Сб. Ноя 27th, 2021
  Мебель в вашем саду

  Розмальовки для дошкільнят та дітей шкільного віку

  Ви можете завантажити та роздрукувати будь-які розмальовки. На сторінці доступна велика кількість розмальовок на різноманітні теми, для дівчаток та для хлопчиків різного віку. Швидше вибирайте сподобалися, роздруковуйте та розфарбовуйте їх.

  Розмальовки розвивають моторику рук та уважність. Так можна залучити дитину і до навчання. Зображення закликають до дії:

  • виконати просте завдання;
  • поступово прикрасити певні деталі.

  Таке заняття тренує посидючість, якої дуже не вистачає бешкетним малюкам.

  Розфарбовування привчає бути обережним. Завдання батьків – залучити власне чадо, заохочуючи його за пристойну роботу.

  Забарвлення для малюків

  Дитячі розмальовки — це пристрасть чи захоплення. Можна доповнити в них трохи смислового навантаження. Запропонуйте дитині картинку з фігурами різних розмірів, з літерами чи цифрами.

  Таке ненастирливе навчання дає швидкі, добрі результати.

  Розмальовки для дошкільнят 4-5 років

  У віці 4-5 років основним напрямом на шляху до знань має бути розвиток посидючості. Дитині ще важко бути уважною. Тут на допомогу прийдуть розмальовки, де є великі зображення, які потрібно заповнити двома чи трьома кольорами.

  Розмальовки для дошкільнят 5-6 років

  У 5-6 років у дитині відкривається подібна якість характеру, як допитливість. Йому цікаво все: природа, квіти, тварини. Саме час залучити дитину до вивчення букв, цифр методом гри. Розмальовки в даному випадку підійдуть найбільше: запропонуйте дитині правильно заповнити кольорами малюнки, що містять числа чи склади, які ще потрібно знайти.

  Розмальовки для дошкільнят 6-7 років

  Шкільна підготовка повинна проходити легко та природно. Необхідно правильно організувати процес навчання, щоб він був цікавий дитині. Дошкільнята чи діти 6-7 років починають займатися казковими героями, дії яких викликають їх у захват. Тут будуть доречними розмальовки із сюжетами з улюблених мультиплікаційних фільмів. Добре, якщо картинки для дошкільнят будуть доповнені тематичними кросвордами чи ребусами.

  Розмальовки для учнів початкової школи

  Для учнів початкової школи важливо взяти до уваги у зображеннях усі загальноосвітні напрямки. Завдання різних рівнів складності допоможуть дитині закріпити власні основні знання та дізнатися щось нове.

  1 клас

  Дитина, яка переступила вперше поріг школи, потребує психологічної та інтелектуальної підготовки. На цьому кроці важливий хороший навчальний матеріал, який викликає інтерес і сформує хорошу думку про освітній процес. У розмальовках для першокласників цікаві зображення змінюють маленькі процедури на назву літер.

  Є й картинки із завданнями з математики, які допоможуть дитині закріпити знання, розвинути мислення, логіку, навчитися швидко та правильно рахувати.

  Можна спробувати безкоштовно скачати дитині прописи по грамоті, де є місце не тільки вивченню літер та їх елементів, але й веселим картинкам, які ненав’язливо закликають дитину вчитися і дізнаватися про щось нове.

  2 клас

  Розмальовки для второкласників містять безліч захоплюючих завдань, які в ненав’язливій формі допоможуть закріпити отримані знання, приготуватися до другого етапу навчання. Можна вибрати розмальовку, де є математичні завдання з прикладами, запропонувати дитині зображення, де є процедури на логіку.

  3 клас

  Розмальовки для учнів у 3-му класі мають бути спрямовані на щеплення дитині любові до мистецтва, формувати їх смак та розвивати розумову діяльність. У такому віці дитина повинна розуміти, що зображення необхідно розфарбувати акуратно, красиво, але поєднання кольорів може підібрати самостійно. Можна роздрукувати розмальовки із завданнями, які будуть цікаві дитині. Це полегшить завдання батьків — залучити учня початкової школи.

