Сб. Ноя 27th, 2021
  Як підбирати насіння томатів?

  Дуже важливе в нашій справі-знати, як підбирати насіння томатів. А для цього ми повинні ясно уявляти, що ми хочемо виростити.

  Про що мріє багато городників, коли говоримо про помідори? Нам хочеться отримати розкішний урожай смачних, великих, красивих і здорових плодів, які до того ж, лежать міцненькими до наступної весни.

  І щоб все це без турбот, турбот і стимуляторів росту. Ось розмріялися, скажете ви, і ми охоче з вами погодимося: чудес немає і такого сорту томатів теж. Тоді набуваємо кілька різних сортів в залежності від того, що ми хочемо отримати.

  Підбирати насіння томатів необхідно в залежності від наших побажань. Для цього дайте відповідь для себе на ряд питань.

  Призначення

  Також дуже важливим параметром вважається призначення томатів. А справа вся в тому, що помідори можна ростити, наприклад, для подальшої переробки (виготовлення соків або консервації), для засолювання або для приготування салатів.

  За призначенням томатів виділяють наступні категорії:

  • Салатний. В основному, до салатним відносяться ті сорти, плоди яких досить великі, при цьому м’якоть у них соковита, ароматна і м’ясиста.
  • Для консервування. Плоди у подібних сортів або невеликі, або середніх розмірів з дуже щільною м’якоттю і шкіркою, і з мінімальною кількістю насіння.
  • Універсальний. У даних сортів томати соковиті і дуже смачні. Їх можна застосовувати як для засолювання, консервації та приготування соку, так само і для салатів.
  • Для зберігання. До даної категорії відносяться сорти пізнього терміну дозрівання, які мають не досить високі, але щільні плоди, що виділяються хорошою легкістю.

  Терміни посіву насіння помідор на розсаду

  Уже в лютому, власники дачі і городники, починають замислюватися про посадку розсади томатів. І ось тоді, у них виникає питання: «коли сіяти помідори на розсаду?».

  Тут, ми повинні мати на увазі, що рослини за час розсадного періоду повинні повинні повністю сформуватися. Однак при цьому, сіянці не повинні перерости, або навпаки не дорости до потрібного стану. В даному випадку, все повинно виконуватися вчасно. Тому, якщо ви шукайте хороше насіння, відвідайте інтернет-магазин насіння і добрив Harvest Center https://harvest-center.com.ua/

  Ідеальні терміни:

  Ми зобов’язані розуміти які помідори (індетермінантні або детермінантні) будемо вирощувати, і де (відкритий грунт або теплиця).
  Також, особливо необхідно звернути увагу, на вашу кліматичну зону.
  У теплицю висаджують на 2-3 тижні раніше, і Регіон, тут має головну роль. Факт, що переросла розсада погано приживається на новому місці. А не доросла, буде довго доходити, тому, ми просто втрачаємо частину врожаю.

  Підбираємо кращий сорт. Головні різновиди

  Підбираючи насіння, необхідно знати головні різновиди томатів, щоб отримати дійсно гідний урожай. Класифікація сортів:

  • Індетермінантні. Центральний стебло росте необмежено. Вони призначаються для вирощування в теплицях, але можуть приносити хороші врожаї і на відкритому грунті в районах півдня.
  • Детермінантний. Прекрасно підходять для висадки у відкритий грунт. Кущі середніх розмірів, дають гідний урожай в самих різних регіонах. Ранньостиглі.
  • Супердетерминантные. Ультраранні, низькорослі і високоврожайні в регіонах з примхливим холодним кліматом.
  • Потрібно ще визначитися, для чого томати будуть застосовуватися: для споживання в свіжому вигляді, засолювання, виготовлення соку.

  Часто запитують , що підбирати-чисті сорти томатів або гібриди?

  Головна їхня відмінність в тому, що гібриди типу F1 виводять шляхом схрещування 2-ух сортів томатів, які мають виражені хороші позитивні характеристики. Селекціонери передають дані якості майбутньому гібриду, але його нащадки вже не стануть володіти всіма плюсами батьківської рослини. Іншими словами відбирати насіння у гібридів немає сенсу. Чисті сорти ви можете розмножувати самостійно, зберігаючи полюбився вам сорт кілька років. Чисті сорти помідорів більш вибагливі, а гібриди досить стійкі до шкідників і популярним для помідорів хвороб, та й врожайність їх вище.

  Вибрати відповідні для вас насіння томатів ви можете в нашому онлайн-магазині «Золоте насіннячко». У нас представлені насіння томатів подібних популярних на ринку Росії агрофірм як «Гавриш», «Аеліта», «Російські насіння», «Манул», «Седек», «Біотехніка», «Семко» та ін.

  Радимо досить серйозно поставитися до вибору найкращих сортів томатів і купівлі насіння, так як правильний і правильний вибір сортів і гібридів томатів для вирощування у себе на ділянці вважається важливим фактором для отримання високих врожаїв і дасть можливість уникнути прикрий сюрпризів і жалю.