Як вибрати покрівлю для нового будинку стаття від користувача обі клубу

Як вибрати покрівлю для нового будинку стаття від користувача обі клубу

Як підібрати покрівлю для нового будинку?

Будівництво нашого будинку на дачі було вже розпочато, коли питання про те, яку вибрати покрівлю для будинку, поставив нас перед болісним вибором і на певний період часу загальмував будівництво.

Виявилося, що ідеального покрівельного матеріалу не існує — у кожного є власні позитивні і негативні якості.
підбираючи, яка покрівля краще для приватного будинку, потрібно брати до уваги В перші чергу клімат і погодні умови. Довговічність того чи іншого матеріалу залежить від того, чи доведеться йому тримати перепади температур, проливні дощі або сніг. Дахова конструкція теж має велике значення під час вибору матеріалу для обробки. Той, що підійде для даху з простою геометрією (наприклад, двосхилим, як у нас), може бути погано змонтований і дати текти на многоскатной даху.

Поширені матеріали для покрівлі: плюси і мінуси

Для початку ми вивчили, які взагалі бувають оздоблювальні матеріали даху. Виявилося, що їх велика кількість і розділяються вони на:

 • керамічні;
 • металеві;
 • бітумні;
  • цементні.

  А за формою випуску — на листові (асбестоцементний хвилястий покрівельний лист) і штучні (черепиця).
  Спочатку ми хотіли покрити дах глиняною черепицею, оскільки її характеристики дуже красиві: її можна застосовувати при ухилі 20-60 градусів (у нас типові 45 градусів), вона стійка як до невисоким, так і до великих температур, довговічна і екологічна. Але вона не підійшла нам за двома показниками: по-перше, для нас це досить дорогий матеріал, а друге, покрівельний каркас виявився недостатньо міцним, щоб витримувати вагу черепиці.

  Азбестоцементний хвилястий покрівельний лист

  Азбестоцементний хвилястий покрівельний лист (хвилеподібні листи з азбесту і цементу) володіє подібними властивостями. Він негорючий, має малу теплопровідність і швидко поглинає шуми. Азбестоцементний хвилястий покрівельний лист можна фарбувати. Важливою перевагою асбестоцементного хвилястого покрівельного листа вважається його бюджетна ціна. А основним мінусом — крихкість, асбестоцементний хвилястий покрівельний лист може розламуватися. Даний матеріал був Не менш популярний раніше, зараз його практично повністю витіснили дуже сучасні аналоги.

  Ондулін

  Ондулін (спресовані листи з волокон органіки, зчеплені бітумом) привернув нас яскравим власним виглядом, легкістю монтажу і легкістю. Але в нашому суворому кліматі він програє іншим матеріалам для покрівлі, оскільки це дуже теплопровідність і пальне покриття. Через холоди структура бітуму порушується, а від зміщення листів може протекти покрівля. Завдяки цьому ми відразу відмовилися від даного матеріалу.
  покрівля для невеликого будинку з дерева, як наш, повинна бути з легких матеріалів, щоб навантаження на конструкції несучого типу була не дуже сильною.
  Такому вимогу відповідає штучна м’яка покрівля, яка робиться з скловолокна, бітумної маси і кам’яної крихти. В результаті виходить міцне і гнучке полотно. Його легко класти. Гнучка черепиця дуже прекрасно підходить для непростих по конструкції дахів. Однак є у даного матеріалу і власні дефект: Велике поглинання води, завдяки цьому під гнучку черепицю експерти радять робити обрешітку з матеріалів стійких до вологи, пожежонебезпечність, необхідність іноді чистити дах, покриту штучної м’якою покрівлею, відносно велика вартість. Завдяки цьому ми вирішили розглянути інші матеріали.
  Підбирати знадобилося між металевою черепицею і профільним листом. Дані матеріали дуже схожі за характеристиками і однаково нам підійшли. Стійкість до корозії, негорючість, довговічність, невелика вага і великий вибір кольорів і фактур — ці всі переваги роблять їх популярними для створення покрівлі приватного будинку.
  Зрештою ми зупинили свій вибір на покрівельної черепиці з металу, оскільки вона повторює структуру глиняної черепиці та виглядає більш яскраво. І результат нас не розчарував.

  Помилки під час вибору покрівлі. Металева черепиця і металевий шифер. яка покрівля краще? # Будинки з дерева можуть

  ДІМ ЗА РІК. Монтаж композитної черепиці // FORUMHOUSE

  ДІМ ЗА РІК. Монтаж багатошарової черепиці // FORUMHOUSE

  ЯКА ПОТРІБНА дифузійні мембрани