Сб. Ноя 27th, 2021
  Шаблони кольорів з паперу для вирізування своїми руками, процес створення ромашки, троянди

  Шаблони паперових кольорів для вирізування: варіанти та зразки

  Візерунки з квітів з давніх часів прикрашають тканину, стіни та дівчачі сукні. Найпопулярнішими кольорами вважаються троянди, фіалки та ромашки. Зараз модно прикрашати своє житло та одяг, використовуючи шаблони чи трафарети квітів. Квіткові заготовки для аплікації або малювання можна завантажити з будь-якого сайту та за бажання роздрукувати.

  Як використовуються шаблони

  Шаблони квітів для вирізування з паперу вражаюче популярні у дітей, а за допомогою зразка легко прикрасити стіну в житло. Фахівці радять для стінового оформлення використовувати трафарет з ромашкою або трояндою, які найбільше естетично виглядають на тлі темного кольору. Мотиви на квіткову тему будуть актуальними для житлового приміщення дівчинки, вітальні або сходових прольотів.

  1. Прикраса у вигляді квітки поєднується з однотонним одягом. Щоб його зробити, слід завантажити трафарет з інтернету, роздрукувати та нанести на тканину. Шаблон квітки для вирізування слід зафарбувати спеціалізованими фарбами або нанести на тканину та вирізати картинки для аплікації.
  2. Готові квіти клеяться на одяг.
  3. Трафарет у вигляді квітів використовуємо для імітування мереживного візерунка. Особливо чудово виглядає малюнок з трояндою та ромашкою.

  Зразок зручно використовувати для малювання на об’ємних шпалерах або вікнах. На вікнах із використанням акварельних фарб або гуаші можна створити цілі картини. Для цього трафарети слід прикласти до вікна, обвести контур та зафарбувати малюнок усередині. Так, за допомогою трафарету можна створити реальні вітражі.

  Трафарети у дитячій творчості

  Трафарети з квітами незамінні для застосування у закладах для дітей. За їх допомогою хлопці створюють яскраві веселі картинки. В основному, діти люблять малювати ромашки та троянди. Ромашки краще виглядають на яскравому та насиченому тлі темного кольору — синьому, сірому чи темно-зеленому. Трафарет із троянди краще виглядає на контрастному яскравому тлі. Троянда відноситься до благородних кольорів і шаблон можна зафарбувати різноманітними відтінками. Коли картинки створюються дітьми, про обмеження кольору мови немає.

  1. Трафарети квітів стануть у пригоді на уроках малювання, також, як частина картинки. Заготівлю можуть виконати самі діти, а потім за її допомогою доповнити картину шаблонними малюнками. У дітей розвивається естетичний смак, вони вчаться самостійно малювати квіти.
  2. Використовуючи трафарет квітів, діти можуть самі створювати святкові листівки на День народження мами чи восьме Березня.
  3. За допомогою заготівлі дітям легко малювати та створювати свої неповторні картинки без участі дорослої людини.

  Застосовуючи зразок, дитина тренується у мистецтві композиції, протягом певного часу розвиваючи творчі навички. Коли дитина стане старшою, вона вже зможе малювати без використання зразка та порадує близьких милими картинками.

  Створення ромашки з паперу

  Перший варіант виготовлення виробу ромашки власноруч з паперу можна зробити одночасно з дитиною. Для створення квітки потрібно:

  1. вирізати кружки жовтого кольору діаметром 4 см та 10 смужок шириною 1,5 см. Їхня довжина повинна бути 15 см. Смуги з використанням клею ПВА об’єднати петельками;
  2. приклеїти отримані пелюстки на жовту серцевину. Після приєднання всіх петельок на їхній верх закріпити 2 жовті кружечки.

  З таким же принципом можна створити шаблон для великих розмірів квітки, для цього розміри деталей потрібно зробити в кілька разів.

  Другий варіант виготовлення шаблону. Він вважається дуже простим методом виготовлення ромашки з паперу. Для цього із шаблону потрібно вирізати заготовки та приклеїти на них серцевини. Слід передбачити, що ромашки можуть бути не лише білого кольору.

  Варіант третій виготовлення зразка. Вирізати біле коло з паперу під розмір майбутньої квітки. Далі необхідно зробити нехитрі дії:

  1. у самому центрі поставити крапку олівцем, кружок лініями розділити на однакові частини. За нанесеними лініями квітку потрібно розділити;
  2. отриманим пелюсткам надати форму, навіщо з права відрізається закруглення, потім те саме необхідно зробити з лівого боку;
  3. за допомогою тупого предмета продавити центр. Пелюстки повинні піднятися, потім їх слід підкрутити за допомогою олівця чи палички;
  4. для виробництва серцевини застосуйте гофробумагу. Її необхідно нарізати квадратиками невеликого розміру, скачати грудочками і приклеїти по кілька штук у центрі квітки. Такі квіти можна використовувати для різних аплікацій чи листівок на День народження тата чи мами.

  Цей варіант виготовлення зразків має ще один варіант. Під час його виготовлення центр квітки робиться по-іншому. Необхідно вирізати смужку із щільного паперу, ширина повинна становити 7 мм, а довжина – 35 см. По всій довжині смуги необхідно ножицями нарізати бахрому, потім смужку, що вийшла, накрутити на зубочистку. Щоб бахрома не розкрутилася, кінчик промазати клеєм.

  Заготівлю розпушити та промазати клеєм з іншого боку. Потім необхідно приклеїти серединку до підготовленої деталі квітки. Як її робити, було описано вище. Дитина зможе зробити виріб самостійно, а потім презентувати бабусі чи мамі.

  Ромашка з гофрованого паперу

  З гофробумаги рахунок своєрідної структури виходять реальні вироби. Навіть майстер-початківець зможе подужати таке завдання:

  • від листка жовтого гофрованого паперу відрізати смужку шириною 12 см;
  • обережно розтягнути руками кілька разів так, щоб відрізок паперу став ширшим приблизно в кілька разів;
  • скласти надвоє, і починаючи від кожного згину надрізати до половини (не більше 4 мм), таким чином потрібно нарізати весь прямокутник;
  • розгорнути відрізок паперу і добре намазати його полівінілацетатним клеєм, скласти вдвічі, щоб половинки склеїлися між собою;
  • намазати клеєм нерозрізані частини, а кінчик намотати на бамбукову паличку, щоб отримати реальні серцевини квіток.

  Виготовлення шаблонів квітів – цікавий процес для дорослих та дітей, який поєднує всю родину.

  Джерело: myhobby.guru

  Квіти з паперу шаблони власноруч. Покрокові інструкції, схеми + 500 фото

  великі квіти з паперу шаблонів

  Паперові квіти сьогодні досить затребувані. Якщо хочете навчитися створювати розкішні проекти власноруч, вам можуть знадобитися шаблони кольорів з паперу для друку. Для чого починати з нуля, коли ви можете виконати роботу швидше та якісніше, застосовуючи професійно розроблені шаблони для паперових кольорів.

  Тут продемонстровано більше 30 прикладів кольорів з паперу з шаблонами, барвистими зображеннями, а також детальні та звичайні майстер-класи з покроковими фото. До того ж у даній публікації ви зможете знайти кілька добірок красивих шаблонів кольорів з паперу для роздруківки з посиланнями на сайти, де можете завантажити варіанти, що вам сподобалися. Ці шаблони містять різні варіанти вирізів для виробництва не тільки кольорів з паперу, але також окремі шаблони листя, пелюсток і стебла. Є й порожні шаблони кольорів, щоб ви могли проявити свою творчість при оформленні.

  Шаблон великої троянди з паперу

  Тут представлений шаблон великої паперової троянди ! Ви зможете легко вирізати цю квітку вручну за допомогою друкованих PDF-файлів або завантажити безкоштовні файли SVG Cut та скористатися машинкою для нарізування паперу! Ця троянда Камі відрізняється від інших тим, що в ній багато верств пелюсток, тому допомагає створити справжній образ троянди камелії . Ця паперова троянда 30 см у діаметрі, але ви можете зробити велику версію, яка буде 43 см! Робити троянду з паперу за шаблоном дуже легко – подивіться кілька покрокових фото, але щоб уникнути без зайвих помилок, прочитайте додатково інструкцію на ресурсі.

  Джерело фото: www.abbikirstencollections.com/2018/05/free-large-paper-rose-template.html

  Троянди з паперу власними руками схеми шаблонів

  Зробити троянду з паперу трохи складніше, ніж інші квіти здебільшого через те, що пелюстки повинні відокремлюватися і перекриватися. Ви можете зробити ці троянди з найрізноманітніших сортів паперу, і навіть подібних унікальних, як сторінки книги, газети, журналу тощо.п. На ресурсі можна прочитати докладний посібник, завантажити безкоштовні файли та шаблон для спіральної троянди з паперу . Нижче подивіться покрокові фото .

  Джерело фото: jennifermaker.com/rolled-paper-rose-tutorial-fun-realistic/

  Троянди з паперу власноруч за шаблоном

  Тут ви дізнаєтеся, як зробити чудові троянди з паперу за допомогою цього шаблону троянд у п’яти красивих кольорах. Якщо ви зацікавилися даним прикладом, але покрокових фото для розуміння процесу недостатньо, подивіться відео на ресурсі та прочитайте письмову інструкцію . Якщо сказати коротко, то щоб зробити паперову троянду, почніть з друку шаблону на двох сторонах паперового листа для принтера (не картону). Виріжте кожен із чотирьох квадратів за шаблоном. Складіть їх по чвертях, щоб криві лінії були вгорі. Розріжте по вигнутих лініях і відріжте куточок, щоб зробити невеликий отвір . Вийшло чотири «пелюстки». На кожному є лінії, за якими необхідно розрізати заготівлю. У вас буде сім шаблонів пелюсток . Беріть перший і приклейте уздовж однієї з ліній розрізу. Злегка перекрийте іншу лінію розрізу та стисніть. Повторіть ці дії для всіх шматків, крім однієї пелюстки.

  Щоб «завити» папір, оберніть край кожної пелюстки навколо зубочистки. Тепер у вас є 7 комплектів пелюсток, які необхідно скласти, щоб зробити троянду з паперу . Потім зафіксуйте пелюстки на стебло за допомогою гарячого клею. Розмістіть їх так, щоб верхні пелюстки не збігалися з нижніми для більш натурального вигляду . Якщо хочете, оберніть стебло зеленою стрічкою. Зробіть багато кольорів і встановіть у вазу, цілий букет з паперових троянд був би чудовий!

  Джерело фото: www.йогозавжди.com/how-to-make-paper-rose-free-paper-rose-template.html

  Як зробити троянди з паперу з шаблоном

  Якщо вам потрібна гарна квітка з паперу для урочистої події, ось гарний приклад, як зробити чудові троянди з паперу із шаблоном .

  Просто зайдіть на ресурс за посиланням, яке ви бачите під галереєю, скачайте шаблон троянди з паперу і далі слідуйте покроковим фото . Можливо, вони не дуже докладні, тоді на тому самому сайті прочитайте інструкцію.

  Джерело фото: www.jampaper.com/blog/make-paper-roses/

  Як зробити легкі квіти з паперу для малюків

  Якщо хочете навчитися робити легкі квіти з паперу з дітьми (або виключно для себе), подивіться докладні покрокові фото та застосуйте безкоштовний шаблон паперової троянди, який можете завантажити на ресурсі за посиланням, наведеним нижче. Ви можете застосувати різні кольори для дизайну. Якщо у вас немає кольорового паперу, роздрукуйте шаблон на білому папері і запропонуйте вашій дитині розфарбувати квітку, перш ніж її вирізати. Надаючи дітям можливість розфарбовувати квіти, ви даєте можливість не тільки цікаво провести час, але й цим методом вивчати природу. Попросіть їх пофарбувати квітку в будь-який колір, який їм сподобається, і шлях самі вигадають назву для власного виробу. Попросіть їх поділитися подробицями про цю нову квітку, яку вони створили.

  Джерело фото: www.reallifeathome.com/super-easy-valentines-paper-rose-cutout/

  Велика троянда з паперу за шаблоном

  Тут показано, як зробити велику троянду з паперу із застосуванням шаблонів.

  Ось весь перелік матеріалів для створення цієї краси

   Щільний папір або картон
  • Ножиці або плотер для нарізування
  • Клейовий термопістолет
  • Дерев’яний дюбель для завивання пелюсток
  • Шаблони паперових троянд (можна безкоштовно завантажити на ресурсі автора проекту)

  Спочатку потрібно зробити пелюстки . Ви можете вирізати вручну за допомогою друкуваних PDF-файлів або застосовувати SVG файли на відрізній машинці.Принадність цього нового дизайну в тому, що ви можете робити одну і ту ж кількість пелюсток, не має значення, чи робите шаблони XL, L, M або S!

  Усі 4 розміри включені до набору шаблонів ! Виріжте 12 центральних пелюсток, 15 базових, 1 невелику та 1 велику основу.

  Коли приготуєте заготівлі, перегляньте урок, який можна переглянути у відео форматі на ресурсі!

  Джерело фото: www.abbikirstencollections.com/2019/05/giant-spiral-paper-rose-tutorial-step-by-step-instructions-templates.html

  Шаблон півонії з гофрованого паперу

  Ви раніше робили квіти з гофрованого паперу ? Деякі думають, що їх зробити досить складно, оскільки вони виглядають настільки реально, тому здається, що потрібно бути кваліфікованим майстром, щоб виконати подібну красу. Але, чесно кажучи, це зовсім не так! Також, якщо застосовуєте шаблон, зробити півонії з гофрованого паперу дуже легко. Тут показано, як зробити квітку з паперу за шаблоном із застосуванням плоттера Cricut Maker. Якщо хочете отримати вичерпну інформацію, посилання на сайт під галереєю. Там ви зможете знайти все – шаблони, інструкції та корисні рекомендації, а покрокові фото дивіться нижче.

  Джерело фото: craftingintherain.com/crepe-paper-peony-tutorial/

  Півонії з паперу власноруч шаблони

  Шаблон цього півонії з паперу 15 см. Ви можете збільшити або зменшити, щоб квітка відповідала вашим потребам. Після того, як виріжете всі пелюстки, почніть з 2 найтемніших нешироких фігур — загорніть ручкою в середину і складіть пелюстки вгорі в самому центрі. Зробіть те саме для товстої форми. Потім поверніть усі 10 пелюсток і зробіть розріз, як показано на фото. Потім застосуйте пістолет для клею, щоб закрити кожну щілину. Зробіть це для всіх деяких пелюсток. Потім згорніть жовту смужку і приклейте, вигніть частину зверху назовні . Тепер можна зібрати квітку півонії з паперу. Нанести гарячий клей на низ шматочка, потім встановіть його по центру. Беріть другу форму внизу і нанесіть клей. Переверніть центральну частину і також нанесіть клей, щоб центрувати. Помістіть 5 маленьких пелюсток навколо центральних частин. Зробіть те саме з наступним шаром, застосовуючи великі пелюстки. Коли все приклеїте, півонія готова. Невже це не чудово?

  Джерело фото: ginaccreates.com/how-to-make-a-peony-paper-flower-tutorial/

  Шаблони півонії для вирізання з паперу

  На відміну від справжніх квітів, ці квіти півонії з паперу будуть служити набагато довше, причому не вимагають ні сонця, ні води. Будь-яка може зробити таку квітку – для цього не потрібні складні інструменти. Але все ж таки, якщо у вас є Cricut, щоб вирізати шаблон, працювати буде набагато зручніше. Ви можете застосувати файл, який представлений на ресурсі, посилання під галереєю для Cricut або Silhouette, так і нескладний малюнок, якщо застосовуєте ножиці. Хочете з’ясувати, як зробити півонія з паперу в реальному часі? Перегляньте відео на ресурсі джерела, а покрокові фото опубліковано нижче в галереї .

  Джерело фото: jennifermaker.com/rolled-paper-peony-flower/

  Шаблони квітів з паперу для друку

  Головна мета шаблонів кольорів з паперу – Вам допомогти зменшити затримки при виконанні дизайну індивідуального проекту. Ці шаблони нагоді, коли ви хочете знайти готовий проект для створення красивих кольорів з паперу, що включає всі компоненти – пелюстки, листя, стебла .

  14 шаблонів кольорів з паперу — PDF, DOC, PSD, Vector EPS

  Вироби з паперової квітки вражаюче красиві, а застосування шаблонів робить роботу з виготовлення швидкої та приємної. Безкоштовні шаблони кольорів з паперу можна зробити онлайн за допомогою доступних макетів. Ви можете завантажити PSD шаблони паперових кольорів , щоб знайти відповідні малюнки, склеїти папір та інші такі ж шаблони для виробів. Тут яскравий асортимент кольорів з паперу у різних стильових рішеннях. Скористайтеся посиланням під галереєю, щоб підібрати і завантажити варіанти, що вам сподобалися.

  Джерело фото: www.template.net/design-templates/print/paper-flower-template/

  9 шаблонів квітів та листя з паперу

  Під час використання квітів як дизайнерські частини ми зазвичай включаємо в проекти тільки квіти, не знаючи, що теж можете включити стебла та листя . А тим часом, застосування листя та стебел у дизайні також вважається художнім підходом для виробництва виробу. На даному сайті ви можете завантажити шаблони листя квітів, щоб застосовувати для створення різних видів дизайну, та ще прочитати короткий опис деяких шаблонів для застосування під час виготовлення власних виробів. Ви також можете завантажити готові шаблони квітів з паперу для дизайну на паперову тему.

  Джерело фото: www.template.net/design-templates/print/flower-leaf-template/

  20 пелюсток квітки з паперу — PDF, векторні EPS

  Красиві квіти з паперу вважаються чудовими помічниками для створення декору. Квіти часто застосовуються для різних проектів та видів художнього оформлення. Це найкращі ідеї для прикраси вашого будинку. Представлені тут шаблони включають різні варіанти вирізів для виробництва різних видів кольорів з паперу своїми руками. На ресурсі також є інструкції та покрокові фото, щоб ви навчилися це робити. Скористайтеся посиланням під галереєю та виберіть оптимальний варіант для індивідуального проекту.

