Сб. Ноя 27th, 2021
  Как выбрать мебель для прихожей? - Блог о мебели

  Трафарети на вікна на Новий рік 2020 (Новорічні витинанки)

  Новий рік – одне з дуже веселих свят, обстановка якого наповнена чарами та чудовим настроєм. Зробити новорічні урочистості ще яскравішими та яскравішими допоможуть чудові іграшки на ялинку, гірлянди, що іскряться, гарне сервірування урочистого столу та тематичні віконні прикраси. Трафарети на вікна на Новий рік 2020 для вирізання з паперу форматом А4 – досить звичайний спосіб прикрасити отвори для вікон будинку, у класі початкової школи, у дитсадку, кафе, магазині та навіть на роботі. Мереживні білі візерунки створювати легко, а ефект вражаючий – вікна відразу набувають святкового зовнішнього вигляду, і це все при мінімумі витрат у фінансовому плані. 80 готових новорічних шаблонів, рекомендації з виготовлення та поклейки шукайте в даній публікації.

  Як працювати з трафаретами

  Техніка візерункової вирізки з паперу стала називатися витинанки (від укр. "витинати" — "вирізати"). Підставою для фігурок є звичайний білий папір або тонкий картон світлої палітри. Фоном виступає затемнене вікно або контрастного відтінку штора, на якій витинанки будуть добре помітні. Ажурність і деталізованість фігурок може бути будь-якої – від звичайних звичайних силуетів до складних орнаментів, в яких малюнок стає фактично прозорим через величезну кількість отворів.

  По суті мереживні витинанки на вікна – це набагато складніше, покращений варіант виготовлення сніжинок з паперу, з якими будь-кому доводилося працювати в ранньому віці. Тільки все-таки не кожен знає, що вирізування з паперу є одним із видів декоративно-ужиткового мистецтва з глибокими традиціями та багаторічною історією.

  Фігурку ріжуть за заздалегідь роздрукованим шаблоном на рівній поверхні. Важливо вибрати добре наточений інструмент із тонким лезом, який дасть можливість виконати роботу гранично точно та з найбільшою деталізацією. Майстри під ці цілі застосовують скальпелі, але в побутових умовах можна скористатися канцелярським ножем. Якщо візерунок простий, підійдуть навіть ножиці для манікюру з добре заточеною кромкою.

  Для початку необхідно буде визначитися з шаблоном — вибирайте малюнок, який найбільше подобається. Новорічні трафарети ви зможете знайти в даній публікації, але можна скористатися будь-якою іншою заготівлею або картинкою з просторів інтернету. Далі наведемо схему створення витинанки з аркуша формату А4 – з ним працювати найлегше.

  Оснащення та матеріали:

  • інструмент для вирізування – ніж канцелярський чи скальпель;
  • дерев’яна дошка (можна замінити великою дошкою для обробки або килимком для мистецтва);
  • гострі ножиці для манікюру;
  • аркуші білого офісного паперу форматом А4;
  • скотч.

  У відділах мистецтва можна знайти вже готовий комплект інструментів для виробництва витинанок, до якого включені всі інструменти, які знадобляться. Якщо запланували вирізати часто і багато, такий набір стане справжньою паличкою-виручалочкою.

  Як зробити витинанку власними руками:

  1. Завантажити підібране зображення з Інтернету. Бажано підбирати формат, що відповідає аркушу А4.
  2. Роздрукувати малюнок на офісному папері.
  3. На дошку укласти чистий лист, а на нього приклеїти скотчем роздрукований трафарет. Приклеюйте з чотирьох сторін, щоб заготівля не ковзала.
  4. Починайте вирізати ножиком або скальпелем дрібні внутрішні деталі лініями шаблону.
  5. Потім проріжте великі деталі, і на завершальній стадії загальний контур малюнка. Для вирізування зовнішнього контуру можна скористатися манікюрними ножицями.
  6. Акуратно витягніть вирізку з листа.

  Нижня фігурка якраз і буде нашою витинанкою. На ній не залишиться жодних слідів роздруківки – лише біла картинка, яку ви самі підібрали. Загалом робота по вирізуванню досить трудомістка — діяти необхідно обережно, щоб не порвати папір і не прорізати зайві лінії. Можна створювати цілі паперові композиції з безлічі фігурок, вирізуючи кожну окремо.

  До речі, якщо у вас немає принтера, переносіть малюнок на папір, приклавши його прямо до монітора. Офісні листи добре пропускають світло — основне, щоб ваша рука не здригнулася. Однак це важливо виключно для звичайних шаблонів з мінімальною кількістю деталей.

  Вирізані картинки приклеюють до скла кількома варіантами:

  • ПВА клей. Розведіть склад у чистій холодній воді 1 до 1, намочіть готову фігурку та потрібно прикласти до скла.
  • Мило. Приготуйте концентрований розчин води із стружки туалетного чи простого мила. Рясно змочіть або зануріть у розчин витинанку та приклейте на вікно.
  • Скотч. Прозорий скотч поріжте на невеликі шматочки і акуратно по краєчках приклейте візерунки до скляної поверхні.

  І мильний, і розчин клею добре миються. Після свята пройдіться губкою, намоченою у теплій воді, по склу – і від візерунка на вікні не залишиться і сліду.

  Ідеї ​​для вирізок

  Підбираючи трафарети для новорічного оздоблення, потрібно орієнтуватися на зимову тематику. Якщо ви починаєте знайомитися з технікою витинанки, беріть у роботу звичайні трафарети з мінімальною кількістю дрібних деталей. Так ви створите більш акуратне зображення та зможете залучити до творчості дітей. Потім, коли наб’єте руку на звичайних малюнках, сміливо приступайте до створення складних орнаментів.

  Тотем Нового року

  Благодітиме 2020-му році Білий Металевий Пацюк, тому зображення гризуна сміливо можна застосовувати для новорічного шаблону. Вибирайте привабливий або прикольний щурий силует, який викликатиме лише найкращі емоції. Зображення мишей теж підійдуть – цей гризун поряд із щуром уособлюватиме 2020-й рік.

  Символіка цифр

  Рік, що настає, багато астрологів вважають містичним, тому що в ньому зійшлися подвійні цифри і числа — дві двійки, два нуля і дві двадцятки. Але в плані мистецтва такий збіг грає тільки на руку – не треба буде корпіти над вирізуванням кількох різних чисел. Потрібні тільки трафарети двійки і нуліка, але можна скористатися і готовим шаблоном з числом нового року. А щоб напис став ще наряднішим, цифри зробіть красивими – правда, часу на це піде трохи більше.

  Новорічні написи

  За допомогою витинанок на поверхні скла можна залишити різдвяний лист гостям власного будинку або звичайним перехожим, які будуть захоплюватися оздобленням вікна з вулиці. Найефектніше виглядає напис, виконаний над друкованої, а великої манері. Дуже часто зустрічається класичне побажання "З Новим Роком", "Світлого Різдва" або в англомовному вигляді "Happy New Year", "Merry Christmas".

  Герої казок

  Шаблони з героями новорічних казок підійдуть не лише для прикраси дитячих навчальних закладів. Дідусь Мороз, Снігуронька, сніговики, гноми та олені будуть чудово виглядати і в квартирі в місті, і на дачній ділянці, і в будинку за містом. Ось кілька прикладів казкових трафаретів для віконного оформлення в новий рік та Різдво 2020:

  Зимові пейзажі

  Не мають меншого попиту для вирізання картинки з новорічними пейзажами та архітектурою, яка асоціюється із зимовими святами. Зображення міських вулиць, грандіозних палацових комплексів та припорошених снігом сільських будиночків дуже мальовничі та самодостатні. Проте в основному пейзажні шаблони мають складну структуру, яка складається з маси деталей. Тому прийматися за них слід лише після того, як наб’єте руку на досить простих декоративних елементах.

  Симетричні картинки

  Тут для вирізування застосовується особливий формат шаблонів – їх частини мають бути симетричними по відношенню один до одного по горизонталі чи вертикалі. Важлива перевага техніки полягає в тому, що вам не знадобиться прорізати всю територію статуетки – достатньо вирізати половину. Тільки не забувайте, що лист-основу доведеться зігнути по самому центру і в подібному вигляді зафіксувати на поверхні для роботи. Після вирізання всіх деталей розгорніть листок – незвичайна паперова прикраса готова.

  За принципом симетрії робляться знайомі нам з дитячих часів сніжинки. Сьогодні вони стали більш яскравими та красивими – і все завдяки шаблону, який можна завантажити прямо на ресурсі. Витинанки сніжинок – завжди виграшний варіант. Їх застосовують як самостійний декоративний елемент або заповнюють пейзажі, силуети новорічних героїв та казкових тварин. Варіантів сніжинок так багато, що можна підібрати на різні смаки – і набагато простіше, і складніше.

  Останні 4 шаблони на власні очі показують, як можна вирізати сніжинки зі згорнутого паперового листа. Дуже проста техніка дасть змогу заощадити час і отримати вражаючий за красою результат. Щоб працювати було легше, збільште шаблон на комп’ютері та перемалюйте контур прямо через екран. Користуватись такими готовими трафаретами – одне задоволення! Вирізані сніжинки використовують для створення гірлянди, прикрашають ними отвори для дверей, дзеркала та різдвяну ялинку.

  Новорічна символіка

  Для прикраси приміщення підійдуть різні зображення, які викликають асоціації у будь-якого з нас під час зими чи новорічними святами. Дзвінкі дзвіночки, свічки в свічниках, гілки хвої, милі ангелочки, ліхтарики, класичні іграшки на ялинку і, зрозуміло, сама лісова красуня — в хід піде все.

  Якщо ви можете похвалитися художнім талантом, створюйте шаблони самостійно. Намалюйте образ майбутньої картинки простим олівцем, намітьте зовнішні контури та внутрішні деталі. Виріжте готову прикрасу та прикрасьте вікно. Сніжинки та кулі для ялинки, вирізані із щільного паперу, можна закріпити на барвисті стрічки та повісити на віконний карниз – вдасться святково та незвично. Доповнити паперовий декор допоможе розведена водою біла зубна паста. У розчин мачають стару зубну щітку і розбризкують на скло навколо вже приклеєних фігурок. Так ви отримаєте ефект припорошеного снігом декору.

  Ось кілька готових способів оформлення отвору вікна саморобними прикрасами з паперу:

  Головне під час виготовлення витинанок – завзятість, акуратність та добре наточений інструмент для вирізування. Оригінальний малюнок на вікні в стилі Нового року підкреслить приємну атмосферу житла і задовго до Нового року створить настрій свята. Причому задоволення отримаєте не тільки ви самі, а й випадкові перехожі, адже ваша творчість виявиться у всіх на очах.

  Джерело: lipesinka.ru

  Витинанки на Новий рік 2020: скачати і роздрукувати шаблони (фото, картинки)

  Шаблони на Новий рік 2020 Щури для вирізування з паперу. Новорічні витинанки для оформлення вікон

  Незвичайні новорічні прикраси в інтер’єрі – обов’язковий аксесуар для багатьох зимових свят. Мальовничо декорована ялинка, яскраві гірлянди, різні поділи – список можна продовжити довго. Але виділити хочеться власне зимове оформлення вікон. Звичайні та незвичайні новорічні шаблони з паперу допомагають легко та природно «впустити» у житло святковий настрій.

  Швидка навігація на сторінці:

  Як підібрати матеріали для роботи

  Оригінальні білі паперові вирізанки спеціальним чином додають морозну свіжість у кімнатну обстановку, навіть у тому випадку, якщо за вікном не звичайна для зими сльота погода. Витончені візерунки та невигадливі новорічні мотиви – будь-які деталі відтворюють святкову атмосферу.

  Добре, що для створення декору не потрібно купувати особливі матеріали – все знайдеться на полицях/столі. Можна скористатися звичайним білим папером для принтера. Для вирізання невеликих фігурок або візерунків достатньо аркушів розміром А4. Щоб оформити більш масштабні шаблони, потрібні аркуші формату А3.

  Для створення візерунчастих сніжинок знадобиться папір кілька разів складати, тому бажано вибрати тонкі листи (щільність 80 г/м2), добре підійде папір для факсу.

  Звичайні рішення для вирізування шаблонів – залишки шпалер, фольга, цигарковий або папір для пакування, ватман, тонкий картон, обкладинки від зошит.

  Вирізати дрібні статуетки або звивисті лінії найлегше тонкими манікюрними ножицями з прямими лезами. Працювати з картонними шаблонами чи трафаретами великих розмірів допоможе канцелярський ножик. Щоб не пошкодити меблі, в процесі вирізування доводиться використовувати міцну підкладку (шматок фанери або пластику).

  Трафарети для вирізки з паперу на Новий рік 2020

  Прикраси, що вирізуються з паперу і декорування для житлової площі, називаються цікавим словом – витинанки. Сталося воно з українського народного орнаментального мистецтва, і означає дію з вирізування ножицями. Витончені мереживні, силуетні композиції ріжуть із кольорового паперу чи білого.

  Ще такі прикраси з паперу називають просто – вирізанки чи вирізалки.

  Класичні витинанки – це сюжетні картинки. Для створення неординарного декору потрібні завзятість, акуратність, увага. Люди із творчим сприйняттям самостійно малюють новорічні трафарети. Якщо здібностей малювання немає від слова «зовсім», то зображення, що сподобалося, можна змалювати. Досить звичайний та функціональний варіант отримати шаблон – роздрукувати картинку з контурами на принтері. Для роздруківки під кожним шаблоном є посилання для скачування, просто скачуйте та роздруковуйте pdf документ із шаблоном на комп’ютері.

  Перед вирізуванням фігурок чи предметів необхідно приготувати місце для роботи. Стане в нагоді спеціалізований килим для витинання, який не зможе постраждати від ножа і допоможе вбереже меблі від пошкоджень. Якщо особливого покриття немає, можна використовувати лист фанери або дошку. Але при цьому необхідно враховувати, що ніж затупитися швидше. Дрібні деталі легко вирізати манікюрними ножицями.

