Як вибрати хороший унітаз?

Як вибрати стиль накладок для проступи сходів

Незалежно від того, чи є у вас парадний вхід з широкими сходами або простий набір ступенів, що ведуть в підвал, накладки на проступи сходів є важливим елементом безпеки. І хоча їх призначення в основному утилітарне, це не означає, що ви не можете встановити щось привабливе. При виборі конкретного типу накладок на проступь сходи слід звернути увагу на кілька різних якостей. Залежно від навколишнього середовища, матеріалу і бажаного зовнішнього вигляду, ви повинні бути впевнені, що встановлені вами нащельники підійдуть для вашого будинку і ваших потреб.

Враховуйте навколишнє середовище і вибирайте матеріал

Перш ніж встановлювати накладки на проступи сходів, подумайте про те, де вони будуть знаходитися. Чи буде він перебувати в приміщенні з інтенсивним пішохідним рухом або буде встановлений на невеликих сходах, якою користуєтеся тільки ви? Цей фактор може мати значення при виборі матеріалу для нащельника. Якщо сходи будуть часто використовуватися, вибирайте міцний матеріал, який не так легко пошкодити. Кілька найбільш часто використовуваних матеріалів для виготовлення накладок на сходинки включають ПВХ, гуму, алюміній і дерево. Ви також можете знайти накладки з легкого металу з різною обробкою, наприклад, латуні, срібла або бронзи.

Подумайте про площу, на якій будуть встановлені нащільники, і виходячи з цього вибирайте матеріал. Якщо у вас велика сходи в жвавому місці вашого будинку або підприємства, вам може знадобитися щось з ПВХ, що забезпечить хорошу опору. Якщо сходи будуть на видному місці, подумайте про те, щоб додати щось з привабливою обробкою або відповідне за кольором до поточного підлогового покриття. Базові проступи сходів з алюмінію або ПВХ добре працюють в місцях, які більш приховані і не так помітні для Ваших відвідувачів або клієнтів. Не забувайте про матеріал, з якого зроблена ваша сходи. Якщо вони зроблені з твердої деревини, бамбука або інженерної деревини, ви можете встановити що-небудь з дерева з обробкою, що доповнює існуючу сходи. Для сходів з плитки, ламінату, шпону або металу найкращим варіантом може стати ПВХ, оскільки він легко зчіплюється з цим матеріалом і залишається на місці після установки. До речі, якісні модульні сходи у Львові можна купити на сайті colour-step.com.

Каучуковые покрытия NORA!!! Укладка!!! Цельнолитые ступени norament.часть 1.

Виберіть форму накладок для проступи сходів

Оскільки накладки на проступи сходів в житлових будинках повинні виглядати привабливо, ви також захочете вибрати правильну форму для вашої сходи. Подібно до дизайну кухонних стільниць, нащельники бувають різних форм, які можуть поліпшити зовнішній вигляд вашої сходи і надати їй єдиний вигляд, добре поєднується із загальним декором вашого будинку. Ось найбільш поширені форми накладок, які ви можете вибрати:

  • Олівець круглий: ця форма нагадує олівець з боку і має злегка закруглені кути без гострих країв. Лицьова сторона нащельника плоска і виглядає привабливо як на сучасних, так і на традиційних сходах. Ця форма-відмінний вибір для сімей з дітьми, так як краю не такі грубі, як у деяких інших варіантів, на випадок, якщо ваші діти впадуть.
  • Квадрат: незважаючи на назву, краї цієї форми насправді злегка закруглені. Закруглені краї допомагають запобігти видимим пошкодженням, таким як вм’ятини, зубці та подряпини. Квадратна форма додасть вашій сходах чіткість і драматичність.
  • Напівкругла: також називається «бичачий ніс», ця форма пропонує гладкий і вигнутий дизайн по краях з плоскою поверхнею між ними. Схожа на півмісяць, напівкругла форма часто застосовується для нижньої ступені, яка виступає трохи далі від інших ступенів, також відома як майданчик.
  • Повне коло: цей виступ проступи згинається по всьому периметру і на передній частині виступу, надаючи йому гладкий вигляд і відчуття. Такий дизайн виглядає елегантно для парадних сходів, але він не забезпечує такого захисту від ковзання, як інші форми. Найчастіше він використовується тільки на сходовому майданчику.
  • Без схилу: цей стиль унікальний тим, що має гладкий вигляд. Лиштва прилягає безпосередньо врівень зі стояком внизу, створюючи враження, що сходи являє собою один суцільний шматок дерева. Це допомагає знизити ймовірність спіткнутися, створюючи при цьому сучасний мінімалістичний вигляд.

Противоскользящие накладки на ступени

Завершуючи Образ

Як тільки ви визначилися з матеріалом і формою, прийшов час вирішити, як ви хочете, щоб кінцевий продукт виглядав у вашому домі. Ви шукаєте однорідний вигляд, що відповідає вашому матеріалу сходів, або вам потрібно щось, що відрізняється контрастним кольором або матеріалом від вашого поточного підлогового покриття? Якщо у вас є сходи з темного дерева, встановлення латунної сходинки, безумовно, буде виділятися. Крім того, ви можете додати щось, що ідеально поєднується з вашою сходами, щоб ніс був ледь помітний. Насправді все залежить від ваших особистих переваг з точки зору смаку і безпеки.