  Джерело фото: www.template.net/design-templates/print/flower-petal-template/

  8 шаблонів стебел квітів із паперу

  Ви можете використовувати різноманітні методи та ідеї при розробці креативного дизайну, тому застосування рослин та квітів теж буде чудовою ідеєю з метою покращення ефективності зовнішнього вигляду вашого виробу квітки з паперу . Більшість користувачів створюють натуральні мотиви за допомогою шаблонів квіткових стебел, тому що вони дуже гнучкі, щоб бути прикрасами, накладками та фонами для художніх робіт на природну тематику. На цьому сайті (посилання нижче) представлені шаблони кольорів з коротким описом, щоб допомогти вибрати чудовий варіант для вашого дизайну. Ви можете завантажити та застосовувати шаблони пелюсток квітів, якщо хочете додати пелюстки у власні твори.

  Джерело фото: www.template.net/design-templates/print/flower-stem-template/

  30 шаблонів кольорів та розмальовок

  Ви можете створити чудову квітку на паперовому носії та включити її як подарунок власному рідному другу. Тому шаблон паперової квітки є єдиним цінним інструментом, щоб Вам допомогти створити гарне розкривання і зробити роздруківку, яку потім можна включати в проект. На ресурсі можете переглянути список доступних для завантаження безкоштовних шаблонів і підібрати найбільш привабливу для вашого дизайну квітку з паперу . Зробіть роздрук, бажано на щільному папері . Зробивши роздрук, ви можете його налаштувати, обрізавши непотрібне місце. Для цього застосуйте ножиці або канцелярський ніж. Увімкніть вашу квітку з паперу в подарунки або листи, які хочете надіслати власному рідному другу.

  Джерело фото: www.template.net/design-templates/colouring-pages/flower-template/

  Шаблони квітів та листя для вирізування з паперу

  Ви можете застосувати ці шаблони для виробництва квітів та листя з паперу, щоб зробити красиві аксесуари для свят! Для виробництва декоративних квітів з паперу вам знадобляться ножиці та клей. Щоб зробити барвистий букет, можете роздрукувати шаблони на кольоровому папері або розфарбувати, перш ніж вирізати. Спочатку акуратно виріжте шаблони та розбийте їх на групи схожих формою пелюсток. Досконало ви будете застосовувати три шаблони для будь-якої квітки . Потім складіть пелюстки у самому центрі квітки. Можете ставити досліди з напрямком згину, щоб досягти гарного вигляду. Ще можете змішувати пелюстки різних форм кольорів . Коли зробите, закріпіть другий шаблон у самому центрі першого та вставте останній у самому центрі. Посилання, де можна завантажити шаблони, під галереєю.

  Джерело фото: happythought.co.uk/paper-flowers-template/

  Шаблони пелюсток для великих кольорів з паперу

  Тут ви зможете знайти кілька шаблонів великих кольорів для вирізання з паперу . Однак є кілька речей, яким варто приділити увагу . Шаблони були розроблені для розміщення аркуша паперу форматом А4 (210 мм x 297 мм), але ви застосовувати і папір іншого розміру, підігнавши до завантаження необхідного розміру, як зазначено у посиланнях для скачування, які представлені під кожним зображенням пелюсток на ресурсі, посилання під галереєю.

  Джерело фото: anyonecancraft.Wordpress.com/large-flower-petals/

  Квіти з паперу трафарети шаблони друкувати

  Дванадцять наборів кольорів для друку, які включають розмальовки та повнокольорові квіти. Ви можете застосувати шаблони кольорів для виробів та інших тематичних заходів. Набори включають квіти з п’ятьма пелюстками, лілії, соняшники, троянди та вишні. Щоб скористатися шаблонами, перейдіть за посиланням під галереєю на сайт. Потім відкрийте будь-який файл, натиснувши на зображення або посилання під зображенням. Для перегляду таких файлів вам потрібна програма для читання PDF . Роздрукуйте файл на паперовому носії формату A4 . Застосуйте шаблони кольорів із паперу для виробів та тематичних заходів.

  Джерело фото: www.firstpalette.com/printable/flowers.html

  Шаблони та розмальовки квітів з паперу

  Десять безкоштовних наборів для друку, які можна застосовувати для шаблонів для квітів з паперу, виробів, розмальовок або для оформлення квіткових тем та навчальних занять. Зайдіть на сайт за посиланням під галереєю, відкрийте будь-який файл для друку, натиснувши на зображення або посилання під зображенням . Вам потрібно буде програма для читання PDF для перегляду таких файлів. Роздрукуйте файл на паперовому носії формату A4. Застосуйте квіти як трафарети, шаблони або розмальовки.

  Джерело фото: www.firstpalette.com/printable/flower-shapes.html

  Дизайн квітів із паперу

  Існує багато різних конструкцій та додатків для того, щоб зробити квітку з паперу власними руками .

  Як зробити представлені тут дизайни шаблонів на комп’ютері читайте в інструкції на ресурсі.

  Джерело фото: mycrazygoodlife.com/cricut-paper-flowers-paper-flower-tutorial/

  Звичайні шаблони квітів із паперу

  Ось ще кілька прикладів шаблонів кольорів з паперу для натхнення.

  Джерело фото: gretahome.ru/tsvetyi-iz-bumagi-svoimi-rukami/

  20 гарних малюнків троянд

  Протягом певного часу троянди завоювали серця широких верств населення. Традиції дарувати один одному квіти троянд багато століть. Це не лише символ вдячності та спосіб висловити власні відчуття, але звичайна можливість покращити настрій. Троянди також представляють привабливі дизайни для татуювань, листівок та предметів одягу. Завдяки цьому ви можете застосувати малюнки троянд замість фактичної квітки. Креслення підходять для друку, і ви можете застосувати їх для прикраси власних проектів. Завантажте зразки, що сподобалися на ресурсі .

  Джерело фото: www.template.net/design-templates/art/drawings-of-roses/

  Об’ємні квіти з паперу на стіні з шаблоном

  Ось стаття про те, як зробити великі квіти з паперу на стінку із шаблоном . Ви можете зробити кілька об’ємних кольорів, щоб застосовувати як прикраси, або цілу купу, щоб заповнити всю стінку та застосовувати для фону для фотосесії на заходах чи весіллі . На ресурсі ви можете завантажити шаблони для пелюсток на ресурсі, посилання знайдете під галереєю, хоча вони дуже не потрібні. Ви можете зобразити пелюстки в будь-якій формі, що вам сподобалася! Просто переконайтеся, що наступний шар менший, ніж попередній . Ці квіти зроблені в 3 шари, але ви можете завжди додати або зробити менше шарів, як вам більше подобається. Крім того, можете провести експеримент із різними типами листя. Так що розглядайте це керівництво просто як спосіб осягнути базову техніку .

  Джерело фото: ashandcrafts.com/paper-flower-backdrop/

  Шаблон тюльпану для вирізування з паперу

  Тут показано, як зробити тюльпан з паперу за шаблоном ! Зрозуміло, іноді важко зробити об’ємний паперовий виріб виключно за покроковими фото та інструкції, тому автор зняв відео, де показаний загальний процес, як зробити тюльпан з паперу власними руками. Можете подивитися цей відео-урок на ресурсі, посилання розташоване під галереєю . Вам обов’язково сподобаються ці веселі квіти. Зберіть чудовий весняний букет та встановіть у вазу.

  Джерело фото: jennifermaker.com/paper-tulip-bring-spring-home/

  Лілії власноруч з паперу шаблон

  Отже, давайте зробимо квіти лілії з паперу . По-перше, виріжте заготовки, застосовуючи файли SVG, DXF або PDF з аркуша білого ватману та аркуші з чотирьох шматочків зеленого паперу. Відсутня необхідність у тому правильному розрахунку, це зовсім не складний проект ! Застосовуючи акварелі, пофарбуйте пелюстки та тичинки. Можете зобразити тичинки жовтими, а пелюстки світло-зеленими внизу зі смужками світло-рожевого кольору. Якщо хочете, щоб квітка виглядала натурально, подивіться на фотографії справжніх лілій. Зрозуміло, вам абсолютно не потрібно їх фарбувати, це просто порада!

  Коли фарба просохне, згорніть папір пелюсток за допомогою інструменту для квілінгу . Розставте пелюстки за власним бажанням, потім приклейте нижню частину згорнутої квітки на місце.

  Загорніть краї лілії назовні. Якщо хочете додати стебло, нанесіть трохи клею на кінець квіткового дроту і вставте його в нижню частину лілії, а потім оберніть основу і верхівку дроту квітковою стрічкою. Оберніть листи навколо дроту, піднімаючись вгору. Тут застосовувалися два набори листя. Стане реальніше об’єднати два стебла, а потім навколо них обмотати листя. Поставте квіти лілії в горщик або вазу і насолоджуйтеся ними цілий рік!

  Джерело фото: jennifermaker.com/make-paper-lily-flowers/

  Як зробити з паперу соняшник поступово

  Найкрасивіше в цьому маленькому соняшнику з паперу – його зробити можна швидко та легко! Ви можете змінити розмір соняшнику в різній пропорції, ви бачите 2 варіанти на фото. Детальну інструкцію можна прочитати на ресурсі, професійний майстер-клас нижче на покрокових фото . Якщо хочете закріпити стебло (зрештою, це лише картон), приклейте квітковий дріт до задньої частини стебла. Якщо поглянути у передній частині, це буде непомітно.

  Джерело фото: jennifermaker.com/make-simple-rolled-paper-sunflower/

  Гліцинії власними руками з паперу

  Цвітіння справжньої гліцинії займає десятиліття, якщо посадите на власному подвір’ї, але ви можете зробити квітковий букет гліцинії з паперу всього протягом кількох годин! Для початку потрібно приготувати супутні матеріали . Тут застосовувалися комбінування фіолетового та бузкового кольору для м’яких пелюсток, а потім додали соковиті зелені листи. Можете підібрати власну колірну гаму — гліцинія росте в кольорах фіолетового, білого та рожевого. Дізнатися весь перелік матеріалів та інструментів, які потрібні для даного проекту можна на ресурсі, там же можете завантажити шаблон квітки. Застосуйте PDF, якщо ріжете пелюстки вручну, або SVG, якщо у вас є автомат для нарізування. Нижче подивіться професійний майстер-клас на покрокових фото .

  Джерело фото: www.paperpapers.com/news/paper-diy-wisteria-blooms/

  Гербери з паперу власноруч шаблони

  Тут продемонстровано докладний посібник, як зробити гербери з паперу власними руками і менш ніж за 120 хвилин із застосуванням паперу та квіткової стрічки. На ресурсі можна прочитати детальну інструкцію, і ще завантажити шаблон для друкованого формату та файлу SVG для всіх вас, хто має відрізні верстати. Як тільки приготуйте папір та матеріали, просто слідуйте покроковим фото опубліковано нижче у галереї .

  Джерело фото: www.cutoutandkeep.net/projects/make-your-own-paper-gerbera-daisies

  Орхідеї з паперу власноруч шаблон

  За допомогою цього посібника ви зможете виконати паперові орхідеї дендробіум, застосовуючи чудовий матовий папір у кольорах фіолетового. Якщо у вас є інструменти, які знадобляться та матеріали, готові до роботи, можете застосувати шаблон для ручного різання або файл SVG для розкрійної машини. Обидва ці шаблони доступні на ресурсі , де ви також знайдете інструкцію, посилання розташоване під галереєю. Після завантаження потрібного малюнка орхідеї з паперу Дендробіум дуже легко зробити, застосовуючи дріт і квіткову стрічку, просто слідуйте покроковим фото, представленим у галереї. Оскільки ця квітка росте на гілках дерев, можете спробувати приклеїти власні квіти на реальні гілки. Або ж просто зробіть стебла, як у цьому випадку.

  Джерело фото: liagriffith.com/diy-metallic-paper-dendrobium-orchids/

  Квітка камелії з паперу

  Щоб навесні насолоджуватися квітками камелії довше тижня або двох, тому що вони цвітуть дуже нетривалий час, зробіть гарну гірлянду квітів камелії з паперу для зовнішніх дверей. Якщо хочете відтворити цей образ, шаблон кольорів можна завантажити на ресурсі, посилання нижче під галереєю. Замість того, щоб робити повний вінок, ви можете застосувати покритий папером квітковий дріт для гілок камелії та обмотати їх разом, щоб зробити арочну гірлянду для дверей . Ці гілки, що рухаються, можна ще застосовувати для декору кухонного столу на або повісити над каміном, якщо він у вас є. Застосуйте два дроти для кожної гілки, скрутивши їх разом. Черговість, як зробити квіти з паперу власноруч дивіться нижче в майстер класі на покрокових фото .

  Джерело фото: liagriffith.com/diy-metallic-paper-camellias/?sscid=91k3_krsqs

  Сукуленти з паперу

  Тут продемонстровано керівництво, як зробити сім різних сукулентів із паперу різного дизайну. Зробити квіти дуже легко, але треба погодитися, це забере якийсь час. Ці паперові сукуленти можна застосовувати для декору в будинку або на весіллях у вигляді презентів, номерів таблиць і т.п. д. — варіантів справді безмежне багато . Може, ви вже знаєте, що реальні сукуленти дуже дорогі, тим більше, коли вам необхідно їх багато. Якщо потрібно більше, ніж один сукулент, для якогось заходу, тоді папір, це вихід. Сукуленти виглядають чудово, і їх зробити може і проблематично, але цілком реально. Процес показаний на покрокових фото опубліковано нижче у галереї .

  Джерело фото: liagriffith.com/tutorial-for-seven-paper-succulents/?sscid=91k3_l78se

  Квітка магнолія з паперу

  Тут показано, як зробити магнолію з паперу своїми руками . Виріжте малюнок магнолії (9 або 12 пелюсток). Згорніть верхівки стебла, застосовуючи край інструменту для квілінгу, це такий пірон з поперечним прорізом. Вставте вільний кінець у паз і накручуйте на себе, утримуючи край у низу досить близько до себе. Складіть коло на дні, нанесіть на нього клей і приклейте пелюстки знизу . Можете розставляти пелюстки на власний смак, поки клей не висох. Розклавши їх так, як хочете, утримуйте пелюстки на колі, поки сохне. Загорніть пелюстки вгору та всередину за допомогою круглого краю інструменту для квілінгу. Квітка магнолії з паперу готова.

  Джерело фото: jennifermaker.com/diy-paper-magnolias-will-brighten-day/

  Шаблони великих об’ємних кольорів із паперу

  Великі квіти з паперу чудово підійде для величезних фонів, гарного декору в будинку та святкових декорацій для вечірок. Паперові квіти давно вже стали окрасою для вечірок, так як це красиво і не дорого, можна ставити досліди з матеріалом, припустимо, для великих квітів широко застосовується ватман та цигарковий папір . Обидва матеріали мають власні позитивні якості. Квіти з цигаркового паперу можна зробити легко, швидко та взагалі недорого. Квіти з ватману займають більше часу, проте, якщо все зроблено правильно, виглядають вони дивно. Тут автор розробив простий шаблон для великих паперових кольорів . У процесі проектування було розроблено прийомів, які зробили їх виготовлення значно простіше! Всі цікаві рекомендації та прийоми ви можете прочитати на ресурсі, посилання під галереєю.

  Джерело фото: heyletsmakestuff.com/giant-paper-flowers/

  Як зробити велику квітку з паперу за шаблоном

  У цьому посібнику автор бажає поділитися звичайнісіньким способом, як робити великі квіти з паперу власними руками . Зрозуміло, що люди хочуть такі аксесуари для власних заходів, і це чудовий спосіб зробити це! Величезні квіти з паперу можна застосовувати на будь-якому заході від весіль до дитячих свят і навіть декору в будинку! Даний метод хороший тим, що можна використовувати його для успішного створення будь-якого величезного шаблону, незалежно від форми пелюстки. Порядок виготовлення звертаєте увагу на покрокові фото .

  Джерело: novamett.ru

  Шаблон для виробництва квітів із паперу власними руками

  З таким варіантом створення квітів ми знайомі з дитячих часів. Всі ми в школі чи дитячому садочку робили традиційні вироби-квіти до 23 лютого — червоні гвоздики з м’ятого паперу. Крутили смужку паперу навколо зубочистки, обмотували скручування шматочком зеленого папірця і розпушували пучок-мітелку квітки.

  І нам і на думку не спадало, що всередині цього примітивного способу ховається рецепт не тільки скромної гвоздики.

  Такий спосіб «кручення крепового паперу в рулончик» може народити дуже різні об’ємні і плоскі квіти. Все може залежати від того, як ми змінили ФОРМУ КРАЇНИ ПАПЕРОВОЇ Смуги. Залежно від її візерунка ми отримаємо дуже різні за дизайном паперові квіти.

  Ось фото-доказ. Бачите?

  Різний край дає різноманітні квіти – розпатлана айстра, акуратна ромашка, хризантеми. Навіть троянди можна робити таким варіантом (але про троянди мова піде в іншій статті — обдумано і детально як і належить королеві квітів).

  І не тільки з м’якого гофрованого (крепового) паперу можна робити квіти-вироби в цій рулонній техніці.

  Ось будь-ласка на фото опубліковано нижче — приклад паперових квітів у тій же техніці закрутки рулончиком З Звичайного ЩІЛЬНОГО Кольорового ПАПЕРУ (офісний двосторонній кольоровий папір).

  Тут нехитра робота і звичайнісінька інструкція.

  1. На тонкий стрижень (або зубочистку) накручували нешироку смугу паперу (щоб вийшла серединка квітки).
  2. А потім до цієї рулонної серединки додавали обмотку ширшої стрічки, вже нарізаної по краєчку на смужки-пелюстки.
  3. І пелюстки відгинає убік – як парасольку-розчепірку.

  А Якщо ДО ПРОСТОЇ ЗАКРУТОЧНОЇ ТЕХНІКИ ДОДАТИ ТЯГУ ДО ЕКСПЕРИМЕНТУ, ТО МОЖНА придбати нові ДИЗАЙНИ ПАПЕРОВИХ КВІТІВ.

