Сб. Ноя 27th, 2021
  Новорічні композиції своїми руками. популярні майстер-класи

  Новорічні композиції власноруч. Популярні майстер-класи

  Завжди прикрашають і заповнюють інтер’єрний декор, і ще створюють атмосферу урочистостей та свят зроблені новорічні композиції власними руками більше про які, ми хочемо розповісти в цій статті, завдяки якій ви також навчитеся створювати щось подібне самостійно.

  Новорічні композиції власноруч ідеї

  Майстер-клас №1. Новорічна композиція з гілок ялинки, свічок та справжніх квітів.

  Аналогічна новорічна композиція може стати чудовою прикрасою на святковому столі, а також замінити ошатну ялинку, в тих приміщеннях, де її встановлення не планувалося. для того, щоб створити щось подібне нам з вами будуть потрібні такі матеріали:

  — флористична піна зеленого кольору;

  — маленька керамічна чи пластмасова піала білого кольору;

  — дерев’яні шпажки для закусок;

  — флористичний скотч на паперовій основі зеленого кольору;

  — штучний сніг у спрей-балоні;

  — дві довгі свічки у червоному кольорі;

  — кілька соснових шишок;

  — тонка золотиста нитка;

  — цукерки у блискучій індивідуальній упаковці;

  — пару гілочок декоративної плакучої верби;

  — кілька натуральних гілок ялини;

  — маленькі квіти живої гіпсофіли;

  — кілька ялинкових куль однієї й тієї ж розміру жовтого й у червоному кольорі;

  — кілька штучних гілочок гіперикуму чи будь-яких інших відповідних ягід;

  — п’ять живих гвоздик білого кольору.

  Також нам знадобляться такі інструменти:

  Як зробити новорічні композиції власними руками зі справжніми квітами та свічками — покроковий опис.

  Перший крок. Необхідно почати з того, що з флористичсекой піни, звичайним ножиком виріжемо деталь, відповідну за розмірами для нашої піали і замочимо її на годину-півтори в холодній воді. Це потрібно для того, щоб вона добре просочилася вологою, за рахунок чого наша новорічна композиція зі справжніми квітами і зеленими гілками могла довго виглядати свіжою і не в’янути.

  Другий крок. Поки флористична піна відмокає, підготуємо окремі деталі для нашої композиції. Свічки, щоб вони надійно стояли в композиції і не падали, ми прикріпимо до двох однакових деревних шпажок для закусок за допомогою спеціального флористичного скотчу зеленого кольору. Якщо у вас немає такого, можна скористатися звичайним паперовим скотчем для малярних робіт, він також підійде під ці цілі. Зрозуміло ми могли не будувати таку важку конструкцію і просто встромити свічки у флористичну піну, але враховуючи їх розмір у діаметрі, вони можуть проробити в ній занадто великий отвір, який не дасть можливості кожній свічці стояти стійко та нерухомо.

  Третій крок. Щоб соснові шишки можна було в подальшому закріпити без проблем у нашій композиції, будь-яку з них обвиваємо знизу тонким дротом і скручуємо її кінці, формуючи таким чином своєрідні стебла, завдяки яким шишки легко вставити в основу флористичної піни.

  Четвертий крок. Далі закріплюємо дріт до ялинкових куль за петельки, щоб їх можна було також як і шишки закріпити у флористичній піні – основі композиції.

  П’ятий крок. До цукерок зв’язуємо тонкі золотисті нитки, щоб їх можна було пізніше повісити на гілки ялинки, як і на новорічну ялинку.

  Шостий крок. Як тільки флористична піна добре просочиться водою, щільно поміщаємо її у підготовлену піалу.

  Сьомий крок. Основа готова, починаємо збирати нашу новорічну композицію, по самому центру поміщаємо кілька гілочок декоративної плакучої верби.

  Восьмий крок. Потім беремо підготовлені свічки і також поміщаємо по самому центру основи з флористичної піни, причому одна свічка повинна бути трохи вище за іншу, для цього шпажки однієї втоплюємо глибше.

  Дев’ятий крок. Далі нижню частину гілок за допомогою ножиць звільняємо від голок приблизно на висоту три-чотири сантиметри, щоб їх можна було комфортно вставляти у флористичну піну.

