Квартира в новобудові від «Ковальська»

Квартира в новобудові від «Ковальська»

Переваги життя в новому будинку цілком значні. Не звертаючи уваги на те, що ціна цього житла наближається до ціни квартир на вторинному ринку, а в більшості випадків вона навіть вище, переваги перед «старими» квартирами дуже значні:

 • Службовий термін. Як сама будівля, так і комунікації будуть служити довго. Наприклад, сьогоднішні будинки монолітного типу розраховані на 200 років, звичайні нові «панельки» – на 100.
 • Чистота угоди. Проблеми з колишніми мешканцями і господарями відсутні. Через кілька років після вселення ніхто не пред’явить права на Житлова площа.
 • Вибір квартир набагато вище, ніж на вторинному ринку.
 • Оригінальні рішення архітектури не у всіх нових будинках дуже цікаві.
 • Площа рівноцінного житла в новому будинку трохи більше, ніж в будинках, побудованих пару десятиліть тому.
 • Якщо йдеться про нові комплекси, то в них набагато просторіші двори. Територія яка прилягає упорядкована, є не тільки майданчики для дітей, але парковки і т. д.
 • У безлічі сучасних будинків враховані комфортні місця громадського користування (наприклад, майданчики для колясок і велосипедів).

Юридична чистота

Бути першим господарем житлової площі не тільки комфортно в психологічному плані, але і більш безпечно. Ніхто точно не заявить права на ваше майно, тому що ви укладаєте угоду безпосередньо з девелопером.

Сучасні під’їзди та двори

Ще один серйозний плюс нових будинків-це чисті під’їзди з новим ремонтом і сучасними швидкими ліфтами. Дуже часто вхідні групи навіть робляться за власним проектом і мають цікавий дизайн. У подібних громадських просторах безумовно приємно і комфортно перебувати. Відповідальні забудовники також велику увагу приділяють благоустрою територій які знаходяться поруч і дворів-звільняють їх від автомобілів, оснащують дитячі та майданчики для занять спортом, території відпочинку. А якщо вас цікавлять новобудови Києва від «Ковальська», переходите в каталог https://build.kovalska.com/projects.

Широкий вибір планувань І поверхів

У вподобаному будинку можна підібрати квартиру фактично на будь-якому поверсі і будь планування, що не легко у випадку з вторинкою. Також переважна більшість будинків будується за індивідуальними, а не стандартними проектами, що забезпечує широке розмаїття планувальних рішень.

Просторі і сьогоднішні квартири

Квартири в нових будинках дуже часто мають більший метраж (в середньому, на 15-20%), ніж в квартирах на вторинному ринку такої ж кімнатності. Також в сучасних плануваннях зустрічаються такі креативні рішення як французьке скління, гардеробні, сантехнічні вузли в кожній спальній кімнаті, кімнати для прання і прасування, вікна у ванних, тераси та ін.

Відповідні документи для придбання

За твердженням експертів, угоди з квартирної купівлі в нових будинках вважаються найбільш ризикованими, так як власне на цьому ринку з продажу нерухомості найбільше шахраїв. Дуже часто обманні дії відбуваються з боку забудовників. Перед тим як оформити договір про покупку квартири у забудовника, необхідно включити всю власну пильність і увагу при вивченні цього Договору.

Квартира в новобудові від «Ковальська»

По-перше, необхідно брати до уваги, що купуючи квартиру в процесі домобудівництва, з юридичного боку угоди, покупець стає партнером фірми, а не її клієнтом. Тому, якщо раптом забудовник потерпить банкрутство або «заморозить» власне будівництво, то повернути гроші, вкладені в це будівництво, буде практично неможливо.

Друге, на ринку з продажу нерухомості не існує стандартних типових договорів, що підтверджують угоду придбання житлової площі в новому будинку. Це створює конкретні складності для покупця і вважається ще однією «лазівкою» для шахраїв. У будь-якої фірми власний договір. Але, не звертаючи уваги на це, кожен документ зобов’язаний мати кілька важливих пунктів:

 1. Детальні характеристики квартири, що підлягає подальшій передачі у власність
 2. Точний термін передачі житла у власність
 3. Вартість договору купівлі та терміни його оплати
 4. Точний термін гарантій на майбутню квартиру
Квартира в новобудові від «Ковальська»

Підбиваемо підсумки

Говорити точно, на якому житловому ринку краще купувати квартиру, було б грубою помилкою. У кожному індивідуальному випадку необхідно зважити всі недоліки і переваги. В першу чергу, можливому покупцеві необхідно визначитися з власними можливостями у фінансовому плані, соціальним статусом і розуміти цілі покупки.

Подумайте, чи терплять час і обставини завершення будівництва первинки або робіт по обробці, або вам потрібно заселитися відразу ж після придбання житлової площі. Якщо метою покупки нерухомості є вкладення або пасивне джерело доходу, то підійдуть два варіанти.

Квартира в новобудові від «Ковальська»
 • Щоб купити житлову площу і не опинитися жертвою шахраїв, найкраще слухати рекомендацій фахівців: юристів і агентів нерухомості.
 • Покупку житлової нерухомості в будинку який будується має ряд позитивних якостей.
 • Споживач отримує можливість виплатити ціна житла в кілька етапів, а натомість отримує нову квартиру.
 • Недоліки у подібної угоди теж є. Небезпеки зриву угоди з вини забудовника вкрай високі.
 • Не завжди якість купується житлової нерухомості в кінцевому підсумку влаштує покупця.
 • Вартість ремонту нової житлової площі буде велика.

barus76rusvol