Переваги покупки квартири в новобудові

Переваги покупки квартири в новобудові

Важливі переваги квартири в новому будинку: великий рівень комфорту для проживання, юридична чистота угоди, вигідна інвестиція в майбутнє.

Придбання житлової площі — значуща життєва подія будь-якої людини. Майбутній новосел грунтовно вивчає ринок нерухомого майна, підшукуючи хороший варіант за розташуванням, площею, інфраструктурою. Досить часто вибір виконується на користь новобудови.

Плюси нових будинків

Підбираючи квартиру в будинку, який будується, ви отримуєте ряд безперечних переваг.

Економія

Квартира в новому будинку обійдеться дешевше за аналогічний по району, розташуванню та площі, однак у вже зданому будинку. Причому чим на перших етапах будівництва ви придбаєте нерухомість, тим істотнішою буде цінова різниця.

Крім цього, ви можете повністю розраховувати на спеціалізовані умови від забудовників. Вони зацікавлені у реалізації власних об’єктів і часто дають покупцям спеціалізовані умови чи знижки.

Юридична чистота

Ще один суттєвий момент. Перед угодою немає необхідності перевіряти правову історію квартири, тому що в ній до вас ніхто не жив та не був прописаний. А це означає, не зустрінетесь з «далекими родичами», бажаючими оскаржити правильність угоди.

Переваги покупки квартири в новобудові

Ви купуєте квартиру без сумнівного минулого і суттєво знижуєте ризик бути обдуреним. Тому, щоб виключити по максимуму ризики, переходите на цей сайт.

Дуже великий вибір варіантів

По-перше, ви можете відразу вибрати клас новобудови: економ, комфорт, бізнес чи еліт.

Вони відрізняються сукупністю ознак, що впливають на якість забудови та ціну об’єкту. Наприклад, район та його ситуація з екологією, площа квартир, планування та багато іншого.

Які недоліки придбання житлової площі в новому будинку?

Розташування та сфера послуг

Великі житлові комплекси часто будуються у віддалених від центру районах, де їм багато місця. Будівництво корпусів та сфер послуг ЖК може проходити поетапно. Потрібно заздалегідь ознайомитись з планами забудовника, щоб розуміти, які об’єкти та коли будуть зведені.

Очікування здавання та небезпеки

Користуючись можливістю придбати житло дешевше, майбутні мешканці купують квартири на ранній будівельній стадії. Це несе певні небезпеки, оскільки терміни здачі об’єктів в експлуатацію можуть зрушуватися, а здебільшого будинок і зовсім може бути недобудований.

Поява проектного фінансування та застосування ескроу-рахунків зменшують небезпеки та оберігають права пайовиків. Ще необхідно звертати увагу на репутацію забудовника — це не врятує вберегти себе від ризиків повністю, проте їх значно знизить.

Ремонт

Придбання нерухомості на вторинному ринку дозволяє не займатися ремонтом, якщо він вас влаштовує, або робити його потроху, проживаючи у квартирі. Основна частина нових будинків здається без оздоблення, тому потребує ремонту.

Шум

Ремонт завершено? Тішиться рано: нові будинки в основному заселяються нерівномірно. Підготуйтеся, що ваші сусіди можуть шуміти ще надто довго.

Завчасний розрахунок планування

Купуючи житло на первинному ринку, майбутній господар отримує важелі управління для реалізації в життя оригінальних ідей щодо планування та реалізації дизайнерських фантазій. Належить це, перш за все, до можливості вигідного розташування меблів, що має вбудований тип, установки оригінальних інтер’єрних деталей та освітлювальних систем, а також монтажу дизайнерських дверей та вікон.

Комфорт та надійність

Сучасні новобудови розробляються, переважно, з використанням сучасних технологій та норм експлуатації. Вибираючи житло в новому будинку, найімовірніше, не потрібно буде турбуватися щодо стану водопроводу та електричної мережі, чого не скажеш про квартирну покупку на вторинному ринку.

Згідно з умовою комфорту, на увагу заслуговує:

  1. Сучасне утеплення нових будинків
  2. Наявність додаткових систем місцевого опалення
  3. Удосконалене планування всередині
  4. Установка найновіших комунікацій
  5. Чистота під’їздів та гарантована працездатність ліфтів

Ремонт

У такому питанні все може залежати від власних бажань. Але необхідно виділити, що на ринку нових будинків виникає все більше варіантів з оздобленням, таким чином, тим, хто не хоче довго чекати переїзду, зручно вибрати житло «під ключ».

У випадку з варіантами на вторинному ринку потрібно буде шукати щось із підходящою обстановкою або бути готовим до витрат на ремонт, які включатимуть витрати не лише на модернізацію, а й на «зняття» старих шпалер, ламінату, плитки та ін.

Комунальні витрати

У всіх нових комплексах встановлюються індивідуальні лічильники обліку електричної енергії, водозабезпечення. Зазначається, що це дозволяє економити на оплаті житлово-комунальних послуг. Більше того, новобудови будуються з використанням новітніх технологій, що дозволяють зробити більше теплову ізоляцію будинків та привласнити їм великий клас.

Оздоблення

Переваги покупки квартири в новобудові

Нова квартира з фінішним оздобленням коштуватиме не дорого, ніж квартира на вторинному ринку зі свіжим ремонтом. У першому варіанті дизайн буде нехай і стандартний, зате нейтральний, до якого підійде будь-який інтер’єр. Для тих, хто шукає житло для швидкого переїзду, вигіднішим варіантом виявиться власне квартира з ремонтом у новому будинку.

Облаштування

Переваги покупки квартири в новобудові

На відміну від старого фонду, житлові комплекси обов’язково мають впорядковану територію – із сучасними зонами для ігор, місцями для відпочинку та спортивними майданчиками. Активні зони обладнуються антитравматичним покриттям, що робить відпочинок набагато безпечнішим. Це рішення використовується як у дорогих проектах, так і в комплексах бюджетного класу.

barus76rusvol