Без рубрики

Будівництво будинку своїми руками без досвіду будівництва

Домобудівництво власними руками без досвіду будівництва

Самостійне спорудження будинку — правильне рішення, що дозволяє заощадити велику кількість оборотних коштів. Дійсно, левова їх частка витрачається не на матеріали, а на оплату послуг компаній. Завдяки цьому домобудівництво власними руками без досвіду будівництва — мрія більшості землевласників, які не бажають влазити в фінансову яму. Затримує їх тільки одне — відсутність важливих здібностей. Але вони з’являться протягом якогось часу, завдяки цьому прийматися за реалізацію грандіозного плану краще не поодинці, а одночасно з досвідченою людиною-ентузіастом. В такому парі можна уникнути більшості небезпек.

З чого починається розумна авантюра?

Homo sapiens — істота, не звикло губитися перед проблемами, завдяки цьому домобудівництво власними руками без досвіду будівництва необхідно починати з теоретичного вивчення всіх етапів будівництва будинку. Перший з них — близьке знайомство зі своєю ділянкою. У цьому зможуть допомогти сусіди: вони проінформують про характерну грунту, рівні залягання підземних вод. Саме від цієї глибини залежить тип підстави, спосіб організації водопроводу.

Скільки буде коштувати новий будинок побудувати?

Відповідь залежить від підібраних матеріалів. Вони впливають і на швидкість будівництва конструкції, але для початківців майстрів-будівельників даний момент не дуже важливий, головне — грунтовність, а не гарячка.
Тільки на поверхні стіни йде? всіх витрат на будівництво. Якщо несерйозно поставитися до підбору матеріалу, в перспективі можливі додаткові витрати. Дуже поширені подібні матеріали:

  1. Газоблоки. З їх появою інші фаворити (цегла, дерево) скромно відійшли на другий план. Матеріал вміє чудово зберігати тепло, чинити опір змінам вологості і температури. Підкуповує невелику вагу виробів, простота обробки, монтажу, ідеальний зріз, який обіцяє відсутність складнощів при обробці. Мінус є, це можливість утворення тріщин на протязі якогось часу.
  2. Дерево. Уже всі обізнані про екологічність даного будівельного матеріалу, проте вона — причина, по якій деревині потрібно дезинфицирующая обробка і вогнестійка просочення. Втім переваг більше: брусове будівництво не надто важко навіть зовсім недосвідченому новачкові, так як можна вибрати ідеальні розміри і перетин матеріалу. Подібний будинок буде мати хороший мікроклімат, прекрасну теплоізоляцію.
  3. Цегла — матеріал, з яким краще не зв’язуватися тим, хто абсолютно не має робочих навичок з ним. Язик не повернеться назвати його недорогим, а стіни повинні бути дуже товстими, вони вимагають утеплення. Таке важке споруда змушує будувати дуже міцний фундамент. Усе будівництво укупі обійдеться в чималу суму. Ще два мінуси — складність і довге спорудження.
  4. Сип-панелі — бутерброди з деревинно-стружкової плити з начинкою з матеріалу для утеплення — лідери, якщо говорити про швидкість спорудження будинку. У більшості випадків закріплюють їх на каркас з дерева, роль обробки віддають сайдингу або фасадної штукатурки. Маленький вага — бонус, адже для легкої будівлі не потрібно потужний фундамент. Інші переваги — швидке прогрівання споруд, хороше утримання тепла, відсутність усадки. Мінус — складність робіт для неспеціаліста.

Досить затребуваним видом домобудівництва залишається каркасний метод, скелет будинку виконують з бруса, частіше перевагу віддають хвойним породам.

Проектування: важливий професіоналізм

Для дилетанта є 2 шляхи: застосування стандартного зразка, перевіреного часом, або замовлення особливого проекту, який призначений для певної ділянки. Перший спосіб обіцяє значну економію, ціна другого може стати практично захмарною. Вибір зрозумілий для багатьох. І в тому і в іншому випадку, отримавши проект, зрозуміти можна, які кошти забере домобудівництво.

