Сб. Ноя 27th, 2021
  Новорічні іграшки своїми руками 50 варіантів з фото як зробити іграшки на ялинку

  Іграшки до нового року власноруч

  У цьому уроці я покажу цікаві майстер-класи, як зробити іграшки до нового року на ялинку власними руками. Ці яскраві та незвичайні іграшки стануть чудовою прикрасою нашої ялинки! Наближається найбажаніше свято — Новий рік! Чомусь власне під Новий рік хочеться вірити в казку та чаклунство. Адже це такий дивовижний час! Іскриться сніг, міські вулиці прикрашені кольоровими вогнями. Навколо гарна, передсвяткова метушня. Усі обирають подарунки, замовляють їх в інтернеті, але давно відомо, що найбільш ідеальний варіант – це подарунок, виготовлений власноруч.

  Як зробити іграшки до нового року власноруч

  Ялинкова прикраса «Ангелок з черепашок» — професійний майстер-клас

  Якщо у вас пристойна кількість рідних, близьких, друзів, співробітників по роботі, то важко всім догодити. В даному випадку, можна подарувати подарунок, залишилося тільки сформуватися з вибором. Найбільш ідеальним варіантом буде – ялинкова іграшка власними руками у вигляді янголятка. Його зробити можна з паперу, тканини, намистин, але я хочу запропонувати Вам оригінальний варіант — Ангелочок з морських черепашок. Оригінально, ексклюзивно та дуже привабливо! Час на виготовлення витрачається мало, близько 20 хвилин. Ну що почнемо?

  Супутні матеріали:

  1. Морські мушлі різних розмірів: 1 велика під основу (зовнішній вигляд нагадує сукню), 2 середніх для крилець і можна взяти дві маленькі для ніжок.
  2. Гуаш біла.
  3. Лак перламутровий (прозорий) для нігтів.
  4. Клей-пістолет.
  5. Нитка з намистин або біла атласна стрічка для підвіски.
  6. Декоративні сніжинки.
  7. Пензлик.
  8. 1 велика намистина для голови.

  Беріть основу. Приклейте симетрично до неї крильця за тильну стінку за допомогою гарячого пістолета.

  Білою гуашшю розмальовуємо янголятко. Залишаємо висихати. Щоб зробити швидше процес сушіння, можна застосовувати традиційний домашній фен. Після того, як висох перший шар фарби, наносимо другий. Знов сушимо.

  Покриваємо 1 шаром перламутрового лаку.

  Беріть нитку з намистин. Виміряйте діаметр великої намистини. Відріжте достатню довжину.

  Приклейте нитку до верхньої частини намистини.

  Тепер приклеюємо голову (бусину) до основи. Відзначаємо.

  Залишилось тільки зробити підвіску. Це ж ялинкова прикраса, тому потрібно взяти або атласну стрічку (шириною 0,5см), або нитку з білих намиста і приклеїти до задньої частини основи іграшки. На сукню ангела можна приклеїти декоративні сніжинки.

  Наша новорічна іграшка власноруч у вигляді ангелочка з черепашок готова. Ви можете одночасно зробити одночасно кілька таких сувенірів. Поки один сохне від фарби, починаєте Приклеювати другий та третій. Ось такий конвеєр подарунків до Нового року і виходить!

  Новорічна іграшка — чобіток для подарунків

  Який Новий рік без подарунків та сувенірів?! Постійно хочеться подарувати подарунок цікавим способом. Тому в цьому майстер-класи ми в’язатимемо новорічний чобіток для подарунків, його можна повісити на ялинку як новорічну іграшку, виконану власними руками.

  Для в’язання чобітка нам необхідні наступні інструменти та матеріали:

  • Пряжа білого та блакитного кольору;
  • Гачок 3 мм;
  • Ножиці.

  Для в’язання підійде пряжа «Дитяча новинка». Вона на 100% складається з акрилу. В’язати починаємо з шкарпетки. Нам необхідно створити кільце амігурумі з 6 петель. Тому зробимо початкову петельку і пров’яжемо ще 2 повітряні петлі. Потім у 2п петлю від гачка виконаємо 6 стбн.

  Тепер нам необхідно зробити більше кількість петель до 24. Для цього ми пров’яжемо 3 ряди з надбавками поспіль. Спочатку ми просто збільшимо кожну петлю, пров’язавши по 2 стбн у будь-яку з них.

  У новому ряду пров’язуватимемо спочатку 1 стбн, а в наступну петлю 2 стбн, в 3-ю петлю знову 1 стбн і так до кінця ряду. Іншими словами, в’яжемо із надбавкою через петлю.

  Потім будемо виконувати ряд із надбавкою через кожні 2 петлі. І ще 1 ряд додамо через кожні 3 петельки кола. Так ми й отримаємо 24 петлі, пров’язуючи по 6 надбавок у кожному ряду.

  В’яжемо далі 1ряд без додатків. Виконуємо 24 стбн. Потім міняємо нитку на блакитну. В’яжемо 10 рядів по 24 стбн у кожному їх.

  Тепер формуватимемо п’яточку. Знову міняємо нитку на білу. В’яжемо рівно 12 стбн. Потім розвертаємось і виконуємо 1 вп. Далі в’язатимемо 8 розворотних рядів. У кожному з них буде рівно по 12 стбн.

  Тепер заготовку вивертаємо на лівий бік і зшиваємо п’яточку, склавши її вдвічі. Зшиваємо, виконуючи стбн..

  Вивертаємо чобіток назад на лицьову сторону. Починаємо в’язати гору. Приєднуємось у місці шва на п’яті і в’яжемо по колу ниткою блакитного кольору. В’яжемо, зменшуючи в 2 місцях. Там, де п’ятка переходить до носіння. Прямо в куточках.

  З убавочками з обох боків в’яжемо 3 ряди. Далі просто в’яжемо по колу без убавок ще 10 рядів.

  Тепер зробимо обгортку. Приєднуємося білою ниточкою та виконуємо 3 петлі підйому. Далі в цю ж точку в’яжемо ще 4 стсн. Петлю пропускаємо та виконуємо 1 стбн. Далі знову пропускаємо петлю і виконуємо в одну петельку 5 стсн. І так будемо в’язати до кінця.

  Край носочка трохи відвернемо і зробимо петельку з повітряного ланцюжка. За неї вішатимемо чобіток.

  Можна красиво оформити чобіток, вишивши сніжинку власноруч. Новорічний чобіток для подарунків та сувенірів готовий! Можна зв’язати кілька чобітків, а діти раді будуть пошукати їх та дістати подарунки.

  Ялинкова куля з диска

  Прикрашати ялинку у Новий рік – що може бути цікавіше? Розглянемо на цьому невеликому уроці майстер-клас зі створення чудової кулі з диску.

  Для роботи нам знадобиться:

  • фетр білого та блакитного кольорів;
  • диск;
  • біла бавовняна пряжа;
  • клей;
  • декоративні гудзики та інші прикраси.

  В першу чергу з фетру виріжемо сніг і блакитне небо, діаметр цього має бути дорівнює діаметру диска.

  Далі беремо гачок № 2 і пряжу білого кольору, починаємо в’язання зворотного боку нашої прикраси, воно повинно мати пристойну кількість прогалин, оскільки завдяки їм буде видно сам диск. Малюнок для цього вибираємо будь-який.

  Діаметр зворотного боку повинен підходити діаметру диска. Тепер приступаємо до роботи із прикрасою зовнішньої сторони. Приклеюємо до фетру різнокольорові ґудзички.

