Як висвітлити кухонний острів

Як висвітлити кухонний острів

Навчання освітленню кухонного острова є ключовим компонентом для того, щоб зробити вашу кухню функціональною і красивою. Кухонний острів часто є центром і, як правило, центром уваги всієї кухні, тому освітлення так важливо.

Існує безліч способів освітлення кухонного острова, і вибір освітлення може бути ще більш заплутаним і приголомшливим. Як і в будь-якому іншому проекті освітлення будинку, важливо спочатку розробити план, як ви хочете освітити кухонний острів, а потім вибрати світильники.

Це керівництво по освітленню кухонного острова розповість вам про типи освітлення, кращих лампах, висоті установки і багато іншого. Це допоможе вам звузити коло пошуку, щоб ви могли вибрати кілька варіантів освітлення, які найкраще підійдуть для вашого кухонного острова.

Коли ви будете готові, ми допоможемо вам знайти найпопулярніші Підвісні світильники, доступні в даний час на сайтi https://elektrovoz.com.ua/ua/svetodiodnye-svetilniki.

Контрольний список, як висвітлити кухонний острів

 • Розмір кухонного острова
 • Види освітлення для кухонного острова
 • Вибір кращої лампочки для кухонного острова
 • Як висвітлити кухонний острів за допомогою диммера
 • Поради по установці

Розмір кухонного острова

Розмір кухонного острова є одним з визначальних факторів в тому, як висвітлити кухонний острів. Кухонний острів — це не тільки функціональний простір, але і місце, яке надає особливий вигляд і відчуття. Саме тут ви будете готувати їжу. Нарізка гострими ножами на обробних дошках вимагає багато світла. Деякі люди навіть сидять на кухонному острові на табуреті і ведуть щомісячні рахунки. Що б це не було, вам знадобиться достатньо світла, щоб виконати роботу.

Ще однією перевагою правильного освітлення над кухонним островом є виділення стільниці острова. Кілька років тому я переробив будинок, і ми знайшли гранітну плиту, на якій були найдивовижніші прожилки. Світильники, які ми вибрали над цим островом, дійсно підкреслили кольори.

Розмір острова відіграє велику роль у визначенні того, скільки світла вам знадобиться безпосередньо над ним. Емпіричне правило полягає в тому, щоб забезпечити 35-50 люмен на квадратний фут над островом. Наприклад, якщо ваш острів має розміри 3 х 5 футів, то це 15 квадратних футів. Таким чином, загальна кількість необхідних люмен складе 535 — 750.

Види освітлення для кухонного острова

Ви можете загубитися у всіх варіантах освітлення кухонного острова. Існує так багато варіантів, які необхідно розглянути, але ваш перший вибір повинен бути одним з трьох нижчеперелічених. Пам’ятайте, що вбудовані світильники завжди повинні бути основним і головним освітленням кухні в цілому. Багато кухні минулого мали один світильник в центрі кімнати. У ті часи ми мали погано освітлені кухні. Виберіть один з цих трьох варіантів для освітлення вашого кухонного острова:

Підвісні світильники-підвісні світильники є найпопулярнішими, а також найбільш універсальними з усіх варіантів освітлення кухні. Універсальність проявляється в наступному:

 1. Кількість лампочок не обмежена люстрою
 2. Можливість регулювати висоту
 3. Світильник також може бути декоративним

Деяка універсальність, пов’язана з кількістю лампочок, також пов’язана з розміром підвісного світильника. Ви можете вибрати два великих підвісних світильника, які забезпечать більшу частину необхідного вам кількості люмен, а можете вибрати кілька невеликих підвісних світильників, які забезпечать меншу кількість люмен кожен, але в сукупності дадуть ту кількість світла, яке вам необхідно.

Вибираючи Підвісні світильники для кухонного острова, враховуйте як дизайн, так і, що більш важливо, кількість світла, яке вони зможуть забезпечити. Переконайтеся, що джерело світла спрямоване вниз, на стійку.

Перегляньте рекомендовані нами Підвісні світильники

Лінійна люстра-Лінійні люстри стають популярними і можуть бути використані для освітлення вашого кухонного острова. Стилі-від вінтажного до сучасного. Установка проста в тому сенсі, що ви підключаєте тільки один світильник, а не кілька підвісних.
Одним з обмежень лінійної люстри є можливість освітлення великого кухонного острова. Однак якщо у вас достатньо лампочок, що забезпечують необхідну кількість люменів, то ви не повинні жертвувати освітленням, необхідним для вашого острова.

Виключіть зі списку покупок будь-яку лінійну люстру для кухонного острова, де лампочки спрямовані вгору. Ви ж не хочете висвітлювати стелю. Негайно виключіть їх зі свого вибору і зосередьтеся на тих, де лампочки спрямовані вниз.

Тільки вбудоване освітлення-Вам не потрібні Підвісні світильники або лінійні люстри над кухонним островом. Це особливо актуально, якщо у вас низькі стелі. У такій ситуації Підвісні світильники над кухонним островом будуть виглядати недоречно. Не тільки це, але і те, що світло не буде добре розсіюватися.

Інший варіант-використовувати вбудовані світильники тільки над кухонним островом. При правильному проектуванні цей метод може бути надзвичайно ефективним. У цьому випадку я б рекомендував наступне:

 • Розташуйте вбудовані світильники таким чином, щоб забезпечити достатнє освітлення всієї кухні без урахування кухонного острова.
 • Додайте вбудовані світильники меншого розміру (3-4 дюйми) безпосередньо над кухонним островом
 • Встановіть менші вбудовані світильники для кухонного острова на окремий вимикач з диммером
 • Кожен з цих невеликих світильників повинен мати більше люменів (на світло), ніж інші вбудовані світильники на кухні.

