Как выбрать стальную крышу для дома - форма и цвет

Як відреставрувати стару ванну

Тьмяна, знебарвлена і подряпана ванна виглядає не найприємнішим чином. Якщо ми не збираємося замінювати його новим, його варто відремонтувати. Завдяки цьому ванна знову знайде колишній блиск, і купання перетвориться в задоволення.

Заміна ванни на нову-це досить великі витрати, до того ж пов’язані з виснажливим ремонтом ванної кімнати. Тому варто спробувати відремонтувати ванну самостійно. Це нескладно, хоча і займе деякий час. Однак задоволення гарантується. Крім того, можна надати ванні трохи кольору — тобто пофарбувати її в будь-який колір. Пам’ятайте, однак, що для емальованих ванн (сталевих або чавунних) і для акрилових використовується інший метод.

Усунення подряпин і западин у ванні

Невеликі подряпини на акриловій ванні можна усунути за допомогою полірувальної пасти. Однак перед його використанням поверхню ванни слід відшліфувати наждачним папером. Для цього використовується наждачний папір різної товщини зерна, яка призначена для мокрого шліфування (водяна наждачний папір) і повинна бути змочена перед використанням. Спочатку використовується грубозернистий папір (P-600), потім більш дрібнозернистий (від P-800 до P-2500). Коли ви ідеально вирівняли поверхню ванни, просушуємо відремонтоване місце. Потім поліруйте його полірувальною пастою, поки він не стане блискучим. У продажу також є спеціальні набори для догляду за акриловими поверхнями.

Більші пошкодження можна відремонтувати за допомогою рідкого акрилу, який слід з’єднати з затверджувачем. У нас також можна придбати готові ремонтні комплекти для акрилу з інструкціями по їх використанню. Найкраще вибирати виріб від того ж виробника, від якого йде наша ванна, звичайно, якщо така є в його пропозиції. Тоді ми будемо впевнені, що відтінок білого на відремонтованому ділянці буде ідентичний кольору решти поверхні ванни.

З іншого боку, щоб приховати невеликі відколи і тріщини на емальованій ванні, ми використовуємо ремонтну емаль. Він легко наноситься пензлем і повністю твердне протягом 24 годин, тому реставрація ванн Івано-Франківськ проходить досить легко.

Ванна кольору вашої мрії

Пофарбувати ванну нескладно, і ви можете зробити це самостійно. Для його фарбування можна використовувати спеціальну поліуретанову фарбу. Широкий асортимент фарб дозволяє вибрати потрібний колір. Перед початком робіт всі дефекти емалі слід заповнити шпаклівкою і відшліфувати всю внутрішню поверхню ванни. Акрилова ванна також повинна бути належним чином підготовлена перед фарбуванням-будь-які пошкодження повинні бути усунені. Потім нанесіть два шари грунтовки (другий з інтервалом близько 6 годин, щоб перший шар встиг висохнути), а потім базовий шар. Повторіть процес фарбування через 12 годин. Ретельно перемішайте грунтовку і базову фарбу з затверджувачем, щоб в емульсії не було бульбашок повітря. Перш ніж приступити до фарбування ванни, почекайте 10 хвилин, поки компоненти добре з’єднаються. Пам’ятайте, що поліуретанова фарба шкідлива, тому слід надягати захисну маску і рукавички.

Реставрация ванны жидким акрилом своими руками

Как недорого и эффективно «воскресить» эмаль ванны