Як правильно вибрати покрівлю блог компанії krovelson

Як правильно вибрати покрівлю блог компанії krovelson

Як правильно підібрати покрівлю?

Спорудження нового об’єкта — пріоритетне завдання, для якої ґрунтовно готуються роботи за проектом, розрахунки, креслення. Облаштування даху — це фінішний етап в усіх різновидах будівництва. Як підібрати покрівлю — дуже важливе питання, особливо цікавить всіх забудовників. просторий вибір матеріалів для покрівлі, вибрати які не завжди легко, може заплутати і дезорієнтувати в пошуках відповідного варіанту.
Ця інформація допоможе знайти відповіді на більшість питань:

 • яку покрівлю вибрати для будинку, щоб не помилитися;
 • як правильно підібрати покрівлю для найрізноманітніших видів будівель;
 • економічна покрівля, який підібрати матеріал можна за порівняно невеликі гроші без втрати його якості.

Як підібрати покрівлю, головні характеристики дуже високої якості

Встановивши багатошарову несучу конструкцію, дах, залишається вирішити останню завершальну завдання — накрити її довговічним шаром покрівлі. Власне вона на себе бере перший і ключовий удар від сил природи. Її властивості повинні обов’язково підходити ключовим споживчими характеристиками:

 • захист від впливу навколишнього середовища;
 • хороша Теплосохранності, шумоізоляція;
 • надійність і тривалий експлуатаційний термін;
 • Гарний вид;
 • хороша вартість;
 • легкість при установці.

Необхідно виконати детальний аналіз параметрів матеріалів для покрівлі, їх якісних параметрів, вирахувати допустимі навантаження, порівняти зразки, співвіднести з власним бюджетом і зробити остаточний вибір на користь одного з них.

Типи покрівлі для даху, яку вибрати?

Сьогоднішній будівельний ринок миготить власним різноманітністю. Щоб зрозуміти, яку покрівлю краще підібрати, слід передбачити будівельні нормативи і їх класифікацію.

металева черепиця

Металева черепиця виправдано займає перші позиції і вважається екологічною. Профлист має захисний шар з напилення на полімерній основі, що наділяє його антикорозійним ефектом. Великий спектр палітри кольорів і текстури вироби дозволяє вибрати потрібний варіант для дизайну даху.

гнучка черепиця

гнучка черепиця виготовляється з нарізних модулів, створених на основі тканини, бітумного просочення і гранульованої кам’яної крихти на поверхні, вона задоволена гнучка й еластична. Не варто замислюватися, яку покрівлю підібрати для приватного будинку, бітумна черепиця — чудовий варіант. Головними її перевагами є невисока кількість відходів при укладанні, відмінні звукоізоляційні властивості, високий службовий термін і варіативність під час вибору забарвлення, текстури і форми. Професіонали з досвідом зможуть допомогти правильно встановити подібний тип покрівлі.
Яку покрівлю підібрати для приватного вирішують кваліфіковані майстри. Вони виберуть потрібний вид кріплення для плитки в залежності від кута ухилу. Найпопулярнішою вважається гнучка черепиця Шінглас, а ще бітумна черепиця Tegola і Docke.

бітумний шифер

Бітумний шифер (ондулін) тільки по зовнішності нагадує цементний асбестоцементний хвилястий покрівельний лист, а за складом схожий з гнучкою покрівлею. Жорсткі листи профільної форми служать приблизно 20 років. Вони гнучкі, надійні, легкі, чудово поглинають шум, дуже не гниють і корозії. При укладанні створюють конструкцію з моноліту, що не дає воді проникнути.

Ондувілла

штучна м’яка покрівля, яка випускається унікальної форми і забарвлення. Вона точно копіює глиняну черепицю. Ондувілла чудово підійде для дерев’яних, кам’яних або будинків з цегли. Володіє дуже високою стійкістю до утворення іржі, міцністю, надійністю, практично не піддається вигоряння на сонці, а завдяки гнучкості матеріал легко встановлюється на непростих ділянках.