  Працювати ножиком буде дуже легко, якщо заготовлений шаблон із паперу зафіксувати на дошці за допомогою канцелярських кнопок або скотчу. Спочатку прорізають частини шаблону, розміщені вгорі листа. За допомогою металевої лінійки легко вирізати деталі із прямими лініями. Якщо на малюнку є симетричні деталі, при їх вирізанні можна листок скласти надвоє – це значно прискорить та спростить процес роботи.

  Невигадливі вирізалки та шаблони з новорічним настроєм зможуть вирізати навіть діти, але виключно ножицями (без ножа) та під ретельним контролем дорослих. Малюкам для роботи вибирають звичайні статуетки ліхтариків, новорічних іграшок, ялинок. Кольоровий папір додасть шаблону виразності і дітлахам буде цікавіше працювати з кольоровими картинками.

  Новорічні шаблони для вирізування

  Досить давно сніжинки перестали бути єдиним варіантом декору для вікон. Сюжетні картинки, улюблені новорічні персонажі, іграшки на ялинку – вітається застосування будь-яких шаблонів у вигляді атрибутів зимових свят.

  ПОРАДА: Не варто намагатися відразу зробити що-небудь не просте, для початку беріть шаблон набагато простіше. Змайструвавши кілька найпростіших картинок і впевнившись, що у вас все виходить, потроху переходьте до дуже непростих робіт з дуже пристойною кількістю деталей.

  У моді – різнорідні сюжетні картинки, що перетворюють вікно на різдвяний художній твір. Варто поєднати 5-8 вирізанок і на вікні виявляться неповторні пейзажі або картинки з улюблених казок зі знайомими героями.

  Зрозуміло, відтворення такого пишноти займає часу більше. Адже спочатку потрібно буде скласти на аркуші зразкову схему розташування деталей. Потім на паперовому носії малюють окремі шаблони – частини малюнка-сюжету.

  Композиції із засніжених будиночків та пухнастих ялинок приклеюють унизу вікна. Частину зверху скла прикрашають сніжинками, дзвіночками, новорічними написами. Особливо чудово виглядає сюжет із міською панорамою – для цього один за одним приклеюють кілька шаблонів із будиночками та деревами.

  Статуетки з паперу на вікно на новий рік

  Важливо! На цьому кроці необхідно обов’язково враховувати розмір рами вікна, щоб деталі картинки не виглядали дуже маленькими або великими на фоні вікна.

  Щоб створити масштабну витинанку, можна скористатися популярним способом збільшення картинки за клітинами:

  1. Роздруковують малюнок на аркуші формату А4 і на ньому олівцем малюють сітку з квадратами стороною 1 см.
  2. На великому листі ватману малюють сітку з великими квадратами (кількість осередків по вертикалі і горизонталі має відповідати кількості квадратів на листі А4).
  3. На ватмані клітинами відтворюють великий малюнок, повторюючи всі лінії з оригіналу.

  Щоб полегшити роботу, осередки нумерують (по горизонталі та вертикалі). Такий спосіб підходить для збільшення будь-якої картинки. Найлегше працювати з симетричними малюнками. Поширені новорічні мотиви:

  • зимовий пейзаж з маленькими засніженими хатинками;
  • сюжети з новорічними героями – Дідом Морозом, Снігуронькою, Сніговиком. Шаблони краще підшукувати великих розмірів – це улюблені дитячі персонажі;
  • викладають оригінальний декор із новорічних іграшок (кульки, ліхтарики, ялинки, бантики, шишки, гірдянди).

  Невеликими елементами можна оформити фігури знайомих новорічних героїв (Сніговик, Снігуронька) або символ року – Щура.

  Трафарети та шаблони Щури для вирізування на вікно

  Обов’язковий учасник декору для свята – тварина-символ. Оскільки наступний 2020 — рік Білого Пацюка, то саме він знаходиться у всіх на увазі. Колекцію шаблонів можна зібрати зі звичайних фігурок або вибрати зображення знаменитих героїв-мишей та щурів. Звичайних щурів вирізайте просто по контору, а на дуже складних трафаретах щури доведеться примудриться прибрати додатковий папір і з внутрішньої частини вирізалки.

  Хвостаті герої зустрічаються у старовинних казках («Колосок», «Дюймовочка», «Лускунчик»). Популярні активні гризуни з мультиплікаційних фільмів: Міккі Маус, Том і Джеррі, Кот Леопольд, Чіп та Дейл, Рататуй. Зрозуміло дітям буде цікаво та весело вирізати комічні статуетки. Звичайні зображення мишей можна зобразити самостійно — у вигляді звичайних фігур.

  Складні художні зображення краще надрукувати. Незвичайно виглядають малюнки мишок зі шматочком сиру. Модні картинки, на яких тварина-символ комбінується з цифрами року. Або як варіант – на вікно прикріплюється витинанка – фігурка Мишки, а внизу через трафарет напиляються цифри року – 2020.

  Ну а яка ж прикраса вікна на Новий рік 2020 щура обходиться без сиру? Правильно, сир обов’язково має бути, а для цього ми приготували для вас кілька написів 2020 року з сиру. Перша необхідна для роздруківки на 1 аркуші, а друга на 2-х аркушах, щоб можна було об’єднати разом після вирізування і отримати один великий напис 2020.

  Окремого заслуговують на увагу витинанки різдвяної тематики. Зворушливі картини витончено і ніжно виглядають на вікнах і додають до будинку урочисті нотки. Дуже легко самостійно скласти картинку:

  • верхній правий кут прикрашають пухнастими гілочками ялинки, а в лівому кріплять зірочки і Місяць;
  • все полотно вікна наповнюють дрібними сніжинками.

  А в самому центрі вікна кріплять витинанку з різдвяним настроєм. Поширений варіант – статуетки ангелів з крильцями (у довгому одязі та з трубами). Нейтральний сюжет – шаблони із зірочок, шишок, свічок та дзвіночків.

  Як закріпити паперові шаблони на поверхні скла

  Дуже часто оригінальні деталі закріплюють на вікна, створюючи вигадливі морозні візерунки або неординарні картинки. Зазвичай вирізки з паперу закріплюють на скло не на 1 день. Тому потрібно, щоб деталі утримувалися міцно. Бажано, щоб процес відмивання скла після свята не був болісним. Для фіксування вирізанок на поверхні скла застосовують різні засоби:

  • ПВА клей, розбавлений водою. Подібний склад не залишає на вікнах слідів і його майже не помітно на тлі білих паперових фігурок. Приклеїти шаблони дуже легко – папір змочують розчином та приклеюють на скло. Щоб зняти витинанки, знадобиться кілька хвилин: паперові деталі оббризкують чистою водою і через 2-3 хвилини знімають. Залишки розчину клею видаляють за допомогою засобу для миття вікон;
  • розчин на мильній основі – функціональний склад, який можна приготувати за пару хвилин. Досить шматочок мила натерти на тертці та розчинити у теплій воді. Не варто паперові статуетки занурювати в розчин — папір розлізе або на вікні з’являться некрасиві каламутні патьоки. Краще широким пензликом наносити розчин на мильній основі на статуетки;
  • функціональне рішення – мило злегка змочують у воді та намазують їм паперові статуетки. Деталі притискають до скла сухим рушником і тримають кілька хвилин;
  • шматочки скотчу – варіант швидкої наклейки зображень. При цьому папір не розмокає і можна зберегти картинки/статуетки на наступні роки. Правда потрібно буде витратити час на миття скла. Тому краще вибрати неширокий скотч.

  У моді – використання аерозолів зі штучним снігом. В даному випадку шаблон застосовують як трафарет. Вікна можна прикрасити двома варіантами:

  1. З паперового листа вирізається сніжинка, фігурка мишки чи зображення будь-якого предмета. Папір прикладають до вікна і оббризкують штучним снігом, покриваючи фігурку і віконну частину навколо неї.
  2. До вікна прикладають паперовий лист, у якому вирізано декор (ялинка, сюжет картини, ялинкові кульки, фігурка миші). Штучним снігом обробляється внутрішня частина аркуша, не виходячи з його кордону.

  Винахідливі майстрині пропонують оригінальний бюджетний спосіб. Зубну пасту або порошок злегка розводять за допомогою води та за допомогою непотрібної щітки розбризкують поверх трафаретів.

  Оригінальний вигляд має декор, що поєднує два варіанти. Можна створювати казкові пейзажі або новорічні сюжети з улюбленими персонами зимових свят.

  Самостійно оформлений новорічний домашній декор – дивовижна заміна на класичну установку живих ялин, сосен. Неабиякі та барвисті картинки на вікнах привернуть увагу не лише гостей, а й перехожих. Тим більше, що у створенні прикрас немає суворих правил – вітаються будь-які неординарні ідеї.

  Дуже красиві витинанки на Новий рік 2020: добірка шаблонів та фото ідей

  Новий рік вже ось-ось прибуде на поріг і нам слід зустріти його яскравими вогнями та оформленими вікнами. Найбільш доступний та простий новорічний декор – це мереживні витинанки, вирізані з паперу. Красиві та ніжні візерунки, кулі для ялинки, білі сніжинки, лісові звірята та танцюючі балерини, а також Дідусь Мороз, Снігуронька, Сніговик та герої улюблених казок. Ці всі чарівні персонажі та незвичайні статуетки можуть оселитися на ваших вікнах!

  Потрібно тільки роздрукувати або змалювати шаблони та вирізати гарні витинанки на Новий рік 2020. Ми в Joy-pup вже вибрали для вас найновіші трафарети, композиції та візерунки, щоб ви могли прикрасити власне житло по-новорічному святково.

  Що таке витинки?

  Витинанки – це слов’янський вид народного декоративного мистецтва, різьблені візерунки з паперу, які застосовують для інтер’єрної прикраси. Перші паперові статуетки стали робити ще у 2 столітті до нашої ери у Китаї. Оскільки в той час папір коштував дорого, вирізати різні візерунки з нього могли тільки люди високого становища. Сьогодні без гарних різьблених витинанок не обходиться жодна урочистість.

  Перед настанням Нового Року ними прикрашають вікна квартир, будинків, офісів, дитячих садків та шкіл. Їх клеять на картон і роблять новорічні листівки та аплікації. Давайте ж і ми поринемо у світ паперового мистецтва і зробимо чарівні витинанки на Новий рік 2020. Шаблони та трафарети ви зможете завантажити та роздрукувати самостійно, а потім прикрасити кімнату чи всю квартиру.

  Вирізаємо ніжні сніжинки з паперу

  «Білі сніжинки кружляють вранці…» Знайома з дитячих часів пісенька нагадує про новорічне свято, студену зиму та підносить приємний настрій. Якщо навіть за вікном сіро і туманно, а про білі кучугури можна тільки мріяти, зробіть кілька сніжинок власними руками і закріпіть їх на вікна. Придумайте свій дизайн або вибирайте шаблони для вирізання сніжинок на цьому сайті.

  Застосуйте також гарні схеми для вирізання ажурних сніжинок або створіть незвичайну витинанку за мотивами улюбленого серіалу. «Ігри престолів» або «Зоряні війни» якраз служать джерелом натхнення.

  Дивіться колекцію схем для вирізання новорічних сніжинок та вибирайте найкрасивішу.

  Читайте також, як вирізати об’ємні сніжинки з паперу.

  Мишачі історії: символ 2020 року з паперу

  Білий Металевий Пацюк, який виступає символом Нового року 2020, — дуже самолюбна і марнославна тварина. Вона надзвичайно буде радий, якщо «мишачі» та «щурині» зображення висітимуть буквально у всіх вікнах і перебувають на всіх святкових локаціях. Ми зібрали дуже цікаві схеми та трафарети для вирізування витинанок у вигляді щура. Прості шаблони в китайському оформленні, персонажі улюблених мультиків та просто забавні гризуни прикрасять ваші вікна та принесуть святковий азарт.

  Візерунки на вікнах: гарні витинанки власними руками

  Новорічні витинанки-вирізалки роблять на заняттях у школах та в садках, їх з радістю створюють власними руками дорослі та діти різного віку. Цю новорічну паперово-білу феєрію неможливо зупинити. Тому будемо разом їй насолоджуватися.

  Кого мріють побачити діти на Новий рік? Зрозуміло, Діда Мороза та Снігуроньку! А ось і сніговик крокує кучугурами. Ці всі персонажі немов оживають на вікнах, потрібно лише вимкнути світло та запустити сяйво новорічних гірлянд.

  Паперова ялинка на вашому вікні може бути оригінальною, ошатною, пишною та чудовою! Погляньте на ці святкові трафарети та вирізайте шикарні витинанки на Новий рік.

  І ще кілька новорічних шаблонів – олені, кулі, ангелочки, цифри, дзвіночки та сніжинки. Дрібні або великі, мереживні та незвичайні або звичайні та мінімалістичні – вибирайте та робіть на власний смак!

  Новорічні композиції на вікнах

  Деякі витинанки на Новий рік 2020 настільки великі, що нагадують цілі картини. Так це і є твори художнього мистецтва, потрібно лише їх вирізати та приклеїти на вікна.

  Дивіться також, як зробити вироби щура своїми руками.

  Безкоштовні шаблони витинанок на Новий 2020 рік

  Найлегше прикрасити будинок чи приміщення в дитсадку, школі, на роботі за допомогою паперових виробів. Оригінальним, але звичайним рішенням буде зробити на Новий 2020 витинанки, роздрукувати шаблони яких можна абсолютно безкоштовно на цьому сайті (гортайте нижче). Вироби підійдуть для прикраси вікон, стін, стель. За аналогічним принципом можна прикрасити пряники, листівки чи святкові маски.

  Витинанки: що це, історія походження

  Різьблені візерунки з паперу відомі в багатьох країнах. Перші відомості про аналогічні вирізки зустрічаються в Стародавньому Китаї, далі мистецтво поширилося в Японію та Корею. У нашій країні витинанками прикраси називають на український манер, оскільки такі вироби будувалися здебільшого в Україні та Білорусі. Матеріал користується великою популярністю для вирізок – папір, хоча в давнину техніка застосовувалася також на шкіряних предметах побуту, листі дерев, тканини.