  Припустимо, що якщо … ці пелюстки не просто відігнути по сторонах плоскою ромашкою-розчепіркою, а злегка закрутити кінчик кожної пелюстки в середину (як ми підкричуємо пасма по ранку) — і отримаємо вже об’ємну пишну АСТРУ.

  А що якщо… зробити смужку для закрутки з різними ПО ШИРИНІ ДІЛЯНКАМИ. Підсумок цього задуму ми бачимо на фотосхемі нижче.

  1. Неширока смуга (шириною 1 см) для серединки-тичинки (намотуємо в тугий рулончик на зубочистку).
  2. Далі на цей рулончик намотуємо вже пелюсткову смужку (з нарізаним у бахрому краєм) шириною 2 сантиметри.
  3. І далі намотуємо пелюсткову смужку шириною 2,5 см
  4. і далі пелюсткову смужку шириною 3 см.

  І завдяки різній ширині смужок, ми отримаємо квітку-рулон, у якого висота пелюсток збільшується від центру до краєчок.

  Як можна помітити в даній простій рулонній техніці, можна і необхідно робити ЕКСПЕРИМЕНТИ. Продовжимо стимулювати нашу допитливість розуму і наважимося ще на одну лиху задумку…

  А ЩО Якщо, бахрому нарізати не прямо, а навскіс. І що якщо … цю косу бахрому розрізати не по краєчку ЗРІЗУ, а по краєчку ЗГИБА (тобто смужку зігнути надвоє вздовж усієї довжини, і цю лінію згину нарізати навскіс у бахрому, і потім вже закручувати в подібному вигляді.

  Підсумок ми бачимо на фото опубліковано нижче – вражаюча астра зі різьбленими перфорованими пелюстками, що спірально закручуються. Красивий виріб квітка – виглядає наскільки складна робота, а її зробити власними руками просто і швидко.

  Такі кудлаті квіточки з косими пелюстками можна застосовувати як кудлату тичинку для інших кольорів.

  Ось як, наприклад, у цьому майстер-класі на фото опубліковано нижче. Бачите?

  Там теж робиться нарізка зігнутої смуги по КОСІЙ БАХРОМІ … і утворюється помаранчева кудлата тичинка – необхідна для оформлення центру паперової айстри.

  До речі і сама паперова айстра з фото опубліковано нижче робиться надзвичайним у своїй простоті методі.

  1. Основа айстри — це шарування (багатопроменева зірка з нарізаними промінчиками).
  2. Кожен промінь у шарі загинається грифельною лінійкою в гостру стрілуку (як на штанах).
  3. Шари кладуться один на одного — отримуємо пишну квітку.

  І ось якраз тичинка всередині цієї об’ємної квітки робиться в техніці КОСОЙ БАХРОМИ, про яку ми щойно говорили.

  Цю рулонну техніку дозволяється комбінувати зі звичайною пелюстковою слойкой (Спосіб №1 з цієї статті).. Так – можна – тому що це трапляється у природі. Сам Бог колись прийшов до цієї ідеї – і створив квіти Оксамити. А ми такий спосіб комбінування рулону та шарування втілимо на паперовому носії. (дивіться як це і зроблено на інфографіці нижче).

  У рулонній техніці робиться пухнаста серединка квітки. А в техніці «Шар» робиться нижня пелюсткова частина квітки чорнобривця з паперу (шаблони з п’ятилистими силуетами). Фото-інструкція складання квітки нижче.

  А ось квітка шипшини — де теж комбінується тичинка-серединка в техніці рулонна скрутка і 2 пелюсткові шари. Їх до речі можна зробити і великих аркушів формату А4 та приклеїти на стінку – і ваша вітальня зміниться. Придбати в канцтоварах пачку червоного офісного паперу та зіграти у дизайнера інтер’єру. Всі сусіди збігуться полюбити від захоплення.

  А ось вироби-квітка де техніка рулончика теж використовується для створення пухнастої волоті-тичинки, а бічні пелюстки просто приклеюються окремо на шари пишної волотки-тичинки, що знаходяться знизу.

  Виходять великі квіти-соняшки з крепового паперу.

  У схожій техніці РУЛОН-ПУЧОК + ОСОБЛИВІ Пелюстки робиться і квітка нарцис власними руками.

  А ось ці квіти чи то бузку, чи то салвію – з довгим стеблом суцвіть теж виконані в рулонній техніці.

  Так-так, це теж звичайна рулонна техніка, з тією лише різницею, що смужка паперу згортається не в трубочку, а обертається рулончиком-спіралькою навколо довгої палички.

  Ось на фото опубліковано нижче майстер-клас цієї пишної квітки з паперу.

  1. Широку смужку крепового (гофрованого) паперу ріжемо на довгу бахрому.
  2. Бахромки загортаємо на зубочисту (або спицю) — і отримуємо кучерята вздовж одного краю стрічки.
  3. Беремо довгу дерев’яну шпажку і навколо неї обкручуємо нашу стрічку з паперу з кучерявою бахромою — обкрутка починається з верхнього кінця дерев’яної шпажки і по спіралі йде вниз.
  4. Під квіткою робимо зелену обмотку стеблинки-шпажки і до цього стебла приклеюємо широке зелене листя.

  Квіти троянди з паперу

  методом Згортання .

  У рулонній техніці можна швидко згорнути троянду з паперу. Щодо паперових троянд у нас буде окрема стаття. Але два майстер-класи я дам прямо тут – оскільки вони торкаються рулонної техніки створення квітів.

  Ось перший по-кроковий майстер-клас троянди з паперу. Тут застосовується щільний папір і щоб пелюсткові частини мали геометрію ламаних рожевих пелюсток, необхідно цю щільну паперову смугу, в процесі згортання в рулон, ЗАМИНАТИ І ПЕРЕКРУЧУВАТИ навколо себе самої.

  І не уважно подивіться на ці сантиметри… Просто беріть саму суть цієї інструкції. Відріжте від чернетки смужку паперу і спробуйте її закрутити в трояндочку, просто загинаючи смужку як Бог на душу покладе — папір сам порекомендує вам куди його загнути і повернути.

  Багато інших варіантів зробити паперову троянду з найрізноманітніших видів паперу ви зможете знайти у статті «ТРОКИ з паперу (25 варіантів зробити самим).»

  І ось ще один спосіб згорнути рулончик з паперу, щоб він став схожим на троянду. Для подібного рулону нам потрібна паперова смужка НЕ ​​ПРЯМОЇ ФОРМИ, а зробити смужку паперу У формі СПИРАЛІ.

  Для цього достатньо на аркуші картону зобразити равлик (кривий нерівний, не має значення який). Ця намальована спіраль і буде шаблоном нашої квітки з паперу.

  Тепер цю лінію-спіраль необхідно вирізати, а потім почати скручування рулону НЕ З СЕРЕДИНИ СПИРАЛИ… а навпаки З ЇЇ Краю. І в нас у руках сама собою з’явиться паперова троянда.

  Моя порада, не потрібно брати для такого виробу — троянди лащений слизький глянсовий папір — така пружна троянда буде норовити повернутися або круги спіралі вислизатимуть з ложа квітки. Краще підібрати шорсткий папір або менш щільний картон – так троянда найкрасивіше триматиме власну форму.

  Квіти з паперу

  Спосіб №3

  У техніці ПОМПОНИ.

  А ось ще швидший спосіб створити пухнасту об’ємну квітку. Він виготовляється в техніці «помпон» — з гофрованого паперу

  Дана техніка чудова тим, що дає можливість дуже швидко робити великі квіти з паперу — так як креповий папір реалізується у великих рулонах (як шпалери). І кожен рулон може перетворитися на велику квітку для оформлення свята.

  Майстер-клас на фото опубліковано нижче показує як власними руками зробити таку пишну паперову квітку. Широку (в 20 см шириною стрічку) складаємо кілька разів, щоб вийшло нашарування у багато шарів. Складену стрічку ріжемо на бахрому З двох КРАЇВ, серединку залишаємо цілою.

  Далі складаємо цей нарізаний папір Надвоє. І лінію згину стискаємо в кулаку і на неї надягаємо гумку (звичайну для грошей).

  Розпушуємо бахрому квітки на всі боки – домагаючись форми ідеального кола. І центральну частину квітки прикрашаємо грудочкою чорного паперу – і отримуємо схожість квітки з розпатланим маком.

  Як ви зрозуміли, висота пелюсток залежить від довжини бахроми. А форма липестків залежить від форми бахроми.

  Ось нижче (майстер-клас паперової квітки) ми робимо анемони точно в такій техніці помпон. Різниця в тому, що ми трохи змінили форму бахроми — це навіть зовсім не нарізка-бахрома, а просто гарний фігурний пелюстковий край серветки.

  Зрештою, розпушена квітка стає вже не маком – а ніжною анемоною з паперу.

  А можна абсолютно не змінювати форму краю — тобто взагалі його ніяк не надрізати і не махати. Залишити рівним, як він і є у серветки. Щойно злегка зафарбувати маркером.

  І в тій же техніці помпон робимо квітку-гвоздику своїми руками. Перетиснули дротом, склали надвоє – розпушили і отримали гвоздику на дротяній ніжці.

  Залишилося додати деталі із зеленого паперу – квітколоже (зубчастий рулончик обмотати навколо чаші квітки), стеблинка (довгу зелену смужку для обертання ніжки квітки), листя (овальні довгі приклеїти до стеблинки).

  До того ж можна зробити таку квітку-помпон двоколірною з серединкою іншого кольору (див. фото опубліковано нижче). Нам для цього потрібні паперові лінії двох кольорів — одну широку (жовту), а другу в кілька разів більш тонку (чорну).

  Підготовляємо лінії — спочатку ріжемо широку смужку на двосторонню бахрому (або візерунковий край теж з обох боків), потім візерунчасті краї з двох робимо і на неширокій смузі.

  Щоб зробити візерунковий пелюстковий край – необхідно смужку скласти в гармошку (як у ранньому віці робили віяла) і з обох боків цього складеного віяла робимо ножицями закруглення.

  Потім розгортаємо смуги і кладемо вузьку чорну смужку на середину широкої жовтої смуги. Складаємо їх знову гармошкою (вже двоколірною).

  Перев’язуємо мотузковим або дротом. І розвертаємо сторони віяла по колу – утворюється квітка. На вимогу серединки квітки можна красиво оформити м’ятим папером або нарізною бахромою, вклеїти її між лопатями чорної серединки.

  А ось майстер-клас, де показано, як власними руками зробити паперову квітку-помпон З БАХРОМОЮ-ТИЧИНКОЮ (фото-інструкція нижче).

  Принцип створення цієї квітки з паперу двох кольорів такий же, як у попередньому майстер-класі. Тільки тут серединна смужка з обох боків шаткується на дрібну бахрому. Це ще один спосіб робити великі квіти із крепового паперу.

  Спосіб №4

  Квіти з паперу

  Кручені на кульці.

  А ось ще один спосіб створювати квіти з гофрованого жатого крепового паперу.

  Щоб зробити такі квіти з паперу, необхідні широкі короткі смуги крепового паперу та кульки різноманітних розмірів (чупа-чупси, м’ячики). Лягаємо м’ячик на смужку і з обох боків обіймаємо смужкою м’ячик – хвостики-кінчики смуги вкручуємо в тугий джгут. Акуратно виймаємо м’ячик, прагнучи не зім’яти надутий шаблон пелюстки. Робимо кілька подібних пелюсток і збираємо їх у пишну квітку.

  За аналогічним принципом роблять округлі пелюстки крокусів з гофрованого паперу (фото опубліковано нижче). Тут потрібна паперова смужка вже довша — вона кладеться на кулю однією власною половинкою. Інша половинка перекручується на верхівці кулі і йде назад за спинку кулі і лягає поверх першої власної половинки. Виходить округла пелюстка.

  Якщо скласти такі пелюстки недалеко один до одного — вдасться філіжанка закритої квітки крокуса (як на фото опубліковано нижче). Чудовий виріб-квіти на восьме Березня для мами.

  З крепової гофробумаги можна робити дуже багато букетів. Також і букетів із цукерок.

  Спосіб №5

  Квіти з паперу

  Матеріали та інструменти Час: 2 години bull; Складність: 5/10

  • високоякісний двосторонній креповий папір яскраво-оранжевого та трав’янисто-зеленого кольору;
  • креповий папір жовтого або білого кольору (для пелюсток);
  • роздрукований шаблон для деталей квітки (поданий нижче). Три лінії у шаблоні позначають напрямок крепових смужок;
  • кусачки;
  • ножиці;
  • готові тичинки з червоними головками;
  • пістолет для клею та клейові стрижні;
  • флористичний дріт;
  • тонкий дріт;
  • лінійка.

  Нарциси — виключно весняні рослини, які радують власним цвітінням лише кілька тижнів на рік. Тож чому не зробити розкішні нарциси з гофрованого паперу власними руками, щоб вони цвіли для вас цілий рік?

  Паперові нарциси – розкішна прикраса для святкової вечірки, інтер’єру для дому та чудовий подарунок рідним людям з нагоди свят!

  Матеріали:

  Шаблон:

  Детальна інструкція з фото

  Давайте починаємо робити нарциси з гофрованого паперу.

  Крок 1: роздрукуйте шаблон

  Роздрукуйте шаблон на щільному папері або картоні формату A4 і виріжте деталі.

  Крок 2: виріжте серединку

  • Беріть шаблон для серединки та креповий папір помаранчевого кольору. Складіть помаранчевий креп надвоє і потрібно прикласти до нього шаблон. Виріжте заготовку за шаблоном. Частину зверху серединки обрізати ножицями зигзагоподібно.
  • Розгорніть заготівлю. Приклейте її у формі циліндра. Коли клей просохне, надайте серединці форму трубки.
  • Великим і вказівним пальцями розтягніть на всі боки частину зверху трубки, додаючи їй хвилеподібну форму.

  Крок 3: виріжте пелюстки

  • Далі вирізаєте пелюстки. Для цього беріть шматок крепового паперу жовтого кольору по довжині пелюстки із шаблону і складіть його гармошкою 5 разів. Потрібно прикласти до складеного крепу шаблон і виріжте 6 акуратних пелюсток. Переконайтеся, що напрямок скріпок кріпиться відповідно до шаблону.
  • За допомогою ножиць трохи загніть пелюстки донизу, додаючи їм форму дуги.
  • Великим і вказівним пальцями злегка розтягніть на всі боки серединну частину пелюсток. Це додасть їм більш природного вигляду.
  • Пальцями загорніть краї пелюсток на всі боки, додаючи їм легку хвилястість.

  Крок 4: зробіть листи

  • Відріжте від рулону зеленого кріплення по всій його ширині шматок завдовжки 20 см. Складіть його вдвічі за шириною. на ? довжини шматка паперу виріжте 2 акуратні листи.
  • Злегка розтягніть листя, додаючи їм більш реальний вигляд.

  Від рулону із зеленим креповим папером виріжте довгі смуги шириною в 1-2 см. Вони вам будуть потрібні пізніше для обгортання квітки і фіксування на ній деталей.

  Крок 5: зберіть квітку

  • У помаранчевий циліндр вставте тичинки. Нижню частину циліндра стисніть у пучок.
  • З іншого боку, вставте в циліндр флористичний дріт. Обмотайте і закріпіть тонким дротом разом циліндр, тичинки та флористичний дріт.
  • Вставте в заготовку вказівний палець і розправте внутрішню частину серединки, додаючи їй кулясту форму.

  Крок 7: приклейте пелюстки

  Далі потрібно приклеїти пелюстки. Для цього капніть краплю гарячого клею на низ кожної пелюстки і приклейте їх навколо серединки. Спочатку рівномірно приклейте навколо серединки 3 пелюстки, і потім додайте пелюстки, що залишилися.

  Крок 8: розправте листи

  • Злегка розправте великі зелені листи на всі боки. Це додасть їм більш реального вигляду.
  • Нижню частину квітки щільно оберніть смужкою зеленого крепу, які були заготовлені напередодні. Фіксуйте смуги клеєм.
  • У процесі намотування смужок у необхідному місці додайте великий лист і закріпіть його зеленою смужкою. За бажання, додайте другий лист або залиште як є.
  • Оберніть недостатню частину дроту зеленою смужкою і зафіксуйте її клеєм.

  Вуаля! Сонячні нарциси з гофрованого паперу готові! Всім вдалого хендмейду!

  А тепер бонус — нарциси з гофрованого паперу з цукеркою всередині! Як їх робити — дізнаєтесь із вибраного нами відео з майстер-класом.

  Автор: Шмикова Світлана Миколаївна, педагог МБДОУ — дитсадок нагляду та одужання №90, м.Єкатеринбург Свердловської області

  Нарциси, зроблені за цим майстер-класом, використовують для оформлення залу до свята, прикраси приміщення, як предмет для танцю.

  Ціль: Виготовлення об’ємних кольорів з гофрованого паперу.

  Завдання:

  — Вчити прийомів роботи з гофрованим папером;

  — Розвивати творчі здібності, домагатися подібності кольорів, виконаних власними руками з живими;

  — Виховувати акуратність у роботі.

  Про Нарцис

  Квітка, на ім’я Нарцис,

  Колись був чудовим принцом,

  Але став раптом сам власним улюбленцем –

  Такою Богині була примха.

  Він милувався день і ніч

  Власним чудовим відображенням.

  Не їв, не пив, друзів гнав геть…

  До смерті була лише мить.

  Богиня, щоб життя врятувати,

  На квітку Нарциса перетворила

  (Судчать – німфа впросила).

  З того часу і почав він зеленіти.

  Основою була дрібниця проста:

  Він якось заявив Богині,

  Що їй дорівнює тепер

  Власною безмірною красою.

  І поніс кару тієї ж миті,

  Богині на розправу скора.

  Ціни власний розум, цінуй власний образ,

  Але не вступай з Богами у суперечки.

  Анастав

  До образу цієї чудової квітки часто звертаються художники.

  Спробуємо створити нарцис власноруч.

  Нам потрібно:

  — креповий (гофрований) папір (прекрасно, якщо флуорисцентний):

  світло-жовта, блідо-жовта, оранжева, зелена;

  — клей олівець;

  — Жорсткий дріт 80см;

  — Неширокий скотч;

  — Ножиці.

