Як вибрати ідеальний обідній стіл для вашого будинку

Як вибрати ідеальний обідній стіл для вашого будинку

Вибір хорошого кухонного столу може стати складною справою, тим більше якщо ви не знаєте, що власне шукаєте. Варіанти просто нескінченні, і йти в магазин необізнаним — значить покладатися на думку продавця. Дуже часто така стратегія призводить до того, що ви приносите додому стіл, який абсолютно не підійде.

Був час, коли вибір нового кухонного столу був дуже простою справою. Ви йшли вперед і приносили додому стіл в залежності від розміру вашої їдальні, а ще від ваших бюджетних обмежень. Вибір відповідних стільців навіть не був проблемою, так як більшість подібних столів поставлялися з уже готовим набором стільців.

Але ті десятиліття залишилися далеко позаду, і сьогоднішній будинок — це дивовижне комбінування декількох різних стилів, напрямків, текстур і форм. Додайте до цього Популярність відкритого планування, і проста їдальня, здається, відходить у минуле.

Традиційна чотирикутна форма

Одне з перших рішень, яке вам потрібно прийняти, стосується форми кухонного столу, який ви бажаєте придбати. Хочете вірте, хочете ні, проте даний аспект відносно легше, ніж вибір стилю столу! Зрозуміло, що прямокутний кухонний стіл вважається дуже популярним серед усіх інших. Він користується загальною любов’ю як за власну форму, так і за функціональність. Розглядайте прямокутний стіл як варіант, який в собі об’єднує «найкраще з 2-ух світів», оскільки він пропонує візуально чисті і чітко окреслені прямі лінії і при цьому ідеально служить вашим потребам. Будь то чудова вечірня вечеря в сімейному колі або колосальне святкове торжество, цей стіл стане прекрасним господарем! Тому, якщо ви хочете купити великий стіл або замінити свій старий на новий і сучасний, переходите в каталог магазину MebliVenge.

Столи круглої форми: економія вільного і корисного простору

Якщо прямокутний кухонний стіл — найбільш поширений варіант, то круглі і овальні Кухонні столи — фаворити в категорії маленьких їдалень. Не просто так в безлічі невеликих їдалень стоїть красивий обідній круглий стіл, переважно з ніжками-п’єдесталом. І якщо ви хочете знайти культову класику в цьому відділі, ми навіть можемо сміливо запропонувати вам взяти додому чарівний і вічний стіл Saarinen Tulip Dining Table. Столи круглої форми також дають можливість створити більш інтимну атмосферу, а в світі, де переважають прямі лінії, вигини рекомендують приємна зміна.

Найпрекрасніше підбирати обідній круглий стіл виключно в разі, якщо вам необхідно розташувати шість чоловік або менше. Великі круглі Кухонні столи роблять незручними як бесіду, так і сервіровку. Але додайте до нього чудовий класичний світильник і два м’яких стільця, і ці невеликі округлі чудеса зможуть створити теплу і романтичну обстановку, яка буде просто чарівною.

Ідеальний квадрат!

Квадратний кухонний стіл, можливо, найменш бажаний варіант, і дуже рідко можна помітити дизайнерів, які додають його в шикарну їдальню. Як і у випадку з круглим варіантом, це ще один випадок, коли «маленький — значить красивий». Великі квадратні столи також ускладнюють сервіровку, тому вибирайте подібний стіл виключно в разі, якщо ви приймаєте чотири-шість чоловік, не більше. Але деякі квадратні столи можуть вміщати і пристойну кількість людей, наприклад, вісім. Квадратні столи чудово виглядають у довгих, нешироких приміщеннях, так як вони створюють почуття правильної пропорції, або ви навіть можете поєднувати їх з килимом, щоб організувати простір, схожий на «кімнату в кімнаті».

Який ваш стиль?

Створити чудову їдальню-значить правильно підібрати тему і стиль. Коли заходить мова про Кухонні столи у відкритому плануванні, найкраще вибрати той, який здається справжнім продовженням іншої частини вітальні. Можливо, хтось захоче додати розкішний контраст, застосовуючи сільський стіл в сьогоднішньому просторі або навіть мінімалістичний стіл з металу в кімнаті, де переважають теплі дерев’яні тони. Це також виглядає дивовижно і може запросто і легко створити швидку фокусну точку в комбінуванні з хорошим освітленням. Якщо у вас маленька студійна квартира, скляні та акрилові столи здаються відмінними, а тим, хто у вихідні грає роль ідеального власника, можливо, захочеться комфорту висувається столу.

Дерев’яні столи-одна з найбільш гарячих течій в дизайні, а з ростом екологічної свідомості серед споживачів вони здаються логічним вибором для «зелених» в душі. незалежно від того, чи є ви прихильником підвалин або шанувальником дизайну в дусі Mid-Century Modern, не забувайте, що обраний вами стіл буде задавати тон всій їдальні.

Вибір розміру столу

Як тільки ви сформувалися зі стилем і формою столу, настав час перейти до питань про його розмірах. Існує кілька простих і стандартних цифр, які допоможуть вам впоратися з цим непростим завданням. Золоте правило полягає в тому, щоб між столом і краєм прилеглої стіни або меблів залишалося не менше 42-48 дюймів простору. Це дасть вам багато місця для пересування і забезпечить можливість обідаючим вставати і сідати, не впираючись в стілець.

Ми пропонуємо вам намалювати крейдою цю область, накрити її скатертиною або простирадлом, а потім користуватися нею як шаблон для найбільшого і дуже маленького розміру столу, який ви збираєтеся придбати. Простий і практичний спосіб, який істотно полегшує загальний процес! Хоча зазор між столом і поверхнями стін може бути і більше, спробуйте не підбирати той, який виглядає маленьким в дуже великій кімнаті.

Чітко уявляйте, наскільки часто ви збираєтеся застосовувати стіл, і чи буде він хоч трохи йти на вулицю під час святкового сезону. Якщо так, то потрібно вибрати легкий, рухливий і виконаний з надійного матеріалу стіл. Таким чином, ви зможете легко перенести його в знаходиться по сусідству двір або на балкон, щоб влаштувати чудовий вечерю на День подяки або Різдво під зірками! Неповторні їдальні часто вимагають чогось більш надійного і позачасового у власній привабливості.

Форма, місця для посадки і освітлення

Дуже часто люди починають замислюватися про стільцях, освітленні і, може бути, навіть про килимі після вибору столу. Не потрібно робити цю кардинальну помилку, яка заганяє вас в кут. Перед тим як придбати стіл, спробуйте його одночасно з вподобаними стільцями. Подумайте про це як про одну велику і цілісну конфігурацію, де стіл вважається основним елементом. Ви ж не хочете опинитися в ситуації, коли ви принесете додому нудну люстру або стільці, які вам не до душі, тільки завдяки тому, що вони комбінують зі столом, який у вас є вже.

Вибрати хороший кухонний стіл дуже просто, якщо ви напевно знаєте, що вам необхідно. Перед тим як здійснити покупку, завжди пробуйте сісти за стіл, і не потрібно дозволяти спритному продавцеві умовити вас придбати предмет, який більше того, що вам дійсно необхідно. Хоча це може здатися дурним, це найбільша причина, чому дуже багато людей приходять додому з кухонними столами, які здаються невідповідними…

Немножко не стандартный раздвижной стол.

2 — Ідеальний розмір кімнат, дізнайся як визначити | Планування будинку своїми руками крок за кроком