Цей метод дасть вам кілька переваг:

забезпечить більш яскравий світловий акцент над кухонним островом, коли це необхідно.
Забезпечить достатнє освітлення для приготування їжі
Це дозволить вам створити додаткове освітлення для настрою вечорами. Уявіть, що ви вимкнули основні вбудовані світильники на кухні. Увімкніть підсвічування під шафами. Потім увімкніть вбудовані світильники прямо над кухонним островом, але приглушіть їх до низького рівня. Тепер ваша кухня буде схожа на нічний клуб.
На цій фотографії нижче ви можете побачити вбудоване освітлення навколо кухні. Замість того щоб встановлювати Підвісні світильники, ви б розмістили невеликі вбудовані світильники в тих же трьох місцях. В даному конкретному випадку, я думаю, що вбудовані світильники можуть бути поліпшенням в порівнянні з тим низьким рівнем освітлення, який забезпечують ці підвіски.

Які лампи найкраще підходять для кухонного острова?

Одним з важливих компонентів в освітленні кухонного острова є вибір правильних лампочок. Вибір неправильних лампочок може стати величезною помилкою після того, як ви витратили стільки часу на планування і вибір відповідних світильників. Перш ніж прийняти рішення про вибір лампочок, обов’язково прочитайте ці дві статті, а потім переходите до наступної:

Розуміння шкали колірної температури Кельвіна

Як правильно вибрати лампочку

Тепер, коли ви прочитали дві вищезгадані статті, ви, можливо, вже уявляєте, що я скажу далі. Для вашого кухонного острова оптимальна колірна температура буде в межах 3000k-3500k. це забезпечить правильний баланс кольору для острова. Температура 2700K буде занадто теплою, а 4000K і вище зроблять ваш кухонний острів схожим на операційний стіл в лікарні.

Хоча у вас є вибір між галогенними лампами, лампами розжарювання та світлодіодними лампами… ваш єдиний вибір тут-Світлодіодна лампа. По-перше, вона найефективніша і довговічна. По-друге, вона не виділяє тепла, як інші лампи. Це особливо важливо для кухні, яка може перегріватися при включеній духовці. Нарешті, у вас просто набагато більше можливостей для вибору світлодіодних ламп, а інші лампи майже повністю зняті з виробництва.

Чого ви не хочете, так це декоративних світлодіодних лампочок в вінтажному стилі. Вони призначені тільки для візуального ефекту і не забезпечать ніякого освітлення для вашого кухонного острова.

Нарешті, які б лампочки ви не вибрали, вони повинні бути сумісні з диммером, вибрати можно в магазинi elektrovoz.com.ua.

Як висвітлити кухонний острів за допомогою диммера

Я рекомендую встановити вимикач з диммером для управління освітленням кухонного острова. Це необхідно зробити незалежно від того, який тип освітлення ви виберете. Вам обов’язково потрібно мати можливість приглушити світло, коли це необхідно, щоб створити вечірню атмосферу.

При покупці вимикача переконайтеся, що він призначений саме для світлодіодних ламп. В іншому випадку ви не отримаєте задоволення від роботи на кухні. Ви можете спостерігати легке мерехтіння і навіть деяке дзижчання. Йти дешево на диммер буде помилкою після того, як ви взяли так багато часу, щоб отримати ваш кухонний острів освітлення право. Читати чому світлодіодні лампи дзижчать, коли я їх гашу?

Я надаю свій вибір у диммерах у нижній частині сторінки рекомендовані вбудовані світильники.

Поради по установці

Це не стаття про те, як встановити освітлення на кухні, оскільки про це розповідається в інших розділах сайту. Однак це повинно дати вам впевненості, щоб спробувати, якщо Вам зручно працювати з електрикою. Це просто для того, щоб дати вам кілька основних порад по установці. Деякі з них були коротко розглянуті. Ось кілька основних пунктів, які слід дотримуватися:

Підвісні світильники або лінійні люстри повинні розташовуватися на висоті від 30 до 36 дюймів над кухонним островом. Це дозволить забезпечити достатній простір для освітлення, а також дозволить високим людям бачити без перешкод.

Якщо ви використовуєте Підвісні світильники над кухонним островом, їх слід розташовувати на відстані 30-36 дюймів один від одного. Крім того, вони повинні розташовуватися на відстані не менше одного фута від краю столу. Виходячи з цього, ви можете розрахувати, скільки підвісних світильників вам знадобиться, а потім — скільки люменів повинна бути кожна лампочка. У наведеному вище прикладі (3 фути х 5 футів) я б використовував дві підвіски, розташовані на відстані 15 дюймів від кожного кінця стійки. Це дозволить розмістити їх на відстані 30 дюймів від центру (див.

Світильники над кухонним островом повинні бути на власному вимикачі, і це повинен бути диммер.

Не забудьте визначити загальну кількість люменів, необхідних для освітлення кухонного острова. Це було описано вище.

НЕ ПОКУПАЙТЕ КУХНЮ с островом, пока не посмотрите это видео. Расскажу подробно про все аспекты.

Кухонный остров. Понты или полезный элемент интерьера