Как выбрать передвижную лестницу

Переваги виїзної хімчистки

Багато домашні господині впевнені, що для підтримки м’яких меблів і килимів в чистому стані досить прибирання з пилососом, проте в дійсно це не так. Аналогічні способи прибирання не дозволяють видалити бруд з меблевих і килимових поверхонь повністю.

Для забезпечення найбільшої чистоти килимів і меблів, найкраще попросити фахівців, замовивши хімічну чистку додому. Майстри з досвідом набагато краще впораються з плямами на шторах, жалюзі, килимах і меблевій оббивці, ніж це вийде виконати своїми руками. А якщо ви хочете замовити хімчистку для м’яких меблів, замовляйте тут.

Плюси виїзної хімчистки

Виїзна хімічна чистка меблів собою являє досить комфортну послугу, що знімає з власників всі зобов’язання доставки об’єктів, що підлягають очищенню. Господарям не потрібно буде витрачати час на перевезення килимів, м’яких меблів, штор та інших інтер’єрних предметів, а після відвозити їх назад.

Замовити хімічну чистку меблів

Також є ряд об’єктів, що можуть очищатися виключно на місці, а конкретно ковролін, меблеві куточки, Матраци і т.д. набагато легше покликати професіоналів клінінгу додому, ніж намагатися знімати/демонтувати об’єкти і доставляти їх в компанію з прибирання приміщень.

Замовник в процедурі хімічного чищення меблів, покриття для підлоги та інших речей бере лише невелику участь. Додатковою вагомою перевагою виїзної хімчистки служить можливість надання послуги в будь-який зручний час, а процес її оформлення забирає трохи зусиль.

Особливості виїзної хімчистки

Ця процедура починається з оформлення замовлення в компанії з прибирання приміщень, після цього в квартиру приїжджає фахівець, який аналізує обсягу роботи. Спеціаліст оцінює стан підлягають клінінгу предметів, характеристикам матеріалів, на яких є забруднення і різновидах самих плям.

Для найбільш якісного виконання роботи фахівці дізнаються інформацію, щодо необхідних об’єктів, а конкретно вік меблів або інтер’єрного предмета, вік плям і причину їх виникнення, досвід попереднього видалення плям або їх самостійного очищення, і також інформацію про застосовуваних миючих засобах при проведенні хімчистки.

Спираючись на отриманої інформації, майстри вибирають відповідні засоби для миття для оббивки диванів, текстилю, штор та іншого. Якщо є необхідність, сусідні декоративні предмети накриваються спеціальною плівкою для захисту щоб уникнути попадання на них різного роду речовин при збиранні.

Різновиди меблевої чистки

Є три головних способи очищення меблів: сухий, вологий і інтенсивний. Перший спосіб враховує очищення об’єктів за допомогою сухих порошків або гранул, також може бути застосована підготовлена суха піна. Склад речовини розподіляється по волокнах поверхні меблів, для чого застосовується спеціалізований пристрій з циліндричними щітками. Плями поглинаються речовиною і відокремлюються від волокон, а після прибираються шляхом застосування пиловодососа в зв’язці з речовиною.

Замовити хімічну чистку меблів

Метод вологого очищення меблів передбачає набагато глибоке очищення, що здійснюється шляхом застосування низькопінних шампунів і відповідного обладнання. Спочатку однодискова машина наносить очищаючу речовину на забруднену поверхню об’єкта, потім в хід йде щітка, після якої інший пристрій вакуумним способом витягує бруд з волокон.

Інтенсивне очищення потрібна лише в найбільш серйозних випадках, коли потрібен персональний підхід до об’єкта. До подібних типів забруднень відносяться краплі крові, вина, інших трудноудаляемих напоїв, прилипла жувальна гумка, зношена область килима або покриття для підлоги і т. д.

У чому полягає виїзна хімічна чистка меблів

При інтенсивному очищенні застосовується схожа технологія, що і при вологому, втім фахівці використовують особливі засоби для виведення плям і шукають до конкретного об’єкта персональний підхід. Спочатку фахівець проводить аналіз Походження забруднення, а після підбирає необхідний метод і речовина для очищення. Втім є забруднення, видалити які не можна навіть інтенсивним способом, тим більше це стосується старих меблів.

Професійна хімчистка диванів на дому | Хімчистка салонів авто | Виїзна хімчистка килимів

Как не надо чистить диваны, химчистка диванов на дому

Мой набор для выездной химчистки мебели! Как я провожу химчистку? Этапы. Профессиональная химия.