Вт. Дек 7th, 2021
  Як підібрати інтерактивну дошку або інше інтерактивне обладнання?

  Що таке інтерактивне обладнання

  Інтерактив (від англ. interactive-взаємодіє) — взаємодія з користувачем під час роботи і невідкладна реакція на дію користувача.

  Доповідач під час виступу не повинен знаходитися поруч з комп’ютером, миші і клавіатури, тому його виступ стане більш живим і орієнтованим на слухачів. Робота з інтерактивною дошкою та обладнанням передбачає безпосередню взаємодію з відображуваними елементами електронної презентації. Використання даного обладнання сприяє обміну і засвоєнню інформації на якісно новому рівні. Можна показувати відео, слайди і в цей же час малювати, робити позначки, креслити схеми і т.д. і це все не відходячи від дошки і не перериваючи діалогу з аудиторією. В кінці виступу будь хто хоче може отримати запис всієї дії і переглядати її у себе вдома на комп’ютері. Застосування інтерактивного обладнання дозволяє обговорювати колективно робочі питання, забезпечує причетність всіх учасників конференції або процесу навчання

  Види

  інтерактивні дошки відрізняються за установчим способом проектуючого пристрою. На дошках прямої проекції проектор фіксується перед екраном, а зворотний різновид означає, що проектор ставиться за ним. Наступне основна відмінність-активне або пасивне Електронне підключення. Перше означає, що мультимедійна дошка з’єднується з пристроями за допомогою проводів. Друге вважається абсолютно самостійним і не вимагає установку кабелів. Яким буде пристрій, залежить від технології створення.

  • Ультразвукова
  • Електромагнітна
  • Оптична
  • Аналого-резистивна
  • Інфрачервона
  • Лазерна
  • Микроточечна

  Розміри

  Дуже основний параметр, від якого залежить, на яку аудиторію, і також на якого роду інформаційний матеріал буде розрахована дошка конкретно в роботі.

  Власне, дошка має розмір може вимірюватися довжинами сторін, але частіше цей показник визначається діагоналлю, як в телевізорах або моніторах. Додатковий параметр-співвідношення сторін. Чим більше діагональ, тим більше глядачів зможуть повністю сприймати інформацію на екрані. Попередні розрахунки такі:

  • від 2 до 10 глядачів-не менше 50 дюймів;
  • від 10 до 25 глядачів — від 60 до 90 дюймів;
  • від 50 глядачів — від 91 до 105 дюймів.

  Дані наведені в розрахунку, що габарити приміщення мінімальні. Чим більше приміщення, ті більше розміри дошка буде необхідна на те ж число глядачів.

  Ще потрібно брати до уваги, що більшість моделей містять інакше неінтерактивні зони по краєчках, що зменшують корисну площу.