  Порядок виконання роботи:

  1. Робимо тичинки.

  Від блідо-жовтого паперу відміряємо смужку 3см і відрізаємо по всій ширині (3см х 50см). Розрізаємо смужку надвоє – це заготовки для 2 тичинок. Кожну смужку складаємо надвоє, і склеюємо (зсередини одну половину мажемо клеєм). З не широкого боку робимо вигин на 1,5 см і скручуємо смужку між пальцями джгутиком по всій довжині.

  Можна просто пофарбувати гуашшю.

  2. Робимо серединку квітки.

  Від помаранчевого (або жовтого) паперу смугу 40см за довжиною рулону (40см х 50см). Папір маємо перед собою так, щоб зерно паперу було вертикально. Половину мажемо клеєм, складаємо надвоє, прогладжуємо. Край по лінії згину на ширину 3см акуратно розтягуємо,

  3. Робимо пелюстки.

  Від жовтого (або білого) паперу відрізаємо по довжині рулону смугу 36 см. Розрізаємо надвоє поперек зерна — отримуємо дві заготовки 36см х 25см. Беремо першу. Зерно паперу маємо вертикально. Половину мажемо клеєм,

  Пелюстка готова. Подібних пелюсток робимо ще 5 штук.

  4. Закріплюємо пелюстки.

  Беремо 3 пелюстки, розташовуємо їх навколо серединки квітки, гофруючи край у низу.

  Кріпимо також, як і перші.

  5. Оформляємо стебло та листя.

  По довжині рулону відрізаємо смужку шириною 3см та довжиною не менше 60см. Мажемо її клеєм і обмотуємо спочатку місце закріплення пелюсток — виходить чашка квітки,

  Ніжні квіти нарциси можна зробити для інтер’єрної прикраси. Аналогічний букет гарно виглядатиме на столі. Зазвичай для виробництва квітів застосовують гофрований папір, і цей майстер-клас – не виняток. У ньому розказано, як зробити нарциси з цього матеріалу. Квіти будуть з білими пелюстками і жовтою серединкою, і якщо у вас з’явиться необхідність зробити комусь подарунок, то всередині жовтої серединки ви зможете приховати навіть невеликі презенти або цукерки.

  Відео-урок 1: Букет нарцисів у кашпо

  Відео-урок 2: Букет нарцисів з цукерками

  Майстер-клас з фото: Як зробити квіти нарциси власноруч

  Щоб зробити нарциси, підготуйте наступне:

  • гофрований папір білого (кремового) та жовтого кольорів;

  • зелений папір або тейп-стрічку;

  • дріт;

  • цукерки за потреби;

  • ножиці;

  • лінійку;

  • клей;

  • нитки.

  1) Підготуйте гофрований папір для роботи. Серединки нарцисів бажано зробити жовтими, проте якщо у вас немає власне такого кольору, то можна взяти якийсь інший потрібний папір. Стебло краще обробити тейп-стрічкою, проте якщо її немає, то підійде і гофробумага.

  2) Беріть дріт, поріжте на шматочки необхідної довжини. Виходячи з цього буде підібрана довжина стеблинок. За допомогою тейп-стрічки зеленого або коричневого кольору примотайте цукерку до кожного стебла. Спочатку кінчик цукерки змотайте скотчем, потім закріпіть до стебел. Зробіть стільки стеблинок, скільки хочете зробити квітів.

  3) Примотайте цукерки до всіх стеблинок. Цукерки стануть не тільки солодким подарунком, який розташовуватиметься всередині, але й дасть можливість зробити квіточки об’ємними. Якщо цукерок ви не запланували застосовувати, то можете просто помістити в середину щось непридатне, схоже на невеликі кульки.

  4) Жовтий гофрований папір поріжте смужками, ширина смуг приблизно 10 см, а довжина – вільна. Зігніть кожну смугу вздовж надвоє, розтягніть її, що зігнуту частину. Змастіть край клеєм, придавіть до цукерки і починайте туго накручувати навколо стебла.

  5) Намотайте так, щоб внутрішня частина серединки замкнулася, і цукерки майже не було видно.

  6) Підготуйте жовті смуги для будь-якого стебла. Намотайте всі жовті деталі на підготовлені стебла.

  7) Щоб зробити пелюстки, беріть смуги білого або кремового паперу. Зігніть їх гармошкою, потім виріжте ножицями округлі пелюстки, але не доходьте до кінця. Одну частину залиште недоторканою приблизно на 1 см.

  8) Починайте накручувати смуги з готовими пелюстками на квіточку. Спочатку змастіть той кінчик, де залишилася незаймана смуга. Закріпіть до основи жовтої серединки та починайте накручувати. Таким чином, пелюстки будуть рівномірно розподіляться біля самого основи, білий папір буде надійно фіксується. Іноді промазуйте клеєм. Для створення нарциса потрібно лише зробити чотири-п’ять пелюсток.

  9) Зробіть кілька квіточок. Можна зі стрічки зеленого гофрованого паперу вирізати довгасті листочки, створити букет і доповнити його. Поставте отриманий букет у будь-яку вазу або в глечик для інтер’єрної прикраси.

  Нарциси — квітка весняна, ароматна досить гарна!

  На диво, нарциси можна створити самостійно з гофрованого паперу. При цьому вони будуть дуже схожі на реальні. Бажаєте навчитися?

  Тоді запрошуємо вас пройти під кат за інструкціями.

  Звичайно, зі справжніми квітами ніщо не порівняється, проте навіть штучні нарциси виглядають чудово. Тим не менш, нерідкі ситуації, коли неживі квіти дуже навіть популярні.

  Наприклад, для оформлення приміщень для урочистих заходів, різних фотосесій, коли справжні квіти можуть не зберегтися.

  Гофрований папір — матеріал легко доступний і досить еластичний завдяки фактурі. Якщо застосовувати його для виробництва квітів власноруч, результат виходить вражаючий!

  У цьому легко переконатись, якщо подивитися добірку майстер-клас у форматі відео, яку ми приготували для вас сьогодні.

  Як зробити нарциси з паперу. Відео майстер-класи

  Нарциси з гофрованого паперу. Майстер клас:

  Як зробити нарциси з гофрованого паперу:

  Як зробити нарциси з креп-паперу:

  Нарцис із гофрованого паперу власними руками:

  Майстер-клас з виготовлення нарцису з паперу:

  Для створення приємних весняних букетів з цукерок вам знадобляться нарциси з гофрованого паперу. Виглядають вони як живі, і не вимагають багато часу на виготовлення. Підійдуть для композицій у конфігурації з тюльпанами або окремо. Сьогодні я покажу вам простий метод збирання цих кольорів.

  Як зробити нарцис із гофрованого паперу

  Для виробу знадобиться звичайний комплект інструментів: пістолет для клею, ножиці, лінійка, нитки.

  У вигляді матеріалу потрібний італійський гофрований папір соковитого жовтого та білого кольору, для стебла зелений або тейп стрічка. Приготуйте флористичний дріт і жовті тичинки (замість них можна вставити в середину цукерки).

  Зробіть такі заготовки для квітки:

  • 1 жовтий прямокутник довжиною 6 см та шириною 5 см для серединки;
  • 6 білих прямокутників розміром 3х5 см для пелюсток нарцису;
  • зелена смужка паперу шириною 1-1,5 см.

  Нарцис із паперу: докладна інструкція

  З білих заготовок сформуйте пелюстки майбутньої квітки, загостривши один кінець і трохи звузивши основу за допомогою ножиць. Надайте кожному форму, злегка розтягнувши посередині завширшки і звузивши нижню частину, як на фото.

  У жовтого прямокутника трохи зігніть верхній краєчок, щоб з’явилася плавна складочка.

  Підготуйте стебло, об’єднавши дріт із тичинками на верхньому кінці. Для цього застосуйте гарячий клей з пістолета та нитки.

  Закріпіть жовту деталь, скрутивши її довкола тичинок. Зафіксуйте нитками біля самої основи. Надайте форуму серединці, обережно відігнувши край і розправивши стінки, щоб усередині з’явився округлий отвір.

  Тепер приступаємо до прикріплення пелюсток у 2 ряди по три штуки у кожному. Беріть одну деталь, нанесіть краплю клею біля самої основи і приклейте збоку вище рівня обмотки нитками. Повторіть дії з двома пелюстками. Трі, що залишилися, приклейте між двома пелюстками початкового ряду, іншими словами як у шахах. Злегка розправте пелюстки, відігнувши їх біля самої основи вниз.

  Залишилось зробити обмотку стебла. Застосуйте зелену смужку гофрованого паперу (або тейп стрічку). Нанесіть краплю клею під квіткою і сформуйте чашолистку. Вигніть дріт, щоб нарциси дивився убік, і продовжуйте намотування, іноді застосовуючи клей.

  Ще один нюанс. За допомогою фарб або пастели відзначте яскраву оранжеву облямівку серединки квітки. Ніжний нарцис для букета з цукерок чи іншої флористичної композиції готовий! Дуже легко, а результат вражаючий!

  Якщо вам сподобалося або є питання, залиште відгук у коментарях. Підписуйтесь на нові статті та виготовляйте власними руками чудові букети з паперових квітів!

  Букет із паперових нарцисів стане чудовим декоруванням у весняному інтер’єрі! Поєднати їх ви можете з іншими квітами, що сподобалися, або декоративними гілочками. Наприклад, додайте в букет із нарцисів кілька гілочок верби. Композицією, що вийшла, можна красиво оформити стіл для свята або інтер’єр. Особливо ідеально такий букет виглядатиме у великодньому інтер’єрі.

  Для роботи приготуємо всі супутні матеріали:

  • гофрований папір білого, жовтого та зеленого кольору;
  • термопістолет зі стрижнем гарячого клею;
  • фарба оранжевого тону (застосовувати можна будь-яку фарбу — гуаш, акварель або акрил);
  • ножиці;
  • пензлик;
  • відрізок дроту;
  • лінійка.

  Отже, починаємо із створення основи квітки – жовтої трубки. Від рулону світло-жовтої гофробумаги відрізаємо коротеньку смужку шириною 4-5 см і завдовжки до 10 см.

  По краєчку смуги створюємо об’ємні складочки, розтягуючи папір на всі боки. Подібний прийом ми застосовували, коли робили фіалки з паперу.

  Відрізок тонкої флористичної дроту обмотуємо стрічкою зеленого гофро-паперу.

  На кінчик стеблинки намотуємо жовту заготовку з воланами.

  Надійно відзначаємо її клеєм. Потім пензликом або олівцем починаємо розправляти краї трубки нарциса, щоб основа стала більш пишною.

  Тепер, коли серединка нарциса готова, можна приступати до створення пелюсток. Вирізаємо їх з білого гофрованого або кріпленого паперу. Після цього вирізаним пелюсткам надаємо опуклу форму.

  Починаємо приєднувати пелюстки до жовтої серединки. Спочатку приклеюємо перші дві деталі. Потім між ними відзначаємо по парі пелюсток.

  За допомогою помаранчевої фарби тонуємо краї трубки.

  Нижню частину бутону – квітколожу, обмотуємо зеленою гофро-стрічкою. Трохи нижче створюємо об’ємну частину стеблинки – коліно. Потім у цьому місці згинаємо дріт.

  Тепер гілочку нарциса необхідно доповнити двома-трьома зеленим листям. Спочатку надаємо їм правдивішу форму, розправляючи гофро-складочки і підкручуючи гострі кінці, а потім приклеюємо їх підставі стебла.

  Ось тепер нарцис із гофробумаги готовий! А тепер ми пропонуємо розбавити тему кольорів деякими екзотичними роботами зі створення кактусу власними руками та пальми з паперу.

  Весняні нарциси у подарунковому кошику можна створити самостійно не лише з приводу свята, а й просто для настрою, близьким та друзям. Цей презент не попросить великих витрат, його легко створити одночасно з дітьми для мами, бабусі чи улюбленого вихователя в дитсадку, потішивши дорогу людину приємним сувеніром, в який вкладено теплоту вашого серця.

  Об’ємні квіти з паперу власними руками

  Виготовлення виробу починається з ідеї. Хтось втілює її одразу, комусь потрібно спочатку зобразити схему майбутнього виробу.

  Але так чи інакше, а створення виробу найкраще починати з шаблону. Його можна як зобразити, так і знайти в інтернеті. Спрощений варіант – це зробити кілька схожих за формою заготовок, кожна з яких має бути трохи меншою за попередню. Потім ці заготовки кладуться віч-на-віч і кріпляться. В результаті отримаємо об’ємну квітку. Схема шаблону такого виробу наведена нижче.

  Ще один варіант виготовлення виробу об’ємної квітки полягає у вирізуванні готового шаблону, складання по лініях згину та склеюванні його частин по розміченим лініям.

  Це як розгорнута модель кубика. Вирізали та склеїли. Більш складні варіанти включають підготовку деталей різноманітного розміру і навіть форми. З’єднавши все разом за допомогою клею ми отримуємо чудовий виріб.

  Наприклад, можна зробити ось таку квітку.

  Для виробництва цього виробу потрібно вирізати чотири різних за розмірами пелюстки, по 6 шт кожного розміру і центральне коло, до якого все закріплюватиметься.

  Нижче наведені шаблони, за якими можна вирізати пелюстки майбутньої квітки.

  Беремо папір потрібного кольору (абсолютно не потрібно блакитного, як на прикладі). Перекладаємо на неї шаблони пелюсток та вирізаємо по 6 шт. В результаті має вийти двадцять чотири заготівлі. Потім нижню частину кожної пелюстки складаємо куточком і склеюємо. На цьому етап підготовки закінчено і приступаємо до збирання.

  Беремо вирізане раніше коло і наклеюємо на нього шість пелюсток дуже великого розміру.

  Потім беремо пелюстки трохи невеликого розміру (номер три на схемі) і приклеюємо їх у проміжку між великими пелюстками, а також по колу.

  Подібним чином робимо з елементами квітки, що залишилися. В результаті отримаємо незвичайну квітку. Якщо зробити подібних кілька різних кольорів, то можна цікаво віддекорувати ними будь-яку вертикальну поверхню.

  Якщо у вас немає кольорового паперу або ви не хочете займатися розфарбовуванням виробу, то можна завантажити готовий кольоровий шаблон, роздрукувати його на білому папері і просто склеїти в готовий виріб. Під ці цілі можна скористатися, наприклад, таким шаблоном.

  І ще один добрий варіант, який не вимагає великих витрат і робиться досить швидко та легко.

  Тут потрібно буде тільки лист білого паперу, якщо ви хочете зробити квітку білою, або інший корисний колір (наприклад, червоний). Прийде ще паперовий лист зеленого кольору для виробництва листочків квітки. Ну і, зрозуміло, ножиці та клей.

  Починаємо з того, що вирізаємо з паперу коло потрібного діаметра. Чим більший діаметр, тим більше у вас вироби.

  Потім малюємо олівцем по колу спіраль і вирізаємо ножицями.

  Нарешті, на останній стадії роботи починаємо скручувати спіраль у квітку з її зовнішнього краю.

  Скрутивши спіраль у квітку підклеюємо вільний кінець, щоб вона не розкрутилася. Залишається вирізати із зеленого паперу пару листочків і приклеїти на них квітку. Все, виріб готовий.

  Покрокові шаблони квітів із паперу для виробництва власними руками

  Крім застосування готових шаблонів, можна зробити квітку і більш звичайним способом. Ось, наприклад один легкий варіант, де застосовується лише три елементи. З їх допомогою можна зробити таку ось чудову троянду.

  Для роботи потрібно приготувати три аркуші кольорового паперу розміром 10х10 см. Колір вибираємо будь-який, яким хочемо бачити власну квітку.

  На іншому кроці згортаємо кожен із квадратних листочків кілька разів, щоб вийшли трикутники.

  Якщо ви на Новий рік робили сніжинки, то це такий варіант. Тепер на кожному трикутнику малюємо округлену лінію, яка класифікуватиме краї квітки та відрізаємо по цій лінії ножицями.

  В результаті вдасться три елементи, із закругленим кінцем.

  Розвертаємо їх і бачимо три округлі частини квітки з краями у вигляді пелюсток.

  Отже, ми отримали три елементи для нашої квітки. Однак їх буде набагато більше завдяки тому, що від кожного кола будемо відрізати частину деталі. Від першого відрізаємо один сектор, від другого два і від 3-го, тому три. В результаті отримаємо вже шість деталей, які ляжуть в основу майбутньої квітки.

  Будь-яку з цих деталей робимо об’ємною, а потім склеюємо їх усі разом. Отже, беремо першу деталь, від якої обрізали один сектор, проклеюємо краї та скріплюємо.

  Вийшла трохи увігнута в середину чашка. Подібним чином робимо і з іншими деталями квітки. Остання, яка дуже маленька в одну пелюсток, просто скручується в трубочку і проклеюється.

  На цьому підготовка елементів квітки завершена і приступаємо до збирання. Оскільки від кожної частини відрізалося різне за розмірами кількість елементів, то врешті-решт отримаємо і найрізноманітніші за розмірами деталі. Складаємо їх, почавши з найбільшого і, завершуючи меншим. Беремо перший елемент, мажемо всередині клеєм, кладемо зверху менший елемент. Чекаємо, коли вони склеяться.

  Потім також приклеюємо і всі інші деталі квітки. В результаті отримаємо готовий виріб. Ну а далі — це вже як застосовувати. Можна віддекорувати приміщення, можна скласти букет та ін., як дасть можливість фантазія.

  Нижче наведено приклад шаблону для виробництва такої троянди.

  Один із спрощених варіантів виробів квітів – це аплікації. Спочатку робимо кілька елементів майбутнього виробу, а потім склеюємо їх між собою на якомусь тлі. Для фону зазвичай застосовується картон, який розфарбовується у певний колір. Також можна створити і власне зображення, залежно від задуму. Для виробництва квітки можна застосовувати такий ось шаблон, де на власні очі показано, як зробити різні частини виробу.

