Як зробити сайт — поради та рекомендації

Як зробити сайт — поради та рекомендації

Я проведу вас крок за кроком через загальний процес створення вашого свого сайту. Ви дізнаєтеся, як створити сайт, який може стати вітриною для вашої компанії, блогом або навіть онлайн-магазином. Якщо ви тільки робите перші кроки, ви можете відчувати деякий дискомфорт. Багатьом таке завдання здається абсолютно недосяжною,але чи так це дійсно? Чи позначаться ваші потенційні страхи в реальності? Відповіді на дані питання ви зможете знайти тут.

для того щоб максимально полегшити ваше завдання, надавши вам повну свободу, яка вважається неоціненним активом для будь-якого творця, ми будемо застосовувати популярну CMS WordPress, прихильником якої я є вже протягом багатьох років і з радістю навчаю цих людей, як ви, робити перші кроки. Що Ви зможете знайти в даній публікації:

Як зробити сайт-чи важко це?

На це питання неможливо дати однозначну відповідь. Є велика кількість факторів, які в кінцевому рахунку впливають на те, скільки зусиль Ви витратите на створення сайту. Рівень поточних знань по темі, час і бажання вчитися чомусь новому, бюджет або мета майбутнього сайту-це лише верхівка айсберга.

Як ви зможете побачити через певний проміжок часу, закладання фундаменту не вважається важким завданням, навпаки. Однак справжнім викликом є майбутні дії, які зазвичай маргіналізуються або навіть ігноруються новоспеченими творцями. Це помилка, яка зазвичай призводить до того, що після кількох перших невдач вони просто здаються або створюваний сайт не приносить нічого хорошого. Однак переможцями стають ті, хто наполегливо йде до власної мети і регулярно робить ширше власні знання. Я вважаю, що Ви належите до даної групи. А якщо ви самі створити сайт не можете, можете звернутися до фахівців які вам допоможуть створити сайт.

Чи повинен я бути фахівцем в області IT?

Ні. Ці знання можуть бути корисні, проте навіть не ІТ-фахівцям потрібно розширювати власні знання. Без цього вони будуть в тому ж положенні, що і людина без такого досвіду.

Все, що вам потрібно, — це віра в те, що ви можете це зробити, знання, які у вас є, час і рішучість зробити це. Якщо не буде у вас закінчуватися «паливо» в будь-який з цих областей, то навіть будучи повним новачком, ви зможете створювати чудові речі.

Серед моїх студентів є люди, які все життя займалися абсолютно іншими речами, дуже часто не пов’язаними з Інтернетом. Однак прийшов момент, коли через різні причини вони захотіли виконати сайт самостійно. І хоча у них були сумніви, чи не стрибок це Вище хмар, незабаром стало відомо, що те, що вони створили, здивувало не тільки їх, проте і їх найближче оточення, друзів і ділових партнерів. Що визначило це? Не Освіта, а вищезгадані якості, наприклад впевненість у собі, доступ до знань, рішучість і здатність організовувати свій час.

Як зробити сайт - поради та рекомендаціїЯкий сайт я можу зробити

Будь-який сайт, який ви хочете. Буквально. Від звичайної візитки до складного сайту, блогу або online-магазину. У деяких статтях ви зможете знайти інструкції на дану тему. Погляньте на них: як почати блог, як почати онлайн-магазин.

Однак це ще не все. Якщо ви захочете застосовувати WordPress, ви зможете створити платформу електронного навчання, портал оголошень, базу даних по житлу або будь-який інший вид сайту, за умови, що ви освоїте його. Зрозуміло, ви не зможете виконати це в відразу, так як якщо навіть ви будете застосувати готові теми для WordPress, без грунтовних основ ви втратите багато часу і зробите багато дуже дорогих помилок. Знову ж таки, це вимагає завзятості, але я можу вас запевнити, що якщо ви насправді по справжньому захочете, то зможете створити фактично будь-який сайт. Протягом певного часу ви можете навіть почати створювати їх для власних друзів, а потім і для клієнтів, що принесе вам додатковий прибуток.

