Сб. Ноя 27th, 2021
  Что такое теплый пол?

  Купівля житлової нерухомості-одне з дуже важливих подій. Від того, як правильно і ретельно ви підійдете до вирішення такого завдання, залежить зручне життя вашого сімейства. Наша докладна інструкція розповість, як придбати нерухомість правильно. А якщо ви бажаете придбати квартири в новобудовах Львова, переходьте за посиланням https://vdoma.online/residential-complexes.

  Плюси покупки нерухомості в новому будинку:

  • дуже великий підбір самих різних пропозицій, відмінний шанс підібрати собі варіант який більше підходить;
  • сьогоднішнє планування;
  • широкі кімнати;
  • можливість поміняти планування, виходячи з власних бажань;
  • нові комунікації;
  • якісні та довговічні матеріали;
  • відсутність «чужої аури»;
  • молоді сусіди;
  • економія грошових коштів (на ранньому будівельному етапі);
  • імовірність отримання оплати частинами;
  • це гарне капіталовкладення, яке завжди цінується;
  • наявність нових майданчиків для дітей та спортивних комплексів, місць для відпочинку, паркінгу.

  Сфера послуг району

  Район повинен бути самодостатнім, щоб більшість об’єктів, які ви будете регулярно відвідувати, знаходилися якщо не в крокової доступності, то хоча б в одній?2-ух зупинках від будинку. Найменший набір-магазин (а краще одночасно кілька, щоб не стояти в чергах), аптеки і поліклініка. Якщо в сім’ї є вже або плануються діти, поруч повинні бути ще школа і дитсадок. Далі дивіться за потребами. Кому?то необхідний фітнес?клуб поруч з будинком, кому?то-парк для пробіжок або оснащений майданчик, де можна вигулювати і дресирувати собаку.

  Ступінь готовності будинку

  Це дуже вагома ознака. Не звертаючи уваги на документи і хорошу репутацію забудовника, будинок може бути не добудований.

  Як же оцінити готовність будинку? Якщо продавець каже, що будинок абсолютно готовий і комунікації підведені, то краще переконатися в цьому особисто. Попросіть продавця показати, що світло і вода є-це найкращий доказ. Якщо Вам це не покажуть з посиланням на зовнішні обставини, то ви можете приїхати на будівництво в інший день без супроводу продавця і запитати будівельників про те, підведений чи до будинку світло, вода, каналізація. так як робітників, як правило, не інструктують з приводу спілкування з клієнтами, вони можуть вам викласти всі проблеми забудови. Плюс до цього потрібно зареєструватися на форумі, присвяченому будівництву будинку, там ці питання вже обговорювали. Більш того, Ви зі спілкування з іншими пайовиками дізнаєтеся і про інші проблеми новобудови перед придбанням житлової площі. Якщо будинок готовий на ваш непрофесійний погляд фактично повністю, але немає води і світла, то це теж значний ризик. Багато новобудови чекають комунікації роками.

  Види нових будинків: яку вибрати?

  В арсеналі у сучасних забудовників є інноваційні технології та сучасні сучасні матеріали, покупцям пропонується великий асортимент типів житла. Визначитися і підібрати максимально оптимальний об’єкт допоможе знання мінусів і плюсів кожного виду будівель.

  Все залежить від застосовуваної будівельної технології, виділяють п’ять головних видів нових будинків.

  Будинок з цегли

  Великі плюси цегли, випробувані часом: дуже висока тепло і звукоізоляцію — і теплоізоляція, довговічність (будинки з цегли коштують більше 100 років), в подібному будинку максимально хороші умови для проживання. Мінус один-будівельна технологія вважається найдорожчою.

  Цегляно-монолітний будинок

  Особливістю цієї технології вважається застосування бетону для фундаменту будинку, а цеглою виконується обробка будинку. Зручно, що стіни всередині квартири в подібному будинку можна руйнувати і робити проектування на свій розсуд.

  Будинок з панелей

  Популярний і економний варіант багатоквартирної забудови. Застосування панелей з декількох шарів дозволяє домогтися гідних показників по звуко — і теплоізоляції. Серед недоліків технології-можливі нерівні стінки, підлога і стеля, а це означає, Витрати господаря на обробку можуть значно збільшитися.

  Будинок з блоків

  При спорудженні споруди застосовуються блоки з шлакобетону або керамзиту, що зменшує фінансові та тимчасові витрати на будівництво. Але страждає рівень шумоізоляції, не можна виключати утворення тріщин в стінках, також, перепланувальна робота фактично неможлива.

  Монолітний будинок

  Сенс методики — в заливанні арматури розчином бетону. Стіни подібних будинків відрізняються дуже високою міцністю і прекрасними звуко — і характеристиками теплоізоляції. Будинки з моноліту будуються в сейсмонебезпечних районах країни. Цю технологію нерідко застосовують під час будівництва дорогих житлових комплексів.