  Розмальовки для хлопчиків

  Хлопчики завжди показують інтерес до когось сильного та могутнього. Це можуть бути воїни, роботи, герої. Є й ті, хто реальніший у своїх мріях і цікавиться космосом, ракетами танками, літаками і т.д.д.

  Для допитливих дітей можна вибрати картинку на протипожежну тему. Така розмальовка сподобається хлопчику, корисна йому та його світогляду. Можна доповнити захоплюючу гру дитини розповіддю про те, що пожежники — це теж герої, якими варто пишатися.

  Розмальовки для дівчаток

  Усі дівчатка уявляли себе принцесами, які живуть у великих замках. Будь-яка є улюблена героїня з мультиплікаційного фільму, яка для неї вважається еталоном краси. Можна вибрати зображення із сюжетом із фільму або мультика.

  Дівчаткам у віці 3-5 років сподобається героїня відомого мультиплікаційного фільму «Маша та Ведмідь». Енергійні юні леді часто захоплюються маленькою дівчинкою, яка, не звертаючи уваги на власну химерність і грайливість, дуже приваблива і розумна.

  Школярок можна викликати інтерес дуже складними, але цікавими зображеннями. Їм до смаку припадуть розмальовки на тему осінь, натюрморт, пейзаж на морському тлі.д. Такі зображення навряд чи можна назвати звичайними, вони складаються з безлічі дрібних і середніх деталей, але можливість помріяти і отримати врешті-решт шедевр — приваблює юних леді.

  Розмальовки для дітей

  В основі розмальовок для малюків 2-3 років лежить розвиток посидючості та концентрації уваги. Важливим фактором вважається і моторика рук.

  Вперше краще взяти фарбу одного кольору і провести власній дитині «поїздку» за казками, даючи можливість самостійно вибрати зображення. Допоможіть дитині заповнити картинку та подивіться, як вона буде захоплена такою корисною для неї грою.

  Джерело: xn—-7sbabaama3bemgifj2g.xn — p1ai

  Забарвлення для малюків

  Розмальовки для малюків – один із найбільш популярних та доступних видів розвиваючого мистецтва, користь якого важко переоцінити. На цьому сайті ви можете роздрукувати розмальовки для дівчаток та хлопчиків абсолютно безкоштовно!

  Наносячи фарбу на розмальовку, дитина вчиться багато чому. По-перше, тримати в руках знаряддя листа, друге, тривало виконувати точні дії для досягнення поставленої мети.

  Розмальовки призначаються для того, щоб заповнити їх кольором, зробити яскравими на власний розсуд. Розмальовувати картинки необхідно досить акуратно, не виходячи за кордон. Від цього залежить краса отриманого малюнка. Також можна розглядати розмальовки, як іграшки антистрес. Вони дозволяють відключитися від поганих думок і перейти на новий вид діяльності!

  Всі розмальовки, представлені на цьому сайті, обов’язково сподобаються дітям як 3-4-5-6 років, так і учням початкової школи 7-8-9-10 років. Знайдуться варіанти для різного віку. Малюнки великих розмірів для дітей, складніші, що містять пристойну кількість елементів, для учнів початкової школи.

  Заняття для розвитку з малювання та прикраси виховують посидючість. Це важливо для підготовки дитини до школи. Кожній дитині корисно з перших років розфарбовувати картинки. Найстандартніші моделі: грибочки, листочки чи великі фрукти, підійдуть для дітей. Розмальовки з дуже пристойною кількістю деталей – для малюків, які вже вміють писати. А розмальовки антистрес сподобаються навіть дорослим!

  Роздрукувавши малюнки для розфарбовування, можна застосувати слухові органи! Наприклад, дитині можна одночасно читати цікаві казки за сюжетом розмальовки. Або промовляти всі деталі, які дитина бачить на зображенні.

  Джерело: mishka-knizhka.ru