Як швидко і недорого побудувати будинок своїми руками

Як швидко і недорого побудувати будинок своїми руками

Як недорого і швидко побудувати будинок власними руками

Чому деяких потенційних господарів свого окремого житла так лякає перспектива застосувати доступний спосіб побудувати хата? Частково боязні пов’язані з тим, що це може бути тільки ненадійна і недовговічна конструкція. Але в дійсності подібний хід думок невірний. Головне — це знати, на чому цілком можна економити.

Кожне будівництво — це завжди витрати, причому великі. Однак навіть якщо ваш бюджет невеликий, не відмовляйтеся від спроб обзавестися своїм житлом, адже завжди можна побудувати будинок дешево, якщо знати на чому і як можна заощадити. Але необхідно розуміти, що будь-яка економія повинна бути не на шкоду міцності, комфортності, красі і довговічності будинку. У нашій публікації ми постараємося розповісти, як швидко побудувати будинок власними руками і при цьому обійтися невеликим бюджетом.

Недорого і швидко побудувати будинок, зрозуміло, можна, але оскільки вашій родині і вам в ньому необхідно буде жити, якість будівлі не повинно постраждати
Починаємо з того, що побудувати будинок дешево, зрозуміло, можна, але оскільки вашій родині і вам в ньому необхідно буде жити, якість будівлі не повинно постраждати. Більш того виготовлений будинок не повинен бути:

 • Дуже маленьким. Корисна площа будівлі повинна підходити потребам вашої родини.
 • Незручним. Потрібно підібрати подібний варіант планування, при якому всім домочадцям буде комфортно і комфортно в подібному будинку. Не менш важливо розрахувати поділ будинку, відокремивши спальну (тиху) зону від вітальні, кухні і передпокої.
 • Якісно побудований будинок не обов’язково буде дорогим. щоб побудувати доступний будинок, можна застосовувати дешеві, але добротні матеріали, економні будівельної технології і нескладні варіанти монтажу.

Щоб недорого і швидко побудувати будинок самостійно, можна заощадити наступними способами:

 1. На самому ранньому етапі можна заощадити на виборі проекту. Причому мова йде не тільки про застосування стандартного проекту замість розробок, зроблених на особисте замовлення, але і про економічні планувальних рішеннях, а ще підборі міцних і дешевих конструкцій.
 2. щоб побудувати будинок дешевше, можна економити на роботах по обробці. Іншими словами вам потрібно застосовувати досить звичайні і дешеві матеріали для обробки для стін, стелі та підлоги, дешеву сантехнічну меблі. Від цього затишність проживання в будинку не стане менше, зате очевидна економія.
 3. Закупівлю і доставку матеріалів краще виконувати самостійно, а не доручити підряднику. Так ви зможете все контролювати, підбирати менш дорогі матеріали.
 4. Значно дешевше збудувати власний будинок самостійно, ніж наймати бригаду співробітників. Однак даний варіант можна здійснити, якщо будівництво будинків для вас — хоч мало-мальськи знайома робота.

На цьому економити не потрібно

Якщо ви все таки захотіли недорого і швидко побудувати будинок власними руками, але хочете, щоб він був теплий і вигідний, то вам економити не потрібно на наступні речі:

 1. Якщо будівельний процес ви довірите бригаді співробітників, то економити не потрібно на технагляд. Навіть маючи хоч якісь знання про будівельному процесі і матеріалах, ви все одно не зможете повністю перевіряти якість і безпомилковість виконання всіх будівельних робіт. А від цього може залежати надійність і довговічність всієї споруди.
 2. Якщо навіть ви купуєте стандартний проект будинку, варто замовити його прив’язку до вашої території і умов клімату. Так ви зможете побудувати недорогий будинок, конструктивні рішення якого будуть пристосовані до ваших умов клімату, особливостей грунту, рівню стояння підземних вод. Також буде корисно виконати теплотехнічний розрахунок товщини конструкцій огорожі, щоб в будинку було взимку тепло, а ще не було перевитрати матеріалів на надмірно потовщені стіни і утеплювачі.
 3. Якщо ви все таки захотіли недорого і швидко побудувати будинок, то економити не потрібно на інженерних системах і комунікаціях, тому що від цього може залежати затишність вашого проживання в будинку. Електричне постачання, вода, каналізація і хороше опалення — це все повинно бути якісним і добре працювати довгий час.

Варіанти вигідного домобудівництва

щоб дешево побудувати будинок, необхідно вибрати ідеальну будівельну технологію. На даний час відомо кілька технологій, які дозволяють побудувати будинок недорого і швидко:

 • каркасно-панельне житлове будівництво;
 • каркасні будинки з панелей;
 • спорудження будинку з бруса;
 • застосування газоячеістих блоків.

Будівництво швидкомонтованих будинків по кожній з вищевказаних технологій має свої мінуси і плюси. Щоб ви могли вибрати ідеальний варіант будівництва, який дасть можливість вам будинок побудувати практично недорого і швидко, необхідно вивчити плюси і мінуси кожної технології.

Житлове будівництво за каркасною технологією

Швидкість будівництва за такою технологією дуже висока. Будинок можна спорудити навіть за пару тижнів. Отримане спорудження досить буде теплим, міцним і стійким до впливів атмосфери. Службовий термін вдома з sip панелей може дійти до 75 років.
будинок дешево побудувати можна по одній з 2-ух каркасних технологій:

 • Каркасно-панельне будівництво на першому місці за швидкістю монтажу. Для будівництва будинку застосовуються готові або саморобні сип панелі і брусових каркас. Будівельна технологія настільки звичайна, що споруду можна побудувати самостійно.
 • На домобудівництво по каркасно-щитової технології піде трохи часу більше, але вартість виготовлення споруди обійдеться дешевше, ніж у попереднього варіанту монтажу. В даному варіанті на будівельному майданчику спочатку будується каркас з дерева будинки, потім він обшивається деревним матеріалом листового типу. У просвіт між каркасними стійками закладається матеріал для теплоізоляції, потім стіни всередині зашиваються Орієнтовано-стружкові плити або влагоустойчивой фанерою. Обов’язково в конструкції стін застосовується вітро- і гідравлічний бар’єр.