  Складаємо паперовий лист, малюємо контур квітки, вирізаємо та розгортаємо папір. В результаті отримуємо кілька елементів, які потім, клеяться між собою.

  Квіти з паперу власними руками — схеми та шаблони для малюків

  Як ми говорили, робити такі вироби найкраще з дітьми. Варіантів тут забагато. Це і аплікації, і орігамі, і об’ємні листівки, панно та ін. Але дуже легкими виробами є все ж таки аплікації. Тут можна роздруковувати готові набори і клеїти їх на основу.

  Ще один шаблон, який дасть чудову можливість зробити гарну квітку. Тут вирізається кілька схожих деталей, які потім кріпляться разом за допомогою клею.

  Такий шаблон роздруковується або відразу на кольоровому папері, або ж на білому, а потім розфарбовується.

  Ось ще один цікавий шаблон для об’ємної аплікації, який потрібно лише роздрукувати та зібрати разом.

  На іншому шаблоні показано квітку, яка робиться як листівка до свята. Вирізаємо частини шаблону, склеюємо їх та збираємо.

  І, нарешті, ще один цікавий шаблон, застосовуючи який можна зробити об’ємну квітку.

  Це все зовсім нескладні та прості у виготовленні виробу. На основі них можна вигадати і якісь власні варіанти.

  Як зробити квіти з паперу на стінку власноруч — схеми, шаблони

  Паперові квіти чудово підходять для різноманітних декорацій кімнатного інтер’єру. Причому створюваний декор може бути не тільки святковим, а й звичайним.

  Наприклад, подивіться, як можна красиво оформити кімнату для дитини, застосовуючи паперові квіти.

  Якщо ж ви проводите свято і запланували фотозону, то панно з гарними квітами буде дуже доречним.

  Квіти, які виконуються для декору стін – це здебільшого об’ємні фігури, що виготовляються з різної кількості деталей. Насамперед, це подібні компоненти, як пелюстки. Вирізавши достатню кількість даних деталей, склеюємо в об’ємні квіти. Тут можна варіювати не лише з розмірами та формами, а й кольором.

  Досить оригінально, але цікаво та красиво виглядають в інтер’єрі квіти великих розмірів. Називають їх ще інакше ростові квіти. Матеріалом для них є ватман. Це і розмір листа дуже великий, і папір щільний. В результаті, квітка, що вийшла, буде тримати форму і не м’ятися. Розмір деталей квітки, які ви вирізуєте, залежить від розміру самої вироби.

  На наведеній вище схемі показано п’ять різних деталей, які потрібні для цього виробу. Кількість кожної деталі залежить від пишності та об’єму квітки. Чим їх більше, тим квітка щільніша.

  Ось ще один набір готових шаблонів пелюсток для створення кольорів.

  Тут представлені різні форми. Найцікавіше, можна робити не тільки застосовуючи однакові деталі, але і найрізноманітніші.

  Декорація кімнат цим методом досить проста, проте результат завжди вражає. По суті, ми вирізаємо різні деталі, потім наклеюємо їх віч-на-віч, почавши з великої. В результаті отримуємо об’ємну аплікацію, яка досить гарно виглядає у кімнатному інтер’єрі.

  Для панно можна застосовувати не тільки квіти (без стебел та листя), але й зробити справжню квітку. Ось, гарний варіант виготовлення маку з гофрованого паперу.

  Вибираємо виріб має такі розміри та заготовляємо для нього деталі. Насамперед – це різної форми пелюстки квітки.

  Їх роблять із червоного паперу. Із зеленої робимо заготовки листочків.

  І, нарешті, ще один елемент квітки – тичинки. Беремо прямокутну смужку паперу та виконуємо на ній вертикальні надрізи.

  Витончені смуги можна згорнути руками в трубочку. Потім кінці таких трубочок мажемо клеєм і мокаємо або в дрібні намистини, або в якусь крупу (наприклад, пшонку). В результаті отримаємо тичинки квітки.

  Тепер робимо центр квітки. Беремо смужку зеленого паперу і кладемо всередину шматок вати.

  Потім загортаємо та скріплюємо ниткою. Вийшла така ось кулька.

  Тепер беремо смужку паперу з готовими тичинками, обертаємо нею кульку та кріпимо.

  Далі перейдемо до пелюсток. Закріплюємо першу пелюсток.

  Потім усі інші. В результаті отримаємо квітку маку.

  Залишилось зробити стебло з листям. Як правило, навіть таку квітку можна вже застосовувати у декорації.

  Для стебла потрібен дріт. Обмотуємо її зеленим папером, проклеюємо та закріплюємо до квітки.

  Все, залишилося лише вирізати листя та закріпити їх до стебла.

  Як зробити орігамі кольорів з паперу, виконані власними руками

  Техніка орігамі примітна тим, що тут ми просто згортаємо паперовий лист і отримуємо виріб. Ні Приклеювати, ні вирізати нічого не треба.

  Ось, наприклад, як у техніці орігамі можна виконати подібну гілочку вишні.

  Отже, порядок проведення робіт наступний. Беремо квадратний паперовий лист (нагадаю, що в орігамі, яке б ви вироби не робили, застосовується власне квадрат) і складаємо його надвоє.

  Потім згинаємо кут знизу, а потім зверху. В результаті вдасться складочка, яку потрібно відкрити.

  На перетині ліній вдасться крапка (на схемі відзначена зірочкою). Нижній лівий кут згинаємо так, щоб він зійшовся з цією точкою-зірочкою. Потім згинаємо по лініях, як показано на схемі.

  На іншому кроці ножиці знадобляться, оскільки потрібно зробити округлу частину квітки.

  Розрізаємо ножицями цю деталь та розкриваємо її. Потім складаємо все за пунктирними лініями, як показано на малюнку. Пункт 13 показує, як потрібно відкрити заготівлю, щоб вийшла квітка. Потім виріб перевертаємо і трохи вдавлюємо, щоб вийшла чашечка.

  Квітка готова. Тепер дозволено робити гілочку. Беремо квадратний паперовий лист і складаємо його, як показано на схемі.

  Робимо дві однакові заготовки і, потім, поміщаємо одну в іншу. Вийшла гілочка.

  На гострі краї гілочок закріплюємо квіти. Гілка вишні готова.

  Напевно, звичайнісіньким варіантом виготовлення квітів у дусі орігамі вважається тюльпан. На будь-яке свято, для якого виконуються паперові квіти, тюльпан вважається класичним виробом.

  У техніці орігамі виконуються не тільки об’ємні вироби, а й плоскі, які потім можна клеїти на поверхні. Один із подібних прикладів – квітка ромашка.

  На наведеній схемі показаний процес її складання. Тут робота йде у 2 етапи. На першому збираємо окремо квітку, а на другому – стебло. Потім усе з’єднується разом.

  Взагалі, як виявляється, в техніці орігамі можна зробити практично будь-яку квітку. Моделі можуть бути як звичайними у застосуванні, так і хибними. Але, принаймні зробити виріб, нехай і не відразу, все ж таки вдасться.

  Ось ще приклад поетапного складання квітки ірису.

  Моделей виготовлення різних квіток надто багато. Потрібно тільки знайти щось підходяще, цікаве та зробити. Можна спробувати зробити цей варіант. Він цікавий тим, що для квітки робиться кілька схожих модулів, які кріпляться, потім між собою.

  Ось такі цікаві вироби на кшталт орігамі допоможуть вам прикрасити будь-яке свято або легко зробити невеликий подарунок власними руками.

  Схеми та шаблони виготовлення троянди з паперу власноруч

  Троянда до речі, вважається дуже гарною квіткою. Букети з натуральних квітів класично даруються на свята. Тому цікавим буде зробити гарні троянди з паперу.

  Досить звичайний та швидкий спосіб створення бутонів троянди, це зобразити на кольоровому паперовому листі спіраль. Потім спіраль вирізується і скручується у квітку.

  Такий варіант можна також зробити інакше, доповнивши спіральну філіжанку елементами пелюсток. Вирізаємо необхідну кількість деталей, скріплюємо їх разом і в самому центрі розміщуємо спіралеподібну чашечку.

  Деталі для квітки бувають різними за формою. Дозволено робити одиночні пелюстки, з яких потім збирається квітка. А ось хороший варіант, де застосовуються подвійні пелюстки.

  Зрештою, різних варіантів виготовлення квітки дуже багато. Насамкінець хочеться запропонувати ще один хороший варіант троянди з гофрованого паперу.

  Якщо зробити кілька подібних квіток, то з них можна скласти букет.

  Як зробити гергіни з паперу власними руками — покрокові шаблони

  Крім троянди, існує ще одна пишна квітка, яку потрібно спробувати зробити – це жоржина. Сама техніка виготовлення тут, фактично та ж. Заготовляємо деталі вироби, потім склеюємо їх і отримуємо готову квітку.

  У варіанті, який був першим для виробництва жоржини з паперу, потрібно вирізати три типи пелюсток різноманітного розміру, три листочки і центральне коло, до якого все закріплюватиметься.

  Після того, як все підготовлено, приступимо до збирання. На центральне коло клеяться спочатку пелюстки побільше, потім поменше. Після приклеюємо зелені листи – і квітка готова.

  У наступному варіанті майструємо квітку, застосовую пристойну кількість схожих модулів.

  Спочатку може здатися, що все досить непросто. Однак, насправді, зробити таку квітку легко. Для цього потрібно виконати коло потрібного діаметра. Діаметр залежить від розмірів квітки, яку ви хочете зробити. У середньому, розмір 20 см буде відповідним. Також потрібно приготувати 40 штук паперових листів розміром 10х10 та 12х12 см. Тут можна взяти папір як одного кольору, так і різного. З цих квадратиків будемо робити модулі квітки. Тому вони будуть або одного і того ж кольору, або різного.

  Починаємо з того, що згортаємо всі квадратики у вигляді пакетика або кульочка.

  Щоб вони краще утримувалися, краї проклеюємо. По суті, це найважчий процес, тому що на цьому підготовчий етап і завершується. Потім приступаємо до збирання виробу. Беремо вирізане коло і починаємо клеїти на нього підготовлені модулі. Спочатку беремо найбільші модулі – 12 см і, відступивши трохи від краю кола, приклеюємо їх за гострий край, рухаючись уздовж периметра.

  Крок склеювання буде приблизно сантиметр. Проклеївши перший шар, починаємо клеїти ще один шар. При цьому приклеюємо модулі у проміжках попереднього шару.

  Так само робимо всі інші модулі. У самому центрі квітки можна розташувати навіть спеціально підготовлений як за розмірами, так і формою модуль.

  В результаті отримуємо гарну квітку.

  Квіти на восьме Березня з паперу — схеми та шаблони для малюків

  8 березня чудове свято, до якого готуються всі поспіль. Зрозуміло, дарувати жінкам у цей день краще все ж таки реальні квіти, ніж паперові. Проте дітям зробити власним мамам та бабусям гарну листівку варто. А якщо дитина подарує нехай навіть одну квіточку з паперу, виготовлену власними руками, я думаю мамі буде приємно не менше.

  Для привітання з 8 березня можна скористатися, наприклад, таким шаблоном, який роздруковується на простому папері та склеюється.

  Якщо хочете зробити щось на зразок листівки, то композиція з квітами та цифрами у вигляді аплікації буде прийнятним варіантом.

  Крім аплікацій, можна скористатися і технікою орігамі. Тут можна робити як окремі квіти, так і складати цілі букети. Ось ще один звичайний варіант орігамі тюльпан, але трохи в іншому виконанні.

  Ще один хороший варіант — кошик з квітами, який може стояти. Такий виріб добре використовувати як сувенір, поставивши на святковому столі та підписавши ім’я того, кому вона подається.

  Готові різнокольорові шаблони чим хороші, їх роздруковуємо на білому папері, вирізаємо та клеїмо. Відсутня потреба в тому розмальовувати виріб.

  І ще один готовий шаблон для святкової листівки.

  Також роздруковується, після цього береться якесь тло і на ньому всі деталі клеяться.

  Чим ще хороші аплікації, їх зовсім необов’язково збирати саме так, як показано на прикладі. Можна спробувати вигадати власну картинку.

  Усі за і проти рішення

  Завжди приємно створювати щось власними руками. І подвійно приємно, якщо це щось чудово виглядає і чудово входить у єдину суть оформлення вашого інтер’єру. Тим більше, що об’ємні кольори з паперу мають незаперечні добрі якості:

  • не в’януть;
  • не потребують догляду;
  • не викликають алергії;
  • за їх допомогою можна створювати різні композиції з квітів;
  • дозволяють прикрасити стіну максимально яскраво, стильно та красиво;
  • створюють настрій свята;
  • не вимагають для виготовлення рідкісних інструментів чи дорогих допоміжних матеріалів.

  А що можна записати у мінус? Напевно, тільки один факт: так, як би ви не хотіли, але все ж таки живі рослини виглядають переконливіше. Так би мовити, "по-живому". Але у виготовлених власними руками з паперу об’ємних кольорів "власна обстановка" — вони йдуть у бік мистецтва орігамі і задають абсолютно інші декоративні стандарти, за якими їх необхідно оцінити.

  Що знадобиться для створення

  Одна з безперечних переваг створення об’ємних кольорів з паперу на стінку, стелю або ще кудись — абсолютна невибагливість до інструментів і матеріалів. Про це ми вже розповідали поверхово вище, а зараз розповімо трохи детальніше.

  Для того, щоб створити будь-яку аналогічну прикрасу, вам тільки знадобиться:

  • папір (білий або кольоровий);
  • клей;
  • скобозшивач;
  • нитки;
  • ножиці;
  • скотч;
  • фарби;
  • картон;
  • стрічки;
  • дріт.

  Як можна помітити, цей набір майже не відрізняється від традиційного шкільного. Тому якщо у вас є діти, можете зі спокійною душею взяти в борг у них на певний період часу, а ще й їх самих захворіти на ідею створити щось належне та красиве власними руками. Зазвичай діти дуже жваво реагують на подібну можливість — творчий початок є в будь-якій людині з дитячих часів, ось тільки протягом певного часу під тягарем домашніх проблем ми нещадно засуваємо його куди подалі.

  Зрозуміло, вам також знадобляться і шаблони. Вони є у вже готовому вигляді у продажу, але ви можете завжди зробити їх самостійно. В даному випадку ваша виробка буде мати незвичайний вигляд, а ідеї, що з’явилися в голові, не будуть скуті в рамки вже сформованих алгоритмів.

  Найпоширеніші варіанти для інтер’єру

  Намагатися виділити дуже красиві і цікаві об’ємні квіти з паперу на стінку, зроблені власними руками — все одно що стояти на квітучому лузі і прискіпливо дивитися кожну квітку, що розкрилася: існуючі шаблони і схеми дозволяють досягти ефектного в будь-якому сенсі результату. Якщо, зрозуміло, слідувати встановленим порадам. Звичайно, людям, які вже старанно набили руку на створенні подібних декорів з квітів, можна зі спокійною совістю братися за розробку ексклюзивних прикрас для стіни, зроблених у суворій відповідності до власного незвичайного задуму. Всім іншим слід спочатку повчитися на вже популярних моделях, щоб потім приєднатися до більш майстерних товаришів.

  У створення об’ємних кольорів з паперу для стін за схемами та шаблоном є одна грандіозна перевага — ви вже знаєте, який має вийти результат. Це дає можливість заздалегідь визначити, чи підійде та чи інша аплікація у формат вашого приміщення чи ні, і не витрачати час на створення заздалегідь програшного декору.

  Пропонуємо вам пару варіантів, які мають добрі шанси оселитися на стінці у вас вдома. З детальною інструкцією, схемами, прикладами шаблонів – щоб ви точно знали, що і як робите та повністю контролювали весь виснажливий, але подібний приємний креативний процес. Також хочемо представити вашій увазі 4 способи успішного оформлення стін у дитсадку.

  Таке рішення декору для стін завжди знайде власне використання. Троянди створюють особливий ніжний настрій і надають атмосфері відтінків свіжості та умиротворення. Здається, повішена на стінку в спальній кімнаті така об’ємна квітка з паперу стане однією з примітних рис інтер’єру. Для вас – послідовна інструкція:

  1. беремо рожевий лист зі звичного набору кольорового паперу;
  2. малюємо у ньому спіраль;
  3. вирізаємо спіраль ножицями, можна взяти їх фігурний варіант — виріб вийде більш симпатичним;
  4. загортаємо кінці спіралі назовні та скручуємо її до кінця, потроху послаблюючи натяг;
  5. відзначаємо отриманий фрагмент клеєм;
  6. відгинаємо коло в самому центрі троянди, капаємо на нього клеєм та приклеюємо бутон.

  Як це виглядає

  Інший приклад із трояндами

  1. беріть гофрований папір;
  2. заготуйте з неї пелюстки;
  3. надайте їм овальну форму;
  4. зробіть за допомогою ножиць маленькі зубці на завершенні пелюсток;
  5. накрутіть кожну пелюсток на олівець і потім залиште так на пару хвилин;
  6. далі слід витягнути олівець, але пелюстка при цьому не розкривати;
  7. внутрішні пелюстки, які виявляються щільно притиснуті до стебла, кріпляться клеєм;
  8. далі інші пелюстки вигинаються назовні та фіксуються до стебла.

  Якщо ви захочете можна вигнути їх сильно, а можна — ледве. Тому об’ємна квітка вдасться більш-менш розкрита.

  Як це виглядає

  Маленька добірка саморобних троянд

  Відео для виробництва троянд власноруч

  Тюльпани

  Традиційна рельєфна прикраса для стін, яку зможе зробити людина, яка раніше ніколи не захоплювалася хендмейдом.

  Айстри та хризантеми зі старих журналів

  Виявляється, іноді старі різнокольорові журнали можуть принести користь і через кілька років після виходу в тираж. Для виробництва об’ємних кольорів вони підійдуть ідеально — можна буде розташувати їх на стінці та насолоджуватися чудовим чудовим виглядом.

