Як вибрати вікна для дачі 2

Як вибрати вікна для дачі 2

Які краще підібрати вікна для дачної ділянки

Будівництво своєї дачі — бажаний і хвилююче питання для багатьох жителів міста. Яким би не був будинок за містом, розкішною резиденцією або маленької побутівкою, покупка вікон це значна стаття будівельних витрат. Які вікна для дачної ділянки вибрати, щоб не більше платити?

Вікна для дачної ділянки — останній штрих будівництва

Вікна для дачної ділянки, в основному, ставляться на останньому етапі будівництва. Коли побудовані стіни та покрівлю, підходить черга скління. Часто до цього моменту починаються проблеми з фінансуванням. Але «коробку» закрити потрібно, щоб перед під час зими убезпечити новий будинок від поганої погоди. Господар або виконроб починають шукати можливість включити покупку вікон для дачної ділянки в сильно урізаний бюджет. Куплені на швидку руку недорогі вікна для дачної ділянки часто не переймаються і першої зими, а хочеться, щоб гроші не були витрачені марно.

фото: вікна ставляться на останньому етапі будівництва Планувати покупку вікон для дачної ділянки і розібратися краще завчасно. На чому можна заощадити не на шкоду якості? які вікна краще вибрати для дачної ділянки?

Різноманітні дачі — різноманітні вікна для дачної ділянки

дача — це дуже ємне поняття. Під цим словом мається на увазі і невелика побутівка серед грядок на 6 сотках, і розкішний будинок на великій ділянці, в який господарі прибувають розслабитися на вихідні. Власне від типу будинку та періоду його застосування в більшій мірі залежить вид вікон, які необхідно підібрати.

Вікна для дачного дачного будиночка

В переважній більшості до літніх будиночків пред’являють одна умова — можливість заночувати пару ночей упродовж тижня або вивезти бабусь з онуками на літо з міста. Під час зими такі дачі не застосовуються.
Вимоги до вікон для літніх будиночків на дачі для теплої пори року (травень-жовтень) досить звичайні — закрити приміщення від дощу і холоду.
Високі шумо і теплоізоляція для них неактуальні, так як немає потреби в економії на опаленні. Зростаючий інтерес для злодіїв вони навряд чи уявляють.
Дуже часто люди вибирають вікна з дерева з цілісності бруса зі склопакетом з однією камерою або звичайну столярку зі склом, все зі скобяной фурнітурою.

Фото: для будиночка-побутівки можна придбати готові вікна Придбати їх можна на будівельному ринку, ціна від 1400 руб / м 2. Подібні вікна вимагають зайвої шліфування і фарбування. Неклеєна профіль з дерева протягом року набирає і віддає вологу, завдяки чому вікна мають проблеми з закриванням. Це різновид для зовсім звичайних дачних будиночків.
Вікна ПВХ економ-сегмента більш зручний варіант. Для акуратних літніх будиночків на дачі досить вибрати вікно з системи профілів 60 мм зі склопакетом з однією камерою і недорогий фурнітурою. Готові вікна можна вибрати в будівельному магазині і під них створити отвори для вікон. Вартість готових вікон від 3000 руб / м 2. При оригінальних отворах доведеться звертатися в віконну компанію, де вартість на дуже доступні вікна ПВХ буде починатися від 4200 руб / м 2. Зроблені подібні вікна з використанням економ-фурнітури, профілю і герметика, завдяки цьому очікувати високого заощадження тепла, шумоізоляції, стійкості до злому і довголіття не варто.

Вікна для дач з цілорічним застосуванням

Капітальні будинки з опаленням, з зрубу або бруса, каркасні або цегляні, але поки не розкішні заміські резиденції, є у багатьох жителів Росії. В умовах неповної газифікації заміських селищ витрати на опалення великі. Взимку на електричне опалення або дизелем середнього будинку в 130 м 2 господарі витрачають від 10000 до 30000 рублів, в залежності від заощадження тепла будинку. Вимоги до скління в подібних будинках набагато вищі. Економія на опаленні вважається ключовою потребою господарів нерухомості за містом. Теж не завадить шумоізоляція, безпека і дизайнерські елементи для оформлення будинку. У перші ж зиму бездумна економія на вікнах призводить до вилетів через погані вікна сумами від 40000 рублів і вище.

Фото: для цілорічної дачі необхідні теплі вікна Оптимальний вид вікон: вікна в подібні будинки робляться на замовлення, з урахуванням бажань і вимог клієнта, але все «заточене» під теплозбереження для теплозбереження та економії на опаленні. Найкраще застосовувати віконний Профіль-ПВХ шириною від 70 мм або з клеєного бруса зробленого з дерева, а ще 2-х камерні склопакети з енергозберігаючим склом. Якісна фурнітура з можливістю регулювання для щільного притиску стулки забезпечить тепло, шумоізоляцію при повсякденному і багаторічної безвідмовної роботи.

Фото: фурнітура Інтерніка — надійна робота довгий час * Гарні будинки набагато привабливіше для злодіїв, завдяки цьому потрібна дуже висока стійкість до злому. Щоб це виконати рекомендують антивандальна фурнітура з грибоподібними цапфами, яка усуне віджимання стулки, а ще склопакети з противандальні триплексом.
Вартість кв.м. подібних вікон стартує від 8000 рублів.

Вікна для заміських будинків, заміських резиденцій

Даний варіант домоволодінь, як і будь-який інший будинок за межами міста, жителі Росії звикли називати дачею. Подібні будинки мають значну площу, завдяки цьому необхідність в теплозбереженні особливо актуальна для господарів нерухомого майна, як і дуже висока безпека і персональний дизайн.