  Потім беремо нитку і пришиваємо бусинки, вони моделюватимуть сніжинки. Ось що в нас виходить.

  Тепер необхідно пошити між собою дві частини виробу, вставивши всередину диск. Зшиваємо та пришиваємо зверху стрічку, також стрічкою білого кольору обшиваємо контур диска.

  Ось наша робота і готова. Аналогічну прикрасу можна повісити на будь-яку ялинку!

  Новорічна сніжинка на ялинку з ниток

  Сніжинки – важлива частина зими та новорічної прикраси! Існує дуже багато варіантів та варіантів виготовлення подібних виробів. Сьогодні ми розглядатимемо досить вигадливий, а дуже важливий простий спосіб виготовлення сніжинки з ниток для в’язання. Робити таку сніжинку дуже швидко і легко, тому можна починати працювати одночасно з дітьми.

  Для виробництва сніжинки нам знадобляться:

  • нитка для в’язання білого кольору;
  • 6 прозорих бусинок;
  • ножиці;
  • голка;
  • шкільний зошит чи книжка.

  Робити таку сніжинку не обов’язково із білої пряжі. Можна взяти нитку різних кольорів. Розмір готової сніжинки залежить від предмета, на який накручуватимемо ниточку. Можна взяти загальний зошит чи книгу і намотати нитку білого кольору. Чим потовще намотаємо, тим об’ємнішим і товщі буде сніжинка. Але накручувати занадто багато не треба, тому що в даному випадку буде погано видно малюнок готового виробу.

  Потім акуратно знімаємо заготівлю і ниточкою цього ж кольору перетягуємо по самому центру, зав’язавши 2 щільні вузлики. Іншими словами, захоплюємо обидві сторони кільця, що вийшов, і зав’язуємо вузлик.

  Тепер ножицями розрізаємо з обох країв. Добре натягуємо їх лезами ножиць, щоб ниточки потім були приблизно однаковою довжини.

  Перевертаємо заготівлю та розподіляємо нитки приблизно однаково. Нам необхідно бачити центр заготівлі. Так робимо з двох сторін, утворюючи коло з ниток. У цьому положенні розміщуємо заготовку на твердій поверхні.

  Ділимо нитки на 6 приблизно рівних частин. Не слід рахувати кожну ниточку, просто розподіляємо пучками на око.

  Зараз трохи відступивши від центру перетягуємо пучок ниткою.

  Так чинимо з кожним пучком. Перетягуємо в одному рівні.

  По самому центру у нас уже вийшла маленька шестикутна сніжинка. Далі формуватимемо новий ярус сніжинки. Нам для цього необхідно розділити кожен пучок на 2 рівні частини. Дані частини потрібно з’єднати із сусідніми пучками.

  І знову перев’язуємо пучки, що вийшли.

  Щоб прикрасити нашу сніжинку візьмемо 6 прозорих бусинок. Продаємо шматочок нитки в середину. Можна скористатися для цього голкою з широким вушком, якщо вона пройде в отвір на бусинці.

  Перев’язуємо пучок ще раз. Так робимо з кожним пучком.

  Тепер нам залишилося лише вирівняти пензлики. Підрізаємо їх ножицями.

  Ось буквально протягом декількох хвилин можна зробити красиву об’ємну сніжинку з ниток для в’язання.

  Цю красиву повітряну сніжинку можна застосовувати для новорічної іграшки для прикраси ялинки.

  Іграшки до нового року власноруч для прикраси ялинки у дворі

  Незвичайні ялинкові прикраси можна виконати за допомогою упаковки з-під яєць, води та гуашевої фарби. Такі іграшки яскраво і красиво виглядатимуть на ялинці у вашому дворі, радуватимуть ваших гостей та вас.

  Для виробництва ялинкової іграшки потрібно:

  • Упаковка від яєць (магазинний контейнер);
  • проточна вода (з домашнього крана);
  • нитки швейні тілесного кольору;
  • пластилін для ліплення;
  • ножиці;
  • фарба гуаш жовтого кольору;
  • морозилка.

  Налийте у пластикову склянку води з крана.

  За допомогою жовтої гуашової фарби пофарбуйте воду у склянці. У другу склянку наберіть чисту воду у разі, якщо потрібно буде додати у форму.

  Налийте забарвлену воду у формочки, але не до країв. Приблизно до половини.

  Щільно закрийте кришку яєчної формочки.

  Заберіть упаковку в морозильну камеру. Нехай забарвлена ​​вода замерзне в лід.

  Поріжте нитки для петельок. Потрібно десять штук по п’ятнадцять сантиметрів.

  На іншому етапі знадобиться шматочок пластиліну.

  За кількістю петельок скачайте маленькі кульки з пластиліну.

  Приліпіть пластилінові кульки до кінчиків ниток.

  Сплюсніть кульки пластиліну.

  Розмістіть петельки у формочки.

  Тепер знадобиться друга склянка з водою.

  Доливаємо воду у формочки до країв.

  Знову закриваємо форму і прибираємо її в морозильну камеру.

  Після замерзання другого шару води витягуємо готову іграшку.

  Ось така не проста ялинкова іграшка вийшла.

  Можна прикрашати ялинку у дворі. Вийшло десять крижаних прикрас.

  Крижані іграшки радуватимуть Вас до самої весни!

  Незвичайно та просто! Ось така вийшла історія однієї упаковки з-під яєць).

  Іграшка новорічний олень на ялинку з паличок від морозива

  Наступна іграшка у вигляді милого оленя з дерев’яних паличок від морозива. Цікавий процес та вражаючий результат гарантовано!

  Необхідні інструменти та матеріали:

  1. дерев’яні палички від морозива;
  2. ніж канцелярський;
  3. клей;
  4. фарба та пензлик;
  5. елементи декору.

  На початковій стадії потрібно приготувати паперовий трафарет. Це можна зробити двома варіантами: роздрукувати з інтернету або зобразити власноруч. Принаймні картинку згодом необхідно вирізати ножицями.

  Дерев’яні палички кладемо близько один до одного і переносимо контур оленя із застосуванням заготовки. Як інструмент чудово підійде олівець. Його грифель добре лягатиме на поверхню з дерева.

  Далі за допомогою ножа для канцелярських робіт слід опрацювати кожну паличку. Робити це краще якомога акуратніше, тому що дерево може розшаруватись.

  Після завершення трудомісткого процесу всі деталі необхідно склеїти між собою. В результаті має вийти основа для ялинкової іграшки.

  Цікавий етап декору починаємо з фарбування безликого оленя. Кольори можуть бути всілякими: від класичного червоного до яскравого жовтого. Однак не потрібно комбінувати більше двох варіантів. В іншому випадку елементи декору можуть загубитись на подібному тлі.

  На заключній стадії кріпимо петельку та прикрашаємо основу іграшки. Стрічки, гудзики, намистини – зовсім не весь список предметів, якими можна прикрасити іграшку.

  Привабливий новорічний олень, виготовлений власними руками, обов’язково здивує друзів та рідних власною креативністю. Застосовуючи описаний принцип, можна зібрати цілу хендмейд колекцію іграшок у вигляді ялинок, черевичків чи сердець. Творчого натхнення та фантазії!