  Витинанки підійдуть для прикраси стін, вікон, полиць, димовідводів, печей. За допомогою даного мистецтва можна робити великі прикраси, які можуть замінити завісу. Техніка використовується для виробництва різних виробів, а також у кулінарії.

  Класифікація паперових вирізок:

  • мереживні;
  • силуетні;
  • одинарні – з 1 аркуша;
  • складні — у вигляді аплікації, зазвичай різнокольорові.

  За технікою виконання виділяють витинанки – статуетки, розетки, дерева, стрічки, шпалери, завіси, іграшки, виставкові вирізки.

  Як користуватися готовими трафаретами?

  Ті, хто давно займається вирізкою, можуть робити шедеври з паперу. Іншим же важко зробити красивий малюнок без попереднього нанесення малюнка. Досить звичайний спосіб зробити витинанку – роздрукувати шаблон на принтері, а потім акуратно пройтися ножицями або гострим канцелярським ножем по лініях.

  1. Вибрати оптимальний трафарет.
  2. Натиснувши на праву кнопку комп’ютерної мишки вибрати меню «Зберегти зображення як».
  3. У вікні, що з’явилося, вибрати необхідну папку або показати Стіл для роботи, сам файл можна перейменувати.
  4. Відкрити малюнок, вибрати в меню команду «Друк».
  5. Роздрукувати шаблони для вирізування.
  6. Деталі, які потрібно буде обов’язково видалити, можна злегка заштрихувати простим олівцем, щоб полегшити завдання.
  7. Акуратно вирізати по контурах ножицями чи канцелярським ножиком.

  Трафарет на вікна до Нового 2020 року можна застосовувати не тільки для паперу, а й для тонких пінопластових листів або фанери. Достатньо перенести малюнок на матеріал, який обраний і акуратно вирізати гострим канцелярським ножиком або ножівкою.

  Витинанки для вікон

  Досить звичайний спосіб створити різдвяний настрій – прикрасити шибки білими новорічними витинанками та повісити світлодіодну гірлянду. Для зустрічі 2020 року можна застосовувати наступні ідеї:

  • мишка або пацюк;
  • сніжинки;
  • ялинка;
  • Дід Мороз;
  • Снігуронька;
  • сніговик;
  • олені;
  • снігурі;
  • дзвіночок;
  • новорічна шкарпетка;
  • кулі для ялинки;
  • сани Дідуся Мороза;
  • новорічні будиночки;
  • сюжети з російських чи закордонних казок.

  При вирізанні бажано підкладати під папір щільну основу – дошку для обробки, шматочок фанери, стос газет або журналів. Це убереже поверхню столу від пошкодження гострим інструментом.

  Символ 2020 року

  Наступний рік пройде під знаком Білого Металевого Пацюка. Насправді китайський календар змінить тотемну тварину лише 25 січня, проте багато хто в нашій країні використовують символ вже при відході минулого року – 1 січня. Не обов’язково при цьому робити правдивого пацюка чи мишу. Для створення новорічної витинанки на 2020 рік допускається зобразити тварину схематично або вибрати мультяшного чи кіногероя:

  • Джеррі з «Том та Джеррі»;
  • миші з "Кота Леопольда";
  • Стюарт Літтл;
  • Ремі з «Рататуя»;
  • Мишарик;
  • щур Лариска з «Чебурашка та крокодил Гена».

  Крім символу року можна вирізати з паперу та самі цифри – 2020. Є безліч різьблених та фігурних різновидів оформлень подібних новорічних трафаретів на вікна.

  Великі витинанки

  Зробити важку вирізку можна з будь-якого малюнка. Варто зайти в графічний редактор і змінити розмір зображення. Проблеми можуть виникнути з роздруківкою, адже далеко не у будь-якого будинку стоїть промисловий принтер формату А1. Завдяки цьому зображення можна розділити на пару частин та роздрукувати на звичайних аркушах А4. Потім акуратно склеїти в один великий рисунок. Інший спосіб – зібрати композицію з кількох деяких витинанок.

  Новорічні кулі

  Естетично виглядають такі вирізки на вікнах, особливо разом із малюнком ялинкової лапи, сніжинок, іграшок.

  Цікаві шаблони для вирізування новорічних куль:

  Сніжинки

  Навіть нічого не знаючи про витинанки багато хто власне їх робив у ранньому віці, вирізуючи з паперу білі різьблені сніжинки на вікна. Прикраса досить популярна та звичайна для створення атмосфери свята перед приходом Нового року. Можна по-старому скласти папір кілька разів і вирізати малюнок, що сподобався. Ми ж пропонуємо створити більш рівну, симетричну прикрасу, скориставшись одним із поданих нижче трафаретів:

  Сани Діда Мороза

  Не обов’язково робити складні витинанки, сани допускається зобразити схематично.

  Шаблони з малюнком санок Діда Мороза:

  Новорічні будиночки

  Снігові пагорби та різьблені білі хатинки найбільш естетично виглядають на новорічних вікнах. Будиночок можна зробити один великий або вирізати пару невеликих силуетів, що входять до єдиної композиції. На поверхні зі скла бажано розміщувати білі вирізки, щоб були чітко помітні здалеку.

  Трафарети новорічних будиночків можна завантажити нижче:

  Різдвяні та новорічні шкарпетки

  Ці прикраси краще підійдуть для країн Європи та Америки, але стали дуже популярними і в нашій країні.

  Шаблони різдвяних та новорічних шкарпеток можна завантажити нижче:

  Герої з казки

  Найпопулярніші на Новий рік герої – Дідусь Мороз, Снігуронька, сніговик, олені. Список можна доповнити Санта Клаусом, лісовими звірятками, птахами. Розмір витинанок можна робити будь-який, зменшивши або збільшивши зображення на комп’ютері перед роздруком трафарету. Подібний декор чудово підходить для вікон, стін, новорічної ялинки.

  Новорічні трафарети для пряників

  Шаблони можуть знадобитися в обох варіантах – коли необхідно з великого пласту пряничного коржа вирізати маленькі статуетки або потрібно прикрасити готові вироби візерунком з мастики. Останній варіант зустрічається набагато частіше, оскільки нестачі форм для випічки немає.

  Інгредієнти для приготування мастики:

  • 100 г маршмеллоу;
  • 2 ст. л. соку лимона;
  • 1 ст. л. вершкового масла чи кулінарного жиру;
  • цукрова пудра.
  1. Розчинити в мікрохвильовій печі суміш із маршмеллоу, соку та олії.
  2. Добре розмішати до однакової консистенції.
  3. Просіяти цукрову пудру, засипати в масу в такій кількості, щоб мастика була м’яка, податлива, не прилипала до рук.
  4. Одночасно з пудрою можна доповнити харчовий барвник.
  5. Пряник покрити основою тонко розкатаної мастики, фіксуючи її сумішшю меду і горілки, приготовленої у співвідношенні 1:2.
  6. За допомогою роздрукованих трафаретів вирізати мальовничий малюнок, приклеїти зверху основи.

  Новорічні маски

  Техніка виготовлення витинанок чудово підійде для карнавальних масок. У вигляді основи рекомендується використовувати картон, хоча сам трафарет допускається роздрукувати на звичайному папері. Готовий виріб потрібно розфарбувати, накрити гліттером, оформити компонентами декору.

  Паперові вирізки як вид прикладного мистецтва відомі у більшості країн світу. Витинанки можна робити з паперу або інших матеріалів, головне — працювати гострими інструментами. Малюнок можна вигадати без сторонньої допомоги або скористатися готовими трафаретами. Шаблони вирізок можна скачати безкоштовно на цьому сайті.

  Новорічні витинанки 2020

  Новорічні дні — напевно, найвеселіший і найсвітліший час у році! Якщо навіть ви виснажені роботою, втомлені клопотами по будинку, засмутилися негараздами в політиці або складнощами у взаєминах, тридцять першого грудня врешті-решт можна буде вдихнути на повні груди. Цієї ночі варто розслабитися, довіритися атмосфері чарівництва і бажання загадати — рівно опівночі, щоб протягом року Білого Пацюка воно обов’язково збулося! На календарі останні числа грудня, а настрою все немає? Теж це не страшно!

  Оточіть себе милими дрібницями. Розмістіть на стіл для роботи яскраву новорічну картинку, займіться новорічною творчістю одночасно з дітьми – і настрій свята утворюється само собою! А оптимальний спосіб перейнятися атмосферою Нового року і прикрасити будинок — це, зрозуміло, виготовлення витинанок. Сам термін стався від старовинного слова «тинати» — розрізати, — і в ХХ столітті його почали застосовувати для визначення паперових виробів і панно. Фактично, створення витинанки — це різьблення по паперовому листу!

  Витинанки, що закріплені на вікнах, створюють реальну зимову магію!

  З тридцятих років новорічні витинанки залишаються однією з дуже важливих прикрас для вікон, стін, дзеркал та інших поверхонь, розташованих вертикально, на яких можна закріпити паперовий малюнок. А ми підкажемо, як зробити витинанку, та запропонуємо велику колекцію готових шаблонів. Отже, що вам більше до вподоби — усміхнена Снігуронька чи Дідусь Мороз із палицею? Діти, що катаються на санках, або олені в лісовій глушині? А може, Санта-Клаус, що мчить на власній упряжці по небу? Вибирайте картинку і можна приступати до творчості!

  Як зробити витинанку?

  Хоч «різьблення по паперовому аркушу» і звучить нелегко, на ділі зробити витинанку може навіть людина, яка ніколи не займалася рукоділлям і не має художнього таланту. Головне — запастися потрібними інструментами, знайти в інтернеті оптимальний шаблон — і виконати все за нашою інструкцією! Отже, для розробки витинанки вам знадобляться:

  • Листи паперу — можна використовувати ватман або дизайнерський папір з візерунком;
  • Ріжучі інструменти — традиційні та ножиці для манікюру, ніж канцелярський;
  • Місце для мистецтва — краще оснащувати його спеціальним килимком для нарізування, що самовідновлюється. Тим не менш, за відсутності такого килимка підійде фанерний лист або дерев’яна дошка, на якій ви зможете вирізати важкі ділянки візерунка;
  • Клей — на випадок, якщо паперова павутинка порветься і вам потрібно буде її підклеїти;
  • Пінцет – для дій з дрібними деталями;
  • Матеріали для закріплення витинанки. Підійде скотч двосторонній або міцний розчин на мильній основі.

  Чим складніший шаблон витинанки, тим довше і важче її вирізати

  Зібрали все, що необхідно? Тоді запасіться терпінням і приступайте до роботи! Для початку виберіть шаблон та роздрукуйте його (або перенесіть на папір від руки). Всі темні ділянки акуратно виріжте, застосовуючи ножиці у звичайних зонах, а вістря ножа для канцелярських робіт – у дуже складних. Щоб прорізати прямі лінії, краще застосовувати лінійку (алюмінієву; пластикову та дерев’яну ви можете пошкодити ножем, при цьому пошкодивши малюнок). Вирізані деталі виймайте з паперового листа за допомогою пінцета. Спробуйте якнайменше смикати витинанку пальцями, щоб її не пошкодити.

  Завершивши з вирізуванням, розправте витинанку та зафіксуйте її на поверхні скла. Скотч двосторонній — спрощений варіант, але після завершення свят вам потрібно буде позбавлятися клейових слідів за допомогою спеціального спрею або важкого відтирання. Можна зробити легше – намазати витинанку з одного боку міцним розчином на мильній основі, а потім приклеїти її до скла. Застигло мило чудово тримає папір, а при необхідності — легко забирається. Можна протерти витинанку мокрою губкою та відкріпити її від вікна!

  Новорічні витинанки 2020: шаблони та схеми на вікна та штори

  Раульець Тетяна Сергіївна

  Новорічні витинанки 2020: шаблони та схеми на вікна та штори

  Створити новорічну атмосферу можна виробами роботи зробленими руками, вирізаними з паперу. Їх називають витинанки, що означає «вирізки».

  Наступний 2020 починає новий дванадцятирічний цикл за Східним календарем, і перша тварина — символ року в ньому — Білий Металевий Пацюк (миша).

  Дуже багато сімей розпочинають підготовку на Новий рік вже в перших числах Грудня, коли погода за вікном змінюється з невеселої на снігову, передноворічний. Тим більше це стосується батьків з дітьми, які прищеплюють підростаючому поколінню творчі заняття, що розвивають моторику, уяву та віру в казку. Вирізання сніжинок, вироби із засобів, що знаходяться під рукою, малювання та змальовки — лише невелика частина того, чим захоплено більшість людей у ​​грудні місяці. Однак, заняття, що з’єднує більшість членів сім’ї, — це віконна прикраса власними руками. Красиві, білі, і зрозуміло новорічні витинанки 2020 року здатні згуртувати разом не лише дітей, а й дорослих, які вирішили відпочити від роботи та справ по дому.

  Я пропоную вам трафарети новорічних витинанок різної тематики.

  Наведені шаблони легко роздрукувати на аркуші білого паперу, вирізати та приклеїти на вікно розчином на мильній основі, або закріпити в інших куточках новорічного інтер’єру.

  Оформлення вікон до 1 вересня. Витинанки Наближається День Знань. Особливий день для всіх. Вже у понеділок до групи прийдуть майбутні учні початкової школи. Ще рік вони ходитимуть до закладу.

  Весняне оформлення вікон. Витинанки Витинанки дуже часто прикрашають вікна не тільки під час зими, але також і в інші пори року. У нас у саду – це традиція. Кожної пори року вихователі дошкільного.

  Приблизні схеми побудови фізкультурного відпочинку Приблизні схеми побудови фізкультурного відпочинку Молодший дошкільний вік Фізкультурне дозвілля проводитиметься ввечері 2-3.

  Схеми для конструктора для малюків старшого дошкільного віку Завдяки технічному конструюванню у дитини швидко допрацьовуються і покращуються навички та вміння, розвиваються розумові здібності. У ході конструювання.

  Найважливішою умовою формування творчої гри вважається введення в гру предметів заступників. Це робить гру більше.

  Схеми дослідження дітей Схеми дослідження дітей Обстеження дітей з ФФНР Розумовий розвиток: — Рахунок прямий; -Зворотний рахунок; -Рахункові операції; -Узагальнюючі слова;.