До позитивних якостей технології потрібно віднести наступне:

 • Завдяки малій вазі споруди ви зможете заощадити на виготовленні фундаменту і обсягах робіт з землею. Більш того самі стіни за собівартістю виходять дешевше, ніж домобудівництво з цегли або бетону.
 • Подібний будинок дуже прогрівається швидко і добре зберігає тепло. Стіни товщиною 20 см оберігають від холоду під час зими навіть краще, ніж стіна з цегли товщиною 0,5 м.
 • Через невисоку теплопровідності матеріалу ви можете значно економити на домашньому опаленні під час зими.
 • Такі споруди не дають усадку, завдяки цьому роботи пов’язані з обробкою і заселення в будинок можна робити відразу ж після будівництва коробки.
 • Оскільки протягом будівельних робіт відсутні мокрі процеси, монтаж будинку можна проводити навіть в зимову пору року.
 • Хороша герметичність будинку з sip панелей — його основний недолік, адже для затишного проживання в будинку вам доведеться обладнати хорошу вентиляцію припливно-витяжної типу.
 • Екологічна чистота такої споруди під питанням, адже в складі Орієнтовано-стружкові плити є штучні смоли, а сам спінений пластик, що застосовується щоб утеплити будинок, не назвеш матеріалом екологічно чистим.
 • Дуже висока возгораемость. Більш того спінений пластик в процесі горіння виділяє отруйні компоненти.
 • Довговічність і безпеку подібного будинку під питанням, адже при бажанні в стіні можна прорубати дірку сокирою.

Газобетонового будинку

Недорого і швидко побудувати будинок можна і з газоячеістих блоків. Спорудження коробки будинку з даного матеріалу вигідніше цегельного будівництва з певних причин:

 1. Якщо ви хочете знайти, як побудувати будинок дешево і швидко самому, то газоблок — власне той матеріал, який дасть можливість вам досягти бажаного втричі швидше, ніж під час використання класичного цегли.
 2. Побудований будинок практично не дає усадки, завдяки цьому після того як сталася установка вікон і дверей можна відразу починати роботи по обробці і поселенню в житло. Це дуже важливо, якщо вам важливо, якомога швидше отримати власне житло.
 3. Невелика теплопровідність матеріалу допомагає збереженню тепла в будинку. Зрештою під час зими ви зможете економити на опаленні. Більш того стіни товщиною на 1/3 менше, ніж цегляні конструкції, точно також прекрасно зберігають тепло в будинку.
 4. Через невеликого питомої ваги і грунтовних габаритів одного блоку будинок можна побудувати власними руками без застосування техніки для будівельних робіт в найстисліші терміни.
 5. Структура з порами газоблоку дозволяє стінам дихати. Через це в приміщенні сформіровивается хороший для людини мікроклімат.
 6. Газобетонні блоки дають ідеальну рівну поверхню, що не потребує додатковому вирівнюванні перед виконанням обробки.

Вирішуючи, з чого недорого і швидко побудувати будинок, необхідно врахувати і мінуси газоблоку:

 1. Через великий пористості матеріал досить гігроскопічний, завдяки цьому його слід уважно берегти від попадання вологи спеціалізованими оздобленням всередині і зовні приміщень. Відвологлий газобетон втрачає свої властивості теплоізоляції.
 2. Стіни з газобетону можна залишити без обробки, завдяки цьому на роботах по обробці матеріалах ви не зможете заощадити.
 3. Для обпирання на газоблоки конструкції крокв і плит перекриттів потрібно обладнати монолітний армирующий пояс, а це тягне за собою зайві витрати часу і фінансів.

Будинки з бруса

Підбираючи, з чого побудувати дешевше будинок, вам необхідно дивитися на профільований і брус клеєний. Зрозуміло, брус клеєний не такий доступний матеріал, але профільовані вироби камерної сушки навіть краще за принцип роботи даного продукту і при цьому мають невисоку вартість.
Серед переваг будинків з бруса необхідно підкреслити подібні моменти:

 1. Високі характеристики теплоізоляції. Стінка з бруса товщиною 22 см прирівнюється по теплопровідності в стіні з цегли товщиною 0,6 м.
 2. Стіни з профільованого і клеєного профільованого бруса виглядають настільки симпатично всередині і зовні, що не потребують ні в якій обробці.
 3. Завдяки легкості матеріалу під спорудження дозволено робити мелкозаглублённий полегшений фундамент.
 4. Будівельна технологія з бруса звичайнісінька, завдяки цьому ви можете побудувати будинок власноруч.
 5. Споруда з дерева відрізняється чистотою в екологічному плані і особливим сприятливим мікрокліматом.
 6. Швидкість будівництва — ще один плюс на користь такої технології.
 7. Брусовий будинок можна починати будувати навіть у зимову пору року.

З мінусів технології необхідно згадати таке:

Доступний Будинок за 280 тисяч рублів Власними руками.

вирішив побудувати Доступний Будинок Власними руками на Одну Заробітну плату! Дивіться який Будинок вийшов в кінці кінців!

⚫КАК побудувати ДЕШЕВИЙ Будинок? Найшвидша Кладка газоблоку на Піну ►3

вирішив побудувати Дешевий Будинок Своїми Руками на Одну Зарплату! Дивіться який Будинок вийшов в результаті!