На що звертати увагу при покупці квартири

На що звертати увагу при покупці квартири

Придбання житлової площі-це серйозне рішення, пов’язане з істотними витратами, тому до нього необхідно поставитися з необхідною увагою. На превеликий жаль, вибір ідеальної квартири часто ставить перед покупцями багато проблем. для того щоб розігнати всі сумніви, ми підготували невелике керівництво, що містить рекомендації, яким потрібно слідувати коли купуєте житлову площу.

Вторинний або первинний ринок… ось в чому питання!

Нова нерухомість або, можливо, «Уживана»? Дане питання кожен собі задає, хто шукає будинок власної мрії, та як вибрати квартири в Києві. Зараз первинний ринок став досить затребуваним варіантом. Сьогоднішні будівлі відрізняються гарною якістю будівництва і будуються відповідно до інноваційних технологій. Якщо ви захочете придбати квартиру з даного джерела, то крім симпатичної квартири ви можете отримати місце для паркування, зручну терасу, сад і басейн. Ми, зрозуміло, не знайдемо стільки зручностей в будівлях 20-30-річної давності.

Більшість забудовників навіть дозволяють змінювати розташування стін і кількість кімнат дотримуючись проектну документацію і смаками замовника. Первинний ринок часто чудово виділяється від вторинного за ціною. Покупці нових квартир несуть набагато менші витрати по угоді, тому що вони не платять податок на цивільно-правові угоди і не несуть брокерських витрат. Нові квартири, безсумнівно, довше зберігають власну велику ціну, тому при розгляді питання про інвестування в ринок нерухомого майна вигідніше отримати нову квартиру.

На що звертати увагу при покупці квартири

Чотири поради, які допоможуть спростити вибір квартири

Кілька порад для дуже суворих покупців:

На що звертати увагу при покупці квартири
  • вибір планування приміщень-справа виключно Індивідуальна. Не приймайте скоростиглих рішень, так як кожна планування пропонує найрізноманітніші можливості розташування. Для тих, хто хоче орендувати квартиру, питанням життя і смерті вважається кількість незалежних кімнат. Тому завжди ретельно вивчайте квартирний план і можливості зміни розташування стін.
  • розташування по відношенню до сторін світу — квартирне розташування буде визначати, скільки сонячного світла вона отримує в залежності від часу доби. Якщо ви купуєте інвестиційну квартиру, це не буде мати особливого значення. Але якщо ми купуємо квартиру для себе і нам подобається досить освітлений інтер’єр, необхідно підібрати квартиру із Західною орієнтацією, це забезпечує нам велику кількість сонячного світла після повернення додому з роботи.
  • розташування-нерідко визначає придбання житлової площі. Важливо, щоб вона добре повідомлялася з важливими точками міста. Необхідно перевірити, скільки займає дорога на автомобілі, і також як дістатися на міському транспорті, ж/д дорозі. Нерідко житлова площа в передмісті настільки добре пов’язана, що не потрібно купувати дорогу і малогабаритну квартиру в самому центрі.
  • оточення-безпосереднє оточення нашої квартири дуже важливо. Близькість до парків, ігрових майданчиків і магазинів — безсумнівний плюс для будь-якої нерухомості. Гарний вид з вікна говорить на користь потенційної квартири. Завжди рекомендується перевірити план поділу, щоб уникнути ситуації, коли навпроти нашого малоповерхового кварталу побудуватися Хмарочос, який не тільки перекриє вид з вікна, але і світловий потік.

barus76rusvol