  Куточки у дитсадку. Шаблони для створення предметно-розвивального середовища Дитсадок — це другий будинок для співробітників та дітей. А власний будинок завжди хочеться прикрасити, зробити затишним, незвичайним, теплим, несхожим.

  50 класних трафаретів на вікна на Новий рік

  Мало часу залишається до гучного і такого веселого бою курантів, який скаже, що настав 2020 рік. Напередодні свята дорослих та дітей охоплює гарна метушня, всі намагаються прикрасити власний будинок, створюючи атмосферу справжнього чаклунства. Нещодавно я подумала, які трафарети на Новий рік найкраще зробити? У мене з’явилася пара ідей і я готова ними з вами поділитися, давайте починаємо створювати власне чаклунство на вікнах!

  Трафарети на вікна на Новий рік 2020: витинанки власними руками

  Витинанка – це різновиди силуетної вирізки, яка чудово виглядає як віконний декор. Легкі фігури виконуються в основному з білого паперу. Як фон його можна застосовувати різнокольоровий картон.

  Витинанки широко застосовуються власне для новорічних прикрас. Зробити ідеальну витинанку вперше не легко, краще заздалегідь вибрати для себе вподобані шаблони в інтернеті, а потім роздрукувати їх на паперовому носії необхідного розміру.

  Бажаний шаблон можна зробити й іншим варіантом – перевести малюнок прямо з екрана комп’ютера на білий паперовий лист. Зробити це зовсім не так складно, як здається.

  • Варто віддати перевагу шаблону, що сподобався.
  • Вибрати опцію «Масштаб», зробити все до потрібного розміру.
  • Прикласти папір до монітора.
  • Акуратно обвести контури малюнка м’яким олівцем.

  Є також чимало розмальовок у техніці «Зентангл» для дорослих та дітей. Такі ж шаблони сніжинок та інших зимових героїв можна знайти там.

  Новорічний трафарет на вікно із символом НГ, що наступає

  Підбираючи шаблони для вирізування з паперу, які надалі прикрашатимуть ваші вікна, звертайте увагу не тільки на традиційні новорічні малюнки. Важливо вибрати трафарети із символом року, який настає. Благодіти в першій половині 20-х років двадцять першого століття згідно зі Східним календарем буде Щур.

  Переглядаючи можливі варіанти трафаретів, уважно подивіться на малюнки, де зображено веселе, бешкетне мишеня. Витинанка має викликати лише найкращі емоції, посмішки – це буде заповнювати будинок особливою атмосферою свята, а покровитель наступного року побачить, як на нього чекали і наскільки ретельно готувалися до його приходу.

  Найкраще роздруковувати такі малюнки на паперовому носії формату а4. Працювати з подібними трафаретами легко, слід лише триматися кількох важливих моментів.

  1. Підібраний малюнок слід розмістити на килимку для макетного різання. Він реалізується у магазинах для мистецтва. Робота на цій поверхні вбереже стіл від пошкоджень. Якщо килимка немає, його можна замінити пластиковою кухонною дошкою листом ДВП. Вирізати ажурний малюнок можна і на поверхні дерева, але тільки за умови, що вона абсолютно рівна.
  2. Шаблон до поверхні краще закріпити скотчем для малярних робіт, так він не зрушуватиметься під час роботи.
  3. Малюнок на паперовому носії вирізайте канцелярським ножиком. Спочатку займіться найдрібнішими деталями. Даний етап буде довгим і трудомістким, необхідно кілька разів повернути аркуш, пропрацювавши кожну лінію. Після виконаної старанної роботи переходьте до елементів, розташованих по самому центру, а потім займіться бічними деталями.
  4. Для обробки зовнішнього контуру можете застосувати ножиці. Проводити прямі лінії краще виключно під лінійку, інакше вони бувають кривими.
  5. У процесі вирізування картинки не варто поспішати, ажурне полотно легко пошкодити гострим ножиком.

  Зрозуміло, найбільше люблять прикрашати власні кімнати маленькі дітки, проте при роботі з паперовими трафаретами важливо простежити, щоб дитина не травмувалася гострим ножиком чи ножицями.

  Персонажі улюблених казок

  Готуючи красиві картинки на НГ, необхідно пам’ятати і про справжні символи свята. Дідусь Мороз і молода Снігуронька – персонажі, без яких уявити свято просто нереально. Обов’язково роздрукуйте для себе кілька шаблонів із ними та зробіть гарні трафарети на вікно.

  Дуже часто героїв свята зображують в оточенні звірів та сніжинок. Можна розмістити недалеко і вірного помічника Діда Мороза – Сніговика.

  Якщо з’явилося бажання зробити цілу святкову композицію, можна зобразити Діда Мороза, що летить у санях. Необхідно пам’ятати і про мішок з подарунками, на які так чекають усі малюки.

  З кількох новорічних витинанок можна зібрати цілу аплікацію на вікні. Зрозуміло, створення подібного шедевра займає чимало часу, але таке заняття обов’язково сподобається всій родині, а діти від нього будуть неймовірно задоволені.

  Маленьке за розмірами вікно можна красиво оформити дрібними трафаретами, збираючи з них цілу казку, а ось на великому склі можна повернутись, так що вдасться цілий твір зимового мистецтва.

  Для створення широкомасштабного трафарету потрібно перенести сподобався малюнок на папір, заздалегідь збільшивши його на екрані і порахувавши необхідну кількість клітинок. Є загальний алгоритм роботи на цей випадок, а я пропоную створити композицію з дідом Морозом та Снігуронькою.

  1. Завантажте шаблон новорічної тематики, що сподобався, роздрукуйте на паперовому носії формату а4.
  2. Будь-який аркуш з картиною складіть надвоє. Ретельно стежте, щоб малюнок був симетричним – це одна з важливих умов, яка забезпечить хороший результат. Одну половину акуратно розкресліть на квадрати, сторони якого дорівнюють 1 см.
  3. Беріть ватман, складіть його надвоє по довгій стороні. Нанести на поверхню ватману сітку з параметрами 3 на 3 см. Ці пропорції легко пояснити – формат а1 рівно 3 рази більший за а4. Обов’язково занумеруйте клітини за шириною, висотою, це дасть можливість легко перенести зображення на ватман. Тепер залишається зробити більше бажаного малюнку до розмірів ватману.
  4. Канцелярським ножем починайте акуратно вирізати будь-яку деталь. Цей процес можна назвати дуже трудомістким. Він потребує повної зосередженості. Працюйте лише гострим ножиком, інакше легко можна пошкодити ватман і вся праця піде коту під хвіст.
  5. Після того, як закінчені всі роботи, розкрийте ватман і подивіться, яка ажурна краса вийшла врешті-решт.

  Працюючи за аналогічною схемою, зробіть Діда Мороза. Статуетки улюблених героїв оживуть на шибці, а будинок швидко наповниться атмосферою свята, що наближається.

  Трохи зимових пейзажів та архітектури

  Якщо ви вже виконали витинанки у формі бешкетних мишок і ваші вікна прикрашають дідусь Мороз з гарною онучкою, необхідно вигадати щось ще. Пропоную зробити гарний зимовий пейзаж із паперу у вже добре знайомій техніці.

  1. Необхідно знайти шаблон пейзажу, що сподобався, зберегти собі, вибрати масштаб і роздрукувати на аркуші формату а4.
  2. Лист закріпити до щільної основи – це може бути ДВП, килим для макетного різання.
  3. Заготівлю необхідно закріпити до основи скотчем для малярних робіт, під ці цілі доцільніше не застосовувати інші матеріали, вони можуть залишити сліди на паперовому носії або навіть порвати її.
  4. Тепер можна починати вирізати композицію, рухаючись від найдрібніших деталей до більших. Закінчувати процес бажано опрацюванням зовнішніх елементів.
  5. На останній стадії залишається відокремити макет від щільної основи та перенести його на вікно.

  Я обрала вам ще пару цікавих і креативних варіантів зимових пейзажів, можете зберегти їх собі, роздрукувати і почати займатися творчістю, прикрашаючи власний будинок до свята.

  Ви можете створити на власному вікні навіть маленьку міську панораму. Для цього потрібно лише вибрати кілька трафаретів з гарними засніженими вулицями та розташувати їх на поверхні скла один за одним. Подібний декор виглядає незвичайно і чимось нагадує ілюстрації до казки «Снігова королева».

  Чудово доповнити пейзаж можна стрічковою LED-гірляндою. Тільки подумаєте, як чудово виглядатиме вулиця зимового міста, оточена свіченням м’яких різнокольорових вогників. Щоб такі трафарети виглядали об’ємно, не згиналися, краще їх вирізати з пресованого картону, а не з листів а4, як це було рекомендовано раніше.

  Сніжинки на вікнах

  Складно вигадати щось класичніше і зимове ніж сніжинки. Ними прикрашають ялинки та кімнати, можна перенести їх і на скло. Робити пухнасті сніжинки дуже легко. Можна взяти квадратний лист і акуратно скласти його 6-7 разів, а можна взяти цей же лист і зобразити на ньому кругом коло. Якщо циркуля в будинку не виявилося, його дуже легко може замінити тарілка — додайте цю хитрість у власну скарбничку, вона обов’язково вам знадобиться.

  Коли паперовий лист складний так, як це необхідно, на столі будь-хто з нас побачить трикутник – це і є основа майбутньої сніжинки. По краєчку фігури простим олівцем необхідно зобразити малюнок. Якщо ви погодилися на таке заняття вперше, намалюйте щось просте, а якщо з року в рік так прикрашаєте будинок – виявите фантазію, ретельно промальовуючи всі лінії.

  Тепер ножицями необхідно акуратно пройтися всіма лініями, а потім розгорнути сніжинку. На фото ви можете побачити приклад того, яка прикраса у вас вдасться після застосування того чи іншого малюнка.

  Додамо трохи аксесуарів

  Сніжинки, зимові пейзажі та веселі мишки – це добре, але необхідно пам’ятати і про звичайні прикраси до свята. Одночасно із засніженими вулицями на скло можна перенести різні іграшки на ялинку. Подумайте, що ще можна зобразити на поверхні скла, щоб Дід Мороз точно залишив подарунок? Це можуть бути різні чобітки та яскраві шкарпетки, оленячі упряжки та різдвяні вінки. Усі тематичні шаблони не проблема знайти, а виконуються вони вже за знайомим принципом.

  Незвичайна блискуча сніжинка

  Якщо ви вже виконали традиційні трафарети з мишками, ялинками та Снігуронькою, а дуже хочеться чогось яскравого та неординарного, обов’язково скористайтесь моїм майстер-класом та створіть блискучий новорічний аксесуар.

  Для роботи вам необхідно приготувати:

  • блискучий блакитний та фіолетовий картон;
  • ніж канцелярський;
  • пістолет для клею;
  • лінійку;
  • зубочистку;
  • простий олівець.

  Для початку необхідно зайнятися нарізкою картону. Підготуйте по 3 смуги кожного кольору довжиною 14 см та шириною 2,5 см.

  Зі зворотної сторони кожної смуги потрібно накреслити 4 лінії, скориставшись лінійкою та олівцем. Проріжте смуги олівцем так, як показано на фото.

  Тепер необхідно створити заготівлі майбутньої сніжинки, для цього скористайтеся зубочисткою та клейовим пістолетом. Якщо вам щось не зрозуміло, ще раз ретельно подивіться на фото та повторіть все з власними матеріалами.

  З пресованого картону виріжте невелике коло – це основа сніжинки. Акуратно приклейте на коло 6 заготовок із кольорового паперу. Чергуйте кольори, так сніжинка виглядатиме набагато незвичайніше. Залишіть виріб на 1-2 години, клей остаточно висохне і можна буде переносити його на вікно або ялинку, додатково зробивши петельку.

  Займатися створенням блискучих аксесуарів можна одночасно з дітьми, повірте, подібна робота їм сильно сподобається.

  Як приклеїти витинанку на вікно

  Коли всі трафарети готові, настав час створювати реальну зимову казку на вікні. Мереживні прикраси повинні добре триматися і при цьому легко зніматися після свят, щоб прибирання не доставляло турбот.

  Дуже часто для кріплення прикрас на поверхні скла застосовується ПВА клей. Розчин добре тримає папір, дуже легко змивається, тому розгляньте цей варіант. Якщо клею під рукою не виявилося, скористайтеся розчином на мильній основі, він підійде для поверхні будь-якого типу і багато фахівців називають його універсальним. Потрібно розвести 200 г подрібненого мила на 1 л теплої води. Готовий склад пензликом нанести на папір і приклейте трафарет до скла, добре розрівнявши його.

  Не варто довго тримати виріб у воді, він може розмокнути та змінюватись. Важливо відразу витерти патьоки зі скла, щоб створена композиція виглядала охайно.

  Джерело: dom-mpi.ru

  Витинанки власними руками: 468+ трафаретів на Новий 2021 рік. Вирізаємо з паперу

  витинанки на вікна трафарети

  Потрібно погодитись, що вирізання паперу, один із дуже чудових елементів декору для свята. Процес створення витинанок власними руками, безумовно, вважається найцікавішою формою та символом мистецтва народів. Основними формами вирізування витинанок трафаретів є силуети, мереживні композиції, різдвяні та новорічні мотиви та звичайні орнаменти, що утворюють багатоелементні композиції.

  Зробити витинанку власними руками не важко, це звичайна техніка, певною мірою нагадує певні види орігамі. Однак якщо у вас немає здібностей до малювання, але хочеться швидко та красиво прикрасити вікна витинанками на Новий рік, то тепер це зовсім не проблема. Тут продемонстровано близько п’ятисот новорічних трафаретів витинанок на вікна до 2021 року на різні смаки.