  Ще одна іграшка на ялинку з паличок від морозива

  Сніжинка новорічна на ялинку із клею

  Різдвяний настрій без снігу уявити важко, тому й обстановку вдома розбавимо сніжинками. Їх зробити можна з різних матеріалів, від звичайного паперу до дерева і скла. Розглянемо спосіб виготовлення декоративної сніжинки із клею.

  Готуємо всі інструменти які знадобляться та матеріали:

  • пістолет для клею;
  • клей для пістолета (достатньо пари паличок);
  • папір для випікання чи фольга;
  • будь-який крем;
  • клей;
  • пензлики;
  • ножиці;
  • блискітки;
  • нитка для підвішування.

  Загальний процес займає не більше години, все настільки швидко і просто, що можна доручити виконання та дитині. Насамперед вибираємо малюнок майбутньої сніжинки. Можна і в інтернеті пошукати, а можна і самим вигадати.

  Звертаємо свою увагу, щоб не було надто дрібних деталей, в них клей зіллється у звичайну ляпку.

  Малюнок переносимо на папір для випічки/фольгу, поверхню мажемо будь-яким кремом — без нього клей буде проблемно відліпити.

  Розігріємо пістолет для клею і починаємо акуратно обводити смужкою рідкого клею контур сніжинки. Слідкуємо за тим, щоб не було деяких ліній, всі вони повинні перетинатися, інакше окремі деталі просто відваляться.

  Після того, як новорічна сніжинка повністю обведена, даємо їй висохнути кілька хвилин.

  Сухий клей легко обрізається ножицями, на даному кроці відстригаємо всі недоліки (краплі, що стирчать, залишки клею), коригуємо саму форму сніжинки.

  Тепер можна розпочати етап прикраси. Щоб це зробити знадобиться клей. Пензликом наносимо клей тонким шаром на поверхню сніжинки.

  Посипаємо блискітками, білі блискітки створять справжнісінький ефект.

  Даємо клею з блискітками висохнути хвилин 20-25, після цього закріплюємо нитку для підвішування. Все, сніжинка готова прикрашати ялинку та дарувати різдвяний настрій.

  Рукоробна іграшка на ялинку з ниток

  Як виконати подібну новорічну іграшку — перегляньте детальний майстер-клас відео

  Розчин для ниток: беремо 50мл води і розчиняємо в ній 3 чайні ложки цукру, додаємо ПВА клей – чим більше, тим краще. І обмотуємо повітряну кульку нитками як показано на відео:

  3D іграшка на ялинку власноруч

  Прикрашати ялинку всім сімейством – справжнє задоволення. Сама підготовка на Новий рік викликає запаморочення, передчуття казкового свята. Кожен із членів сімейства зайнятий власними справами, наприклад, пошуком подарунків, рецептів для урочистого столу, власноручним виготовленням новорічних прикрас.

  Чому ж напередодні Нового року не нарядити ялинку в іграшки, виконані власноруч із натуральних матеріалів, наприклад, соснової шишки? Звичайна у використанні виріб дуже ідеально виглядає на зелених гілках.

  Для роботи готуємо:

  • соснову шишку;
  • прищіпку;
  • мішуру;
  • пластикову сніжинку;
  • ножиці;
  • клей.

  У виробі ми будемо застосовувати шишку звичайної сосни, що розкрилася. Однак для виробництва цієї прикраси підійдуть будь-які різновиди шишок, наприклад, кримської сосни.

  І ще момент. Як компонент декору в роботі застосовується пластикова сніжинка, яка куплена в магазині для рукоділля. Якщо немає можливості дістати подібну деталь, її можна замінити гофрованим папером, пластмасовими квітами, вирізаними зі склянок.

  Зрештою, є над чим подумати на дозвіллі. Як зробити шишці гідну оправу? Сам процес виготовлення виробу зовсім не складний. Спочатку потрібно приклеїти сніжинку до прищіпки.

  Далі відрізаємо від мішури шматочок і формуємо з нього коло (вінок із порожньою серединкою). До речі, у роботі застосовується мішура діаметром всього 2 см..

  Приклеюємо новий елемент декору по самому центру сніжинки.

  Залишилося зверху закріпити соснову шишку. Клея не шкодуємо. Шишка повинна щільно пристати до пластмасової сніжинки, не до мішури.

  Прикраса готова. Вийшла незвичайна свічка.

  Зрозуміло, за бажання можна заздалегідь шишки пофарбувати в різноманітні кольори, прикрашати намистинами або блискітками. Ми не будемо цього робити. Свічка, що вийшла, найбільш природно, ідеально виглядає на зелених лапах нашого пухнастого деревця.

  Ось тому доказ. Шишка, як шишка. Нічого непотрібного. Навіть червоний колір прищіпки не бентежить погляд (хоча, зрозуміло, дерево тут підійшло б краще).

  Незвичайний новорічний виріб для ялинки з лампочок — відео-урок

  Дитячий новорічний виріб — ялинка з макаронів

  Діти готуються до святкування Нового року – навчають сценарії, вірші, привітання та роблять вироби на зимову тематику. Це можуть бути аплікації на вікна, паперові гірлянди чи іграшки на ялинку. Ми, напевно, зупинимося на варіанті, який був останнім. Наша ялинка вже прикрашена саморобними зайчиками, сніговиками та іншими фігурками.

  Сьогодні змайструємо виріб з макаронів у вигляді спіралек. Пропонуємо зупинитися на найпростішому і зрозумілому майстер-класі, який без сторонньої допомоги зможуть повторити хлопці молодшого шкільного віку.

  Для роботи готуємо:

  • Паперовий трикутник;
  • шматок пластику від папки для зберігання паперів або швидкозшивача;
  • ПВА клей;
  • спіральки;
  • акварель з пензликом;
  • стрічку або нитку для петельки;
  • ножиці.

  У нас є примітивний шаблон ялинки з білого паперу у вигляді трикутника, ножиці та пластиковий прямокутник від швидкозшивача.

  З’єднаємо їх разом і виріжемо із пластику прозору заготовку для новорічного виробу з макаронів – ялинки

  Далі трикутник-невидимку густо змастимо ПВА і, не поспішаючи, викладемо на клейкій поверхні спіральки. Роботу починаємо знизу нагору.

  Зрозуміло, іноді між деталями показуватимуться просвіти, проте вони абсолютно не псують виробу. Так набагато краще. У деревця чітко виділяються гілки.

  Підійшла черга взяти в руки акварель, товстий пензлик і покрити ялинку смарагдовою зеленню. Щоб не забруднити стіл, ми підклали під заготівлю традиційний альбомний лист.

  Залишилось повісити на колючих лапах деревця яскраві прикраси. Скористаємося ПВА. Це можуть бути черепашки, бантики або ті ж самі спіральки. У нашому випадку завитки представляють довгі свічки. Прикрасимо їх у соковитий червоний колір.

  До верхівки виробу прикріпимо петельку. Тут краще застосувати скобозшивач або суперклей. Інакше як повісити іграшку з макаронів на ялинку?

  Досить міцно триматиметься на гілках виріб, приклеєний до звичайного прищіпки для білизни. Тоді петелькою можна не займатися.

  Ось так виглядає наша прикраса на справжній ялинці серед куль та мішури. Красиво?

  Дитячий виріб — ялинка з макаронів

  Ялинкова іграшка «Оксамитова шишка» власноруч

  Ця новорічна іграшка робиться за 20 хвилин із звичайних підручних засобів.