Фото: для заміських резиденцій необхідні вікна з еліт-класу Вікна для дорогих будинків повинні бути відповідні, з матеріалів еліт-класу. У заміських будинках популярні французькі вікна і вікна пристойних розмірів, різнобарвні і арочні вікна.

Для подібного скління підійде профіль з полівінілхлориду шириною від 80 мм, клеєний профіль з дерева з цінних порід деревини або теплий алюміній, 2-х або 3-х камерні вклеєні склопакети з теплим або мультифункційним склом, якісна фурнітура марок Європи, що витримує значну вагу стулок, із захистом від злому і широким вибором віконних ручок. Можливі й додаткові опції — системи дистанційного або автоматизованого відкриття, контролю і провітрювання. Стійкість до проникнення реалізовується використанням фурнітури стійкою до злому і протівовзломних склопакетів.

Фото: антивандальна фурнітура Інтерніка вбереже будинок від проникнення * Ціна подібних вікон від 12000 руб м 2 до 50000 руб м 2 .

Вікна для дачної ділянки — на чому можна заощадити

Баланс ціни і якості актуальний не тільки для споживачів вікон, обмежених в засобах. Для господарів будь-якої нерухомості за містом можливість розумної економії завжди хороший бонус. На чому ж можна економити в вікнах, і яка економія може принести більшість проблем2

Профіль для вікон

Вибір профілю для вікна економ-сегмента дасть можливість заощадити до 1000 руб на квадратному метрі скління. Але економія на якості профілю з великою часткою ймовірності обернеться необхідністю повноцінної заміни вікна через 3-5 років. Доступний пластик жовтіє, деформується або дасть тріщину. Профіль без поверхні з глянцевим ефектом важче мити, так як бруд проникає глибоко в пори.

Скло і склопакет

Економити на поверхні скла не має ніякого сенсу. Силікатне скло без спеціалізованих покриттів дешевше теплосберегающего і енергозберігаючого всього на 150 руб / м 2, при цьому холодніше на 40-50%. Витрати на домашнє опалення обнулять економію за одну зимову тиждень, не зроблять комфорту, яке дає селективне скло.

Фурнітура для вікон

Фурнітура у відповіді за рухливість стулки у вікні. Її цілком доречно порівняти з «двигуном», який повинен бути довговічним і надійним. Завдяки цьому вартість фурнітури в вікні дуже велика. В середньому вона займає 25-30% від вироби. Вартість на фурнітуру бюджетного класу і преміальних продуктів відрізняється в кілька разів. Купівля вікон з економ-фурнітурою може привести до проблем з продуванням і закриванням вікна, відсутністю противовзломности, частих поломок і меншим зручністю в експлуатації.

Вікна для дачної ділянки з фурнітурою Internika — економія без втрати якості

Кращим рішенням для скління дач з цілорічним застосуванням вважається фурнітура виробництва Європи Internika. Фурнітура Інтерніка проводиться словенським концерном Kovinoplastika і реалізується в Словенії, Англії, Ірландії, Італії, Франції, Польщі, Чехії, Румунії, Сербії та інших країнах ЄС.
Характеристики фурнітури не тільки зовсім не поступаються знаменитим європейським маркам, але і перевершують їх по ряду показників.
Internika займає перше місце по стійкості до процесів корозії. Покриття з захисним ефектом зберігає цілісність 1800 годин в соляному тумані, що в сім разів перевищує вимоги ГОСТ.

Фото: фурнітура Інтерніка — ціна і якість на стороні покупця * В Internika усунена проблема продування під верхньою петлею, яка є у більшості знаменитих виробників. Петлевой спайдерного кріплення має спеціалізований жолоб і не віджимає ущільнення, а під верхню петлю додана ще одна точка замикання. Цими опціями можуть похвалитися не всі знамениті марки фурнітури.

Придбати вікна з фурнітурою Інтерніка*

Легкий перебіг фурнітури навіть для малюків і людей у ​​віці додає комфорт всім домочадцям. Спеціалізовані крутяться деталі роблять хід фурнітури і віконної ручки плавним і м’яким, а сама фурнітура служить значно довше, оскільки працює під меншим навантаженням. Діапазон регулювань перевищує всі відомі марки фурнітури. Для будинків з дуже високими вимогами до безпеки в асортименті є сильна антивандальна фурнітура з планками зі сталі, а для кімнатах для дитини варіант з фурнітурою з «дитячої безпекою» і захисними дитячими замками, для дизайнерських об’єктів оригінальна фурнітура, для зимових садів і закритих терас розсуваються системи для великих отворів з вбудованими доводчиками.
Мінусом фурнітури Internika вважається невисока популярність, в яку словенський концерн не вкладав кошти. Завдяки цьому поки вартість за розвивається бренд трохи нижче іменитих аналогів при перевершує як.
Фурнітура Internika — це той дуже рідкісний варіант, коли баланс якості та вартості знаходиться на стороні покупця!
* Стаття містить контекстну і зорову рекламу

Вікна ПВХ: розкриваємо секрети // FORUMHOUSE

6 критичних помилок під час вибору вікон ПВХ / Ціна. дизайн і установка / Віконна фурнітура ПВХ

Пластикові вікна. Який профіль краще для квартири і будинки? Як правильно купити? Це вам допоможе!

Світлий дім. Вчимося вибирати вікна для дачі