  1. Оформлення вікон витинанками на Новий рік
  2. Витинанки на новий 2021 рік трафарети
  3. Новорічні витинанки на вікна на 2021 рік
  4. Новорічна витинанка на вікно трафарети
  5. Витинанки на новий 2020 рік щури та інші новорічні трафарети
  6. Віконна прикраса витинанками: новорічні шаблони
  7. Шаблони витинанок для малюків
  8. Витинанка власноруч
  9. Витинанки сніжинки візерунки на вікнах
  10. Витинанки новорічні іграшки на ялинку: трафарети
  11. Витиканка дідусь мороз та снігуронька: професійний майстер-клас
  12. 50 трафаретів витинанок сніговик
  13. Витинанки ялинкові гілки: трафарети
  14. Кулі для ялинки витинанки шаблони

  Оформлення вікон витинанками на Новий рік

  Вирізання з паперу ножицями (витинання, звідки й трапилася назва витинанки) — найпопулярніша техніка, яка дозволяла майстрам досягти плавності ліній, естетичності контурів та силуету, великої ажурності. Кінцями ножиць вони «витинали» по краєчках "зубчики", "бахрому", "вужаків", а широким розворотом сторін робили розгонисті нарізи, спритно повертаючи і покручуючи в руках відповідно до складеного паперового листа. На даний момент досить поширено прикрашати віконцями вікна на Новий рік .

  Варіантів створення як деяких фігурок, так і цілих композицій дуже багато. Якщо ви хочете створити чудовий вітраж для зустрічі Нового 2021 року, можете отримати багато цікавого з цієї статті (посилання під галереєю із шаблонами новорічних витинанок). Там ви зможете знайти багато цінної інформації, як застосовувати трафарети, як вирізати шаблони з паперу, правильно приклеїти та які матеріали краще застосовувати.

  Джерело фото: goodhouse.com.ua/poradi/16313-zimova-kazka-na-vikno-z-paperu-dlya-prikrasi-vikon-do-novogo-roku-rozdrukuvati-i-virizati-shabloni-i-trafareti-dlya-naklejki-i-malyuvannya- na-viknax-foto-novorichni-kazki-z-paperu-syuzhetni-trafareti-.html

  Витинанки на новий 2020 рік трафарети

  Здається, що весь світ живе за китайським календарем. Як мінімум, немає нікого, хто б не знав, що 2020 рік, це рік білого металевого щура . Тому, якщо вирізатимете витинанки для Нового 2020 року, не забувайте про гризунів. Достовірно не відомо, як виглядає металевий щур, але чудово підходять і персонажі мультиплікаційних фільмів . Тут дві переваги – і символ Нового року позначили та дітей порадували, ну хто не любить милку Джеррі чи незграбних мишок кота Леопольда. Ось 15 трафаретів витинанок, які стануть у пригоді для прикраси вікна на 2020 рік .

  Джерело фото: page365.ru/trafarety-krysy-myshi.html

  Новорічні витинанки на вікна до 2021 року

  Дорогі прикраси, кулі, гірлянди – все це добре, але необхідно пам’ятати про чудову етнічну творчість – витинанки з паперу на вікна . Витрат ніяких, а ефект вражаючий.

  Прикрасити вікна можна різноманітними способами, наприклад, за допомогою трафарету, це найлегше.

  Або із застосуванням новорічних шаблонів витинанок – завантажуєте оптимальний варіант, роздруковуєте та наклеюєте на вікна. І, зрозуміло, трафарет витинанки можна створити самостійно . Якщо вистачає здібностей та фантазії, намалюйте малюнок без сторонньої допомоги або змалюйте. Для витинанки на вікно краще застосовувати щільний папір, можна навіть ватман. Ваші інструменти, це ножиці для манікюру або канцелярський ніж. На фото опубліковано нижче показано, як наносити трафарет

  Нижче в галереї подивіться кілька шаблонів витинанк на вікна на 2021 рік .

  Джерело фото: www.eli.ru/articles/153/

  Новорічна витинанка на вікно власноруч

  Скоро Новий рік та Різдво. Хочеться прикрасити хату, як це робили ще наші бабусі. Спробуйте згадати, яке особливе відчуття охоплює вас, коли на вікнах будинків, вітринах магазинів з’являються сніжинки. Але клеїти на скло можна і різні картинки з паперу.

  Витинанка, це цікавий і доступний для народних майстрів вид мистецтва. У вигляді паперової прикраси витинанки відомі з першої половини XIX ст. Але й тепер це досить поширене мистецтво. Зробити витинанку власними руками може будь-хто, хто вміє поводитися з ножицями. Якщо хочете зрозуміти цей варіант мистецтва, детальну покрокову інструкцію можна прочитати на ресурсі, посилання знайдете під галереєю.

  А тут ви можете підібрати вже готові трафарети та шаблони витинанок для Нового 2020 року .

  Джерело фото: 2016рік.com.ua/novorichni-vitinanki-2020-shabloni-dlya-virizannya/

  Витинанки на новий 2020 рік щури та інші новорічні трафарети

  Ось ще варіанти, як зробити витинанки на вікна з паперу на тему Нового 2020 року.

  Тут також є шаблони щурів та інших видів прикрас. Посилання на статтю розташоване під галереєю. Крім готових трафаретів новорічних витинанок, ви дізнаєтесь багато цікавого. Наприклад, як зробити трафарет, методи наклейки шаблонів на вікна, а також, як зробити прекрасний сніжний малюнок за допомогою зубної пасти і зубної щітки .

  До новорічних свят дуже мало, не потрібно зволікати з підготовкою.

  Джерело фото: woodstar.com.ua/vitinanki-na-novij-rik-2020-shabloni-virezalki/

  Подивіться маленьку добірку витинанок щура для 2020 року на вікно

  Віконна прикраса витинанками: новорічні шаблони

  В наш час досить популярно створювати святкові вітражі на вікнах.

  Напередодні Нового року віконна прикраса витинанками, це незвичайний спосіб створити атмосферу свята і порадувати не тільки членів сім’ї, ще сусідів та перехожих.

  Вирізати витинанку з паперу дуже легко, формою нагадує аплікацію, хоча там застосовують кілька красивих шарів без прорізування, які клеяться, а тут вирізається. Зрозуміло, не все так банально, витинанки, це справжнє мистецтво. Мереживні та силуетні паперові прикраси поділяють на одинарні, багаточасткові, комбіновані, проте це дуже глибока тема, якщо хочете дізнатися докладно, в інтернеті багато інформації про витинанки. А поки що просто скористайтеся наданими шаблонами та трафаретами витинанок .

  Ось 50 трафаретів та шаблонів витинанок на Новий рік.

  Джерело фото: www.korsa.ua/ua/prikrashannya-vikon-do-novogo-roku-2018

  25 звичайних шаблонів витинанок для малюків

  Джерело фото: idei-dekoru.com/

  Витинанка власноруч

  Ви вже напевно бачили багато прикладів витинанок, зроблених у різному стилі. Тут показаний спеціальний професійний майстер-клас, як вирізати витинанку з паперу своїми руками. Виріб підійде для дітей шкільного віку . Отже, щоб почати, варто віддати перевагу малюнку, тобто підібрати оптимальний шаблон або зобразити самостійно. Просто, якщо застосовуватимете традиційний малюнок, дуже важливо розуміти, що ви вирізатимете його не повністю, а окремі деталі . Тому для початківців краще застосовувати шаблони для витинанок, де ці тонкощі вже взяті в облік. Зрештою, детальну інструкцію та корисні рекомендації фахівця краще прочитати на ресурсі, посилання знаходиться нижче під галереєю. Професійний майстер-клас звертаєте увагу на покрокові фото .

  Автор роботи: Сізікова Катерина Євгенівна

  Джерело фото: kladраз.ru/podelki-dlja-detei/podelki-iz-bumagi-i-kartona-dlja-detei/vytynanka-master-klas.html

  Витинанки сніжинки трафарети та шаблони на вікна

  Ви думаєте, це традиційні сніжинки з паперу? Не дуже так, перед вами знамениті зразки стародавнього мистецтва вирізання з паперу, нині відомого як витинанка. До речі, у китайців це називають цзяньчжі . Тож можете скористатися цими шаблонами витикань сніжинок та прикрасити ними власні вікна. А коли хтось із знайомих захопиться, які у вас чудові сніжинки, можна з розумним виглядом сказати: «Ну що ви, це ж витинанки!» і розповісти цікаву історію про мистецтво вирізування з паперу , почавши з стародавнього Китаю і згадати про українське коріння цього разючого виробу. Тоді Новий рік пройде весело та змістовно.

  Джерело фото: page365.ru/snezhinki-iz-bumagi-shablony.html

  Подивіться ще 38 унікальних схем сніжинок витинанок на вікна

  Джерело фото: idei-dekoru.com/

  Витинанки новорічні іграшки на ялинку: трафарети

  Зрозуміло, витинанки досить красиво виглядають на вікнах, але сфера їх використання набагато ширша. Коли це мистецтво тільки виникло, символіка витинанок була пов’язана з часом року. Так, збираючись сіяти, вирізали та наклеювали витинанку "Посівну". Перед збиранням урожаю — "врожайне" на весілля — "Весільне". По витинанці сусіди визначали, які ж події відбувалися у будь-якому будинку. Витинанками оздобили інтер’єр сільського будинку: стіни, печі, балки, полиці. Так що ви можете зробити витинанки новорічні іграшки на ялинку та сусіди відразу зрозуміють, що ви збираєтеся зустрічати Новий рік. Нижче подивіться пару прикладів трафаретів витинанок, які зможете застосовувати для свого рукоділля.

  Джерело фото: goodhouse.com.ua/poradi/16167-vitinanki-na-vikna-na-novij-2019-2020-rik-z-paperunovorichni-yalinkovi-kuli-igrashki-yalinovi-gilki-rukavici-dzvinochki-kishki-yalinki-zirki-sniguri-burul oleni-ptashki-na-gilci-vizerunki-yangolya.html

  Витиканка Дідусь Мороз та Снігуронька: професійний майстер-клас

  Якщо хочете навчитися чи навчити дітей вирізати красиві статуетки на вікна, подивіться професійний майстер-клас, як вирізати витинанку Дідусь Мороз та Снігуронька за шаблоном власними руками. Зрозуміло, нічого важкого, завантажуєте шаблон, складаєте надвоє, переносите малюнок на альбомний аркуш, вирізуєте. Однак є певні нюанси, щоб ви не потрапили в халепу з масштабуванням і у вас вийшла гарна витинанка з першого разу, краще прочитайте детальну покрокову інструкцію на ресурсі .

  Джерело фото: www.maam.ru/detskijsad/master-klas-vytynanki-ded-moroz-i-snegurochka.html

  Ось ще кілька витинанок Дідусь Холодів .

  Джерело фото: kidside.ru/shablon-deda-moroza-i-snegurochki-iz-bumagi-novogodnie-trafarety-na-okna/

  Витинанка Дідусь Мороз та Снігуронька З0 трафаретів та шаблонів для вирізування

  50 трафаретів витинанок сніговик

  Вже почали прикрашати вікна для зустрічі Нового року? Коли пам’ятатимете всіх героїв новорічної казки, не забувайте про сніговика. Зобразити фігурку дуже просто, як мінімум, якщо порівнювати зі снігурочкою, то художню частину можна надати дітям. Або ж просто виберіть якогось веселого сніговика з цієї невеликої добірки трафаретів витинанок, тут є поодинокі статуетки та цілі композиції. Посилання на сайт під галереєю — завантажуйте, вирізайте, Новий рік вже не далеко.

  Джерело фото: new-year-party.ru/trafaret-snegovika-vyityinanki/

  Джерело фото: materinstvo.ru/art/vytynanki

  Витинанки сніговик трафарети

  Витинанки ялинкові гілки: трафарети

  Ось ще цікава ідея, як прикрасити вікна на Новий рік витинанками у вигляді гілок. Такі трафарети є максимально зручними для складання різних композицій. Наприклад, витинанки іграшки на ялинку можна вирізати окремо, вдасться таке 3Д зображення . А якщо ще закріпити скотчем ялинкову гірлянду, то пощастить розкішний новорічний вітраж . Трафарети витинанок можна завантажити на ресурсі, просто виберіть картинку, що вам сподобалася, нижче в галереї, а посилання знаходиться нижче, під фотографіями.

  Джерело фото: goodhouse.com.ua/poradi/16167-vitinanki-na-vikna-na-novij-2019-2020-rik-z-paperunovorichni-yalinkovi-kuli-igrashki-yalinovi-gilki-rukavici-dzvinochki-kishki-yalinki-zirki-sniguri-burul oleni-ptashki-na-gilci-vizerunki-yangolya.html

  Трафарети витинанки ялинку та ялинові гілки

  Кулі для ялинки витинанки трафарети

  Витинанки, це весь світ різних ідей. Ось подивіться ще варіанти трафаретів витинанок у вигляді новорічних ялинкових куль . Просто беріть лист ватману, скачайте шаблон або скопіюйте з екрана комп’ютера, потрібно прикласти на папір і виріжте канцелярським ножем. Не забувайте щось підставити під ватман, щоб не нарізати меблі, потім акуратно підрівняйте ножицями і ваша витинанка готова . Залишилося приклеїти на шибку.

  Джерело: novamett.ru

  Витикання з паперу на новий 2020 рік: > 300 трафаретів та шаблонів на вікно

  Скоротити передсвятковий вечір можна за виготовленням паперових гірлянд. Це дуже захоплююче і цікаво спостерігати, як з вашою допомогою виріб стає все довшим і довшим. Тут я хочу запропонувати вам цікаві трафарети для вирізування. Просто роздрукуйте їх у кількох примірниках, виріжте та приклейте між собою.

  А можна заощадити папір ксероксу та зобразити їх від руки. Для цього просто складіть паперовий лист гармошкою, намалюйте на прямокутнику фрагмент будь-якого з нижчеописаних малюнків, що вийшов. Можете, зрозуміло, зобразити щось власне. Потім вирізаємо, розвертаємо та насолоджуємось!

  Витинанки для вирізування з паперу – герої новорічних казок

  Такі ж шаблони чудово підходять для оформлення вікон у кімнатах дитини або в садках, школах та інших подібних закладах. Тут немає жодних обмежень — вибирайте те, що подобається власне дитині. Тому підшукувати конкретні картинки найкраще з ним. Так ви точно не припуститесь помилки з рішенням.

