Чим займаються промислові альпіністи?

Чим займаються промислові альпіністи?

Альпінізм вже відразу асоціюється з професійним сходженням на великі висоти в горах. Однак застосування навичок, знань, а також спеціалізованого альпіністського спорядження дозволило популяризувати роботу, якою є промисловий альпінізм.

У минулому промислові альпіністи були відомі тільки для миття вікон і висоток високих хмарочосів, проте сьогодні багато компаній вирішують скористатися послугами альпіністів також для ремонтно-будівельних робіт, покрівельних робіт і прибирання. Перевірте, чим ще займаються промислові альпіністи.

Чим займаються промислові альпіністи?

Промисловий альпінізм-що це таке?

Промисловий альпінізм — це техніка роботи, яка заснована на придбанні відповідних знань, при цьому необхідно мати спеціалізоване спорядження.

Промислові альпіністи виконують різні види робіт на висоті в будь-яких місцях, куди неможливо дістатися іншим способом. — каже представник Ельбрусу, альпіністської команди з Вроцлава. — Їх робота полягає в основному у використанні мотузкової техніки із застосуванням відповідного обладнання, завдяки чому вони можуть безпечно досягати поверхонь, розташованих навіть дуже високо. Крім необхідного досвіду, альпіністи на роботі повинні проявляти велику силу і витривалість, так як вони часто працюють в складних і небезпечних умовах.

Чим займаються промислові альпіністи?

Чим займаються промислові альпіністи?

Промисловий альпініст, безумовно, асоціюється у більшості людей з роботою з прибирання приміщень, включаючи миття вікон, і це, безсумнівно, одна з найпопулярніших робіт, яку вони виконують. Професійні альпіністи ретельно і також швидко очистять будівлю і вікна з використанням спеціальних засобів для чищення, завдяки чому об’єкт залишиться не тільки естетично привабливим, але і візуально акуратним. Більше того, альпіністські команди також займаються встановленням реклами та рекламних щитів. Реклама, встановлена на висоті, є хорошим способом маркетингової стратегії, яка приверне увагу перехожих, і таким чином у компанії і продукту з’явиться шанс опинитися в полі зору потенційних клієнтів. З цієї причини наймання промислового альпініста є необхідним кроком, який не тільки дозволить підвісити рекламні банери, але і подбає про те, щоб конкретна реклама була максимально помітною і відкритою.

 

У чому ще спеціалізується промисловий альпініст?

Насправді, сфера діяльності промислових альпіністів практично не обмежена, і їх послуги потрібні скрізь, де немає іншого способу виконати завдання, крім роботи на висоті. Давайте дізнаємося, що ще входить в сферу діяльності промислових альпіністів.

Чим займаються промислові альпіністи?
 •     Прибирання снігу з дахів і видалення інших небезпечних предметів, таких як бурульки або незакріплені частини дахів і водостоків,
 •     Очищення фасадів і металевих листів,
 •     Ремонт, герметизація, фарбування та гідроізоляція дахів,
 •     Ремонт і очищення водостоків,
 •     Установка водостічних труб,
 •     Установка і знесення димоходів,
 •     Послуги з електротехніки та зварювання,
 •     Покрівельні послуги,
 •     Робота в замкнутих просторах,
 •     Валка дерев і гілок,
 •     Кріплення сталевих елементів.

Важливо переконатися, що наші співробітники пройшли спеціальну підготовку, а також що вони володіють потрібною кваліфікацією і необхідним обладнанням для виконання конкретних робіт. Це не тільки забезпечить нам безпечне виконання робіт на території компанії, але, перш за все, ми будемо впевнені, що послуга буде виконана професійно і надійно.

У Полтаві лід з дахів збивають альпіністи

ДІЯ Львівщини провела вишкіл з промислового альпінізму

barus76rusvol