  Десятий крок. Тепер можна вставляти підготовлені гілки в основу, спочатку ми поміщаємо їх по колу знизу піни, так, щоб вони розташувалися горизонтально і закривали керамічну піалу.

  Одинадцятий крок. Наступний ряд дрібніших гілочок встромляємо, починаючи від центру основи по всій її поверхні, за рахунок чого маскуємо флористичну піну.

  Дванадцятий крок. Щоб здавалося, що наші гілочки ялинки злегка припорошили сніжком, беремо живі гілки гіпсофіли з маленькими біленькими квіточками і поміщаємо їх по колу навколо основи двох свічок.

  Тринадцятий крок. Потім за допомогою секатора підрізаємо стебла білих гвоздик та доповнюємо ними нашу новорічну композицію.

  Чотирнадцятий крок. Далі нам знадобляться гілки штучного або живого гіперикуму, які також можна замінити будь-якими іншими декоративними гілочками з ягодами, і заповнюємо ними всі вільні простори в композиції між гілками ялини, верби та квітами.

  П’ятнадцятий крок. Щоб надати композиції по-справжньому новорічного настрою доповнюємо її невеликими ялинковими кулями та сосновими шишками, до яких ми заздалегідь прикріпили тонкий дріт.

  Шістнадцятий крок. На окремі гілочки їли вішаємо за петельки, сформовані із золотистих ниточок цукерки в блискучих індивідуальних обгортках.

  Сімнадцятий крок. Наприкінці за допомогою штучного снігу в балоні злегка причеплюємо нашу композицію, як і будь-які інші зроблені красиві новорічні композиції власними руками, сніжком.

  Майстер-клас №2. Новорічні композиції власноруч для малюків. Дерево з мандаринів.

  Така новорічна композиція може стати не лише чудовою прикрасою будь-якого святкового інтер’єру, але й також як солодкий цукерковий букет, зроблений у техніці світ-дизайн, стати чудовим подарунком будь-якій дитині. Для того, щоб створити щось подібне нам з вами будуть потрібні такі матеріали:

  — дитячий чобіток або валянок, у нашому випадку це популярні уггі;

  — будівельна піна для монтажу;

  — відповідна підставка для композиції з деревини або ДСП (ДВП);

  — дерев’яні шпажки для закусок;

  — стиглі, ароматні мандарини (близько двох кілограм);

  — декоративне зелене листя видовженої форми;

  — декоративні гілки із дрібними ягідками;

  — справжня бавовна або звичайна бавовняна вата;

  — тонкий флористичний дріт, діаметром один міліметр.

  Також нам необхідно вибрати такі інструменти:

  — викрутка або шуруповерт;

  Дитячі новорічні композиції власноруч іпокроковий опис.

  Перший крок. Щоб наше оригінальне дерево з мандаринів надійно трималося в чобітку і не переверталося, його слід зміцнити на основі дерева. Це можна виконати різноманітними способами, але найбільш надійний — це закріпити чобіт до підставки зсередини за допомогою шурупів, що ми і виконуємо. Якщо у вас немає подібної можливості, спробуйте приклеїти чобіток до основи з використанням клею.

  Другий крок. Щоб надати нашій конструкції жорсткості, засипаємо чобіток усередині до самого краю халяви дрібною декоративною галькою і вставимо в неї кілька дерев’яних шпажок для закусок.

  Третій крок. Далі починаємо заповнювати частину зверху чобітка потроху піднімаючись вгору по шпажку по спіралі звичайною піною для монтажу, формуючи основу для майбутнього дерева, схожу формою на великий конус.

  Четвертий крок. Даємо пені для монтажу повністю застигнути, на це може піти півтора-два дні.

  П’ятий крок. Потім із застиглої піни зрізаємо все непотрібне за допомогою звичного ножа, додаючи на основі правильну форму конуса.

  Шостий крок. Потім візьмемо дерев’яні шпажки для закусок і будь-яку з них розріжемо рівно надвоє на 2 половини.

  Сьомий крок. На половинки шпажек одягнемо по одному мандарину, і вставимо їх в основу, так, щоб вони досить близько були розташовані один до одного.