Що потрібно для запуску сайту

Коли ви починаєте працювати, одним з дуже популярних питань вважається:»що мені необхідно для запуску сайту». Вам будуть потрібні три головних інгредієнта для рецепта. Ось вони:

Домен

Іншими словами адресу, за якою стане доступний ваш сайт. Чим коротше і легше засвоїти, тим краще. Якщо ваш бізнес спрямований на польський ринок, виберіть домен з розширенням. pl, якщо ви думаєте про глобальний бізнес, спробуйте знайти цікаве ім’я, відповідне тому, що ви робите, що ви пропонуєте, з розширенням .com. тільки якщо Вам абсолютно не щастить, шукайте інші збільшення. Чому? Так як домени. pl (в нашій країні) і.com (за кордоном) найбільш глибоко вкоренилися в свідомості інтернет користувачів. Стан це змінюється, але досить повільно, тому якщо ви зможете знайти щось цікаве в домені .pl або .com, не бійтеся зареєструвати це. У наступних кроках ви детально дізнаєтеся, як зробити це.

Серверний простір-Хостинг

Якби я хотів проілюструвати цю тему самим звичайним способом, я б сказав, що вам необхідний комп’ютер, який підключений до Інтернету. Насправді, ви навіть можете запустити хостинг на власному домашньому комп’ютері. Питання програмного забезпечення, конфігурації і все готово. Насправді, однак, такі домашні методи перестають працювати через якість з’єднань, проблем з доступністю або того, що про всю серверної обстановці необхідно регулярно турбуватися. Вже не кажучи про проблеми, які пов’язані з безпекою або RODO. Домашній центр-погана ідея, хіба що в якості експерименту, якщо у вас є час.

Насправді вам необхідно знайти компанію, яка пропонує послуги хостингу, і придбати шматок простору на їх машинах. Це може бути функціональний хостинг з бюджетом 100 — 600 злотих протягом року, Керований WordPress хостинг або щось більше, наприклад, VPS, або йде на крок далі виділений сервер або більш складні рішення. Але якщо наприклад ви думаєте про звичайний корпоративному сайті для задоволення головних потреб вашого бізнесу, то в багатьох випадках досить звичайного хостингу або керованого WordPress хостингу.

Файли сайту, система CMS

В якості 3-го елемента вам буде потрібно CMS, на основі якої Ви зможете створити власний сайт і кожен раз розвивати його. Зрозуміло, CMS не обов’язкова для створення сайту, однак вона дасть можливість Вам зручно управляти і розширювати його.

Як зробити сайт - поради та рекомендації

Однак я пропоную застосувати WordPress. Чому?

  • Простота застосування — ви оціните її, тим більше якщо пробували інші рішення, які можна побачити на ринку.
  • Дуже великі можливості збільшення-якщо у вас є ідея для тієї або іншої функціональності, можливо, хтось інший вже висловлював цю ідею раніше, і хтось інший допоміг йому здійснити її, створивши спеціалізоване розширення CMS. Інакше кажучи в вордпрессе можна інвестувати багато готових рішень, які допоможуть вам додати функціональність, про яку ви думаєте.
  • Велика база тем. Тема-це не що інше, як певна схема / стиль зовнішнього вигляду вашого сайту. Кольори, оформлення і т. д… Підбираючи WordPress, ви автоматично отримуєте доступ до дуже великої бібліотеки безкоштовних тем, однак якщо у вас є апетит до більш потужних тем, у вас в розпорядженні тисячі комерційних рішень, більшість з них є справжніми перлинами.
  • Доступ до навчальних матеріалів — при запуску сайту, неважливо, які інструменти ви застосовуєте, з часом ви зустрінетеся з труднощами. Те, наскільки швидко у вас вийде їх вирішити, як правило має великий вплив на Ваш бізнес. Ви зрозумієте, про що я пишу, якщо, коли у вас з’явиться проблема X, ви наберете в Google ключове слово, яке пов’язане з нею, і знайдете кілька варіантів її вирішення. Завдяки його великій популярності-практично 40% сайтів в Інтернеті працюють на WordPress — кількість освітнього контенту, як безкоштовного, так і платного, і сайтів підтримки (наприклад, форумів, груп, блогів) дуже велике.

barus76rusvol