Як замовити футболки з принтом?

Як замовити футболки з принтом?

Сонце виглянуло назавжди. Через деякий час почнеться ціла купа заходів на відкритому повітрі з рекламними майками з принтом в головній ролі. Отже, давайте подивимося на процес замовлення футболок, капелюхів і сорочок поло прямо перед сезоном.  Чим слід керуватися при замовленні рекламних футболок? Ось кілька порад:

Як довго повинна служити сорочка одержувача?

Після недавнього підвищення цін на футболки, викликаного величезним зростанням цін на бавовну в світі, ціна має величезне значення при прийнятті рішення про покупку рекламного одягу. Якщо футболка або сорочка поло-це рекламний подарунок, нам досить середнього ринкового і цінового стандарту, представленого багатьма брендами цього сегмента: Stedman, Fruit of the Loom, B&C, JHK, Gildan, PromoStars, Us Basic. Немає сенсу переплачувати, так як такі футболки прослужать до року використання, чого зазвичай цілком достатньо для підтримки рекламного ефекту.

Інша справа-вага бавовни, який зазвичай прирівнюється до його якості. Однак це не пряма залежність. Не завжди товста бавовна-це бавовна, який сильніше і довговічніше. Багато дорогих брендів мають в колекції футболки вишуканої бавовни з більш низькою вагою, які «не зникають», в той час як більш дешеві бренди футболок, навіть при найвищих вагах, витримують набагато більш короткий час використання. Тому, якісний друк на футболках можна замовити на сайті fotobum.com.ua.

Як маркувати футболку?

Шовкографія-найпопулярніша техніка прямого друку одягу. Найдешевша, найбільш економічна, при цьому вона створює найбільшу можливість відображення графіки. Ми друкуємо футболки, сорочки поло, толстовки, сумки і т.д. поверхні, які плоскі.

Вишивка на одязі-набагато дорожче шовкографії, але благородніше. Надає одягу цінність і престиж. Варто подбати про те, щоб ефектна вишивка виявилася на настільки ж ефектною одязі. Може бути, варто купити меншу кількість сорочок, але кращої якості?

Як замовити футболки з принтом?

Шовкографія-передача — техніка друку така ж, як і шовкографія. Єдина відмінність полягає в нанесенні друку через переносний елемент (спеціальний папір), завдяки чому друк на тканині має абсолютно гладку поверхню. Передача трохи дорожче, ніж стандартна шовкографія, але ефект того вартий.

Flexodruk («flock») — в нашій компанії ми дуже рідко беремося за цей тип друку. Він дуже дорогий, має обмежені можливості відображення графіки і іноді непостійний. Не менш, цей метод часто позначається як Спортивний одяг через те, що це швидкий і відносно недорогий метод з одиничними витратами. Проблема в тому, що зі збільшенням тиражу ціна взагалі не падає…

Модні принти

Барвисті футболки з помітними гаслами стали неймовірно модними. Це можна легко помітити влітку, дивлячись на одяг людей, що гуляють по місту. Важлива якість матеріалу і друку одягу, яку ми купуємо. Зрештою, ніхто не любить інвестувати в Речі, які не будуть підходити для двох припущень і одного прання. Тому варто купувати футболки, зроблені професійно.

Трафаретний друк-кращий вибір. Сьогодні це один з найбільш перевірених методів, який використовується багатьма виробниками одягу, які піклуються про комфорт носіння своєї продукції і звертають увагу на високу якість товару, що продається. Сучасний метод друку особливо охоче використовується в повсякденному одязі, так як він підходить для покриття відповідними візерунками і графіками великих плоских поверхонь. Не пропускаючи жодного кроку в процесі друку, ви можете отримати трафаретний друк, що характеризується надзвичайно високою міцністю. Отже, ми отримуємо товар, який під час частого використання і прання поводиться майже ідеально і не втрачає кольору і фактури. Крім того, ви можете отримати одяг за низькою ціною, якщо вона замовляється у великих обсягах.

Нею охоче користуються хороші магазини і навіть великі торгові мережі. Що таке шовкографія насправді і в чому її сила? Це метод проштовхування ракеля контрастною речовиною. Rakl може бути ручним або автоматичним, і його функція полягає в нанесенні фарби через раніше виставлені штампи. Ці матриці в просторіччі називаються ситами, і звідси і назва всього методу друку. Більш жорстко вдаючись в тему, можна згадати про те, що ці штампи закріплені на каруселі трафаретного друку, що ще більше покращує якість друку. При такому підході можна отримати точні конструкції, які довговічні і не повинні змінювати зовнішній вигляд навіть при сильних забрудненнях і тривалому використанні. Крім того, можна відзначити, що принти виконані в повній колірній гамі, тому немає ніяких проблем з реалізацією найоригінальніших ідей. Втім, чим більше неповторні кольори і візерунки, тим краще виглядає футболка або шапка.

barus76rusvol