  Дев’ятий крок. Далі нам потрібно заповнити вільний простір між мандаринами, для цього беремо декоративне зелене листя подовженої форми, воно буває штучне або реальне і розріжемо їх на окремі смуги, шириною три-чотири сантиметри.

  Десятий крок. Кожен листочок згорнемо у вигляді невеликого об’ємного бантика, закріпимо його тонким флористичним дротом.

  Одинадцятий крок. Вставимо декоративніше бантики із зелених листочків між мандаринами, так щоб вони закрили основу з кожного боку.

  Дванадцятий крок. Доповнимо наше оригінальне мандаринове дерево справжніми бавовняними квітами або зробимо їх без сторонньої допомоги зі звичайної вати.

  Тринадцятий крок. Наприкінці прикрашаємо мандаринове дерево штучними декоративними гілочками з дрібними ягідками, які також можна замінити невеликими гілочками ялинки, за рахунок чого ваш будинок наповниться класичним і знайомим всім новорічним ароматом цитрусових та хвої, і закінчуємо роботу над його створенням.

  Новорічні композиції власноруч майстер-клас №3.

  Така композиція добре підійде для прикраси кімнати для дітей, приміщень у дитсадку, класу початкової школи тощо.д., а іграшку в яку входимо в неї, ви можете пошити власноруч, як і інші зроблені м’які іграшки власноруч. Однак, крім м’якого зайця для роботи нам також знадобиться:

  — прозора скляна ваза у формі відра;

  — декоративна галька або велика морська сіль бузкового кольору;

  — квіти штучного типу орхідеї фіолетового кольору;

  — невеликі ялинкові кульки фіолетового кольору;

  — тонка атласна стрічка, шириною один-півтора сантиметра рожевого кольору;

  — маленька справжня соснова гілка;

  — широка пластикова флористична стрічка;

  — невелика м’яка іграшка, у нашому випадку це заєць.

  Покроковий опис створення новорічної композиції для малюків із м’якою іграшкою власними руками.

  Перший крок. Починаємо створювати нашу композицію з того, що наповнимо вазу зі скла на половину декоративною галькою або великою морською сіллю.

  Другий крок. Далі підберемо кілька красивих штучних квітів орхідеї і викладемо їх зверху гальки, так щоб до краю вази залишалося порожнє місце приблизно півтора-два сантиметри. Якщо на дно вашої вази ви помістили власне декоративну гальку, в даному випадку ви можете замінити штучні орхідеї справжніми та залити вміст вази до самого верху простою холодною водою, так композиція вдасться ще незвичайніше. Якщо ви використовуєте в декорі морську сіль, такий спосіб не підійде, оскільки сіль протягом певного часу повністю розчиниться у воді і погубить справжні квіти.

  Третій крок. Потім зверху на краї вази горизонтально кладемо соснову гілку так, щоб вона добре трималася і не падала.

  Четвертий крок. У петельку кожної маленької ялинкової кульки просочуємо невеликий відрізок тонкої атласної стрічки рожевого кольору та формуємо з неї маленький об’ємний бант.

  П’ятий крок. Вішаємо кульки на соснову гілку в різні місця, прагнучи не перевантажити композицію, як у фізичному сенсі, щоб гілка не впала, так і в естетичному, щоб не було дуже багато всього.

  Шостий крок. Далі трохи прикрасимо нашу м’яку іграшку – зайчика. З широкої пластикової флористичної стрічки формуємо для нього невеликий складний об’ємний бант і зв’язуємо його на вушко. Крім зайця можна застосовувати для створення композицій та інші іграшки, наприклад, тематичні новорічні — Сніговика, Снігуроньку, Ельфа, Справи Мороза тощо.д., і ще іграшки символи року який настає, вдасться вельми незвичайно та красиво.

  Сьомий крок. Останній етап, сідаємо та кріпимо нашу іграшку на сосновій гілці, це можна виконати за допомогою звичайної тонкої флористичної плівки або двостороннього скотчу.

  Красива новорічна дитяча композиція з м’якою іграшкою готова!

  Сподіваємося, вам сподобалися наші прості та доступні майстер класи зі створення досить різних новорічних композицій, які ви можете завжди створювати для себе та власних рідних, за рахунок чого ваш будинок стане теплішим, затишнішим та ошатнішим.

  Джерело: masterclassy.ru