  Робота попросить наступних матеріалів:

  • основа для шишки – пінопластова кулька або яйце з-під іграшок для дитини;
  • оксамитовий кольоровий папір коричневого кольору;
  • кульки з пінопласту або заготовки у формі шишки;
  • неширока стрічка для петлі;
  • пістолет для клею.

  Від атласної стрічки відрізаємо шматок завдовжки 10 см. З оксамитового паперу вирізаємо крапельки – лусочки майбутньої шишки розміром близько 1 см.. Папір може бути абсолютно різних кольорів, адже новорічні шишки відрізняються строкатістю фарб та квітів.

  Насамперед приклеюємо стрічку до широкої основи іграшки — до пінопластової заготовки.

  Луска починаємо клеїти з боку петлі. Обклеюємо ними кожен сантиметр поверхні заготовки.

  Щоб шишка не виглядала тужливо, кришимо спінений полімер і закріплюємо кульки на краю лусочок зверху.

  Новорічна засніжена шишка готова протягом кількох хвилин. Такі іграшки не тільки заощадити власні фінанси на покупці ялинкових прикрас, а й прикрасять ялинку та кімнатний інтер’єр.

  Новорічний янголятко з паперу власними руками

  Однією з найпопулярніших новорічних прикрас можна назвати різдвяного янголятка з паперу, якого можна зробити за запропонованим майстер-класом. Робиться таке янголятко досить швидко і просто.

  Супутні матеріали:

  • Білий аркуш формату А4;
  • ножиці;
  • олівець;
  • лінійку;
  • клей;
  • блискітки під колір золота.

  Спочатку вирізаємо з паперу 2 квадрати потрібного розміру, від якого залежить кінцевий розмір майбутнього янголятка. У нашому випадку квадрати мають розміри 9х9 см..

  Тепер обидва квадрати складаємо гармошкою.

  На будь-який із заготовок потрібно зробити по одному згину в різні боки. Даний згин повинен розташовуватись приблизно на 1/3 відстані від краю.

  На будь-якій із заготовок потрібно склеїти бічну сторону, верхня частина при цьому буде крилами ангелочка.

  Тепер приступимо до створення голови. Для цього від паперового листа відрізаємо смужку, ширина якої дорівнює гармошці, якою ми складали квадрати. Потім відрізану вузьку смугу починаємо скручувати, іноді скріплюючи з використанням клею.

  Для створення голови потрібного розміру може знадобитися кілька смуг, беремо стільки, скільки необхідно для гармонійного виробу.

  Що залишився кінець не широкої смуги робимо вільним, створюючи при цьому німб. Кріпимо смужку паперу знизу і залишаємо невеликий кінець.

  Заготівлю, що вийшла, вклеюємо між двома раніше зігнутими гармошками.

  За допомогою блискіток золотого кольору прикрашаємо нашу виріб.

  Наш новорічний янголятко з паперу готовий. Як зробити сніжинки з паперу дивіться тут.

  Новорічний янголятко з паперу

  Іграшка з матеріалів, які завжди під рукою

  Іграшки на ялинку, виконані власними руками – найоригінальніші прикраси. Ще б пак, іншої такої кульки, сніговика чи звірка не знайти. Він зроблений в одному екземплярі. Ялинки, прикрашені саморобними дитячими іграшками, виглядають напрочуд красиво і неповторно.

  Пропонуємо сьогодні розглянути простий професійний майстер-клас та дати відповідь на запитання: як зробити новорічний виріб із пластикової склянки? Зрозуміло, у роботі застосовуватимуться та інші підручні матеріали. Але! В основі прикраси все ж таки буде склянка з-під йогурту.

  Отже, для виробу знадобляться:

  • вата;
  • мішура;
  • пластиковий стакан;
  • паєтки;
  • атласна стрічка чи нитка;
  • клей;
  • ножиці.

  На першій стадії хлопцям самостійно не впоратися. Доведеться звернутися за допомогою до дорослих. Потрібно проробити два акуратні отвори в пластиковому стаканчику. Батько за секунду проколе шилом рівні отвори, через які ми простягнемо атласну стрічку – ручку майбутнього кошика для квітів.

  Зафіксуємо кінці стрічки невеликими вузликами.

  Тепер візьмемо шматок білої вати та опустимо його в кошик. Зрозуміло, для цієї мети можна застосовувати будь-який інший наповнювач. Однак вата у нас асоціюється зі снігом та Новим Роком. Більш того, вона напрочуд легка, а тому анітрохи не обтяжить виробу.

  Від мішури відріжемо кілька коротких частин, зімітуємо зелень у кошику.

  Настала черга промазати кожну паєтку клеєм і покласти на поверхні вати вогняний букет.

  Зрештою за чверть години ми отримали барвисту, не важку і симпатичну ялинкову прикрасу – кошик з квітами.

  Покажемо новорічний виріб із пластикової склянки та матеріалів, які завжди під рукою великим планом.

  А ось кошик зайняв власне місце на ялинці.

  На цьому роботу закінчуємо. Настав час прибрати зі столу залишки матеріалів, що застосовувалися під час виготовлення виробу, і вирушити на вулицю за новими ідеями. Прогулянка на морозному повітрі завжди надихає творчість!

  Іграшки до нового року — парасольки з паперу власноруч

  Як зробити такі парасольки професійний майстер-клас тут — гірлянди власноруч.

  Дуже приваблива новорічна іграшка зі звичайної серветки професійний майстер-клас

  Новорічна сніжинка гачком на ялинку

  Пропоную зв’язати невелику сніжинку, якою можна красиво оформити новорічну ялинку, прикріпивши до сніжинки петельку. Якщо зв’язати таку сніжинку з тонкої пряжі, то нею можна красиво оформити дитячий одяг. В’яжеться ця сніжинка досить просто та швидко. З цією роботою впорається навіть в’язальниця-початківець.

  Інструменти та матеріали:

  Для в’язання застосовано карачаївську акрилову пряжу білого або блакитного кольору. Для такої пряжі підходить гачок №3. Можна застосовувати більш тонку пряжу, тоді сніжинка буде ще меншою.

  Скорочення, прийняті у тексті:

  ВП – повітряна петля;

  СБН – стовпчик без накиду.

  Починаємо в’язати мотив від центру. Виконуємо кільце Амігурумі. Його вигадали японські в’язальниці для маленьких в’язаних іграшок амігурумі. Ми називаємо його ковзним або чарівним кільцем: кладемо білу нитку так, щоб кінець нитки опинився в долоні, а робочу нитку обертаємо навколо вказівного пальця (від себе), вводимо гачок в кільце, що з’явилося, підхоплюємо робочу нитку і, витягнувши петлю. Кільце зафіксовано, і можна приступати до роботи.

  1 ряд. На кільці пров’язуємо СБН, 3 ВП, СБН. Вийшла арка із 3 ВП. Подібних арок необхідно зробити на кільці шість. Між арками в’яжемо по одному СБН. Закінчуємо ряд сполучної петлі в першу арку. Кільце затягуємо.

  2 ряд. Варіння в’яжемо 1 СБН, 10 ВП. У четверту петлю ланцюжка пров’язуємо сполучну петлю, 7 ВП, сполучна петля в ту ж точку, 7 ВП знову закріплюємо в цю ж петлю і вниз по ланцюжку в’яжемо три сполучні петлі. У цю ж арку в’яжемо 1 СБН.

  Щоб перейти до наступної арки, в’яжемо 5 ВП.

  Потім у другу петлю ланцюжка пров’язуємо сполучну петлю, 2 ВП, СБН у наступну арку.

