Фотозона на день нарождення

Фотозона на день нарождення

Основною характерною рисою оформлення дитячої фотозони власними руками вважається присутність героїв з мультиплікаційних фільмів, велика кількість повітряних кульок і велика кількість асортименту квітів.

Для дівчаток зону часто оформляють у відтінках рожевого з картинками принцес, конячок, кошенят, а для хлопчиків – в блакитних і синіх відтінках із зображенням машинок, супергероїв, кораблів і літаків.

Відмінну палітру кольорів з перерахованими відтінками створять білий, золотий і срібний. У наш час декоратори дуже часто відхиляються від стандартних варіантів фотозон і застосовують червоні, чорні, фіолетові кольори в оформленні.

Для створення фотозони на рік власними руками потрібно тільки доповнити декорації повітряною кулею у вигляді одинички, або зробити символічне число з картону на весь зріст винуватця торжества і обклеїти його кольоровим папером або квіточками з серветок.

Фотозона-це власне задекорований простір під тематику весілля, де будь хто хоче зможе зробити красиві фотографії.

Плюси фотозоны:

 • у вас виходять чудові знімки з красивим фоном ( фотографу не доведеться керувати-відійдіть лівіше, пригніться, підніміть праву ногу, щоб закрити пляшку коньяку і стопки; приберіть зі столу нез’їдений салат або шматочок торта, який псує кадр). Тут вам досить буде встати і посміхнутися.
 • фотозона скрасить очікування молодят. Дуже часто наречений і наречена затримуються на фотосесії, і гостям доводиться довго стояти «без діла». І тут допомагає фотозона: гості фотографуються, захоплюються атмосферою, і час пролітає непримітно.
 • фотозона-це пікантність весільного торжества, яка подарує соковиті і чудові фотографії.
 • фотозона може стати вівтарем для виїзної реєстрації.

Різновиди фотозон

Умовно всі фотозони встановлюють під відкритим небом і в приміщеннях. Перші роблять зі стійких до вітру і вологи матеріалів. В основному, це дерево, метал, пластик, щільна тканина, Порошкові фарби, рідше — справжні квіти. Способи декору приміщень обмежені тільки Вашою фантазією.

Зони для зйомок поділяють на каркасні і фонові. Правильність вибору того чи іншого варіанту визначається місцем проведення івенту, відведеної декору ролі і доступним простором. Чим більше очікувань учасники заходу покладають на фотосесію, тим грандіозніше має бути оформлення.

Арочні і каркасні

Фотозона собою являє жорсткий каркас з підлоговим розміщенням. Конструкцію монтують з прутів металу, пластмасових труб, рейок з дерева або фанери. Детальныше дивыться за посиланням https://fotodecor.com.ua/uk/fotozona/khrestiny/

Фотозона на день нарождення

Форма-всіляка:

 1. традиційна » підкова»;
 2. П-подібна арка;
 3. ширма з декількох секцій, з’єднаних меблевими петлями;
 4. тантамареска-розмальований стенд з прорізом для обличчя;
 5. каркас у формі логотипів, сердець, фігур геометричної форми, силуетів людей або міст.
Фотозона на день нарождення

Press Wall

Це банер, натягнутий на опору. Друкують прес-волли фактично в будь-якій друкарні. Виготовлення займає дві-три години, а установка і демонтаж — пару хвилин. Єдина складність-зібрати каркас.

Банер фіксують на телескопічний штатив або металевий остов. Варіант установки слід розрахувати заздалегідь, щоб на полотно нанесли відповідні кріплення.

Така фотозона більшою мірою призначена для оформлення приміщень. Робити монтаж прес-волла можна і на вулиці, але виключно в суху погоду.

Розмір

На весільному торжестві широко застосовується звичайний варіант-2х2м або 3х2, 5м (як правило не більше 5 м по одній зі сторін).

Визначальними факторами під час вибору потрібного розміру фотозони вважаються:

 • намічений бюджет (оренда, самостійне оформлення);
 • тематика весілля (деякі стилі припускають дуже мало компонентів декору, а інші, навпаки, вимагають достаток декору в оформленні);
 • локація (простір, де буде розміщена ця територія, повинен мати такі розміри, щоб не захаращувати прохід в залі для проведення банкетів, не ускладнювати рухи гостей, не заважати танцям, активним конкурсам і конкретно роботі фотографа і оператора відео);

Де розташувати?

Ключових варіантів два:

 • розміщення в ресторані (кафе, будь-якому залі для проведення банкетів);
 • розміщення на вулиці (для виїзної церемонії).

У першому варіанті фотозону зручно розташувати недалеко від входу в установу, але так, щоб вона не закривала прохід. В іншому варіанті фотозону розміщують недалеко від місця проведення фуршету (заздалегідь замовте спеціалізовані покажчики, щоб гості могли визначитися).

Крім розміру слід дотримуватися наступних принципів:

 • привабливість;
 • гармонійність (відповідність тематиці-чудово, якщо вона не буде занадто виділятися на тлі решти декору для свята);
 • підібрані аксесуари.

Фотозона зі стрічками

Для того, щоб з’явився такий фон,необхідна тільки горизонтальна планка на висоті 2-2, 5 метра. Її можна закріпити на двері або покласти між шафами однакової довжини. Якось ми оформили стрічками шведську стінку в дитячій кімнаті і турнік коридорі. Чим не фотозона?

Зрозуміло, Стрічковий декор буде добре виглядати і на природі. Ви будете фотографуватися на тлі святкового дерева, і легкий вітер вам на допомогу :-).

Паперова пластика

Це тільки здається, що кожен з нас легко перетворить білі аркуші паперу в фантастичні квіти. Насправді дана робота вимагає досить великого досвіду і терпіння. Зрозуміло, є компанії, що спеціалізуються на виготовленні подібного декору, але звичайні деталі можна зробити і самим.

Якщо розрахувати ще незвичайну підсвічування в приємних відтінках, квіти оживуть і перетворять кожен знімок в шедевр. Чудова ідея для фотозони до ювілею жінки або весільної річниці. Паперової весілля : -).

Ось я сфотографувала подібну красу на недавній виставці.

Гірлянди на нитках

Вражаюче просто і вражаюче красиво одночасно. Що ще приємно, таку фотозону вже з упевненістю можна оформити по темі свята. Хто заважає нанизати на нитку … та хоч паперові футбольні м’ячі? Серця, квіточки, пташки, навіть звичайні різнокольорові клаптики форми трикутника, і фон для фотографування виглядає прекрасно.

Замість гірлянд можна застосовувати гавайські намиста, який просто вивішують вертикально поруч між собою. Дуже класно!

barus76rusvol