

Натяжна стеля ставиться без сміття від ремонту та будівництва і супутньої пилу і гризи, а ще не вимагає обов’язкового винесення меблів та інтер’єрних предметів. Плюс до всього не знадобиться довгого перебування у вас вдома сторонніх людей (штукатурів, малярів і т.п.).

Досить тільки пару годин і натяжні стелі будуть встановлені без всякого сміття від ремонту та будівництва і пересування меблів.

Естетичність.

Натяжна стеля прекрасно ховає всі патьоки, нерівності і інші недоліки базової стелі. Прикрашає або ховає комунікації для вентиляції припливного типу і кондиціонерів, датчиків сигналізації та димовловлювачів, різні дроти, кабелі освітлення і т. д.

Що таке натяжна стеляНадійність.

Протягом дуже довгого часу натяжні стелі не втратять власної міцності, форми, фактури і власного початкового кольору. Монтажні кріплення і шви (в разі пвх полотен) повністю зберігають власну надійність і міцність. За найрізноманітнішими тестами і вишукуванням — службовий термін безшовних полотен становить більше тридцяти років.

Практичність.

Натяжні стелі легко встановлюються і в разі потреби вільно розбираються. Вторинний монтаж не впливає на якість і на натяг полотна (в разі пвх полотен).

В процесі усадки будівлі — на поверхні не з’являються відколи і тріщини, тому він незамінний для міських нових будинків і котеджів за містом.

Натяжні стелі мають властивості звукоізоляції, вологостійкі і не збирають електрику виникає в результаті тертя, тому до їх поверхні не притягується бруд і пил.

Натяжні стелі не коррозируют, не вступають в реакцію з хімічними речовинами, не утворюють патьоків і плям на власній поверхні. На них не з’являється конденсат, тому він незамінний для приміщень ванної кімнати і басейнів.

barus76rusvol