  Повторюємо промінчик: **10 ВП, сполучна петля в 4 ВП ланцюжка, 7 ВП, сполучна петля, 7 ВП, сполучна петля в 4 ВП ланцюжка, три сполучні петлі вниз по ланцюжку, СБН, 5 ВП, сполучна петля 2 ВП, СБН у наступну арку.

  Малюнок між зірочками повторюємо ще 4 рази. Закінчуємо ряд сполучної петлі в першу арку.

  Нитку відрізаємо і кріпимо. Щоб застосовувати сніжинку як ялинкову прикрасу, її необхідно накрохмалити, наколоти, витягаючи промінчики і висушити в розправленому стані.

  Сніжинка — іграшка на ялинку готова! Майстер-клас підготувала Світлана Чалкіна.

  Іграшки до нового року власноруч фото галерея

  Серце з картону Іграшки з пінополістиролу, покриті блискітками Зі звичайних шкаралупок від фісташок З пластику (полімерної глини) Новорічний будиночок Пряничні іграшки Текстильна іграшка

  Майстер-класи, представлені в цій статті відео

  Передноворічний період – чудовий час у році для мистецтва та рукоділля. Адже власне аура чаклунства ідеально впливає на безмежну фантазію. Немає відповідних матеріалів? Не варто поспішати вирушити за придбаннями в магазин чи лавку товарів хендмейд. Можливо, що-небудь підходяще знайдеться в коробках та скринях.

  На цьому прощатимемося. Побажаю всім феєричній новорічній ночі! Нехай весь наступний рік буде напрочуд вдалим, багатим і щасливим!

  Джерело: rukodelielux.ru

  Іграшки на ялинку власними руками: 10 звичайних варіантів на Новий рік 2021

  Традиція прикрашати ялинку перед настанням Нового Року подобається і дітям, і дорослим. Ще одне круте заняття – майструвати іграшки до нового року власноруч. Воно може стати вашим сімейним ритуалом на Новий рік 2021. Читайте на Joy-pup, як зробити незвичайні прикраси на ялинку та створюйте власний неповторний декор до новорічних свят!

  Іграшки на ялинку у вигляді бика

  Металевий Бик – символ року, який настає 2021. Щоб задобрити господарку року, зробіть власними руками іграшки до нового року у вигляді бичка. У вигляді матеріалу можна застосовувати фетр, вовну для валяння, тканину, пряжу та інші матеріали.

  Необхідно звернути свою увагу! Прикрасивши ялинку та будинок, не забувайте придбати подарунки близьким та друзям! Знайти новорічні подарунки ви можете у онлайн-магазині Milarky.ru. Подарункові бокси, набори солодощів, милі аксесуари, великі сюрпризи для дорослих і дітей.

  Якщо ви зможете в’язати гачком, то обов’язково зможете зробити симпатичного бичка в техніці амігурумі або за іншою доступною вам схемою. Маленькі бички роботи зробленої руками також можуть бути чудовим новорічним подарунком 2021. Якщо ви отримаєте аналогічний амулет до свята, воно точно принесе вам удачу та щастя.

  Кулі для ялинки власноруч 2021: креативні ідеї до свята

  Різнокольорові «кульки-ліхтарики» обов’язково мають бути на новорічній ялинці 2021. Однак ви можете придбати скляні кулі, що просвічуються, і їх зробити кольоровими і блискучими на власний розсуд. Пропонуємо кілька надихаючих фото-ідей!

  А це – майстер-клас зі створення об’ємних куль із тонкого картону чи фоамірану. Також ви можете застосувати старі листівки чи фотографії.

  Подивіться на відео ще й покрокову інструкцію.

  Не тільки для садка: прикраси на ялинку з паперу 2021

  Ці іграшки до нового року з паперу можна зробити одночасно з дітьми. Вони яскраві, веселі, оригінальні, так що неминуче піднімуть вам настрій перед зимовими святами. Наприклад, таких кумедних оленів, пінгвінів та Санта-Клаусів можна повісити на ялинку або зробити з них незвичайну гірлянду.

  А ці новорічні вироби чудово підійдуть як святкова прикраса до школи чи садка. Ялинки, сніжинки, зірочки, сніговички та різнокольорові ліхтарики з паперу – популярна прикраса на ялинку, яку можна створити самостійно. Пропонуємо також переглянути звичайні покрокові майстер-класи на фото.

  Більше чудових виробів – на відео.

  А ось звичайне відео, як зробити ялинку з паперу як декоративний елемент чи як іграшку.

  З тканини та фетру: м’які новорічні ялинкові прикраси 2021

  Розкішні іграшки до нового року можна зробити з фетру або іншої тканини.

  Для виробництва подібного декору власноруч вам потрібно буде:

  • тканину або м’який фетр;
  • тонка стрічка;
  • синтепон, вата чи інший наповнювач;
  • олівець та папір або роздруковані шаблони;
  • голка та нитка або клей;
  • ножиці;
  • новорічний декор.

  докладна інструкція

  Виріжте статуетки за шаблоном спочатку з паперу, потім перенесіть на тканину. Будь-яку деталь робіть у двох примірниках, які слід пошити між собою (але не до кінця) і наповнити синтепоном. Зшийте деталі повністю та прикрасьте іграшки новорічним декоруванням.

  Світла творчість: іграшки до нового року на ялинку з лампочок 2021

  Старі лампочки можна без особливих зусиль і швидко перетворити на комічні іграшки на ялинку власними руками. Найкращі ідеї подібного декору звертаєте увагу на фото.

  Новорічні прикраси з ниток 2021

  Традиційні нитки для в’язання можна перетворити на дизайнерські новорічні вироби на ялинку. Для цього вам потрібно буде сама пряжа, ПВА клей, кілька шпильок та пластикова тара.

  А для цих об’ємних куль підготуйте надувні кульки, які слід трохи надути і обмотати нитками, просоченими полівінілацетатним клеєм. Коли клей просохне, кульку потрібно луснути.

  Також із ниток можна зробити затишну прикрасу на ялинку власними руками – милу крихітну шапочку. Як її зробити, вам розповість покрокове фото.

  В екологічному стилі: іграшки на ялинку з натуральних матеріалів

  Сучасні майстри хендмейду знають мільйон варіантів як перетворити натуральні матеріали на реальні твори художнього мистецтва. І іграшки до нового року – саме серед них. Лісові шишки, слебів дерева, гілки, жолуді, горіхи та висушені часточки апельсина – ось із чого ви можете створити неповторні шедеври на ялинку до свята.

  Статуетки тварин із шишок та фетру – чудові новорічні вироби, які можна і на ялинку повісити, і до школи на конкурс віднести. Дітям дуже подобається така творчість.

  «Смачні» іграшки до нового року з цукерок 2021

  Прикраса з цукерок — може і не ідея для новорічної ялинки в першій половині 20-х років ХХ століття. Але останнім часом з’явилося дуже багато цікавих варіантів виготовлення оригінального «цукеркового» декору. Погляньте на деякі з них.

  А як же без новорічної зірочки 2021?

  Декоративну зірку на ялинку також можна зробити власноруч. Ці звичайні майстер-класи допоможуть вам створити «зірковий» декор для новорічної красуні.

  Прикраси на ялинку з матеріалів, які завжди під рукою 2021

  Прикрашати ялинку на Новий рік 2021 можна абсолютно будь-якими матеріалами: чим креативніше і незвичайніше, тим веселіше. Удома завалявся конструктор лего, і ним ніхто вже не грає? Зробіть незвичайну іграшку та повісьте її на ялинку.

