Як вибрати хороший унітаз?

Як вибрати хороший унітаз?

Незважаючи на те, що пристрій унітазу досить просте, є кілька факторів, які необхідно враховувати, коли приходить час купувати новий унітаз.
При тонких стильових відмінностях і наявності різних марок і моделей, унітаз — це досить проста машина, призначена для виконання досить простої роботи. Вони відлиті і покриті фарфоровим захисним покриттям.

Вони мають резервуар, чашу і змивний клапан, який при натисканні піднімає заслінку, наповнює чашу водою і виливають вміст в каналізацію. Якщо не брати до уваги засмічень, тріщин, несправностей і нещільно прилеглої арматури, вони виконують свою роботу без зауважень.

Але, незважаючи на просту конструкцію і механіку, не всі унітази створені однаковими. Якщо ви перебуваєте в пошуках нового унітазу, ось кілька моментів, на які слід звернути увагу, щоб переконатися, що обраний і встановлений вами продукт буде найкращим для цієї роботи».

Висота сидіння

Середня висота сидіння стандартного унітазу становить приблизно 15 дюймів від підлоги до верху сидіння. Унітази з комфортною висотою, іноді називаються унітазами з висотою, що відповідає вимогам ADA, стають все більш популярними в останні кілька років, почасти тому, що більш високе сидіння полегшує їх використання літніми людьми. Їх висота становить від 17 до 19 дюймів від підлоги, що більш порівнянно зі стандартною висотою стільця. Хоча Висота сидіння-це, безумовно, особисте рішення, наявність у ванній кімнаті унітазу з комфортною висотою може стати перевагою для майбутнього покупця. А якщо ви зробили ремонт у ванній або туалеті, і тепер вам потрібна якісна сантехника, рекомендуємо відвідати магазин keramis.com.ua.

Форма чаші

Туалетні чаші бувають двох форм: круглі або витягнуті. Круглі чаші зазвичай дешевше і займають менше місця, їх розмір приблизно на два дюйми менше, ніж у витягнутих аналогів. Якщо ви можете вписати її в дизайн, я рекомендую подовжену чашу. Витягнута чаша забезпечує велику підтримку і комфорт, а оскільки така форма стає найбільш кращою, вам буде легше знайти заміну сидінню, якщо воно вам знадобиться».

Витрата води

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища, на частку туалетів припадає близько 27 відсотків води, використовуваної в середньому будинку, причому деякі моделі, в залежності від віку, витрачають від трьох до семи галонів за один змив. Згідно із законом, нові унітази не можуть витрачати більше 1,6 галонів води за один змив, тому якщо у вас старий унітаз, його заміна буде не тільки декоративним поліпшенням, але і економією коштів. «Хороша продуктивність є ключовим фактором, коли мова йде про унітази, — тому шукайте продукцію відомих брендів, яка має маркування WaterSense®, що означає, що вони споживають на 20 відсотків менше води, ніж потрібно за законом».

Как выбрать унитаз? Ободковый или безободковый? Проверка смыва. Плюсы, минусы, тесты, сравнение.

Установка

Навіть якщо ви виберете найкращий унітаз на ринку, його ефективність буде знижена, якщо він неправильно встановлений. Ви повинні переконатися, що всі зовнішні з’єднання чаші і бачка герметичні і надійні, що змивний клапан і заслінка встановлені і працюють правильно, а лінія подачі води і заливний клапан приєднані, герметичні і не мають витоків.

Новачки в цій категорії, такі як Унітази Delta, оснащені системою SmartFit™ Tank-to-Bowl Connection, ще більше спрощують установку для тих, хто робить все сам. У конструкції використовується металевий кронштейн, встановлений на нижньому боці бачка для щільного прилягання трьох анкерних болтів до чаші. Завдяки відсутності отворів, зазвичай розташованих в нижній частині бачка, новий унітаз Delta зменшує кількість потенційних місць протікання і тріщин, які часто виникають через надмірну затягування. Унітаз поставляється в коробці з усім необхідним для установки-від бачка, чаші і сидіння до монтажних пристосувань, інструментів і воскового кільця, що робить його розумною покупкою для домовласників.

НЕ Покупай Унитаз Пока Не Посмотришь ЭТО!!!