  1. Спочатку поговоріть про улюблені мультиплікаційні фільми дітей, які пов’язані з Новим Роком. Можна підбирати й інших героїв, якщо з новорічної тематики нічого згадати не вдалося.
  2. Далі шукайте потрібний варіант за запитом у пошуковій системі, якщо у зразках на сторінці не знайшли нічого відповідного. Якщо з першого разу вдалих картинок не знайшлося, переформулюйте пошукову фразу. Або пошукайте новорічні колекції героїв та переглядайте – часто діти просто бачать якийсь шаблон і хочуть власне його, навіть у тому випадку, якщо шукали щось інше.
  3. Перевірте відповідний розмір та підберіть витинанку необхідної якості.
  4. Обов’язково залучайте дітей. Усі дрібні деталі робіть самі, їм доручайте те, що не викличе великих труднощів.

  Чим ширше вікно у дитячій, тим більше героїв там можна розмістити. Іноді є сенс знайти одну композицію, на якій є Дід Мороз зі Снігуронькою, Сніговик та олені. Набір героїв буває різним.

  Зробити витинанки на Новий рік дуже легко, навіть якщо ви ніколи не займалися подібною творчістю. Головне – підготуйте гострі ножі та ножиці та пошукайте шаблони відповідної якості. Вирізайте не поспішаючи, щоб не пошкодити зображення.

  Читайте далі:

  Сніжинки на вікна Новий рік 2021 власними руками з паперу

  Гірлянди з паперу на Новий рік 2021 року власними руками

  Цікаві паперові вироби на Новий рік 2021 року власними руками

  Як закріпити новорічну витинанку

  Наступний рік – рік жовтої земляної свині чи земляного кабана, який уособлює лояльність та доброту. Тому підготовку до святкових урочистостей необхідно робити у сімейному колі. За допомогою вирізалок, виконаних власними руками, ви зможете прикрасити житло до Різдва і разом вирішити, де вони виглядатимуть найкраще.

  Ідеї ​​сюжетних новорічних витинанок для оформлення вікон

  Для вікон можна скласти цілі композиції та тематичні сюжети із новорічних шаблонів-витинанок. Увечері з вулиці чудово виглядатимуть засніжені кучугури та герої казок. Приклеїти ескіз можна за допомогою скотчу або складу клею, але найлегше застосовувати розчин на мильній основі, його пензликом або губкою необхідно обов’язково нанести на малюнок і приклеїти його до поверхні. По завершенні зимових свят витинанка легко знімається, а скло можна протерти вологою ганчірочкою.

  Якщо на вікні створити макет міста з житловими будинками, вікнами та вулицями з кучугурами, а на підвіконні поставити свічки з декоративною функцією у свічниках, з боку вулиці це виглядає як жива картинка. Зверху можна приклеїти сніжинки, що нагадують падаючий сніг, янголят і зірочки.

  Як оригінально прикрасити меблі витинанки

  На фасади меблів витинанки краще закріпити за допомогою скотчу, можна застосовувати як односторонній, так і двосторонній матеріал. Ескіз картинки може бути виконаний з пресованого картону. Цікаво в інтер’єрі будуть виглядати малюнки з гофрованого паперу, а також різнокольорового картону або щільного паперу, необхідного для пастели.

  Новорічні листівки та подарунки з витинанок

  Витинанки з паперу чи картону стануть найкращою прикрасою подарунка на новий рік. Їх можна присипати перламутровою пудрою або гліттером, заздалегідь проклеївши поверхню, а також прикрасити стразами, невеликими бусинками або паєтками.

  Цікава ідея – створити на Новий рік сюжетну композицію у вигляді панно в коробці з-під цукерок із витинанками зі сніговика та упряжки з оленями. Для цього заздалегідь можна зробити фон, що нагадує зимове небо і приклеїти на нього візерунчасті шаблони. І ще популярними є листівки, зовнішня сторона яких вирізана за принципом трафарету на новорічну тематику.

  Як зробити ширячу витинанку

  Витинанки, що парять, досить оригінально виглядає в інтер’єрі. Можна зробити цілу композицію або штору з різних візерунків і повісити у вигляді гірлянд. Для цього застосовують тонку волосінь або щільну нитку, на них малюнки нанизуються вертикально. З тонкого паперу або серветок вирізаються сніжинки, ангели, ялинки або балерини – вдасться досить вигадливий аксесуар, який буде актуальним протягом року жовтої свині.

  Трафарети на Новий рік 2021 для вирізування на вікно: новорічна ялинка

  Ще один символ, без якого складною уявити Новий рік. Застосовувати його можна як окремо, так і з персонами чи іншими прикрасами. Дуже часто ріжуть зображення на листах А4 або складові моделі, які займають кілька сторінок. Що стосується вибору та виготовлення, то майте на увазі наступне:

  1. Варіантів так багато, що можна знайти оптимальний шаблон від класичної новорічної тематики до хай-теку. Якщо використовуються й інші прикраси, компонуйте всі деталі, щоб вийшла гармонійна композиція.
  2. Якщо ви застосовуєте шаблон під формат А4, то не варто вибирати картинку з дуже пристойною кількістю дрібних деталей. По-перше, доведеться занадто довго вирізати, а друге, здалеку все одно не буде видно всіх елементів.
  3. Після вирізування ви можете прикрашати ялинку з однієї або двох сторін. Для цього застосуйте фарби або фломастери або блискітки. Щоб вони утримувалися на поверхні та не обсипалися, нанесіть на потрібні місця лак з аерозолю або ПВА клей. Відразу ж насипте декор, а після висушування струсіть залишки.

  Якщо ялинка застосовуватиметься одночасно з іншими елементами, необхідно добре розрахувати розташування всіх деталей. Все має чудово поєднуватися, щоб вікно не виглядало, як нагромадження різних прикрас. Можна доповнити ялинку сніжинками різноманітного розміру, це виглядає добре.

  Найяскравіші ідеї

  Нижче ви зможете знайти тематичні добірки трафаретів, які ідеально передадуть різдвяний настрій.

  Засніжені візерунки для вікон без паперу

  Дана техніка нанесення візерунків за допомогою трафарету на скла вражає проста, а ефект від такого нанесення перевершує всі очікування! Для створення снігового візерунка вам знадобиться витинанка, зубна паста, вода та щітка для очищення зубів.

  Завантажте шаблон на цьому сайті, беріть картинку свічки чи ангела, сніжинки чи будиночок, а можна скласти цілу композицію із найрізноманітніших картинок. Ґрунтовно вирізаємо на трафареті все те, що пофарбоване чорним кольором. Для зручності трафарет можна розташувати на дошці для обробки, а для вирізування скористатися канцелярським ножиком.

  Процес створення візерунка на поверхні скла

  1. Отриману картинку або композицію з паперу необхідно трохи намочити водою і розташувати на поверхні скла;
  2. непотрібну воду прибираємо губкою;
  3. лалей беремо трохи зубної пасти і розводимо її в малій кількості води в блюдце;
  4. вмочивши зубну щітку в цю суміш необхідно пальцем провести по щетинках, щоб вийшли бризки;
  5. таким чином, потрібно забризкати все скло навколо наклеєних трафаретів;
  6. після висушування пасти папір необхідно просто зняти.

  Так у вас вдасться засніжене вікно з вражаючим пейзажем.

  Прикраси на ялинку

  Крім паперу для виробництва ялинкових прикрас можна застосовувати фетр, а для яскравості додайте бусин, страз або елементів декору. За допомогою наших трафаретів ви зможете створити вражаючі та індивідуальні прикраси на ялинку. Необхідно тільки виявити трохи фантазії і ваша ялинка буде найчепурнішою та найоригінальнішою!

  До того ж ці з цих трафаретів на вікні на Новий рік можна зробити композицію у вигляді ялинки з іграшками.

  Декілька найпростіших і непростих новорічних трафаретів на вікно у вигляді основних героїв свята:

  Мало однієї ялинки вдома?

  Так і не дочекалися снігу у грудні? Наклейте такий трафарет на вікно і Новий рік потішить вас снігопадом!

  Витинанки у вигляді засніжених будиночків дарують почуття комфорту.

  Інтер’єрні атрибути

  Для новорічного квартирного оформлення можна застосовувати картини, зроблені в дусі аплікації із шаблонів витинанок. Для цього необхідно завантажити шаблон, вирізати та приклеїти на картонну основу. Картинку поміщаємо у рамку та вішаємо на стінку.

  Також за допомогою наших шаблонів можна зробити цікаві підвісні модулі. Для цього вибираємо шаблони різноманітних розмірів, це можуть бути сніжинки, балерини, метелики, ялинки та ін. Вирізаємо та підвішуємо на нитки до поверхні стелі на різній висоті. Такий модуль чудово виглядатиме в дитячій або в кутку святкової кімнати. Статуетки для подальшого фарбування краще надрукувати на щільному картоні.

  Костюми для новорічних свят

  Для справжніх майстринь витинанки можуть знадобитися під час розробки дитячих новорічних костюмів. Вирізані шаблони необхідно просто перенести на тканину та пришити до новорічної сукні. Будьте впевнені, що на новорічній ялинці такий костюм буде індивідуальним і приверне до себе багато уваги. Для прикраси костюмів можна застосовувати дзвіночки, сніжинки, зірки, ангела та ін.

  Різдво

  Також на цьому сайті ви можете завантажити шаблони різдвяних картинок для вікон. Як і новорічні трафарети, вони застосовуються для оформлення будинку та створення цікавих листівок та ялинкових іграшок.

  Витинанки з різдвяною тематикою виглядають ефектно на вікнах. Ви можете приклеїти трафарет ангела на скло за допомогою звичного розчину на мильній основі, а навколо розбризкати зубну пасту, імітуючи сніг та кучугури. Така композиція точно сподобається вашим дітям і всім перехожим, хто триматиме шлях повз ваш будинок.

  Олені, один із символів католицького Різдва:

  Крім вікон витикання застосовуються і для прикраси меблів. Їх можна приклеїти на дверцята зі скла, столики або перегородки. Різдвяні шаблони подарують вашій родині і вам чудовий настрій в одне з досить важливих та добрих православних свят. Створіть на власному вікні різдвяну казку, і яскрава Вифлеємська зірка обов’язково осяє ваш будинок і Вам подарує в перспективі щастя і процвітання року.

  Для вас ми зібрали найкращу колекцію Різдвяних та Новорічних шаблонів, щоб ви могла їх скачати, і рік у рік створювати реальну казку у себе вдома та дарувати власним друзям та близьким прекрасний настрій. Залучайте до цієї творчості власних дітей, тоді для них Новий рік стане особливим та незабутнім. Фантазуйте і ваші вікна розкажуть всім, що в цьому будинку живе справжня чарівниця!

  Найбільш поширені новорічні витинанки

  Кращі концепції для новорічних шаблонів не сильно змінюються з часом, у першій половині 20-х років ХХ століття також улюблені наступні сюжети:

  • святкові дзвіночки;
  • Новорічна ялинка;
  • традиційний годинник зі стрілками;
  • сніговики та Дідусь Мороз;
  • шишки, свічки та олені;
  • засніжені будиночки та кулі для ялинки.

  Витинанки бувають двох варіантів: традиційні плоскі силуети тварин, рослин, людей та об’ємні статуетки. Для отримання витинанки, яка може стояти сама, необхідно вирізати фігуру зі складеного паперового листа, а потім зробити для неї паперову підставку.

  Дзвіночки з паперу можна приклеювати не тільки на вікна, а й на двері, поряд з вінком. Це виглядає дуже свіжо та незвичайно. До речі, дзвіночки можна робити в два шари. Нижній паперовий лист буде видно через прорізи, він може бути кольоровим або напівпрозорим.

  Веселі сніговики піднімають настрій

  Дизайнери пропонують звертати власну увагу на такі оригінальні та сучасні ідеї:

  • зробити білих сніговиків і розфарбувати їм деякі деталі — ніс, шапочку, шарф, рукавиці в яскраві кольори;
  • оформити цілу сімейку сніговиків: маму, тата, кілька дітей і поряд з ними ошатного снігу або білочку — це буде красива картинка.

  З деяких витинанок можна збирати цікаві сюжетні зимові картини і розташовувати їх на однотонних стінах та будь-яких гладких поверхнях. До того ж це чудова ідея для оформлення залу для ранку в школі та дитячому садочку.

  Усіх обов’язково порадують витинанки у формі ялинових гілочок із філігранними шишками, вони нагадають смолистий запах справжньої ялинки. Білий, пухнастий сніг на вулицях, у повітрі та на дахах будинків — це зимове диво ніколи не докучає. Фрагмент зимового міста буде доречний на будь-якому вікні, тим більше, що вирізати такий сюжет красивим трафаретом — суцільне задоволення!

  Чарівне декоративне оформлення вікон на Новий рік за допомогою трафаретів та малюнків

  Щоб приступати до оформлення віконця, необхідно вирішити, чи це буде сюрприз для інших членів сімейства, або ж вони візьмуть у цьому участь. Якщо з’явилося бажання здивувати близьких, то краще займатися вирізанням на самоті. Ну, хіба що, кіт і собака нехай будуть мовчазними свідками. А якщо з’явилося бажання колективної праці, то від малюків користі буде мало, хіба що потримати трафарет, поки ви забираєтесь на стілець.

  Вікна прикрашають кількома варіантами:

  • скачують в інтернеті готовий трафарет або беруть і переводять картинку на папір;
  • малюють від руки те, що хочеться;
  • малюють за допомогою трафарету на вікнах фарбою або зубною пастою.

  Досконалість новорічного візерунка власноруч

  Вибір тематики великий, для 2019 року вже пропонується багато різних трафаретів:

  • сніжинки вже самі собою красиві, проте якщо створити з них композицію, буде особливо чудово;
  • образи Діда Мороза та Снігуроньки вважаються важливою частиною Нового року, тому на віконці вони можуть посісти гідне місце;
  • майбутній рік Свині може знайти відображення на вікні як символ – силует тварини;
  • іграшки до нового року та дзвіночки;
  • ялинка або ялиновий ліс;
  • різноманітні тварини, також коні та олені, які є символом свята;
  • ангели оцінять ті, хто трепетно ​​чекає Різдва і вірить у диво;
  • сніговики одразу принесуть із собою зимовий настрій;
  • будиночки та засніжені містечка.