  1. відберіть старі сторінки з журналів з рухомою колірною динамікою;
  2. кожну складіть в 4 рази вздовж довжини та поріжте бахромою з боку згину;
  3. необхідно звернути свою увагу – необхідно не дорізати до краю приблизно 1 сантиметр;
  4. стрічкою з бахромою, що вийшла, оберніть частину зверху шпажки і приклейте;
  5. щоб бутон вийшов об’ємнішим і красивішим, необхідно кілька разів обмотати шпажку стрічкою, а після приклеїти вільну частину бахроми;
  6. фінішний етап — всю шпажку заклейте клейкою стрічкою та підклейте вирізані пелюстки рослин.

  Гірлянди

  Найпрактичніший варіант об’ємних кольорів з паперу, який прийдеться до місця на стінці в інтер’єрі будь-якого напрямку. Особливо під час якогось свята. Основний плюс — вражаюча простота виконання. І так самі дивіться, як усе доступне:

  1. з будь-якого гофрованого паперу, краще з тоном яскравішим і світлішим, поріжте прямокутники, складіть їх у стопочки по 5 штук;
  2. хочете, щоб гірлянда переливалася градієнтами — робіть мікс у кожному стосі з відповідних відтінків;
  3. зберіть кожну стопку в гармошку;
  4. скріпити в самому центрі скобозшивач, а краї заокруглити, щоб можна було прийняти їх за пелюстки;
  5. розправте отримані гармошки — робіть це на всі боки;
  6. отримаєте дуже прості, але вражаюче привабливі бутончики;
  7. залишилося лише нанизати їх на волосінь — і отримайте готову гірлянду із квітів.

  Квіткові прикраси з серця

  Віднести цей хендмейд до флористичних дає можливість імітація стебла. В іншому — це чиста вода креатив, народжений бажанням створити в інтер’єрі емоційний настрій і виділити ніжність серця його господині за допомогою об’ємних кольорів з паперу на стінці.

  Лілія

  Такі об’ємні квіти з паперу можна на стіну повісити або поставити на полицю фактично в кожній кімнаті — за наведеною нижче схемою можна власними руками виконати аплікацію і здивувати себе і власних рідних раптово прямими руками. Тим більше дуже актуальним буде виглядати на стінці об’ємна квітка з паперу навесні — з приходом перших теплих днів.

  Набагато більше цікавих ідей

  Зібрали тут найнетривіальніші варіанти об’ємних кольорів з паперу, які цілком можна застосовувати на стіні в будь-якому будинку. Їх легко можна зробити власними руками і на стіну повісити у вигляді декору або арт-об’єкта: у більшості випадків вони навіть не вимагають конкретних схем та шаблонів — такі об’ємні квіти з паперу дуже часто можна помітити в сучасних інтер’єрах, чиї господарі стежать за ситуацією дня.

  Джерело: dmitryk.ru

  Квіти з паперу руками (фото) — шаблони для створення плоских і об’ємних кольорів з гофрованого паперу

  Методів вигадано багато. Вони відрізняються у способі створення пелюсток та складання квіток. Матеріал для виробів — кольоровий та гофрований папір, кухонні паперові серветки, старі газети та журнали тощо.д.

  Шаблони пелюсток малюють самі або беруть із інтернету.

  Найбільш типова робоча схема — зобразити на аркуші кольорового паперу кілька схожих квіток, але відрізняються один від одного за розмірами.

  Потім вирізати їх і склеїти між собою у серединці.

  Ще один варіант – заздалегідь зробити картонні шаблони або вирізати за роздрукованими готовими схемами.

  Звичайні шаблони: ромашка

  Ромашки – найлегші квіти з паперу власноруч. Для її виготовлення знадобиться щільний білий папір та жовтий кольоровий.

  Інструкція з виконання:

  1. Вирізати коло і скласти гармошкою. Вирізати заокруглені пелюстки і зробити прорізи в гармошці.
  2. Розгорнути та зверху приклеїти жовту серединку. Її також можна зобразити фарбою.
  3. Ромашку можна закріпити на дроті або приклеїти як аплікацію на папір.
  4. Листи ромашки необхідно зробити із зеленого паперу.

  Як зробити квіти з паперу на стінку власноруч — схеми, шаблони

  Паперові квіти чудово підходять для різноманітних декорацій кімнатного інтер’єру. Причому створюваний декор може бути не тільки святковим, а й звичайним.

  Наприклад, подивіться, як можна красиво оформити кімнату для дитини, застосовуючи паперові квіти.

  Якщо ж ви проводите свято і запланували фотозону, то панно з гарними квітами буде дуже доречним.

  Квіти, які виконуються для декору стін – це здебільшого об’ємні фігури, що виготовляються з різної кількості деталей. Насамперед, це подібні компоненти, як пелюстки. Вирізавши достатню кількість даних деталей, склеюємо в об’ємні квіти. Тут можна варіювати не лише з розмірами та формами, а й кольором.

  Досить оригінально, але цікаво та красиво виглядають в інтер’єрі квіти великих розмірів. Називають їх ще інакше ростові квіти. Матеріалом для них є ватман. Це і розмір листа дуже великий, і папір щільний. В результаті, квітка, що вийшла, буде тримати форму і не м’ятися. Розмір деталей квітки, які ви вирізуєте, залежить від розміру самої вироби.

  На наведеній вище схемі показано п’ять різних деталей, які потрібні для цього виробу. Кількість кожної деталі залежить від пишності та об’єму квітки. Чим їх більше, тим квітка щільніша.

  Ось ще один набір готових шаблонів пелюсток для створення кольорів.

  Тут представлені різні форми. Найцікавіше, можна робити не тільки застосовуючи однакові деталі, але і найрізноманітніші.

  Декорація кімнат цим методом досить проста, проте результат завжди вражає. По суті, ми вирізаємо різні деталі, потім наклеюємо їх віч-на-віч, почавши з великої. В результаті отримуємо об’ємну аплікацію, яка досить гарно виглядає у кімнатному інтер’єрі.

  Для панно можна застосовувати не тільки квіти (без стебел та листя), але й зробити справжню квітку. Ось, гарний варіант виготовлення маку з гофрованого паперу.

  Вибираємо виріб має такі розміри та заготовляємо для нього деталі. Насамперед – це різної форми пелюстки квітки.

  Їх роблять із червоного паперу. Із зеленої робимо заготовки листочків.

  І, нарешті, ще один елемент квітки – тичинки. Беремо прямокутну смужку паперу та виконуємо на ній вертикальні надрізи.

  Витончені смуги можна згорнути руками в трубочку. Потім кінці таких трубочок мажемо клеєм і мокаємо або в дрібні намистини, або в якусь крупу (наприклад, пшонку). В результаті отримаємо тичинки квітки.

  Тепер робимо центр квітки. Беремо смужку зеленого паперу і кладемо всередину шматок вати.

  Потім загортаємо та скріплюємо ниткою. Вийшла така ось кулька.

  Тепер беремо смужку паперу з готовими тичинками, обертаємо нею кульку та кріпимо.

  Далі перейдемо до пелюсток. Закріплюємо першу пелюсток.

  Потім усі інші. В результаті отримаємо квітку маку.

  Залишилось зробити стебло з листами. Як правило, навіть таку квітку можна вже застосовувати у декорації.

  Для стебла потрібен дріт. Обмотуємо її зеленим папером, проклеюємо та закріплюємо до квітки.

  Все, залишилося лише вирізати листя та закріпити їх до стебла.

  0

  Цей приклад підійде для листівок. Варіант із простою трояндочкою по-справжньому здивує. Різновид подібної техніки цікавий у застосуванні і не вимагає жодних зайвих витрат. Робиться досить швидко.

  І я уявляю вам навіть 6 варіантів, як зробити різні трояндочки.

  Варіант 1

  Щоб це зробити знадобиться:

  кольоровий папір

  ПВА клей

  ножиці

  олівець

  Хід роботи:

  Беремо кольоровий папір та орієнтовно відзначаємо по ньому спіралеподібні лінії.

  По заданій лінії по колу вирізаємо спіраль.

  Потім скручуємо троянду і склеюємо кінці.

  Роза вийшла дуже швидко та красиво. Подібне оформлення стане чудовим райдужним акцентом на листівці.

  Шаблони та схеми кольорів з паперу для початківців

  Звичайні варіанти можна знайти в таких шаблонах для початківців. Об’єм кольорів може досягатися багатошаровістю, яку можна створити за схемами із заздалегідь вирізаних заготовок різноманітного розміру. Їх потрібно тільки вирізати з будь-якого кольорового паперу та оформити, як захочете. Можна покласти одна на одну різного формату і зробити об’ємні квіточки, або як аплікацію. Все робиться дуже просто. Якщо немає принтера або не запланували друкувати, то можна додати паперовий лист, заздалегідь збільшивши завантажену картинку і акуратно обвести по контуру.

  Легкі варіанти створення кольорів з паперу для малюків

  З дітьми також можна проводити уроки зі створення паперових прикрас. Звичайно, для дітей необхідні ідеї набагато простіше. Наприклад, як та, що у нашому наступному способі виготовлення.

  Вам потрібно буде: гофрований папір; атласна стрічка; ножиці; лінійка; скобозшивач.

  1. Беремо 5-6 широких смуг різнокольорового гофрованого паперу, складаємо в стопочку і перев’язуємо стрічкою в середині.

  2. Піднімаємо краї вгору, щоб вийшов об’ємний бутон, і скріплюємо між собою скобозшивач.

  3. Ледве розтягуємо краї пелюсток, щоб вони були хвилястими. Готово!

  З дітьми дозволено робити квіти на свята мамам.

  Або провести урок у тему весняних свят.

  Навіть дуже маленькі легко впораються з подібним завданням.

  Незвичайно та симпатично. Що думаєте?

  Плоскі квіти

  Невигадливий варіант такої квітки — це намальована на білому листку і вирізана ромашка з серединкою з кружечка жовтого паперу.

  Плоскі квіти виробляють за принципом вирізаного малюнка без надання обсягу виробу, тобто в один, максимум два шари.

  Вони підійдуть для листівок (тим більше, якщо потрібно інвестувати квітки в середину вітальної листівки) і для аплікацій, і ще для освоєння з дітьми швидкого способу створення квіточок.

  За допомогою цієї техніки роблять паперові ромашки, фіалки, герань, флокси. Зробити такі рослини дуже просто. Для роботи знадобляться:

  • рожевий (або жовтий) папір для нотаток;
  • олівець простий;
  • канцелярські ножиці;
  • клей-олівець (ПВА).

  Для виробництва плоских кольорів слід виконувати такі кроки:

  • Для початку відокремлюють від блоку з рожевим (жовтим) папером один лист і кладуть його вдвічі, а потім ще раз надвоє і ножицями закруглюють краї, як під час виготовлення сніжинки.
  • Далі олівцем намічають серце на одному боці, а потім ріжуть його, прорізаючи центральною лінією частково.
  • Вирізаний листочок розгортають і отримують квітку.
  • Для оформлення серцевини вирізають із жовтого папірця кружечок (або з іншого) і приклеюють.

  Таким чином роблять квіти з рожевих та жовтих листочків, створюючи їх різноманітними за розмірами.

  Аплікація

  Для отримання простої аплікації ріжуть із кольорового паперу намальовані квіточки та приклеюють на білий лист. З зеленого паперу ріжуть листя рослин і приклеюють з обох боків. Важче, але красивіше і незвичайніше зробити об’ємну аплікацію.

  Незвичайні та красиві картини-пано з найрізноманітніших об’ємних кольорів із паперу. Для цього можна використовувати техніку «паперова слойка» або «спіраль» та інші варіанти.

  Квіти розміщують на паперовому носії, покладаючись на свій естетичний смак та відчуття естетики або надихаючись чужими роботами.

  Додають різноманітні за розмірами листя, стеблинки (якщо цього вимагає картина) та отримують оригінальну композицію-аплікацію.

  Проста квітка з гофрованого паперу

  Для декору урочистого столу чи кімнати створюють нескладні квітки з гофрованого паперу. Для цього беруть:

  • гофрований папір червоного, жовтого або будь-якого іншого кольору (90 см паперу на одну квіточку);
  • ножиці;
  • ПВА клей;
  • дріт;
  • бусинку.

  1. Обрізають від полотна довгу стрічку розміром від 5-7 см (для середньої квітки, проте для рослин якнайбільше ширину роблять більше і довжину стрічки теж).
  2. Кладають стрічку надвоє, потім ще раз надвоє і ще раз надвоє, доки не вдасться смуга 8-10 см.
  3. Край смуги з одного боку відрізають зигзагом.
  4. Від дроту відміряють і обрізають 15 см (на вимогу більше, якщо необхідне довге стебло).
  5. Намистинку нанизують на тяганину, відставляючи на одному кінці майбутнього стебла 3-4 см. Короткий дротяний відрізок обмотують навколо довгого під бусинкою, щоб він добре зафіксувався і не бовтався на дроті.
  6. Починають збирання квітки. Для цього змотану основу обмазують клеєм і приклеюють один край гофрованої зигзагоподібної смуги, крутять гофру навколо стебла, пам’ятаючи фіксувати клеєм, щоб квітка не розпалася.
  7. Коли весь папір обернуть навколо стебла повністю, потім основу стискають щільніше і затягують центр квіточки навколо намистини.
  8. Квітковою стрічкою щільно обгортають основу квітки і саме стебло. Гарний і світлий, і від цього просторий декор готовий.

  Якщо стебло зробити довшим і з обох боків приробити листи, то вдасться довга квітка на стеблі. З цих кольорів різного кольору можна зібрати чудовий букет.

  Основні техніки та секрети створення квітів з гофробумаги

  Майстри-флористи вигадали сотні варіантів зробити квіти з гофробумаги власними руками. Але, є основні прийоми, комбінуючи і трансформуючи які можна досягти практично ідеальної схожості з оригіналом.

  Стебло

  Необхідно звернути увагу, що стебло для будь-якого виду квітки створюється за єдиним принципом:

  • Основа — це флористичний дріт, дерев’яна паличка або паперова трубочка.
  • Кріпити стебло до голівки квітки потрібно на початковій стадії (він просочується крізь шари паперу, що створює пелюстки) або ж квітка збирається саме на стеблі.
  • Стебло можна прикрасити або тонкою смужкою гофрованого паперу на клею або тайп-стрічкою зеленого кольору.
  • Для більшої схожості з реальною гілкою, потрібно вирізати листочки та закріпити їх до стебла, маскуючи місце з’єднання стрічкою.

  Як легко скрутити тонку паперову трубочку пояснюється в цьому відео:

  З стеблами та тичинками все ясно. Тепер розглянемо кілька технік розробки квітів із гофробумаги власними руками – вони представлені у міру зростання складності.

  Накладення шарів

  Цей півонія зроблено власне в такій техніці:

  Потрібні нам тільки: гофробумага, дріт, клей і папір для шаблону. Принцип виготовлення:

  1. Зі щільного паперу вирізати шаблон майбутньої пелюстки – коло з хвилеподібними краями. Щоб готовий півонія був пишним, потрібно зробити кілька шаблонів однієї форми, але різноманітного розміру.
  2. Вирізати з гофрованого паперу не менше 10 пелюсток. Скласти їх чаркою, поєднуючи центр.
  3. Акуратно просмикнути дріт по центру, загнути його і вивести знову назовні, обмотати навколо вільного кінця, кріплячи майбутню головку квітки на стеблі.
  4. Піднімаючи шар за шаром пелюстки, зберіть квітку. Щоб надати натуральності деякі краї можна загнути або ножицями зробити їм різьблену форму.
  5. Наостанок декоруємо стебло.

  Порада. Можна ставити досліди з кольором шарів та чергувати їх: підбирати різноманітні відтінки однієї палітри кольорів, або брати контрастні для оригінального результату.

  Гвинтове складання

  Освоївши цей прийом, ви зможете створювати гілки кольорів типу лаванди, бузку, гіацинту і такі ж їм. Потрібно розглянути цю техніку на двох прикладах, вони подібні, але деякі відмінності є.

  В першу чергу потрібно вирізати смугу близько 4-6 см, зробити постійні поперечні надрізи, не доходячи до краю 1,5 см, потім за допомогою зубочистки закрутити кожну смужку в завитушку. Складання гілки починається зверху: на дерев’яну або паперову паличку на клейову суміш посадити край смуги і накручувати зі зсувом вниз, на останок прикрашається стебло і додаються листи.

  Ця лаванда зроблена також способом скручування, але хід роботи відрізняється.

  • 2 смуги гофрованого паперу шириною 1 см — фіолетовий довжиною 50 см і зелений 100 см.
  • Флористичний дріт або тонка паперова трубочка.
  • Ножиці та ПВА клей.

  У наступному відео детально показано порядок створення гілочок лаванди:

  Застосовується готова смуга гофрованого паперу двох і більше кольорів або можна особисто вирізати її з листа. На швейній машинці шари сточуються.

  Присборивание необхідно робити відразу – потім не вдасться вийняти нитку без пошкодження паперу.

  Потім заготівля по спіралі накручується на стрижень або фіксується на поверхню, а зібрані хвилі створюють об’єм.

  Також скручуванням робляться троянди для цієї кулі.

  Однак у цьому випадку смуга з гофробумаги складається надвоє, а потім згортається в рулон. Щоб квітка не розпалася у складальному процесі, її варто підклеювати в міру збільшення рулону. Наостанок пальцями акуратно слід розправити завитки, формуючи розкриту троянду. Основа – пінопластова куля, на яку приклеюються трояндочки.

  Зроблені в аналогічній техніці квіти з гофрованого паперу показані в майстер-класі зі створення троянди з незвичайним змотаним краєм:

  Трохи далі ми покажемо кілька викрійок цих кольорів.

  Квіти з деяких пелюсток

  Ці ніжні квіти робляться без основи, шляхом з’єднання деяких пелюсток, вирізаних за шаблоном.

  Для квітів сакури знадобляться:

  • три довгі з прямими кутами смуги з краями округлої форми для пелюсток,
  • одна довга прямокутна смужка із загостреними краями для листків,
  • для серцевини коротка смужка з поперечними надрізами.

