Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

3 питання, на які необхідно відповісти перед вибором покрівлі

1. Якою має бути службовий термін покриття для покрівлі?

Для літньої дачі навряд чи необхідний дорогий і супердолговечний матеріал, але для будинку тривалого проживання необхідні це необхідність.

2. Яке навантаження будуть?

Важливо передбачити навантаження, які будуть надавати на конструкції несучого типу будинку сама покрівля, маса снігу і вітер. Покрівлі з важкої кахельної або ЦПЧ, можливо, зажадають розрахунку і застосування кроквяних ніг зі збільшеним перетином.

Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

3. Які специфіці монтажу у будь-якого варіанту?

Наприклад, легку черепицю на бітумної основі кладуть виключно на безперервне підставу. Значить, додатково знадобляться водостійкі Орієнтовано-стружкові плити або фанера марки ФСФ, і, виходячи з цього, стануть більше витрати. У той же час даний матеріал найзручніший на дахах криволінійних форм. У всякому разі, щоб оцінити витрати на облаштування п’ятого фасаду, правильніше зіставляти не ціна окремих покриттів для покрівлі, а ціна систем покрівлі в загальному.

Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

монтаж матеріалу для покрівлі на звичайну щипцевого дах — самий швидкий і недорогий: Від 150 руб. / М²

Деталі покрівельної конструкції

 • Покриття для даху з потрібними комплектуючими.
 • Решетування, конструкцію якої визначає вид матеріалу для покрівлі, і контрообрешётка.
 • гідроізоляція — захист елементів з дерева системи крокв і теплової ізоляції від вологи зовні.
 • теплова ізоляція — підтримує сприятливу температуру у будинку.
 • пароізоляція — захист елементів з дерева системи крокв і теплової ізоляції від вологи всередині будинку.
 • деталі вентиляції — об’єднують простір під покрівлею із зовнішнім.
 • Технічні комунікації — система вентиляції, антени, димові труби і т. п.
 • снегобарьер — попереджають лавиноподібний схід снігу з даху.
 • Сходи, огорожі та інші елементи — для безпечного обслуговування покрівлі та технічних комунікацій.
 • система водостоку — організовує водовідведення зі схилів, не дає можливість їй потрапляти на фасад і вимощення, перешкоджає руйнуванню конструкцій.
 • підшивка звисів — додає покрівлі красивий вид.
Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

Покрівельні види

шиферна покрівля

Хвилясті листові покрівельні матеріали дуже добре себе зарекомендували в якості покриття для покрівлі. Роблять асбестоцементний хвилястий покрівельний лист з трьох елементів. Це цемент, вода і справжній мінерал азбест, а якщо бути точним, один з його багатьох видів — хризотил, який армує розчин з цементу. термін «азбест» з’єднує групу мінералів зі схожими якостями, але з найрізноманітнішим хімічним складом, і хризотил — найбезпечніший з них.

Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

Азбестоцементний хвилястий покрівельний лист — один з деяких матеріалів для покрівлі, який не підтримує і не поширює вогонь і може витримати нагрівання до 600 °З

Покрівельний асбестоцементний хвилястий покрівельний лист собою являє хвилясті листи шириною 980–1130 мм, довжиною 1750 мм, товщиною 4,8–5,8 мм. Кількість хвиль на аркуші: від 6-ти до восьми. Крім непокрашенном сірого асбестоцементного хвилястого покрівельного листа сьогодні випускають кольоровий: синій, зелений, коричневий і червоний. Пофарбований на виробництві матеріал більш стійкий до негативних впливів погоди. У нас на ринку цей покрівельний вид представлений великою кількістю компаній — це «Брянський асбестоцементний завод», «комбінат «хвиля», «скаи», «Фібратек». Одне з основних конкурентних переваг азбестоцементного хвилястого покрівельного листа — низька ціна 1 м² — 120–280 руб. Даним матеріалом покривають дахи з ухилом від 10% і більше. Ціна роботи невелика — від 200 руб. за 1 м².

переваги

 • Водо- і морозостійкий
 • Має малу теплопровідність, допомагає тримати тепло в будинку.
 • Відрізняється хорошими шумопоглинаючими якостями, приглушує шум дощу.
 • Вельми міцний і надійний.
 • Чи не боїться пожежі.
 • Бюджетна ціна матеріалу і обслуговування покрівлі.
 • Ремонтопрігоден, допускається відновлення покриття при місцевих ушкодженнях.
 • Службовий термін не менше 30 років.

мінуси

 • Листи тендітні, перевезення та монтаж вимагають дбайливого і акуратності в обігу.
 • Відрізняється не дуже презентабельним видом.
 • підходить для дахів звичайних форм.
Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

Обрешітку під асбестоцементний хвилястий покрівельний лист виконують з бруса перерізом не менше 60 × 60 мм. Встановлюють листи горизонтальними рядами знизу вгору. верхній ряд
повинен шукати на нижній на 120–200 мм. отвер­сті під кріплення висвердлюють заздалегідь діаметром на 2–3 мм більше діаметра шиферного цвяха

Металочерепиця для покрівлі

Покрівельну черепицю з металу роблять з тонколистової сталі товщиною 0,40–0,55 мм (рідше до 0,7 мм). Під час виготовлення її покривають цинком або сплавом цинку з алюмінієм, пасивують, наносять грунтовий шар, потім на лицьову сторону — покриття на основі полімерів, а на задню — лак із захисною функцією. Профілювання збільшує жорсткість листового покрівельного матеріалу, а візуально він стає схожий на рельєф покрівлі з натуральної керамічної черепиці. У нас на ринку представлена ​​металева черепиця з різними видами покриттів на основі полімерів (поли­естер, пластизол, поліуретан, ПФДФ і ін.). випускають матеріал компанії «метал профілю&з полівінілхлориду;, «Унікма», Grand Line, Ruukki, Stynergy. Вартість 1 м² змінюється від 297 до 800 руб. Сталь для листа може бути нашого і закордонного виробництва. Довжину листів вказують при замовленні.

Увага своє зверніть на товщину стали металевої черепиці: чим вона вища, тим краще. Дізнайтеся кількість цинку, який оберігає метал від іржі. Його зміст може бути від 140 до 275 г / м². Такі характеристики визначають службовий термін покрівлі з металу. Ціна роботи по монтажу — від 200 руб. за 1 м².

Гідроізоляція для покрівлі з малим ухилом. Наплавляється бітумно-полімерна або ПВХ мембрана? порівняння.

Підбір матеріалу для Гнучкої черепиці

Шифер: міфи і робота з матеріалом // FORUMHOUSE

ВИБІР МАТЕРІАЛУ для МЯГКОЙ ПОКРІВЛІ

barus76rusvol