  Прикраси на вікнах легко поєднувати та складати цілий чарівний світ

  На фото у статті ви зможете побачити багатооригінальних та звичайних трафаретів.

  Вирізання красивих фігурок, застосовуючи трафарет з паперу фігур на вікна на Новий рік

  Перший спосіб прикрасити вікна – це вирізати статуетки з новорічного трафарету, який дуже легко завантажити та роздрукувати. Для вікон існує багато різних варіантів, різних за складністю та візерунком фігур.

  Вибираємо відповідну картинку, скачуємо та роздруковуємо у необхідному масштабі. Вирізаємо та наклеюємо!

  Перекладні картинки – додатковий варіант для оформлення вікон на Новий рік

  Можна вчинити і таким чином: у будь-якому дитячому забарвленні є цікаві статуетки. Якщо взяти кальку і перевести фігуру, що сподобалася, на папір, то буде чудова основа для трафарету. Щоб довести шаблон до розуму, потрібно розрахувати, де зробити додаткові прорізи.

  Сенс створення трафарету над контурі постаті, а її візерункові. Робимо пару додаткових ліній, і виходить струнка фігура

  Як роздрукувати зображення на вікна формату А4

  Якщо вибір зроблений і шаблони витинанок вже відправлені до обраних, настав час розібратися, як перенести зображення на папір. Змінити задумане в життя можна кількома варіантами.

  Як роздрукувати зображення відразу на принтері

  Поетапно розглянемо, як застосовувати завантажений трафарет із подальшою печаткою без додаткових дій із редакторами:

  1. Правою кнопкою миші тикайте на підібране зображення.
  2. У вікні виберіть пункт «Зберегти картинку як…»
  3. Створіть папку на комп’ютері, щоб зберегти малюнок.
  4. Підібравши картинки, зберігайте у папку. Після цього можна приступати до підготовки до друку. Працюйте з кожним зображенням індивідуально або у групі. Для роботи в групі виділяйте малюнки, натисканням клавіші CTRL+A (виділення всіх малюнків у папці) або натисканням лівої клавіші миші всі разом із CTRL (одночасне виділення кількох зображень із групи).
  5. Не відриваючи зображення, натисніть на зображення за допомогою правої кнопки миші та виберіть завдання «Друк».
  6. У спливаючому вікні друку підлаштовуйте формат під бажаний. Доступне розташування на одному аркуші більше однієї картинки, а також попередній перегляд.
  7. Натискання слова «Друк» – останній крок перед тим, як розпочати роботу принтера.

  Як зробити більше картинку за допомогою excel

  Якщо з’явилося бажання створити ілюстрацію, що виходить за межі формату А4, а друк більшого формату недоступний, скористайтесь Excel. Програма допоможе розбити зображення на необхідну кількість частин. Для цього необхідно:

  1. Відкрити програму. Вибрати режим «Вставка», «Малюнок».
  2. Вибрати з папки зображення, яке піддаватиметься дробленню.
  3. На екрані з’явиться картинка, виділена в рамку. Крапки, що знаходяться в кутах та з обох боків, допоможуть розтягнути малюнок до необхідного розміру. Захопіть за допомогою мишки нижній правий куточок і тягніть вниз і вправо.
  4. Функція попереднього перегляду дасть змогу побачити, наскільки розбилося зображення.
  5. Друк розпочнеться після натискання відповідної клавіші.

  Що робити, якщо немає принтера

  Не в будь-якому будинку є принтер. Однак це не страшно, адже витинанки можна просто обвести олівцем, застосовуючи для цього лист, прикладений до екрану комп’ютера.

  Щоб отримати малюнок бажаного формату, слід:

  1. Натиснувши праву кнопку миші, вибрати пункт «Відкрити картинку у новій вкладці».
  2. Малюнок перейде на нову вкладку. Комбінування клавіш «CTRL+» допоможе досягти потрібного розміру.

  Справа залишилася за малим: додати аркуш до екрану для перенесення зображення.

  Необхідні інструменти та матеріали для вирізування

  Перш ніж вирізати витинанки з паперу, необхідно приготувати різальний інструмент та поверхню для роботи. Щоб не пошкодити кришку столу та отримати гарні плавні лінії різу, під заготівлю потрібно підкласти основу. Найкомфортніше розрізати на:

  • спеціальному килимку, що самовідновлюється;
  • щільний картон;
  • невеликому листі фанери;
  • дерев’яній підкладці (найкраще – з липи);
  • скляна обробна кухонна дошка.

  Варіанти чим можна вирізати витинанку

  Багатьом зручно вирізати витинанки канцелярським ножиком, проте, крім нього, існують не менш зручні інструменти:

  • різак по дереву (невеликий ніж із коротким скошеним полотном);
  • медичний скальпель;
  • ніж для макетів (зазвичай він реалізується вже в комплекті зі змінними лезами).

  Кожен майстер вибирає, чим краще вирізати мереживні картинки самостійно, виходячи з особистої зручності та бажань.

  Відео професійний майстер-клас, як швидко та акуратно вирізати витинанку:

  Як вирізати витинанку.

  Watch this video on YouTube

  Чим краще приклеювати витинанки до поверхні або на вікно

  Щоб не пошкодити готову картинку або поверхню, до якої вона закріплюватиметься, необхідно заздалегідь розрахувати на що приклеїти витинанки на вікна або меблі (скла або інші поверхні перед нанесенням прикрас потрібно вимити від пилу або бруду і витерти насухо):

  ПВА клей — добре тримає папір і невидимий під його поверхнею, але занадто рідкий клей може розмочити і покоробити дрібні контури вирізки, до того ж відмивати його сліди від скла або меблів потрібно буде дуже довго.

  Для складних ажурних картинок ПВА доцільніше не застосовувати.

  Кацелярський олівець, що клеїть, не тече і не розмазується, тому його легше наносити на паперові вироби, ніж ПВА. До того ж, він не псує структуру паперу, але відчищати сліди від стику не менш важко, ніж від білого клею.

  Канцелярський клей-стік — найкращий варіант для створення листівок або картин в техніці витин, проте для прикраси меблів або скла він зовсім не підходить.

  Скотч — дуже бюджетний варіант, який здатний утримати навіть важкі композиції, але клейку стрічку некомфортно нарізати на дрібні шматочки (які можуть збирати на себе пил або відбитки пальців у процесі приклеювання) і вона буде видна зверху готових робіт. Сліди від скотчу можна прибрати лише спиртом, який може розчинити фарбу або порушити поверхневу структуру.

  Великі композиції, на які дивитимуться здалеку або з зворотного боку скла, можна закріпити і на скотч.

  Скотч двосторонній для рукоділля або прикраси повітряними кульками (Не плутати з монтажним скотчем!) можна купити у спеціальних магазинах, канцтоварах і навіть звичайних «Фікс-прайсах». Це чудовий варіант для кріплення паперових виробів, до його мінусів можна віднести лише товщину кріплення (вирізка не буде щільно примикати до поверхні стіни) та складність нарізки на мініатюрні шматочки.

  Скотч двосторонній для повітряних кульок реалізується і в листах, і в рулоні.

  Розчин на мильній основі раніше застосовувався не для оформлення вікон, а для теплоізоляції кімнати: змоченими ним смугами паперу клеїли на зиму щілини на вікнах, щоб позбутися протягів. Мило чудово тримає папір і дуже легко змивається з поверхні після видалення прикрас.

  Розчин на мильній основі можна нанести губкою або просто промазати вирізку вологим шматочком мила.

  Рідина для миття вікон підходить для кріплення легких вирізок з тонкого паперу: дуже просто злегка побризкати виворітну поверхню виробу і прикласти її до обраного місця скла.

  Маленькі деталі втримає і традиційний віконний спрей.

  Перш ніж кріпити готову композицію, потрібно заздалегідь спробувати приклеїти вибраним методом шматочок аналогічного паперу, щоб переконатися, що вироб не зіпсується в процесі наклеювання.

  Майстер-клас з виготовлення шаблону витинанки на Новий рік

  Створення трафарету – це трудомісткий, але водночас цікавий процес, до творчості можна залучити всю сім’ю. Навіть для дітей підійде вирізання великих елементів. Ще, це особливо корисно для розвитку дрібної моторики та розумового процесу.

  Що знадобиться для роботи

  Перед тим, як розпочинати творчу роботу, необхідно приготувати такі інструменти:

  • білий або кольоровий папір формату A4;
  • прямі ножиці для манікюру;
  • ніж канцелярський зі змінними лезами або скальпелем;
  • клейовий або розчин на мильній основі, скотч;
  • пінцет, олівець;
  • шаблон заготівлі на картоні або щільному папері.

  Набір для професійного вирізування витинанок

  Як самостійно зобразити витинанку

  Витинанки часто продаються в магазинах для рукоділля, проте при необхідності їх легко створити самостійно. Є кілька варіантів виготовлення трафарету:

  • виконати своїми руками на комп’ютері у графічному редакторі;
  • скачати з інтернету та роздрукувати готовий шаблон витинанки на Новий рік;
  • зробити без сторонньої допомоги з дитячої книжки-розмальовки.

  В інтернеті можна вибрати витинанку на будь-яку тематику

  Майстер-клас та принципи вирізування витинанок

  тих. процес вирізування витинанки на вікно на Новий рік складається з таких етапів.

  1. На рівну основу або дошку покласти паперовий лист формату A4, зверху на нього розташувати трафарет і обвести його.
  2. Канцелярським ножем вирізати деталі. Починати необхідно з нижнього краю, потроху прямуючи вгору, крім того, перш за все вирізаються дрібні візерунки, і лише потім великі. Деталі відокремлюються за допомогою пінцету.
  3. Вирізати шаблон за зовнішніми лініями. Для цього застосовують ніж чи ножиці.
  4. Якщо шаблон має кілька деталей, їх закріплюють полівінілацетатним клеєм.

  Для прорізування дрібних деталей краще скористатися манікюрними ножицями чи скальпелем

  Техніку вирізування простої сніжинки ми розглядатимемо поетапно.

  КартинкаОпис дії
  Для роботи знадобляться: лист білого паперу форматом А4, олівець, ножиці та ніж канцелярський.
  Скласти білий папір у трикутній формі та відрізати додаткову частину.
  Складений трикутник скласти ще один раз, розгорнути і скласти кутками вгору та вбік, як показано на відео.
  Фігуру, що вийшла, скласти надвоє і відрізати хвостики.
  Олівцем зобразити риси майбутньої сніжинки.
  Ножицями вирізати внутрішні частини сніжинки.
  Вирізати серединку сніжинки, акуратно прорізаючи куточки та увігнуті частини.
  Повинна вийти цілісна заготівля.
  Акуратно розгорнути сніжинку, руками розправляючи місця згину.
  Красива сніжинка буде частиною зимової композиції з витинанок.

  Більш детально покрокове виготовлення сніжинки можна переглянути на відео:

  Watch this video on YouTube

  Підготовка витинанок для прикраси

  Вирізування витинанок — досить хитромудрий креативний процес, який кожен може собі дозволити. Необхідно лише взяти папір та ніж канцелярський чи гострі ножиці. Папір підійде будь-який: від звичайного офісного для принтера до щільних листів ватману.

  Особливо граціозними виходять статуетки із тонких серветок із паперу, але працювати з ними необхідно акуратно, щоб не порвати.

  Найлегше використовувати вже готові трафарети, за якими дуже легко вирізати стрункі фігури та цілі композиції для свята. За правилами застосовується практично завжди папір білого кольору, але сніговики та сніжинки можна вирізати з ніжно-блакитного паперу або будь-якого яскравого кольору.

  Все вичерпується лише уявою та фантазією. Так як 2021-й рік за китайським календарем — рік Металевого Бика, тоді можна застосувати як сріблястий, так і чорний колір.

  Кріпити готові витинанки на будь-яку поверхню не тільки можна розчином мила, але і звичайним двостороннім або прозорим скотчем. А в кімнаті можна нанизати багато сніжинок на довгу нитку та повісити на стінці.

  Рекомендації щодо оформлення вікон за допомогою шаблонів

  Для підготовки віконця на Новий рік не знадобиться особливий майстер-клас. Це насправді неважка робота, що приносить задоволення. Що підійде для виготовлення шаблонів: будь-який папір, також від ватману, фольгу. Як інструмент для вирізування немає нічого кращого, ніж спеціалізований різак.

  Різак має низьку вартість і, до того ж, має допоміжний ріжучий елемент

  За відсутності різака застосовують звичайний ніж канцелярський. Сам шаблон ріжуть зручними гострими ножицями. Для створення трафарету знадобиться чорний або синій фломастер (ну, можна брати будь-який яскравий колір, аби було до душі), розчин на мильній основі.

  Як вирізати трафарет без шкоди для власного здоров’я та столу

  Новорічні трафарети для вирізування на вікна розташовують на великій дошці з дерева, інакше доведеться купувати новий стіл — різак здатний серйозно пошкодити поверхню.

  Надрукований на принтері шаблон або намальований від руки — не має значення. Головне, не дозволити розривів паперу та діяти акуратно. Спробуйте повертати різаком на паперовому носії: необхідно зрозуміти, як тримати ручку, щоб було комфортно розрізати, це дуже легко

  За відсутності ножа та різака найкраще підійдуть невеликі ножиці для манікюру

  Спробуйте повертати різаком на паперовому носії: необхідно зрозуміти, як тримати ручку, щоб було комфортно розрізати, це дуже легко. За відсутності ножа та різака найкраще підійдуть невеликі ножиці для манікюру.

  Поводитися з різальними предметами необхідно обережно і розрізати в напрямку від себе

  Яким варіантом можна приклеїти трафарет на скло

  Скотч двосторонній послужить погану роботу в даній справі: так, він міцно приклеїти витинанки (саме так називають різьблені паперові трафарети), і так міцно, що потім доведеться вивчати статтю, як зняти скотч зі скла. Натомість є щадний спосіб: розчин на мильній основі.