  Заготовки пелюсток і листочків слід скласти надвоє, намітити центр і розправити краї, формуючи вигин. Складання виконується з використанням клею простим з’єднанням заготовок одна на іншу, по центру отриманої квітки прикріплюється змотанна серцевина.

  Заготовки для братків вирізаються з різнокольорового паперу, на вимогу серединку можна підфарбувати і зобразити прожилі. Складання квітки виконується з’єднанням пелюсток один до одного також на клейову суміш або ниткою. Як стебло тут доречний буде флористичний дріт.

  Ця ромашка зібрана за схожою технологією, проте для можливості складання букета у вигляді основи застосовується паличка.

  Викрійки і кількість пелюсток

  Викрійки для квітів з бахромою

  Квіти на плоскій основі

  Такі квіти спеціально робляться для оформлення фотозон, прикраси подарункових коробок та інших односторонніх композицій. Крім гофробумаги, клею та ножиць, знадобиться картонне коло діаметром приблизно як нижня пелюстка.

  Порада. Якщо на зворотний бік картонного кола приклеїти двосторонній скотч, то квітку можна буде закріпити на коробку. А за дротяний гачок, одягнений у картонну основу, квітку легко навісити на прес волл.

  Всі пелюстки в півоні такої ж форми, але для будь-якого кола знадобляться різноманітні розміри: від дуже великого для зовнішнього шару і до дрібних усередині квітки. Отже, знадобиться кілька шаблонів. Потім на кожному пелюстці потрібно ножицями довільно зробити різьблений край — це додасть натуральності квітки. Щоб надати об’єму, пальцями вигинаємо серединку кожної пелюстки, трохи розправляючи гофри. Складання квітки відбувається кругами, починаючи від краю і зміщуючи будь-який шар до центру.

  Чим ближче до середини, тим дрібніші пелюстки. Для декору центру потрібно вирізати прямокутну смужку, зробити надрізи на ній, скрутити спіраллю та приклеїти.

  Ідентична техніка створення квітки на плоскій основі:

  Оформити середину не тільки можна паперовими смугами чи кульками: підійдуть намистини, напівбусини, гудзики, декоративні квіточки та стрази. Особливо доречною буде така квітка на листівці або подарунковій коробці.

  Квіти на фіксованій основі

  Варіантів кольорів, які робляться в даній техніці багато: нарцис, тюльпан, ромашка, але найпопулярніший – англійська троянда.

  Особливість у тому, що пелюстки намотуються на основу – пінопластова або паперова кулька, яку можна замінити маленькою круглою цукеркою.

  1. Нарізати смуги з гофробумаги приблизно шириною 6 см та довжиною 10 см. Кольори можна поєднувати на ваш розсуд: ніжна молочна серцевина та насичені жовті, помаранчеві або червоні зовнішні пелюстки.

  2. Скласти заготовки гармошкою по ширині пелюстки, заокруглити краї.

  3. Пальцями трохи розправити гофри, формуючи хвилястий край, далі зубочистками згорнути пелюстки, додаючи природну форму.

  4. Заготівлю пелюсток слід розтягнути, додаючи форму півкола – це зробить легшим формування квітки.

  5. Основу квітки обертаємо квадратною смужкою без надрізів, натягуючи гофри, щоб папір щільно огорнув кульку або цукерку. Відзначаємо краплею клею, а низ перетягуємо ниткою.

  6. Всі подальші пелюстки кладемо внахлест по колу, затягуючи ниткою. По завершенню роботи місце збирання декоруємо чашолистком зеленого або будь-якого іншого кольору відповідно до задуманої композиції.

  Порада. Якщо ви хочете зробити букет на стеблах, то палички слід приклеїти гарячим клеєм до основи квітки – кульки або цукерки до початку формування квітки.

  Ось трохи найпростіший, але не менш чудовий варіант цієї квітки.

  Майстер Світлана Бормотова запропонувала простий прийом, який перетворює звичайну троянду на красиву квітку:

  Цей декоративний артишок також створений на фіксованій основі. Вражаюче красивий декоративний елемент!

  Не одразу можна зрозуміти, що в граціозному нарцисі захована цукерка – вам точно шкода порушить таку елегантність:

  По-кроковий майстер-клас

  Дуже легко зробити вражаючі квіти із серветок або рушників із паперу. Пропонуємо по-кроковий майстер-клас зі створення об’ємних кольорів із матеріалів, які вчасно під рукою.

  Ідея з’явилася від технології роботи з папером тишею. Це найтонший, ніжний папір для пакування з широкою палітрою кольорів. Якщо такої не було під рукою, беріть звичайні серветки.

  Ще нам потрібні нитки або тонка мотузка та ножиці.

  1. Беремо цілу серветку, розвертаємо та ділимо її на шари. Серветки бувають одно-, 2-ух-, тришарові.
  2. Подібних шарів потрібно не менше восьми. Чим більший її розмір. Тим більше можна взяти шарів.
  3. Ляжимо все листя віч-на-віч рівною стопочкою.
  4. Складаємо всі листи разом в одну гармошку.
  5. Пов’язуємо гармошку в середині ниткою.
  6. Оформляємо кінці пелюсток. Для цього ножицями надаємо форму краям гармошки. Можна заокруглити куточки або, навпаки, зробити гострий кінчик, обрізавши у формі гострого кута. Можна нарізати зубчиками чи бахромою.
  7. Тепер обережно відгинаємо будь-який шар паперу догори. За допомогою однієї руки притримуємо середину та повертаємо заготівлю. Інший – формуємо квітку.
  8. Вийшла гарна, пишна, оригінальна квітка. Змінюючи кольори паперу, кількість листів, ширину гармошки, форму пелюсток, можна робити півонії, хризантеми, айстри, фантазійні бутони. Кожна квітка буде неповторна.

  Двоколірні квіти

  Подібним чином роблять двокольорові квіти. Застосовують серветки протилежного кольору, підійдуть і двосторонні. Заготовляють два прямокутники різноманітного розміру та кольору. Кладають окремо, а потім гармошки накладають віч-на-віч – меншу на велику, перев’язують і створюють квітку.

  Такі вироби використовують у букетах, прикрасі банкетного столу, застосовують у гірляндах, оформленні подарунків, декору приміщень.

  Для троянд чудово підходить гофрований папір. Завдяки тому, що вона еластична і чудово тягнеться, надати пелюсткам можна будь-яку опуклу, вигнуту форму.

  Вона тонка, отже, навіть об’ємні квіти будуть повітряними, а букети з них – легкими.

  Для пелюсток застосовують кілька шаблонів різноманітного розміру – у формі серця для нижніх пелюсток, у формі крапельки для бутону.

  Ріжуть 15 пелюсток у формі серця та 5 у формі краплі.

  Злегка розтягують кожен пелюсток у його широкій частині, щоб надати вигину. Кінці пелюсток-сердечок підкручують вниз за допомогою спиці або олівця.

  Збирають на основу з дроту або шпажку поступово — спочатку крапельки, потім серця. Кожна пелюстка кріплять клеєм або будь-який шар з декількох пелюсток — скотчем. Обрамляють чашолистками із зеленого паперу. Нею ж обкручують стебло.

  Айстри

  Айстри з кольорового паперу зробить навіть дитина. Потрібно вирізати кілька кіл різноманітного діаметру. Кожен гурток складіть три рази надвоє, як ми всі робимо, вирізаючи сніжинку. По краєчку навпроти куточка виріжте 2-3 пелюстки.

  Розгорніть всі кружки, складіть від великого до маленького, скріпіть по центру будь-який шар клеєм або приколіть скобозшивачем. Наклейте жовту серединку, злегка відігніть пелюстки до центру.

  Квітка готова. Такі айстри застосовують для аплікацій, закріплюють до дроту або шпажки і складають букети.

  Ромашки

  Подібним чином можна робити ромашки або гербери. Ріжуть три схожі кола з білого — для ромашок, або червоного, помаранчевого, рожевого — для гербер паперу. Ріжуть пелюстки, накладають заготовки віч-на-віч, зміщують шари так, щоб була видна кожна пелюстка, клеять, оформляють серцевину.

  Кінці пелюсток у ромашок відгинають не вгору, а вниз.

  Дитячі вироби

  Робота з папером, клеєм, ножицями розвиває у дітей багато корисних здібностей. Кожна мама хоча б раз у житті отримувала від власної дитини листівку з аплікацією квітів або об’ємний букет паперових квіточок. Невже є щось біліше зворушливе?!

  Традиційний чупа чупс, задекорований під квітку, стане незвичайним презентом для мами чи подруги.

  Беріть чупа чупс на паличці, маленькі шматочки гофрованого паперу для пелюсток та листя. Складіть папір для квітки в 4 рази, виріжте пелюстки вільної форми – круглі або довгасті. Головне. Щоб вони були за розмірами трохи більшими, ніж цукерка. На вимогу кількість пелюсток можна зробити більше.

  Розтягніть кожну пелюсток у серединці, щоб вона могла обхопити чупа чупс. Оберніть цукерку пелюстками і зафіксуйте скотчем. Із зеленого паперу виріжте два листочки і теж закріпіть до палички.

  Милий оригінальний сюрприз готовий. Якщо зробити кілька подібних квіток і закріпити їх на шматочку пластиліну, загорнутого в кольоровий папір, вдасться квіткова галявина. Це буде перший цукерковий букет, виконаний власноруч.

  Величезні квіти з паперу

  У моду увійшли величезні, на зріст людини квіти з паперу. Вони використовуються для декорування приміщень як фон для фотосесій. Стануть оригінальним подарунком, який довго порадує власну володарку.

  Виробнича технологія їх аналогічна, як і у звичайних кольорів з паперу. Тільки шаблони будуть набагато більші, і матеріалів знадобиться багато.

  Робимо квіткові букети

  Квіткові букети часто роблять із застосуванням цукерок.

  Щоб зробити просту квітку необхідно вирізати чотирикутник з гофри розміром 9х8, обрізати куточки, що знаходяться знизу, а верхнім надати кулясту форму. Потім розтягнути деталь від середини і обмотати нею круглу цукерку, перед цим з’єднану скотчем зі шпажкою. Вдасться зімкнутий бутончик. Внизу скріпити його ниткою.

  Для букета, що не розпустився, потрібно буде виконати більшість таких заготовок і скріпити між собою. Для виробництва квіточок, що розпустилися, приготувати 8 шматочків 3х8 для кожного виробу.

  Робити аналогічним чином, як і минулий варіант, тільки розтягнути по центру і зверху. Тонкою паличкою відігнути трохи зрізані кінці в інший бік. Пелюсток стане схожим на справжній.

  Для отримання розкритої квітки до заготівлі із зімкнутим бутончиком приклеїти нові пелюстки. Кожен наступний покласти на приклеєний раніше листок. Для формування стовбура взяти паперовий шматочок 6х8, який потім розрізати на зразок паркану. Потім розділені частини скрутити та приклеїти до квіткової основи.

  Далі обмотати зеленою гофрованою стрічкою навколо шпажки та вдасться чарівний букет, яким можна оформити інтер’єр.

  Об’ємні квіти

  Щоб зробити об’ємну квітку, використовують кілька технік.

  Айстра в техніці «паперового шарування»

  Для виробництва такого квіткового шедевра знадобиться:

  • помаранчевий (або інший колір) кольоровий або кріплений папір;
  • ножиці;
  • простий олівець;
  • клей.

  • З паперу ріжуть квадратики розміром 8*8 см. (для середніх квіточок), потім тому квадратики менше на 1 см. наступного. Розміри тому будуть 7*7 см, 6*6 см, 5*5 см, 4*4 см, 3*3.
  • Усі квадратики кладуть надвоє і ще раз надвоє.
  • Малюють на одному боці пелюсток і ріжуть по контуру. Краї пелюсток загострюють.
  • Далі приклеюють шар за шаром, почавши з дуже великого та завершуючи дуже маленьким.
  • Краям надають натуральність живої рослини, злегка загинаючи в середині. Красива яскрава айстра готова!

  Можна зробити кольорову, якщо змішувати шари паперу різноманітні за гамою кольорів.

  Півонія з кріпленого паперу

  У виготовленні півонії застосовується трохи інша техніка створення обсягу. Пелюстки не кладуться віч-на-віч шарами, а незліченні шари паперу ріжуться смугами і розправляються для імітування пишності.

  Щоб з паперу «розпустився» гарний півонія, беруть папір, що кріпиться, обрізають смужку необхідної ширини і довжини (залежно від того, якого розміру буде бутон), кладуть її кількома шарами і роблять надрізи-пелюстки знизу і зверху, не доходячи до самої серединки.

  Ріжуть пелюстки, кладуть смужку гармошкою і перев’язують у середині нитками. Потім розправляють акуратно кожну пелюсток.

  Пишний яскравий півонія готовий!

  Жоржина з паперових пелюсток-квадратиків

  Виготовлення жоржини відбувається теж пошарово, проте при складанні необхідно клеїти кожен пелюсток. Беруть папір і нарізають із нього квадратики, які повертає в конус-кульок.

  На основу-кружок приклеюють по черзі по колу кожен конус, потроху наповнюючи шар за шаром, прагнучи не робити щілин. З подібних жоржин одночасно з півоніями з добавкою різних об’ємних листків виходять красиві комбінації-аплікації для декору кімнат.

  Троянда зі спіралі

  Ще одна техніка створення об’ємної квітки. На цей раз, трояндочки:

  • На кольоровому папері (краще взяти щільний) малюють спіраль по колу і потім ріжуть її.
  • Згортають, додаючи форму троянди.

  Можна бутон приклеїти на стебло із дерев’яної шпажки. У цьому випадку внутрішній край спіралі приклеюють відразу на «стебло».

  Троянда з кольорового паперу

  Щоб зробити велику красиву троянду, знадобляться:

  • кольоровий рожевий папір (щільний);
  • ножиці;
  • клей;
  • олівець.

  • З рожевого папірця ріжуть прямокутники, малюють на них однакові пелюстки (або обводять за заздалегідь приготовленим картонним шаблоном).
  • Внизу роблять невеликий надріз, краї якого клеять внахлест, щоб додати природності формі пелюсток.
  • Ріжуть фігуру з білого картону у вигляді шестигранника.
  • Починають збирати троянду, приклеюючи приблизно по 8 штук у кожному колі, при цьому краї кожного повинні заходити один за одного.
  • У серединку пишної троянди прилаштовують бутон, що не розкрився, виконаний з таких же заготовок методом скручування першої трубочки-пелюстки і приклеюючи на нього (як би одягаючи по колу внахлест) ще кілька пелюсток троянди.
  • За допомогою дерев’яної спиці або олівця надають троянди природного вигляду, підкручуючи кожну пелюсток усередині.

  Така трояндочка досить ефектно виглядає і потішить близьких на свята.

  Легкий букет

  Теоретично можна зібрати букет з фактично будь-яких паперових квіток, які легко посадити клеєм на шпажку або закріпити за допомогою дроту.

  Чудово підійдуть для легкого букета різнокольорові спіральні трояндочки на дерев’яних паличках або навіть на гілочках дерев, до яких прилаштовують зелені листочки.

  Прекрасний варіант скомпонувати в букетику різноманітні квіточки, зроблені у простій техніці, а до них додати штучну траву.

  Орігамі

  У техніці орігамі дуже легко зробити ромашку. Для цього готують білий паперовий лист і нарізають його на квадратики:

  • З квадрата кладуть ромб із загнутими краями.
  • Заготівля схожа на літачок, який тільки почали робити.
  • Необхідно зробити якнайбільше пелюсток, щоб вийшов гарний ромашка.
  • Аналогічно кладуть листи. Пелюстки приклеюють на круглу основу.

  Квіти з форм для кексів

  Паперові формочки для кексиків чудово підходять для створення квітів. Для виробу буде потрібно таке:

  • кілька штук форм для міні-кексів різноманітних розмірів;
  • вата;
  • ножиці;
  • квітковий дріт;
  • клей;

  Для початку створюють серединку-тичинку:

  • Для цього беруть ватку (або шматочок пінополістиролу, або тканини) і загортають як цукерку у паперову форму. А можна за бажання в кольоровий папір іншого відтінку.
  • З дроту роблять квіткове стебло і на ньому кріплять кульку.
  • Далі з формочок ріжуть прямокутнички-пелюстки і по черзі приклеюють кожну пелюстку на кульку.
  • Потім стебло та основа квітки загортають зеленою стрічкою. Квіточка готова!

  З газети

  Дуже незвичайно виглядають штучні паперові квіти, якщо замість звичайного кольорового або гофрованого паперу взяти газети. У цьому стильовому рішенні можна зробити багато квіткових виробів. Це і троянда-спіраль, і астра з загостреними пелюстками, і жоржин, зібраний з трубочок-конусів і т.д.д.

  З глянцю

  Дати ще одне життя старим і непотрібним глянцевим журналам можна, зробивши з них квіти. Щоб зробити незвичайну вироби знадобляться:

  • журнали;
  • шпажки;
  • ПВА клей;
  • спеціалізована стрічка для квітів;
  • ножиці (або ножиці-подрібнювачі для створення безлічі надрізів).

  1. Вирізати або вирвати журнальні сторінки відповідних відтінків.
  2. Лист журналу скласти у вертикальному положенні в три згини.
  3. Ножицями по всій довжині листа, але виключно з одного боку нарізають багато смужок шириною приблизно 0,5 см, не прорізаючи лист до кінця і залишаючи до краю 1 сантиметр.
  4. Потім беруть паличку з дерева (шпажку) та кріплять нарізану сторінку з одного краю. Починають крутити папір на шпажку.
  5. Квітковою стрічкою створюють основу бутону і обмотують усю паличку-стебло.

  Красиво та незвичайно такі квіточки з журналів виглядають у букетику у вазі.

  Коли хочеться підняти настрій чи створити затишну романтичну чи атмосферу свята, на допомогу прийдуть паперові квіти.

