Купівля квартири в новобудові-на що звертати увагу в 2021 році

Купівля квартири в новобудові-на що звертати увагу в 2021 році

Дуже велика кількість пропозицій від менеджерів нових будинків може заплутати недосвідченого покупця. Поговоримо про те, як правильно підібрати квартиру в новому будинку, на яких моментах необхідно приділити більше уваги.

Основне правило: все вивчайте особисто

Як підібрати квартиру в новому будинку, подивившись буклети з рекламою? Ніяк. Красиві сайти забудовників і консультації фахівців з продажу служать лише пусковою точкою для подальшого збору інформації. Не фіксуйтеся на перших же запропонованих варіантах.

Поїдьте на об’єкт, оцініть хід робіт і якість будівництва. Криво покладені стіни і перекриття приведуть, як мінімум, до проблем з їх вирівнюванням при обробці. Подивіться, хто виробляє роботи. Відвідайте інші будинки цього забудовника, поговоріть з їх мешканцями.

Обстановка з екологією

Істотним фактором буде і ситуація з екологією. Подивіться дуже уважно на:

 • Найближчі від новобудови промислові зони;
 • Які виробництва там розташовані;
 • Наявність скарг мешканців на погані запахи;
 • Найближчі парки, заказники, інші охоронювані паркові зони.

На даний момент місто широко розвивається за рахунок редевелопмента колишніх промислових територій-ніяких потужностей на ділянках вже не залишиться, зате ділянки цілком годяться для будівництва квартир. Нехай Вас це не лякає, так як, перед тим, як перевести землі в категорію житлової забудови, незалежна експертиза повинна провести ряд досліджень і довести, що господарі майбутніх «метрів» жодним чином не постраждають.

Не довіряйте на слово буклетам і презентаціям компаній які займаються будівництвом; найкраще самим поїхати на об’єкт і озирнутися або скористатися Інтернетом і поговорити з тутешніми жителями. Нехай це займає якийсь час, зате ви будете максимально обізнані про обстановку.

Купівля житлової нерухомості-одне з дуже важливих подій. Від того, як правильно і ретельно ви підійдете до вирішення такого завдання, залежить зручне життя вашого сімейства. Наша докладна інструкція розповість, як придбати нерухомість правильно. А якщо ви бажаете придбати квартири в новобудовах Львова, переходьте за посиланням https://vdoma.online/residential-complexes.

Плюси покупки нерухомості в новому будинку:

 • дуже великий підбір самих різних пропозицій, відмінний шанс підібрати собі варіант який більше підходить;
 • сьогоднішнє планування;
 • широкі кімнати;
 • можливість поміняти планування, виходячи з власних бажань;
 • нові комунікації;
 • якісні та довговічні матеріали;
 • відсутність «чужої аури»;
 • молоді сусіди;
 • економія грошових коштів (на ранньому будівельному етапі);
 • імовірність отримання оплати частинами;
 • це гарне капіталовкладення, яке завжди цінується;
 • наявність нових майданчиків для дітей та спортивних комплексів, місць для відпочинку, паркінгу.

Сфера послуг району

Район повинен бути самодостатнім, щоб більшість об’єктів, які ви будете регулярно відвідувати, знаходилися якщо не в крокової доступності, то хоча б в одній?2-ух зупинках від будинку. Найменший набір-магазин (а краще одночасно кілька, щоб не стояти в чергах), аптеки і поліклініка. Якщо в сім’ї є вже або плануються діти, поруч повинні бути ще школа і дитсадок. Далі дивіться за потребами. Кому?то необхідний фітнес?клуб поруч з будинком, кому?то-парк для пробіжок або оснащений майданчик, де можна вигулювати і дресирувати собаку.

Купівля квартири в новобудові-на що звертати увагу в 2021 році

Ступінь готовності будинку

Це дуже вагома ознака. Не звертаючи уваги на документи і хорошу репутацію забудовника, будинок може бути не добудований.

Як же оцінити готовність будинку? Якщо продавець каже, що будинок абсолютно готовий і комунікації підведені, то краще переконатися в цьому особисто. Попросіть продавця показати, що світло і вода є-це найкращий доказ. Якщо Вам це не покажуть з посиланням на зовнішні обставини, то ви можете приїхати на будівництво в інший день без супроводу продавця і запитати будівельників про те, підведений чи до будинку світло, вода, каналізація. так як робітників, як правило, не інструктують з приводу спілкування з клієнтами, вони можуть вам викласти всі проблеми забудови. Плюс до цього потрібно зареєструватися на форумі, присвяченому будівництву будинку, там ці питання вже обговорювали. Більш того, Ви зі спілкування з іншими пайовиками дізнаєтеся і про інші проблеми новобудови перед придбанням житлової площі. Якщо будинок готовий на ваш непрофесійний погляд фактично повністю, але немає води і світла, то це теж значний ризик. Багато новобудови чекають комунікації роками.

Види нових будинків: яку вибрати?

В арсеналі у сучасних забудовників є інноваційні технології та сучасні сучасні матеріали, покупцям пропонується великий асортимент типів житла. Визначитися і підібрати максимально оптимальний об’єкт допоможе знання мінусів і плюсів кожного виду будівель.

Все залежить від застосовуваної будівельної технології, виділяють п’ять головних видів нових будинків.

Будинок з цегли

Великі плюси цегли, випробувані часом: дуже висока тепло і звукоізоляцію — і теплоізоляція, довговічність (будинки з цегли коштують більше 100 років), в подібному будинку максимально хороші умови для проживання. Мінус один-будівельна технологія вважається найдорожчою.

Купівля квартири в новобудові-на що звертати увагу в 2021 році

Цегляно-монолітний будинок

Особливістю цієї технології вважається застосування бетону для фундаменту будинку, а цеглою виконується обробка будинку. Зручно, що стіни всередині квартири в подібному будинку можна руйнувати і робити проектування на свій розсуд.

Будинок з панелей

Популярний і економний варіант багатоквартирної забудови. Застосування панелей з декількох шарів дозволяє домогтися гідних показників по звуко — і теплоізоляції. Серед недоліків технології-можливі нерівні стінки, підлога і стеля, а це означає, Витрати господаря на обробку можуть значно збільшитися.

Купівля квартири в новобудові-на що звертати увагу в 2021 році

Будинок з блоків

При спорудженні споруди застосовуються блоки з шлакобетону або керамзиту, що зменшує фінансові та тимчасові витрати на будівництво. Але страждає рівень шумоізоляції, не можна виключати утворення тріщин в стінках, також, перепланувальна робота фактично неможлива.

Монолітний будинок

Сенс методики — в заливанні арматури розчином бетону. Стіни подібних будинків відрізняються дуже високою міцністю і прекрасними звуко — і характеристиками теплоізоляції. Будинки з моноліту будуються в сейсмонебезпечних районах країни. Цю технологію нерідко застосовують під час будівництва дорогих житлових комплексів.

barus76rusvol