  Розміщуємо картинку на вибраному місці і мажемо вікно досить густим розчином. Якщо перестаратися з водою, то папір із дрібними деталями розмокне, а це зашкодить композицію.

  Схеми ялинок з паперу для вирізування для малюків

  Новий рік пахне мандаринами та хвоєю. Усюди іскри бенгальських вогнів та дзвінкий дитячий сміх. Дорослі люблять почуття чарівного свята, що наближається, але набагато більше люблять допомагати повірити в диво власним дітям. На кроці прикраси діти виявляють незвичайний інтерес до всього, що відбувається: самі хочуть нарядити ялинку, повісити по будинку гірлянди та оформити вікна. Складну витинанку маленьким хлопцям зробити не під силу, а спеціалізовані полегшені схеми для вирізування стануть справжніми помічниками.

  Виконувати схему буде маленька ручка, тому деталі в ялинці, що вирізається, повинні бути великими, щоб гілки легко обгиналися ножицями. Шаблон краще підібрати без додаткових частин: зірок та іграшок. Вирізати за контуром силует новорічної красуні під силу навіть дитині до 5 років.

  Важливо! Під час роботи дитини з ножицями, дорослий має бути поряд і відсиджувати хід. Перед першим разом необхідно розповісти про техніку безпеки: не розмахувати перед обличчям, тримати пальці на безпечній відстані та не відволікатися у процесі.

  Витинанки у віконному прикрасі

  Але повернемося до традиційних витинанок, якими красиво оформляються вікна. Існує кілька стилів прикраси:

  • окремий рисунок;
  • прикраса кутів вікна, що моделює холодний малюнок;
  • прикраса нижньої чи верхньої лінії вікна;
  • цілісна композиція, що займає кілька сусідніх отворів вікон.

  Залежно від стилю який сподобався і шаблону аналогічне прикраса може бути простим і милим у власній наївності, а може бути витонченим твором паперового мистецтва та попросить від фахівця багато часу копіткого різання.

  Новорічні кульки

  Кульки, про які ми вже розповідали, можна розташувати зверху вікна в один або два ряди як у шахах, або спустити їх з ялинкових лап, шаблони яких також можна знайти. Можна приклеїти різні кулі у вигляді піраміди, яка уособлюватиме ялинку. Її контур можна зобразити білою гуашшю безпосередньо на поверхні скла, або залишити простір додумування.

  Святкові написи

  Чим хороші витинанки на вікнах — так це тим, що вони дарують приємний настрій щоразу. Спочатку, поки ви їх вирізуєте, потім – коли прикрашаєте вікна, ще – щоразу, коли ваш погляд падає на декороване вікно. Однак, крім цього, заряд урочистого настрою отримують і всі перехожі, і так новорічним настроєм заражається дуже багато людей.

  Єдині витинанки, які вважаються односторонніми, — це святкові написи «З Новим Роком!", "З наступаючим Новим роком!» та цифри «З Новим, 2021, роком!». Інші зображення однаково чудово виглядають як усередині кімнати, так і з вулиці.

  Символ року

  Китайський гороскоп давно зайняв власне заслужене місце у наших традиціях святкування Нового року. І напередодні його наступу ми завжди цікавимося, рік якої тварини ми зустрічаємо. Купуємо символічні сувеніри з його зображенням, даруємо їх із бажаннями удачі та благополуччя у новому році.

  2021 рік — рік Білого Металевого Бика, це чудова нагода прикрасити власне вікно зображенням бика з білого паперу. Різні шаблони пропонують нам як цілком реальні зображення бугаїв, так і персонажів з мультфільму та стилізовані картинки з візерунком із квітів чи ієрогліфів.

  Окрім ялинкових куль, святкового напису та символу року є ще низка улюблених сюжетів для новорічних витинанок:

  • Дід Мороз;
  • Снігуронька;
  • Сніговик;
  • Новорічна ялинка;
  • снігові дерева;
  • снігові сільські будиночки;
  • комічні тварини: зайчики, білизни, пінгвіни, білі ведмеді;
  • зимові забави: діти, що катаються на ковзанах або летять з гірки на санчатах, що грають у сніжки або сніговики, що ліплять;
  • зображення коробок з подарунками.

  Сюжет із Сантою та оленями

  Оскільки наші традиції тісно переплелися з європейськими та американськими, замість Діда Мороза у довгій шубі з мішком подарунків за спиною, часто зображують Санта Клауса у короткому кожушку, штанях та довгому ковпаку.

  А історія про те, що Санта летить по небу на упряжці оленів стала сюжетом, що часто зустрічається, і для витинанок. Чим більше майстерність вирізає, тим витонченішою може вдасться така картинка. Досить часто аналогічний сюжет вирізається з кількох паперових аркушів, так зображення йде через вікно або навіть через кілька вікон.

  Інші сюжети

  З католицького святкування Різдва до нас прийшли зображення янголят, свічок та дзвіночків. Російський балет надихнув дизайнерів на створення витинанок у вигляді балерин.Для шанувальників радянських новорічних листівок, намальованих художником Володимиром Зарубіним, є витинанки на основі улюблених героїв.

  Вирізання витинанок — ретельне і заспокоююче заняття, за яким можна провести не один вечір в очікуванні Нового року. Будинок, оформлений власноруч, виглядає особливо затишним.

  А якщо ви залучите до вирізування дітей, ви проведете пам’ятні моменти у спільній творчості та, можливо, подорослішавши, вони вирізуватимуть новорічні витинанки вже з власними дітьми.

  Джерело: paper-land.ru

  Безкоштовні шаблони витинанок на Новий 2020 рік

  Найлегше прикрасити будинок чи приміщення в дитсадку, школі, на роботі за допомогою паперових виробів. Оригінальним, але звичайним рішенням буде зробити на Новий 2020 витинанки, роздрукувати шаблони яких можна абсолютно безкоштовно на цьому сайті (гортайте нижче). Вироби підійдуть для прикраси вікон, стін, стель. За аналогічним принципом можна прикрасити пряники, листівки чи святкові маски.

  Витинанки: що це, історія походження

  Різьблені візерунки з паперу відомі в багатьох країнах. Перші відомості про аналогічні вирізки зустрічаються в Стародавньому Китаї, далі мистецтво поширилося в Японію та Корею. У нашій країні витинанками прикраси називають на український манер, оскільки такі вироби будувалися здебільшого в Україні та Білорусі. Матеріал користується великою популярністю для вирізок — папір, хоча в давні часи техніка застосовувалася також на шкіряних предметах побуту, листах дерев, тканини.

  Витинанки підійдуть для прикраси стін, вікон, полиць, димовідводів, печей. За допомогою даного мистецтва можна робити великі прикраси, які можуть замінити завісу. Техніка використовується для виробництва різних виробів, а також у кулінарії.

  Класифікація паперових вирізок:

  • мереживні;
  • силуетні;
  • одинарні – з 1 аркуша;
  • складні — у вигляді аплікації, зазвичай різнокольорові.

  За технікою виконання виділяють витинанки – статуетки, розетки, дерева, стрічки, шпалери, завіси, іграшки, виставкові вирізки.

  Як користуватися готовими трафаретами?

  Ті, хто давно займається вирізкою, можуть робити шедеври з паперу. Іншим же важко зробити красивий малюнок без попереднього нанесення малюнка. Досить звичайний спосіб зробити витинанку – роздрукувати шаблон на принтері, а потім акуратно пройтися ножицями або гострим канцелярським ножем по лініях.

  1. Вибрати оптимальний трафарет.
  2. Натиснувши на праву кнопку комп’ютерної мишки вибрати меню «Зберегти зображення як».
  3. У вікні, що з’явилося, вибрати необхідну папку або показати Стіл для роботи, сам файл можна перейменувати.
  4. Відкрити малюнок, вибрати в меню команду «Друк».
  5. Роздрукувати шаблони для вирізування.
  6. Деталі, які потрібно буде обов’язково видалити, можна злегка заштрихувати простим олівцем, щоб полегшити завдання.
  7. Акуратно вирізати по контурах ножицями чи канцелярським ножиком.

  Трафарет на вікна до Нового 2020 року можна застосовувати не тільки для паперу, а й для тонких пінопластових листів або фанери. Достатньо перенести малюнок на матеріал, який обраний і акуратно вирізати гострим канцелярським ножиком або ножівкою.

  Витинанки для вікон

  Досить звичайний спосіб створити різдвяний настрій – прикрасити шибки білими новорічними витинанками та повісити світлодіодну гірлянду. Для зустрічі 2020 року можна застосовувати наступні ідеї:

  • мишка або пацюк;
  • сніжинки;
  • ялинка;
  • Дід Мороз;
  • Снігуронька;
  • сніговик;
  • олені;
  • снігурі;
  • дзвіночок;
  • новорічна шкарпетка;
  • кулі для ялинки;
  • сани Дідуся Мороза;
  • новорічні будиночки;
  • сюжети з російських чи закордонних казок.

  При вирізанні бажано підкладати під папір щільну основу – дошку для обробки, шматочок фанери, стос газет або журналів. Це убереже поверхню столу від пошкодження гострим інструментом.

  Символ 2020 року

  Наступний рік пройде під знаком Білого Металевого Пацюка. Насправді китайський календар змінить тотемну тварину лише 25 січня, проте багато хто в нашій країні використовують символ вже при відході минулого року – 1 січня. Не обов’язково при цьому робити правдивого пацюка чи мишу. Для створення новорічної витинанки на 2020 рік допускається зобразити тварину схематично або вибрати мультяшного чи кіногероя:

  • Джеррі з «Том та Джеррі»;
  • миші з "Кота Леопольда";
  • Стюарт Літтл;
  • Ремі з «Рататуя»;
  • Мишарик;
  • щур Лариска з «Чебурашка та крокодил Гена».

  Крім символу року можна вирізати з паперу та самі цифри – 2020. Є безліч різьблених та фігурних різновидів оформлень подібних новорічних трафаретів на вікна.

  Великі витинанки

  Зробити важку вирізку можна з будь-якого малюнка. Варто зайти в графічний редактор і змінити розмір зображення. Проблеми можуть виникнути з роздруківкою, адже далеко не у будь-якого будинку стоїть промисловий принтер формату А1. Завдяки цьому зображення можна розділити на пару частин та роздрукувати на звичайних аркушах А4. Потім акуратно склеїти в один великий рисунок. Інший спосіб – зібрати композицію з кількох деяких витинанок.

  Новорічні кулі

  Естетично виглядають такі вирізки на вікнах, особливо разом із малюнком ялинкової лапи, сніжинок, іграшок.

  Цікаві шаблони для вирізування новорічних куль:

  Сніжинки

  Навіть нічого не знаючи про витинанки багато хто власне їх робив у ранньому віці, вирізуючи з паперу білі різьблені сніжинки на вікна. Прикраса досить популярна та звичайна для створення атмосфери свята перед приходом Нового року. Можна по-старому скласти папір кілька разів і вирізати малюнок, що сподобався. Ми ж пропонуємо створити більш рівну, симетричну прикрасу, скориставшись одним із поданих нижче трафаретів:

  Сани Діда Мороза

  Не обов’язково робити складні витинанки, сани допускається зобразити схематично.

  Шаблони з малюнком санок Діда Мороза:

  Новорічні будиночки

  Снігові пагорби та різьблені білі хатинки найбільш естетично виглядають на новорічних вікнах. Будиночок можна зробити один великий або вирізати пару невеликих силуетів, що входять до єдиної композиції. На поверхні зі скла бажано розміщувати білі вирізки, щоб були чітко помітні здалеку.

  Трафарети новорічних будиночків можна завантажити нижче:

  Різдвяні та новорічні шкарпетки

  Ці прикраси краще підійдуть для країн Європи та Америки, але стали дуже популярними і в нашій країні.

  Шаблони різдвяних та новорічних шкарпеток можна завантажити нижче:

  Герої з казки

  Найпопулярніші на Новий рік герої – Дідусь Мороз, Снігуронька, сніговик, олені. Список можна доповнити Санта Клаусом, лісовими звірятками, птахами. Розмір витинанок можна робити будь-який, зменшивши або збільшивши зображення на комп’ютері перед роздруком трафарету. Подібний декор чудово підходить для вікон, стін, новорічної ялинки.

  Новорічні трафарети для пряників

  Шаблони можуть знадобитися в обох варіантах – коли необхідно з великого пласту пряничного коржа вирізати маленькі статуетки або потрібно прикрасити готові вироби візерунком з мастики. Останній варіант зустрічається набагато частіше, оскільки нестачі форм для випічки немає.

  Інгредієнти для приготування мастики:

  • 100 г маршмеллоу;
  • 2 ст. л. соку лимона;
  • 1 ст. л. вершкового масла чи кулінарного жиру;
  • цукрова пудра.
  1. Розчинити в мікрохвильовій печі суміш із маршмеллоу, соку та олії.
  2. Добре розмішати до однакової консистенції.
  3. Просіяти цукрову пудру, засипати в масу в такій кількості, щоб мастика була м’яка, податлива, не прилипала до рук.
  4. Одночасно з пудрою можна доповнити харчовий барвник.
  5. Пряник покрити основою тонко розкатаної мастики, фіксуючи її сумішшю меду і горілки, приготовленої у співвідношенні 1:2.
  6. За допомогою роздрукованих трафаретів вирізати мальовничий малюнок, приклеїти зверху основи.

  Новорічні маски

  Техніка виготовлення витинанок чудово підійде для карнавальних масок. У вигляді основи рекомендується використовувати картон, хоча сам трафарет допускається роздрукувати на звичайному папері. Готовий виріб потрібно розфарбувати, накрити гліттером, оформити компонентами декору.

  Паперові вирізки як вид прикладного мистецтва відомі у більшості країн світу. Витинанки можна робити з паперу або інших матеріалів, головне — працювати гострими інструментами. Малюнок можна вигадати без сторонньої допомоги або скористатися готовими трафаретами. Шаблони вирізок можна скачати безкоштовно на цьому сайті.

  Джерело: prazdnik-dlya-vseh.ru