Як тільки схема будинку складена, слід звернутися за дозволом на будівництво. Без цього етапу навряд чи можна обійтися. Поки триває ця процедура, готують ділянку для майбутнього будинку. Прибирають сміття, рослинність, нерівності або ухили рівняють. Краще, щоб була присутня спеціальна техніка.

Етапи будівництва житла

Коли проект схвалений і отримано дозвіл, починають роботи. Спочатку розчищений ділянка позбавляють від корисного шару.

фундаментне спорудження

Самостійне сучасне архітектура передбачає економію практично на всіх матеріалах, завдяки цьому як підставу для не дуже великовагових конструкцій дуже часто застосовують найпопулярніший фундамент на стрічкової основі. Ціна його невелика, трудомісткість теж, а стрічка, зроблена правильно, досить буде міцною.

Планований кути будови кілками, на які натягують шпагат. Отримавши прямокутник або квадрат, вимірюють діагоналі фігури. Якщо довжина їх схожа, то все зроблено бездоганно. Траншею риють із зазначеного периметру, її ширина — від 300 до 500 мм. Глибина може бути 700-1700 мм, величина ця залежить від близькості підземних вод, глибини обмерзання, розрахункового ваги будівлі.
По черзі сиплять і трамбують пісочний шари і щебеню, перший вимагає проливання. Ставлять опалубку зі стінками, які перед бетонною заливкою ізолюють рулонних покрівельних матеріалом. В опалубці роблять отвори під комунікації, вставляють в них відрізки труб, що підходять по діаметру. На щебінь кладуть кладочную сітку, пов’язану в кутах майбутньої будівлі дротом.

Заливають розчин бетону, ущільнюють його будівельним вібратором. Вирівняну поверхню закривають плівкою, перші 7 днів її іноді зволожують. Набір міцності займає близько місяця. Розбирають опалубку і гідроізолюють фундамент 2-ма шарами з руберойду виключно після дозрівання бетону.

Зведення каркаса будинку

Починають роботу з споруди обв’язки знизу. Спочатку готують матеріал, обробляючи його антисептиком і антипіреном. Перевіряють горизонтальність фундаменту з бетону, кладуть гідроізоляцію. Підстава каркаса виконують із брусів, ідеальне перетин їх — 150хсто п’ятдесят міліметрів, кути зводять кріпленнями типу шип-паз. Потрібна детальна підгонка елементів, щоб усунути утворення щілин.
Для кріплення бруса до фундаменту дуже часто застосовують анкери (16 мм). До основи нижню обв’язку встановлюють, коли вона вже готова. Спочатку коронкою, потім свердлом роблять отвори в деревині. Потім прямо через бруси перфоратором їх свердлять в фундаменті, потім болти за допомогою молотка поглиблюють і затягують кільцевих ключем. Крок кріплень — близько 2000 мм.

Крок пазів для стійок в підставі каркаса — 500 мм. Установка вертикальних брусів теж починають з перевірки горизонтальності обв’язки. В ідеальному положенні такі елементи фіксують тимчасовими укосинами, потім переходять до монтажу інших стійок. Кожну опору також зміцнюють укіс — одним довгим, що дає можливість тримати одночасно кілька елементів, або 2 короткими. Переходять до установки опор для розділових перегородок. Обмежують прорізи вікон і дверей горизонтальними перегородками.
На брусі, призначеному для верхньої обв’язки, роблять пази з подібним відстанню. Його кладуть на стійки, починають з кутів. Кожне з’єднання фіксують 2 гвоздкі. Після спорудження підстави для стропильних ніг тимчасові укосіни розбирають, на вимогу встановлюють часті. Невелика кількість — 4 елементи: 2 верхніх і 2 нижніх. Балки на стелі, також розміщуються через 500 мм, закріплюють перфорованими спайдерного кріпленнями.

Як зважитися на домобудівництво, не маючи досвіду? // FORUMHOUSE

Газобетонний будинок Власними руками !! БЕЗ ДОСВІДУ БУДІВНИЦТВА!!

Будинок з бруса своїми руками без досвіду будівництва (Чи складно?)

БУДИНОК З ГАЗОБЕТОНУ СВОЇМИ РУКАМИ !! БЕЗ ДОСВІДУ БУДІВНИЦТВА!!

Related Articles

Back to top button