Розкладачка: види і пристрій — як вибрати розкладачку

Розкладачка: види і пристрій — як вибрати розкладачку

У маленьких квартирах часто буває нестача місць для сну. Дуже важливо якщо дане питання піднімається коли приїдете гостей або родичів. В якості додаткового ложе може послужити розкладачка. Це зручне, практичне, мобільне і легке місце для сну, де дуже легко може розміститися людина. Основне в даному випадку вибрати надійну конструкцію, яка б прослужила не один десяток років.

Переваги та різновиди розкладачок

Ліжко трансформер абао розкладачки в інтер’єрі вашого будинку або квартири буде фактично непомітна. Її легко розкладати і складати, вона займає місця не дуже багато. Власне тому навіть в малогабаритній квартирі буде комфортно мати таке додаткове місце для сну. Але перед тим як вибрати собі розкладачку необхідно дивитися на деякі моменти, які грають дуже важливу роль.

Ліжка-трансформер мають великий ряд позитивних якостей:

 • компактність-їх легко можна приховати або непомітно поставити біля стіни, шафи;
 • легкість-конструкція не важка, тому розкласти її можна особисто;
 • економність-через невелику вартість розкладачка вважається найбільш дешевшим варіантом ліжка;
 • мобільність — цей вид меблів легко можна застосовувати як в приміщенні, так і на дачній ділянці, природі, в будинку за містом;
 • практичність-це зручне, комфортне місце для сну, яке геть замінює повне ліжко;
 • міцність-не звертаючи уваги на свої розміри може тримати значно більш високе навантаження;
 • довговічність-підібравши хорошу розкладачку, ви можете тривалий час на неї розраховувати.

Залежно від того де ви думаєте користуватися цими меблями, можна відзначити такі різновиди за призначенням, як:

Розкладачка: види і пристрій - як вибрати розкладачку
 • Міські та дачні-до даного типу підходять все не дорогі ліжка-трансформер як натяжні, так і на пружинах, ламелях; їх зручно ховати під ліжком, тут можна розташувати гостей, а ще подібні меблі легко перевозити в машині;
 • Туристичні або похідні — дуже поширені серед шанувальників природи, так як мають порівняно невелику вагу (близько 5-6 кг); від дачних відрізняються більшою компактністю; така мобільна розкладачка вміщається в дуже маленький чохол, який більше схожий на збройовий; потрібно тільки випрямити опорні ніжки і місце для сну готове;
 • дитячі-відрізняються від дорослих розміром і висотою.
 • Під час вибору розкладачки обов’язково подивіться дуже уважно на її висоту. Для дорослого вона повинна бути не менше 45-50 см від підлоги, а для дитини – 25 см.завдяки цьому ви зможете приємно сидіти і дуже легко підніматися з власного місця для сну, щоб выбрати надійний варіант, переходьте в магазин товари для дому.

Для будинку прекрасніше всього підбирати зручну, широку і міцну ліжко-трансформер, особливо, якщо ви думаєте спати на ній кожен день. Найкраще вибрати пружинну або дерев’яну розкладачку, на яку лягає матрац. Подібна меблі з точністю замінить справжнє місце для сну.

Каркас ліжок трансформер

Перш ніж вибрати розкладачку необхідно дивитися і на каркас. Складається він з мінімальної кількості деталей: ніжок, підстави, головних частин і шарнірних елементів для з’єднань. Матеріалом, з якого роблять каркас розкладачки, служить сталь або авіаційний алюміній. Другий вид підійде для туристичних і дачних розкладачок. Завдяки йому вони будуть легкими, що дає можливість брати місце для сну з собою і зручно його перевозити. Сталь застосовується для ліжка трансформер, яка призначається для будинку або квартири. Меблевий каркас покривається спеціальною порошковою фарбою, вона захистить деталі від корозійних процесів.

Розкласти подібну конструкцію буде дуже легко. Фактично вони все перегинаються надвоє, тому потрібно тільки один рух, щоб місце для сну розклалося. Єдине, необхідно розраховувати сили. Якщо це каркас з алюмінію, то він може змінити свої форми від сильного натискання. Також подивіться, як виставлені ніжки ліжка трансформер, щоб від навантаження вони не склалися.

Розкладачка: види і пристрій - як вибрати розкладачку

Сучасні конструкції мають маленькі металеві спинки, які не дозволяють матрацу впасти з розкладачки. Також багато моделей обладнані коліщатками, завдяки яким легко і швидко переміщати міні-ліжко по кімнаті.

Так як конструкції розкладачок абсолютно різні, то і вагове навантаження на них відрізняється. Від моделі яку підібрали ви можете розраховувати на вагу від 100 до 250 кг.Все буде залежати від товщини самих труб і матеріалу, з якого виконаний каркас.

barus76rusvol