  Подивіться назад довкола – навіть найпростіші речі можуть стати чарівними під час новорічних свят. Банкові кришки чудово перетворюються на новорічний вінок, а палички від морозива стають барвистими звірятками.

  Фантазуйте та створюйте чудові новорічні вироби на ялинку одночасно з нами!

  Джерело: joy-pup.com

  10 варіантів зробити круті іграшки до нового року власноруч

  Покладіть у дитячий шкарпетку дві пінопластові кульки так, щоб унизу виявився великий, а поверх — поменше. Перетягніть білою ниткою носок між двома кульками.

  Зверху пов’яжіть широку червону стрічку і надріжте її краї.

  Зав’яжіть нитку над верхнім сегментом сніговика. Виверніть навиворіт частину шкарпетки, що залишилася зверху. Виріжте прямокутний шматочок фетру і оберніть його навколо голови сніговика, щоб вийшла шапка. Зафіксуйте її шпильками та підігніть поля.

  Тепер перев’яжіть тонкою червоною стрічкою верх шапки сніговика. З довгих кінчиків стрічки зробіть петлю.

  Закріпіть шпильками до нижньої кульки сніговика два чорні гудзики. За допомогою маленьких шпильок з кольоровими головками зробіть сніговику ніс та очі.

  2. Іграшки із солоного тіста

  Що необхідно

  • 1 склянка борошна;
  • ??? склянки води;
  • ??? склянки солі;
  • папір для випікання;
  • формочки для печива або паперові шаблони та лезо;
  • трубочка для коктейлю;
  • штампики або зубочистка;
  • лист;
  • фарби на основі акрилу чи гуаш;
  • тонкий пензлик;
  • мотузка чи нитка.

  Як робити

  Змішайте муку|борошно| з|із| водою і сіллю|соль| і замісіть тісто. Поділіть його на кілька шматочків і розкачайте кожен на паперовому носії для випічки. За допомогою форм або шаблонів і леза виріжте потрібні статуетки.

  Трубочкою проробіть отвори в кутах іграшок. Відтиснути малюнок можна штампиками або зубочисткою.

  Покладіть заготовки на лист і встановіть у духовку. Запікайте 10 хвилин|мінути| при 130 °С.

  Готові прикраси розфарбуйте на свій смак. Із зеленню хвої найкраще комбінують червоний та білий колір.

  Коли фарба просохне, можна зробити петельки.

  3. Яйця драконів із «Ігри престолів»

  Що необхідно

  • картонний лист;
  • набір канцелярських кнопок (не менше ніж 200 штук);
  • різнобарвний лак для нігтів;
  • заготовки з пінополістиролу у вигляді яєць;
  • супер клей;
  • швензи від зайвих сережок чи скріпки;
  • стрічка або нитка для петельки.

  Як робити

  Покладіть картон на стіл, рядами вставте в нього канцелярські кнопки і накрийте їх лаком для нігтів. Залишіть висихати на ніч.

  Вранці можна прикрашати яйця з пінополістиролу. Акуратно встромляйте кнопки в заготівлю. Важливо, щоб один ряд злегка прикривав інший.

  Суперклеєм приклейте швензу або скріпку зверху іграшки. Зафіксуйте на ній декоративну стрічку чи нитку.

  4. Нитяні зірки

  Що необхідно

  • шаблон зірки;
  • картонний лист;
  • олівець;
  • ножиці;
  • супер клей;
  • намистини;
  • будь-яка пряжа.

  Як робити

  Потрібно додати шаблон до картонного листа та обведіть олівцем. Виріжте зірку за контуром. Приклейте до кінчика кожного променя по намистину.

  Зафіксуйте скрізь де завгодно кінчик пряжі суперклеєм. Обмотайте зірочку пряжею. Кінець нитки зав’яжіть петлею, щоб повісити іграшку на ялинку.

  5. Гудзикові ялинки

  Що необхідно

  • різнокольорові гудзики;
  • дріт;
  • кусачки;
  • нитка.

  Як робити

  Відсортуйте гудзики по гамі кольорів. Викладіть кожен набір за розмірами до ряду. Зігніть дріт надвоє. Відступіть від місця згину і перекиньте один кінець дроту через інший так, щоб вийшла петля. На ній ви наприкінці зможете закріпити нитку, щоб повісити іграшку.

  Нанижіть найменший гудзик. По черзі додайте гудзики все більших розмірів. Важливо: щоразу просовуйте дріт через два ґудзикові отвори. У ґудзиків із чотирма дірочками задійте отвори вздовж діагоналі. Потім додайте кілька темних гудзиків однаково невеликого розміру: це буде стовбур дерева.

  Знову перекрутіть дріт і відріжте залишки. Прив’яжіть до петлі нитку.

  6. Шишки з бантами

  Що необхідно

  • шишки;
  • супер клей;
  • моток тонкої мотузки;
  • кольорова стрічка.

  Як робити

  До основи кожної шишки приклейте мотузкову петельку. Зав’яжіть необхідну кількість бантиків. Зафіксуйте їх на шишках з використанням клею.

  7. Подарункові коробочки

  Що необхідно

  • лінійка;
  • олівець;
  • картонний лист;
  • ножиці;
  • пістолет для клею чи суперклей;
  • нитка або тонка мотузка;
  • обгортковий папір;
  • тонка декоративна стрічка.

  Як робити

  За допомогою лінійки та олівця потрібно накреслити на аркуші картону сітку зі схожих квадратів. Довжина сторін буває різноманітною, все залежить від потрібного розміру майбутньої ялинкової іграшки.

  Виріжте картонні квадрати. Приклейте з них кубики. Перед тим як клеїти останній сегмент, зафіксуйте всередині кубика петлю. Дайте їй висохнути і потім закріпіть кришку коробочки.

  Оберніть заготовку папером і зв’яжіть зверху стрічку.

  8. Мотузкові кульки

  Що необхідно

  • повітряні кулі;
  • миска;
  • ПВА клей;
  • моток джутової мотузки;
  • пістолет для клею чи суперклей;
  • балончик фарби на вимогу.

  Як робити

  Надуйте невелику повітряну кульку. Налийте в мисочку ПВА і намочіть у ньому мотузку. Обв’яжіть кінець мотузки навколо хвостика кульки і сумбурно обмотайте майбутню іграшку. Як варіант: можна спочатку обмотати кульку, а потім занурити її в ємність з клеєм.

  Дайте іграшці просохнути. Потім проткніть повітряну кульку і витягніть її із застиглого каркаса іграшки. Не забувайте про петельку, щоб повісити прикрасу.

  Зробіть за цим принципом кілька іграшок різноманітного розміру. Такі мотузкові кулі чудово виглядають на ялинці або під поверхнею стелі. Тим більше, якщо їх пофарбувати.

  9. Різнокольорові лампочки

  Що необхідно

  • супер клей;
  • непрацюючі лампочки;
  • моток ниток чи стрічки;
  • гуаш або фарби з блискітками.

  Як робити

  Приклейте до лампочок петлі з ниток чи стрічки. По черзі зануріть лампочки у кольорову фарбу. Дайте іграшкам просохнути.

  10. Сушені апельсини

  Що необхідно

  • апельсини, лимони чи лайми;
  • гострий ніж;
  • лист;
  • папір для випікання;
  • товста голка;
  • дріт чи нитки.