покрівля фальцева

покрівля фальцевая робиться з рулонної або оцинкованої листової сталі, алюмінію, міді або цинк-титану і має замикаються замки. Отримала вона подібна назва через жолобів на кромці аркушів. При якісному і правильному встановленні дах такого типу довговічна і виключає протікання. Також вона не схильна до іржі, легко фіксується і зменшує відходи.

охарактеризувавши види матеріалів для покрівлі для благоустрою даху, робимо висновок, що будь-який знаходить своє використання в певному сегменті малого будівництва.

Дерев’яний будинок — важливі фактори підбору покрівлі

Екологічний будинок з дерева прекрасний для подружнього життя. За рахунок цього матеріалу, використовуваного при спорудженні, споруджена конструкція виходить теплою і в плані естетики зручною. Щоб зберегти лікувальний і здоровий мікроклімат, ауру первозданності, уберегти житло від пожежі, необхідно задуматися, яку покрівлю підібрати для будинку з дерева.
Ринок матеріалів для ремонту пропонує увазі великий вибір нових матеріалів для покрівлі, які чудово зможуть виконати власні основні функції для дерев’яного будинку. Листові перекриття дуже технологічні, менш витратни і застосовуються для покрівель простої форми:

 • найбільш популярним матеріалом для будинків з дерева вважається бітумна черепиця, вона чудово витримує перепади температур, усадку, вогнестійка і швидко поглинає шум;
 • покрівля фальцевая дуже довговічна, водонепроникна і надійна;
 • металевий шифер досить зручний при установці;
 • класичні листи з асбесто цементу заощадять бюджет;
 • багатоцільова металева черепиця буде прекрасним рішенням;
 • покрівля з металу стійка до займання і має високу ремонтопридатність.

Чи не користуються меншим попитом і штучні перекриття:

 • керамічна та бетонна черепиця чудово комбінується із стінами з дерева;
 • штучна м’яка покрівля робиться з склотканини і буде служити дуже довго;
 • сланцева черепиця застосовується при будь-якій формі покрівлі, є самим елітним видом;
 • черепиця на композитної основі — досить новий матеріал, який виконаний з листа стали з особливими покриттями.

Дані типи перекриття вважаються досить довговічними і негорючими, що дуже і дуже важливо для дерев’яної конструкції. Красиво закрита дах, ідеально комбінується з екстер’єром ділянки, буде реальним шедевром і буде втішати своїх господарів.

підсумки

Необхідно дивитися, що дерево осідає і змінює форму в початковий рік, завдяки цьому дуже часто застосовують бітумну черепицю для цих будівель, але додатково використовують і фальцевую покрівлю. Для цього спочатку роблять тимчасову покрівлю з матеріалів в рулоні, і чекають, поки будинок осяде.
Щоб дізнатися відповідь на питання, як підібрати покрівлю для даху, потрібно провести детальний аналіз і порівняння кожного матеріалу, вивчити діапазон цін. Дах повинна служити не одне десятиліття, завдяки цьому головна складова частина частина покрівельного перекриття грає істотну роль. Не варто безмірно економити, адже від якісних характеристик даного матеріалу залежить надійність, довговічність і стійкість покрівлі.
Також необхідно керуватися не тільки порадами фахівців, але і скористатися послугами професійного монтажу в компанії Кровельсон. Гарне пристрій даху, з урахуванням її ухилу, вимагає хорошої покрівлі, відмінною пароізоляції, утеплювача, мембрани. Невидимих ​​моментів є дуже і дуже багато. Основним критерієм в грамотному виборі будуть все ж власні переваги.

Як підібрати покрівельну черепицю з металу для приватного будинку / заміського будинку?

КАСКАД як правильно підібрати покрівельні матеріали

КАСКАД як правильно вибрати покрівельні матеріали

Розрахунок вартості покрівлі з металочерепиці