Про житловий комплекс Рівер Сіті

Про житловий комплекс Рівер Сіті

Житловим комплексом Рівер Сіті займається знаменитий київський забудовник Інтергал-Буд. Проект для ринку Житомира за якістю та наповненням не відрізняється нічим від столичних нових будинків. Нерухомість будується за монолітно-каркасною технологією із застосуванням газобетонного блоку і утеплений ватою на мінеральній основі.

Передбачається підземна парковка, квартири з продуманими плануваннями і значною площею, оснащені майданчики сходів. Цей проект для городян є одним з найбільш примітних за рахунок якості будівництва і адекватною ціною квадрата. Проект розміщений в зеленій міській частині в місці зі зручною транспортною розв’язкою. Всього 10 хвилин на автомобілі необхідно для того, щоб дістатися до центральної частини Житомира. При цьому поруч з нерухомим майном є всі необхідні об’єкти для повноцінного життя. Недалеко побудовані супермаркети і розважальні центри. Продаж квартир в ЖК Рівер Сіті сподобається молодим сім’ям з кількома дітьми. Неподалік працюють школи та садочки, до того ж різні розвиваючі центри, детальніше дивіться за посиланням https://river-city.com.ua/.

Сфера послуг

ЖК «Рівер Сіті» знаходиться на міській околиці в 7 хвилинах їзди на авто від центру. Недалеко від будинків знаходиться соціальна зупинка, повз яку проходять автобуси, тролейбуси і маршрутки.

За 3 хвилини ви доїдете до Гідропарку, в якому існує кілька пляжів, майданчики для дітей, місця для лову риби, атракціони, мотузковий парк, прокат човнів і катамаранів. Конкретно в парку можна відвідати ресторани» Фавор «і»Дубки».

Дорога пішки до державних дитячих садків №6 і №15 займає 20 хвилин, там же знаходяться коледж і Університет «Житомирська політехніка» і школа №32. Також на території комплексу розраховано будівництво дитячого центру відпочинку.

За медичною допомогою можна звернутися в знаходиться поруч центр першої допомоги в 2-ух кроках від будинку, і ще в амбулаторію сімейної медицини або приватну клініку «НІКАМЕД» в 5 хвилинах їзди.

О Жилом комплексе Ривер Сити

Для спортивних занять підійдуть центр для занять фітнесом «гармонія «з груповими заняттями або спортивний комплекс» Динамо», де працюють дитячі та дорослі секції, є тир і лазня. На території «Рівер Сіті» передбачається обладнати не тільки WORKOUT-майданчики, а й поля для гри у великій тенісі і баскетбол.

В окрузі будинку відкрито кілька гастрономів і супермаркетів в межах 10 хвилин ходьби, а на машині можна дістатися до «АТБ» і «еко-маркету» за 7 хвилин.

О Жилом комплексе Ривер Сити

Матеріали і технології

Будинки житлового комплексу будують за поширеною монолітно-каркасною технологією. Для ключового матеріалу стін застосовують Газобетонний блок, який додатково утеплюють.

О Жилом комплексе Ривер Сити

Архітектура та зовнішній вигляд

Рішення в архітектурному стилі, підібране творцями проекту, дасть можливість будинкам виділитися на тлі забудови Житомира і додати нові нові напрямки. Забудовник підібрав вдале комбінування панорамного скління і яскравих контрастують кольорів, завдяки чому комплекс буде виглядати незвично.

 

barus76rusvol