  Деякі майстри настільки красиво роблять квіти з паперу, що квіти виглядають краще за живі. Вони допоможуть зробити нудний інтер’єр незвичайним, красиво вітати зі святом і зробити цей світ трохи чудовішим

  Джерело: topotushky.ru

  Шаблони для виробництва квітів із паперу

  Паперові квіти дуже прикрасять ваш інтер’єр і внесуть естетику та затишок у вільний простір. Усім, хто хотів навчитися майструвати квіти з паперу власними руками, ми покажемо кілька найпростіших майстер-класів . Покрокове фото для початківців покаже загальний процес у деталях, а наші рекомендації допоможуть вам впоратися з роботою швидко та без зайвої метушні. З нашої публікації ви дізнаєтесь, як зробити тюльпан з паперу, як зробити об’ємні квіти для інтер’єрної прикраси, як вирізати троянду з кольорового паперу та багато іншого.

  Для вирізання всього цього квітково-паперового різноманіття ми вибрали для вас красиві схеми та шаблони, щоб ви впоралися з таким завданням швидко та легко.

  Квіти з паперу власноруч: майстер-клас з покроковими фото

  Паперові квіти мають велику низку позитивних якостей, яких ви не зустрінете в живих рослинах. По-перше, вони не в’януть, не вимагають особливого догляду та не викликають алергічних реакцій. За допомогою різнокольорових квіточок з паперу можна вигідно оформити інтер’єр чи одяг, об’ємні квіти закріплюють на стінку або на двері, їх встановлюють у великі вази та святково дарують на свята. Як зробити квіти з цукерок власноруч, ви можете дізнатися в одній із наших попередніх статей.

  А щоб зробити власні перші квіти з паперу власними руками, схеми, шаблони можна роздрукувати на принтері. А далі – склеїти пелюстки за пропонованою інструкцією.

  Мрієте, щоб вам подарували червону квіточку? Зробіть його самі! Виріжте кілька шаблонів різноманітного розміру та приклейте пелюстки на спеціалізовану губку, розміщену в середині квітки.

  А для цієї пурпурової квіточки вам потрібно буде:

  • білий аркуш паперу;
  • акварельні фарби;
  • ножиці чи ніж канцелярський;
  • дріт із алюмінію;
  • пробкове дерево;
  • скотч на паперовій основі;
  • ізоляційна стрічка зеленого кольору або флористична стрічка.
  1. Розріжте паперовий лист на рівні смуги, не доходячи до початку листа.
  2. Складіть розрізаний листок у вигляді квітки.
  3. Зробіть листя з паперу та поверніть, як на фото.
  4. З’єднайте квітку з листям і скріпіть скотчем.
  5. Маленький шматочок пробки зафіксуйте на дроті і скрутіть вдвічі.
  6. Вставте дріт усередину квітки замість стебла.
  7. Обмотайте стеблину скотчем, а потім ізоляційною стрічкою.
  8. Ніжна пурпурова квітка готова.

  Для акції, наприклад, до Восьмого березня або до 9 Травня, можна зробити кілька тюльпанів орігамі за схемою, представленою на фото.

  Якщо у вас є спеціалізований трафарет, ви можете зробити цілий букет червоних троянд і презентувати їх рідній людині. Докладна інструкція зі створення квіточок є на фото. Якщо трафарету немає – намалюйте самі квіти на паперовому листі а4 самостійно.

  Для інших декоративних експериментів пропонуємо вам добірку відео для дорослих та дітей з детальними інструкціями про те, як робити вироби у вигляді квітів.

  Шаблони квітів для вирізування з паперу

  А в цій частині нашої розмови ми представляємо Вам шаблони кольорів для вирізування з паперу. Форми і розміри квітів на різні смаки – від найніжнішого кольору яблуні до яскраво-синього волошка і вогненно-червоного маку.

  Ще кілька шаблонів урізноманітнять вашу квіткову галерею.

  Великі квіти з паперу для оформлення зали власноруч: шаблони та схеми

  Паперові квіти – виграшний варіант при оздобленні кожного приміщення.

  Подивіться дуже уважно на короткий, але дуже детальний майстер-клас з виготовлення об’ємних паперових квіточок.

  Аплікація з подібного «рожевого серця» зробить гарнішою упаковку для подарунка або вітальну листівку.

  Квіти з крепового паперу – найкрасивіший тренд цього сезону. Такі величезні паперові троянди можна створити в розкішний букет, а можна красиво оформити зал ресторану, кафе або своєї квартири.

  Квітка власними руками з паперу зробити дуже легко, тим більше якщо у вас є інструкція та схема виготовлення. Красиві троянди можна зробити із звичайних паперових шаблонів.

  Такі популярні квіти, як гвоздики, можна не докладаючи великих зусиль зробити зі звичайної серветки. Ці ніжні квіточки точно зав’януть не скоро.

  Скрапбукінг – ще один популярний вид мистецтва як для малюків, так і для дорослих. Зі спеціалізованого кольорового паперу потрібно вирізати звичайні квіточки для милих букетиків або декору.

  Легкі ідеї для скрапбукінгу – спробуйте вирізати трояндочки, листя та пелюстки зі спеціалізованих паперових листів. А потім приклейте все на листівку одночасно з бантами та декоративними прикрасами.

  Виготовлення квітів може захопити вас настільки, що ви не побачите, як перенесете власні захоплення на інші матерії, наприклад, на тканину. З подібних милих квіточок може вийти незвичайна гірлянда або ніжний кошик для квітів.

  Унікальні ростові квіти будуть окрасою вашого свята.

  Мк із виготовлення ростових квітів дуже змінить ваше творче життя. Купуйте в магазині спеціалізований каркас, на якому закріплюватиметься незвичайної краси квітка.

  Сакура з паперу, як інші весняні квіти, Вам подарує ніжний та теплий настрій.

  Спробуйте зробити цю квітку за допомогою техніки орігамі.

  Або вирізати із шаблону.

  Відео: як зробити незвичайні квіти з паперу власноруч

  Об’ємна квітка з паперу

  Світлана Симонова

  Об’ємна квітка з паперу

  Об’ємна квітка з паперу.

  Призначення: виготовлення квітів для прикраси групи.

  Найпростіша і найшвидша у застосуванні ідея прикраси. Просто згорніть кольоровий папір у гострокутні трубки та зафіксуйте їх на круглій основі пошарово. Обов’язково треба згадати, що ця прикраса чудово виглядає на далеких відстанях, але не сильно бентежить глядача поблизу. Тому підберіть йому гарне місце, і воно стане яскравою плямою у вашому інтер’єрі!

  Такі квіти можна застосовувати для прикраси стін на свято, а також застосовувати у вигляді «шапочки» на маскарад – для цього до основи з обох боків закріпити гумку. Якщо взяти деталі розміром менше, то можна зробити найкрасивішу прикрасу для волосся.

  Хід роботи:

  1. Приготуємо матеріали потрібні для роботи

  « папір для записок.

  З картону вирізаємо коло діаметром 13 см – на нього клеїтимемо квітку. Беремо паперові квадрати. Кількість квадратів залежить від діаметра кола. Для кола D=13 см знадобиться 24 квадрати для першого шару, 22 квадрати для другого, 17 квадратів для 3-го шару та 12 для 4-го. 15 квадратів для серединки квітки.

  З квадратів із використанням клею робимо «кульочки». На один бік квадрата наносимо клей. Беремо квадрат за куточки і згортаємо в «кульок».

  Таким чином, всі квадрати перетворюємо на «кульочки» і отримуємо пелюстки квітки.

  Коли «кульочки» — пелюстки стануть сухими, приклеюємо їх тильною стороною на основу, по колу, залишаючи в самому центрі мало місця для другого та 3-го рядів.

  Квітка готова.

  Аплікація зі змотанного гофрованого паперу «Казкова квітка» Аплікація зі змотанного гофрованого паперу доступний для різного віку вид мистецтва, який допомагає формуванню дрібної моторики дітей.

  Квітка дощу з гофрованого паперу (майстер-клас) Квітка дощу з гофрованого паперу (майстер-клас) Дорогі колеги та друзі, добрий час доби. Сьогодні для вас пропоную.

  Квітка лотоса з паперу в техніці орігамі (майстер-клас) Квітка лотоса з паперу в техніці орігамі (майстер-клас) Дорогі друзі, добрий час доби. Сьогодні пропоную вам зробити зовсім.

  Майстер-клас «Квітка з кольорового паперу» Я хочу представити вам майстер-клас з виготовлення квітки з кольорового паперу, яку можна зробити одночасно з дітьми підготовчою до.

  Майстер-клас «Квітка з паперу для оформлення зали» КВІТКА З ПАПЕРУ Для прикрашання центральної стіни музичного залу я намагаюся застосовувати дешеві підручні засоби. Часто застосовую.

  Майстер-клас «Квітка з гофрованого паперу» Шановні колеги, пропоную вам майстер-клас квітки з гофрованого паперу. Такі квіти я зробила для наших дівчат. На ранку, присвяченому.

  Майстер-клас: конструювання з паперу «Квітка для мами» Мета: формувати здатність створювати подарунки власноруч. Завдання: розвивати здатність складати папір; розвивати дрібну моторику рук; виховувати.

  Майстер-клас «Квітка з гофрованого паперу» 8 Березня — чудове та бажане свято. Всі ми досить ретельно до нього готуємось. ми вже писали,що на ранку, присвяченому 8 Березня мої дівчатка.

  Майстер-клас «Квітка жоржин із кольорового паперу» Педагог — спеціальність творча. Весь час знаходишся у пошуках цікавих ідей. Для виготовлення різних листівок, виробів застосовують.

  Шапочка «Квітка ірису» із крепового паперу. Майстер-клас Шановні колеги, пропоную вам один з видів виготовлення шапочки – квітки ірису. Нам знадобиться: Картон.

  Друзі

  Популярні публікації

  останні коментарі

  Квіти з паперу: покрокові фото + схеми та шаблони

  Паперові квіточки можна застосовувати для інтер’єрної прикраси, декору та навіть у вигляді подарунка! Спробуємо навчитися робити об’ємні квіти з паперу власними руками, подивимося варіанти та фото гарних готових робіт, а також подивимося майстер-клас для початківців.

  1. Звичайні вироби

  2. З того, що перебуває під рукою

  3. Декоративні квіткові гірлянди

  4. Букетики для прикраси

  5. Корисна інформація та кілька покрокових майстер-класів

  Звичайні вироби

  Найлегше робити квіти з кольорового паперу — він може бути гофрованим або звичайним, також якщо Ви запланували зробити строго декоративні квіточки, можна взяти папір з ефектом перламутру або металіка. Не варто в якості першого експерименту робити тюльпан або троянду — спробуйте для початку щось дуже звичайне.

  Декоративні вироби

  Для того, щоб створити звичайні та чудові квіти знадобиться:

  • двосторонній кольоровий папір (гофрований також підійде);
  • тонкий дріт;
  • гострі ножиці та олівець для розмічування.

  Краще взяти кольоровий папір кількох відтінків, так ваші квіточки будуть виглядати чудово і красиво — наприклад, це можуть бути жовті відтінки або кілька відтінків червоного. Не намагайтеся змішувати холодні та теплі кольори, якщо у Вас є сумніви у власному смаку.

  Для початківців найлегше зробити так: скласти у багато разів кольоровий папір таким чином, щоб вийшов стос квадратиків приблизно 6*6. Потім олівцем розмітте на верхньому квадратику олівцем форму майбутніх бутонів — це може бути плавна округла фігура, правильні кола, або взагалі те, що порекомендує ваша фантазія.

  Потім ножицями необхідно акуратно підрізати стопку за формою розміченого чаші і розібрати на складові — для будь-якої квіточки знадобиться три-п’ять заготовок. Дріт необхідно нарізати шматочками приблизно по 15-25 сантиметрів, з одного боку скрутити так, щоб вийшла декоративна серединка, потім на кожну тяганину одягають «пелюстки», що вийшло раніше, після чого знизу дроту робиться підставка (скручується стійке кільце).

  Такими виробами можна красиво оформити стіл для свята, або застосувати їх для фотосесії чи інтер’єрного декору, а можна просто закріпити їх на стінку в дитячій або в холі біля дзеркала – приємний настрій забезпечений.

  З того, що перебуває під рукою

  Для виробництва цих виробів застосовуються старі журнали чи газети. Таким чином можна зробити великі квіти з паперу – методика звичайна, а паперові вироби виходять досить чудові.

  Що потрібно:

  • непотрібні журнали (цілком будь-які);
  • зелена клейка стрічка;
  • гострі ножиці;
  • великі шпажки для барбекю;
  • клей для паперу або традиційний термоклей.

  Як зробити об’ємні квіточки з паперу швидко та легко? Розповідаю поступово.

   Розберіть журнали на сторінки і виберіть яскравіші і яскравіші — власне їх ми будемо використовувати для того, щоб робити паперові декоративні вироби.

  Кожну сторінку необхідно скласти вчетверо вздовж довжини, нарізати бахромою з боку згину, не дорізаючи до краю близько сантиметра.

  Обмотайте шпажку стрічкою, що клеїться, з журналів виріжте пелюстки рослин, надайте їм форму і підклейте. Ваші красиві та пухнасті квіти готові.

  До речі, ці рекомендації можна застосовувати і для початківців – їх роблять дуже легко. Якщо ви хочете зробити такі квіточки з дітьми, то подбайте про те, щоб у них були безпечні ножиці, або поріжте бахрому самостійно.

  />

  Декоративні квіткові гірлянди

  Бажаєте зробити розкішні гірлянди? Застосуйте для них величезні квіти з паперу. До речі, робити квіточки з паперу власними руками для гірлянд дуже просто — необхідний лише гарний яскравий папір і трохи вправності. Не знадобляться ні шаблони квітів для вирізування, ні схеми, головне завдання подібних великих виробів – виглядати яскраво, оригінально та красиво, великі паперові квіти не повинні бути реалістичними.

  Що буде потрібно:

  • ножиці;
  • гофрований папір двох-трьох кольорів (найкраще взяти яскравий та світлий);
  • нитки або волосінь;
  • степлер або клей.

  З гофрованого паперу необхідно нарізати прямокутнички, їх скласти в стопку по п’ять. Якщо ви хочете, щоб у вас вийшли квіти одного кольору, складайте по кольорах. А якщо ви хочете зробити незвичайні квіти з паперу, то складайте в одну стопку кілька відтінків — рожевий, білий, світло-червоний і жовтий виглядатимуть дивовижно.

  Розмір прямокутників вибирають самостійно, необхідно тільки пам’ятати, що квіти будуть того діаметра, скільки складає прямокутник по не широкій стороні.

  Кожну стопочку збирають у гармошку (погляньте на фото, як зробити квіти з подібних гармошок, якщо з опису не дуже ясно).

  Кожну гармошку з п’яти паперових листів необхідно в самому центрі скріпити степлером або склеїти паперовим кільцем. Краєчки гармошки найкраще заокруглити — виріжте щось на кшталт пелюстки.

  Тепер кожну заготовку необхідно перетворити на бутон — з виконаних вами гармошок розправте бутончики. Гармошки необхідно розправляти на всі боки, і ви зможете побачити, як у вас виходять красиві квіти з паперу буквально за лічені секунди.

  Потім відріжте необхідну довжину волосіні або нитки і нанизуйте бутони — ваша гірлянда готова.

  />

  Ще один варіант гірлянди:

  Букетики для прикраси

  Бажаєте зробити квітковий букет із паперу? Погляньте на фото:

  Хочете навчитися робити тюльпан? Подивіться відео та покрокові фотографії, як робити тюльпани.

  Корисна інформація та кілька покрокових майстер-класів

  Завантажте схемки та шаблони кольорів для вирізування. До речі, якщо ви хочете робити з паперу орігамі, то найкраще скористатися спеціальним двостороннім папером.

  Подивіться детальний майстер-клас, як робити в техніці орігамі з паперу квіти та рослини — це не тільки цікаво, а так само і не легко, тому не потрібно чекати відразу ідеально виконаних квіточок, потрібно буде трохи попрацювати, щоб у вас вийшли паперові квіти власноруч.

  Також трафарети квітів стануть вам у нагоді, якщо ви станете виконувати великі паперові квіти криволінійних форм — той же тюльпан або трояндочку зручніше збирати з особливої ​​форми пелюсток.

  Спробуйте зробити великі паперові квіти з гофрованого паперу — просто зберіть дуже великий бутон троянди за цим майстер-класом (дивіться фото нижче, як зробити квіти пишними і красивими).

  Ось шаблончики великих кольорів для вирізання з паперу:

  А ось і покрокові фото:

  А як зробити квіти для малюків? Спробуйте зменшити будь-які небезпеки — наприклад, не давайте дітям працювати з дорослими ножицями, підготуйте заздалегідь дріт і слідкуйте за тим, щоб діти дотримувалися дисципліни.

  Навчіться робити робити квіти з паперу власними руками застосовуючи кавові фільтри або серветки — тонка і неміцна серветка виглядає фактично як справжня пелюстка, необхідно лише надати їй форми та зібрати бутон.

  У цьому відео розповідають, як зробити квіточку з паперу для початківців.

  Декілька натхненних фото — подивіться, як чудово можна красиво оформити ваше свято камеліями або трояндами.

  Спробуйте зробити об’ємні квіти з паперу власними руками, застосовуючи картон або щільний папір — з цією технікою впорається навіть дитина.

  Ще один варіант звичайної квітки:

  Вивчайте як робити квіти з паперу професійний майстер-клас з техніки вимочування паперу — подібні вироби виглядають фактично як реальні!

  Тепер ви знаєте кілька варіантів, як можна зробити чудові та виразні квіточки з кольорового або навіть звичайного глянцевого паперу, а це означає зможете дуже легко зібрати розкішний букет, зробити аксесуари для фотосесії або навіть просто прикрасити зал для свята.

  Застосуйте схеми у тому, щоб зробити тюльпан чи інші квіточки — їх потрібно роздрукувати і вирізати, та був обвести як форма.

  Шаблони листочків і пелюсток до найрізноманітніших квіточок:

  />

  />

  Якщо ви хочете показати фантазію, то спробуйте підфарбувати готові вироби тонким пензлем в акварельній техніці — з прожилками квіточки будуть виглядати ще ошатніше і цікавіше.

  Сподобалась стаття? Підпишіться на канал, щоб знати дуже цікаві матеріали

  Джерело: mastersspace.ru