  Як робити

  Акуратно поріжте цитруси тонкими кружальцями. Викладіть їх на лист, застелений папером для випікання. Запікайте дві-три години за температури 100 °С.

  Зробіть голкою отвір у майбутній іграшці. Протягніть нитку або пластичний дріт і зафіксуйте, щоб вийшла підвіска.

  Джерело: lifehacker.ru

  Іграшки до нового року на ялинку власноруч: 1000 ідей!

  Зробити незвичайні новорічні вироби може будь-хто. Вам потрібно буде дуже мало часу, фантазія і, зрозуміло, приємний настрій. Зробите ви одну іграшку або захочете нарядити всю ялинку прикрасами, виготовленими власними руками, креативний процес принесе вам одне суцільне задоволення. А якщо залучити дітей, підготовка на Новий рік стане ще веселішою. Матеріали для незвичайних виробів не є проблемою знайти вдома або придбати в магазинах для рукоділля.

  • З чого майструватимемо

  З чого майструватимемо

  Створювати іграшки до нового року на ялинку можна буквально з матеріалів, які завжди під рукою. Для прикрас, які ми пропонуємо зробити, знадобляться:

  • ножиці,
  • клей,
  • нитки,
  • голка,
  • шпильки,
  • стрічки,
  • фарба в балончиках,
  • пінопластові заготовки,
  • наповнювач для м’яких іграшок,
  • картон.

  Основними матеріалами послужать:

  • гудзики,
  • бісер, бусинки,
  • дріт,
  • вовняні кульки,
  • помпони,
  • фліс або плюш,
  • шишки, горіхи, жолуді, насіння,
  • макарони,
  • папір,
  • фетр,
  • газети.

  Прикраси на ялинку з гудзиків

  Оригінально виглядають вироби із звичайних гудзиків.

  Для різнокольорової кулі будуть необхідні:

  • пінопластова заготівля,
  • гудзики різноманітних кольорів та розмірів,
  • шпильки з капелюшками-бусинами,
  • стрічка.

  Ґудзики прикріпити до заготівлі шпильками, прив’язати петельку зі стрічки. Такими кулями можна красиво оформити навіть вуличну ялинку – вони міцні, не бояться низької температури, снігу та вогкості.

  Підставою для другої новорічної прикраси є та ж пінопластова основа, пофарбована в позолочений колір. Якщо приклеїти до неї гудзики під тон і вибрати стрічку із золотистою ниткою, вдасться прикраса у ретро стилі.

  Ще легше зробити ялинку. Матеріали:

  • 10 – 12 зелених гудзиків різноманітного діаметру, 4 схожих коричневих гудзики для стовбура, гудзик-зірка.
  • нитка,
  • голка.

  За допомогою голки нанизати гудзики на товсту зелену нитку: спочатку зірку, потім гудзики з меншим діаметром до більшого і, нарешті, стовбур. Повернути нитку через другі отвори у зворотному порядку. Нитку закріпити.

  Основа зірочки в нейтральних тонах – пінопластова зірка. Плюс до всього, необхідні світлі гудзики різноманітних розмірів та стилів, що клеїть пістолет. Щоб поверхня вийшла об’ємною, клеїти гудзики необхідно внахлест, не прагнучи дотримуватися симетрії.

  Такий виріб можна повісити на двері або застосовувати для зірки на ялинку.

  Вироби з бісеру

  Це один із дуже цікавих матеріалів для створення новорічних сувенірів завдяки різноманітності форм, кольорів та розмірів.

  Для різнокольорової кулі знадобляться:

  • пінопластова основа,
  • бісер різноманітних кольорів,
  • міцна нитка,
  • голка,
  • функціональний клей,
  • кінцевик для намиста з петелькою,
  • стрічка.

  Нанизати на нитку бісер, промазати основу клеєм, приклеїти низьку спіраль. Після закінчення закріпити кінцевик для намиста, в петельку просмикнути і зав’язати стрічку.

  Зірочки-сніжинки, дзвіночки та інші прикраси виробляють з бісеру, стекляруса та намистин різноманітного розміру.

  Для зірки необхідні:

  • дротяна зірочка,
  • тонкий дріт,
  • бісер, намистини різноманітних кольорів та розмірів.

  Нанизати на тонкий дріт бісер та намистини. Зірочку обмотати дротом у довільному порядку.

  Як поетапно прикрасити кулю бісером?

  Якщо у вас є досвід плетіння з бісеру, ви можете обплести кулю за схемою.

  • ялинкова куля (краще з одним відтінком),
  • бісер двох кольорів,
  • волосінь,
  • голка.

  Набрати на волосінь 27 бісеринок, замкнути в кільце. Далі заплітати за схемою. На схемі представлено половину роботи; друга частина плититься симетрично.

  Декор вовняними кульками чи помпонами

  Готові кульки продаються у магазинах для рукоділля. Якщо ви володієте технікою валяння, звалюйте їх самостійно. А помпони з ниток виходять у будь-якої рукодільниці. Різнокольорові кульки приклеїти на пінопластову основу, пришити петельку, прикрасити бантиком.

  Для ялинки необхідні:

  • помпони,
  • конус з тонкого картону або пінополістиролу,
  • пістолет для клею,
  • картонна зірочка,
  • кілька намистин.

  Обклеюємо заготовку кольоровими помпонами, закріплюємо намистини, зверху закріплюємо зірку.

  За аналогічним принципом робляться ялинки з маленьких вовняних кульок. Верхівкою для них послужать маленькі зірочки, а стволом – кілька мотків різнокольорового серпантину.

  Для кільця з вовни із золотистим декоруванням знадобляться:

  • вовняна заготівля,
  • намистини,
  • фурнітура: сніжинки, зірочки,
  • макарони-бантики,
  • балончик із золотою фарбою,
  • голка,
  • нитки під тон.

  Намистини, фурнітуру та бант з макаронів пофарбувати, пришити на кільце.

  Для симпатичного ескімо взяти:

  • паличку від морозива,
  • стрічку,
  • дві чорні намистинки, намистинку-морквину, намистинку для ковпачка,
  • пару невеликих пластикових сніжинок,
  • два прямокутні шматочки м’якої білої тканини (плюш, фліс),
  • шматочок тканини для ковпачка,
  • наповнювач для м’яких іграшок,
  • голку,
  • нитку під тон.

  Пошити зі шматочків флісу або плюшу прямокутник, набити наповненням, вшити паличку від морозива, прикрасити її стрічкою. Пришити очі-намистинки, ніс. Стачати ковпачок, прикрасити сніжинкою та бусинкою, закріпити.

  Як зробити декор кульками

  Матеріали для наступного виробу:

  • шишка,
  • упаковка маленьких різнокольорових вовняних кульок,
  • пістолет для клею,
  • трохи суворої нитки.

  Кульки приклеїти на шишки, прив’язати довгі петельки.

  Іграшки на ялинку з макаронів

  Дітям сподобається робити власноруч статуетки з макаронів. Потрібні:

  • вироби з макаронів різних габаритів та форм: трубки, бантики, ріжки, черепашки, спіральки,
  • клей,
  • намистини,
  • балончик з фарбою,
  • стрічка,
  • ножиці,
  • картон.

  Для виробництва симпатичних янголят необхідно вибрати великі макаронки, для головок підійдуть великі намистини, а для волосся – маленький бісер або шматочки пінополістиролу. Необхідно лише склеїти статуетки, пофарбувати.

  За цим посиланням ви зможете знайти майстер-класи з виготовлення сніжинок з макаронів.

  З дрібних макаронних виробів вдасться витончена прикраса, що нагадує мереживо.

  • маленька кругла повітряна куля,
  • ПВА клей,
  • дрібні макарони,
  • стрічка,
  • декоративна мотузочка,
  • пінцет.

  Кулю надуть до потрібного розміру, промазати клеєм, покатати по висипаним на стіл макаронним виробам, щоб вони рівномірно приклеїлися. Залишити отвір розміром близько 1 см. Якщо необхідно, деталі вирівняти пінцетом. Коли клей остаточно висохне, основу проколоти, вийняти, а отвір заклеїти. Виріб розфарбувати, закріпити петельку, зав’язати бант.

  Для фоторамки на ялинку вирізати картонну зірку, приклеїти вироби з макаронів, залишивши в самому центрі місце для фотографії. Пофарбувати виріб, приклеїти фото, пришити петельку.

  Квілінг

  Якщо у вас є досвід роботи в техніці квілінгу, зробіть красиві ніжні кулі, статуетки та сніжинки. Накрутіть з паперу мотиви, приклейте їх до основи. Додатково прикрасьте дрібними намистинками.

  Цю техніку можна використовувати і для інших прикрас на ялинку:

  Прикраси на ялинку з ниток

  Зі звичайних ниток, які знайдуться в будь-якому будинку, можна зробити кілька чудових легких новорічних іграшок на ялинку. Вам знадобляться:

  • нитки,
  • ПВА клей,
  • невеликі круглі повітряні кульки,
  • бусинки,
  • фарба в балончиках,
  • ножиці,
  • картон,
  • дротяна зірка,
  • одноразовий лоток для продуктів,
  • шпильки,
  • декоративні елементи (гулі, стрічки).

  Просочити нитку клеєм, обмотати їй надуту до потрібного розміру повітряну кульку. Підсушити клею, основу здути та дістати. Виріб прикрасити стрічками та шишками.

  З картону вирізати ялинку, щільно обмотати її ниткою з нанизаними бусинами, пофарбувати.

  Ще легше зробити зірочку. Надати дроту форму зірки або взяти заготовку, обмотати нитками.

  Ниткам легко надати практично різної форми. Щоб отримати зірку або янголятко, наколоти шпильками контур майбутньої статуетки, намотати нитки в довільному порядку, промазати клеєм для міцності. Коли клей просохне, залишається лише зняти шпильки і, якщо необхідно, прикрасити фігурку.

  Як зробити з нитки іграшку на ялинку

  Вироби з фетру

  Фетр та елементи декору з нього продаються в магазинах захоплення. Працювати з ним приємно — він не сипеться і з нього зручно кроїти деталі будь-яких розмірів. Також знадобиться трохи наповнювача для м’яких іграшок, клей, нитки, бусинки.

  Прикрасьте ялинку ніжною кулею з мотивами квітів. Він вдасться, якщо обклеїти основу дрібними фетровими квіточками та бусинками.

  З різнокольорових шматочків фетру вирізати деталі майбутньої статуетки, пошити по контуру, набити наповненням. Дрібні деталі (очі, рот) вишити або зобразити маркером.

  Як зробити іграшку з фетру (поетапно)

  Форма може бути практично будь-який. Цей майстер-клас покаже робочий принцип із фетром на прикладі зірочки. Нам знадобляться:

  • картон,
  • ножиці,
  • фетр,
  • голка,
  • нитки,
  • тасьма,
  • дрібні гудзики,
  • стрічка.

  Вирізати картонні лекала (серця, зірочки, чоловічки), по них викроїти фетрові деталі, прикрасити їх тасьмою, гудзиками, стачати вздовж периметра декоративним швом, набити наповненням, пришити петельку.

  Прикраси з різнокольорового паперу

  Навіть із подібного звичайного матеріалу виходять цікаві прикраси на ялинку. У магазинах для рукоділля широкий вибір паперу незвичайних фарб та оригінальної фактури.

  Для виробництва забавних оленів вирізати смуги для кульки та деталі мордочки. Склеїти зі смужок кульку, приклеїти мордочку.

  Зробити ялинку зможе кожен. Красивий малюнок матеріалу та елементи декору покращать навіть такий звичайний виріб.

  Покрокові майстер-класи

  Вирізати з паперу 5 смужок, як показано на малюнку. Скласти їх гармошкою, склеїти кружки. Зібрати та скріпити шишку.

  З горіхів

  З капелюшків від жолудів, горіхів, насіння, оброблених золотистою фарбою або блискітками, просто зробити оригінальні ялинкові прикраси.

  Капелюшки від жолудів пофарбувати зовні фарбою з блискітками, приклеїти на основу, прив’язати бантик під тон, закріпити петельку.

  Велика святкова новорічна куля вдасться з волоських горіхів, пофарбованих золотою фарбою. Горіхи приклеїти на заготовку, закріпити декоративне листя, прив’язати стрічку. Такими кулями можна красиво оформити вікно або навіть велику міську ялинку.

  Іграшки менше виходять з насіння за аналогічним принципом. Вони будуть виглядати на ялинці дуже незвичайно.

  Іграшки з газет

  Різновиди виробів

  Прикрасити будинок на Новий рік можна прикрасами різних форм. Ялинки, зірки, кулі, солодощі, сніговики, сніжинки, шишки не втрачають своєї популярності вже багато років.

  Ялинки

  Прикрасити будинок на Новий рік можна прикрасами різних форм. Ялинки, зірки, кулі, солодощі, сніговики, сніжинки, шишки не втрачають своєї популярності вже багато років.

  Новорічні зірки

  Для зірки будуть потрібні такі матеріали:

  • 3 рівних відрізка дроту,
  • 6 великих шишок, 24 маленькі.

  Нанизати шишки на дріт, закріпити.

  Ще трохи зірочок:

  Це дуже популярна ялинкова іграшка. Можна прикрашати традиційну новорічну кульку, наклеївши мережива і затонувавши фарбою. Святково виглядає кулька, обклеєна бусинами різноманітного розміру.

  Різноманітність ялинкових куль, виготовлених власними руками, уяву просто вражає:

  Солодощі на ялинку

  Прикрашати ялинку солодощами – давня та практично забута традиція. Щоб Новий рік 2022 був солодким, пропонуємо для прикраси випекти печиво з новорічними мотивами.

  Солодка випічка може зробити настрій свята, та ще й стати гарним доповненням новорічним іграшкам на ялинку:

  Сніговик

  З білих помпонів можна зробити милого сніговика. Надягніть йому фетровий капелюх, шарфик з тасьми, вивищуйте дрібні деталі і вдасться чарівний новорічний подарунок.

  В інших техніках виходять не менш симпатичні сніговички:

  Сніжинки

  Кожен у ранньому віці вирізав сніжинки із серветок. Пропонуємо вам збагнути виготовлення голчастої сніжинки. Виріжте з паперу кілька кружечків, розріжте їх на сектори, закрутіть і приклейте промінчики, як показано на малюнку. Зберіть та зшийте кілька подібних деталей.

  Сніжинки на ялинку можуть бути такими:

  Шишки

  Зовсім не складний ощадливий варіант швидкого декору звичайної шишки: розфарбуйте канцелярським маскувальним олівцем кінці лусочок. Дайте просохнути.

  Джерело: new-year-party.ru